Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 25/2/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:24.96 NT | |||||
Bałazińska Nikola | 09 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Budzeń Julia | 07 | 04006 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Chevallier Aleksander | 09 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Derwisz Piotr | 08 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Dyląg Igor | 09 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Dyląg Kinga | 06 | 04006 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Jakubas Oliwia | 06 | 04006 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Janczyk Mateusz | 08 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.61 22.12 |
|||||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:32.86 1:38.83 |
|||||
Jedynak Oliwia | 07 | 04006 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Kozłowski Aleksander | 06 | 04006 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Kozłowski Karol | 05 | 04006 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (19) | 45.81 52.15 |
|||||
Krzykała Julia | 07 | 04006 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Król Oskar | 06 | 04006 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Machnik Martyna | 07 | 04006 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 48.30 50.27 |
|||||
Maria Jaśkiewicz | 09 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:26.03 1:37.44 |
|||||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 41.47 47.10 |
|||||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:22.14 1:24.32 |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:36.23 NT |
|||||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Siudak Lena | 08 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wszół Tymoteusz | 09 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
Barwicki Adam | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.30 25.48 | |||||
Barwicki Andrzej | 06 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:23.12 1:47.44 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Burzyńska Apolonia | 08 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.18 19.14 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Cichoń Bartosz | 04 | 05611 | 105611700011 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:35.15 1:22.12 | 3/2/2017 3/2/2017 | |||
Cichoń Wiktor | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.12 29.14 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Czajkowska Wiktoria | 08 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.77 28.48 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Czapliński Kajetan | 07 | 05611 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 45.26 1:04.60 | 3/2/2017 3/2/2017 | ||||
Czapliński Mikołaj | 05 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:25.01 1:43.82 | 3/2/2017 3/2/2017 | ||||
Czornik Oliwier | 05 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:29.12 1:34.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Domagała Krystian | 08 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.12 27.41 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Gosławski Filip | 03 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:05.12 1:21.15 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Grzegorzek Magdalena | 07 | 05611 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 40.12 42.45 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Jasińska Amelia | 07 | 05611 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 40.79 52.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Kmieć Patrycja | 05 | 05611 | 105611600013 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:19.15 1:30.10 | 2/2/2017 2/2/2017 | |||
Lis Weronika | 07 | 05611 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 42.15 48.14 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Majewski Maksymilian | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.45 27.77 |
|||||
Mika Michał | 05 | 05611 | 105611700015 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:29.12 1:38.45 | 2/2/2017 2/2/2017 | |||
Mięsowski Jakub | 06 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:29.11 1:44.11 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Noga Dominika | 07 | 05611 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 36.01 48.11 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Plaminiak Antoni | 05 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:33.24 1:44.44 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Radzioch Konrad | 08 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 17.15 18.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Rudzki Kacper | 04 | 05611 | 10561170000 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:15.15 1:22.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | |||
Strzeszyna Hanna | 08 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.11 22.01 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Stępień Martyna | 05 | 05611 | 105611600014 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:23.25 1:39.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | |||
Stępień Mikołaj | 07 | 05611 | 50m klasyczny (20) 50m motylkowy (24) | NT NT |
|||||
Telęga Anna | 08 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.77 19.47 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Widuła Zuzanna | 06 | 05611 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:42.01 1:49.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Wróbel Maciej | 08 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 17.01 19.11 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Wydmuch Kajetan | 04 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:25.12 1:47.12 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Wydmuch Michalina | 05 | 05611 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:27.12 1:39.17 | 2/2/2017 2/2/2017 | ||||
Włoszek Maciej | 06 | 05611 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:38.99 1:49.22 | 2/2/2017 |
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:14.26 1:19.92 | ||||
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 100306600189 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 17.65 19.40 |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:38.94 NT |
||||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (22) | 1:13.64 1:21.20 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (23) | 32.22 36.17 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:35.13 1:40.16 |
||||
Kozioł Krzysztof | 03 | 00306 | 100306700120 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:03.05 1:09.27 |
||||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (19) | 1:05.50 57.18 |
||||
Kubic Agnieszka | 07 | 00306 | 100306600198 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (23) | 53.54 55.43 |
||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:22.88 1:35.47 |
||||
Mokrzycka Natalia | 03 | 00306 | 100306600113 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:32.39 2:51.49 |
||||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 1:11.64 1:25.34 |
||||
Oleksy Michał | 03 | 00306 | 100306700111 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:08.97 1:16.93 |
||||
Osadnik Jagoda | 07 | 00306 | 100306600199 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 54.98 1:03.55 |
||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:31.52 3:05.99 |
||||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | NT NT |
||||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 100m motylkowy (21) 200m zmienny (25) | 1:23.97 2:55.73 |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m klasyczny (18) 100m motylkowy (22) | 1:40.57 NT |
||||
Łaba Amelia | 03 | 00306 | 100306600125 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:11.79 1:29.32 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT 1:43.88 |
||||
Świerta Emilia | 03 | 00306 | 100306600124 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:14.71 1:24.76 |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | NT NT |
Goj Katarzyna | 08 | 04611 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 24.00 26.50 | |||||
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 17.00 22.50 |
|||||
Machno Anna | 07 | 04611 | 50m grzbietowy (15) 50m motylkowy (23) | 41.34 45.33 |
Bocian Roksana | 04 | 04911 | 104911600060 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:05.95 2:45.22 | ||||
Browarska Emilia | 04 | 04911 | 104911600033 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:05.59 1:13.57 |
||||
Browarski Maciej | 04 | 04911 | 104911700034 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:06.62 1:17.11 |
||||
Gorszanów Jagoda | 05 | 04911 | 104911600023 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:10.08 3:06.26 |
||||
Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 104911700028 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 58.30 1:08.42 |
||||
Kowalczyk Szymon | 04 | 04911 | 104911700027 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:12.97 1:30.94 |
||||
Mleczek Natalia | 05 | 04911 | 104911600058 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:08.71 2:47.02 |
||||
Pierchała Maksymilian | 04 | 04911 | 104911700030 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:04.98 2:46.21 |
||||
Skowron Róża | 06 | 04911 | 104911600052 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:23.33 1:34.32 |
||||
Szolc Zuzanna | 07 | 04911 | 104911600059 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 37.35 46.30 |
||||
Ura Marceli | 06 | 04911 | 104911700053 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (26) | 1:36.67 NT |
||||
Wieczorke Maciej | 06 | 04911 | 104911700055 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:14.67 1:23.73 |
||||
Wolny Natalia | 04 | 04911 | 104911600026 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:05.15 1:25.94 | 5/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:12.51 1:34.26 | 10/12/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Baklarz Bartłomiej | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (4) | 35.00 | |||||
Cebula Monika | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (3) | 40.00 | |||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:27.21 1:39.81 | 10/12/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:21.63 1:35.93 | 12/6/2016 18/2/2017 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 49.27 1:00.85 | 28/1/2017 27/11/2016 | Krakow (POL) Kozy (POL) |
|||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 40.00 40.00 |
|||||
Jewiarz Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 35.00 33.00 |
|||||
Kaczmarczyk Jakub | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 35.00 30.00 |
|||||
Kesselman Kyle | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) | 37.00 | |||||
Korycińska Kaja | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 43.00 37.00 |
|||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:14.62 1:39.33 | 18/2/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Koszykowska Karolina | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (3) | 45.00 | |||||
Kuźnicki Michal | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 40.00 40.00 |
|||||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 35.00 30.00 |
|||||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 40.00 40.00 |
|||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:23.86 1:31.08 | 18/2/2017 27/2/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:23.48 1:40.19 | 18/2/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:19.81 1:39.69 | 15/10/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Piotrowski Mateusz | 10 | 00106 | 25m grzbietowy (4) | 45.00 | |||||
Sadowski Oskar | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (4) | 45.00 | |||||
Sowula Adrian | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (4) | 35.00 | |||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:07.13 1:21.14 | 18/2/2017 27/11/2016 | Bochnia (POL) Kozy (POL) |
||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:25.14 1:37.79 | 12/6/2016 19/3/2016 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:19.16 1:34.72 | 18/2/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tomczak Patrycja | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (3) | 40.00 | |||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:24.33 NT | 27/11/2016 | Kozy (POL) | ||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 41.19 54.42 | 28/1/2017 27/11/2016 | Krakow (POL) Kozy (POL) |
|||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:31.24 1:40.62 | 12/6/2016 10/12/2016 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Wyrwiak Julia | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 38.00 35.00 |
|||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 40.00 35.00 |
|||||
Łęgowska Pola | 03 | 00106 | 100106600404 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:22.39 NT | 27/11/2016 | Kozy (POL) |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:15.89 1:26.11 | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 100m grzbietowy (13) 100m motylkowy (21) | 1:28.66 1:36.64 | 26/11/2016 | Tarnow (POL) | |||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 41.83 58.00 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:26.47 1:49.99 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 39.02 49.30 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:20.71 NT |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:09.67 1:16.94 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.47 21.18 |
|||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:33.26 NT |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:14.41 1:17.13 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (24) | 37.56 43.29 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:18.52 3:15.55 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:16.98 3:10.00 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 49.14 56.73 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:19.23 1:27.00 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:23.16 1:30.25 |
|||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:14.99 1:20.26 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 36.57 41.52 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:41.63 NT |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | 16.95 18.50 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (22) | 1:14.45 1:18.13 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:23.14 1:25.66 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:08.79 2:43.28 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:22.93 NT |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:39.38 1:54.57 |
Bartoszek Jan | 05 | 00207 | 100207700316 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:20.02 1:26.50 | ||||
Gohla Amadeus | 09 | 00207 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.71 32.87 |
|||||
Gohla Kamil | 05 | 00207 | 100207700315 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (26) | 1:35.14 2:54.68 |
||||
Kania Kamil | 05 | 00207 | 100207700314 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:14.97 1:21.06 |
||||
Kużaj Lena | 09 | 00207 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.70 26.54 |
|||||
Kużaj Paulina | 06 | 00207 | 100207600324 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | 1:30.15 3:37.80 |
Marczak Martyna | 05 | 00608 | 100608600058 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:39.68 3:20.57 | 11/2/2017 18/2/2017 | Ropczyce (POL) Mielec (POL) |
||
Marczak Radoslaw | 09 | 00608 | 100608700083 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.28 24.07 | 11/11/2016 11/11/2016 | Horyniec-Zdroj (POL) Horyniec-Zdroj (POL) |
||
Pilecka Maja | 05 | 00608 | 100608600062 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:25.22 1:31.44 | 4/2/2017 11/2/2017 | Debica (POL) Ropczyce (POL) |
||
Szelc Aleksandra | 06 | 00608 | 100608600082 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:16.81 3:12.07 | 11/2/2017 18/2/2017 | Ropczyce (POL) Mielec (POL) |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:06.06 1:23.82 | |||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:05.95 1:18.20 |
|||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:11.61 1:17.10 | 16/4/2016 | Krakow (POL) | |||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.98 23.45 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:14.92 1:37.31 |
Bogunia Weronika | 09 | 03506 | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | 21.00 30.00 |
|||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 23.00 27.00 |
|||||
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 41.24 53.11 |
|||||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:21.11 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 47.60 57.40 |
|||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.00 20.00 |
|||||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 29.00 30.00 |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 23.99 26.00 |
|||||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 1:14.07 1:19.94 | 27/11/2016 11/11/2016 | Kozy (POL) Mielec (POL) |
||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 32.12 |
|||||
Gąsiorek Alicja | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 32.28 |
|||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 40.31 44.93 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 41.07 46.60 |
|||||
Jakosz Maciej | 06 | 03506 | 103506700054 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:18.69 1:39.46 | 19/11/2016 18/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:06.24 1:12.68 | 26/11/2016 6/11/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 21.50 |
|||||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 1:17.39 1:38.76 | 26/11/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 1:09.02 1:17.74 | 18/2/2017 9/4/2016 | Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Kantor Amelia | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 29.00 28.50 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 28.00 33.00 |
|||||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 32.62 |
|||||
Knapik Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 28.66 |
|||||
Kniaziewicz Maja | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 26.50 30.00 |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 21.80 22.50 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 51.26 57.22 |
|||||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:50.22 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | |||
Korpak Maja | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 27.10 |
|||||
Kosek Karolina | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.72 31.33 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:21.63 1:47.64 | 18/2/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | 17.98 20.63 |
|||||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (24) | 46.37 1:00.00 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 24.00 24.50 |
|||||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:09.60 1:17.39 | 25/6/2016 17/4/2016 | Wieliczka (POL) Herby (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:05.83 2:39.66 | 26/11/2016 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Królikowski Mikołaj | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 33.74 |
|||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 23.00 |
|||||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.13 31.39 |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 41.78 56.11 |
|||||
Kwaśny Bartosz | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.03 NT |
|||||
Lewandowski Filip | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:37.89 1:48.57 | 19/11/2016 18/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Marciniak Marta | 06 | 03506 | 103506600057 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:35.61 1:36.75 | 14/5/2016 19/11/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Marciniak Małgorzata | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 35.39 |
|||||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:54.49 1:50.33 | 15/10/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:07.62 1:13.85 | 18/2/2017 4/2/2017 | Bochnia (POL) Katowice (POL) |
||
Mosur Franciszek | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 45.58 51.69 |
|||||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | 1:25.64 3:12.69 | 27/11/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 33.63 |
|||||
Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 103506600028 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 59.44 1:05.43 | 6/3/2016 6/11/2016 | Olsztyn (POL) Krakow (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:24.26 1:31.70 | 18/2/2017 27/11/2016 | Bochnia (POL) Kozy (POL) |
||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.00 25.00 |
|||||
Piechnik Lena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.50 21.89 |
|||||
Pieprzyk Rafał | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 49.67 42.01 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (26) | 1:15.35 2:30.36 | 17/12/2016 6/11/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m klasyczny (20) 50m motylkowy (24) | 50.16 51.79 |
|||||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:30.26 3:01.57 | 18/2/2017 10/4/2016 | Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:05.69 2:51.18 | 26/11/2016 9/10/2016 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 38.26 33.78 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 43.00 50.74 |
|||||
Stanek Szymon | 03 | 03506 | 103506700058 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:06.68 1:22.78 | 15/10/2016 5/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Stefański Juliusz | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.44 NT |
|||||
Surówka Krzysztof | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 37.31 |
|||||
Szpar Julia | 06 | 03506 | 103506600045 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 1:31.69 NT | 14/5/2016 | Wieliczka (POL) | ||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:33.34 1:53.40 | 14/5/2016 18/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 23.00 22.50 |
|||||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | 1:26.79 3:04.32 | 26/11/2016 29/5/2016 | Tarnow (POL) Wadowice (POL) |
||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 47.96 53.91 |
|||||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 23.00 NT |
|||||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 103506700034 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:03.75 1:08.59 | 14/5/2016 20/11/2016 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 48.44 1:02.13 |
|||||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.28 22.00 |
|||||
Wuszczewska Marcelina | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 44.44 50.73 |
|||||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (22) | 1:30.31 NT | 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) | ||
Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 103506700055 | 100m grzbietowy (14) 200m zmienny (26) | 1:25.39 3:00.70 | 4/6/2016 23/6/2016 | Bochnia (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:03.54 1:10.89 | 25/6/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 42.00 58.44 |
|||||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 43.96 58.10 |
|||||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 29.03 |
|||||
Łupińska Barbara | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 32.11 |
|||||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 32.36 |
|||||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:40.49 NT | 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) | ||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.99 26.50 |
|||||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 33.75 |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (16) 50m motylkowy (24) | 47.73 55.00 |
Duzowska Martyna | 06 | 04010 | 104010600001 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:28.14 2:48.12 | 4/2/2017 21/1/2017 | Warszawa (POL) Lienz (AUT) |
||
Jurkowska Iga | 05 | 04010 | 104010600002 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:15.23 1:32.79 | 21/1/2017 17/12/2016 | Lienz (AUT) Warszawa (POL) |
Bizub Oskar | 04 | 04106 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | NT NT | |||||
Dzielski Karol | 04 | 04106 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:10.15 NT | 9/1/2017 | Nowy Targ (POL) | |||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 45.97 53.55 | 18/12/2016 15/11/2016 | Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.56 23.19 | 9/1/2017 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 29.91 | 18/12/2016 | Zakopane (POL) |
|||
Hebda Nina | 07 | 04106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 39.89 NT | 11/1/2017 | Nowy Targ (POL) | |||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 42.58 46.80 | 4/1/2017 11/1/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Kolasa Aleksandra | 04 | 04106 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Michał | 07 | 04106 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:12.55 NT | 20/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 16.91 23.91 | 8/12/2016 27/10/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Mroczka Alicja | 08 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mroczka Zuzanna | 05 | 04106 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:28.15 NT | 13/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Rogowiec Amdrzej | 07 | 04106 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 46.58 NT | 18/12/2016 | Zakopane (POL) | |||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.13 24.50 | 9/12/2016 18/12/2016 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
|||
Starczowska Anna | 04 | 04106 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | NT NT |
|||||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 35.91 46.10 | 23/11/2016 15/12/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 31.59 | 18/12/2016 | Zakopane (POL) |
|||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 44.55 47.25 | 20/12/2016 16/1/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Zagata Magdalena | 06 | 04106 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
Andryszczak Piotr | 06 | 04111 | 104111700042 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:45.48 1:58.00 | ||||
Filejska Emilia | 09 | 04111 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 27.00 |
|||||
Filejski Bartosz | 03 | 04111 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:41.00 1:39.00 |
|||||
Juchnik Pola | 05 | 04111 | 104111600029 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:41.47 1:48.69 |
||||
Kuroń Patryk | 06 | 04111 | 104111700041 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:35.49 1:58.00 |
||||
Langier Milena | 06 | 04111 | 104111600040 | 100m klasyczny (17) | 1:55.00 | ||||
Marcjanek Wiktoria | 07 | 04111 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 40.11 47.00 |
|||||
Matwin Julia | 05 | 04111 | 104111600028 | 100m grzbietowy (13) 100m motylkowy (21) | 1:34.07 1:32.61 |
||||
Mazur Nina | 07 | 04111 | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (19) | 57.01 58.00 |
|||||
Mączka Paulina | 05 | 04111 | 104111600038 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:40.39 3:23.59 |
Błachut Maria | 06 | 02706 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:40.00 1:55.00 | |||||
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 102706700067 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:29.00 1:36.00 |
||||
Fortuna Martyna | 08 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gracjasz Wiktoria | 08 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 102706600041 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:08.00 1:13.00 |
||||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 102706600054 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:25.00 2:56.00 |
||||
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 102706600040 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:33.00 1:35.00 |
||||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 102706600081 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:25.00 1:45.00 |
||||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 38.00 44.00 |
||||
Trybała Julia | 06 | 02706 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Trybała Wiktoria | 04 | 02706 | 102706600071 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:38.00 1:52.00 |
||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:28.00 1:39.00 |
||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 102706600078 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 23.00 26.00 |
||||
Zawojski Bartosz | 06 | 02706 | 102706700069 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:20.00 NT |
||||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 102706600057 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:32.00 1:39.00 |
||||
Świętek Ilona | 05 | 02706 | 102706600075 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | NT NT |
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (20) | 33.48 43.28 | 14/1/2017 14/1/2017 | Łazy (POL) Łazy (POL) |
Apanasevich Ivan | 08 | 03906 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT | |||||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (18) | 1:49.80 2:10.20 | 7/5/2016 10/12/2016 | Miechów Wisła |
||
Jakubowicz Lena | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (3) | 33.47 | 16/10/2016 | Myślenice | |||
Jaworski Jakub | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | 37.97 | 16/10/2016 | Myślenice | |||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m klasyczny (20) 50m motylkowy (24) | NT 52.15 |
||||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | 19.25 NT | 16/10/2016 | Myślenice | ||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.55 24.62 | 13/11/2016 13/11/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Mazur Miłosz | 06 | 03906 | 103906700012 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | NT NT |
||||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.16 24.64 | 4/12/2016 13/11/2016 | Myślenice Myślenice |
|||
Piecuch Mateusz | 09 | 03906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 28.74 | 13/11/2016 | Myślenice |
|||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | NT 1:45.70 | 10/12/2016 | Wisła |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | NT 1:26.30 | 10/12/2016 | Wisła |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 41.49 52.64 | ||||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:21.98 1:33.28 |
||||
Czaja Kamil | 08 | 03306 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.02 25.86 |
|||||
Fryc Nadia | 08 | 03306 | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 26.49 NT |
|||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (24) | 33.81 37.41 |
||||
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.48 26.36 |
|||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 100m grzbietowy (13) 100m motylkowy (21) | 1:18.99 1:22.37 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:13.83 1:27.80 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Jeleń Tomasz | 08 | 03306 | 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 29.80 NT |
|||||
Jędrzejek Kacper | 07 | 03306 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.20 25.83 |
|||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:14.52 3:06.50 | 19/2/2017 19/2/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Korcz Kinga | 06 | 03306 | 103306600045 | 100m grzbietowy (13) 100m motylkowy (21) | 1:28.88 1:35.08 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Kowal Bartosz | 09 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.44 23.02 |
|||||
Kuś Wiktor | 06 | 03306 | 103306700046 | 100m grzbietowy (14) 200m zmienny (26) | 1:25.13 3:07.51 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 21.65 26.40 |
|||||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | NT NT |
||||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 21.53 23.90 |
|||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (26) | 1:35.55 3:38.62 |
||||
Polarz Lena | 06 | 03306 | 103306600051 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:32.54 3:13.37 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Syguliński Dawid | 07 | 03306 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Szylko Jakub | 07 | 03306 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:17.08 1:32.40 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:40.53 3:14.35 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:23.04 1:35.05 | 19/2/2017 | Kielce (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | 18.60 22.05 |
Górecka Maja | 08 | 04411 | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.20 19.60 | |||||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 104411600057 | 100m grzbietowy (13) 100m motylkowy (21) | 1:14.08 1:12.34 |
||||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 104411600058 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | 1:17.20 2:53.10 |
||||
Lubińska Alicja | 05 | 04411 | 104411600060 | 100m grzbietowy (13) 100m klasyczny (17) | 1:17.95 1:28.82 |
||||
Lubińska Oliwia | 04 | 04411 | 104411600059 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | 1:15.09 2:50.00 |
||||
Minior Julia | 08 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.40 24.70 |
|||||
Minior Zuzanna | 07 | 04411 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (15) | 49.30 52.50 |
Cebula Karol | 07 | 04306 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 48.30 42.70 | |||||
Dzierwa Maciej | 04 | 04306 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:25.00 1:50.00 |
|||||
Gorlich Łucja | 06 | 04306 | 100m klasyczny (17) | 1:42.00 | |||||
Malinowski Karol | 03 | 04306 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:10.00 1:30.00 |
|||||
Marciniak Aleksandra | 07 | 04306 | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (19) | 44.00 45.00 |
|||||
Misztal Oliwier | 05 | 04306 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:19.00 1:39.00 |
|||||
Podolecki Jakub | 05 | 04306 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:19.00 1:33.00 |
|||||
Sitarczyk Emilia | 07 | 04306 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (19) | 48.20 50.10 |
|||||
Suchan Jakub | 06 | 04306 | 100m grzbietowy (14) 200m zmienny (26) | 1:28.00 3:10.00 |
|||||
Waga Monika | 06 | 04306 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:26.00 1:48.00 |
|||||
Waszczuk Klara | 06 | 04306 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:26.00 1:36.00 |
|||||
Łukasiewicz Katarzyna | 03 | 04306 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:13.00 1:30.00 |
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606200076 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (26) | 1:33.33 2:54.70 | 10/12/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:04.75 1:17.96 | 17/12/2016 17/12/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:15.82 1:23.47 | 19/11/2016 17/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) |
||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.50 23.20 |
|||||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (16) | 43.03 41.10 | 28/1/2017 | Krakow (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:19.62 1:34.07 | 17/12/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:09.69 1:14.39 | 26/11/2016 17/12/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:09.33 1:29.17 | 17/12/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Fortuna Karolina | 04 | 03606 | 103606100078 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:16.26 3:10.49 | 26/11/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (26) | 1:13.43 3:05.47 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
|||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:15.12 1:24.23 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 100m grzbietowy (14) 200m zmienny (26) | 1:28.77 3:20.29 |
||||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (9) 100m motylkowy (21) | 1:11.50 1:31.43 | 12/6/2016 19/3/2016 | Nowy Targ (POL) Kraków (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:14.66 1:23.62 | 26/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:35.55 1:44.76 | 5/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:16.03 1:31.00 | 17/12/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:05.95 1:17.10 | 17/12/2016 17/12/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:10.12 1:30.84 | 15/10/2016 11/6/2016 | Kraków (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:17.09 3:24.82 | 19/11/2016 29/5/2016 | Nowy Sącz (POL) Wadowice (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:10.73 1:26.49 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (25) | 1:24.47 3:27.23 | 17/12/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 1:03.57 1:15.35 | 26/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:24.58 1:25.99 | 15/10/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Zachacka Katarzyna | 04 | 03606 | 103606100086 | 100m dowolny (9) 100m klasyczny (17) | 1:15.23 1:36.21 | 26/11/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (18) | 1:08.99 1:22.19 | 26/11/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (25) | 1:27.30 2:58.04 | 26/11/2016 10/12/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
Kawala Patryk | 04 | 00706 | 100706200037 | 100m motylkowy (22) 200m zmienny (26) | 1:12.45 2:44.87 | ||||
Kiszka Dominika | 02 | 00706 | 100706600041 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 1:01.67 1:06.23 |
||||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 100m grzbietowy (13) 100m motylkowy (21) | 1:12.21 1:12.63 |
||||
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 100m grzbietowy (13) 200m zmienny (25) | 1:11.89 2:39.96 |
||||
Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 100706200035 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (22) | 58.33 1:05.23 |
||||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 100m motylkowy (21) 200m zmienny (25) | 1:09.23 2:35.22 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |