XVIII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza MiG Myslenice Myślenice, 13/11/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 20.29 22.82 22.86 25.00 | |||||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.61 41.65 |
||||
Skoczek Małgożata | 07 | 01506 | 101506600021 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.00 21.50 25.00 22.00 |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | FAGOR | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.00 22.00 25.00 23.00 | 29/10/2016 29/10/2016 29/10/2016 29/10/2016 | Gorlice (POL) Gorlice (POL) Gorlice (POL) Gorlice (POL) |
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 34.00 39.00 | ||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 30.00 |
|||||
Dudka Filip | 03 | 03206 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 30.00 40.00 |
|||||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 20.00 25.00 |
|||||
Graczyk Emilia | 10 | 03206 | 25m dowolny (1) | 35.00 | |||||
Graczyk Lena | 07 | 03206 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.00 NT |
|||||
Jeremiejko Natalia | 02 | 03206 | 103206600022 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 32.00 36.00 |
||||
Kuczaj Weronika | 01 | 03206 | 103206600044 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 40.00 45.00 |
||||
Libura Magdalena | 07 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 32.00 30.00 |
|||||
Myszka Roksana | 08 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 35.00 35.00 |
|||||
Postrożny Patryk | 06 | 03206 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 42.00 47.00 |
|||||
Pyrc Bartosz | 03 | 03206 | 103206700042 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 35.00 40.00 |
||||
Pyrc Jagoda | 00 | 03206 | 103206600038 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 39.00 34.00 |
||||
Pyrc Jędrzej | 08 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.00 34.00 |
|||||
Pyrć Franciszek | 05 | 03206 | 103206700047 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 40.00 45.00 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 30.00 34.00 |
||||
Sowa Bartłomiej | 04 | 03206 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 40.00 43.00 |
|||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 24.00 NT |
|||||
Szynalik Anna | 06 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 44.00 NT |
|||||
Talar Bartosz | 07 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 35.00 31.00 |
|||||
Tokarczyk Natalia | 00 | 03206 | 103206600027 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 32.00 36.00 |
||||
Wierzycka Natalia | 02 | 03206 | 103206600031 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 33.00 NT |
||||
Wydra Filip | 07 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 35.00 35.00 |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | NT NT |
Limanowa-Swim 1 | 03206 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Limanowa-Swim 1 | 03206 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:10.00 |
Limanowa-Swim 1 | 03206 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:15.00 |
Buczulski Aleks | 08 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 28.00 | |||||
Duda Mikołaj | 09 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.00 34.00 |
|||||
Gryniewicz Maciej | 08 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 27.00 |
|||||
Janik Karolina | 08 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 23.00 31.00 |
|||||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 22.00 27.00 |
|||||
Kołaciak Dawia | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) | 34.00 | |||||
Kuźma Adrian | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) | 32.00 | |||||
Mazur Michalina | 02 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 37.00 48.00 |
|||||
Paluch Natalia | 00 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 33.00 40.00 38.00 |
|||||
Polak Iga | 09 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.00 28.00 |
|||||
Prusinowski Jakub | 08 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 32.00 |
|||||
Sobańska Marcelina | 08 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 29.00 30.00 |
|||||
Tęcza Kalina | 08 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 27.00 31.00 |
|||||
Wilczek Krystian | 02 | 04206 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 30.00 34.00 39.00 |
|||||
Wydra Patryk | 08 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 23.00 29.00 |
|||||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (2) | 33.00 | |||||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.00 30.00 |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 | 25m dowolny (1) | 30.00 |
Goj Kasia | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.91 20.80 22.90 21.50 | |||||
Grochowski Julian | 11 | 04611 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.89 23.50 NT 27.15 |
|||||
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.11 20.26 22.68 20.40 |
|||||
Machno Anna | 07 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.00 19.25 22.20 20.00 |
|||||
Suchecki Piotr | 05 | 04611 | 104611700001 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 32.00 37.02 42.00 1:24.50 |
Victoria Zawiercie 1 | 04611 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 33.72 45.64 | ||||
Burek Krzysztof | 04 | 00106 | 100106700378 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 42.89 53.21 |
||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 39.25 49.20 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.34 42.44 |
||||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 00106 | 100106700403 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 31.98 36.41 |
||||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 24.16 26.79 NT |
|||||
Kargul Filip | 04 | 00106 | 100106700380 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 36.12 49.74 41.99 |
||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 39.17 49.25 |
||||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 36.39 NT 41.35 |
||||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.97 38.94 | 29/11/2015 16/4/2016 | Kozy (POL) Krakow (POL) |
|||
Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 100106700357 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 28.72 30.74 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 35.82 41.50 |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 20.31 25.35 NT |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.71 41.84 |
||||
Łęgowska Pola | 03 | 00106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 35.08 39.94 42.20 | |||||
Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 27.50 32.66 29.00 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 29.22 | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 35.41 39.73 38.62 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.81 24.67 30.00 28.00 |
|||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 30.11 31.04 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 37.86 50.42 47.00 |
|||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 40.03 51.44 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.40 21.00 22.32 21.77 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 44.53 50.00 46.00 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.72 35.94 34.66 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 28.22 30.89 32.00 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.44 22.25 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.25 24.20 |
|||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 42.00 48.06 |
|||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) | 27.32 | |||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.18 38.25 35.05 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 16.87 20.44 26.00 21.07 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 39.73 46.30 42.75 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 30.03 39.79 35.06 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 35.53 47.59 45.58 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 22.97 29.78 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 35.54 40.97 39.76 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 33.40 40.08 |
|||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 32.11 40.40 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.15 20.32 28.00 21.51 |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 28.72 37.06 32.11 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 38.75 47.12 48.61 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 16.62 19.98 25.51 23.00 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.28 28.00 |
|||||
Rymarczyk Kinga | 03 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 33.15 46.84 37.11 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 30.09 35.05 32.11 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 32.13 38.00 40.60 |
|||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 27.59 33.47 29.01 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.34 40.99 37.07 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 37.37 45.15 44.00 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 44.59 44.59 48.72 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:10.00 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:19.00 |
stp | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Biela Inga | 03 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 30.89 39.18 38.54 | 4/6/2016 5/6/2016 7/11/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Fijałkowski Threy | 08 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 20.00 25.00 |
|||||
Kulanica Blanka | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.00 25.00 |
|||||
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 33.00 37.00 36.00 |
|||||
Niechajewicz Martyna | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 23.00 |
|||||
Nowacki Adam | 06 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 45.00 55.00 |
|||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 27.79 33.51 35.17 | 6/11/2016 5/3/2016 11/10/2015 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Podmokły Jakub | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 50.00 58.00 |
|||||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 39.39 44.78 |
|||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 31.79 35.36 34.91 | 4/6/2016 5/6/2016 17/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Herby (POL) |
|||
Stoch Małgorzata | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 20.00 25.00 |
|||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 32.22 37.91 38.34 | 23/4/2016 24/4/2016 6/12/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 27.00 26.00 27.00 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 33.99 44.72 | 23/4/2016 25/6/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Widła Filip | 02 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 40.00 50.00 |
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 38.78 42.36 NT | ||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 51.60 53.24 |
||||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 46.78 54.35 |
||||
Nowakowski Iwo | 08 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | 16.78 17.84 20.45 |
|||||
Polowiec Nikola | 07 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.87 20.76 |
Madej Justyna | 05 | 01706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 40.36 55.08 | |||||
Madej Józef | 10 | 01706 | 25m dowolny (2) | 33.09 | |||||
Pindelska Kamila | 02 | 01706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 34.00 45.50 |
|||||
Pindelska Katarzyna | 07 | 01706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 22.00 26.51 27.98 31.42 |
|||||
Pindelska Nikola | 07 | 01706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.39 25.29 28.06 30.73 |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.32 23.48 23.53 27.70 | |||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.00 24.50 25.50 |
|||||
Gąsiorek Alicja | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 35.00 35.00 |
|||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.47 19.97 28.00 24.80 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.25 25.00 24.06 30.20 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 23.50 24.00 24.08 27.00 |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.00 27.00 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.19 30.00 27.10 35.50 |
|||||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.98 22.22 28.03 21.98 |
|||||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.53 25.49 25.50 34.60 |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.00 25.00 23.25 26.10 |
|||||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.78 24.26 NT 39.80 |
|||||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.61 27.00 24.83 21.40 |
|||||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.06 23.03 NT 27.40 |
|||||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 26.20 24.67 27.53 NT |
|||||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 22.94 26.11 28.38 39.30 |
|||||
Wuszczewska Marcelina | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.32 27.50 NT 36.20 |
|||||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 21.06 24.41 27.81 34.30 |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.60 21.53 25.81 24.20 |
Mistrzowie z Wieliczki | 03506 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:11.00 |
Cholewa Hanna Przystał Antonio | 07 07 | Gąsiorek Wiktor Kot Kacper | 07 08 |
Wieliczka Champions | 03506 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:13.00 |
Rumińska Wiktoria Idzik Arkadiusz | 07 07 | Kowalik Norbert | 07 |
Błyskawice z Wieliczki | 03506 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:15.00 |
Bielak Jan | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Budyń Olga | 07 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Cupak Wojciech | 00 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | NT NT NT |
|||||
Czajkowski Jan | 10 | 02906 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Hałucha Julia | 02 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Hałucha Nicole | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Herbut Oskar | 06 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Jankiewicz Pola | 07 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Jaroszewska Iga | 07 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Juszczuk Antoni | 06 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Kraus Milena | 06 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Maćkowiak Krzysztof | 07 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 17.60 20.60 |
|||||
Maślanka Maja | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mendel Antonina | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Molendys Wiktor | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Moskała Nadia | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mrówka Mikołaj | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Musiałek Krzysztof | 01 | 02906 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Myszkowski Michał | 06 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | PK 43.38 55.85 | PK | ||||
Mól Marianna | 07 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 34.10 44.19 NT |
|||||
Nadybska Natalia | 01 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 28.90 33.20 PK 33.20 | PK |
||||
Okoński Leon | 03 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m grzbietowy (13) | NT NT NT NT |
|||||
Osmański Mateusz | 02 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Pawelska Dominika | 00 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 28.80 PK 35.20 32.56 | PK |
||||
Porębska Maja | 06 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | PK 44.76 45.38 NT | PK |
||||
Strózik Mikołaj | 04 | 02906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 32.55 40.00 |
|||||
Szczygieł Elżbieta | 03 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.70 NT |
|||||
Szczygieł Olga | 01 | 02906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 31.45 35.97 35.28 |
|||||
Szkaradek Jan | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Walkowicz Antonina | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Walkowicz Matylda | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Witas Lena | 10 | 02906 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Łodzińska Marta | 09 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Świerczyńska Antonina | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
Glosator Kraków 1 | 02906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Glosator Kraków 3 | 02906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Glosator Kraków 2 | 02906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Glosator Kraków 4 | 02906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Bator Maja | 09 | PAKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT | |||||
Kuszewski Antoni | 09 | PAKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kuszewski Stanisław | 03 | PAKRA | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Nesteruk Tomasz | 04 | PAKRA | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Nyiregyhazki Niko | 09 | PAKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Nyiregyhazki Tony | 07 | PAKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Plutecki Jakub | 08 | PAKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Sękowski Karol | 10 | PAKRA | 25m dowolny (2) | NT |
Cichy Julia | 06 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 42.72 54.00 | |||||
Gołąb Krzysztof | 07 | 02106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 25.00 24.60 32.00 |
|||||
Jania Kinga | 07 | 02106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 26.00 26.00 32.00 |
|||||
Jania Wiktor | 05 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 48.00 54.00 |
|||||
Malczewski Jan | 06 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Mleczek Marta | 06 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 1:06.13 1:15.00 |
|||||
Sumera Patrycja | 01 | 02106 | 50m klasyczny (14) | NT | |||||
Szczotkowski Filip | 06 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 50.00 56.00 |
|||||
Szumiec Adam | 04 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 42.00 48.00 |
|||||
Woźnica Jakub | 01 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Zawada Zuzanna | 01 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Zięba Artur | 03 | 02106 | 50m dowolny (11) | NT | |||||
Łokcik Gabriela | 03 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.91 48.88 |
Andreew Maja | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Bednarski Mateusz | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Całka Alicja | 07 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT NT NT NT |
|||||
Chwastowicz Emilia | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Czekaj Franciszek | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Dobrzańska Zuzanna | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Dudek Antoni | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Fąfara Daria | 07 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Heiza Ignacy | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Hus Olivia | 09 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Jarecki Łukasz | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Jarzyna Jagna | 06 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | NT NT |
|||||
Kasprzycki Adam | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Kaszuba Ewa | 07 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Kaszuba Olaf | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Klimowicz Jan | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Klimowicz Teresa | 09 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Knapek Szymon | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Korzeniowska Oliwia | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Korzeniowski Eryk | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Kusińska Zofia | 08 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT NT NT NT |
|||||
Masny Zuzanna | 04 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Musiałek Marta | 08 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Pięta Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Popiołek Jan | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Półtorak Alan | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Płaczek Mateusz | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | NT NT NT |
|||||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Sanowski Patryk | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Sekunda Miłosz | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Sumara Krystian | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Szostak Łukasz | 07 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Tęczyński Samuel | 04 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | NT NT |
|||||
Walanus Krzysztof | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Walecka Maja | 05 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Walewski Kacper | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Zając Bartosz | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Śpiewla Aniela | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Całka Alicja Sanowski Patryk | 07 07 | Kasprzycki Adam Kusińska Zofia | 07 08 |
Wisła Kraków 2 | 01806 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Musiałek Marta Płaczek Mateusz | 08 07 | Klimowicz Jan Bednarski Mateusz | 07 08 |
Wisła Kraków 3 | 01806 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Fąfara Daria Kaszuba Ewa | 07 07 | Sumara Krystian Szostak Łukasz | 08 07 |
Wisła Kraków 4 | 01806 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Dobrzańska Zuzanna Kaszuba Olaf | 08 08 | Heiza Ignacy Knapek Szymon | 08 08 |
TS Wisła Kraków 5 | 01806 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Dudek Antoni Popiołek Jan | 09 09 | Klimowicz Jan Hus Olivia | 07 09 |
TS Wisła Kraków 6 | 01806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Skalska Zofia Radziszewski Andrzej | 05 05 | Masny Zuzanna Oczkowicz Mikołaj | 04 06 |
TS Wisła Kraków 7 | 01806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Balcerzyk Michał Korzeniowska Oliwia | 06 06 | Zaremba Igor Jarzyna Jagna | 05 06 |
Otrząsek Damian | 98 | 03411 | 103411700047 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 31.60 34.40 28.87 |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 36.20 43.20 NT | |||||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 39.50 45.22 NT |
|||||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.50 23.11 25.60 24.55 |
|||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.80 22.11 24.88 NT |
|||||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 20.11 25.01 26.77 NT |
|||||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.10 23.10 25.10 NT |
|||||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.50 22.05 25.60 22.90 |
|||||
Kubasiak Jan | 06 | 00906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 39.11 45.20 NT |
|||||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 40.02 48.20 NT |
|||||
Mitka Klaudia | 02 | 00906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 31.00 39.00 |
|||||
Olszweski Eryk | 07 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.50 22.30 26.01 NT |
|||||
Urbanik Laura | 07 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 20.55 24.50 26.11 NT |
|||||
Waga Dominika | 06 | 00906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 40.44 NT NT |
|||||
Waga Karolina | 06 | 00906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 38.11 48.90 NT |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.33 22.99 25.99 NT |
|||||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 53.38 1:08.64 NT NT | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Kmita Zabierzów 1 | 00906 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:10.00 |
Czerwiec Karolina Krawczyk Emilia | 07 07 | Wawro Jakub | 07 |
Kmita Zabierzów 2 | 00906 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:20.00 |
Olszweski Eryk Urbanik Laura | 07 07 | Chrobak Tomasz Dawiec Tymoteusz | 08 08 |
Barzycka Emilia | 07 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 28.00 27.00 28.00 | |||||
Błachut Maria | 06 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 55.00 55.00 |
|||||
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 35.00 40.00 |
|||||
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 29.00 35.00 |
|||||
Kapała Emilia | 07 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 24.00 25.00 28.00 NT |
|||||
Kubas Joanna | 04 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 48.00 52.00 |
|||||
Najder Bartłomiej | 06 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 48.00 NT |
|||||
Panek Natalia | 06 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 46.00 49.00 |
|||||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 32.00 38.00 |
|||||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 49.00 49.00 |
|||||
Talaga Maciej | 02 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 30.00 38.00 |
|||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 43.00 53.00 |
|||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 27.00 26.00 30.00 NT |
|||||
Zawojski Bartosz | 06 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 35.00 48.00 |
|||||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 40.00 52.00 |
Jasień Sucha Besk. 1 | 02706 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Jasień Sucha Besk. 2 | 02706 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Jasień Sucha Besk. 1 | 02706 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 2 | 02706 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 3 | 02706 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Blachura Tomasz | 08 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 56.11 59.41 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka Wieliczka |
|||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 49.50 1:01.85 | 16/10/2016 23/4/2016 | Myślenice Zabierzow (POL) |
|||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 38.16 50.72 | 16/10/2016 25/6/2016 | Myślenice Wieliczka |
|||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 20.86 21.85 25.06 23.07 | 22/5/2016 16/10/2016 16/10/2016 7/5/2016 | Limanowa Myślenice Myślenice Miechów |
|||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.25 23.75 27.24 NT | 16/10/2016 25/6/2016 25/6/2016 | Myślenice Wieliczka Wieliczka |
|||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.54 24.88 | 16/10/2016 16/10/2016 | Myślenice Myślenice |
|||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.38 24.72 | 16/10/2016 16/10/2016 | Myślenice Myślenice |
|||
Piecuch Mateusz | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | 29.69 | 16/10/2016 | Myślenice | |||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | NT 49.88 | 5/6/2016 | Sucha Beskidzka |
|||
Zdechlik Jan | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 35.38 41.31 | 16/10/2016 16/10/2016 | Myślenice Myślenice |
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.34 24.24 NT NT | |||||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.60 27.61 27.94 30.79 |
|||||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.48 21.53 24.45 NT |
|||||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.00 23.06 28.45 23.03 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 8 - 9 lat | NT |
Niestój Igor Mączka Klaudia | 08 08 | Kaszuba Magda Wójcikowski Patryk | 08 08 |
Cebula Karol | 07 | PRKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.80 22.70 27.20 30.15 | |||||
Marciniak Aleksandra | 07 | PRKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.10 21.40 21.70 22.80 |
|||||
Olszewski Maciej | 07 | PRKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.20 22.50 24.90 26.20 |
|||||
Sitarczyk Emilia | 07 | PRKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.00 22.50 25.40 27.80 |
Pro-Swim Kraków 1 | PRKRA | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:10.00 |
Marciniak Aleksandra Olszewski Maciej | 07 07 | Cebula Karol Sitarczyk Emilia | 07 07 |
Bajorek Hanna | 07 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.60 22.70 NT NT | |||||
Bajorek Marysia | 04 | 03406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 34.20 39.20 NT |
|||||
Buła Maya | 07 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 16.40 19.50 21.01 19.20 |
|||||
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.02 22.60 22.70 NT |
|||||
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 33.40 40.30 39.01 |
|||||
Drewniak Weronika | 07 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Filipowicz Jan | 04 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 36.50 49.03 NT |
|||||
Filipowicz Piotr | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT NT |
|||||
Gorzkowski Filip | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Hadt Jan | 01 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.00 40.00 42.00 |
|||||
Koper Maciej | 06 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 43.90 47.60 |
|||||
Kurek Marysia | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kutera Jakub | 06 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 40.50 47.90 |
|||||
Litwa Justyna | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.90 21.01 25.01 22.30 |
|||||
Litwa Tomasz | 06 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 30.70 37.50 1:22.80 |
|||||
Padjas Miłosz | 06 | 03406 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | NT 49.03 |
|||||
Płaskocińska Agnieszka | 06 | 03406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 45.30 55.40 |
|||||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT 26.70 |
|||||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 20.40 22.70 26.40 NT |
|||||
Szerszeń Mateusz | 04 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 33.40 43.70 NT |
|||||
Zabielna Amelia | 06 | 03406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:17.39 |
Buła Maya Sawiński Wojciech | 07 08 | Litwa Justyna Chabasiewicz Jakub | 08 07 |
Salwator Kraków 2 | 03406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Filipowicz Piotr | 07 | Kurek Marysia | 08 |
Bętkowska Emilia | 11 | 00 | 25m dowolny (1) | 35.00 | |||||
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 38.00 46.00 |
|||||
Dakowicz Lena | 09 | 00 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.90 22.35 |
|||||
Dakowicz Marcin | 07 | 00 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 16.50 19.90 23.90 19.50 |
|||||
Pyczek Adam | 02 | 00 | 50m dowolny (11) | 30.56 | 15/10/2016 | Myslenice (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |