VIII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 8/4/2017 |
2 - Szkółki i Kluby Pływackie (zawodnicy bez licencji PZP) | 8/4/2017 - 10:30 |
Konkurencja 7 8/4/2017 - 10:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:30 |
2 3 4 | Skop Victoria Pawłowska Eliza Wącław Urszula | 08 09 11 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 10:32 |
1 2 3 4 5 | Wącław Zuzanna Bętkowska Emilia Wawro Zuzanna Berendt Stella Łukask Blanka | 08 11 09 11 09 | Optima Skawina Optima Skawina Kmita Zabierzów Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Ślęzak Emilia Filipczyk Milena Winiarz Alicja Motal Amelia Gil Malwina Kaleta Nika | 08 11 10 09 08 09 | Siemacha ASP Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 58.00 50.00 54.00 NT NT |
Seria 4 z 12, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Fiema Martyna Krupnik Tatiana Litewka Gabriela Dudka-Wołoch Nicola Sączek Klaudia Baranowska Maria | 11 10 09 11 08 10 | Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.00 44.00 37.88 42.00 45.00 49.00 |
Seria 5 z 12, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczyńska Nikola Łabno Maria Winiarz Gabriela Folwarska Weronika Koszykowska Karolina Łaskawiec Emilia | 09 09 11 08 09 10 | Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Dragon Będzin | 06 06 06 06 06 11 | 36.43 36.00 35.00 36.00 36.00 37.65 |
Seria 6 z 12, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Cebula Monika Tomczak Patrycja Żmijewska Nina Korycińska Kaja Jewiarz Nikola Zawada Zuzanna | 09 09 09 09 09 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 33.00 31.13 32.78 33.00 35.00 |
Seria 7 z 12, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kuna Alina Jantas Aleksandra Palmi Julia Gąsiorek Alicja Adamska Wiktoria Król Maja | 10 09 09 09 09 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 29.97 28.80 28.47 28.78 29.20 30.00 |
Seria 8 z 12, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Laskowska Wanda Śliwa Antonina Wojtunik Oliwia Knapik Julia Kantor Amelia Walczyńska Antonina | 09 09 09 09 08 09 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Speed Jasło Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 08 06 06 06 | 28.00 25.87 25.02 25.56 26.47 28.00 |
Seria 9 z 12, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Winiarz Aldona Góra Natalia Gałuszka Magdalena Łuczak Agata Krzyszkowska Amelia Kułach Joanna | 09 09 08 09 09 08 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.67 24.31 24.34 25.00 25.00 |
Seria 10 z 12, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Zoya Bednarz Zofia Kołaczyk Antonina Korpak Maja Płonka Aleksandra Jałowiecka Gabriela | 09 08 08 09 09 08 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.00 22.00 22.88 23.00 24.00 |
Seria 11 z 12, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kasowicz Zuzanna Chrząszcz Matylda Wąsowicz Izabela Pękala Milena Korbiel Aleksandra Richa Oliwia | 08 09 08 08 08 08 | Speed Jasło Swim Test Kraków Pro-Swim Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Optima Skawina | 08 06 06 06 06 06 | 21.80 21.00 20.90 21.00 21.00 22.00 |
Seria 12 z 12, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Jarmołowska Helena Stachowicz Maja Kowalska Patrycja Jakubczyk Natalia Brońka Anna Piechnik Lena | 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Victoria Zawiercie Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 11 11 11 06 06 | 19.25 18.87 17.17 18.21 19.00 20.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 8/4/2017 - 10:48 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:48 |
2 3 4 5 | Grochowski Julek Koczur Adam Dudek Antoni Kutela Szymon | 11 09 09 08 | Victoria Zawiercie Swim Test Kraków Wisła Kraków Optima Skawina | 11 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Balza Wiktor Czekaj Franciszek Nowakowski Iwo Nowak Szymon Sagan Filip Swałdek Adrian | 08 09 08 08 08 10 | Optima Skawina Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina Wisła Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniczka Hubert Janiga Filip Ślósarczyk Wiktor Piotrowski Mateusz Kapela Krzysztof Wajda Filip | 10 09 11 10 11 09 | Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 41.00 37.00 36.00 37.00 39.00 42.00 |
Seria 4 z 11, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Kesselman Kyle Baklarz Bartłomiej Pichit Patryk Kaczmarczyk Jakub Durek Wiktor Dulak Michał | 09 09 10 09 09 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Dragon Będzin Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 11 06 06 06 | 33.71 33.00 32.72 33.00 33.00 35.00 |
Seria 5 z 11, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Sowula Adrian Lasota Tomasz Tarasek Igor Surma Marcel Kisielewski Kacper Madej Józef | 09 09 10 09 09 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Pro-Swim Kraków Dragon Będzin Optima Skawina SwimArt Myślenice | 06 06 06 11 06 06 | 32.00 30.72 29.80 30.03 31.00 32.54 |
Seria 6 z 11, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Gawlik Stanisław Karolak Igor Fraczek Adam Kwaśny Bartosz Sekunda Miłosz Kuźnicki Michał | 09 08 09 08 09 09 | Dragon Będzin Optima Skawina Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Jordan Kraków | 11 06 06 06 06 06 | 28.87 28.00 27.00 27.09 28.29 29.39 |
Seria 7 z 11, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Winiarz Aleks Duchnik Konrad Urban Kacper Kondaszewki Antoni Gaweł Szymon Król Marek | 08 09 08 08 08 10 | Optima Skawina Limanowa-Swim Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 26.00 25.00 25.00 25.00 25.29 27.00 |
Seria 8 z 11, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Stefański Juliusz Berendt Ksawery Czarny Radosław Bednarski Mateusz Kutermak Szymon Rozumek Jan | 08 09 08 08 10 09 | Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Pro-Swim Kraków Wisła Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 06 06 06 | 24.01 23.52 23.20 23.37 24.00 24.91 |
Seria 9 z 11, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Kukułka Aleksander Kowalski Mieszko Widawski Jakub Słomski Mikołaj Drechny Nikodem Szymacha Aleksy | 08 08 09 08 09 10 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Zawodnik niezrzeszony | 06 06 11 06 06 06 | 22.21 21.26 20.90 21.01 22.00 22.72 |
Seria 10 z 11, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wrześniak Oskar Szybowski Grzegorz Grochowski Kacper Maliszewski Szymon Całka Piotr Nowak Dominik | 09 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Victoria Zawiercie Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin | 06 06 11 06 06 11 | 19.99 19.05 18.80 19.00 19.65 20.31 |
Seria 11 z 11, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Słota Wojciech Pinczak Mateusz Kot Kacper Dawiec Tymoteusz Chrobak Tomasz Dyda Artur | 08 08 08 08 08 08 | Dragon Będzin Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka | 11 11 06 06 06 06 | 17.76 17.31 17.03 17.10 17.66 18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 8/4/2017 - 11:03 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:03 |
2 3 4 | Knapik Julia Marciniak Małgorzata Gil Malwina | 09 09 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 | Gąsiorek Alicja Łupińska Barbara Żmijewska Nina Łuczak Agata Palmi Julia | 09 09 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Łukask Blanka Góra Natalia Korpak Maja Śliwa Antonina Kaleta Nika Jantas Aleksandra | 09 09 09 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Tabor Kaja Frączek Katarzyna Trojan Zuzanna Wyrwiak Julia Ciernia Jagoda Łabno Maria | 10 08 09 09 09 09 | Optima Skawina Wisła Kraków Pro-Swim Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 33.37 30.80 33.00 35.00 45.00 |
Seria 5 z 6, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Małecka Karolina Klimowicz Teresa Gałuszka Magdalena Kasowicz Zuzanna Hus Olivia Żak Zoya | 09 09 08 08 09 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Speed Jasło Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 08 06 06 | 29.85 29.12 27.19 27.60 29.75 30.00 |
Seria 6 z 6, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Liliana Kolasa Natalia Kowalska Patrycja Goj Katarzyna Laskowska Wanda Kotula Kaja | 08 08 08 08 09 09 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Victoria Zawiercie Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 11 11 06 06 | 26.92 25.11 21.85 22.50 26.00 27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 8/4/2017 - 11:13 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Szymon Królikowski Mikołaj Stefański Juliusz Kwaśny Bartosz Sagan Filip Wrześniak Oskar | 08 09 08 08 08 09 | CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Rozumek Jan Kisielewski Mateusz Kondaszewki Antoni Durek Wiktor Popiołek Jan Klimkowski Adam | 09 10 08 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 38.00 32.00 36.00 NT NT |
Seria 3 z 5, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | Zima Maciej Misztal Olaf Wieleba Michał Stanek Igor Urban Kacper Kwiecień Ignacy | 08 10 08 09 08 09 | Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 29.90 29.40 29.80 30.00 31.22 |
Seria 4 z 5, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Mateusz Kowalski Mieszko Ślósarczyk Krystian Strąk Krystian Drechny Nikodem Jarecki Łukasz | 08 08 08 08 09 08 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina ÓSemka Oświęcim Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.08 27.20 26.00 26.37 28.00 29.12 |
Seria 5 z 5, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Piotr Kapusta Eryk Chrobak Tomasz Szybowski Grzegorz Pinczak Mateusz Słomski Mikołaj | 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 24.00 23.50 22.45 23.05 23.57 24.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 8/4/2017 - 11:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:20 |
1 2 3 4 5 | Chrząszcz Matylda Klimowicz Teresa Bętkowska Emilia Hus Olivia Pawłowska Eliza | 09 09 11 09 09 | Swim Test Kraków Wisła Kraków Optima Skawina Wisła Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Wącław Zuzanna Wawro Zuzanna Napierała Matylda Woźny Liliana Małecka Karolina Ślęzak Emilia | 08 09 09 08 09 08 | Optima Skawina Kmita Zabierzów Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Wącław Urszula Motal Amelia Filipczyk Milena Fiema Martyna Skop Victoria Frączek Katarzyna | 11 09 11 11 08 08 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 53.00 52.00 52.00 NT NT |
Seria 4 z 11, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Dudka-Wołoch Nicola Zawada Zuzanna Berendt Stella Winiarz Alicja Folwarska Weronika Winiarz Gabriela | 11 09 11 10 08 11 | Optima Skawina Optima Skawina Dragon Będzin Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 11 06 06 06 | 44.00 37.00 35.32 36.00 42.00 45.00 |
Seria 5 z 11, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Jewiarz Nikola Koszykowska Karolina Krupnik Tatiana Tabor Kaja Litewka Gabriela Sączek Klaudia | 09 09 10 10 09 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 35.00 34.78 34.00 34.00 34.86 35.00 |
Seria 6 z 11, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Walczyńska Antonina Tomczak Patrycja Trojan Zuzanna Marciniak Małgorzata Krzyszkowska Amelia Łuczyńska Nikola | 09 09 09 09 09 09 | Optima Skawina Jordan Kraków Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.00 32.00 31.80 31.91 32.00 33.06 |
Seria 7 z 11, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wyrwiak Julia Korycińska Kaja Kantor Amelia Baranowska Maria Kuna Alina Łaskawiec Emilia | 09 09 08 10 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin | 06 06 06 06 06 11 | 30.82 30.48 29.98 30.00 30.75 31.39 |
Seria 8 z 11, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Łupińska Barbara Wojtunik Oliwia Winiarz Aldona Król Maja Adamska Wiktoria Cebula Monika | 09 09 09 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Speed Jasło Optima Skawina Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Jordan Kraków | 06 08 06 06 06 06 | 29.72 29.30 27.00 27.00 29.40 29.93 |
Seria 9 z 11, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Richa Oliwia Kotula Kaja Płonka Aleksandra Kołaczyk Antonina Jałowiecka Gabriela Kułach Joanna | 08 09 09 08 08 08 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Pro-Swim Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.00 25.00 25.00 26.90 27.00 |
Seria 10 z 11, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Kolasa Natalia Wąsowicz Izabela Jarmołowska Helena Piechnik Lena Bednarz Zofia Ciernia Jagoda | 08 08 08 08 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 24.10 23.50 23.00 23.00 24.00 25.00 |
Seria 11 z 11, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Pękala Milena Jakubczyk Natalia Goj Katarzyna Brońka Anna Stachowicz Maja Korbiel Aleksandra | 08 08 08 08 08 08 | Swim Test Kraków Dragon Będzin Victoria Zawiercie Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Swim Test Kraków | 06 11 11 06 11 06 | 23.00 21.57 21.00 21.50 21.81 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 8/4/2017 - 11:36 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:36 |
2 3 4 | Dwrenicki Artur Kutela Szymon Czekaj Franciszek | 09 08 09 | Wisła Kraków Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Dudek Antoni Koczur Adam Swałdek Adrian Balza Wiktor Nowakowski Iwo Sekunda Miłosz | 09 09 10 08 08 09 | Wisła Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Optima Skawina Siemacha ASP Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kapela Krzysztof Mrożek Jakub Piotrowski Mateusz Ślósarczyk Wiktor Wajda Filip Woźniczka Hubert | 11 10 10 11 09 10 | Optima Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 44.00 38.00 37.00 38.00 42.00 48.00 |
Seria 4 z 11, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Karolak Igor Baklarz Bartłomiej Dulak Michał Gawlik Stanisław Kisielewski Kacper Kisielewski Mateusz | 08 09 09 09 09 10 | Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Dragon Będzin Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 11 06 06 | 35.00 34.00 32.00 32.34 35.00 36.00 |
Seria 5 z 11, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźnicki Michał Janiga Filip Tarasek Igor Misztal Olaf Królikowski Mikołaj Sowula Adrian | 09 09 10 10 09 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.73 31.37 31.20 31.30 31.69 31.80 |
Seria 6 z 11, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Jakub Lasota Tomasz Zima Maciej Wieleba Michał Pichit Patryk Kesselman Kyle | 09 09 08 08 10 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Jordan Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 31.00 29.85 28.90 29.00 29.90 31.00 |
Seria 7 z 11, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Targiel Tomasz Fraczek Adam Bańdo Wojciech Mrozicki Alex Klimkowski Adam Madej Józef | 10 09 10 09 09 10 | Wisła Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka SwimArt Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 28.60 28.00 27.45 27.45 28.17 28.69 |
Seria 8 z 11, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Surma Marcel Gaweł Szymon Widawski Jakub Kukułka Aleksander Winiarz Aleks Stanek Igor | 09 08 09 08 08 09 | Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Pro-Swim Kraków | 11 06 11 06 06 06 | 26.98 26.00 25.34 25.52 26.00 27.40 |
Seria 9 z 11, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Kutermak Szymon Król Marek Czarny Radosław Berendt Ksawery Kwiecień Ignacy Popiołek Jan | 10 10 08 09 09 09 | Optima Skawina Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Dragon Będzin Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 11 06 06 | 25.00 24.00 23.90 23.94 24.26 25.15 |
Seria 10 z 11, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Dominik Duchnik Konrad Kapusta Eryk Jarecki Łukasz Ślósarczyk Krystian Strąk Krystian | 08 09 08 08 08 08 | Dragon Będzin Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Optima Skawina ÓSemka Oświęcim | 11 06 06 06 06 06 | 23.09 23.00 22.80 22.90 23.00 23.42 |
Seria 11 z 11, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 | Grochowski Kacper Dawiec Tymoteusz Słota Wojciech Dyda Artur Maliszewski Szymon Kot Kacper | 08 08 08 08 08 08 | Victoria Zawiercie Kmita Zabierzów Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 11 06 11 06 06 06 | 22.00 21.11 20.63 20.90 22.00 22.22 |
11:52 | Rzozgrzewka dla zawofników pływających na dystansach 50m |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 8/4/2017 - 12:22 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:22 |
2 3 4 | Mróz Wiktoria Bielecka Otylia Zamojska Emilia | 06 06 07 | CKiS Skawina Swim Test Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:24 |
1 2 3 4 5 | Urbańczyk Julita Byrgiel Amelia Fąfara Daria Latko Julia Molis Nina | 05 03 07 03 06 | Kmita Zabierzów CKiS Skawina Wisła Kraków CKiS Skawina Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 | Walczyńska Zofia Grzybowska Natalia Zahuta Julia Badura Emilia Opyrchał Łucja Żmuda Julia | 07 07 06 05 07 06 | Optima Skawina Jordan Kraków Kmita Zabierzów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 57.00 55.00 45.00 48.00 55.00 59.00 |
Seria 4 z 9, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Zawiślan Julia Furmanek Karolina Krawczyk Emilia Cholewa Hanna Fortuna Martyna Klimas Julia | 07 06 07 07 04 05 | Solne Miasto Wieliczka Speed Jasło Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Speed Jasło Optima Skawina | 06 08 06 06 08 06 | 43.15 41.80 41.11 41.32 41.92 44.00 |
Seria 5 z 9, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Giebułtowska Karolina Madej Justyna Całka Alicja Greń Martyna Urbanik Laura Płonka Martyna | 04 05 07 07 07 06 | Speed Jasło SwimArt Myślenice Wisła Kraków Dragon Będzin Kmita Zabierzów Optima Skawina | 08 06 06 11 06 06 | 40.80 39.63 39.36 39.45 40.00 41.00 |
Seria 6 z 9, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | Waga Dominika Bartuś Maria Wąsik Alicja Jeż Oliwia Markocka Hanna Guzik Maja | 06 05 03 05 07 06 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Speed Jasło Pro-Swim Kraków Dragon Będzin Optima Skawina | 06 06 08 06 11 06 | 38.90 38.50 38.20 38.20 38.70 39.00 |
Seria 7 z 9, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 | Sułkowska Zuzanna Rosiek Malwina Waga Monika Waszczuk Klara Twaróg Anna Chmielowska Adrianna | 03 04 06 06 03 02 | Limanowa-Swim Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Limanowa-Swim Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 38.00 37.00 36.40 36.50 37.70 38.00 |
Seria 8 z 9, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Jarecka Anna Sitarczyk Emilia Skałba Kinga Czapińska Zuzanna Tutaj Joanna Machno Anna | 03 07 00 05 00 07 | Speed Jasło Pro-Swim Kraków Speed Jasło Dragon Będzin Speed Jasło Victoria Zawiercie | 08 06 08 11 08 11 | 36.30 36.20 34.80 36.00 36.30 36.35 |
Seria 9 z 9, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Biedroń Wiktoria Majoch Zuzanna Żurkowska Weronika Łukasiewicz Katarzyna Ciborowska Roksana Aksamit Gabriela | 05 04 04 03 03 04 | Limanowa-Swim Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Speed Jasło Limanowa-Swim | 06 06 06 06 08 06 | 33.33 32.00 30.10 31.20 32.80 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 8/4/2017 - 12:37 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 12:37 |
2 3 4 5 | Kargol Tadeusz Łękawa Norbert Sanowski Patryk Ribenbauer Wojciech | 04 07 07 07 | CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kuczara Jacek Knapik Mikołaj Kułach Przemysław Goc Jan Płaczek Mateusz Hojny Karol | 05 06 07 07 07 04 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Swim Test Kraków Wisła Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:06.00 58.00 59.00 NT NT |
Seria 3 z 13, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Janus Igor Klimas Igor Szeląg Jan Czeremuga Hurbert Kotula Maksaymilian Winiarz Wiktor | 07 06 07 06 05 06 | Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik niezrzeszony Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 55.00 52.00 50.00 50.00 54.00 57.00 |
Seria 4 z 13, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Zawada Wojciech Cholewa Dominik Kutek Bartek Nowocień Tymoteusz Kopieć Jan Zawadzki Wiktor | 06 07 06 07 06 05 | Optima Skawina Optima Skawina Dragon Będzin Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 11 06 06 06 | 50.00 48.00 47.68 48.00 48.00 50.00 |
Seria 5 z 13, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Zbrożek Adam Warias Mikołaj Gaweł Wojciech Garstecki Piotr Myszkowski Igor Czajka Jakub | 07 07 05 06 07 06 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 46.66 45.00 44.00 44.00 45.58 47.00 |
Seria 6 z 13, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kasprzycki Adam Massalski Mateusz Golonka Konrad Teca Konrad Nizankowski Michał Drechny Maciej | 07 07 07 06 07 05 | Wisła Kraków Dragon Będzin Limanowa-Swim Jordan Kraków Kmita Zabierzów Optima Skawina | 06 11 06 06 06 06 | 42.84 42.36 42.00 42.00 42.45 44.00 |
Seria 7 z 13, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Nikodem Urbański Jakub Kusy Miłosz Czapiński Filip Panek Dawid Słowiński Wojciech | 05 07 06 07 05 05 | CKiS Skawina Jordan Kraków Human Sport Skoczów Dragon Będzin Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 11 11 06 06 | 41.23 41.00 40.00 40.92 41.00 42.00 |
Seria 8 z 13, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Antonio Kierzkowski Eryk Gąsiorek Wiktor Dawiec Teodor Panek Olwier Siekliński Aleksander | 07 05 07 07 03 06 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Optima Skawina Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 39.80 38.90 38.62 38.90 39.00 40.00 |
Seria 9 z 13, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Jakub Bielecki Dymitr Pankowski Dawid Chrobak Bartek Cebula Karol Potempa Michał | 07 05 06 06 07 04 | Kmita Zabierzów Swim Test Kraków CKiS Skawina Kmita Zabierzów Pro-Swim Kraków Speed Jasło | 06 06 06 06 06 08 | 38.18 38.00 37.65 37.66 38.10 38.50 |
Seria 10 z 13, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Kasprowicz Julian Drozd Marek Podolecki Jakub Gawlik Maciej Pyrcioch Mikołaj Książek Stanisław | 06 03 05 03 07 05 | Swim Test Kraków Dragon Będzin Pro-Swim Kraków Dragon Będzin Fala Gorlice Swim Test Kraków | 06 11 06 11 06 06 | 37.00 35.00 34.90 35.00 36.50 37.00 |
Seria 11 z 13, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | Dzierwa Maciej Blak Miłosz Dudek Dominik Suchan Jakub Aksamit Wiktor Jarecki Piotr | 04 01 01 06 06 03 | Pro-Swim Kraków Optima Skawina Speed Jasło Pro-Swim Kraków Limanowa-Swim Speed Jasło | 06 06 08 06 06 08 | 34.50 34.00 33.40 33.80 34.00 34.60 |
Seria 12 z 13, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Patrzałek Marek Boratyński Michał Sasor Hubert Pyrc Bartosz Ptak Kacper Kot Krzysztof | 01 04 00 03 01 03 | Speed Jasło Victoria Kozy CKiS Skawina Limanowa-Swim Optima Skawina Swim Test Kraków | 08 11 06 06 06 06 | 32.80 31.01 30.43 31.00 32.00 33.00 |
Seria 13 z 13, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 | Guzik Maciej Ostrogórski Filip Klimas Wiktor Gąsior Damian Szumiec Dominik Stepek Przemysław | 07 03 01 02 02 02 | Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina UKS SP 8 Chrzanów Speed Jasło Speed Jasło | 06 06 06 06 08 08 | 30.00 29.34 29.00 29.00 29.80 30.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 8/4/2017 - 12:58 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:58 |
2 3 4 | Latko Julia Zamojska Emilia Krupnik Gabriela | 03 07 04 | CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Nieciuńska Julia Molis Nina Opyrchał Łucja Grzybowska Natalia Lelek Marianna Fąfara Daria | 07 06 07 07 07 07 | Jordan Kraków Zawodnik niezrzeszony Optima Skawina Jordan Kraków CKiS Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:05.00 59.00 1:00.00 NT NT |
Seria 3 z 7, 13:02 |
1 2 3 4 5 6 | Urbaniec Zofia Madej Justyna Kolasa Oliwia Kotula Aleksandra Rumińska Wiktoria Fiema Julia | 07 05 07 05 07 06 | Solne Miasto Wieliczka SwimArt Myślenice Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 57.61 57.43 56.76 57.00 57.48 59.00 |
Seria 4 z 7, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Fortuna Martyna Giebułtowska Karolina Czerwiec Karolina Markocka Hanna Badura Emilia Furmanek Karolina | 04 04 07 07 05 06 | Speed Jasło Speed Jasło Kmita Zabierzów Dragon Będzin Optima Skawina Speed Jasło | 08 08 06 11 06 08 | 55.40 54.50 50.88 54.24 55.00 56.68 |
Seria 5 z 7, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Czapińska Zuzanna Węgrzyn Aleksandra Sitarczyk Emilia Waga Karolina Stanisz Anna Cholewa Hanna | 05 06 07 06 07 07 | Dragon Będzin Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Kmita Zabierzów Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka | 11 06 06 06 06 06 | 50.00 49.00 47.00 48.90 50.00 50.63 |
Seria 6 z 7, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 | Chowaniec Oliwia Oprządek Magdalena Błażowska Olga Wąsik Alicja Twaróg Anna Biedroń Wiktoria | 04 03 00 03 03 05 | Karol Wadowice Speed Jasło Speed Jasło Speed Jasło Limanowa-Swim Limanowa-Swim | 06 08 08 08 06 06 | 45.19 44.68 44.60 44.60 45.00 45.50 |
Seria 7 z 7, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Marciniak Aleksandra Gorlich Łucja Krupnik Milena Guzik Maja Skałba Kinga Byrgiel Amelia | 07 06 05 06 00 03 | Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Optima Skawina Optima Skawina Speed Jasło CKiS Skawina | 06 06 06 06 08 06 | 44.20 42.20 41.00 42.00 43.80 44.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 8/4/2017 - 13:11 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:11 |
2 3 4 | Kutek Bartek Hojny Karol Kuczara Jacek | 06 04 05 | Dragon Będzin CKiS Skawina Optima Skawina | 11 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Klimowicz Jan Zawada Wojciech Wrześniak Dawid Myszkowski Igor Janus Igor Łękawa Norbert | 07 06 07 07 07 07 | Wisła Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:05.00 1:00.16 1:02.76 1:14.00 NT |
Seria 3 z 7, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kotula Maksaymilian Zawadzki Wiktor Teca Konrad Klimas Igor Słowiński Wojciech Urbański Jakub | 05 05 06 06 05 07 | Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 59.00 59.00 55.00 58.00 59.00 1:00.00 |
Seria 4 z 7, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 | Panek Dawid Potempa Michał Kusy Miłosz Olszewski Eryk Gawlik Michał Massalski Mateusz | 05 04 06 07 07 07 | Optima Skawina Speed Jasło Human Sport Skoczów Kmita Zabierzów Victoria Zawiercie Dragon Będzin | 06 08 11 06 11 11 | 52.00 51.20 50.00 50.33 51.25 53.66 |
Seria 5 z 7, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 | Jarecki Piotr Kubasiak Jan Olszewski Maciej Gaweł Wojciech Śliwa Leon Kuna Jakub | 03 06 07 05 06 07 | Speed Jasło Kmita Zabierzów Pro-Swim Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 08 06 06 06 06 06 | 49.80 49.22 49.00 49.00 49.55 49.93 |
Seria 6 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Laskowski Maciej Idzik Arkadiusz Boratyński Michał Aksamit Wiktor Golonka Konrad Kowalczyk Mateusz | 06 07 04 06 07 05 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Victoria Kozy Limanowa-Swim Limanowa-Swim CKiS Skawina | 06 06 11 06 06 06 | 48.33 47.25 43.25 45.00 48.00 48.98 |
Seria 7 z 7, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Malinowski Marol Szumiec Dominik Guzik Maciej Pyrc Bartosz Misztal Oliwier Patrzałek Marek | 03 02 07 03 05 01 | Pro-Swim Kraków Speed Jasło Optima Skawina Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Speed Jasło | 06 08 06 06 06 08 | 40.80 38.06 36.00 36.90 40.08 42.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 8/4/2017 - 13:24 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:24 |
2 3 4 | Lelek Marianna Bielecka Otylia Całka Alicja | 07 06 07 | CKiS Skawina Swim Test Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:26 |
1 2 3 4 5 | Nieciuńska Julia Żmuda Julia Kotula Aleksandra Fiema Julia Walczyńska Zofia | 07 06 05 06 07 | Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT 59.00 55.00 58.00 1:02.00 |
Seria 3 z 5, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Kisielewska Joanna Klimas Marcelina Gorlich Łucja Skoczek Małgorzata Mróz Wiktoria Kolasa Oliwia | 07 05 06 07 06 07 | Optima Skawina CKiS Skawina Pro-Swim Kraków Pływak Bochnia CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 50.00 46.54 45.80 46.05 47.65 55.00 |
Seria 4 z 5, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Greń Martyna Czerwiec Karolina Kociszewska Daria Kutermak Zuzanna Madej Justyna Łacka Natalia | 07 07 00 06 05 05 | Dragon Będzin Kmita Zabierzów Optima Skawina Optima Skawina SwimArt Myślenice Pro-Swim Kraków | 11 06 06 06 06 06 | 45.58 45.13 44.00 45.00 45.46 45.70 |
Seria 5 z 5, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 | Błażowska Olga Oprządek Magdalena Majoch Zuzanna Aksamit Gabriela Sułkowska Zuzanna Rosiek Malwina | 00 03 04 04 03 04 | Speed Jasło Speed Jasło Limanowa-Swim Limanowa-Swim Limanowa-Swim Limanowa-Swim | 08 08 06 06 06 06 | 42.50 40.80 38.00 39.00 42.00 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 8/4/2017 - 13:33 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:33 |
2 3 4 | Nizankowski Michał Kierzkowski Eryk Ribenbauer Wojciech | 07 05 07 | Kmita Zabierzów CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:35 |
1 2 3 4 5 | Kasprzycki Adam Wrześniak Dawid Winiarz Wiktor Szeląg Jan Knapik Mikołaj | 07 07 06 07 06 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Zawodnik niezrzeszony Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT 1:01.04 59.00 1:00.00 1:09.00 |
Seria 3 z 6, 13:37 |
1 2 3 4 5 6 | Goc Jan Czajka Jakub Idzik Arkadiusz Kowalik Norbert Garstecki Piotr Kułach Przemysław | 07 06 07 07 06 07 | Swim Test Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 57.00 56.00 55.15 55.96 57.00 59.00 |
Seria 4 z 6, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kopieć Jan Czeremuga Hurbert Klimowicz Jan Nowocień Tymoteusz Cholewa Dominik Kuna Jakub | 06 06 07 07 07 07 | Optima Skawina Optima Skawina Wisła Kraków Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 54.00 53.00 51.12 52.00 54.00 55.13 |
Seria 5 z 6, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 | Pankowski Dawid Śliwa Leon Cebula Karol Bielecki Dymitr Siekliński Aleksander Warias Mikołaj | 06 06 07 05 06 07 | CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Swim Test Kraków Kmita Zabierzów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 46.54 44.86 43.20 44.00 45.00 49.00 |
Seria 6 z 6, 13:42 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Wiktor Blak Miłosz Malinowski Marol Ostrogórski Filip Czapiński Filip Żmijewski Borys | 07 01 03 03 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Pro-Swim Kraków CKiS Skawina Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 42.76 39.00 36.70 38.76 42.72 43.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 8/4/2017 - 13:44 | Kobiet, 25m motylkowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:44 |
2 3 4 | Waga Karolina Zahuta Julia Krawczyk Emilia | 06 06 07 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:46 |
2 3 4 5 | Urbanik Laura Stanisz Anna Urbańczyk Julita Klimas Marcelina | 07 07 05 05 | Kmita Zabierzów Limanowa-Swim Kmita Zabierzów CKiS Skawina | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 | Waga Dominika Urbaniec Zofia Rumińska Wiktoria Klimas Julia Zawiślan Julia Węgrzyn Aleksandra | 06 07 07 05 07 06 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | NT 26.77 25.07 26.00 30.00 NT |
Seria 4 z 6, 13:48 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Martyna Jeż Oliwia Krupnik Milena Kutermak Zuzanna Kociszewska Daria Kisielewska Joanna | 06 05 05 06 00 07 | Optima Skawina Pro-Swim Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 22.00 21.90 20.00 20.00 22.00 24.00 |
Seria 5 z 6, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Waszczuk Klara Łacka Natalia Jarecka Anna Bartuś Maria Waga Monika Marciniak Aleksandra | 06 05 03 05 06 07 | Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków Speed Jasło Kmita Zabierzów Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków | 06 06 08 06 06 06 | 19.70 19.60 19.20 19.55 19.70 19.90 |
Seria 6 z 6, 13:51 |
1 2 3 4 5 6 | Machno Anna Żurkowska Weronika Ciborowska Roksana Łukasiewicz Katarzyna Tutaj Joanna Chmielowska Adrianna | 07 04 03 03 00 02 | Victoria Zawiercie Pro-Swim Kraków Speed Jasło Pro-Swim Kraków Speed Jasło Optima Skawina | 11 06 08 06 08 06 | 18.10 16.90 16.80 16.80 17.25 19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 8/4/2017 - 13:52 | Mężczyzn, 25m motylkowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:52 |
2 3 4 | Drozd Marek Gawlik Maciej Książek Stanisław | 03 03 05 | Dragon Będzin Dragon Będzin Swim Test Kraków | 11 11 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:54 |
2 3 4 5 | Sanowski Patryk Kasprowicz Julian Dawiec Teodor Płaczek Mateusz | 07 06 07 07 | Wisła Kraków Swim Test Kraków Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 | Gawlik Michał Stepek Przemysław Kowalik Norbert Żmijewski Borys Drechny Maciej Zbrożek Adam | 07 02 07 07 05 07 | Victoria Zawiercie Speed Jasło Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 11 08 06 06 06 06 | 25.50 24.30 23.19 24.11 25.00 27.70 |
Seria 4 z 6, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrcioch Mikołaj Przystał Antonio Kubasiak Jan Chrobak Bartek Olszewski Maciej Panek Olwier | 07 07 06 06 07 03 | Fala Gorlice Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Pro-Swim Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 21.50 20.24 19.00 19.00 20.90 23.00 |
Seria 5 z 6, 13:58 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Jakub Laskowski Maciej Dudek Dominik Ptak Kacper Podolecki Jakub Olszewski Eryk | 07 06 01 01 05 07 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Speed Jasło Optima Skawina Pro-Swim Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 08 06 06 06 | 18.90 18.10 17.60 18.00 18.10 19.00 |
Seria 6 z 6, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | Suchan Jakub Kot Krzysztof Klimas Wiktor Gąsior Damian Dzierwa Maciej Misztal Oliwier | 06 03 01 02 04 05 | Pro-Swim Kraków Swim Test Kraków Optima Skawina UKS SP 8 Chrzanów Pro-Swim Kraków Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 17.10 16.50 15.00 16.00 16.90 17.20 |