XVIII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza MiG Myslenice Myślenice, 13/11/2016 |
1 - XVIII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza MiG Myslenice | 13/11/2016 - 9:30 |
Konkurencja 1 13/11/2016 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 9:30 |
1 2 3 4 5 | Bator Maja Mendel Antonina Hałucha Nicole Świerczyńska Antonina Budyń Olga | 09 08 08 08 07 | Paula Team Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Walkowicz Antonina Moskała Nadia Jankiewicz Pola Fąfara Daria Klimowicz Teresa Kaszuba Ewa | 08 08 07 07 09 07 | Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Łodzińska Marta Hus Olivia Maślanka Maja Jaroszewska Iga Drewniak Weronika Nieciuńska Julia | 09 09 08 07 07 07 | Glosator Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Mól Marianna Witas Lena Sawińska Antonina Kurek Marysia Walkowicz Matylda Musiałek Marta | 07 10 08 08 08 08 | Glosator Kraków Glosator Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 13, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kusińska Zofia Graczyk Emilia Myszka Roksana Gąsiorek Alicja Bętkowska Emilia Całka Alicja | 08 10 08 09 11 07 | Wisła Kraków Limanowa-Swim Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 35.00 35.00 35.00 35.00 NT |
Seria 6 z 13, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Święchowicz Maja Sobańska Marcelina Wrona Maria Barzycka Emilia Brońska Anna Libura Magdalena | 10 08 08 07 11 07 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 29.00 27.00 28.00 29.22 32.00 |
Seria 7 z 13, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kościarz Wiktoria Jania Kinga Gałuszka Magdalena Ruchała Weronika Urbaniec Zofia Tęcza Kalina | 09 07 08 08 07 08 | Nika Sport Team Kraków Sokół Myślenice Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 26.54 26.00 25.00 25.28 26.20 27.00 |
Seria 8 z 13, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Kapała Emilia Pindelska Nikola Pach Patrycja Janik Karolina Polak Iga Grzybowska Natalia | 07 07 09 08 09 07 | Jasień Sucha Besk. SwimArt Myślenice Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.39 22.38 23.00 24.00 24.16 |
Seria 9 z 13, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Mączka Klaudia Kolasa Oliwia Dakowicz Lena Kulanica Blanka Kaszuba Magda Pindelska Katarzyna | 08 07 09 08 08 07 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony Aquarius Myślenice Omega Olkusz SwimArt Myślenice | 06 06 06 06 06 | 21.60 21.19 20.90 21.00 21.34 22.00 |
Seria 10 z 13, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Gicala Natalia Niechajewicz Martyna Czerwiec Karolina Polowiec Nikola Stoch Małgorzata Urbanik Laura | 07 08 07 07 08 07 | BOSiR Brzesko Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów Siemacha ASP Kraków Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 20.29 20.00 19.80 19.87 20.00 20.55 |
Seria 11 z 13, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Wuszczewska Marcelina Rumińska Wiktoria Budnik Małgorzata Goj Kasia Kowalik Aleksandra Bajorek Hanna | 07 07 07 08 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Victoria Zawiercie Nika Sport Team Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 11 06 06 | 19.32 19.06 18.81 18.91 19.25 19.60 |
Seria 12 z 13, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Skoczek Małgożata Machno Anna Sitarczyk Emilia Kowalska Patrycja Kurzeja Karolina | 07 07 07 07 08 09 | Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Victoria Zawiercie Pro-Swim Kraków Victoria Zawiercie STP Nowy Sącz | 06 06 11 06 11 06 | 18.32 18.00 18.00 18.00 18.11 18.44 |
Seria 13 z 13, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | Krawczyk Emilia Piętka Zuzanna Buła Maya Marciniak Aleksandra Gromala Julia Litwa Justyna | 07 07 07 07 07 08 | Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Salwator Kraków Pro-Swim Kraków STP Nowy Sącz Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 17.50 17.15 16.40 17.10 17.40 17.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/11/2016 - 9:49 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 | Kuszewski Antoni Półtorak Alan Gorzkowski Filip Filipowicz Piotr Mrówka Mikołaj Grochowski Julian | 09 07 08 07 08 11 | Paula Team Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Glosator Kraków Victoria Zawiercie | 06 06 06 06 06 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 14, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Korzeniowski Eryk Klimowicz Jan Płaczek Mateusz Bielak Jan Czajkowski Jan Targiel Tomasz | 07 07 07 08 10 10 | Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | Pięta Tomasz Walanus Krzysztof Knapek Szymon Dudek Antoni Sekunda Miłosz Sanowski Patryk | 10 10 08 09 09 07 | Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 14, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Mateusz Sękowski Karol Bańdo Wojciech Sumara Krystian Molendys Wiktor Popiołek Jan | 08 10 10 08 08 09 | Wisła Kraków Paula Team Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 14, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Szkaradek Jan Plutecki Jakub Kasprzycki Adam Nowakowski Iwo Szostak Łukasz Nyiregyhazki Niko | 08 08 07 08 07 09 | Glosator Kraków Paula Team Kraków Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków Wisła Kraków Paula Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 14, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Wydra Filip Kołaciak Dawia Łacek Kamil Madej Józef Talar Bartosz Nyiregyhazki Tony | 07 10 11 10 07 07 | Limanowa-Swim Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane SwimArt Myślenice Limanowa-Swim Paula Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.00 34.00 33.00 33.09 35.00 NT |
Seria 7 z 14, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrc Jędrzej Duchnik Konrad Ślimak Stanisław Prusinowski Jakub Duda Mikołaj Kuźma Adrian | 08 09 09 08 09 10 | Limanowa-Swim Limanowa-Swim Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 32.00 30.00 28.00 30.00 32.00 32.00 |
Seria 8 z 14, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Szybowski Grzegorz Gołąb Krzysztof Kapusta Eryk Gryniewicz Maciej Buczulski Aleks Maciak Adam | 08 07 08 08 08 10 | Aquarius Myślenice Sokół Myślenice Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 25.00 23.50 24.00 25.00 27.32 |
Seria 9 z 14, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Mateusz Knapczyk Bartosz Konieczny Miłosz Zbrożek Adam Wrześniak Dawid Wydra Patryk | 07 07 07 07 07 08 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 22.97 22.00 20.86 21.06 22.94 23.00 |
Seria 10 z 14, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Dawiec Teodor Golonka Konrad Fijałkowski Threy Leśniak Franciszek Sawiński Wojciech | 07 07 07 08 07 08 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Limanowa-Swim Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.31 20.11 20.00 20.00 20.25 20.40 |
Seria 11 z 14, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Wójcikowski Patryk Cebula Karol Grochowski Kacper Kuna Jakub Myszkowski Igor | 07 08 07 08 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Pro-Swim Kraków Victoria Zawiercie Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 06 | 19.60 19.00 18.80 18.89 19.00 19.78 |
Seria 12 z 14, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Norbert Chrobak Tomasz Idzik Arkadiusz Wawro Jakub Olszweski Eryk Przystał Antonio | 07 08 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 18.53 18.50 18.25 18.33 18.50 18.61 |
Seria 13 z 14, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Tymoteusz Pyrcioch Mikołaj Maćkowiak Krzysztof Kot Kacper Chabasiewicz Jakub Olszewski Maciej | 08 07 07 08 07 07 | Kmita Zabierzów GSP Fala Gorlice Glosator Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 18.10 18.00 17.60 17.98 18.02 18.20 |
Seria 14 z 14, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Wiktor Nowakowski Oliwier Dakowicz Marcin Ruchała Adrian Miczołek Maksymilian Niestój Igor | 07 07 07 08 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 | 17.47 16.78 16.50 16.62 16.87 17.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/11/2016 - 10:10 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 10:10 |
2 3 4 | Mendel Antonina Hus Olivia Walkowicz Matylda | 08 09 08 | Glosator Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 10:12 |
2 3 4 5 | Fąfara Daria Maślanka Maja Dobrzańska Zuzanna Andreew Maja | 07 08 08 08 | Wisła Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Mól Marianna Jaroszewska Iga Hałucha Nicole Musiałek Marta Kurek Marysia Świerczyńska Antonina | 07 07 08 08 08 08 | Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Budyń Olga Łodzińska Marta Walkowicz Antonina Moskała Nadia Sawińska Antonina Klimowicz Teresa | 07 09 08 08 08 09 | Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 13, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Ewa Drewniak Weronika Całka Alicja Nieciuńska Julia Chwastowicz Emilia Kusińska Zofia | 07 07 07 07 08 08 | Wisła Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 13, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Jankiewicz Pola Myszka Roksana Sobańska Marcelina Libura Magdalena Gąsiorek Alicja Bator Maja | 07 08 08 07 09 09 | Glosator Kraków Limanowa-Swim Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka Paula Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 35.00 30.00 30.00 35.00 NT |
Seria 7 z 13, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Polak Iga Mączka Klaudia Barzycka Emilia Wuszczewska Marcelina Ruchała Weronika Kolasa Oliwia | 09 08 07 07 08 07 | Płetwal Zakopane Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.61 27.00 27.50 28.00 30.00 |
Seria 8 z 13, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Pindelska Katarzyna Jania Kinga Kulanica Blanka Pindelska Nikola Wrona Maria Grzybowska Natalia | 07 07 08 07 08 07 | SwimArt Myślenice Sokół Myślenice Aquarius Myślenice SwimArt Myślenice Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.51 26.00 25.00 25.29 26.00 26.79 |
Seria 9 z 13, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kolasa Natalia Pach Patrycja Urbaniec Zofia Budnik Małgorzata Kościarz Wiktoria Kapała Emilia | 08 09 07 07 09 07 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.72 24.67 24.67 24.88 25.00 |
Seria 10 z 13, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Urbanik Laura Kowalik Aleksandra Rumińska Wiktoria Cholewa Hanna Kaszuba Magda Gałuszka Magdalena | 07 08 07 07 08 08 | Kmita Zabierzów Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 24.50 23.75 23.03 23.48 24.24 24.50 |
Seria 11 z 13, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Niechajewicz Martyna Bajorek Hanna Dakowicz Lena Sitarczyk Emilia Gicala Natalia Graczyk Lena | 08 07 09 07 07 07 | Aquarius Myślenice Salwator Kraków Zawodnik niezrzeszony Pro-Swim Kraków BOSiR Brzesko Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 | 23.00 22.70 22.35 22.50 22.82 23.00 |
Seria 12 z 13, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Czerwiec Karolina Skoczek Małgożata Litwa Justyna Marciniak Aleksandra Krawczyk Emilia Kurzeja Karolina | 07 07 08 07 07 09 | Kmita Zabierzów BOSiR Brzesko Salwator Kraków Pro-Swim Kraków Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 22.11 21.50 21.01 21.40 22.05 22.25 |
Seria 13 z 13, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Goj Kasia Kowalska Patrycja Machno Anna Buła Maya Piętka Zuzanna Gromala Julia | 08 08 07 07 07 07 | Victoria Zawiercie Victoria Zawiercie Victoria Zawiercie Salwator Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 11 11 11 06 06 06 | 20.80 20.26 19.25 19.50 20.32 21.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/11/2016 - 10:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 10:30 |
2 3 4 5 | Korzeniowski Eryk Szostak Łukasz Nyiregyhazki Tony Sekunda Miłosz | 07 07 07 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków Paula Team Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Nowakowski Iwo Kasprzycki Adam Zając Bartosz Walewski Kacper Sumara Krystian Knapek Szymon | 08 07 09 08 08 08 | Siemacha ASP Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Czekaj Franciszek Płaczek Mateusz Półtorak Alan Bielak Jan Kuszewski Antoni Zdechlik Jan | 08 07 07 08 09 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków Paula Team Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Dudek Antoni Blachura Tomasz Szkaradek Jan Gorzkowski Filip Plutecki Jakub Sanowski Patryk | 09 08 08 08 08 07 | Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków Glosator Kraków Salwator Kraków Paula Team Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 13, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Klimowicz Jan Mrówka Mikołaj Kaszuba Olaf Jarecki Łukasz Heiza Ignacy Popiołek Jan | 07 08 08 08 08 09 | Wisła Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 13, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | Molendys Wiktor Filipowicz Piotr Duda Mikołaj Wydra Filip Nyiregyhazki Niko Bednarski Mateusz | 08 07 09 07 09 08 | Glosator Kraków Salwator Kraków Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Paula Team Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 34.00 35.00 NT NT |
Seria 7 z 13, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Prusinowski Jakub Ślimak Stanisław Piecuch Mateusz Duchnik Konrad Talar Bartosz Pyrc Jędrzej | 08 09 09 09 07 08 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Limanowa-Swim Limanowa-Swim Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 32.00 30.00 29.69 30.00 31.00 34.00 |
Seria 8 z 13, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Gryniewicz Maciej Wrześniak Dawid Kowalik Norbert Szybowski Grzegorz Przystał Antonio Buczulski Aleks | 08 07 07 08 07 08 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.11 25.49 26.00 27.00 28.00 |
Seria 9 z 13, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Teodor Idzik Arkadiusz Zbrożek Adam Gołąb Krzysztof Kuna Jakub Urbański Jakub | 07 07 07 07 07 07 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Sokół Myślenice Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.01 25.00 24.41 24.60 25.00 25.35 |
Seria 10 z 13, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Franciszek Grochowski Kacper Dawiec Tymoteusz Chrobak Tomasz Kapusta Eryk Myszkowski Igor | 07 08 08 08 08 07 | STP Nowy Sącz Victoria Zawiercie Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 06 06 06 | 24.20 23.50 23.10 23.11 24.00 24.26 |
Seria 11 z 13, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Jakub Cebula Karol Olszewski Maciej Chabasiewicz Jakub Sawiński Wojciech Wójcikowski Patryk | 07 07 07 07 08 08 | Kmita Zabierzów Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 22.99 22.70 22.50 22.60 22.70 23.06 |
Seria 12 z 13, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kot Kacper Konieczny Miłosz Niestój Igor Żmijewski Borys Pyrcioch Mikołaj Olszweski Eryk | 08 07 08 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka GSP Fala Gorlice Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 22.22 21.85 21.53 21.53 22.00 22.30 |
Seria 13 z 13, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Miczołek Maksymilian Gąsiorek Wiktor Nowakowski Oliwier Dakowicz Marcin Ruchała Adrian Maćkowiak Krzysztof | 07 07 07 07 08 07 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 | 20.44 19.97 17.84 19.90 19.98 20.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/11/2016 - 10:50 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 | Rumińska Wiktoria Wuszczewska Marcelina Drewniak Weronika Dobrzańska Zuzanna Fąfara Daria | 07 07 07 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Kusińska Zofia Kaszuba Magda Całka Alicja Graczyk Lena Musiałek Marta Kaszuba Ewa | 08 08 07 07 08 07 | Wisła Kraków Omega Olkusz Wisła Kraków Limanowa-Swim Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Grzybowska Natalia Janik Karolina Wrona Maria Tęcza Kalina Jania Kinga Bajorek Hanna | 07 08 08 08 07 07 | Jordan Kraków Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane Sokół Myślenice Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 31.00 30.00 31.00 32.00 NT |
Seria 4 z 8, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Pindelska Nikola Barzycka Emilia Pindelska Katarzyna Kapała Emilia Piętka Zuzanna Budnik Małgorzata | 07 07 07 07 07 07 | SwimArt Myślenice Jasień Sucha Besk. SwimArt Myślenice Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 28.06 28.00 27.98 28.00 28.00 30.00 |
Seria 5 z 8, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Urbaniec Zofia Kolasa Oliwia Sawińska Antonina Kolasa Natalia Kowalik Aleksandra Mączka Klaudia | 07 07 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 27.53 27.10 26.70 27.00 27.24 27.94 |
Seria 6 z 8, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Krawczyk Emilia Sitarczyk Emilia Stoch Małgorzata Litwa Justyna Gałuszka Magdalena Urbanik Laura | 07 07 08 08 08 07 | Kmita Zabierzów Pro-Swim Kraków Aquarius Myślenice Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 25.60 25.40 25.00 25.01 25.50 26.11 |
Seria 7 z 8, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Czerwiec Karolina Cholewa Hanna Gicala Natalia Goj Kasia Stanisz Anna Skoczek Małgożata | 07 07 07 08 07 07 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Victoria Zawiercie Limanowa-Swim BOSiR Brzesko | 06 06 06 11 06 06 | 24.88 23.53 22.86 22.90 24.00 25.00 |
Seria 8 z 8, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Gromala Julia Marciniak Aleksandra Polowiec Nikola Buła Maya Machno Anna Kowalska Patrycja | 07 07 07 07 07 08 | STP Nowy Sącz Pro-Swim Kraków Siemacha ASP Kraków Salwator Kraków Victoria Zawiercie Victoria Zawiercie | 06 06 06 06 11 11 | 22.32 21.70 20.76 21.01 22.20 22.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/11/2016 - 11:03 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:03 |
2 3 4 | Nyiregyhazki Tony Grochowski Kacper Sumara Krystian | 07 08 08 | Paula Team Kraków Victoria Zawiercie Wisła Kraków | 06 11 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Olaf Bednarski Mateusz Szostak Łukasz Plutecki Jakub Sanowski Patryk Myszkowski Igor | 08 08 07 08 07 07 | Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Paula Team Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Gorzkowski Filip Klimowicz Jan Urbański Jakub Półtorak Alan Filipowicz Piotr Kasprzycki Adam | 08 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Knapek Szymon Gołąb Krzysztof Wydra Patryk Mółka Mateusz Korzeniowski Eryk Jarecki Łukasz | 08 07 08 07 07 08 | Wisła Kraków Sokół Myślenice Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 32.00 29.00 29.78 NT NT |
Seria 5 z 9, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Wrześniak Dawid Gąsiorek Wiktor Cebula Karol Zbrożek Adam Kot Kacper Wójcikowski Patryk | 07 07 07 07 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 28.38 28.00 27.20 27.81 28.03 28.45 |
Seria 6 z 9, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Szybowski Grzegorz Sawiński Wojciech Miczołek Maksymilian Olszweski Eryk Dawiec Teodor Knapczyk Bartosz | 08 08 07 07 07 07 | Aquarius Myślenice Salwator Kraków STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.40 26.00 26.01 26.77 27.00 |
Seria 7 z 9, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Ruchała Adrian Dawiec Tymoteusz Kowalik Norbert Chrobak Tomasz Wawro Jakub | 07 08 08 07 08 07 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 25.81 25.51 25.10 25.50 25.60 25.99 |
Seria 8 z 9, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrcioch Mikołaj Fijałkowski Threy Przystał Antonio Olszewski Maciej Golonka Konrad Konieczny Miłosz | 07 08 07 07 07 07 | GSP Fala Gorlice Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Limanowa-Swim Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 25.00 24.83 24.90 25.00 25.06 |
Seria 9 z 9, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Eryk Dakowicz Marcin Chabasiewicz Jakub Kuna Jakub Idzik Arkadiusz Niestój Igor | 08 07 07 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 | 24.08 23.90 22.70 23.25 24.06 24.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13/11/2016 - 11:16 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:16 |
2 3 4 | Urbanik Laura Całka Alicja Kusińska Zofia | 07 07 08 | Kmita Zabierzów Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:18 |
2 3 4 5 | Stanisz Anna Kaszuba Magda Bajorek Hanna Kowalik Aleksandra | 07 08 07 08 | Limanowa-Swim Omega Olkusz Salwator Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Urbaniec Zofia Czerwiec Karolina Kolasa Oliwia Wuszczewska Marcelina Kapała Emilia Wrona Maria | 07 07 07 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 35.50 36.20 NT NT |
Seria 4 z 6, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Mączka Klaudia Budnik Małgorzata Cholewa Hanna Sitarczyk Emilia Pindelska Nikola Pindelska Katarzyna | 08 07 07 07 07 07 | Omega Olkusz STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków SwimArt Myślenice SwimArt Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 30.79 28.00 27.70 27.80 30.73 31.42 |
Seria 5 z 6, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Gicala Natalia Marciniak Aleksandra Skoczek Małgożata Litwa Justyna Krawczyk Emilia Rumińska Wiktoria | 07 07 07 08 07 07 | BOSiR Brzesko Pro-Swim Kraków BOSiR Brzesko Salwator Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 22.80 22.00 22.30 22.90 27.40 |
Seria 6 z 6, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Zuzanna Kowalska Patrycja Buła Maya Machno Anna Goj Kasia Gromala Julia | 07 08 07 07 08 07 | STP Nowy Sącz Victoria Zawiercie Salwator Kraków Victoria Zawiercie Victoria Zawiercie STP Nowy Sącz | 06 11 06 11 11 06 | 21.51 20.40 19.20 20.00 21.50 21.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/11/2016 - 11:26 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:26 |
2 3 4 | Dawiec Teodor Sawiński Wojciech Olszweski Eryk | 07 08 07 | Kmita Zabierzów Salwator Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:28 |
1 2 3 4 5 | Filipowicz Piotr Plutecki Jakub Płaczek Mateusz Chabasiewicz Jakub Półtorak Alan | 07 08 07 07 07 | Salwator Kraków Paula Team Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Niestój Igor Kasprzycki Adam Sanowski Patryk Korzeniowski Eryk Bednarski Mateusz Dawiec Tymoteusz | 08 07 07 07 08 08 | Omega Olkusz Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Jakub Wrześniak Dawid Zbrożek Adam Kowalik Norbert Myszkowski Igor Klimowicz Jan | 07 07 07 07 07 07 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 39.30 34.30 34.60 39.80 NT |
Seria 5 z 7, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Cebula Karol Kapusta Eryk Kuna Jakub Olszewski Maciej Grochowski Kacper Idzik Arkadiusz | 07 08 07 07 08 07 | Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Victoria Zawiercie Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 30.15 27.00 26.10 26.20 27.15 30.20 |
Seria 6 z 7, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Tomasz Konieczny Miłosz Ruchała Adrian Wójcikowski Patryk Żmijewski Borys Gąsiorek Wiktor | 08 07 08 08 07 07 | Kmita Zabierzów Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 24.55 23.07 23.00 23.03 24.20 24.80 |
Seria 7 z 7, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kot Kacper Miczołek Maksymilian Dakowicz Marcin Nowakowski Oliwier Przystał Antonio Pyrcioch Mikołaj | 08 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka GSP Fala Gorlice | 06 06 06 06 06 | 21.98 21.07 19.50 20.45 21.40 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/11/2016 - 11:37 | 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat, Mieszane Lista startowa |
Seria 1 z 4, 11:37 |
2 | Victoria Zawiercie 1 | Victoria Zawiercie | 11 | NT |
3 | Limanowa-Swim 1 | Limanowa-Swim | 06 | NT |
4 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Całka Alicja, Sanowski Patryk, Kasprzycki Adam, Kusińska Zofia |
Seria 2 z 4, 11:40 |
1 | TS Wisła Kraków 5 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Dudek Antoni, Popiołek Jan, Klimowicz Jan, Hus Olivia |
2 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
3 | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Fąfara Daria, Kaszuba Ewa, Sumara Krystian, Szostak Łukasz |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
5 | Jasień Sucha Besk. 2 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
6 | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Musiałek Marta, Płaczek Mateusz, Klimowicz Jan, Bednarski Mateusz |
Seria 3 z 4, 11:42 |
1 | Wisła Kraków 4 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Dobrzańska Zuzanna, Kaszuba Olaf, Heiza Ignacy, Knapek Szymon |
2 | Kmita Zabierzów 2 | Kmita Zabierzów | 06 | 1:20.00 |
Olszweski Eryk, Urbanik Laura, Chrobak Tomasz, Dawiec Tymoteusz |
3 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | 1:17.39 |
Buła Maya, Sawiński Wojciech, Litwa Justyna, Chabasiewicz Jakub |
4 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:19.00 |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
Niestój Igor, Mączka Klaudia, Kaszuba Magda, Wójcikowski Patryk |
6 | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Filipowicz Piotr, Kurek Marysia |
Seria 4 z 4, 11:44 |
1 | Wieliczka Champions | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 1:13.00 |
Rumińska Wiktoria, Idzik Arkadiusz, Kowalik Norbert |
2 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:10.00 |
3 | Pro-Swim Kraków 1 | Pro-Swim Kraków | 06 | 1:10.00 |
Marciniak Aleksandra, Olszewski Maciej, Cebula Karol, Sitarczyk Emilia |
4 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | 1:10.00 |
Czerwiec Karolina, Krawczyk Emilia, Wawro Jakub |
5 | Mistrzowie z Wieliczki | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 1:11.00 |
Cholewa Hanna, Przystał Antonio, Gąsiorek Wiktor, Kot Kacper |
6 | Błyskawice z Wieliczki | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 1:15.00 |
11:47 | Dekoracje zawodników 10 lat i młodsi / Rozgrzewka zawodników 11 lat i starsi |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/11/2016 - 12:17 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 12:17 |
2 3 4 5 | Skalska Zofia Masny Zuzanna Jarzyna Jagna Łęgowska Pola | 05 04 06 03 | Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 | Zawada Zuzanna Walecka Maja Hałucha Julia Węgrzyn Aleksandra Zabielna Amelia Kraus Milena | 01 05 02 06 06 06 | Sokół Myślenice Wisła Kraków Glosator Kraków Limanowa-Swim Salwator Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 | Błachut Maria Szczotkowski Filip Mroczek Joanna Kubas Joanna Zahuta Julia Mleczek Marta | 06 06 06 04 06 06 | Jasień Sucha Besk. Sokół Myślenice Siemacha ASP Kraków Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów Sokół Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 55.00 50.00 46.78 48.00 53.38 1:06.13 |
Seria 4 z 11, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Płaskocińska Agnieszka Szynalik Anna Cichy Julia Wrona Ewa Walczak Amelia Panek Natalia | 06 06 06 06 05 06 | Salwator Kraków Limanowa-Swim Sokół Myślenice Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 45.30 44.00 42.72 43.00 44.59 46.00 |
Seria 5 z 11, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Justyna Łazarz Milena Gniewek Oliwia Nieciuńska Aleksandra Kuczaj Weronika Waga Dominika | 05 06 05 04 01 06 | SwimArt Myślenice Jasień Sucha Besk. Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Limanowa-Swim Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 40.36 40.00 38.78 39.17 40.00 40.44 |
Seria 6 z 11, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 | Vasilendiuc Emilia Waga Karolina Dzięgiel Zofia Bętkowska Zuzanna Gicala Patrycja Połeć Julia | 04 06 05 06 04 05 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 | 38.71 38.11 37.86 38.00 38.61 38.75 |
Seria 7 z 11, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Mazur Michalina Szczygieł Elżbieta Porębska Maja Gawlik Maja Łokcik Gabriela Trojanowska Julia | 02 03 06 04 03 06 | Płetwal Zakopane Glosator Kraków Glosator Kraków Jordan Kraków Sokół Myślenice STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | PK | 37.00 36.70 36.34 36.34 36.91 37.37 |
Seria 8 z 11, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Staśkiewicz Nikola Bajorek Marysia Pindelska Kamila Mędrysa Martyna Brońska Julia Bartuś Maria | 04 04 02 05 05 05 | Jordan Kraków Salwator Kraków SwimArt Myślenice Glosator Kraków STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 35.97 34.20 34.00 34.10 35.41 36.20 |
Seria 9 z 11, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 | Cyganek Nina Madej Faustyna Paluch Natalia Wierzycka Natalia Rymarczyk Kinga Biedroń Wiktoria | 05 02 00 02 03 05 | Salwator Kraków Aquarius Myślenice Płetwal Zakopane Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 33.40 33.00 33.00 33.00 33.15 34.00 |
Seria 10 z 11, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | Sopata Sandra Tokarczyk Natalia Rutka Emilia Jeremiejko Natalia Panek Nikola Szuba-Łata Daria | 04 00 04 02 03 02 | STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 32.13 32.00 31.79 32.00 32.00 32.22 |
Seria 11 z 11, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Mitka Klaudia Habowska Weronika Pawelska Dominika Nadybska Natalia Biela Inga Szczygieł Olga | 02 03 00 01 03 01 | Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. Glosator Kraków Glosator Kraków Aquarius Myślenice Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.00 29.00 28.80 28.90 30.89 31.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/11/2016 - 12:37 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 12:37 |
2 3 4 | Zaremba Igor Nesteruk Tomasz Okoński Leon | 05 04 03 | Wisła Kraków Paula Team Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 12:39 |
2 3 4 5 | Malczewski Jan Świeży Paweł Balcerzyk Michał Radziszewski Andrzej | 06 05 06 05 | Sokół Myślenice Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Osmański Mateusz Juszczuk Antoni Cupak Wojciech Okoński Leon Zięba Artur Oczkowicz Mikołaj | 02 06 00 03 03 06 | Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Sokół Myślenice Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kuszewski Stanisław Woźnica Jakub Jania Wiktor Najder Bartłomiej Herbut Oskar Tęczyński Samuel | 03 01 05 06 06 04 | Paula Team Kraków Sokół Myślenice Sokół Myślenice Jasień Sucha Besk. Glosator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 48.00 48.00 NT NT |
Seria 5 z 13, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Koper Maciej Postrożny Patryk Leśnik Igor Szumiec Adam Burek Krzysztof Myszkowski Michał | 06 06 05 04 04 06 | Salwator Kraków Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Sokół Myślenice Jordan Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | PK | 43.90 42.00 42.00 42.00 42.89 44.29 |
Seria 6 z 13, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Gondek Kasper Pyrć Franciszek Widła Filip Sowa Bartłomiej Laskowski Maciej Kutera Jakub | 06 05 02 04 06 06 | STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Kmita Zabierzów Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.03 40.00 40.00 40.00 40.02 40.50 |
Seria 7 z 13, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Proszek Jan Konieczny Mateusz Pieróg Adam Filipowicz Jan Kubasiak Jan Chrobak Bartek | 06 05 04 04 06 06 | Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Salwator Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 39.39 38.16 36.39 36.50 39.11 39.50 |
Seria 8 z 13, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarz Dawid Mółka Bartosz Basiaga Patryk Ślęczka Nataniel Nowak Piotr Kargul Filip | 04 05 05 05 06 04 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.82 35.53 35.08 35.38 35.54 36.12 |
Seria 9 z 13, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Droński Wojciech Warchoł Sebastian Szerszeń Mateusz Bajgrowicz Paweł Pyrc Bartosz Zawojski Bartosz | 05 05 04 04 03 06 | Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice Salwator Kraków Jordan Kraków Limanowa-Swim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 35.00 33.99 33.40 33.72 35.00 35.00 |
Seria 10 z 13, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Strózik Mikołaj Suchecki Piotr Kulig Bartosz Grzenkowicz Paweł Ogórek Dawid Nowak Wojciech | 04 05 04 03 03 05 | Glosator Kraków Victoria Zawiercie STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 11 06 06 06 06 | 32.55 32.00 31.72 31.98 32.11 33.40 |
Seria 11 z 13, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | Maciuszek Jakub Litwa Tomasz Dyrek Michał Pyczek Adam Hadt Jan Tomaniewski Filip | 03 06 02 02 01 04 | STP Nowy Sącz Salwator Kraków STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Salwator Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 | 31.18 30.70 30.11 30.56 31.00 31.34 |
Seria 12 z 13, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mordarski Filip Wilczek Krystian Dudka Filip Sewielski Kacper Talaga Maciej Sadowy Piotr | 05 02 03 05 02 04 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Limanowa-Swim Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 30.03 30.00 30.00 30.00 30.00 30.09 |
Seria 13 z 13, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Tobiasz Maciej Piechota Edgar Belski Jakub Tarasek Szymon Kurzeja Jakub Połeć Jakub | 02 03 01 02 02 02 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 28.72 27.79 27.50 27.59 28.22 28.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/11/2016 - 12:59 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:59 |
2 3 4 | Walecka Maja Zabielna Amelia Łęgowska Pola | 05 06 03 | Wisła Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:01 |
1 2 3 4 5 | Korzeniowska Oliwia Pawelska Dominika Hałucha Julia Śpiewla Aniela Kraus Milena | 06 00 02 06 06 | Wisła Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 | PK | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Florkiewicz Kalina Kubas Joanna Panek Natalia Limanówka Aleksandra Szczotkowski Filip Zahuta Julia | 05 04 06 06 06 06 | Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Siemacha ASP Kraków Sokół Myślenice Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 56.11 52.00 49.00 51.60 56.00 1:08.64 |
Seria 4 z 7, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Trojanowska Julia Porębska Maja Hajduk Alicja Walczak Amelia Kuczaj Weronika Piątek Zofia | 06 06 04 05 01 05 | STP Nowy Sącz Glosator Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 45.15 44.76 44.53 44.59 45.00 49.00 |
Seria 5 z 7, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 | Vasilendiuc Emilia Cyganek Nina Brońska Julia Migacz Anna Gicala Patrycja Bartuś Maria | 04 05 05 05 04 05 | Jordan Kraków Salwator Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 41.84 40.30 39.73 39.73 41.65 43.20 |
Seria 6 z 7, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Biedroń Wiktoria Panek Nikola Madej Faustyna Szuba-Łata Daria Staśkiewicz Nikola Bajorek Marysia | 05 03 02 02 04 04 | Limanowa-Swim Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Jordan Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.00 38.00 37.00 37.91 38.94 39.20 |
Seria 7 z 7, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Jeremiejko Natalia Rutka Emilia Nadybska Natalia Habowska Weronika Szczygieł Olga Tokarczyk Natalia | 02 04 01 03 01 00 | Limanowa-Swim Aquarius Myślenice Glosator Kraków Jasień Sucha Besk. Glosator Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 36.00 35.36 33.20 35.00 35.97 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 13/11/2016 - 13:13 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:13 |
1 2 3 4 5 | Radziszewski Andrzej Oczkowicz Mikołaj Juszczuk Antoni Świeży Paweł Musiałek Krzysztof | 05 06 06 05 01 | Wisła Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Malczewski Jan Padjas Miłosz Okoński Leon Sarnat Szymon Cupak Wojciech Okoński Leon | 06 06 03 06 00 03 | Sokół Myślenice Salwator Kraków Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Zaremba Igor Podmokły Jakub Leśnik Igor Jakubas Michał Osmański Mateusz Najder Bartłomiej | 05 05 05 05 02 06 | Wisła Kraków Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Glosator Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | NT 50.00 48.06 49.50 NT NT |
Seria 4 z 8, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | Kutera Jakub Postrożny Patryk Kubasiak Jan Chrobak Bartek Koper Maciej Szumiec Adam | 06 06 06 06 06 04 | Salwator Kraków Limanowa-Swim Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Salwator Kraków Sokół Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 47.90 47.00 45.20 45.22 47.60 48.00 |
Seria 5 z 8, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Nowacki Adam Szerszeń Mateusz Sowa Bartłomiej Myszkowski Michał Proszek Jan Pyrć Franciszek | 06 04 04 06 06 05 | Aquarius Myślenice Salwator Kraków Limanowa-Swim Glosator Kraków Aquarius Myślenice Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 45.00 43.70 43.00 43.38 44.78 45.00 |
Seria 6 z 8, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Tomaniewski Filip Ogórek Dawid Basiaga Patryk Hadt Jan Nowak Piotr Ślęczka Nataniel | 04 03 05 01 06 05 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Salwator Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.99 40.40 39.94 40.00 40.97 41.31 |
Seria 7 z 8, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 | Maciuszek Jakub Suchecki Piotr Kulig Bartosz Grzenkowicz Paweł Litwa Tomasz Dadej Jakub | 03 05 04 03 06 05 | STP Nowy Sącz Victoria Zawiercie STP Nowy Sącz Jordan Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 11 06 06 06 06 | 38.25 37.02 35.94 36.41 37.50 39.25 |
Seria 8 z 8, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczek Krystian Piechota Edgar Kurzeja Jakub Otrząsek Damian Sewielski Kacper Sadowy Piotr | 02 03 02 98 05 04 | Płetwal Zakopane Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Victoria Kozy Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | 34.00 33.51 30.89 31.60 34.00 35.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13/11/2016 - 13:27 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:27 |
2 3 4 | Szczygieł Elżbieta Waga Dominika Sumera Patrycja | 03 06 01 | Glosator Kraków Kmita Zabierzów Sokół Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 13:29 |
2 3 4 5 | Nadybska Natalia Skalska Zofia Masny Zuzanna Szynalik Anna | 01 05 04 06 | Glosator Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 | PK | NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 | Zawada Zuzanna Korzeniowska Oliwia Florkiewicz Kalina Mleczek Marta Śpiewla Aniela Zahuta Julia | 01 06 05 06 06 06 | Sokół Myślenice Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków Sokół Myślenice Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 59.41 1:15.00 NT NT |
Seria 4 z 8, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Justyna Mroczek Joanna Limanówka Aleksandra Cichy Julia Błachut Maria Płaskocińska Agnieszka | 05 06 06 06 06 06 | SwimArt Myślenice Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Sokół Myślenice Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 55.08 54.35 53.24 54.00 55.00 55.40 |
Seria 5 z 8, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Łazarz Milena Hajduk Alicja Piątek Zofia Nieciuńska Aleksandra Dzięgiel Zofia Wrona Ewa | 06 04 05 04 05 06 | Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 52.00 50.00 49.00 49.25 50.42 53.00 |
Seria 6 z 8, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 | Łokcik Gabriela Połeć Julia Migacz Anna Rymarczyk Kinga Mazur Michalina Waga Karolina | 03 05 05 03 02 06 | Sokół Myślenice STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 48.88 47.12 46.30 46.84 48.00 48.90 |
Seria 7 z 8, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Pindelska Kamila Mędrysa Martyna Gniewek Oliwia Gawlik Maja Porębska Maja Bętkowska Zuzanna | 02 05 05 04 06 06 | SwimArt Myślenice Glosator Kraków Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Glosator Kraków Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 | 45.50 44.19 42.36 42.44 45.38 46.00 |
Seria 8 z 8, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 | Biela Inga Mitka Klaudia Pawelska Dominika Sopata Sandra Pyrc Jagoda Paluch Natalia | 03 02 00 04 00 00 | Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów Glosator Kraków STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 39.18 39.00 35.20 38.00 39.00 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 13/11/2016 - 13:43 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:43 |
2 3 4 5 | Kuszewski Stanisław Balcerzyk Michał Woźnica Jakub Pieróg Adam | 03 06 01 04 | Paula Team Kraków Wisła Kraków Sokół Myślenice Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Musiałek Krzysztof Jakubas Michał Myszkowski Michał Podmokły Jakub Nesteruk Tomasz Herbut Oskar | 01 05 06 05 04 06 | Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków Glosator Kraków Aquarius Myślenice Paula Team Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:01.85 55.85 58.00 NT NT |
Seria 3 z 7, 13:48 |
1 2 3 4 5 6 | Jania Wiktor Gondek Kasper Widła Filip Konieczny Mateusz Burek Krzysztof Nowacki Adam | 05 06 02 05 04 06 | Sokół Myślenice STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 54.00 51.44 50.00 50.72 53.21 55.00 |
Seria 4 z 7, 13:49 |
1 2 3 4 5 6 | Kargul Filip Padjas Miłosz Laskowski Maciej Filipowicz Jan Dadej Jakub Sarnat Szymon | 04 06 06 04 05 06 | Jordan Kraków Salwator Kraków Kmita Zabierzów Salwator Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.74 49.03 48.20 49.03 49.20 49.88 |
Seria 5 z 7, 13:51 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Bartosz Warchoł Sebastian Tokarz Dawid Suchecki Piotr Bajgrowicz Paweł Zawojski Bartosz | 05 05 04 05 04 06 | STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Jordan Kraków Victoria Zawiercie Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 11 06 06 | 47.59 44.72 41.50 42.00 45.64 48.00 |
Seria 6 z 7, 13:53 |
1 2 3 4 5 6 | Strózik Mikołaj Dudka Filip Mordarski Filip Droński Wojciech Pyrc Bartosz Nowak Wojciech | 04 03 05 05 03 05 | Glosator Kraków Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 40.00 39.79 40.00 40.00 40.08 |
Seria 7 z 7, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 | Talaga Maciej Otrząsek Damian Belski Jakub Tarasek Szymon Połeć Jakub Wilczek Krystian | 02 98 01 02 02 02 | Jasień Sucha Besk. Victoria Kozy STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 11 06 06 06 06 | 38.00 34.40 32.66 33.47 37.06 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 13/11/2016 - 13:57 | Kobiet, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:57 |
1 2 3 4 5 6 | Mędrysa Martyna Bartuś Maria Wierzycka Natalia Gniewek Oliwia Waga Dominika Węgrzyn Aleksandra | 05 05 02 05 06 06 | Glosator Kraków Kmita Zabierzów Limanowa-Swim Siemacha ASP Kraków Kmita Zabierzów Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | Zahuta Julia Waga Karolina Walczak Amelia Bajorek Marysia Jarzyna Jagna Porębska Maja | 06 06 05 04 06 06 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Salwator Kraków Wisła Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 48.72 NT NT NT |
Seria 3 z 5, 14:01 |
1 2 3 4 5 6 | Dzięgiel Zofia Trojanowska Julia Sopata Sandra Migacz Anna Hajduk Alicja Połeć Julia | 05 06 04 05 04 05 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 47.00 44.00 40.60 42.75 46.00 48.61 |
Seria 4 z 5, 14:02 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Julia Szuba-Łata Daria Rymarczyk Kinga Paluch Natalia Biela Inga Cyganek Nina | 05 02 03 00 03 05 | STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Aquarius Myślenice Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.62 38.34 37.11 38.00 38.54 39.01 |
Seria 5 z 5, 14:04 |
1 2 3 4 5 6 | Szczygieł Olga Pyrc Jagoda Pawelska Dominika Nadybska Natalia Rutka Emilia Madej Faustyna | 01 00 00 01 04 02 | Glosator Kraków Limanowa-Swim Glosator Kraków Glosator Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 35.28 34.00 32.56 33.20 34.91 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 13/11/2016 - 14:06 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 14:06 |
2 3 4 5 | Tęczyński Samuel Laskowski Maciej Szerszeń Mateusz Kubasiak Jan | 04 06 04 06 | Wisła Kraków Kmita Zabierzów Salwator Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 14:08 |
1 2 3 4 5 6 | Filipowicz Jan Suchecki Piotr Mółka Bartosz Litwa Tomasz Chrobak Bartek Cupak Wojciech | 04 05 05 06 06 00 | Salwator Kraków Victoria Zawiercie STP Nowy Sącz Salwator Kraków Kmita Zabierzów Glosator Kraków | 06 11 06 06 06 06 | NT 1:24.50 45.58 1:22.80 NT NT |
Seria 3 z 5, 14:11 |
1 2 3 4 5 6 | Hadt Jan Pieróg Adam Tomaniewski Filip Nowak Piotr Kargul Filip Basiaga Patryk | 01 04 04 06 04 05 | Salwator Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 42.00 41.35 37.07 39.76 41.99 42.20 |
Seria 4 z 5, 14:13 |
1 2 3 4 5 6 | Mordarski Filip Kulig Bartosz Sadowy Piotr Połeć Jakub Maciuszek Jakub Piechota Edgar | 05 04 04 02 03 03 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 35.06 34.66 32.11 32.11 35.05 35.17 |
Seria 5 z 5, 14:14 |
1 2 3 4 5 6 | Dyrek Michał Tarasek Szymon Otrząsek Damian Belski Jakub Tobiasz Maciej Kurzeja Jakub | 02 02 98 01 02 02 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Victoria Kozy STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 11 06 06 06 | 31.04 29.01 28.87 29.00 30.74 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 13/11/2016 - 14:16 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3, 14:16 |
2 | stp | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
3 | Jasień Sucha Besk. 2 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
4 | Jasień Sucha Besk. 3 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 14:19 |
1 | TS Wisła Kraków 6 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Skalska Zofia, Radziszewski Andrzej, Masny Zuzanna, Oczkowicz Mikołaj |
2 | Glosator Kraków 2 | Glosator Kraków | 06 | NT |
3 | Glosator Kraków 1 | Glosator Kraków | 06 | NT |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
5 | Glosator Kraków 3 | Glosator Kraków | 06 | NT |
Seria 3 z 3, 14:23 |
1 | TS Wisła Kraków 7 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Balcerzyk Michał, Korzeniowska Oliwia, Zaremba Igor, Jarzyna Jagna |
2 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
3 | Limanowa-Swim 1 | Limanowa-Swim | 06 | 2:10.00 |
4 | Limanowa-Swim 1 | Limanowa-Swim | 06 | 2:15.00 |
5 | Glosator Kraków 4 | Glosator Kraków | 06 | NT |
6 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |