Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów, 9/12/2016 |
Konkurencja 1 9/12/2016 - 15:50 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 28.00 | |||
2 | Dutka-Wołoch Nicola | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
3 | Winiarz Alicja | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
4 | Fiema Martyna | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
5 | Tomaszewska Natalia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
6 | Bistroń Hanna | 11 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
7 | Micimińska Justyna | 10 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
8 | Chrząszcz Dominika | 12 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
9 | Bogusz Natalia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
10 | Musiał Urszula | 11 | Arte Sport Kraków | NT | |||
11 | Grzesiak Pola | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
12 | Kamińska Natalia | 10 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
13 | Pabisek Irena | 11 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/12/2016 - 15:55 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 32.00 | |||
2 | Tarasek Igor | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 34.60 | |||
3 | Kłosiński Aleksander | 10 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
4 | Kalita Jan | 12 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
5 | Gaudyn Franciszek | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
6 | Szymucha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
7 | Kopta Jakub | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
8 | Olszewski Igor | 10 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
9 | Gawin Jan | 11 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/12/2016 - 16:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Rajca Lena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 18.60 | |||
2 | Stanuch Milena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 20.04 | |||
3 | Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.50 | |||
4 | Dakowicz Lena | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 20.69 | |||
5 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
6 | Waligóra Aleksandra | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 25.20 | |||
7 | Kuraś Maja | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 25.92 | |||
8 | Kułach Joanna | 08 | KS Optima Skawina | 27.00 | |||
9 | Podgórska Gabriela | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.80 | |||
10 | Szeląg Joanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.30 | |||
11 | Miętkiewicz Kaja | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.93 | |||
12 | Adamska Wiktoria | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 30.00 | |||
13 | Jałowiecka Gabriela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 31.32 | |||
14 | Rak Hanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.40 | |||
15 | Trojan Zuzanna | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 33.22 | |||
16 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
17 | Dziurda Aleksandra | 09 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
18 | Wójcik Ewa | 08 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
19 | Kopała Adriana | 08 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
20 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
21 | Jucha Zofia | 09 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
22 | Mikietyńska Małgorzata | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
23 | Bartuś Kalina | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
24 | Wawro Zuzanna | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
25 | Skraba Dominika | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
26 | Urbanik Kinga | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
27 | Bezpałko Agata | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
28 | Radwanek Amelia | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
29 | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
30 | Madej Olga | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
31 | Kulig Lucja | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
32 | Kursa Weronika | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
33 | Kamińska Emilia | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/12/2016 - 16:15 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Dawiec Tymoteusz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 18.40 | |||
2 | Kawala Szymon | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 18.43 | |||
3 | Maliszewski Szymon | 08 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
4 | Macura Stefan | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | 20.00 | |||
5 | Kuszewski Antoni | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 22.10 | |||
6 | Bednarski Mateusz | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 25.00 | |||
7 | Urban Kacper | 08 | KS Optima Skawina | 25.50 | |||
8 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 27.00 | |||
9 | Czarny Radosław | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 28.26 | |||
10 | Stanek Igor | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 40.00 | |||
11 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
12 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
13 | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
14 | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
15 | Siwiecki Franek | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
16 | Skraba Marcin | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
17 | Wolny Julian | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
18 | Szlachta Damian | 09 | SP Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/12/2016 - 16:23 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.79 | |||
2 | Podgórska Marta | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.87 | |||
3 | Sitarczyk Emilia | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 39.50 | |||
4 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 41.00 | |||
5 | Waligóra Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 42.80 | |||
6 | Urbanik Laura | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 45.00 | |||
7 | Kostrzewska Milena | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | 45.88 | |||
8 | Bogacz Zuzanna | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.00 | |||
9 | Bator Karolina | 07 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
10 | Banek Oliwia | 07 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
11 | Kupiec Julia | 07 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
12 | Lis Maja | 07 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
13 | Kalita Anna | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
14 | Kocwa Kinga | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
15 | Cora Lena | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
16 | Hamarowicz Milena | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/12/2016 - 16:31 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zychowicz Krystian | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.22 | |||
2 | Zając Maciej | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 38.11 | |||
3 | Cebula Karol | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 38.40 | |||
4 | Olszewski Eryk | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 39.11 | |||
5 | Ludwin Jakub | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 39.12 | |||
6 | Wawro Jakub | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 39.55 | |||
7 | Dawiec Teodor | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 40.00 | |||
8 | Dakowicz Marcin | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 40.00 | |||
9 | Grzebyk Maciej | 07 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
10 | Kułach Przemysław | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
11 | Jucha Franek | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
12 | Kruk Daniel | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
13 | Kasprzycki Adam | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
14 | Klakla Kacper | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | NT | |||
15 | Musiał Wiktor | 07 | Arte Sport Kraków | NT | |||
16 | Kuczara Jan | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
17 | Gajewski Kacper | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
18 | Grzesiak Igor | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/12/2016 - 16:39 | Kobiet, 100m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Żurkowska Weronika | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:11.00 | |||
2 | Urbańczyk Angelika | 01 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:12.00 | |||
3 | Kuźmoczka Karolina | 03 | UKP Kmita Zabierzów | 1:12.00 | |||
4 | Grela Amelia | 03 | UKP Kmita Zabierzów | 1:12.00 | |||
5 | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:13.00 | |||
6 | Pajerska Wiktoria | 02 | UKP Kmita Zabierzów | 1:15.00 | |||
7 | Kruk Julia | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:15.10 | |||
8 | Bistroń Małgorzata | 02 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:18.00 | |||
9 | Bartuś Maria | 05 | UKP Kmita Zabierzów | 1:20.00 | |||
10 | Wydmańska Weronika | 03 | Zawodnik niezrzeszony | 1:20.00 | |||
11 | Waga Karolina | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 1:23.00 | |||
12 | Waga Dominika | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 1:25.00 | |||
13 | Waga Monika | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:27.00 | |||
14 | Waszczuk Klara | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:29.00 | |||
15 | Zahuta Julia | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 1:30.00 | |||
16 | Pietruszka Lena | 05 | UKP Kmita Zabierzów | 1:30.20 | |||
17 | Urbańczyk Julita | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:40.00 | |||
18 | Jeż Oliwia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:42.00 | |||
19 | Łącka Natalia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:42.00 | |||
20 | Morawiec Gabriela | 05 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
21 | Morelewska Magdalena | 04 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
22 | Kościółek Emilia | 04 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
23 | Światłowska Martyna | 04 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
24 | Płonka Martyna | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
25 | Fiema Julia | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
26 | Wieńc Karolina | 04 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
27 | Tomasiak Sara | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
28 | Bogusz Maria | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
29 | Filar Łucja | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
30 | Nowosad Liwia | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
31 | Pabisek Olga | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/12/2016 - 16:57 | Mężczyzn, 100m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Malinowski Karol | 03 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:10.00 | |||
2 | Dakowicz Marcin | 80 | Zawodnik niezrzeszony | 1:10.00 | |||
3 | Siwiecki Maciej | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:12.00 | |||
4 | Gąsior Damian | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 1:13.33 | |||
5 | Kostrzewski Michał | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:16.50 | |||
6 | Suchan Jakub | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:19.00 | |||
7 | Misztal Oliwier | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:20.00 | |||
8 | Bistroń Andrzej | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:20.00 | |||
9 | Laskowski Maciej | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 1:22.33 | |||
10 | Podolecki Jakub | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:23.00 | |||
11 | Chrobak Bartek | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 1:25.00 | |||
12 | Kopta Piotr | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 1:29.00 | |||
13 | Dzierwa Maciej | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:35.00 | |||
14 | Niżankowski Michał | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 1:35.00 | |||
15 | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.06 | |||
16 | Janik Filip | 04 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
17 | Łuszcz Jędrzej | 05 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
18 | Sosin Kacper | 04 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
19 | Banek Filip | 05 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
20 | Dziurda Bartosz | 06 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
21 | Cholewa Otylia | 04 | MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarn. | NT | |||
22 | Czajka Jakub | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
23 | Winiarz Wiktor | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
24 | Klimas Igor | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
25 | Garstecki Piotr | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
26 | Seweryn Bartek | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
27 | Siekliński Max | 06 | UKP Kmita Zabierzów | NT | |||
28 | Popieluch Jan | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/12/2016 - 17:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Rajca Lena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.08 | |||
2 | Stanuch Milena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.80 | |||
3 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.00 | |||
4 | Dakowicz Lena | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 22.93 | |||
5 | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.00 | |||
6 | Waligóra Aleksandra | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 25.80 | |||
7 | Ciepichał Maja | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 25.88 | |||
8 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
9 | Kuraś Maja | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 26.00 | |||
10 | Kułach Joanna | 08 | KS Optima Skawina | 28.00 | |||
11 | Szeląg Joanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.76 | |||
12 | Rak Hanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.90 | |||
13 | Podgórska Gabriela | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.23 | |||
14 | Miętkiewicz Kaja | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.98 | |||
15 | Adamska Wiktoria | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 30.00 | |||
16 | Jałowiecka Gabriela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 32.81 | |||
17 | Trojan Zuzanna | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 33.22 | |||
18 | Kuc Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
19 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
20 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
21 | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
22 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
23 | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
24 | Bątkiewicz Adrianna | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
25 | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
26 | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
27 | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
28 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
29 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
30 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
31 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
32 | Jucha Zofia | 09 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
33 | Mikietyńska Małgorzata | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
34 | Bartuś Kalina | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
35 | Ponikiewicz Maja | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
36 | Wawro Zuzanna | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
37 | Paszewska Nikola | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
38 | Gołda Alicja | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
39 | Mucha Zuzanna | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
40 | Skraba Dominika | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
41 | Ziąbka Helena | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
42 | Urbanik Kinga | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
43 | Machlowska Alicja | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
44 | Bezpałko Agata | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
45 | Radwanek Amelia | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
46 | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
47 | Barnak Emilia | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
48 | Madej Olga | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
49 | Kulig Lucja | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
50 | Kursa Weronika | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
51 | Kamińska Emilia | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/12/2016 - 17:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Chrobak Tomasz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 20.33 | |||
2 | Ślósarczyk Krystian | 08 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
3 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.50 | |||
4 | Dawiec Tymoteusz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 22.33 | |||
5 | Maliszewski Szymon | 08 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
6 | Macura Stefan | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | 24.00 | |||
7 | Kuszewski Antoni | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 24.65 | |||
8 | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.50 | |||
9 | Czarny Radosław | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 29.81 | |||
10 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 30.00 | |||
11 | Zima Maciej | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.28 | |||
12 | Stanek Igor | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 40.00 | |||
13 | Królikowski Mikołaj | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
14 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
15 | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
16 | Winiarz Alex | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
17 | Wientzek Szymon | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
18 | Kasperek Tomasz | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
19 | Pieniądz Patryk | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
20 | Bryła Dawid | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
21 | Skraba Marcin | 09 | SP Zabierzów | NT | |||
22 | Ziarkowski Mieszko | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
23 | Brzózka Bartosz | 08 | SP Zabierzów | NT | |||
24 | Wolny Julian | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
25 | Jaros Kacper | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/12/2016 - 17:51 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 30.00 | |||
2 | Marciniak Aleksandra | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 42.90 | |||
3 | Podgórska Marta | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 44.59 | |||
4 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
5 | Waligóra Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 48.76 | |||
6 | Kostrzewska Milena | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | 48.90 | |||
7 | CZerwiec Karolina | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 49.88 | |||
8 | Bogacz Zuzanna | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.00 | |||
9 | Urbanik Laura | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 51.00 | |||
10 | Kalita Anna | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
11 | Cora Lena | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
12 | Hamarowicz Milena | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
13 | Ostrożańska Ida | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/12/2016 - 17:59 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zychowicz Krystian | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 44.18 | |||
2 | Cebula Karol | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.80 | |||
3 | Olszewsk Maciej | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 45.20 | |||
4 | Dakowicz Marcin | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 48.68 | |||
5 | Dawiec Teodor | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 49.11 | |||
6 | Olszewski Eryk | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 50.00 | |||
7 | Kułach Przemysław | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
8 | Kruk Daniel | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
9 | Klakla Kacper | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | NT | |||
10 | Gajewski Kacper | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/12/2016 - 18:05 | Kobiet, 25m motylkowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Urbańczyk Angelika | 01 | RAK-Swimsport Zabierzów | 16.00 | |||
2 | Pajerska Wiktoria | 02 | UKP Kmita Zabierzów | 17.00 | |||
3 | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | UKS Pro-Swim Kraków | 17.50 | |||
4 | Kruk Julia | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 18.00 | |||
5 | Kuźmoczka Karolina | 03 | UKP Kmita Zabierzów | 18.00 | |||
6 | Grela Amelia | 03 | UKP Kmita Zabierzów | 18.00 | |||
7 | Żurkowska Weronika | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 18.10 | |||
8 | Bartuś Maria | 05 | UKP Kmita Zabierzów | 18.90 | |||
9 | Bistroń Małgorzata | 02 | RAK-Swimsport Zabierzów | 19.00 | |||
10 | Waga Karolina | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 20.00 | |||
11 | Wydmańska Weronika | 03 | Zawodnik niezrzeszony | 20.00 | |||
12 | Łącka Natalia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 20.80 | |||
13 | Waszczuk Klara | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 20.90 | |||
14 | Waga Dominika | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 22.00 | |||
15 | Waga Monika | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 22.20 | |||
16 | Sitarczyk Marika | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 23.50 | |||
17 | Zahuta Julia | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 25.00 | |||
18 | Urbańczyk Julita | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | 25.00 | |||
19 | Jeż Oliwia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 26.20 | |||
20 | Płonka Martyna | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
21 | Fiema Julia | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
22 | Pietruszka Lena | 05 | UKP Kmita Zabierzów | NT | |||
23 | Tomasiak Sara | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
24 | Bogusz Maria | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
25 | Filar Łucja | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
26 | Pabisek Olga | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/12/2016 - 18:14 | Mężczyzn, 25m motylkowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kostrzewski Michał | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 16.38 | |||
2 | Malinowski Karol | 03 | UKS Pro-Swim Kraków | 17.90 | |||
3 | Misztal Oliwier | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 18.20 | |||
4 | Suchan Jakub | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 18.30 | |||
5 | Podolecki Jakub | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 18.50 | |||
6 | Kopta Piotr | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 18.80 | |||
7 | Laskowski Maciej | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 19.00 | |||
8 | Gąsior Damian | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 19.79 | |||
9 | Bistroń Andrzej | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 20.00 | |||
10 | Chrobak Bartek | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 20.88 | |||
11 | Dzierwa Maciej | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 21.80 | |||
12 | Niżankowski Michał | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 23.00 | |||
13 | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.00 | |||
14 | Czajka Jakub | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Winiarz Wiktor | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
16 | Garstecki Piotr | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
17 | Seweryn Bartek | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
18 | Siekliński Max | 06 | UKP Kmita Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/12/2016 - 18:21 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.50 | |||
2 | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.00 | |||
3 | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
4 | Kniaziewicz Maja | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.50 | |||
5 | Ciepichał Maja | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/12/2016 - 18:24 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.00 | |||
2 | Chrobak Tomasz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 24.11 | |||
3 | Ślósarczyk Krystian | 08 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
4 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.00 | |||
5 | Kawala Szymon | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 26.50 | |||
6 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
7 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
8 | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | |||
9 | Bednarski Mateusz | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 30.00 | |||
10 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.00 | |||
11 | Zima Maciej | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | NT | |||
12 | Winiarz Alex | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
13 | Urban Kacper | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
14 | Siwiecki Franek | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9/12/2016 - 18:31 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Marciniak Aleksandra | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 46.10 | |||
2 | Sitarczyk Emilia | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 52.30 | |||
3 | CZerwiec Karolina | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 53.11 | |||
4 | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 54.45 | |||
5 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
6 | Kocwa Kinga | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9/12/2016 - 18:34 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zając Maciej | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 50.00 | |||
2 | Olszewsk Maciej | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 51.80 | |||
3 | Wawro Jakub | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 52.00 | |||
4 | Ludwin Jakub | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 56.66 | |||
5 | Kasprzycki Adam | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 56.67 | |||
6 | Jucha Franek | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
7 | Musiał Wiktor | 07 | Arte Sport Kraków | NT | |||
8 | Kuczara Jan | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT | |||
9 | Grzesiak Igor | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9/12/2016 - 18:40 | Mieszane, 4 x 25m zmienny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Kmita Zabierzów 1 | UKP Kmita Zabierzów | 1:23.00 | ||||
2 | UKS SP 8 Chrzanów 1 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:24.00 | ||||
3 | Kmita Zabierzów 3 | UKP Kmita Zabierzów | 1:25.00 | ||||
4 | Pro-Swim Kraków 1 | UKS Pro-Swim Kraków | NT | ||||
5 | Pro-Swim Kraków 2 | UKS Pro-Swim Kraków | NT | ||||
6 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
7 | Optima Skawina 2 | KS Optima Skawina | NT | ||||
8 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
9 | RAK-Swimsport Zabierzów 1 | RAK-Swimsport Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9/12/2016 - 18:47 | Mieszane, 4 x 25m zmienny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Pro-Swim Kraków 3 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:15.00 | ||||
2 | Kmita Zabierzów 2 | UKP Kmita Zabierzów | 1:24.00 | ||||
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | NT | ||||
4 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | NT | ||||
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | NT | ||||
6 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | NT | ||||
7 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | NT | ||||
8 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |