I Otwarte Mistrzostwa N. Sącza Puchar Prezydenta Nowy Sącz, 18/3/2017 |
1 - I Otwarte Mistrzostwa N. Sącza Puchar Prezydenta I | 18/3/2017 - 10:05 |
Konkurencja 1 18/3/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusińska Zofia | 08 | Wisła Kraków | 19.73 | ||||
2. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.74 | ||||
3. | Tokarska Justyna | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 19.79 | ||||
4. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.99 | ||||
5. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 22.12 | ||||
6. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 22.25 | ||||
7. | Musiałek Marta | 08 | Wisła Kraków | 22.52 | ||||
8. | Kopała Adrianna | 08 | Dąbrovia Dąbrowa Tarn. | 22.67 | ||||
9. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 22.91 | ||||
10. | Jeremiejko Wiktoria | 08 | Limanowa-Swim | 23.00 | ||||
11. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 25.44 | ||||
12. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 25.78 | ||||
13. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 27.50 | ||||
14. | Drzymalska Zosia | 08 | Centrum Staszów | 29.46 | ||||
15. | Moneta Aleksandra | 08 | Orka Proszówki | 38.19 | ||||
16. | Nowak Aleksandra | 08 | Centrum Staszów | 38.77 | ||||
17. | Skop Victoria | 08 | Optima Skawina | 40.14 | ||||
18. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 44.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 18/3/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 19.84 | ||||
2. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 21.82 | ||||
3. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 22.81 | ||||
4. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 23.97 | ||||
5. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 24.09 | ||||
6. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 24.14 | ||||
7. | Pac Agnieszka | 09 | Orka Proszówki | 24.59 | ||||
8. | Dziurda Aleksandra | 09 | Dąbrovia Dąbrowa Tarn. | 24.95 | ||||
9. | Adamiec Katarzyna | 09 | Centrum Staszów | 26.60 | ||||
10. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 29.39 | ||||
11. | Zawada Zuzanna | 09 | Optima Skawina | 37.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 18/3/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 25.02 | ||||
2. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 25.99 | ||||
3. | Graczyk Emilia | 10 | Limanowa-Swim | 28.93 | ||||
4. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 32.95 | ||||
5. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 33.37 | ||||
6. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 35.34 | ||||
7. | Gozdek Wiktoria | 10 | Centrum Staszów | 46.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 18/3/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 23.35 | ||||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 26.15 | ||||
3. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 26.72 | ||||
4. | Kierońska Maryla | 11 | Swim Center Brzesko | 34.45 | ||||
5. | Dudka-Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 40.63 | ||||
6. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | 40.89 | ||||
7. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 49.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/3/2017 - 10:19 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 16.96 | ||||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 18.04 | ||||
3. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 18.50 | ||||
4. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 21.06 | ||||
5. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.41 | ||||
6. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.94 | ||||
7. | Bednarski Mateusz | 08 | Wisła Kraków | 23.37 | ||||
8. | Wacławiak Franciszek | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 23.50 | ||||
9. | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.10 | ||||
10. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 24.54 | ||||
11. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 26.40 | ||||
12. | Prusinowski Jakub | 08 | Płetwal Zakopane | 26.85 | ||||
13. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 26.98 | ||||
14. | Kobiałka Jakub | 08 | Centrum Staszów | 27.22 | ||||
15. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa-Swim | 30.72 | ||||
16. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 30.94 | ||||
17. | Gozdek Karol | 08 | Centrum Staszów | 39.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/3/2017 - 10:19 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 20.65 | ||||
2. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 21.20 | ||||
3. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 22.41 | ||||
4. | Drechny Nikodem | 09 | Optima Skawina | 22.49 | ||||
5. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 22.94 | ||||
6. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 23.14 | ||||
7. | Drzymalski Karol | 09 | Centrum Staszów | 25.13 | ||||
8. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 25.57 | ||||
9. | Przyprawa Jakub | 09 | Limanowa-Swim | 26.58 | ||||
10. | Dudek Jan | 09 | Centrum Staszów | 28.16 | ||||
11. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 28.29 | ||||
12. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 31.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/3/2017 - 10:19 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 21.22 | ||||
2. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 23.33 | ||||
3. | Kuźma Adrian | 10 | Płetwal Zakopane | 23.54 | ||||
4. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 24.23 | ||||
5. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.30 | ||||
6. | Gieniec Aleksander | 10 | STP Nowy Sącz | 24.36 | ||||
7. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 24.86 | ||||
8. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 25.16 | ||||
9. | Baliczek Jan | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 29.17 | ||||
10. | Kołaciak Dawid | 10 | Płetwal Zakopane | 34.57 | ||||
11. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 38.07 | ||||
12. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 38.46 | ||||
13. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 39.80 | ||||
14. | Czołba Marcin | 10 | Centrum Staszów | 45.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/3/2017 - 10:19 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 30.55 | ||||
2. | Swidrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 52.56 | ||||
3. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 54.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/3/2017 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 22.97 | ||||
2. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 23.15 | ||||
3. | Jeremiejko Wiktoria | 08 | Limanowa-Swim | 23.72 | ||||
4. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 25.88 | ||||
5. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 26.44 | ||||
6. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 26.70 | ||||
7. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 27.25 | ||||
8. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 28.22 | ||||
9. | Drzymalska Zosia | 08 | Centrum Staszów | 28.32 | ||||
10. | Urmańska Amelia | 08 | Wisła Kraków | 29.35 | ||||
11. | Nowak Aleksandra | 08 | Centrum Staszów | 33.17 | ||||
12. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 33.61 | ||||
13. | Moneta Aleksandra | 08 | Orka Proszówki | 35.78 | ||||
14. | Skop Victoria | 08 | Optima Skawina | 36.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/3/2017 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 21.55 | ||||
2. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 22.01 | ||||
3. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 25.63 | ||||
4. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 25.87 | ||||
5. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 26.51 | ||||
6. | Pac Agnieszka | 09 | Orka Proszówki | 26.61 | ||||
7. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 26.72 | ||||
Rudnik Maja | 09 | Wisła Kraków | 26.72 | |||||
9. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 27.07 | ||||
10. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 28.36 | ||||
11. | Krzyżak Gabriela | 09 | Aligator Limanowa | 29.10 | ||||
12. | Zawada Zuzanna | 09 | Optima Skawina | 32.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/3/2017 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 25.98 | ||||
2. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 27.68 | ||||
3. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.54 | ||||
4. | Graczyk Emilia | 10 | Limanowa-Swim | 29.61 | ||||
5. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 29.94 | ||||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.54 | ||||
7. | Bętkowska Emila | 10 | Optima Skawina | 31.85 | ||||
8. | Gozdek Wiktoria | 10 | Centrum Staszów | 41.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/3/2017 - 10:44 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 19.16 | ||||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.74 | ||||
3. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 21.83 | ||||
4. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 23.90 | ||||
5. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 24.48 | ||||
6. | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.91 | ||||
7. | Oleksy Amadeusz | 08 | Aligator Limanowa | 26.34 | ||||
8. | Kobiałka Jakub | 08 | Centrum Staszów | 27.77 | ||||
9. | Wacławiak Franciszek | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 27.80 | ||||
10. | Prusinowski Jakub | 08 | Płetwal Zakopane | 29.55 | ||||
11. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa-Swim | 29.74 | ||||
12. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 31.02 | ||||
13. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 31.50 | ||||
14. | Gozdek Karol | 08 | Centrum Staszów | 37.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/3/2017 - 10:44 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 24.26 | ||||
2. | Matusiewicz Mikołaj | 09 | Aligator Limanowa | 24.36 | ||||
3. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 24.48 | ||||
4. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 25.15 | ||||
5. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 25.43 | ||||
6. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 26.03 | ||||
7. | Drechny Nikodem | 09 | Optima Skawina | 26.05 | ||||
8. | Kot Adam | 09 | Wisła Kraków | 26.27 | ||||
9. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 26.70 | ||||
10. | Drzymalski Karol | 09 | Centrum Staszów | 26.80 | ||||
11. | Mrozicki Alex | 09 | Wisła Kraków | 27.45 | ||||
12. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 28.41 | ||||
13. | Przyprawa Jakub | 09 | Limanowa-Swim | 28.48 | ||||
14. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 29.75 | ||||
15. | Sagan Tomasz | 09 | Wisła Kraków | 29.96 | ||||
16. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 32.19 | ||||
17. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 32.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/3/2017 - 10:44 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 25.13 | ||||
2. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 25.26 | ||||
3. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 25.82 | ||||
4. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.28 | ||||
5. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 26.52 | ||||
6. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 26.78 | ||||
7. | Kuźma Adrian | 10 | Płetwal Zakopane | 27.09 | ||||
8. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 27.16 | ||||
9. | Gieniec Aleksander | 10 | STP Nowy Sącz | 27.24 | ||||
10. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 28.60 | ||||
11. | Kołaciak Dawid | 10 | Płetwal Zakopane | 31.02 | ||||
12. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 31.34 | ||||
13. | Stachyra Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 31.50 | ||||
14. | Baliczek Jan | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 33.35 | ||||
15. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 35.55 | ||||
16. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 37.25 | ||||
17. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 38.56 | ||||
18. | Czołba Marcin | 10 | Centrum Staszów | 51.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/3/2017 - 10:57 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarska Justyna | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 22.85 | |||||
2. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 24.37 | |||||
3. | Musiałek Marta | 08 | Wisła Kraków | 25.14 | |||||
4. | Kusińska Zofia | 08 | Wisła Kraków | 26.64 | |||||
5. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 26.92 | |||||
6. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.24 | |||||
7. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 33.37 | |||||
DYSKW. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/3/2017 - 10:57 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 29.12 | ||||
2. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 29.75 | ||||
3. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 29.85 | ||||
4. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 31.37 | ||||
5. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 31.98 | ||||
6. | Rudnik Maja | 09 | Wisła Kraków | 32.00 | ||||
7. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 32.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/3/2017 - 11:01 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 23.47 | ||||
2. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.73 | ||||
3. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 23.85 | ||||
4. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.75 | ||||
5. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.98 | ||||
6. | Bednarski Mateusz | 08 | Wisła Kraków | 29.08 | ||||
7. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 30.09 | ||||
NIE UK. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/3/2017 - 11:01 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 27.48 | |||||
2. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 28.78 | |||||
3. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 31.22 | |||||
4. | Kot Adam | 09 | Wisła Kraków | 31.81 | |||||
5. | Dudek Jan | 09 | Centrum Staszów | 37.69 | |||||
DYSKW. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:58) | |||||||||
DYSKW. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/3/2017 - 11:07 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jakubowska Kaja | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 22.63 | ||||
2. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/3/2017 - 11:07 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 20.45 | |||||
DYSKW. | Adamiec Katarzyna | 09 | Centrum Staszów | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 11:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/3/2017 - 11:09 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 17.88 | ||||
2. | Ślósarczyk Krystian | 08 | Optima Skawina | 23.96 | ||||
3. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/3/2017 - 11:09 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 23.69 | ||||
2. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 32.56 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |