Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MSP Aquarius Myślenice, 4/12/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.50 21.00 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 42.00 46.00 | ||||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 16.00 24.00 |
|||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 34.00 42.00 |
||||
Dudka Filip | 00 | 03206 | 103206700039 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 31.00 43.00 |
||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.00 37.00 |
||||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 18.00 22.00 |
|||||
Jaworz Przemysław | 04 | 03206 | 103206700045 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.00 45.00 |
||||
Król Maja | 08 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.00 24.00 |
|||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (2) | 24.00 | |||||
Kuczaj Weronika | 01 | 03206 | 103206600044 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 35.00 43.00 |
||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.00 39.00 |
||||
Pyrc Bartosz | 03 | 03206 | 103206700042 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 31.00 37.00 |
||||
Pyrc Jagoda | 00 | 03206 | 103206600038 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 31.00 40.00 |
||||
Pyrc Jędrzej | 08 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.00 27.00 |
|||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 30.00 34.00 |
||||
Sowa Bartłomiej | 04 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.00 NT |
|||||
Tokarczyk Natalia | 00 | 03206 | 103206600027 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 31.00 37.00 |
||||
Tokarczyk Patryk | 02 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 28.00 34.00 |
|||||
Wardęga Anna | 05 | 03206 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.00 22.00 |
Limanowa-Swim 1 | 03206 | 8 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Open | NT |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 33.34 45.64 | ||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 39.00 47.00 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.00 43.00 |
||||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 00106 | 100106700403 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 31.98 36.41 |
||||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.00 26.00 |
|||||
Król Zuzanna | 02 | 00106 | 100106600352 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.00 38.00 |
||||
Liszka Wiktoria | 05 | 00106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 46.00 55.00 |
|||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 38.00 46.00 |
||||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 26.00 26.00 |
|||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | 34.00 47.00 40.00 |
||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (14) | 31.28 38.00 38.00 |
||||
Teca Konrad | 06 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 19.00 25.00 |
|||||
Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 100106700357 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (14) | 28.00 36.00 30.00 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | 34.00 46.00 42.00 |
||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.00 46.00 |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 20.31 27.00 |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 37.00 41.00 |
||||
Widurski Arkadiusz | 06 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 28.82 30.00 |
|||||
Łęgowska Pola | 03 | 00106 | 100106600404 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 33.92 43.61 |
MKS Jordan Kraków I | 00106 | 8 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Open | NT |
MKS Jordan Kraków II | 00106 | 8 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Open | NT |
Biela Inga | 03 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | 30.89 38.61 35.86 | |||||
Biela Jagoda | 03 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 45.00 50.00 |
|||||
Fijałkowki Threy | 07 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 21.00 25.00 |
|||||
Firek Oliwia | 06 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 17.25 22.22 |
|||||
Gunia Julianna | 04 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 50.00 55.00 |
|||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | 30.39 37.78 32.77 |
|||||
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (13) | 31.80 37.18 36.13 |
|||||
Matlak Aleksandra | 01 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 35.18 44.54 |
|||||
Niechajewicz Martyna | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.00 25.00 |
|||||
Nosal Ola | 05 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 50.00 55.00 |
|||||
Nowacki Adam | 06 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 19.00 22.00 |
|||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | 27.50 36.81 31.31 |
|||||
Pietrzak Kinga | 06 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.02 19.58 |
|||||
Podmokły Jakub | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 50.00 55.00 |
|||||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 16.35 20.02 |
|||||
Płatek Wiktoria | 04 | 00506 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 45.00 49.49 |
|||||
Ruman Kornelia | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 20.00 23.00 |
|||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (13) | 31.79 35.36 34.91 |
|||||
Siatka Oliwia | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 22.00 25.00 |
|||||
Stoch Małgorzta | 07 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 19.00 20.00 |
|||||
Szatan Maciej | 08 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 22.00 25.00 |
|||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (13) | 31.80 37.28 35.12 |
|||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 23.09 23.42 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (14) | 33.99 40.84 45.63 |
|||||
Zawierucha Gabriel | 06 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 20.00 25.00 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 8 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Open | 3:20.00 |
Nowacki Adam Fijałkowki Threy Biela Jagoda Podmokły Jakub | 06 07 03 05 | Siatka Oliwia Zawierucha Gabriel Stoch Małgorzta Ruman Kornelia | 08 06 07 08 |
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 19.13 22.13 | |||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 21.12 22.12 |
Madej Justyna | 05 | 01706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | 39.63 47.12 57.43 59.25 | 13/11/2016 16/10/2016 13/11/2016 | Myślenice (POL) Myślenice (POL) Myślenice (POL) |
|||
Madej Józef | 10 | 01706 | 25m dowolny (2) | 34.28 | 16/10/2016 | Myślenice (POL) |
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 20.50 26.00 |
Smoleń Arkadiusz | 09 | DELNT | 25m dowolny (2) | 23.69 | 16/10/2016 | Myslenice (POL) |
Bielewicz Oskar | 04 | ORPRO | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | 36.00 50.41 39.00 | |||||
cholewa Agata | 07 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 30.17 29.66 |
|||||
Dylowicz Nikodem | 07 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 20.93 27.71 |
|||||
Hyrc Maja | 08 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 37.37 35.59 |
|||||
Imiołek Michał | 06 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 20.00 25.00 |
|||||
Mroczek Kinga | 06 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 19.00 28.00 |
|||||
Przybyłko Tomasz | 07 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 20.02 30.00 |
|||||
Próchnicki Jakub | 06 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 20.00 25.00 |
|||||
Sitko Adam | 07 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 36.25 36.10 |
|||||
Sitko Julia | 05 | ORPRO | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 50.18 1:04.44 |
|||||
Stępień Anna | 03 | ORPRO | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.92 55.72 |
|||||
Stępień Karolina | 06 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.00 23.78 |
|||||
Zapiór Grzegorz | 10 | ORPRO | 25m dowolny (2) | 38.91 |
Czajkowski Jan | 10 | 02906 | 25m dowolny (2) | 29.87 | |||||
Jankiewicz Pola | 07 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.18 24.81 |
|||||
Kałuża Julia | 07 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Kubicka Gabriela | 09 | 02906 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Kubicki Krzysztof | 06 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kulawiak Maksymilian | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Moskała Nadia | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 28.18 28.10 |
|||||
Szkaradek Jan | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 26.20 27.12 |
|||||
Łodzińska Marta | 09 | 02906 | 25m dowolny (1) | 29.57 |
Cichy Julia | 06 | 02106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.50 21.50 | |||||
Mleczek Marta | 06 | 02106 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 28.00 30.00 |
|||||
Ruchlewicz Maja | 06 | 02106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.30 21.00 |
|||||
Szczotkowski Filip | 06 | 02106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 28.00 28.00 |
|||||
Trostyński Ernest | 01 | 02106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (14) | 30.00 34.00 32.00 |
|||||
Ćwierz Klaudia | 06 | 02106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.00 23.00 |
|||||
Łokcik Gabriela | 03 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (13) | 36.87 44.50 52.00 |
Bieniek Michał | 01906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 29.00 34.80 | ||||||
Jaśkiewicz Natalia | 05 | 01906 | 101906600026 | 50m dowolny (7) 50m motylkowy (13) | 34.72 43.03 |
||||
Karcz Filip | 04 | 01906 | 101906700024 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 33.27 39.00 |
||||
Kowal Kamil | 04 | 01906 | 101906700027 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (14) | 34.83 41.00 |
||||
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 27.91 35.75 |
||||
Niemiec Wiktoria | 06 | 01906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 20.90 23.00 |
|||||
Pilch Emil | 04 | 01906 | 101906700025 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 34.66 48.84 |
||||
Przybyła Jakub | 05 | 01906 | 101906700028 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (14) | 37.04 45.00 |
||||
Zygadło Sofia | 04 | 01906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 36.01 41.90 |
Pływak Bochnia 1 | 01906 | 8 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Open | NT |
Dyda Arkadiusz | 99 | 04106 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT | |||||
Dzielski Karol | 04 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 30.25 39.48 | 19/10/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT 24.33 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Gniadek Adam | 04 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT 23.19 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Japoł Paula | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT 22.92 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Kalata Michał | 02 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 28.31 35.30 | 16/10/2016 20/11/2016 | Myślenice (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 18.94 21.06 | 16/10/2016 20/11/2016 | Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Kowalczyk Michał | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 39.36 43.50 | 20/11/2016 16/10/2016 | Nowy Targ (POL) Myslenice (POL) |
|||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.50 21.10 | 9/11/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy targ (POL) |
|||
Madyda Michał | 06 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.50 NT | 8/11/2016 | Nowy targ (POL) | |||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 17.28 23.50 | 16/10/2016 7/11/2016 | Myslenice (POL) Nowy Tag (POL) |
|||
Mroczka Alicja | 08 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Mroczka Zuzanna | 05 | 04106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Plewa Dominik | 00 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Rogowiec Andrzej | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Sikora Gabriela | 06 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Starczowska Anna | 04 | 04106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Stefaniak Piotr | 98 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 28.60 37.37 | 16/10/2016 16/10/2016 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) |
|||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 22.50 23.69 | 14/11/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT 21.94 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 16.88 21.94 | 16/10/2016 16/10/2016 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) |
|||
Wegrzyn Hanna | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.68 22.23 | 16/10/2016 20/11/2016 | Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | NT |
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 102706600040 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 20.89 23.12 | ||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 19.23 25.00 |
|||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 27.00 29.00 |
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 103906600010 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 49.64 54.71 | 13/11/2016 13/11/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 49.50 58.22 | 16/10/2016 16/10/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 19.25 27.03 | 16/10/2016 13/11/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 25m dowolny (1) | 21.55 | 13/11/2016 | Myślenice | ||
Mazur Miłosz | 06 | 03906 | 103906700012 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | NT NT |
||||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) | 20.90 | 13/11/2016 | Myślenice | |||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 17.77 23.12 | 10/1/2016 10/1/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (14) | 34.84 39.64 NT | 13/11/2016 13/11/2016 | Myślenice Myślenice |
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 18.01 22.30 | |||||
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (13) | 33.90 40.50 38.70 |
|||||
Górski Jakub | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Koper Maciej | 06 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.90 23.50 |
|||||
Kurek Marysia | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Kutera Jakub | 06 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.01 23.01 |
|||||
Małota Jan | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Padjas Miłosz | 06 | 03406 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | NT 23.01 |
|||||
Sawiński Wojchech | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 20.01 NT |
|||||
Szerszeń Mateusz | 04 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 33.90 40.10 |
|||||
Zabielna Amelia | 06 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 20.01 24.30 |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 8 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Open | NT |
Cyganek Nina | 05 |
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (13) | 28.77 33.09 30.95 |
Szczerba Patrycja | 07 | 03806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) 50m motylkowy (13) | 18.50 23.49 50.58 |
Boratyński Michał | 04 | 03411 | 103411700063 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | 38.05 44.52 46.60 | ||||
Więcek Weronika | 05 | 03411 | 103411600075 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 32.54 41.85 |
Sowa Emilia | 05 | NZ | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT | |||||
Tokarska Jusyna | 08 | NZ | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |