Sobota Pływacka II 2016/2017 Nowy Sącz, 19/11/2016 |
1 - Sobota Pływacka II 2016/2017 | 19/11/2016 - 10:05 |
Konkurencja 1 19/11/2016 - 10:05 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:52.58 | 219 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | 42.59 49.44 | Juda Aleksandra Merkel Ewa | 06 06 | 39.54 41.01 |
2. | Akademia Sportu Progres 2006 | Siemacha ASP Kraków | 3:06.30 | 174 |
Kaleta Oliwia Limanówka Aleksandra | 06 06 | 46.99 48.20 | Bysiek Oliwia Filipiak Julia | 06 06 | 51.98 39.13 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:15.24 | 151 |
Jankowiak Oliwia Iwaniuk Julia | 06 06 | 49.01 50.86 | Dziekanowska Martyna Malarska Julia | 06 06 | 49.26 46.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/11/2016 - 10:05 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:35.57 | 299 |
Cicha Aleksandra Zawodny Oliwia | 05 05 | 39.37 41.13 | Rębiasz Martyna Guzik Karolina | 05 05 | 40.24 34.83 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:47.02 | 241 |
Szczurek Julia Balon Adrianna | 05 05 | 42.65 48.31 | Mayerberg Anna Kryza Maja | 05 05 | 37.59 38.47 |
3. | Akademia Sportu Progres 2005 K | Siemacha ASP Kraków | 2:52.55 | 219 |
Woźniak Natalia Marciniak Justyna | 05 05 | 41.16 50.29 | Pituła Julia Małysza Julia | 05 05 | 44.72 36.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/11/2016 - 10:05 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:21.15 | 400 |
Basista Barbara Larysz Wiktoria | 04 04 | 33.42 41.95 | Piotrowicz Martyna Plucińska Klaudia | 04 04 | 33.24 32.54 |
2. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:28.22 | 345 |
Janik Anna Bukowska Ola | 05 05 | 38.22 39.32 | Wilczek Renata Brzoza Lena | 04 06 | 36.64 34.04 |
3. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:31.16 | 326 |
Poreda Martyna Panek Nikola | 04 04 | 35.32 43.29 | Nita Wiktoria Żak Amelia | 04 04 | 40.34 32.21 |
4. | Akademia Sportu Progres 2004 K | Siemacha ASP Kraków | 2:39.99 | 274 |
Gniewek Oliwia Bednarz Natalia | 05 04 | 44.60 41.40 | Bezpalko Kinga Chrapek Julia | 04 04 | 38.06 35.93 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:40.41 | 272 |
Stanek Zuzanna Domiter Daria | 04 04 | 42.25 44.34 | Jakubowska Maja Zachacka Katarzyna | 04 04 | 40.46 33.36 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:46.71 | 243 |
Staśkiewicz Nikola Gawlik Maja | 04 04 | 41.51 44.03 | Vasilendiuc Emilia Nieciuńska Aleksandra | 04 04 | 44.12 37.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2016 - 10:13 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:50.60 | 149 |
Woźnicki Dominik Machulak Kamil | 06 06 | 42.85 45.85 | Czerwik Krzysztof Merta Miłosz | 06 06 | 44.22 37.68 |
2. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:52.18 | 145 |
Jurkiewicz Mikołaj Stawarz Natanael | 06 06 | 43.59 52.23 | Jarząb Tymoteusz Korman Filip | 06 06 | 40.36 36.00 |
3. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:54.17 | 140 |
Hańderek Mateusz Bednarski Kacper | 06 06 | 42.01 51.22 | Rydzewski Szczepan Nogieć Leon | 06 06 | 44.21 36.73 |
4. | Akademia Sportu Progres 2006 M | Siemacha ASP Kraków | 2:58.02 | 131 |
Krzystek Igor Czyż Adam | 06 06 | 44.31 44.22 | Kopta Piotr Węgrzyn Arkadiusz | 06 06 | 48.53 40.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2016 - 10:13 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:31.25 | 214 |
Gościński Jakub Tetlak Maciej | 05 05 | 37.96 43.03 | Sowa Bartłomiej Żak Michał | 05 05 | 34.40 35.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2016 - 10:13 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:15.17 | 300 |
Dziedzic Bartosz Bryg Bartosz | 04 04 | 35.45 36.56 | Dziedzic Mikołaj Stanek Kacper | 04 04 | 33.94 29.22 |
2. | STP 11/12 | STP Nowy Sącz | 2:17.80 | 283 |
Kulig Bartosz Mordarski Filip | 04 05 | 35.05 38.54 | Sadowy Piotr Tomaniewski Filip | 04 04 | 33.96 30.25 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:21.44 | 262 |
Kłaput Maciej Zaczyński Filip | 04 04 | 37.78 37.47 | Ciapała Jarosław Luberda Wiktor | 04 04 | 35.38 30.81 |
4. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:30.48 | 217 |
Szpak Marcel Skimina Kacper | 04 04 | 39.54 40.04 | Jankowiak Cyprian Białek Wiktor | 04 04 | 37.09 33.81 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:31.30 | 214 |
Mazur Kamil Nosal Miłosz | 04 04 | 38.28 40.66 | Daszkiewicz Mikołaj Piela Michał | 04 04 | 40.36 32.00 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:34.46 | 201 |
Tokarz Dawid Bajgrowicz Paweł | 04 04 | 37.56 42.23 | Staszowski Jakub Pieróg Adam | 04 04 | 39.61 35.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2016 - 10:21 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.49 | 319 | 35.27 | 39.22 | |||
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:17.95 | 278 | 39.08 | 38.87 | |||
3. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.74 | 270 | 37.80 | 40.94 | |||
4. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:21.51 | 243 | 39.27 | 42.24 | |||
5. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.39 | 211 | 41.11 | 44.28 | |||
6. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:26.19 | 206 | 40.39 | 45.80 | |||
7. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:26.29 | 205 | 41.40 | 44.89 | |||
8. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.17 | 186 | 41.44 | 47.73 | |||
9. | Limanówka Aleksandra | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.57 | 183 | 41.40 | 48.17 | |||
10. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.08 | 174 | 43.45 | 47.63 | |||
11. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:33.31 | 162 | 44.06 | 49.25 | |||
12. | Mroczek Joanna | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.03 | 149 | 42.93 | 53.10 | |||
13. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.51 | 146 | 44.91 | 51.60 | |||
14. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.63 | 146 | 45.22 | 51.41 | |||
15. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:43.69 | 118 | 48.03 | 55.66 | |||
16. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:46.04 | 110 | 49.45 | 56.59 | |||
17. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:48.75 | 102 | 49.23 | 59.52 | |||
18. | Nocuń Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:54.92 | 86 | 54.67 | 1:00.25 | |||
19. | Wąsik Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:56.62 | 83 | 54.53 | 1:02.09 | |||
20. | Maciejowska Katarzyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:57.59 | 81 | 54.10 | 1:03.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2016 - 10:21 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:10.50 | 376 | 33.47 | 37.03 | |||
2. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.59 | 375 | 33.28 | 37.31 | |||
3. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:12.31 | 348 | 34.04 | 38.27 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.93 | 313 | 35.29 | 39.64 | |||
5. | Bukowska Ola | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.94 | 313 | 35.58 | 39.36 | |||
6. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.12 | 311 | 36.21 | 38.91 | |||
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.82 | 302 | 36.84 | 38.98 | |||
8. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:16.46 | 295 | 35.05 | 41.41 | |||
9. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:16.68 | 292 | 35.61 | 41.07 | |||
10. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.09 | 288 | 36.98 | 40.11 | |||
11. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.20 | 275 | 37.02 | 41.18 | |||
12. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:19.56 | 262 | 36.61 | 42.95 | |||
13. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.44 | 244 | 38.77 | 42.67 | |||
14. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.43 | 235 | 37.47 | 44.96 | |||
15. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.20 | 221 | 40.02 | 44.18 | |||
16. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.40 | 211 | 40.56 | 44.84 | |||
17. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.31 | 205 | 41.45 | 44.86 | |||
18. | Dzięgiel Zofia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:26.47 | 204 | 40.47 | 46.00 | |||
19. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:26.52 | 203 | 41.11 | 45.41 | |||
20. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.47 | 184 | 42.01 | 47.46 | |||
21. | Buryło Maja | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:41.53 | 126 | 45.42 | 56.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2016 - 10:21 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:09.43 | 394 | 32.93 | 36.50 | |||
2. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:10.34 | 379 | 33.71 | 36.63 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:11.69 | 358 | 34.45 | 37.24 | |||
4. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:12.11 | 351 | 33.93 | 38.18 | |||
5. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 1:13.87 | 327 | 34.60 | 39.27 | |||
6. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:14.52 | 318 | 35.47 | 39.05 | |||
7. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.10 | 299 | 36.54 | 39.56 | |||
8. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:16.76 | 291 | 36.00 | 40.76 | |||
9. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:17.04 | 288 | 35.78 | 41.26 | |||
10. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:17.68 | 281 | 36.50 | 41.18 | |||
11. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.46 | 273 | 37.43 | 41.03 | |||
12. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:19.39 | 263 | 37.17 | 42.22 | |||
13. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:20.95 | 248 | 37.73 | 43.22 | |||
14. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.00 | 248 | 38.10 | 42.90 | |||
15. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 1:21.76 | 241 | 38.52 | 43.24 | |||
16. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:25.10 | 214 | 39.77 | 45.33 | |||
17. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:25.34 | 212 | 39.97 | 45.37 | |||
18. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.08 | 206 | 40.71 | 45.37 | |||
19. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:26.22 | 205 | 40.46 | 45.76 | |||
20. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:27.98 | 193 | 41.37 | 46.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2016 - 10:48 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:11.95 | 243 | 34.04 | 37.91 | |||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:17.11 | 197 | 37.63 | 39.48 | |||
3. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.69 | 186 | 37.04 | 41.65 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.38 | 174 | 39.03 | 41.35 | |||
5. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.42 | 162 | 38.63 | 43.79 | |||
6. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:23.53 | 155 | 39.23 | 44.30 | |||
7. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.78 | 154 | 39.53 | 44.25 | |||
8. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.85 | 148 | 38.21 | 46.64 | |||
9. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:28.43 | 131 | 41.21 | 47.22 | |||
10. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.81 | 129 | 41.38 | 47.43 | |||
11. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:30.52 | 122 | 41.97 | 48.55 | |||
12. | Kołaciak Tymek | 06 | Płetwal Zakopane | 1:30.65 | 121 | 42.23 | 48.42 | |||
13. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 1:32.30 | 115 | 42.33 | 49.97 | |||
14. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:35.42 | 104 | 44.87 | 50.55 | |||
15. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.06 | 99 | 46.29 | 50.77 | |||
16. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:38.76 | 94 | 44.91 | 53.85 | |||
17. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:38.86 | 93 | 47.12 | 51.74 | |||
18. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.12 | 93 | 48.12 | 51.00 | |||
19. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:40.17 | 90 | 47.38 | 52.79 | |||
20. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:40.20 | 90 | 45.76 | 54.44 | |||
21. | Markowicz Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.48 | 73 | 48.65 | 58.83 | |||
22. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:49.00 | 70 | 50.37 | 58.63 | |||
23. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:52.34 | 64 | 53.10 | 59.24 | |||
24. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:53.98 | 61 | 49.92 | 1:04.06 | |||
25. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:59.72 | 52 | 55.28 | 1:04.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2016 - 10:48 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 1:05.68 | 320 | 31.36 | 34.32 | |||
2. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:09.04 | 275 | 33.48 | 35.56 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.15 | 274 | 33.27 | 35.88 | |||
4. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.07 | 252 | 34.56 | 36.51 | |||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:13.61 | 227 | 35.03 | 38.58 | |||
6. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 1:15.11 | 214 | 35.21 | 39.90 | |||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:16.98 | 198 | 36.08 | 40.90 | |||
8. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:17.23 | 197 | 35.44 | 41.79 | |||
9. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:18.27 | 189 | 37.25 | 41.02 | |||
10. | Jadach Oliwier | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:19.53 | 180 | 37.75 | 41.78 | |||
11. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.15 | 176 | 39.10 | 41.05 | |||
12. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:20.60 | 173 | 37.98 | 42.62 | |||
13. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:21.30 | 168 | 39.12 | 42.18 | |||
14. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.89 | 165 | 39.14 | 42.75 | |||
15. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:22.11 | 163 | 39.54 | 42.57 | |||
16. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:22.18 | 163 | 38.63 | 43.55 | |||
17. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.42 | 162 | 38.11 | 44.31 | |||
18. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:23.00 | 158 | 38.77 | 44.23 | |||
19. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.77 | 154 | 38.95 | 44.82 | |||
20. | Sobota Roch | 05 | CKiS Skawina | 1:23.82 | 154 | 40.08 | 43.74 | |||
21. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.37 | 140 | 42.20 | 44.17 | |||
22. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.58 | 139 | 41.81 | 44.77 | |||
23. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:27.15 | 137 | 39.98 | 47.17 | |||
24. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:33.90 | 109 | 45.29 | 48.61 | |||
25. | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 1:34.60 | 107 | 43.43 | 51.17 | |||
26. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 1:34.83 | 106 | 44.81 | 50.02 | |||
27. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:36.00 | 102 | 46.26 | 49.74 | |||
28. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:36.97 | 99 | 45.82 | 51.15 | |||
NIE UK. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2016 - 10:48 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.82 | 349 | 29.93 | 33.89 | |||
2. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:04.77 | 334 | 29.98 | 34.79 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.88 | 317 | 30.91 | 34.97 | |||
4. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.28 | 311 | 31.25 | 35.03 | |||
5. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.55 | 307 | 31.96 | 34.59 | |||
6. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.52 | 282 | 32.67 | 35.85 | |||
7. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:08.79 | 278 | 32.94 | 35.85 | |||
8. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.96 | 265 | 33.85 | 36.11 | |||
9. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.02 | 264 | 33.65 | 36.37 | |||
10. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:10.70 | 256 | 34.16 | 36.54 | |||
11. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.73 | 256 | 34.22 | 36.51 | |||
12. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.74 | 245 | 34.83 | 36.91 | |||
13. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:11.75 | 245 | 34.86 | 36.89 | |||
14. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.56 | 237 | 34.89 | 37.67 | |||
15. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.43 | 229 | 35.29 | 38.14 | |||
16. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:14.30 | 221 | 35.49 | 38.81 | |||
17. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.16 | 213 | 36.52 | 38.64 | |||
18. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.23 | 204 | 37.26 | 38.97 | |||
19. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.17 | 197 | SC 1 | 37.36 | 39.81 | ||
20. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:17.17 | 197 | SC 2 | 36.89 | 40.28 | ||
21. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.58 | 194 | 36.81 | 40.77 | |||
22. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.69 | 172 | 38.39 | 42.30 | |||
23. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:21.02 | 170 | 39.85 | 41.17 | |||
24. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:23.20 | 157 | 38.96 | 44.24 |
PK | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:22.01 | 164 | 38.68 | 43.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/11/2016 - 11:24 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.27 | 347 | 38.47 | 39.80 | ||||
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:29.65 | 231 | 45.27 | 44.38 | ||||
3. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 1:30.51 | 224 | 44.25 | 46.26 | ||||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:31.96 | 214 | 44.11 | 47.85 | ||||
5. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.31 | 205 | 43.67 | 49.64 | ||||
6. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.75 | 184 | 47.14 | 49.61 | ||||
7. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.89 | 177 | 47.15 | 50.74 | ||||
8. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:38.34 | 175 | 47.51 | 50.83 | ||||
9. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:38.76 | 173 | 48.13 | 50.63 | ||||
10. | Limanówka Aleksandra | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:41.17 | 160 | 49.63 | 51.54 | ||||
11. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:41.42 | 159 | 49.11 | 52.31 | ||||
12. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:41.94 | 157 | 50.09 | 51.85 | ||||
13. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.36 | 155 | 50.85 | 51.51 | ||||
14. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.42 | 150 | 47.97 | 55.45 | ||||
15. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:45.78 | 140 | 50.02 | 55.76 | ||||
16. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.06 | 135 | 52.47 | 54.59 | ||||
17. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.17 | 135 | 51.41 | 55.76 | ||||
18. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.19 | 135 | 54.28 | 52.91 | ||||
19. | Nocuń Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:55.77 | 107 | 56.72 | 59.05 | ||||
20. | Mroczek Joanna | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:58.81 | 99 | 55.69 | 1:03.12 | ||||
21. | Maciejowska Katarzyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:01.81 | 92 | 58.51 | 1:03.30 | ||||
DYSKW. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 11:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/11/2016 - 11:35 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:24.48 | 194 | 40.04 | 44.44 | ||||
2. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.31 | 158 | 43.27 | 47.04 | ||||
3. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.87 | 156 | 44.70 | 46.17 | ||||
4. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:31.02 | 155 | 43.93 | 47.09 | ||||
5. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:34.73 | 137 | 45.65 | 49.08 | ||||
6. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:35.13 | 135 | 47.77 | 47.36 | ||||
7. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.02 | 132 | 49.51 | 46.51 | ||||
8. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.67 | 129 | 47.64 | 49.03 | ||||
9. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:37.04 | 128 | 47.66 | 49.38 | ||||
10. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:39.45 | 119 | 47.90 | 51.55 | ||||
11. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.49 | 115 | 49.30 | 51.19 | ||||
12. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:40.67 | 114 | 48.40 | 52.27 | ||||
13. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:44.11 | 103 | 50.73 | 53.38 | ||||
14. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:49.76 | 88 | 54.06 | 55.70 | ||||
15. | Kołaciak Tymek | 06 | Płetwal Zakopane | 1:49.83 | 88 | 51.49 | 58.34 | ||||
16. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:50.04 | 87 | 53.08 | 56.96 | ||||
17. | Myga Igor | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:55.16 | 76 | 56.18 | 58.98 | ||||
18. | Markowicz Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:55.55 | 75 | 55.12 | 1:00.43 | ||||
19. | Stós Maksymilian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:59.06 | 69 | 56.33 | 1:02.73 | ||||
20. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 2:01.69 | 64 | 1:00.56 | 1:01.13 | ||||
DYSKW. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 11:35) | |||||||||||
DYSKW. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 11:39) |
PK | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 11:32) | |||||||||||
PK | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:37.71 | 125 | 47.82 | 49.89 | ||||
PK | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:45.21 | 100 | 49.47 | 55.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19/11/2016 - 11:50 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:51.10 | 338 | 1:24.76 | 1:26.34 | |||
2. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 2:58.18 | 299 | 1:27.80 | 1:30.38 | |||
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:00.83 | 286 | 1:29.83 | 1:31.00 | |||
4. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.00 | 285 | 1:28.79 | 1:32.21 | |||
5. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:02.21 | 280 | 1:29.97 | 1:32.24 | |||
6. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:15.12 | 228 | 1:33.02 | 1:42.10 | |||
7. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:17.27 | 220 | 1:34.63 | 1:42.64 | |||
8. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 3:17.40 | 220 | 1:38.35 | 1:39.05 | |||
9. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:18.08 | 218 | 1:37.73 | 1:40.35 | |||
10. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 3:19.43 | 213 | 1:35.72 | 1:43.71 | |||
11. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:23.49 | 201 | 1:40.51 | 1:42.98 | |||
12. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:24.86 | 197 | 1:42.14 | 1:42.72 | |||
13. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:26.24 | 193 | 1:41.76 | 1:44.48 | |||
14. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:26.81 | 191 | 1:42.37 | 1:44.44 | |||
15. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:30.33 | 182 | 1:42.05 | 1:48.28 | |||
16. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:30.82 | 180 | 1:43.98 | 1:46.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19/11/2016 - 11:50 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:31.93 | 483 | 1:15.05 | 1:16.88 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:39.68 | 416 | 1:16.94 | 1:22.74 | |||
3. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:47.64 | 359 | 1:20.74 | 1:26.90 | |||
4. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 2:51.89 | 333 | 1:23.79 | 1:28.10 | |||
5. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 2:55.24 | 314 | 1:24.10 | 1:31.14 | |||
6. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:56.88 | 306 | 1:28.00 | 1:28.88 | |||
7. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:57.51 | 303 | 1:26.73 | 1:30.78 | |||
8. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.70 | 287 | 1:28.75 | 1:31.95 | |||
9. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:01.71 | 282 | 1:31.28 | 1:30.43 | |||
10. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:02.11 | 280 | 1:31.92 | 1:30.19 | |||
11. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 3:05.53 | 265 | 1:30.58 | 1:34.95 | |||
12. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:06.61 | 260 | 1:31.20 | 1:35.41 | |||
13. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:06.90 | 259 | 1:31.73 | 1:35.17 | |||
14. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 3:07.14 | 258 | 1:31.23 | 1:35.91 | |||
15. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:07.20 | 258 | 1:30.16 | 1:37.04 | |||
16. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 3:16.76 | 222 | 1:36.50 | 1:40.26 | |||
17. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 3:18.89 | 215 | 1:38.73 | 1:40.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19/11/2016 - 12:16 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 2:39.81 | 288 | 1:18.24 | 1:21.57 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:48.56 | 246 | 1:24.17 | 1:24.39 | |||
3. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:50.57 | 237 | 1:23.48 | 1:27.09 | |||
4. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:56.38 | 214 | 1:28.65 | 1:27.73 | |||
5. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 3:00.85 | 199 | 1:27.61 | 1:33.24 | |||
6. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:02.37 | 194 | 1:30.57 | 1:31.80 | |||
7. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 3:02.91 | 192 | 1:29.95 | 1:32.96 | |||
8. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 3:09.72 | 172 | 1:29.40 | 1:40.32 | |||
9. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:14.24 | 160 | 1:36.86 | 1:37.38 | |||
10. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:15.55 | 157 | 1:35.15 | 1:40.40 | |||
11. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:17.55 | 152 | 1:37.94 | 1:39.61 | |||
12. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:19.69 | 148 | 1:40.15 | 1:39.54 | |||
13. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:26.19 | 134 | 1:42.16 | 1:44.03 | |||
14. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 3:30.37 | 126 | 1:42.87 | 1:47.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19/11/2016 - 12:16 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 2:31.50 | 338 | 1:15.71 | 1:15.79 | |||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:37.98 | 298 | 1:18.22 | 1:19.76 | |||
3. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:39.42 | 290 | 1:17.59 | 1:21.83 | |||
4. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:40.07 | 287 | 1:17.75 | 1:22.32 | |||
5. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:43.29 | 270 | 1:20.12 | 1:23.17 | |||
6. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 2:45.20 | 261 | SC 1 | 1:21.12 | 1:24.08 | ||
7. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:45.20 | 261 | SC 2 | 1:20.58 | 1:24.62 | ||
8. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.04 | 223 | 1:25.98 | 1:28.06 | |||
9. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:54.54 | 221 | 1:25.77 | 1:28.77 | |||
10. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 2:56.88 | 212 | 1:26.70 | 1:30.18 | |||
11. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 3:09.18 | 174 | 1:32.06 | 1:37.12 | |||
12. | Boba Arkadiusz | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:16.60 | 155 | 1:36.36 | 1:40.24 | |||
13. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:25.02 | 136 | 1:39.05 | 1:45.97 | |||
14. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:27.17 | 132 | 1:42.86 | 1:44.31 |
PK | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 3:23.55 | 139 | 1:40.57 | 1:42.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19/11/2016 - 12:38 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 35.55 | 322 | |||
2. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 36.74 | 292 | |||
3. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 40.93 | 211 | |||
4. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 41.30 | 205 | |||
5. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 44.80 | 161 | |||
6. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 45.19 | 157 | |||
7. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 47.67 | 133 | |||
8. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 49.38 | 120 | |||
Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 49.38 | 120 | ||||
10. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 50.35 | 113 | |||
11. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 52.37 | 100 | |||
12. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 52.74 | 98 | |||
13. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 59.00 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19/11/2016 - 12:38 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 35.28 | 330 | ||||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.69 | 318 | ||||
3. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 35.76 | 316 | ||||
4. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 38.11 | 261 | ||||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.54 | 253 | ||||
6. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 38.71 | 249 | ||||
7. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 39.28 | 239 | ||||
8. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 40.36 | 220 | ||||
9. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 42.42 | 189 | ||||
10. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 44.01 | 169 | ||||
11. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 45.43 | 154 | ||||
12. | Dzięgiel Zofia | 05 | STP Nowy Sącz | 46.05 | 148 | ||||
13. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.05 | 139 | ||||
14. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha ASP Kraków | 47.09 | 138 | ||||
15. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.14 | 138 | ||||
16. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.15 | 138 | ||||
17. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 49.05 | 122 | ||||
18. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 49.32 | 120 | ||||
DYSKW. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 12:29) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19/11/2016 - 12:38 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.65 | 380 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.07 | 366 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 35.23 | 331 | |||
4. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 35.85 | 314 | |||
5. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 36.05 | 309 | |||
6. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 36.63 | 294 | |||
7. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 37.36 | 277 | |||
8. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 37.85 | 267 | |||
9. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 38.23 | 259 | |||
10. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 38.33 | 257 | |||
11. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 39.16 | 241 | |||
12. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.36 | 237 | |||
13. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 41.40 | 204 | |||
14. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 41.90 | 196 | |||
15. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 42.38 | 190 | |||
16. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.58 | 187 | |||
17. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 42.76 | 185 | |||
18. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 42.80 | 184 | |||
19. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 43.73 | 173 | |||
20. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.55 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2016 - 12:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 39.03 | 174 | |||
2. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.13 | 172 | |||
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.33 | 170 | |||
4. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 39.41 | 169 | |||
5. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 39.86 | 163 | |||
6. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 42.79 | 132 | |||
7. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 43.81 | 123 | |||
8. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 45.62 | 109 | |||
9. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 46.68 | 101 | |||
10. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 47.05 | 99 | |||
11. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 50.08 | 82 | |||
12. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha ASP Kraków | 50.13 | 82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2016 - 12:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 34.09 | 261 | |||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.30 | 256 | |||
3. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 34.61 | 249 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 35.56 | 230 | |||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 37.31 | 199 | |||
6. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 38.00 | 188 | |||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 38.60 | 180 | |||
8. | Jadach Oliwier | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 39.56 | 167 | |||
9. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 40.63 | 154 | |||
10. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 40.84 | 152 | |||
11. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 41.34 | 146 | |||
12. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.56 | 144 | |||
13. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 41.64 | 143 | |||
14. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 42.30 | 136 | |||
15. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 43.41 | 126 | |||
16. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.24 | 119 | |||
17. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 49.13 | 87 | |||
18. | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 50.02 | 82 | |||
19. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.09 | 73 | |||
20. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.34 | 72 | |||
21. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 52.38 | 72 | |||
22. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.89 | 66 | |||
23. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 54.31 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2016 - 12:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 32.52 | 301 | |||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.14 | 284 | |||
3. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 33.51 | 275 | |||
4. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.83 | 267 | |||
5. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 33.90 | 265 | |||
6. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 34.13 | 260 | |||
7. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 35.46 | 232 | |||
8. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.58 | 230 | |||
9. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 35.78 | 226 | |||
10. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.09 | 203 | |||
11. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.69 | 193 | |||
12. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 38.25 | 185 | |||
13. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 38.64 | 179 | |||
14. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 38.90 | 176 | |||
15. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 39.40 | 169 | |||
16. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.32 | 158 | |||
17. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.75 | 153 | |||
18. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.83 | 152 | |||
19. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 42.17 | 138 | |||
20. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 43.65 | 124 | |||
21. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 43.73 | 123 | |||
22. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 45.19 | 112 | |||
23. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 50.52 | 80 |
PK | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 44.75 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/11/2016 - 13:14 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 47.08 | 228 | ||||
2. | Limanówka Aleksandra | 06 | Siemacha ASP Kraków | 48.25 | 212 | ||||
3. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.79 | 205 | ||||
4. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 51.71 | 172 | ||||
5. | Wąsik Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 52.12 | 168 | ||||
6. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 52.20 | 167 | ||||
7. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 52.23 | 167 | ||||
8. | Mroczek Joanna | 06 | Siemacha ASP Kraków | 52.36 | 166 | ||||
9. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 52.64 | 163 | ||||
10. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 53.42 | 156 | ||||
11. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 54.17 | 150 | ||||
12. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 54.62 | 146 | ||||
13. | Maciejowska Katarzyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 57.53 | 125 | ||||
14. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 58.75 | 117 | ||||
15. | Nocuń Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 58.91 | 116 | ||||
16. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 59.75 | 111 | ||||
17. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:00.29 | 109 | ||||
DYSKW. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:51) | |||||||||
DYSKW. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (Czas: 12:51) | |||||||||
DYSKW. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (Czas: 12:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/11/2016 - 13:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.31 | 173 | ||||
2. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 47.73 | 148 | ||||
3. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 48.42 | 141 | ||||
4. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.44 | 141 | ||||
5. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 49.43 | 133 | ||||
6. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 49.84 | 130 | ||||
7. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 51.33 | 119 | ||||
8. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 51.44 | 118 | ||||
9. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 51.83 | 115 | ||||
10. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 52.07 | 114 | ||||
11. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 52.09 | 113 | ||||
12. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 52.17 | 113 | ||||
13. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 52.35 | 112 | ||||
14. | Myga Igor | 06 | Ósemka Oświęcim | 53.43 | 105 | ||||
15. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 54.42 | 99 | ||||
16. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 55.47 | 94 | ||||
17. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 57.56 | 84 | ||||
18. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha ASP Kraków | 57.64 | 84 | ||||
19. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 57.87 | 83 | ||||
20. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 58.31 | 81 | ||||
21. | Stós Maksymilian | 06 | SMS Galicja Kraków | 59.64 | 75 | ||||
22. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:04.13 | 61 | ||||
23. | Markowicz Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:05.85 | 56 | ||||
24. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.33 | 55 | ||||
25. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.52 | 54 | ||||
DYSKW. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
K10 - Dłonie przeniesione poza linią bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) (Czas: 12:58) |
PK | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 53.07 | 107 | |||
PK | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 55.33 | 95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2016 - 13:32 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bukowska Ola | 05 | Płetwal Zakopane | 1:24.64 | 399 | 41.15 | 43.49 | ||||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:26.72 | 371 | 41.00 | 45.72 | ||||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.49 | 327 | 42.80 | 47.69 | ||||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:30.66 | 325 | 43.93 | 46.73 | ||||
5. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:40.99 | 235 | 48.30 | 52.69 | ||||
6. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.40 | 232 | 48.09 | 53.31 | ||||
7. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:41.63 | 231 | 47.24 | 54.39 | ||||
8. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:43.36 | 219 | 48.97 | 54.39 | ||||
9. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:44.02 | 215 | 47.46 | 56.56 | ||||
10. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:46.63 | 200 | 50.34 | 56.29 | ||||
11. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:46.95 | 198 | 51.62 | 55.33 | ||||
12. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:47.79 | 193 | 50.24 | 57.55 | ||||
13. | Buryło Maja | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:50.07 | 181 | 53.15 | 56.92 | ||||
14. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:50.52 | 179 | 52.38 | 58.14 | ||||
15. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:51.79 | 173 | 51.87 | 59.92 | ||||
16. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:51.81 | 173 | 52.80 | 59.01 | ||||
17. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:57.40 | 149 | 55.54 | 1:01.86 | ||||
18. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:00.96 | 137 | 58.07 | 1:02.89 | ||||
DYSKW. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2016 - 13:32 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:26.33 | 376 | 39.75 | 46.58 | |||
2. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:26.68 | 372 | 40.90 | 45.78 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:28.10 | 354 | 41.89 | 46.21 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:29.42 | 339 | 42.12 | 47.30 | |||
5. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:31.00 | 321 | 43.45 | 47.55 | |||
6. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.69 | 304 | 45.48 | 47.21 | |||
7. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:34.75 | 285 | 45.45 | 49.30 | |||
Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 1:34.75 | 285 | 44.28 | 50.47 | ||||
9. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:34.85 | 284 | 45.42 | 49.43 | |||
10. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:36.21 | 272 | 45.69 | 50.52 | |||
11. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:37.51 | 261 | 45.46 | 52.05 | |||
12. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:37.78 | 259 | 46.14 | 51.64 | |||
13. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:38.37 | 254 | 46.22 | 52.15 | |||
14. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:39.15 | 248 | 45.95 | 53.20 | |||
15. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.51 | 238 | 47.85 | 52.66 | |||
16. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:41.38 | 232 | 48.16 | 53.22 | |||
17. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:41.90 | 229 | 47.02 | 54.88 | |||
18. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:42.36 | 226 | 49.08 | 53.28 | |||
19. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:42.42 | 225 | 47.66 | 54.76 | |||
20. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:48.21 | 191 | 50.31 | 57.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/11/2016 - 13:51 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:25.64 | 273 | 39.89 | 45.75 | ||||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:30.47 | 232 | 42.79 | 47.68 | ||||
3. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.51 | 224 | 42.51 | 49.00 | ||||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.87 | 221 | 43.94 | 47.93 | ||||
5. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 1:34.63 | 202 | 44.30 | 50.33 | ||||
6. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:38.17 | 181 | 45.53 | 52.64 | ||||
7. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:40.95 | 167 | 47.46 | 53.49 | ||||
8. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:42.09 | 161 | 47.88 | 54.21 | ||||
9. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:42.30 | 160 | 48.57 | 53.73 | ||||
10. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:44.19 | 152 | 49.89 | 54.30 | ||||
11. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:44.41 | 151 | 50.61 | 53.80 | ||||
12. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:45.26 | 147 | 50.14 | 55.12 | ||||
13. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:46.30 | 143 | 51.85 | 54.45 | ||||
14. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:46.87 | 140 | 51.11 | 55.76 | ||||
15. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:49.22 | 131 | 51.39 | 57.83 | ||||
16. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:50.42 | 127 | 50.94 | 59.48 | ||||
17. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:51.50 | 124 | 54.63 | 56.87 | ||||
18. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:53.16 | 118 | 55.28 | 57.88 | ||||
19. | Sobota Roch | 05 | CKiS Skawina | 1:57.48 | 106 | 55.05 | 1:02.43 | ||||
DYSKW. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K1 - Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni(pierwszy ruch po starcie leb nawrocie) (Czas: 13:17) | |||||||||||
DYSKW. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/11/2016 - 13:51 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:19.44 | 343 | 37.44 | 42.00 | |||
2. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.42 | 296 | 39.17 | 44.25 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.56 | 265 | 40.80 | 45.76 | |||
4. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:26.84 | 262 | 41.72 | 45.12 | |||
5. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.89 | 262 | 41.18 | 45.71 | |||
6. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:33.74 | 208 | 45.33 | 48.41 | |||
7. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:34.09 | 206 | 45.38 | 48.71 | |||
8. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:34.66 | 202 | 45.55 | 49.11 | |||
9. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:34.94 | 200 | 45.72 | 49.22 | |||
10. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:35.40 | 198 | 45.70 | 49.70 | |||
11. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:35.87 | 195 | 45.88 | 49.99 | |||
12. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:36.65 | 190 | 46.31 | 50.34 | |||
13. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:43.18 | 156 | 48.18 | 55.00 | |||
14. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:48.47 | 134 | 50.72 | 57.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2016 - 14:08 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:37.76 | 346 | 1:15.78 | 1:21.98 | |||
2. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 2:40.30 | 330 | 1:19.65 | 1:20.65 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.46 | 329 | 1:19.70 | 1:20.76 | |||
4. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 2:49.55 | 278 | 1:22.53 | 1:27.02 | |||
5. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 3:04.01 | 218 | 1:27.53 | 1:36.48 | |||
6. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 3:09.67 | 199 | 1:33.32 | 1:36.35 | |||
7. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:13.87 | 186 | 1:33.98 | 1:39.89 | |||
8. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:15.98 | 180 | 1:36.29 | 1:39.69 | |||
9. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:17.43 | 176 | 1:34.24 | 1:43.19 | |||
10. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:19.64 | 170 | 1:37.17 | 1:42.47 | |||
11. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:24.87 | 158 | 1:38.46 | 1:46.41 | |||
12. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:26.05 | 155 | 1:41.68 | 1:44.37 | |||
13. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:27.96 | 151 | 1:41.54 | 1:46.42 | |||
14. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:36.41 | 134 | 1:43.08 | 1:53.33 | |||
15. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:38.16 | 130 | 1:43.93 | 1:54.23 | |||
16. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:52.55 | 108 | 1:49.92 | 2:02.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2016 - 14:08 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 2:29.17 | 409 | 1:11.95 | 1:17.22 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:42.48 | 316 | 1:18.06 | 1:24.42 | |||
3. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:43.11 | 313 | 1:18.04 | 1:25.07 | |||
4. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 2:45.03 | 302 | 1:18.16 | 1:26.87 | |||
5. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:46.55 | 294 | 1:22.08 | 1:24.47 | |||
6. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:49.69 | 278 | 1:22.91 | 1:26.78 | |||
7. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 2:51.72 | 268 | 1:21.86 | 1:29.86 | |||
8. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 2:52.68 | 264 | 1:22.15 | 1:30.53 | |||
9. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:55.74 | 250 | 1:25.81 | 1:29.93 | |||
10. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:59.02 | 236 | 1:25.96 | 1:33.06 | |||
11. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:04.72 | 215 | 1:30.05 | 1:34.67 | |||
12. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:07.69 | 205 | 1:30.97 | 1:36.72 | |||
13. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:07.95 | 204 | 1:31.98 | 1:35.97 | |||
14. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:09.20 | 200 | 1:35.36 | 1:33.84 | |||
15. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:10.80 | 195 | 1:32.22 | 1:38.58 | |||
16. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:12.39 | 190 | 1:30.20 | 1:42.19 | |||
17. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:14.54 | 184 | 1:37.84 | 1:36.70 | |||
18. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 3:15.45 | 182 | 1:33.08 | 1:42.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2016 - 14:08 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:31.03 | 394 | 1:13.57 | 1:17.46 | |||
2. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 2:33.96 | 372 | 1:15.32 | 1:18.64 | |||
3. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:34.00 | 372 | 1:14.39 | 1:19.61 | |||
4. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:35.19 | 363 | 1:16.58 | 1:18.61 | |||
5. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 2:35.64 | 360 | 1:15.51 | 1:20.13 | |||
6. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 2:37.51 | 347 | 1:14.61 | 1:22.90 | |||
7. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:37.57 | 347 | 1:15.94 | 1:21.63 | |||
8. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 2:37.76 | 346 | 1:17.64 | 1:20.12 | |||
9. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:40.34 | 329 | 1:17.82 | 1:22.52 | |||
10. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:42.59 | 316 | 1:20.22 | 1:22.37 | |||
11. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:43.33 | 312 | 1:18.97 | 1:24.36 | |||
12. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:45.61 | 299 | 1:19.24 | 1:26.37 | |||
13. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:48.05 | 286 | 1:21.57 | 1:26.48 | |||
14. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:49.91 | 277 | 1:22.90 | 1:27.01 | |||
15. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 2:51.86 | 267 | 1:24.20 | 1:27.66 | |||
16. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:52.96 | 262 | 1:24.26 | 1:28.70 | |||
17. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:53.60 | 259 | 1:26.89 | 1:26.71 | |||
18. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 2:56.65 | 246 | 1:27.27 | 1:29.38 | |||
19. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 3:00.92 | 229 | 1:25.61 | 1:35.31 | |||
20. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:02.58 | 223 | |||||
21. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:04.76 | 215 | 1:32.06 | 1:32.70 | |||
22. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:11.95 | 192 | 1:35.17 | 1:36.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/11/2016 - 14:50 | Chłopców, 200m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 2:46.70 | 211 | 1:19.68 | 1:27.02 | |||
2. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 2:50.78 | 196 | 1:22.50 | 1:28.28 | |||
3. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:58.54 | 172 | 1:28.63 | 1:29.91 | |||
4. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:01.16 | 165 | 1:26.25 | 1:34.91 | |||
5. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.68 | 163 | 1:27.61 | 1:34.07 | |||
6. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.16 | 159 | 1:29.61 | 1:33.55 | |||
7. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:04.41 | 156 | 1:30.22 | 1:34.19 | |||
8. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:09.35 | 144 | 1:33.48 | 1:35.87 | |||
9. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:09.93 | 143 | 1:33.28 | 1:36.65 | |||
10. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.25 | 142 | 1:33.89 | 1:36.36 | |||
11. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.27 | 142 | 1:33.14 | 1:37.13 | |||
12. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 3:17.71 | 126 | 1:35.63 | 1:42.08 | |||
13. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:17.97 | 126 | 1:36.33 | 1:41.64 | |||
14. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:30.99 | 104 | 1:43.59 | 1:47.40 | |||
15. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:40.76 | 91 | 1:49.95 | 1:50.81 | |||
16. | Stós Maksymilian | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:43.36 | 88 | 1:47.77 | 1:55.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/11/2016 - 14:50 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:30.92 | 285 | 1:15.38 | 1:15.54 | |||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:34.40 | 266 | 1:16.68 | 1:17.72 | |||
3. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:34.58 | 265 | 1:16.26 | 1:18.32 | |||
4. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 2:39.61 | 241 | 1:17.98 | 1:21.63 | |||
5. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:39.98 | 239 | 1:20.57 | 1:19.41 | |||
6. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:46.97 | 210 | 1:20.45 | 1:26.52 | |||
7. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:55.78 | 180 | 1:25.35 | 1:30.43 | |||
8. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 2:59.97 | 168 | 1:27.91 | 1:32.06 | |||
9. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:02.81 | 160 | 1:31.09 | 1:31.72 | |||
10. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:03.83 | 157 | 1:29.84 | 1:33.99 | |||
11. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:10.19 | 142 | 1:34.52 | 1:35.67 | |||
12. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:10.52 | 141 | 1:34.82 | 1:35.70 | |||
13. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 3:14.35 | 133 | 1:32.30 | 1:42.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/11/2016 - 14:50 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 2:17.13 | 380 | 1:08.16 | 1:08.97 | |||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:21.41 | 346 | 1:08.20 | 1:13.21 | |||
3. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 2:25.50 | 318 | 1:11.30 | 1:14.20 | |||
4. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.76 | 310 | 1:11.67 | 1:15.09 | |||
5. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:27.95 | 302 | 1:10.74 | 1:17.21 | |||
6. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:28.28 | 300 | 1:11.30 | 1:16.98 | |||
7. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 2:30.97 | 285 | 1:15.33 | 1:15.64 | |||
8. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:31.44 | 282 | 1:14.10 | 1:17.34 | |||
9. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:34.12 | 268 | 1:18.85 | 1:15.27 | |||
10. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:35.79 | 259 | 1:16.00 | 1:19.79 | |||
11. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.74 | 254 | 1:16.92 | 1:19.82 | |||
12. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 2:37.81 | 249 | 1:16.92 | 1:20.89 | |||
13. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 2:40.46 | 237 | 1:19.66 | 1:20.80 | |||
14. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:41.91 | 231 | 1:20.36 | 1:21.55 | |||
15. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:44.41 | 220 | 1:18.81 | 1:25.60 | |||
16. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:47.02 | 210 | 1:20.61 | 1:26.41 | |||
17. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 2:48.41 | 205 | 1:23.30 | 1:25.11 | |||
18. | Boba Arkadiusz | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:51.43 | 194 | 1:23.40 | 1:28.03 | |||
19. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:59.52 | 169 | 1:26.82 | 1:32.70 | |||
20. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:05.78 | 153 | 1:32.21 | 1:33.57 |
PK | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 2:59.41 | 169 | 1:28.63 | 1:30.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/11/2016 - 15:29 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:57.70 | 149 |
Dziekanowska Martyna Siwior Maja | 06 06 | 39.16 48.51 | Nowak Aleksandra Iwaniuk Julia | 06 06 | 46.42 43.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/11/2016 - 15:29 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Akademia Sportu Progres 2005 K1 | Siemacha ASP Kraków | 2:19.08 | 311 |
Włosik Wiktoria Orzechowska Wiktoria | 05 05 | 33.89 37.02 | Weiss Weronika Kercel Emilia | 05 05 | 34.64 33.53 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:21.47 | 295 |
Rębiasz Martyna Cicha Aleksandra | 05 05 | 35.50 35.34 | Guzik Karolina Zawodny Oliwia | 05 05 | 35.74 34.89 |
3. | STP 11 K | STP Nowy Sącz | 2:29.34 | 251 |
Migacz Anna Dzięgiel Zofia | 05 05 | 35.01 38.64 | Trojanowska Julia Brońska Julia | 06 05 | 39.34 36.35 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:35.55 | 222 |
Osiecka Emilia Jakubik Julia | 05 05 | 39.71 36.62 | Głogowska Dobromiła Ćwiękała Hanna | 05 05 | 40.72 38.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/11/2016 - 15:29 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:09.99 | 381 |
Piotrowicz Martyna Plucińska Klaudia | 04 04 | 31.79 32.96 | Zachacka Katarzyna Basista Barbara | 04 04 | 33.52 31.72 |
2. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:17.94 | 318 |
Bukowska Ola Brzoza Lena | 05 06 | 34.98 35.70 | Wilczek Renata Janik Anna | 04 05 | 33.21 34.05 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:18.47 | 315 |
Miernik Wiktoria Kowalik Zofia | 04 04 | 34.31 35.80 | Łagowska Oliwia Kotyza Aleksandra | 04 04 | 35.68 32.68 |
4. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:26.52 | 266 |
Larysz Wiktoria Stanek Zuzanna | 04 04 | 35.54 38.26 | Domiter Daria Jakubowska Maja | 04 04 | 37.87 34.85 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:30.18 | 247 |
Vasilendiuc Emilia Gawlik Maja | 04 04 | 37.90 38.23 | Nieciuńska Aleksandra Staśkiewicz Nikola | 04 04 | 39.67 34.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/11/2016 - 15:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:40.62 | 136 |
Rydzewski Szczepan Wojtal Paweł | 06 06 | 35.61 46.79 | Blacha Igor Caba Stanisław | 06 06 | 41.66 36.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/11/2016 - 15:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 11 | STP Nowy Sącz | 2:13.55 | 236 |
Nowak Wojciech Mółka Bartosz | 05 05 | 33.59 33.96 | Nowak Piotr Mordarski Filip | 06 05 | 35.68 30.32 |
2. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 2:19.52 | 207 |
Gościński Jakub Żak Michał | 05 05 | 31.73 37.76 | Tetlak Maciej Sowa Bartłomiej | 05 05 | 37.41 32.62 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:26.80 | 178 |
Mordarski Szymon Bigaj Gabriel | 05 05 | 36.69 38.39 | Ptaszyński Stanisław Jakubiec Paweł | 05 05 | 35.68 36.04 |
4. | Akademia Sportu Progres 2005 M1 | Siemacha ASP Kraków | 2:28.76 | 171 |
Knapik Michał Kamiński Bartosz | 05 05 | 38.60 33.16 | Sikora Olgierd Szczepanik Kacper | 05 05 | 41.96 35.04 |
5. | CKiS Skawina 1 | CKiS Skawina | 2:29.13 | 169 |
Sobota Roch Marczak Grzegorz | 05 05 | 39.03 38.75 | Zaremba Robert Pawłowski Jan | 05 05 | 38.01 33.34 |
6. | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 2:36.08 | 148 |
Stanek Jakub Różycki Ignacy | 05 05 | 43.59 37.13 | Laskowski Bogdan Iheanacho Alexander | 05 05 | 40.75 34.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/11/2016 - 15:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:02.61 | 305 |
Luberda Wiktor Zaczyński Filip | 04 04 | 32.09 30.47 | Bryg Bartosz Stanek Kacper | 04 04 | 30.42 29.63 |
2. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:09.65 | 258 |
Dziedzic Mikołaj Jankowiak Cyprian | 04 04 | 32.30 33.22 | Dziedzic Bartosz Ciapała Jarosław | 04 04 | 31.76 32.37 |
3. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:15.00 | 229 |
Bajgrowicz Paweł Tokarz Dawid | 04 04 | 33.34 35.23 | Pieróg Adam Staszowski Jakub | 04 04 | 35.17 31.26 |
4. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:16.23 | 222 |
Skimina Kacper Kłaput Maciej | 04 04 | 32.98 33.62 | Szpak Marcel Białek Wiktor | 04 04 | 35.53 34.10 |
5. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:19.52 | 207 |
Boba Arkadiusz Cierpiał Wiktor | 04 04 | 34.07 34.75 | Ryszka Kacper Juda Dominik | 04 04 | 35.50 35.20 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |