XII Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 21 - 23/4/2017 |
1 - XII Puchar Rycerza Kmity BLOK Długodystansowy | 21/4/2017 - 15:30 |
Konkurencja 1 21/4/2017 - 15:30 | Kobiet, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Młynarska Józefina Kaleta Karolina Palcar Marta Gurgul Julia Kowal Emilia Bartuś Maria | 03 02 00 04 02 05 | Triathlon YMCA Kraków SiKReT Gliwice Jasień Sucha Besk. BOSiR Brzesko Omega Olkusz Kmita Zabierzów | 06 11 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 15:38 |
1 2 3 4 5 6 | Michna Klaudia Pituła Julia Włosik Wiktoria Chowaniec Oliwia Marciniak Justyna Owsianowska Sara | 05 05 05 04 05 02 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Karol Wadowice Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 6:53.86 6:25.98 6:13.77 6:20.21 6:28.87 NT |
Seria 3 z 7, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniak Natalia Orzechowska Wiktoria Cicha Aleksandra Gach Magdalena Dzik Wiktoria Mędrysa Martyna | 05 05 05 05 04 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ondraszek Bielsko Biała Limanowa-Swim Glosator Kraków | 06 06 06 11 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 6:08.87 6:01.19 5:43.53 5:44.02 6:01.84 6:10.88 |
Seria 4 z 7, 15:52 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Julia Piotrowicz Martyna Tasak Aleksandra Goj Aleksandra Kercel Emilia Kaleta Kalina | 05 04 03 05 05 05 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Siemacha ASP Kraków SiKReT Gliwice | 06 06 06 11 06 11 | POL POL POL POL POL POL | 5:33.95 5:28.01 5:14.67 5:21.50 5:31.89 5:42.93 |
Seria 5 z 7, 15:59 |
1 2 3 4 5 6 | Poznańska Justyna Miłek Marcelina Skudlik Marta Kuczera Wiktoria Mirowska Zuzanna Mitka Klaudia | 05 02 01 04 02 02 | UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Górnik Sosnowiec Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 11 11 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 5:06.95 5:02.19 4:58.73 5:00.16 5:03.73 5:13.99 |
Seria 6 z 7, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Adamska Zuzanna Peciak Katarzyna Kulisiewicz Adrianna Kozdęba Karolina Kindrat Julia Rajca Luiza | 02 02 02 03 03 04 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SiKReT Gliwice UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 11 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:53.59 4:46.87 4:43.05 4:45.27 4:48.23 4:57.76 |
Seria 7 z 7, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bogucka Karolina Szymczak Patrycja Klimek Marta SO Kosińska Dominika Pogoń Milena Kusion Weronika | 00 02 03 01 03 02 | Karol Wadowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Grn BOSiR Brzesko | 06 11 06 11 11 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:39.88 4:32.55 4:26.89 4:29.88 4:33.54 4:40.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/4/2017 - 16:16 | Mężczyzn, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 16:16 |
1 2 3 4 5 | Sowa Karol Podkowa Arkadiusz Nowotny Dawid Talaga Maciej Jurzak Michał | 02 00 01 02 02 | Jasień Sucha Besk. Korona Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. | 06 06 11 06 06 | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 | Stec Piotr Sikora Olgierd Kędra Kamil Daszkiewicz Mikołaj Ponikiewski Karol Kraus Wiktor | 04 05 04 04 99 03 | Kmita Zabierzów Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | NT 6:34.95 6:01.79 6:20.65 NT NT |
Seria 3 z 9, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowski Antoni Strózik Mikołaj Pajerski Jakub Płusa Maksymilian Ziółko Wiktor Bukała Bartosz | 05 04 05 04 05 03 | SMS Galicja Kraków Glosator Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 5:49.55 5:39.32 5:20.03 5:28.10 5:45.29 5:54.85 |
Seria 4 z 9, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 | Gibuła Patryk Docew Maksymilian Skrzyszowski Bruno Gościński Jakub Dobrev Martin Sewielski Kacper | 05 02 03 05 03 05 | BOSiR Brzesko Wisła Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Albatros'2001 Varna Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 | POL POL POL POL BUL POL | 5:14.40 5:09.97 5:06.65 5:06.69 5:10.00 5:17.30 |
Seria 5 z 9, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Kamil Wanat Grzegorz Ryś Tymon Jamróz Michał Miodoński Mateusz SO Dymitrov Michail | 03 03 02 03 03 05 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Albatros'2001 Varna | 06 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL BUL | 5:03.84 5:01.72 4:51.19 4:58.35 5:03.55 5:05.00 |
Seria 6 z 9, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Jędrszczyk Kacper Mazur Bartosz Basa Szymon Norek Mateusz Kowolik Alex Szastak Błażej | 02 02 03 02 04 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Park Wodny Tarn. Góry Wisła Kraków | 06 06 06 11 11 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:44.93 4:42.15 4:39.89 4:41.08 4:44.67 4:49.58 |
Seria 7 z 9, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wleciał Damian Kałuża Jakub Nowak Jan Kwaśny Jakub Majda Adam Stanek Kacper | 03 02 02 01 01 04 | Solne Miasto Wieliczka Bobry Dębica BOSiR Brzesko AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 08 06 11 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:34.46 4:27.32 4:26.92 4:26.96 4:27.52 4:36.78 |
Seria 8 z 9, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Paweł Synowiec Mikołaj Pająk Jakub Czech Arkadiusz Daszkiewicz Michał SO Sumara Konrad | 01 02 02 03 03 00 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Unia Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 11 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:15.77 4:13.51 4:11.74 4:11.97 4:13.67 4:22.33 |
Seria 9 z 9, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 | Milbrant Kacper Respondek Remigiusz Pawlaczyk Patryk Kolanowski Wiktor Stec Kacper Sionkowski Arkadiusz | 01 01 00 99 99 00 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 11 11 05 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:09.25 4:07.69 4:01.72 4:04.77 4:07.92 4:11.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/4/2017 - 17:11 | Kobiet, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 | Mikulska Oliwia Zaborowicz Julia Marek Amelia Weiss Weronika Cholewa Karolina SK Smoleń Patrycja | 04 01 05 05 01 05 | BOSiR Brzesko Górnik Sosnowiec BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 11 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 17:19 |
1 2 3 4 5 6 | Niemczyk Wiktoria Kapitan Paulina Podleśny Emilia Widurska Kinga Dela Natalia Bednarz Natalia | 02 01 00 02 04 04 | MOSM Tychy AZS AWF Katowice Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Atut Częstochowa Siemacha ASP Kraków | 11 11 06 06 11 06 | POL POL POL POL POL POL | NT 6:00.22 5:42.19 5:51.55 6:50.07 NT |
Seria 3 z 3, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 | Niepogodzińska Izabela Fuks Aleksandra Nocoń Dominika Czornik Julia Hojoł Agata SK Bigos Dominika | 03 03 02 01 01 01 | SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Manta Kochłowice Ruda Śl. AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice | 06 11 11 11 06 11 | POL POL POL POL POL POL | 5:29.31 5:18.74 5:16.52 5:17.21 5:20.00 5:41.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/4/2017 - 17:33 | Mężczyzn, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:33 |
1 2 3 4 5 | Żegleń Miłosz Skrzypek Filip Mrzygłód Michał Norek Mateusz Kogut Tadeusz | 04 03 02 02 04 | Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków | 11 06 11 11 06 | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bryg Bartosz Kubsik Stanisław Niedojad Aleksy Laquidara Riccardo Andrea Płoskonka Jakub Adamus Patryk | 04 03 01 04 03 04 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków AZS AWF Katowice Nuoto Milazzo SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec | 06 06 11 06 11 | POL POL POL ITA POL POL | 5:57.26 5:23.37 5:13.06 5:22.20 5:47.29 NT |
Seria 3 z 4, 17:47 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Adam Piętka Marcin Sowa Łukasz Lewicki Filip Maciąg Wojciech Jurek Przemysław | 03 99 03 03 02 81 | Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Bobry Dębica | 06 06 06 06 06 08 | POL POL POL POL POL POL | 5:09.99 4:58.08 4:57.11 4:57.84 5:02.87 5:12.48 |
Seria 4 z 4, 17:52 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Bruno Szczepaniak Paweł Dubas Mateusz Fiks Krzysztof Cieśla Oskar Goździaszek Krystian | 00 99 01 00 01 02 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice UKS 190 Łódź AZS AWF Katowice Bobry Dębica | 06 06 11 05 11 08 | POL POL POL POL POL POL | 4:46.16 4:42.91 4:26.40 4:40.21 4:45.02 4:53.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/4/2017 - 17:59 | Kobiet, 800m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:59 |
2 3 4 | Gorszanów Jagoda Sikora Aleksandra Kusion Judyta | 05 97 06 | Jedność 32 Przyszowice Triathlon YMCA Kraków BOSiR Brzesko | 11 06 06 | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 18:11 |
1 2 3 4 5 6 | Lipowska Małgorzata Jodłowska Zuzanna Bocian Roksana Pogorzelska Laura SK Habowska Weronika Nadybska Natalia | 95 03 04 01 03 01 | Triathlon YMCA Kraków SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Glosator Kraków | 06 06 11 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 18:23 |
1 2 3 4 5 6 | Król Wiktoria Panek Nikola Grela Amelia Mleczek Natalia Niemczyk Wiktoria Browarska Emilia | 02 03 03 05 02 04 | SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów Jedność 32 Przyszowice MOSM Tychy Jedność 32 Przyszowice | 06 06 06 11 11 11 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 18:36 |
1 2 3 4 5 6 | Morciszek Weronika Brach Oliwia Schab Zuzanna Basista Barbara Gicala Patrycja Dadej Julia | 04 04 03 04 04 05 | SiKReT Gliwice BOSiR Brzesko Wisła Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko | 11 06 06 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 11:37.38 11:12.33 11:02.22 11:08.74 11:17.26 11:40.91 |
Seria 5 z 6, 18:48 |
1 2 3 4 5 6 | Gwiazdowska Wiktoria Dach Wiktoria SK Sikora Marta Bociek Wiktoria Wolny Natalia Madej Maja | 03 03 00 04 04 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Górnik Sosnowiec Jedność 32 Przyszowice BOSiR Brzesko | 06 06 06 11 11 06 | POL POL POL POL POL POL | 10:25.38 9:47.92 9:43.21 9:47.29 10:13.94 10:36.71 |
Seria 6 z 6, 19:00 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Magdalena Pogoń Milena Zaborowicz Julia Kosińska Dominika Kusion Weronika Fuks Aleksandra | 01 03 01 01 02 03 | SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn Górnik Sosnowiec AZS AWF Katowice BOSiR Brzesko Gilus Gilowice | 06 11 11 11 06 11 | POL POL POL POL POL POL | 9:32.43 9:24.00 8:44.28 9:22.98 9:29.80 9:36.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/4/2017 - 19:11 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 19:11 |
2 3 4 | Szczepanik Kacper Browarski Maciej Dybowski Antoni | 05 04 05 | Siemacha ASP Kraków Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków | 06 11 06 | POL POL POL | NT 10:40.14 12:09.07 |
Seria 2 z 2, 19:23 |
1 2 3 4 5 | Gibuła Patryk Kowolik Alex Kalkan Jakub Masiuk Ksawery Kłaput Maciej | 05 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko Park Wodny Tarn. Góry Jedność 32 Przyszowice BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 06 11 11 06 06 | POL POL POL POL POL | 10:37.69 10:09.07 9:12.92 9:42.24 10:29.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/4/2017 - 19:35 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 19:35 |
1 2 3 4 5 6 | Koczur Michał Mrzygłód Michał Goździaszek Krystian Danikiewicz Dawid SO Augustyn Jan Pająk Mikołaj | 01 02 02 03 02 01 | Jasień Sucha Besk. Gilus Gilowice Bobry Dębica Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 11 08 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 20:01 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Tomasz Ziółko Maciej Herisz Jakub Czerwiec Artur Wilczek Jakub Balicki Michał | 78 77 02 76 82 00 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Górnik Sosnowiec Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 25:18.13 25:00.00 19:31.65 19:48.75 25:00.00 NT |
Seria 3 z 4, 20:27 |
1 2 3 4 5 6 | Fortuna Filip Koryciński Kamil Kałuża Jakub Czajkowski Mateusz Adamczyk Wojciech Pniak Bartosz | 03 03 02 02 02 02 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Bobry Dębica SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków | 06 06 08 06 11 06 | POL POL POL POL POL POL | 19:19.16 18:32.66 17:46.99 17:58.68 19:15.55 19:20.89 |
Seria 4 z 4, 20:48 |
1 2 3 4 5 6 | Lamla Filip Kłaput Bartosz SK Pawlaczyk Patryk Respondek Remigiusz Szarpak Marcin Nowak Jan | 03 00 00 01 01 02 | Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków UKS 190 Łódź AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice BOSiR Brzesko | 11 06 05 11 11 06 | POL POL POL POL POL POL | 16:51.08 16:31.92 15:43.56 16:24.18 16:40.82 17:18.13 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |