VIII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 8/4/2017 |
1 - Przedszkola, Szkoły Podstawowe i Gimnazja | 8/4/2017 - 8:30 |
Konkurencja 1 8/4/2017 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Dominika | 12 | Przedszkole 62 Kraków | 26.70 | ||||
2. | Chrząszcz Aleksandra | 14 | Zawodnik niezrzeszony | 50.20 | ||||
3. | Balcer Antonina | 14 | Zawodnik niezrzeszony | 1:18.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 8/4/2017 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 6 - 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skop Blanka | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 17.01 | ||||
2. | Przybyło Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 18.04 | ||||
3. | Łabno Alicja | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 18.32 | ||||
4. | Gądek Alicja | 11 | Przedszkole 5 Skawina | 33.90 | ||||
5. | Bzdun Klara | 10 | Przedszkole 5 Skawina | 39.64 | ||||
NW | Robaczewska Zofia | 10 | Open Future Kraków | |||||
NW | Wierciak Lena | 11 | Zawodnik niezrzeszony | |||||
NW | Wierciak Maja | 11 | Zawodnik niezrzeszony |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/4/2017 - 8:34 | Chłopców, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Radosław | 12 | Przedszkole 5 Skawina | 33.77 | ||||
2. | Żarnowski Jan | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 42.32 | ||||
3. | Ciepły Olaf | 13 | Zawodnik niezrzeszony | 1:29.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/4/2017 - 8:34 | Chłopców, 12m dowolny | 6 - 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żuk Oskar | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 13.64 | ||||
2. | Smiałkowski Stanisław | 10 | PSP Salwator Kraków | 14.83 | ||||
3. | Romański Mateusz | 10 | SP 4 Skawina | 16.21 | ||||
4. | Kopta Jakub | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 16.42 | ||||
5. | Rynkar Franciszek | 11 | Przedszkole 5 Kraków | 16.66 | ||||
6. | Gaweł Jakub | 11 | Skimka Skawina | 20.58 | ||||
7. | Tomasik Adam | 10 | Przedszkole 3 Skawina | 21.89 | ||||
8. | Stokłosa Franciszek | 11 | Przedszkole Montessori Skawina | 23.93 | ||||
9. | Paździor Jan | 11 | Przedszkole 5 Skawina | 26.11 | ||||
10. | Gałdyszyński Mikołaj | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 27.12 | ||||
11. | Gołdasz Michał | 10 | Przedszkole Katolickie Skawina | 29.58 | ||||
NW | Adaś Igor | 10 | Przedszkole 3 Skawina | |||||
NW | Wierciak Oliwier | 10 | Zawodnik niezrzeszony |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/4/2017 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krzysik Karina | 08 | SP 134 Kraków | 24.06 | ||||
2. | Kopieć Jagoda | 08 | SP 2 Skawina | 26.26 | ||||
3. | Gadzala Klaudia | 08 | SP Gaj | 28.18 | ||||
4. | Schneider Magdalena | 09 | SP 53 Kraków | 28.44 | ||||
5. | Biernadzka Julia | 08 | SP 97 Kraków | 28.77 | ||||
6. | Raputa Gabriela | 08 | SP Kopanka | 31.64 | ||||
7. | Zegartowska Lidia | 09 | SP Rzozów | 34.54 | ||||
8. | Słonina Martyna | 08 | SP Gaj | 39.29 | ||||
9. | Jaskóła Lena | 08 | SP Radziszów | 48.59 | ||||
10. | Balza Martyna | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 48.69 | ||||
11. | Świtalek Julia | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 50.34 | ||||
12. | Zajda Lilianna | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 56.56 | ||||
13. | Zawadzka Julia | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 1:06.00 | ||||
14. | Król Helena | 09 | SP 2 Skawina | 1:31.00 | ||||
NW | Szczypczyk Amelia | 09 | Zawodnik niezrzeszony |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/4/2017 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żuk Oliwia | 06 | SP 53 Kraków | 17.51 | ||||
2. | Manista Kornelia | 07 | SP 53 Kraków | 19.22 | ||||
3. | Kopacz Natalia | 07 | SP 53 Kraków | 20.13 | ||||
4. | Król Gabriela | 06 | SP 2 Skawina | 22.09 | ||||
5. | Ziarko Aleksandra | 06 | SP 4 Kraków | 22.35 | ||||
6. | Dudek Karolina | 07 | SP Rzozów | 22.72 | ||||
7. | Gołdasz Martyna | 06 | SP 1 Skawina | 23.42 | ||||
8. | Janik Lena | 06 | SP Rzozów | 23.52 | ||||
9. | Kumala Kamila | 06 | SP Rzozów | 24.35 | ||||
10. | Janik Natalia | 06 | SP Rzozów | 25.18 | ||||
11. | Starowicz Nina | 07 | SP 1 Skawina | 25.49 | ||||
12. | Kozanecka Aleksandra | 06 | SP 1 Skawina | 26.36 | ||||
13. | Krupnik Zofia | 07 | SP Radziszów | 26.53 | ||||
14. | Bierowiec Natalia | 07 | SP Rzozów | 26.78 | ||||
15. | Radziszowska Lena | 07 | Montessori School Kraków | 27.09 | ||||
16. | Agustyniak Oliwia | 07 | SP 53 Kraków | 29.48 | ||||
17. | Wołek Aleksandra | 07 | SP 1 Skawina | 30.55 | ||||
18. | Kawalec Natalia | 06 | SP 7 | 32.51 | ||||
19. | Barcik Julia | 07 | SP Rzozów | 33.64 | ||||
NW | Adaś Nadia | 06 | SP 2 Skawina | |||||
NW | Szczypczyk Lidia | 06 | SP 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/4/2017 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Foltyn Emilia | 05 | SP 53 Kraków | 15.67 | ||||
2. | Buczyńska Oliwia | 04 | SP 133 Kraków | 17.11 | ||||
3. | Kowalska Magdalena | 05 | SP 53 Kraków | 18.29 | ||||
4. | Stefanik Weronika | 05 | SP 53 Kraków | 18.32 | ||||
5. | Wrzoszczyk Anna | 05 | SP 4 Kraków | 18.86 | ||||
6. | Filipczyk Natalia | 05 | SP 2 Skawina | 19.11 | ||||
7. | Zachara Karolina | 05 | SP 4 Kraków | 19.34 | ||||
8. | Kołodziej Beata | 04 | SP 2 Skawina | 19.71 | ||||
9. | Szeląg Łucja | 04 | SP 53 Kraków | 19.80 | ||||
10. | Romańska Alicja | 05 | SP 4 Kraków | 21.07 | ||||
11. | Gałązka Julia | 05 | SP 133 Kraków | 24.65 | ||||
12. | Zawadzka Zuzanna | 05 | SP Rzozów | 25.76 | ||||
13. | Brzęska Karolina | 05 | SP Jaśkowice | 30.84 | ||||
14. | Kubas Julia | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 37.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/4/2017 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ponikiewicz Łucja | 03 | Gimnazjum 1 Skawina | 16.71 | ||||
2. | Skalny Daria | 02 | Gimnazjum 1 Skawina | 20.46 | ||||
3. | Kryda Alicja | 02 | Gimnazjum 1 Skawina | 20.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/4/2017 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Staniek Maciej | 08 | SP 4 Kraków | 22.73 | ||||
2. | Kutela Szymon | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 23.51 | ||||
3. | Foltyn Jakub | 09 | SP 53 Kraków | 24.60 | ||||
4. | Słonina Sławomir | 08 | SP Gaj | 27.26 | ||||
5. | Józefczyk Sebastian | 09 | SP Wiedeń | 27.48 | ||||
6. | Sorys Oliwier | 08 | SP 62 Kraków | 27.92 | ||||
7. | Rapacz Jan | 08 | SP Rzozów | 27.95 | ||||
8. | Zasępa Oliwer | 08 | SP 53 Kraków | 28.80 | ||||
9. | Mazankiewicz Szymon | 08 | SP 134 Kraków | 30.09 | ||||
10. | Zwonek Rafał | 08 | SP 133 Kraków | 31.42 | ||||
11. | Maślanka Krzysztof | 08 | SP Rzozów | 37.16 | ||||
12. | Czerny Filip | 09 | SP 1 Skawina | 40.71 | ||||
13. | Dubiel Bartosz | 09 | SP 1 Skawina | 42.46 | ||||
NW | Robaczewski Antoni | 08 | Open Future Kraków | |||||
NW | Zapała Bartosz | 09 | SP 53 Kraków | |||||
NIE UK. | Krupnik Jan | 09 | SP Radziszów |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/4/2017 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tomasik Wiktor | 06 | SP 2 Skawina | 21.65 | ||||
2. | Zapała Jan | 07 | SP 53 Kraków | 22.26 | ||||
3. | Bębenek Adrian | 06 | SP 2 Skawina | 23.01 | ||||
4. | Sochan Grzegorz | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 24.77 | ||||
5. | Łęcki Filip | 06 | SP Rzozów | 25.13 | ||||
6. | Szlachetka Sebastian | 07 | SP Wielkie Drogi | 26.07 | ||||
7. | Renc Filip | 07 | SP Libertów | 26.09 | ||||
8. | Gawron Antoni | 07 | SP 53 Kraków | 27.35 | ||||
9. | Frasik Franciszek | 07 | SP Radziszów | 27.89 | ||||
10. | Miśkiewicz Jakub | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 29.88 | ||||
11. | Janik Mateusz | 07 | SP Rzozów | 30.11 | ||||
12. | Daszkiewicz Mateusz | 07 | SP 2 Skawina | 30.64 | ||||
13. | Cymborowicz Artur | 07 | SP Libertów | 32.58 | ||||
14. | Bosman Mateusz | 07 | SP Rzozów | 34.67 | ||||
NW | Buczyńaski Mateusz | 06 | SP 133 Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/4/2017 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Paciorek Maciej | 05 | SP Radziszów | 17.02 | ||||
2. | Stefanik Karol | 05 | ZSK Skawina | 17.36 | ||||
3. | Buras Kamil | 04 | SP Rzozów | 17.48 | ||||
4. | Orkisz Jan | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 17.73 | ||||
5. | Barcik Karol | 04 | SP Rzozów | 18.22 | ||||
6. | Gadzała Patryk | 04 | SP Gaj | 18.86 | ||||
7. | Wnęk Antoni | 05 | SP 4 Kraków | 19.09 | ||||
8. | Zieliński Stanisław | 05 | SP 53 Kraków | 19.27 | ||||
9. | Bartnicki Jakub | 04 | SP 2 Skawina | 19.58 | ||||
10. | Młynarski Aleksander | 05 | SP 53 Kraków | 20.42 | ||||
11. | Polański Jan | 05 | SP 53 Kraków | 21.12 | ||||
12. | Mazanek Leon | 05 | SP 53 Kraków | 23.45 | ||||
13. | Ignacyk Paweł | 05 | SP Brzeźnica | 24.57 | ||||
14. | Kruk Kamil | 05 | SP 53 Kraków | 25.26 | ||||
NW | Moskal Augustyn | 05 | SP 53 Kraków | |||||
NW | Kwieciński Eryk | 04 | SP 53 Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/4/2017 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczek Dominik | 01 | Gimnazjum 72 Kraków | 13.56 | ||||
2. | Pyczek Adam | 02 | Gimnazjum 8 Kraków | 13.78 | ||||
3. | Tyrpa Michał | 02 | Gimnazjum 1 Skawina | 15.25 | ||||
4. | Adaś Kamil | 03 | Gimnazjum 1 Skawina | 15.38 | ||||
5. | Gadzała Hubert | 01 | Gimnazjum Gaj | 19.98 | ||||
6. | Dubiel Szymon | 02 | Gimnazjum 1 Skawina | 21.95 | ||||
7. | Przybyło Hubert | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 22.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/4/2017 - 9:09 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Weronika | 99 | Zawodnik niezrzeszony | 32.64 | ||||
2. | Łukasik Julia | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 34.32 | ||||
3. | Zapalska Martyna | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 37.70 | ||||
4. | Jaworska Oliwia | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 38.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/4/2017 - 9:11 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Surówka Krzysztof | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 35.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/4/2017 - 9:11 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szostek Mateusz | 94 | Zawodnik niezrzeszony | 28.61 | ||||
2. | Żuk Sławomir | 75 | Zawodnik niezrzeszony | 28.86 | ||||
3. | Urbaniec Wojciech | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 32.51 | ||||
4. | Szostek Adam | 60 | Zawodnik niezrzeszony | 49.20 |
PK | Gołdasz Michał | 10 | Przedszkole Katolickie Skawina |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |