Bijemy Rekordy Puchar Prezesa MOZP Bochnia, 17/12/2016 |
1 - Bijemy Rekordy Puchar Prezesa MOZP BLOK I | 17/12/2016 - 9:35 |
Konkurencja 1 17/12/2016 - 9:35 | Kobiet, 50m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.19 | 14,6 | |||
2. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.78 | 13,1 | |||
3. | Musioł Wiktoria | 98 | Unia Oświęcim | 28.19 | 10,7 | |||
4. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 28.21 | 11,4 | |||
5. | Guść Wiktoria SŁ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 28.28 | 16,9 | |||
6. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 28.49 | 11,3 | |||
7. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.61 | 12,6 | |||
Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.61 | 13,5 | ||||
9. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | Unia Oświęcim | 28.63 | 10,3 | |||
10. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.32 | 8,5 | |||
11. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.39 | 8,3 | |||
12. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 29.67 | 10,8 | |||
Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.67 | 8,3 | ||||
14. | Hojoł Agata SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.11 | 7,1 | |||
15. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 30.21 | 8,6 | |||
16. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 30.30 | 9,2 | |||
17. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.34 | 12,0 | |||
18. | Pietrzak Aleksandra SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 30.43 | 8,9 | |||
19. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.59 | 7,6 | |||
20. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.62 | 5,1 | |||
21. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 31.11 | 10,1 | |||
22. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 31.20 | 12,9 | |||
23. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 31.45 | 12,3 | |||
24. | Biernacka Maja | 04 | Jedynka Łódź | 31.66 | 8,8 | |||
25. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 31.76 | 8,6 | |||
26. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 32.29 | 10,4 | |||
27. | Siuda Paulina | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 32.34 | 3,2 | |||
28. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 32.68 | 9,5 | |||
29. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 33.01 | 5,5 | |||
30. | Horníková Soňa | 03 | Aquacity Poprad | 33.05 | 2,4 | |||
31. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 33.25 | 5,0 | |||
32. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 33.41 | 7,8 | |||
Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.41 | 4,6 | ||||
34. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.89 | 3,4 | |||
35. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 33.93 | 3,3 | |||
36. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 34.34 | 2,3 | |||
Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.34 | 5,7 | ||||
38. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.42 | 5,5 | |||
39. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 34.44 | 5,5 | |||
40. | Szczepka OLiwia | 03 | Korona Kraków | 34.73 | ||||
41. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 34.99 | ||||
42. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.33 | 3,4 | |||
43. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.58 | ||||
44. | Jaśkiewicz Natalia | 05 | Pływak Bochnia | 35.73 | 2,5 | |||
45. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.21 | ||||
46. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/12/2016 - 9:46 | Mężczyzn, 50m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 23.81 | 16,2 | |||
2. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | 24.47 | 14,3 | |||
3. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 24.85 | 17,2 | |||
4. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 24.93 | 14,0 | |||
5. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.34 | 13,7 | |||
6. | Batko Karol SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.37 | 13,7 | |||
7. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.57 | 12,1 | |||
8. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 25.78 | 11,5 | |||
9. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.91 | 11,2 | |||
10. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.93 | 11,1 | |||
11. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 25.95 | 11,1 | |||
12. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 25.99 | 16,9 | |||
13. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 26.01 | 11,9 | |||
14. | Plutecki Dawid | 00 | Wisła Kraków | 26.03 | 10,8 | |||
15. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 26.12 | 9,6 | |||
16. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 26.13 | 8,4 | |||
17. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 26.51 | 9,5 | |||
18. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 26.61 | 10,2 | |||
19. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 26.64 | 10,1 | |||
20. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 26.79 | 8,7 | |||
21. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Victoria Kozy | 26.92 | 14,5 | |||
22. | Czerwiński Łukasz | 01 | Jagiellonka Warszawa | 27.20 | 8,5 | |||
23. | Pyczot Paweł | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 27.52 | 9,9 | |||
24. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 27.87 | 9,0 | |||
25. | Kosec Martin | 03 | Aquacity Poprad | 28.01 | 11,6 | |||
26. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.08 | 8,4 | |||
27. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 28.09 | 11,4 | |||
28. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.94 | 6,0 | |||
29. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 29.22 | 12,3 | |||
30. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 29.38 | 8,1 | |||
Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.38 | 11,9 | ||||
Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.38 | 11,9 | ||||
33. | Jasiński Bartłomiej SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 29.47 | 7,8 | |||
34. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.49 | 11,6 | |||
35. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 29.52 | 11,6 | |||
36. | Wilanowski Mateusz SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 29.92 | 6,7 | |||
37. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 30.09 | 14,9 | |||
38. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.16 | 6,0 | |||
39. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 30.29 | 9,7 | |||
40. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 30.75 | 13,4 | |||
41. | Rigda Jakub | 04 | Aquacity Poprad | 30.78 | 8,5 | |||
42. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 30.90 | 13,0 | |||
43. | Rodziewicz Kajetan SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 31.11 | 3,6 | |||
44. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.17 | 7,5 | |||
45. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.39 | 6,9 | |||
46. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.48 | 6,7 | |||
47. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.79 | 11,0 | |||
48. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.86 | 1,6 | |||
49. | Jędryka Nikodem | 04 | Jedynka Łódź | 31.89 | 5,7 | |||
50. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.09 | 8,0 | |||
51. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 33.44 | 1,9 | |||
52. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.55 | 1,6 | |||
53. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 34.62 | 4,4 | |||
54. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 34.75 | ||||
55. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.43 | 2,6 | |||
56. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 35.56 | ||||
57. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 35.74 | ||||
58. | Przybyła Jakub | 05 | Pływak Bochnia | 37.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/12/2016 - 9:59 | Kobiet, 100m grzbietowy | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:06.61 | 14,5 | 32.71 | 33.90 | |||
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.16 | 14,6 | 32.83 | 34.33 | |||
3. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.83 | 10,7 | 32.85 | 35.98 | |||
4. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.36 | 12,3 | 33.57 | 35.79 | |||
5. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 1:10.44 | 9,0 | 34.11 | 36.33 | |||
6. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:10.60 | 10,3 | 35.18 | 35.42 | |||
7. | Bator Aleksandra SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:11.45 | 9,5 | 34.87 | 36.58 | |||
8. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | Unia Oświęcim | 1:11.49 | 7,9 | 34.96 | 36.53 | |||
9. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.55 | 11,9 | 34.72 | 36.83 | |||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.67 | 11,8 | 34.59 | 37.08 | |||
11. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.13 | 9,4 | 35.34 | 36.79 | |||
12. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 1:12.56 | 17,5 | 35.93 | 36.63 | |||
13. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.77 | 13,1 | 35.11 | 37.66 | |||
14. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.68 | 9,7 | 35.83 | 37.85 | |||
15. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:13.76 | 5,4 | 36.27 | 37.49 | |||
16. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:13.84 | 6,9 | 36.15 | 37.69 | |||
17. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:13.98 | 16,2 | 36.31 | 37.67 | |||
18. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.97 | 8,4 | 36.72 | 38.25 | |||
19. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 1:15.05 | 8,3 | 36.57 | 38.48 | |||
20. | Pietrzak Aleksandra SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 1:15.45 | 7,9 | 36.78 | 38.67 | |||
21. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:16.25 | 9,7 | 36.90 | 39.35 | |||
22. | Podniesińska Marta | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 1:17.59 | 3,7 | 37.37 | 40.22 | |||
23. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:17.84 | 8,1 | 37.35 | 40.49 | |||
24. | Kruzerowska Zofia | 04 | Jedynka Łódź | 1:18.28 | 7,7 | 38.49 | 39.79 | |||
25. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:18.67 | 2,6 | 38.38 | 40.29 | |||
26. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:19.26 | 11,3 | 38.25 | 41.01 | |||
27. | Lasecka Anna | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 1:22.56 | 8,3 | 39.63 | 42.93 | |||
28. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:23.47 | 7,4 | 40.35 | 43.12 | |||
29. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 1:23.51 | 2,6 | 40.77 | 42.74 | |||
30. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:24.25 | 1,8 | 41.28 | 42.97 | |||
31. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.41 | 6,6 | 40.89 | 43.52 | |||
32. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.59 | 6,4 | 41.17 | 43.42 | |||
33. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:24.76 | 41.72 | 43.04 | ||||
34. | Szczepka OLiwia | 03 | Korona Kraków | 1:25.19 | 41.50 | 43.69 | ||||
35. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.55 | 43.33 | 44.22 | ||||
36. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:27.82 | 3,4 | 42.29 | 45.53 | |||
37. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.59 | 45.48 | 48.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/12/2016 - 10:14 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.13 | 14,2 | 29.67 | 30.46 | ||||
2. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.71 | 14,2 | 29.60 | 31.11 | ||||
3. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.98 | 15,2 | 29.39 | 31.59 | ||||
4. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 1:01.37 | 12,8 | 29.84 | 31.53 | ||||
5. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:02.43 | 11,5 | 30.38 | 32.05 | ||||
6. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.93 | 15,0 | 30.51 | 32.42 | ||||
7. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.71 | 13,0 | 31.90 | 32.81 | ||||
8. | Molenda Dominik | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 1:04.83 | 12,9 | 31.41 | 33.42 | ||||
9. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.86 | 12,9 | 31.61 | 33.25 | ||||
10. | Czerwiński Łukasz | 01 | Jagiellonka Warszawa | 1:04.94 | 10,7 | 31.35 | 33.59 | ||||
11. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:05.95 | 14,4 | 31.66 | 34.29 | ||||
12. | Batko Karol SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.38 | 9,1 | 31.87 | 34.51 | ||||
13. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.47 | 11,1 | 32.77 | 33.70 | ||||
14. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.23 | 8,1 | 32.53 | 34.70 | ||||
15. | Plutecki Dawid | 00 | Wisła Kraków | 1:08.06 | 5,7 | 33.04 | 35.02 | ||||
16. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:09.48 | 10,6 | 34.28 | 35.20 | ||||
17. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:09.52 | 7,7 | 33.94 | 35.58 | ||||
18. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:09.88 | 14,7 | 34.11 | 35.77 | ||||
19. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:09.95 | 10,1 | 33.87 | 36.08 | ||||
20. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.37 | 9,7 | 34.58 | 35.79 | ||||
21. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.72 | 6,4 | 34.82 | 35.90 | ||||
22. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:10.76 | 9,3 | 34.98 | 35.78 | ||||
23. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.10 | 8,9 | 34.48 | 36.62 | ||||
24. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.13 | 4,8 | 35.16 | 36.97 | ||||
25. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 1:12.63 | 7,3 | 35.37 | 37.26 | ||||
26. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 1:12.69 | 11,9 | 35.19 | 37.50 | ||||
27. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.84 | 11,8 | 35.34 | 37.50 | ||||
28. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.54 | 6,3 | 35.41 | 38.13 | ||||
29. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:13.80 | 6,0 | 34.96 | 38.84 | ||||
30. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 1:14.25 | 10,4 | 36.25 | 38.00 | ||||
31. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.39 | 10,2 | 35.88 | 38.51 | ||||
32. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:14.43 | 15,5 | 36.54 | 37.89 | ||||
33. | Jasiński Bartłomiej SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 1:14.75 | 5,0 | 35.89 | 38.86 | ||||
34. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:15.32 | 4,4 | 37.13 | 38.19 | ||||
35. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.46 | 4,2 | 36.33 | 39.13 | ||||
36. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.69 | 7,9 | 37.31 | 39.38 | ||||
37. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:16.98 | 2,6 | 37.48 | 39.50 | ||||
38. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.10 | 7,5 | 38.11 | 38.99 | ||||
39. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 1:22.22 | 2,4 | 40.97 | 41.25 | ||||
40. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.67 | 41.33 | 42.34 | |||||
41. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.13 | 41.48 | 42.65 | |||||
42. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.82 | 45.43 | 46.39 | |||||
43. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 1:36.46 | 47.13 | 49.33 | |||||
DYSKW. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.36 | 33.85 | 36.51 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/12/2016 - 10:30 | Kobiet, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 34.54 | 12,7 | |||
2. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 34.80 | 12,2 | |||
3. | Guść Wiktoria SŁ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 35.39 | 17,7 | |||
4. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.50 | 10,7 | |||
5. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.94 | 9,8 | |||
6. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 36.22 | 12,0 | |||
7. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | Unia Oświęcim | 36.28 | 9,1 | |||
8. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.86 | 10,7 | |||
9. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 37.01 | 10,4 | |||
10. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 37.42 | 8,1 | |||
11. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 37.67 | 6,2 | |||
12. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 37.82 | 8,8 | |||
13. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 38.10 | 8,2 | |||
14. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 38.19 | 6,5 | |||
15. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 38.32 | 15,8 | |||
16. | Thamm Milena | 05 | Karlik Katowice | 38.48 | 15,6 | |||
17. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 38.52 | 5,9 | |||
18. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 38.69 | 7,0 | |||
19. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.70 | 8,3 | |||
20. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 38.86 | 8,0 | |||
21. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 39.17 | 7,4 | |||
22. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.19 | 7,4 | |||
23. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.71 | 6,3 | |||
24. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 39.80 | 1,8 | |||
25. | Szubska Oliwia SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 39.87 | 6,0 | |||
26. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 40.26 | 2,3 | |||
27. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.60 | 7,8 | |||
28. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.00 | 11,0 | |||
Biernacka Maja | 04 | Jedynka Łódź | 41.00 | 7,1 | ||||
30. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 41.11 | 2,2 | |||
31. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 42.15 | 4,9 | |||
32. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.84 | 3,6 | |||
33. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 43.09 | 3,1 | |||
34. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.31 | ||||
35. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.59 | ||||
36. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 44.68 | 4,4 | |||
37. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 44.77 | ||||
38. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.41 | 3,1 | |||
39. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.92 | 2,2 | |||
40. | Szczepka OLiwia | 03 | Korona Kraków | 47.31 | ||||
41. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 49.58 | ||||
42. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 51.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/12/2016 - 10:42 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.35 | 16,5 | ||||
2. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.35 | 15,5 | ||||
3. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 31.61 | 13,7 | ||||
4. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 31.85 | 11,6 | ||||
5. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 31.87 | 10,6 | ||||
6. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 32.09 | 13,8 | ||||
7. | Woźniak Łukasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.13 | 13,7 | ||||
8. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 32.38 | 15,1 | ||||
9. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 33.01 | 13,8 | ||||
10. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.27 | 16,1 | ||||
11. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 33.73 | 9,0 | ||||
12. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.82 | 15,0 | ||||
13. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.61 | 10,4 | ||||
14. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.77 | 7,9 | ||||
15. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.09 | 9,3 | ||||
16. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.71 | 15,1 | ||||
17. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.55 | 6,2 | ||||
18. | Jasiński Jakub SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 36.99 | 8,5 | ||||
19. | Jasiński Bartłomiej SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 37.24 | 7,9 | ||||
20. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.26 | 7,9 | ||||
21. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.59 | 7,2 | ||||
22. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.65 | 7,1 | ||||
23. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.71 | 11,2 | ||||
24. | Wilanowski Mateusz SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 38.46 | 5,4 | ||||
25. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.79 | 4,7 | ||||
26. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 39.36 | 3,6 | ||||
27. | Rodziewicz Kajetan SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 39.76 | 2,7 | ||||
28. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.90 | 2,4 | ||||
29. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 40.24 | 12,8 | ||||
30. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 40.48 | 1,2 | ||||
31. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 41.05 | 4,6 | ||||
32. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 41.10 | 4,5 | ||||
33. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 42.16 | 9,3 | ||||
34. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 42.77 | |||||
35. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 43.70 | 6,6 | ||||
36. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 44.86 | 4,5 | ||||
37. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 45.78 | |||||
38. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.16 | |||||
39. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 48.41 | |||||
40. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 48.84 | |||||
41. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 49.19 | |||||
DYSKW. | Czaja Hubert | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 43.54 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/12/2016 - 10:55 | Kobiet, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Musioł Wiktoria | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.37 | 12,7 | 30.19 | 34.18 | |||
2. | Litwin Andrea SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.78 | 12,7 | 31.05 | 34.73 | |||
3. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.16 | 10,1 | 32.13 | 36.03 | |||
4. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.32 | 13,1 | 31.84 | 36.48 | |||
5. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:08.80 | 10,7 | 32.67 | 36.13 | |||
6. | Guść Wiktoria SŁ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:09.28 | 15,5 | 32.01 | 37.27 | |||
7. | Hojoł Agata SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.33 | 8,8 | 32.24 | 37.09 | |||
8. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:10.13 | 6,7 | 32.80 | 37.33 | |||
Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.13 | 6,7 | 33.27 | 36.86 | ||||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.59 | 10,7 | 33.23 | 37.36 | |||
11. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:11.06 | 6,9 | 32.49 | 38.57 | |||
12. | Przewoźniak Partycja SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:11.50 | 6,5 | 33.60 | 37.90 | |||
13. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.31 | 7,9 | 34.31 | 39.00 | |||
14. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.74 | 4,3 | 33.88 | 40.86 | |||
15. | Kurzepa Adrianna | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 1:19.08 | 37.42 | 41.66 | ||||
16. | Pietrzak Aleksandra SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 1:19.40 | 1,5 | 35.36 | 44.04 | |||
17. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 1:19.97 | 9,0 | 36.23 | 43.74 | |||
18. | Chomicka Zofia | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 1:20.13 | 37.59 | 42.54 | ||||
19. | Dzięgiel Julia | 01 | Korona Kraków | 1:20.17 | 37.16 | 43.01 | ||||
20. | Horníková Soňa | 03 | Aquacity Poprad | 1:20.22 | 36.91 | 43.31 | ||||
21. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:21.09 | 37.82 | 43.27 | ||||
22. | Kruzerowska Zofia | 04 | Jedynka Łódź | 1:23.20 | 1,6 | 38.46 | 44.74 | |||
23. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.33 | 4,8 | 39.06 | 45.27 | |||
24. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:24.43 | 4,8 | 39.49 | 44.94 | |||
25. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:24.72 | 38.84 | 45.88 | ||||
26. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:25.34 | 39.40 | 45.94 | ||||
27. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 1:25.78 | 3,5 | 39.30 | 46.48 | |||
28. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:25.92 | 38.51 | 47.41 | ||||
29. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:26.72 | 38.15 | 48.57 | ||||
30. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:27.96 | 1,4 | 39.60 | 48.36 | |||
31. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:38.05 | 45.91 | 52.14 | ||||
32. | Jaśkiewicz Natalia | 05 | Pływak Bochnia | 1:38.90 | 44.17 | 54.73 | ||||
33. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:48.25 | 50.42 | 57.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/12/2016 - 11:08 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 59.05 | 14,6 | 27.49 | 31.56 | |||
2. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 59.22 | 12,4 | 27.19 | 32.03 | |||
3. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 59.46 | 13,2 | 27.26 | 32.20 | |||
4. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 59.80 | 13,7 | 27.87 | 31.93 | |||
5. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.51 | 11,9 | 28.44 | 32.07 | |||
6. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.00 | 12,3 | 28.33 | 32.67 | |||
7. | Paszko Mikołaj SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 11,6 | 28.49 | 33.11 | |||
8. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:01.68 | 10,5 | 28.45 | 33.23 | |||
9. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:02.14 | 10,0 | 29.07 | 33.07 | |||
10. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:02.41 | 13,2 | 29.69 | 32.72 | |||
11. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:02.52 | 13,1 | 29.18 | 33.34 | |||
12. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:04.07 | 7,6 | 29.97 | 34.10 | |||
13. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:04.15 | 8,6 | 29.84 | 34.31 | |||
14. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.38 | 11,0 | 29.94 | 34.44 | |||
15. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:05.51 | 7,0 | 30.37 | 35.14 | |||
16. | Woźniak Łukasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.26 | 6,1 | 30.15 | 36.11 | |||
17. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 1:07.59 | 10,7 | 30.47 | 37.12 | |||
18. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:07.69 | 7,2 | 31.39 | 36.30 | |||
19. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.71 | 7,2 | 31.11 | 36.60 | |||
20. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 1:09.07 | 1,6 | 32.00 | 37.07 | |||
21. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:09.27 | 8,8 | 33.00 | 36.27 | |||
22. | Molenda Dominik | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 1:10.43 | 4,1 | 32.08 | 38.35 | |||
23. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:10.58 | 1,0 | 32.64 | 37.94 | |||
24. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.32 | 3,0 | 33.83 | 37.49 | |||
25. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:13.81 | 35.97 | 37.84 | ||||
26. | Jasiński Jakub SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 1:14.84 | 2,7 | 35.56 | 39.28 | |||
27. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:17.06 | 12,3 | 35.92 | 41.14 | |||
28. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.96 | 8,7 | 38.99 | 41.97 | |||
29. | Jędryka Nikodem | 04 | Jedynka Łódź | 1:22.63 | 39.14 | 43.49 | ||||
30. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.30 | 39.43 | 44.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/12/2016 - 11:18 | Kobiet, 400m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:10.66 | 15,0 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.42 | 32.81 37.61 | 150m: 200m: | 1:49.54 2:28.04 | 39.12 38.50 | 250m: 300m: | 3:12.69 3:58.54 | 44.65 45.85 | 350m: 400m: | 4:35.28 5:10.66 | 36.74 35.38 |
2. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:12.17 | 15,8 |
50m: 100m: | 31.42 1:09.21 | 31.42 37.79 | 150m: 200m: | 1:49.50 2:28.33 | 40.29 38.83 | 250m: 300m: | 3:14.72 4:02.69 | 46.39 47.97 | 350m: 400m: | 4:38.11 5:12.17 | 35.42 34.06 |
3. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 5:20.19 | 12,8 |
50m: 100m: | 33.59 1:11.43 | 33.59 37.84 | 150m: 200m: | 1:52.01 2:31.59 | 40.58 39.58 | 250m: 300m: | 3:19.46 4:07.83 | 47.87 48.37 | 350m: 400m: | 4:44.52 5:20.19 | 36.69 35.67 |
4. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:21.01 | 12,7 |
50m: 100m: | 34.70 1:13.70 | 34.70 39.00 | 150m: 200m: | 1:54.11 2:33.35 | 40.41 39.24 | 250m: 300m: | 3:20.51 4:07.36 | 47.16 46.85 | 350m: 400m: | 4:45.67 5:21.01 | 38.31 35.34 |
5. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:25.90 | 11,6 |
50m: 100m: | 35.91 1:16.25 | 35.91 40.34 | 150m: 200m: | 1:55.65 2:34.79 | 39.40 39.14 | 250m: 300m: | 3:23.26 4:11.15 | 48.47 47.89 | 350m: 400m: | 4:49.11 5:25.90 | 37.96 36.79 |
6. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:36.00 | 10,6 |
50m: 100m: | 36.89 1:20.01 | 36.89 43.12 | 150m: 200m: | 2:01.11 2:43.34 | 41.10 42.23 | 250m: 300m: | 3:30.04 4:17.47 | 46.70 47.43 | 350m: 400m: | 4:57.91 5:36.00 | 40.44 38.09 |
7. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:37.16 | 10,3 |
50m: 100m: | 35.28 1:16.71 | 35.28 41.43 | 150m: 200m: | 1:58.29 2:39.22 | 41.58 40.93 | 250m: 300m: | 3:28.29 4:17.57 | 49.07 49.28 | 350m: 400m: | 4:57.89 5:37.16 | 40.32 39.27 |
8. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:59.66 | 5,3 |
50m: 100m: | 38.63 1:23.38 | 38.63 44.75 | 150m: 200m: | 2:09.60 2:55.41 | 46.22 45.81 | 250m: 300m: | 3:45.52 4:37.04 | 50.11 51.52 | 350m: 400m: | 5:18.59 5:59.66 | 41.55 41.07 |
9. | Horníková Soňa | 03 | Aquacity Poprad | 6:01.00 | 5,0 |
50m: 100m: | 39.01 1:24.15 | 39.01 45.14 | 150m: 200m: | 2:09.88 2:54.25 | 45.73 44.37 | 250m: 300m: | 3:45.97 4:37.49 | 51.72 51.52 | 350m: 400m: | 5:19.78 6:01.00 | 42.29 41.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/12/2016 - 11:18 | Kobiet, 400m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:10.66 | 15,0 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.42 | 32.81 37.61 | 150m: 200m: | 1:49.54 2:28.04 | 39.12 38.50 | 250m: 300m: | 3:12.69 3:58.54 | 44.65 45.85 | 350m: 400m: | 4:35.28 5:10.66 | 36.74 35.38 |
2. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:12.17 | 15,8 |
50m: 100m: | 31.42 1:09.21 | 31.42 37.79 | 150m: 200m: | 1:49.50 2:28.33 | 40.29 38.83 | 250m: 300m: | 3:14.72 4:02.69 | 46.39 47.97 | 350m: 400m: | 4:38.11 5:12.17 | 35.42 34.06 |
3. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 5:20.19 | 12,8 |
50m: 100m: | 33.59 1:11.43 | 33.59 37.84 | 150m: 200m: | 1:52.01 2:31.59 | 40.58 39.58 | 250m: 300m: | 3:19.46 4:07.83 | 47.87 48.37 | 350m: 400m: | 4:44.52 5:20.19 | 36.69 35.67 |
4. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:21.01 | 12,7 |
50m: 100m: | 34.70 1:13.70 | 34.70 39.00 | 150m: 200m: | 1:54.11 2:33.35 | 40.41 39.24 | 250m: 300m: | 3:20.51 4:07.36 | 47.16 46.85 | 350m: 400m: | 4:45.67 5:21.01 | 38.31 35.34 |
5. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:25.90 | 11,6 |
50m: 100m: | 35.91 1:16.25 | 35.91 40.34 | 150m: 200m: | 1:55.65 2:34.79 | 39.40 39.14 | 250m: 300m: | 3:23.26 4:11.15 | 48.47 47.89 | 350m: 400m: | 4:49.11 5:25.90 | 37.96 36.79 |
6. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:36.00 | 10,6 |
50m: 100m: | 36.89 1:20.01 | 36.89 43.12 | 150m: 200m: | 2:01.11 2:43.34 | 41.10 42.23 | 250m: 300m: | 3:30.04 4:17.47 | 46.70 47.43 | 350m: 400m: | 4:57.91 5:36.00 | 40.44 38.09 |
7. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:37.16 | 10,3 |
50m: 100m: | 35.28 1:16.71 | 35.28 41.43 | 150m: 200m: | 1:58.29 2:39.22 | 41.58 40.93 | 250m: 300m: | 3:28.29 4:17.57 | 49.07 49.28 | 350m: 400m: | 4:57.89 5:37.16 | 40.32 39.27 |
8. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:59.66 | 5,3 |
50m: 100m: | 38.63 1:23.38 | 38.63 44.75 | 150m: 200m: | 2:09.60 2:55.41 | 46.22 45.81 | 250m: 300m: | 3:45.52 4:37.04 | 50.11 51.52 | 350m: 400m: | 5:18.59 5:59.66 | 41.55 41.07 |
9. | Horníková Soňa | 03 | Aquacity Poprad | 6:01.00 | 5,0 |
50m: 100m: | 39.01 1:24.15 | 39.01 45.14 | 150m: 200m: | 2:09.88 2:54.25 | 45.73 44.37 | 250m: 300m: | 3:45.97 4:37.49 | 51.72 51.52 | 350m: 400m: | 5:19.78 6:01.00 | 42.29 41.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/12/2016 - 11:32 | Mężczyzn, 400m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:49.51 | 16,4 |
50m: 100m: | 30.45 1:05.50 | 30.45 35.05 | 150m: 200m: | 1:41.69 2:18.39 | 36.19 36.70 | 250m: 300m: | 3:00.86 3:43.98 | 42.47 43.12 | 350m: 400m: | 4:17.27 4:49.51 | 33.29 32.24 |
2. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:50.89 | 12,0 |
50m: 100m: | 30.13 1:05.18 | 30.13 35.05 | 150m: 200m: | 1:43.23 2:20.38 | 38.05 37.15 | 250m: 300m: | 3:02.56 3:46.61 | 42.18 44.05 | 350m: 400m: | 4:18.68 4:50.89 | 32.07 32.21 |
3. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:56.51 | 11,2 |
50m: 100m: | 30.65 1:06.61 | 30.65 35.96 | 150m: 200m: | 1:44.85 2:23.00 | 38.24 38.15 | 250m: 300m: | 3:05.74 3:47.50 | 42.74 41.76 | 350m: 400m: | 4:23.05 4:56.51 | 35.55 33.46 |
4. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:57.04 | 16,6 |
50m: 100m: | 31.34 1:09.29 | 31.34 37.95 | 150m: 200m: | 1:48.63 2:27.34 | 39.34 38.71 | 250m: 300m: | 3:10.28 3:52.34 | 42.94 42.06 | 350m: 400m: | 4:25.59 4:57.04 | 33.25 31.45 |
5. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:57.84 | 16,4 |
50m: 100m: | 32.19 1:09.96 | 32.19 37.77 | 150m: 200m: | 1:48.11 2:25.33 | 38.15 37.22 | 250m: 300m: | 3:07.31 3:50.18 | 41.98 42.87 | 350m: 400m: | 4:24.63 4:57.84 | 34.45 33.21 |
6. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:06.27 | 12,5 |
50m: 100m: | 33.21 1:12.10 | 33.21 38.89 | 150m: 200m: | 1:50.94 2:29.08 | 38.84 38.14 | 250m: 300m: | 3:11.72 3:55.31 | 42.64 43.59 | 350m: 400m: | 4:31.20 5:06.27 | 35.89 35.07 |
7. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:25.87 | 10,0 |
50m: 100m: | 33.27 1:12.15 | 33.27 38.88 | 150m: 200m: | 1:54.43 2:36.32 | 42.28 41.89 | 250m: 300m: | 3:24.19 4:11.35 | 47.87 47.16 | 350m: 400m: | 4:48.87 5:25.87 | 37.52 37.00 |
8. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 5:45.08 | 5,6 |
50m: 100m: | 36.01 1:20.00 | 36.01 43.99 | 150m: 200m: | 2:04.83 2:48.19 | 44.83 43.36 | 250m: 300m: | 3:36.83 4:26.40 | 48.64 49.57 | 350m: 400m: | 5:07.14 5:45.08 | 40.74 37.94 |
9. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:47.29 | 5,1 |
50m: 100m: | 40.10 1:27.60 | 40.10 47.50 | 150m: 200m: | 2:09.28 2:51.67 | 41.68 42.39 | 250m: 300m: | 3:39.73 4:29.29 | 48.06 49.56 | 350m: 400m: | 5:08.99 5:47.29 | 39.70 38.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/12/2016 - 11:32 | Mężczyzn, 400m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:49.51 | 16,4 |
50m: 100m: | 30.45 1:05.50 | 30.45 35.05 | 150m: 200m: | 1:41.69 2:18.39 | 36.19 36.70 | 250m: 300m: | 3:00.86 3:43.98 | 42.47 43.12 | 350m: 400m: | 4:17.27 4:49.51 | 33.29 32.24 |
2. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:50.89 | 12,0 |
50m: 100m: | 30.13 1:05.18 | 30.13 35.05 | 150m: 200m: | 1:43.23 2:20.38 | 38.05 37.15 | 250m: 300m: | 3:02.56 3:46.61 | 42.18 44.05 | 350m: 400m: | 4:18.68 4:50.89 | 32.07 32.21 |
3. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:56.51 | 11,2 |
50m: 100m: | 30.65 1:06.61 | 30.65 35.96 | 150m: 200m: | 1:44.85 2:23.00 | 38.24 38.15 | 250m: 300m: | 3:05.74 3:47.50 | 42.74 41.76 | 350m: 400m: | 4:23.05 4:56.51 | 35.55 33.46 |
4. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:57.04 | 16,6 |
50m: 100m: | 31.34 1:09.29 | 31.34 37.95 | 150m: 200m: | 1:48.63 2:27.34 | 39.34 38.71 | 250m: 300m: | 3:10.28 3:52.34 | 42.94 42.06 | 350m: 400m: | 4:25.59 4:57.04 | 33.25 31.45 |
5. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:57.84 | 16,4 |
50m: 100m: | 32.19 1:09.96 | 32.19 37.77 | 150m: 200m: | 1:48.11 2:25.33 | 38.15 37.22 | 250m: 300m: | 3:07.31 3:50.18 | 41.98 42.87 | 350m: 400m: | 4:24.63 4:57.84 | 34.45 33.21 |
6. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:06.27 | 12,5 |
50m: 100m: | 33.21 1:12.10 | 33.21 38.89 | 150m: 200m: | 1:50.94 2:29.08 | 38.84 38.14 | 250m: 300m: | 3:11.72 3:55.31 | 42.64 43.59 | 350m: 400m: | 4:31.20 5:06.27 | 35.89 35.07 |
7. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:25.87 | 10,0 |
50m: 100m: | 33.27 1:12.15 | 33.27 38.88 | 150m: 200m: | 1:54.43 2:36.32 | 42.28 41.89 | 250m: 300m: | 3:24.19 4:11.35 | 47.87 47.16 | 350m: 400m: | 4:48.87 5:25.87 | 37.52 37.00 |
8. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 5:45.08 | 5,6 |
50m: 100m: | 36.01 1:20.00 | 36.01 43.99 | 150m: 200m: | 2:04.83 2:48.19 | 44.83 43.36 | 250m: 300m: | 3:36.83 4:26.40 | 48.64 49.57 | 350m: 400m: | 5:07.14 5:45.08 | 40.74 37.94 |
9. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:47.29 | 5,1 |
50m: 100m: | 40.10 1:27.60 | 40.10 47.50 | 150m: 200m: | 2:09.28 2:51.67 | 41.68 42.39 | 250m: 300m: | 3:39.73 4:29.29 | 48.06 49.56 | 350m: 400m: | 5:08.99 5:47.29 | 39.70 38.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/12/2016 - 11:45 | Kobiet, 200m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:07.64 | 14,6 | 30.75 | 32.66 | 32.99 | 31.24 | ||||
2. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:08.01 | 14,4 | 31.74 | 33.09 | 32.05 | 31.13 | ||||
3. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:10.38 | 12,3 | 30.72 | 33.17 | 33.41 | 33.08 | ||||
4. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:11.97 | 13,2 | 31.17 | 33.33 | 33.91 | 33.56 | ||||
5. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:14.48 | 19,4 | 30.78 | 34.25 | 35.56 | 33.89 | ||||
czas lepszy od Rekordu Polski 11 lat | |||||||||||||
6. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:15.13 | 9,4 | 31.62 | 33.95 | 34.77 | 34.79 | ||||
7. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:15.46 | 9,2 | 31.94 | 34.60 | 35.06 | 33.86 | ||||
8. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:15.54 | 13,1 | 31.11 | 34.36 | 34.74 | 35.33 | ||||
9. | Cierpiałowska Paulina | 05 | MAL WOPR Malbork | 2:16.71 | 18,3 | 30.82 | 34.45 | 36.22 | 35.22 | ||||
10. | Kuziów Martyna SO | 03 | Victoria Kozy | 2:16.91 | 12,3 | 32.25 | 35.25 | 35.63 | 33.78 | ||||
11. | Bator Aleksandra SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:17.59 | 9,1 | 32.58 | 35.20 | 35.53 | 34.28 | ||||
12. | Wróblewska Amelia | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 2:18.47 | 9,7 | 31.32 | 35.00 | 36.65 | 35.50 | ||||
13. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:18.66 | 9,6 | 32.23 | 35.14 | 36.10 | 35.19 | ||||
14. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:18.79 | 8,5 | 31.15 | 34.64 | 36.22 | 36.78 | ||||
15. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 2:19.19 | 7,4 | 31.56 | 34.80 | 36.57 | 36.26 | ||||
16. | Przewoźniak Partycja SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:20.22 | 7,7 | 32.93 | 35.89 | 36.44 | 34.96 | ||||
17. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:20.33 | 10,5 | 32.14 | 35.74 | 36.88 | 35.57 | ||||
18. | Chomicka Zofia | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 2:21.35 | 8,2 | 33.27 | 35.93 | 36.15 | 36.00 | ||||
19. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.25 | 9,5 | 33.58 | 37.05 | 37.10 | 34.52 | ||||
20. | Kurzepa Adrianna | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 2:22.60 | 7,5 | 34.38 | 36.37 | 36.57 | 35.28 | ||||
21. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:22.80 | 6,3 | 33.41 | 36.98 | 37.01 | 35.40 | ||||
22. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 2:22.84 | 6,2 | 34.11 | 36.98 | 36.70 | 35.05 | ||||
23. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:24.44 | 12,1 | 33.46 | 36.50 | 37.71 | 36.77 | ||||
24. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 2:25.92 | 7,6 | 32.75 | 36.63 | 37.82 | 38.72 | ||||
25. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 2:29.14 | 5,9 | 34.50 | 38.41 | 38.58 | 37.65 | ||||
26. | Biernacka Maja | 04 | Jedynka Łódź | 2:30.78 | 9,0 | 35.73 | 38.76 | 39.34 | 36.95 | ||||
27. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:30.92 | 3,0 | 34.92 | 38.11 | 39.49 | 38.40 | ||||
28. | Siuda Paulina | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 2:31.27 | 2,8 | 34.50 | 38.53 | ||||||
29. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:35.63 | 6,5 | 36.28 | 39.70 | 40.78 | 38.87 | ||||
30. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.62 | 6,0 | 34.96 | 39.17 | 41.45 | 41.04 | ||||
31. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 2:36.86 | 8,5 | 37.20 | 41.41 | 39.57 | 38.68 | ||||
32. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:39.59 | 4,5 | 36.27 | 41.38 | 41.77 | 40.17 | ||||
33. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:39.71 | 7,1 | 35.44 | 40.94 | 43.22 | 40.11 | ||||
34. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:41.97 | 3,3 | 37.10 | 41.19 | 42.56 | 41.12 | ||||
35. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:42.14 | 5,9 | 38.07 | 42.29 | 41.94 | 39.84 | ||||
36. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:42.24 | 5,9 | 38.02 | 42.88 | 42.62 | 38.72 | ||||
37. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 2:43.39 | 5,3 | 37.04 | 41.94 | 43.37 | 41.04 | ||||
38. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:43.72 | 5,2 | 39.11 | 42.37 | 41.88 | 40.36 | ||||
39. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 2:44.14 | |||||||||
40. | Lasecka Anna | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 2:46.02 | 4,1 | 37.74 | 43.44 | 43.66 | 41.18 | ||||
41. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.94 | 46.46 | 45.13 | |||||||
42. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:02.14 | 43.41 | 47.03 | 47.64 | 44.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/12/2016 - 12:12 | Mężczyzn, 200m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:54.51 | 16,8 | 26.61 | 28.95 | 29.43 | 29.52 | |||
2. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:56.51 | 14,8 | 27.18 | 29.60 | 30.25 | 29.48 | |||
3. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:58.34 | 13,7 | 28.36 | 30.25 | 30.21 | 29.52 | |||
4. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 2:01.06 | 12,1 | 28.14 | 30.96 | 31.60 | 30.36 | |||
5. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:01.29 | 12,8 | 28.82 | 30.98 | 31.52 | 29.97 | |||
6. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 2:02.20 | 13,3 | 28.79 | 31.59 | 31.19 | 30.63 | |||
7. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:02.32 | 13,2 | 28.30 | 30.92 | 31.38 | 31.72 | |||
8. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:03.18 | 12,7 | 28.46 | 31.02 | 32.39 | 31.31 | |||
9. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:03.29 | 12,7 | 29.00 | 31.72 | 31.82 | 30.75 | |||
10. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:03.42 | 10,7 | 28.29 | 31.43 | 31.87 | 31.83 | |||
11. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:05.37 | 10,3 | |||||||
12. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:05.43 | 13,8 | 29.30 | 31.92 | 32.63 | 31.58 | |||
13. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:05.59 | 10,2 | 29.48 | 32.29 | 32.44 | 31.38 | |||
14. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:07.06 | 9,3 | 28.10 | 32.92 | 33.31 | 32.73 | |||
15. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:08.08 | 8,7 | 30.29 | 32.83 | 33.01 | 31.95 | |||
16. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:08.84 | 11,9 | 30.17 | 34.22 | 32.86 | 31.59 | |||
17. | Czerwiński Łukasz | 01 | Jagiellonka Warszawa | 2:09.23 | 9,2 | 28.96 | 32.27 | 33.99 | 34.01 | |||
18. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:09.63 | 9,0 | 30.10 | 33.72 | 33.87 | 31.94 | |||
19. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:09.77 | 8,9 | 30.07 | 32.64 | 33.86 | 33.20 | |||
20. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:10.96 | 13,0 | 30.11 | 33.66 | 34.40 | 32.79 | |||
21. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:11.36 | 5,9 | 24.13 | 37.04 | 34.98 | 35.21 | |||
22. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 2:11.39 | 12,8 | 29.87 | 33.94 | 34.46 | 33.12 | |||
23. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.53 | 12,7 | 29.93 | 33.90 | 34.42 | 33.28 | |||
24. | Pyczot Paweł | 02 | Pirania Targówek Warszawa | 2:11.62 | 10,3 | 30.27 | 33.72 | 34.56 | 33.07 | |||
Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:11.62 | 10,3 | 30.21 | 33.37 | 34.13 | 33.91 | ||||
26. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:12.38 | 9,9 | 30.71 | 33.65 | 34.25 | 33.77 | |||
27. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:13.15 | 9,5 | 30.67 | 34.25 | 34.97 | 33.26 | |||
28. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 2:15.27 | 5,7 | 31.35 | 34.26 | 34.81 | 34.85 | |||
29. | Kosec Martin | 03 | Aquacity Poprad | 2:16.96 | 9,7 | 30.56 | 34.74 | 35.99 | 35.67 | |||
30. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:20.25 | 12,6 | 32.92 | 37.20 | 35.37 | 34.76 | |||
31. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 2:22.28 | 32.90 | 36.55 | 37.82 | 35.01 | ||||
32. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 2:23.52 | 11,0 | 33.30 | 36.50 | 37.75 | 35.97 | |||
33. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 2:24.25 | 5,7 | 33.89 | 36.86 | 37.98 | 35.52 | |||
34. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.54 | 5,6 | 33.19 | 37.70 | 37.73 | 35.92 | |||
35. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 2:24.97 | 10,2 | 32.36 | 37.74 | 38.03 | 36.84 | |||
36. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:26.06 | 4,7 | 33.79 | 38.32 | 39.44 | 34.51 | |||
37. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:26.11 | 4,7 | 34.66 | 38.16 | 38.95 | 34.34 | |||
38. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:26.66 | 4,4 | 33.27 | 38.31 | 39.04 | 36.04 | |||
39. | Rodziewicz Kajetan SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 2:26.98 | 4,2 | 34.21 | 37.81 | 37.62 | 37.34 | |||
40. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 2:27.89 | 14,2 | 34.33 | 37.83 | 38.28 | 37.45 | |||
41. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:28.68 | 13,8 | 34.43 | 39.08 | 38.19 | 36.98 | |||
42. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 2:31.44 | 6,9 | 34.27 | 40.13 | 41.31 | 35.73 | |||
43. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:32.13 | 6,5 | 34.24 | 37.98 | 40.16 | 39.75 | |||
44. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:32.61 | 6,3 | 34.12 | 39.08 | 40.94 | 38.47 | |||
45. | Jędryka Nikodem | 04 | Jedynka Łódź | 2:32.83 | 6,2 | 34.88 | 39.95 | 40.11 | 37.89 | |||
46. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 2:34.82 | 37.56 | 39.54 | 40.28 | 37.44 | ||||
47. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:36.58 | 10,0 | 36.46 | 40.56 | 39.97 | 39.59 | |||
48. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:39.67 | 2,7 | 36.30 | 41.18 | 41.66 | 40.53 | |||
49. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:46.18 | 36.48 | 41.60 | 43.17 | 44.93 | ||||
50. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:47.61 | 37.50 | 43.13 | 43.88 | 43.10 | ||||
51. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.72 | 39.58 | 43.71 | 44.96 | 41.47 | ||||
52. | Przybyła Jakub | 05 | Pływak Bochnia | 3:00.38 | 39.03 | 45.91 | 48.33 | 47.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/12/2016 - 12:42 | Kobiet, 200m klasyczny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:37.90 | 14,6 | 36.91 | 40.12 | 40.63 | 40.24 | |||
2. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:40.05 | 13,6 | 36.70 | 39.77 | 40.89 | 42.69 | |||
3. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:43.12 | 14,8 | 38.03 | 41.87 | 41.54 | 41.68 | |||
4. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:48.94 | 12,3 | 38.46 | 42.56 | 43.55 | 44.37 | |||
5. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:49.38 | 13,2 | 38.77 | 42.92 | 44.28 | 43.41 | |||
6. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:53.56 | 11,4 | 39.89 | 45.26 | 44.52 | 43.89 | |||
7. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:54.33 | 8,6 | 40.09 | 43.86 | 44.70 | 45.68 | |||
8. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:54.63 | 9,9 | 40.50 | 44.52 | 44.88 | 44.73 | |||
9. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:55.43 | 10,6 | 41.58 | 45.55 | 44.47 | 43.83 | |||
10. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:55.98 | 10,4 | 41.83 | 45.59 | 44.55 | 44.01 | |||
11. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:57.16 | 8,8 | 39.81 | 46.35 | 46.36 | 44.64 | |||
12. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:57.89 | 16,2 | 40.60 | 45.69 | 46.45 | 45.15 | |||
13. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:58.99 | 8,0 | 40.12 | 45.17 | 46.52 | 47.18 | |||
14. | Thamm Milena | 05 | Karlik Katowice | 3:03.87 | 13,9 | 40.72 | 46.94 | 48.60 | 47.61 | |||
15. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 3:04.69 | 9,7 | 42.81 | 47.18 | 47.33 | 47.37 | |||
16. | Szubska Oliwia SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 3:06.42 | 6,0 | 42.00 | 47.07 | 49.13 | 48.22 | |||
17. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:07.87 | 8,4 | 43.15 | 48.90 | 49.20 | 46.62 | |||
18. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:09.75 | 11,7 | 43.54 | 49.34 | 49.34 | 47.53 | |||
19. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:10.83 | 4,1 | 42.36 | 49.51 | 50.14 | 48.82 | |||
20. | Horníková Soňa | 03 | Aquacity Poprad | 3:12.31 | 3,5 | 44.96 | 49.57 | 49.63 | 48.15 | |||
21. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:15.53 | 5,3 | 45.37 | 49.98 | 50.34 | 49.84 | |||
22. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 3:17.74 | 4,4 | 44.05 | 50.06 | 51.96 | 51.67 | |||
23. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:21.63 | 2,8 | 46.16 | 51.02 | 52.15 | 52.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 17/12/2016 - 12:58 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:25.21 | 15,2 | 32.26 | 37.20 | 38.06 | 37.69 | |||
2. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:28.27 | 17,0 | 34.56 | 39.20 | 36.74 | 37.77 | |||
3. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.54 | 15,9 | 34.97 | 38.50 | 38.38 | 38.69 | |||
4. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:32.74 | 13,6 | 34.98 | 39.12 | 38.97 | 39.67 | |||
5. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:34.40 | 14,2 | 35.38 | 39.99 | 39.67 | 39.36 | |||
6. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:35.56 | 16,7 | 34.26 | 39.09 | 40.97 | 41.24 | |||
7. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 2:36.53 | 8,4 | 34.97 | 39.52 | 40.54 | 41.50 | |||
8. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:39.12 | 15,1 | 36.31 | 41.16 | 41.66 | 39.99 | |||
9. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:42.05 | 13,9 | 36.79 | 42.06 | 43.30 | 39.90 | |||
10. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:43.71 | 13,1 | 36.43 | 41.63 | 43.19 | 42.46 | |||
11. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:46.53 | 16,5 | 38.05 | 43.02 | 42.95 | 42.51 | |||
12. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:57.78 | 7,0 | 40.34 | 46.14 | 46.58 | 44.72 | |||
13. | Wilanowski Mateusz SŁ | 03 | Jedynka Łódź | 2:59.49 | 6,2 | 40.31 | 46.97 | 47.24 | 44.97 | |||
14. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:00.27 | 10,9 | 41.95 | 46.87 | 44.14 | 47.31 | |||
15. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 3:11.94 | 12,5 | 43.49 | 49.78 | 50.46 | 48.21 | |||
16. | Gruszczyński Filip | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 3:15.88 | 11,1 | 43.71 | 50.06 | 51.33 | 50.78 | |||
17. | Czaja Hubert | 05 | UKS 307 W-wa Mokotów | 3:18.91 | 9,9 | 45.65 | 51.61 | 51.14 | 50.51 | |||
18. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 3:23.75 | 8,1 | 44.28 | 51.59 | 54.16 | 53.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/12/2016 - 13:09 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Oświęcim | SMS Oświęcim | 1:55.28 |
Głąb Karol SO Chamera Weronika SO | 99 99 | +0,62 +0,37 | 27.99 34.18 | Drozd Tymoteusz SO Szuster Aleksandra SO | 99 00 | +0,39 -0,01 | 26.19 26.92 |
2. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 1:57.11 |
Stanek Adam SO Nowak Kacper SO | 99 00 | +0,73 +0,24 | 29.96 29.56 | Musioł Wiktoria Rzepczyńska Patrycja SO | 98 99 | +0,37 +0,28 | 29.09 28.50 |
3. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 1:57.91 |
Rogowska Angelika SK Durczyńska Katarzyna SK | 99 99 | +0,75 +0,36 | 31.54 34.28 | Kłaput Maciej Kolanowski Wiktor SK | 04 99 | +0,50 +0,38 | 27.56 24.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/12/2016 - 13:09 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 1:56.82 |
Dudzik Sebastian Woźniak Łukasz SK | 01 01 | +0,64 +0,29 | 28.30 30.94 | Litwin Andrea SK Serafin Magdalena | 01 01 | +0,43 +0,59 | 29.88 27.70 |
2. | Korona Kraków | Korona Kraków | 1:57.93 |
Nita Daria Raczkowski Krzysztof | 01 01 | +0,19 | 32.15 31.41 | Barczyk Norbert Stępińska Natalia | 00 01 | +0,34 +0,27 | 26.49 27.88 |
3. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:04.06 |
Bator Aleksandra SO Rogulin Bogdan SO | 01 01 | +0,78 +0,18 | 33.26 32.20 | Zięba Gabriela SO Kramarczyk Jakub SO | 01 01 | +0,46 +0,33 | 30.65 27.95 |
4. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:04.56 |
Janik Jakub SO Jarosz Angelika SO | 01 01 | +0,82 +0,14 | 31.59 37.09 | Major Daniel SO Przewoźniak Partycja SO | 01 01 | +0,16 +0,31 | 26.69 29.19 |
5. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:05.35 |
Batko Karol SK Rolnicka Oliwia | 01 01 | +0,67 +0,37 | 29.18 38.13 | Astashev Bogdan Śmietana Karolina | 01 01 | +0,51 +0,17 | 29.54 28.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/12/2016 - 13:09 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:01.03 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Okręgu Małopolskiego 14lat |
Król Wiktoria Pniak Bartosz | 02 02 | +0,05 | 31.61 33.40 | Widurska Kinga Pająk Jakub | 02 02 | +0,31 +0,20 | 30.56 25.46 |
2. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:01.15 |
Michałowski Tomasz SO Skarwecka Wiktoria SO | 02 02 | +0,70 +0,32 | 29.52 35.31 | Kozieł Mikołaj SO Nowak Zuzanna SO | 02 02 | +0,29 +0,53 | 27.16 29.16 |
3. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:04.67 |
Mazur Bartosz Kulisiewicz Adrianna | 02 02 | +0,61 +0,49 | 30.80 36.98 | Augustyn Jan Adamska Zuzanna | 02 02 | +0,27 +0,51 | 27.55 29.34 |
4. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:05.40 |
Alencynowicz Maciej SO Gałuszka Bruno SO | 02 02 | +0,60 +0,50 | 30.09 33.36 | Kapcińska Maja SO Prochownik Martyna SO | 02 02 | +0,55 +0,53 | 32.79 29.16 |
5. | Pirania Targówek Warszawa | Pirania Targówek Warszawa | 2:06.80 |
Molenda Dominik Wróblewska Amelia | 02 02 | +0,71 +0,58 | 30.02 37.68 | Podniesińska Marta Pyczot Paweł | 02 02 | +0,65 +0,08 | 32.05 27.05 |
6. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:07.17 |
Spórna Weronika Jędrszczyk Kacper | 02 02 | +0,75 +0,10 | 34.52 34.51 | Miłek Marcelina Czajkowski Mateusz | 02 02 | +0,36 +0,18 | 30.55 27.59 |
7. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:07.61 |
Wanat Grzegorz Gwóźdź Kacper | 03 03 | +0,67 +0,45 | 31.33 33.48 | Niepogodzińska Izabela Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | +0,39 | 32.64 30.16 |
Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:07.61 |
Daszkiewicz Michał SO Dach wiktoria SO | 03 03 | +0,55 | 30.79 37.74 | Klimek Marta SO Sieprawski Roch SO | 03 03 | +0,62 +0,57 | 30.45 28.63 |
9. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:08.62 |
Blachura Julia SO Pawłowska Julia SO | 02 02 | +0,80 +0,66 | 34.13 36.91 | Szczygieł David SO Blachura Oskar SO | 02 02 | +0,21 +0,62 | 30.40 27.18 |
10. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:09.52 |
Krawczyk Nikola SO Krupa Mateusz SO | 03 03 | +0,74 +0,43 | 33.88 34.66 | Ptaszyńska Weronika SO Więzik Jan SO | 03 03 | +0,01 | 32.90 28.08 |
11. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:11.29 |
Żukowski Kamil Klimczyk Emilia | 03 03 | +0,67 +0,21 | 31.09 38.50 | Jodłowska Zuzanna Lewicki Filip | 03 03 | +0,22 +0,23 | 34.12 27.58 |
12. | Victoria Kozy | Victoria Kozy | 2:11.97 |
Drzazga Emilia SO Kuziów Martyna SO | 03 03 | +0,78 +0,48 | 35.77 38.20 | Malarz Marcin SO Danikiewicz Dawid SO | 03 03 | +0,36 +0,05 | 31.16 26.84 |
13. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:18.17 |
Basa Szymon Oczkowska Daria | 03 03 | +0,83 +0,34 | Sikora Kacper Sobota Adriana | 03 03 | -0,04 | 33.51 30.89 |
14. | Jedynka Łódź | Jedynka Łódź | 2:18.76 |
Jasiński Bartłomiej SŁ Szubska Oliwia SŁ | 03 03 | +0,80 +0,68 | 34.58 39.87 | Jasiński Jakub SŁ Pietrzak Aleksandra SŁ | 03 03 | +0,44 +0,53 | 33.90 30.41 |
15. | Korona Kraków | Korona Kraków | 2:22.35 |
Hanf Szymon Mokrzycka Natalia | 03 03 | +0,59 +0,32 | 34.80 42.45 | Kozioł Krzysztof Świerta Emilia | 03 03 | +0,68 +0,44 | 31.49 33.61 |
DYSKW. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:05.70 | ||||||
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany) (Czas: 13:01) |
Tasak Aleksandra Dybowski Jan | 03 03 | +0,67 -0,77 | 35.61 31.47 | Koryciński Kamil Kozdęba Karolina | 03 03 | +0,30 +0,12 | 30.74 27.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/12/2016 - 13:09 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:13.46 |
Basista Barbara Bryg Bartosz | 04 04 | +0,75 +0,25 | 34.47 36.29 | Piotrowicz Martyna Stanek Kacper | 04 04 | +0,62 +0,48 | 33.47 29.23 |
2. | Jedynka Łódź | Jedynka Łódź | 2:17.79 |
Karbownik Małgorzata Biernacka Maja | 05 04 | +0,80 +0,64 | 34.08 40.46 | Klimczak Kacper Szewczyk Maciej | 04 04 | +0,50 +0,34 | 33.78 29.47 |
3. | BOSiR Brzesko | BOSiR Brzesko | 2:18.33 |
Masiuk Ksawery Marek Amelia | 04 05 | +0,79 +0,46 | 32.69 38.31 | Gibuła Patryk Brach Oliwia | 05 04 | +0,44 +0,48 | 34.67 32.66 |
4. | Korona Kraków | Korona Kraków | 2:27.01 |
Żelazny Kinga Żak Amelia | 04 04 | +0,81 +0,76 | 36.30 41.16 | Knapp Jakub Kędracki Mikołaj | 04 04 | +0,39 +0,29 | 35.04 34.51 |
5. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 2:27.08 |
Cicha Aleksandra Zawodny Oliwia | 05 05 | +0,84 +0,46 | 39.65 41.14 | Sowa Bartłomiej Gościński Jakub | 05 05 | +0,65 +0,37 | 35.45 30.84 |
6. | Siemacha ASP Kraków | Siemacha ASP Kraków | 2:34.65 |
Włosik Wiktoria Weiss Weronika | 05 05 | +0,72 +0,08 | 38.05 44.90 | Kercel Emilia Orzechowska Wiktoria | 05 05 | +0,53 +0,68 | 36.54 35.16 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |