VIII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 8/4/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Byrgiel Amelia | 03 | 00606 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | NT 44.56 | |||||
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 37.65 NT |
||||
Grabczan Weronika | 03 | 00606 | 100606600039 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 32.32 41.26 |
||||
Hojny Karol | 04 | 00606 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | NT NT |
|||||
Kargol Tadeusz | 04 | 00606 | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Kierzkowski Eryk | 05 | 00606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 38.90 NT |
|||||
Klimas Marcelina | 05 | 00606 | 50m grzbietowy (17) 25m motylkowy (19) | 46.54 NT |
|||||
Kowalczyk Mateusz | 05 | 00606 | 50m klasyczny (16) | 48.98 | |||||
Krupnik Gabriela | 04 | 00606 | 50m klasyczny (15) | NT | |||||
Latko Julia | 03 | 00606 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Lelek Marianna | 07 | 00606 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Lesiak Nikodem | 05 | 00606 | 50m dowolny (14) | 41.23 | |||||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 34.56 44.34 |
||||
Mróz Wiktoria | 06 | 00606 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | NT 47.65 |
|||||
Nowak Szymon | 08 | 00606 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Ostrogórski Filip | 03 | 00606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 29.34 38.76 |
|||||
Pankowski Dawid | 06 | 00606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 37.65 46.54 |
|||||
Pawłowski Jan | 05 | 00606 | 100606700041 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 32.43 41.23 |
||||
Sasor Hubert | 00 | 00606 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (26) | 30.43 34.56 |
|||||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 35.43 44.34 |
||||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 36.54 44.45 |
Adaś Kamil | 03 | G1SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Dubiel Szymon | 02 | G1SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Kryda Alicja | 02 | G1SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Ponikiewicz Łucja | 03 | G1SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Skalny Daria | 02 | G1SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Tyrpa Michał | 02 | G1SKA | 25m dowolny (4) | NT |
Wilczek Dominik | 01 | G72KRA | 25m dowolny (4) | NT |
Pyczek Adam | 02 | G8KRA | 25m dowolny (4) | NT |
Gadzała Hubert | 01 | GIGAJ | 25m dowolny (4) | NT |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | FAGOR | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 36.50 21.50 | 18/3/2017 18/3/2017 | Gorlice (POL) Gorlice (POL) |
Kusy Miłosz | 06 | HUSKO | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 40.00 50.00 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 34.00 39.00 | |||||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 34.00 45.00 |
|||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 33.33 45.50 |
|||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 25.00 23.00 |
|||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 32.00 36.00 |
||||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 42.00 48.00 |
|||||
Król Maja | 08 | 03206 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 30.00 27.00 |
|||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 27.00 24.00 |
|||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 32.00 38.00 |
|||||
Pyrc Bartosz | 03 | 03206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 31.00 36.90 |
|||||
Rosiek Malwina | 04 | 03206 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 37.00 43.00 |
|||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 30.00 34.00 |
||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 50.00 NT |
|||||
Sułkowska Zuzanna | 03 | 03206 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 38.00 42.00 |
|||||
Twaróg Anna | 03 | 03206 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 37.70 45.00 |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 49.00 NT |
Badura Emilia | 05 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 48.00 55.00 | |||||
Balza Wiktor | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Bednarz Zofia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 23.00 24.00 |
|||||
Blak Miłosz | 01 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 34.00 39.00 |
|||||
Bętkowska Emilia | 11 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Chmielowska Adrianna | 02 | OPSKA | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 38.00 19.00 |
|||||
Cholewa Dominik | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 48.00 54.00 |
|||||
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 25.00 35.00 |
|||||
Czajka Jakub | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 47.00 56.00 |
|||||
Czeremuga Hurbert | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 50.00 53.00 |
|||||
Drechny Maciej | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 44.00 25.00 |
|||||
Drechny Nikodem | 09 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 22.00 28.00 |
|||||
Dudka-Wołoch Nicola | 11 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 42.00 44.00 |
|||||
Dulak Michał | 09 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 35.00 32.00 |
|||||
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 33.00 36.00 |
|||||
Fiema Julia | 06 | OPSKA | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 58.00 59.00 |
|||||
Fiema Martyna | 11 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 48.00 52.00 |
|||||
Filipczyk Milena | 11 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 58.00 52.00 |
|||||
Folwarska Weronika | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 36.00 42.00 |
|||||
Garstecki Piotr | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 44.00 57.00 |
|||||
Gaweł Wojciech | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 44.00 49.00 |
|||||
Guzik Maciej | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 30.00 36.00 |
|||||
Guzik Maja | 06 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 39.00 42.00 |
|||||
Janus Igor | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 55.00 1:14.00 |
|||||
Kapela Krzysztof | 11 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 39.00 44.00 |
|||||
Karolak Igor | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 28.00 35.00 |
|||||
Kisielewska Joanna | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (17) 25m motylkowy (19) | 50.00 24.00 |
|||||
Kisielewski Kacper | 09 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 31.00 35.00 |
|||||
Kisielewski Mateusz | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 36.00 38.00 |
|||||
Klimas Igor | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 52.00 58.00 |
|||||
Klimas Julia | 05 | OPSKA | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 44.00 26.00 |
|||||
Klimas Wiktor | 01 | OPSKA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 29.00 15.00 |
|||||
Knapik Mikołaj | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 1:06.00 1:09.00 |
|||||
Kociszewska Daria | 00 | OPSKA | 50m grzbietowy (17) 25m motylkowy (19) | 44.00 22.00 |
|||||
Kondaszewki Antoni | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 25.00 32.00 |
|||||
Kopieć Jan | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 48.00 54.00 |
|||||
Kopta Jakub | 10 | OPSKA | 12m dowolny (2) | LT NT | |||||
Kotula Aleksandra | 05 | OPSKA | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 55.00 57.00 |
|||||
Kotula Kaja | 09 | OPSKA | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 26.00 27.00 |
|||||
Kotula Maksaymilian | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 54.00 59.00 |
|||||
Kołaczyk Antonina | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 22.00 25.00 |
|||||
Krupnik Milena | 05 | OPSKA | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 41.00 20.00 |
|||||
Krupnik Tatiana | 10 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 44.00 34.00 |
|||||
Krzyszkowska Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 25.00 32.00 |
|||||
Kuczara Jacek | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | NT NT |
|||||
Kutela Szymon | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Kutermak Szymon | 10 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 24.00 25.00 |
|||||
Kutermak Zuzanna | 06 | OPSKA | 50m grzbietowy (17) 25m motylkowy (19) | 45.00 20.00 |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 25.00 27.00 |
|||||
Kułach Przemysław | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 58.00 59.00 |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 28.00 26.00 |
|||||
Maliszewski Szymon | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 19.00 22.00 |
|||||
Motal Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 54.00 53.00 |
|||||
Nowocień Tymoteusz | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 48.00 52.00 |
|||||
Opyrchał Łucja | 07 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 55.00 59.00 |
|||||
Panek Dawid | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 41.00 52.00 |
|||||
Panek Olwier | 03 | OPSKA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 39.00 23.00 |
|||||
Pawłowska Eliza | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Ptak Kacper | 01 | OPSKA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 32.00 18.00 |
|||||
Płonka Aleksandra | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 23.00 25.00 |
|||||
Płonka Martyna | 06 | OPSKA | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 41.00 22.00 |
|||||
Richa Oliwia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 22.00 27.00 |
|||||
Skop Victoria | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Sączek Klaudia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 45.00 35.00 |
|||||
Słowiński Wojciech | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 42.00 59.00 |
|||||
Tabor Kaja | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 34.00 40.00 |
|||||
Urban Kacper | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 25.00 30.00 |
|||||
Wajda Filip | 09 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 42.00 42.00 |
|||||
Walczyńska Antonina | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 28.00 32.00 |
|||||
Walczyńska Zofia | 07 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 57.00 1:02.00 |
|||||
Warias Mikołaj | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 45.00 49.00 |
|||||
Winiarz Aldona | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 25.00 27.00 |
|||||
Winiarz Aleks | 08 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 26.00 26.00 |
|||||
Winiarz Alicja | 10 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 50.00 36.00 |
|||||
Winiarz Gabriela | 11 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 35.00 45.00 |
|||||
Winiarz Wiktor | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 57.00 59.00 |
|||||
Woźniczka Hubert | 10 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 41.00 48.00 |
|||||
Wącław Urszula | 11 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Wącław Zuzanna | 08 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Zawada Wojciech | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 50.00 1:05.00 |
|||||
Zawada Zuzanna | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 35.00 37.00 |
|||||
Zawadzki Wiktor | 05 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 50.00 59.00 |
|||||
Łabno Maria | 09 | OPSKA | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 36.00 45.00 |
|||||
Ślósarczyk Krystian | 08 | OPSKA | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 23.00 26.00 |
|||||
Ślósarczyk Wiktor | 11 | OPSKA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 36.00 38.00 |
|||||
Żarnowski Jan | 12 | OPSKA | 12m dowolny (2) | LT NT | |||||
Żmuda Julia | 06 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 59.00 59.00 |
Błażowska Olga | 00 | SPJAS | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 42.50 44.60 | |||||
Ciborowska Roksana | 03 | SPJAS | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 32.80 16.80 |
|||||
Dudek Dominik | 01 | SPJAS | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 33.40 17.60 |
|||||
Fortuna Martyna | 04 | SPJAS | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 41.92 55.40 |
|||||
Furmanek Karolina | 06 | SPJAS | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 41.80 56.68 |
|||||
Giebułtowska Karolina | 04 | SPJAS | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 40.80 54.50 |
|||||
Jarecka Anna | 03 | SPJAS | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 36.30 19.20 |
|||||
Jarecki Piotr | 03 | SPJAS | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 34.60 49.80 |
|||||
Kasowicz Zuzanna | 08 | SPJAS | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 21.80 27.60 |
|||||
Oprządek Magdalena | 03 | SPJAS | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 40.80 44.68 |
|||||
Patrzałek Marek | 01 | SPJAS | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 32.80 42.20 |
|||||
Potempa Michał | 04 | SPJAS | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 38.50 51.20 |
|||||
Skałba Kinga | 00 | SPJAS | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 34.80 43.80 |
|||||
Stepek Przemysław | 02 | SPJAS | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 30.30 24.30 |
|||||
Szumiec Dominik | 02 | SPJAS | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 29.80 38.06 |
|||||
Tutaj Joanna | 00 | SPJAS | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 36.30 17.25 |
|||||
Wojtunik Oliwia | 09 | SPJAS | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 25.02 29.30 |
|||||
Wąsik Alicja | 03 | SPJAS | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 38.20 44.60 |
Gawlik Michał | 07 | 04611 | 50m klasyczny (16) 25m motylkowy (20) | 51.25 25.50 | |||||
Goj Katarzyna | 08 | 04611 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 21.00 22.50 |
|||||
Grochowski Julek | 11 | 04611 | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 18.80 22.00 |
|||||
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 17.17 21.85 |
|||||
Machno Anna | 07 | 04611 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 36.35 18.10 |
|||||
Widawski Jakub | 09 | 04611 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 20.90 25.34 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m klasyczny (24) 50m motylkowy (26) | 42.00 38.00 | ||||
Baklarz Bartłomiej | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 33.00 34.00 |
|||||
Cebula Monika | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 33.00 29.93 |
|||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m klasyczny (24) 50m motylkowy (26) | 44.00 45.00 |
||||
Fraczek Adam | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 27.00 28.00 |
|||||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 55.00 1:00.00 |
|||||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 37.00 31.37 |
|||||
Jewiarz Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 33.00 35.00 |
|||||
Kaczmarczyk Jakub | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 33.00 31.00 |
|||||
Kesselman Kyle | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 33.71 31.00 |
|||||
Korycińska Kaja | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 32.78 30.48 |
|||||
Koszykowska Karolina | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 36.00 34.78 |
|||||
Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 100106700381 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 39.00 49.00 |
||||
Król Zuzanna | 02 | 00106 | 100106600352 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 32.00 35.00 |
||||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 29.39 31.73 |
|||||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 30.72 29.85 |
|||||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 37.88 34.86 |
|||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 36.00 NT |
||||
Mrożek Jakub | 10 | 00106 | 25m grzbietowy (12) | 38.00 | |||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 37.00 47.00 |
||||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 32.00 38.00 |
||||
Piotrowski Mateusz | 10 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 37.00 37.00 |
|||||
Sowula Adrian | 09 | 00106 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 32.00 31.80 |
|||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 31.00 37.00 |
||||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 36.00 44.00 |
||||
Teca Bartosz | 02 | 00106 | 100106700356 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 29.00 37.00 |
||||
Teca Konrad | 06 | 00106 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 42.00 55.00 |
|||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 34.00 40.00 |
||||
Tomczak Patrycja | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 33.00 32.00 |
|||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 40.00 NT |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 41.00 1:00.00 |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 36.00 47.00 |
||||
Wyrwiak Julia | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 30.82 33.00 |
|||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 36.43 33.06 |
|||||
Łęgowska Pola | 03 | 00106 | 100106600404 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 32.00 NT |
Radziszowska Lena | 07 | MSKRA | 25m dowolny (3) | NT |
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 29.55 32.68 | |||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 19.05 23.05 |
Robaczewska Zofia | 10 | OFKRA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Robaczewski Antoni | 08 | OFKRA | 25m dowolny (4) | NT |
Adaś Igor | 10 | P3SKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Tomasik Adam | 10 | P3SKA | 12m dowolny (2) | NT |
Rynkar Franciszek | 11 | P5KRA | 12m dowolny (2) | NT |
Bzdun Klara | 10 | P5SKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Gądek Alicja | 11 | P5SKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Król Radosław | 12 | P5SKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Paździor Jan | 11 | P5SKA | 12m dowolny (2) | NT |
Chrząszcz Dominika | 12 | P62KRA | 12m dowolny (1) | NT |
Gołdasz Michał | 10 | PKSKA | 50m dowolny (6) | NT |
Stokłosa Franciszek | 11 | PMSKA | 12m dowolny (2) | NT |
Smiałkowski Stanisław | 10 | SAKRA | 12m dowolny (2) | NT |
Brózda Emilia | 03 | 01206 | 101206600056 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 33.28 37.68 | ||||
Bąk Maksymilian | 03 | 01206 | 101206700045 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 32.70 34.44 |
||||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 101206600051 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (25) | 39.22 47.21 45.19 39.01 |
||||
Dyduch Natalia | 07 | 01206 | 101206600033 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 39.58 49.20 |
||||
Filek Julia | 03 | 01206 | 101206600036 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 33.58 39.66 |
||||
Gajczak Małgorzata | 06 | 01206 | 101206600054 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 40.28 48.20 |
||||
Kowalski Wojciech | 07 | 01206 | 101206700043 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 42.33 48.32 |
||||
Króliczek Żaneta | 02 | 01206 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 36.48 39.80 |
|||||
Lach Jakub | 05 | 01206 | 101206700048 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 36.33 41.20 |
||||
Palarska Natalia | 06 | 01206 | 101206600049 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 41.13 46.68 |
||||
Rybska Aleksandra | 03 | 01206 | 101206600040 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 34.39 38.20 |
Bukała Bartosz | 03 | 03706 | 103706200012 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 35.67 37.98 | ||||
Bukowski Kamil | 05 | 03706 | 103706700042 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 38.76 49.87 |
||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 42.25 55.65 |
||||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 38.52 46.23 |
|||||
Gil Malwina | 08 | 03706 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 35.23 44.56 |
||||
Kaleta Nika | 09 | 03706 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 103706600083 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 38.76 50.23 |
||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 31.00 33.45 |
||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 39.96 44.58 |
||||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 35.62 NT |
|||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 50m klasyczny (23) 50m motylkowy (25) | 51.86 49.69 |
|||||
Nowakowski Iwo | 08 | 03706 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 35.32 43.45 |
|||||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 50m klasyczny (23) 50m motylkowy (25) | 54.74 NT |
|||||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 34.56 39.87 |
||||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 38.89 NT |
|||||
Ribenbauer Wojciech | 07 | 03706 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Rzucidło Marek | 07 | 03706 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 37.89 NT |
|||||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 50m klasyczny (23) 50m motylkowy (25) | 44.62 37.78 |
||||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 33.56 42.56 |
||||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 50m dowolny (22) 50m motylkowy (26) | 38.89 44.56 |
|||||
Zamojska Emilia | 07 | 03706 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | 103706700036 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 38.90 50.98 |
||||
Ziembińska Łucja | 06 | 03706 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Ćwikliński Maciej | 06 | 03706 | 103706700076 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 45.15 56.48 |
||||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 50m dowolny (21) 50m motylkowy (25) | 35.62 NT |
||||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 103706700041 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 36.78 48.90 |
||||
Łopuch Jan | 03 | 03706 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | NT NT |
|||||
Łękawa Norbert | 07 | 03706 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | NT NT |
|||||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
Gaweł Jakub | 11 | SKSKA | 12m dowolny (2) | NT |
Madej Justyna | 05 | 01706 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 39.63 45.46 57.43 | 13/11/2016 5/3/2017 13/11/2016 | Myślenice (POL) Myślenice (POL) Myślenice (POL) |
|||
Madej Józef | 10 | 01706 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 32.54 28.69 | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 19.00 21.50 | |||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 19.65 24.00 |
|||||
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 41.32 50.63 |
|||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 18.00 20.90 |
|||||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 25.29 26.00 |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 24.31 27.19 |
|||||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 24.67 NT |
|||||
Gąsiorek Alicja | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 28.78 NT |
|||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 38.62 42.76 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (16) | 55.15 47.25 |
|||||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 28.80 NT |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 19.25 23.00 |
|||||
Kantor Amelia | 08 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 26.47 29.98 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 22.80 23.50 |
|||||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 28.17 NT |
|||||
Knapik Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 25.56 NT |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 24.10 25.11 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 55.00 56.76 |
|||||
Korpak Maja | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 22.88 NT |
|||||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 17.03 22.22 |
|||||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (18) 25m motylkowy (20) | 55.96 23.19 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 21.26 27.20 |
|||||
Królikowski Mikołaj | 09 | 03506 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 31.69 NT |
|||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 22.21 25.52 |
|||||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 29.97 30.75 |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (16) | 55.13 49.93 |
|||||
Kwaśny Bartosz | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 27.09 NT |
|||||
Marciniak Małgorzata | 09 | 03506 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 31.91 NT |
|||||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 45.58 1:02.76 |
|||||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 28.47 NT |
|||||
Piechnik Lena | 08 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 20.27 23.00 |
|||||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 39.80 20.24 |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 24.91 NT |
|||||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 57.48 25.07 |
|||||
Stefański Juliusz | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 24.01 NT |
|||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 21.01 24.93 |
|||||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 57.61 26.77 |
|||||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 29.00 29.40 |
|||||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (16) | 1:01.04 1:00.16 |
|||||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 19.99 NT |
|||||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 43.15 30.00 |
|||||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 46.66 27.70 |
|||||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 24.34 NT |
|||||
Łukask Blanka | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Łupińska Barbara | 09 | 03506 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 29.72 NT |
|||||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 25.87 NT |
|||||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (16) | 44.86 49.55 |
|||||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 24.00 30.00 |
|||||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (9) | 31.13 NT |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (18) 25m motylkowy (20) | 43.02 24.11 |
Czerny Filip | 09 | SP1SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Dubiel Bartosz | 09 | SP1SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Gołdasz Martyna | 06 | SP1SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kozanecka Aleksandra | 06 | SP1SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Starowicz Nina | 07 | SP1SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Wołek Aleksandra | 07 | SP1SKA | 25m dowolny (3) | NT |
Buczyńaski Mateusz | 06 | SP133KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Buczyńska Oliwia | 04 | SP133KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Gałązka Julia | 05 | SP133KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Zwonek Rafał | 08 | SP133KRA | 25m dowolny (4) | NT |
Krzysik Karina | 08 | SP134KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Mazankiewicz Szymon | 08 | SP134KRA | 25m dowolny (4) | NT |
Adaś Nadia | 06 | SP2SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Bartnicki Jakub | 04 | SP2SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Bębenek Adrian | 06 | SP2SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Daszkiewicz Mateusz | 07 | SP2SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Filipczyk Natalia | 05 | SP2SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kopieć Jagoda | 08 | SP2SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kołodziej Beata | 04 | SP2SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Król Gabriela | 06 | SP2SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Król Helena | 09 | SP2SKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Tomasik Wiktor | 06 | SP2SKA | 25m dowolny (4) | NT |
Romańska Alicja | 05 | SP4KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Stanek Maciej | 08 | SP4KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Wnęk Antoni | 05 | SP4KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Wrzoszczyk Anna | 05 | SP4KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Zachara Karolina | 05 | SP4KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Ziarko Aleksandra | 06 | SP4KRA | 25m dowolny (3) | NT |
Romański Mateusz | 10 | SP4SKA | 12m dowolny (2) | NT |
Agustyniak Oliwia | 07 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Foltyn Emilia | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Foltyn Jakub | 09 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Gawron Antoni | 07 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Kopacz Natalia | 07 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kowalska Magdalena | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kruk Kamil | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Kwieciński Eryk | 04 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Manista Kornelia | 07 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Mazanek Leon | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Moskal Augustyn | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Młynarski Aleksander | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Polański Jan | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Schneider Magdalena | 09 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Stefanik Weronika | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Szeląg Łucja | 04 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Zapała Bartosz | 09 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Zapała Jan | 07 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Zasępa Oliwer | 08 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Zieliński Stanisław | 05 | SP53KRA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Żuk Oliwia | 06 | SP53KRA | 25m dowolny (3) | NT |
Sorys Oliwier | 08 | SP62KRA | 25m dowolny (4) | NT |
Kawalec Natalia | 06 | SP7 | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Szczypczyk Lidia | 06 | SP7 | 25m dowolny (3) | NT |
Biernadzka Julia | 08 | SP97KRA | 25m dowolny (3) | NT |
Ignacyk Paweł | 05 | SPBRZ | 25m dowolny (4) | NT |
Gadzala Klaudia | 08 | SPGAJ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Gadzała Patryk | 04 | SPGAJ | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Słonina Martyna | 08 | SPGAJ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Słonina Sławomir | 08 | SPGAJ | 25m dowolny (4) | NT |
Brzęska Karolina | 05 | SPJAS | 25m dowolny (3) | NT |
Raputa Gabriela | 08 | SPKOP | 25m dowolny (3) | NT |
Cymborowicz Artur | 07 | SPLIB | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Renc Filip | 07 | SPLIB | 25m dowolny (4) | NT |
Frasik Franciszek | 07 | SPRAD | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Jaskóła Lena | 08 | SPRAD | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Krupnik Jan | 09 | SPRAD | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Krupnik Zofia | 07 | SPRAD | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Paciorek Maciej | 05 | SPRAD | 25m dowolny (4) | NT |
Barcik Julia | 07 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Barcik Karol | 04 | SPRZO | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Bierowiec Natalia | 07 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Bosman Mateusz | 07 | SPRZO | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Buras Kamil | 04 | SPRZO | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Dudek Karolina | 07 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Janik Lena | 06 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Janik Mateusz | 07 | SPRZO | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Janik Natalia | 06 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kumala Kamila | 06 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Maślanka Krzysztof | 08 | SPRZO | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Rapacz Jan | 08 | SPRZO | 50m dowolny (6) | NT | |||||
Zawadzka Zuzanna | 05 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Zegartowska Lidia | 09 | SPRZO | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Łęcki Filip | 06 | SPRZO | 25m dowolny (4) | NT |
Józefczyk Sebastian | 09 | SPWIE | 25m dowolny (4) | NT |
Szlachetka Sebastian | 07 | SPWDR | 25m dowolny (4) | NT |
Baranowska Maria | 10 | SWKRA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 49.00 30.00 | |||||
Bielecka Otylia | 06 | SWKRA | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Bielecki Dymitr | 05 | SWKRA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 38.00 44.00 |
|||||
Chrząszcz Matylda | 09 | SWKRA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 21.00 NT |
|||||
Goc Jan | 07 | SWKRA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 59.00 57.00 |
|||||
Kasprowicz Julian | 06 | SWKRA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 37.00 NT |
|||||
Koczur Adam | 09 | SWKRA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Korbiel Aleksandra | 08 | SWKRA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 21.00 23.00 |
|||||
Kot Krzysztof | 03 | SWKRA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 33.00 16.50 |
|||||
Książek Stanisław | 05 | SWKRA | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 37.00 NT |
|||||
Pękala Milena | 08 | SWKRA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 21.00 23.00 |
|||||
Swałdek Adrian | 10 | SWKRA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
Skoczek Małgorzata | 07 | 01906 | 1906 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (25) | 46.05 40.00 |
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (12) | 27.45 | |||||
Bednarski Mateusz | 08 | 01806 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 23.37 29.08 |
|||||
Całka Alicja | 07 | 01806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 39.36 NT |
|||||
Czekaj Franciszek | 09 | 01806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Dudek Antoni | 09 | 01806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Dwrenicki Artur | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (12) | NT | |||||
Frączek Katarzyna | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | NT 33.37 |
|||||
Fąfara Daria | 07 | 01806 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Hus Olivia | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | NT 29.75 |
|||||
Jarecki Łukasz | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 22.90 29.12 |
|||||
Kasprzycki Adam | 07 | 01806 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 42.84 NT |
|||||
Klimowicz Jan | 07 | 01806 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (16) | 51.12 NT |
|||||
Klimowicz Teresa | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | NT 29.12 |
|||||
Kwiecień Ignacy | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 24.26 31.22 |
|||||
Małecka Karolina | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | NT 29.85 |
|||||
Mrozicki Alex | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (12) | 27.45 | |||||
Napierała Matylda | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Popiołek Jan | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 25.15 NT |
|||||
Płaczek Mateusz | 07 | 01806 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | NT NT |
|||||
Sagan Filip | 08 | 01806 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Sanowski Patryk | 07 | 01806 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | NT NT |
|||||
Sekunda Miłosz | 09 | 01806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 28.29 NT |
|||||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (12) | 28.60 | |||||
Woźny Liliana | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | NT 26.92 |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 38.50 19.55 | |||||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 37.66 19.00 |
|||||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 17.66 22.45 |
|||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 45.13 50.88 |
|||||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 38.90 NT |
|||||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 17.10 21.11 |
|||||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 41.11 NT |
|||||
Kubasiak Jan | 06 | 00906 | 50m klasyczny (16) 25m motylkowy (20) | 49.22 19.00 |
|||||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 50m klasyczny (16) 25m motylkowy (20) | 48.33 18.10 |
|||||
Nizankowski Michał | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 42.45 NT |
|||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 50m klasyczny (16) 25m motylkowy (20) | 50.33 19.00 |
|||||
Siekliński Aleksander | 06 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 40.00 45.00 |
|||||
Urbanik Laura | 07 | 00906 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 40.00 NT |
|||||
Urbańczyk Julita | 05 | 00906 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | NT NT |
|||||
Waga Dominika | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 38.90 NT |
|||||
Waga Karolina | 06 | 00906 | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 48.90 NT |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 38.18 18.90 |
|||||
Wawro Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 45.00 NT |
Berendt Ksawery | 09 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 23.52 23.94 | |||||
Berendt Stella | 11 | 06711 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | NT 35.32 |
|||||
Czapińska Zuzanna | 05 | 06711 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 36.00 50.00 |
|||||
Czapiński Filip | 07 | 06711 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 40.92 42.72 |
|||||
Drozd Marek | 03 | 06711 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 35.00 NT |
|||||
Gawlik Maciej | 03 | 06711 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 35.00 NT |
|||||
Gawlik Stanisław | 09 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 28.87 32.34 |
|||||
Greń Martyna | 07 | 06711 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (17) | 39.45 45.58 |
|||||
Jakubczyk Natalia | 08 | 06711 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 18.21 21.57 |
|||||
Kutek Bartek | 06 | 06711 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 47.68 NT |
|||||
Markocka Hanna | 07 | 06711 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 38.70 54.24 |
|||||
Massalski Mateusz | 07 | 06711 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 42.36 53.66 |
|||||
Nowak Dominik | 08 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 20.31 23.09 |
|||||
Pichit Patryk | 10 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 32.72 29.90 |
|||||
Pinczak Mateusz | 08 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (10) | 17.31 23.57 |
|||||
Stachowicz Maja | 08 | 06711 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 18.87 21.81 |
|||||
Surma Marcel | 09 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 30.03 26.98 |
|||||
Słota Wojciech | 08 | 06711 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 17.76 20.63 |
|||||
Łaskawiec Emilia | 10 | 06711 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 37.65 31.39 |
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | NT NT |
Adamska Wiktoria | 09 | 04306 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 29.20 29.40 | |||||
Cebula Karol | 07 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 38.10 43.20 |
|||||
Czarny Radosław | 08 | 04306 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 23.20 23.90 |
|||||
Dzierwa Maciej | 04 | 04306 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 34.50 16.90 |
|||||
Gorlich Łucja | 06 | 04306 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (15) | 45.80 42.20 |
|||||
Jałowiecka Gabriela | 08 | 04306 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 24.00 26.90 |
|||||
Jeż Oliwia | 05 | 04306 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 38.20 21.90 |
|||||
Malinowski Marol | 03 | 04306 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (16) | 36.70 40.80 |
|||||
Marciniak Aleksandra | 07 | 04306 | 50m klasyczny (15) 25m motylkowy (19) | 44.20 19.90 |
|||||
Misztal Olaf | 10 | 04306 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 31.30 29.90 |
|||||
Misztal Oliwier | 05 | 04306 | 50m klasyczny (16) 25m motylkowy (20) | 40.08 17.20 |
|||||
Olszewski Maciej | 07 | 04306 | 50m klasyczny (16) 25m motylkowy (20) | 49.00 20.90 |
|||||
Podolecki Jakub | 05 | 04306 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 34.90 18.10 |
|||||
Sitarczyk Emilia | 07 | 04306 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | 36.20 47.00 |
|||||
Stanek Igor | 09 | 04306 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 27.40 29.80 |
|||||
Suchan Jakub | 06 | 04306 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 33.80 17.10 |
|||||
Tarasek Igor | 10 | 04306 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (12) | 29.80 31.20 |
|||||
Trojan Zuzanna | 09 | 04306 | 25m grzbietowy (11) 25m klasyczny (9) | 31.80 30.80 |
|||||
Waga Monika | 06 | 04306 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 36.40 19.70 |
|||||
Waszczuk Klara | 06 | 04306 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 36.50 19.70 |
|||||
Wąsowicz Izabela | 08 | 04306 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (11) | 20.90 23.50 |
|||||
Zima Maciej | 08 | 04306 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 28.90 30.00 |
|||||
Łacka Natalia | 05 | 04306 | 50m grzbietowy (17) 25m motylkowy (19) | 45.70 19.60 |
|||||
Łukasiewicz Katarzyna | 03 | 04306 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 31.20 16.80 |
|||||
Żurkowska Weronika | 04 | 04306 | 50m dowolny (13) 25m motylkowy (19) | 30.10 16.90 |
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 50m dowolny (21) 50m klasyczny (23) | 35.78 50.60 | ||||
Dusik Sebastian | 01 | 03606 | 50m dowolny (22) 50m klasyczny (24) | 26.00 31.00 |
Gąsior Damian | 02 | 00706 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (20) | 29.00 16.00 |
Boratyński Michał | 04 | 03411 | 103411700063 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (16) | 31.01 43.25 |
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 25m grzbietowy (12) 25m klasyczny (10) | 23.42 26.37 |
Balcer Antonina | 14 | NZ | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Balza Martyna | 09 | NZ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Chrząszcz Aleksandra | 14 | NZ | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Ciepły Olaf | 13 | NZ | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Gałdyszyński Mikołaj | 10 | NZ | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Jaworska Oliwia | 00 | NZ | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Kubas Julia | 05 | NZ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Miśkiewicz Jakub | 06 | NZ | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Molis Nina | 06 | NZ | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (15) | NT 1:05.00 |
|||||
Orkisz Jan | 05 | NZ | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Przybyło Emilia | 10 | NZ | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Przybyło Hubert | 02 | NZ | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Sochan Grzegorz | 06 | NZ | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Surówka Krzysztof | 00 | NZ | 50m dowolny (6) | NT | |||||
Szczypczyk Amelia | 09 | NZ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Szeląg Jan | 07 | NZ | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (18) | 50.00 1:00.00 |
|||||
Szostek Adam | 60 | NZ | 50m dowolny (6) | NT | |||||
Szostek Mateusz | 94 | NZ | 50m dowolny (6) | NT | |||||
Szymacha Aleksy | 10 | NZ | 25m dowolny (8) | 22.72 | 18/12/2016 | ZAKOPANE (POL) | |||
Urbaniec Wojciech | 66 | NZ | 50m dowolny (6) | NT | |||||
Wierciak Lena | 11 | NZ | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Wierciak Maja | 11 | NZ | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Wierciak Oliwier | 10 | NZ | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Zajda Lilianna | 09 | NZ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Zapalska Martyna | 00 | NZ | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Zawadzka Julia | 08 | NZ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Łabno Alicja | 11 | NZ | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Świtalek Julia | 09 | NZ | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Żuk Oskar | 10 | NZ | 12m dowolny (2) | NT |
Stefanik Karol | 05 | ZSKSKA | 25m dowolny (4) | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |