XII Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 21 - 23/4/2017 |
3 - XII Puchar Rycerza Kmity FINAŁY | 22/4/2017 - 16:00 |
Konkurencja 12 22/4/2017 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Zając-Więckowska Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 28.46 | 544 |
2. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.74 | 528 | |||
3. | Kasurova Anastasia | 01 | Albatros'2001 Varna | 28.84 | 523 | |||
4. | Fijołek Aleksandra | 01 | MOSM Tychy | 29.10 | 509 | |||
5. | Orpel Milena | 01 | MKS MOS Katowice | 29.12 | 508 | |||
6. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 30.40 | 446 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/4/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Magierowska Julia | 02 | Piątka Chorzów | 27.43 | 608 |
2. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 27.55 | 600 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.07 | 567 | |||
4. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.38 | 549 | |||
5. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 28.68 | 532 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.77 | 475 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/4/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.93 | 518 |
2. | Ivanova Viktoria | 04 | Albatros'2001 Varna | 29.56 | 485 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.73 | 477 | |||
4. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 29.74 | 477 | |||
5. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 29.95 | 467 | |||
6. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 30.10 | 460 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/4/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 32.18 | 376 |
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 33.23 | 342 | |||
3. | Głombica Julia | 06 | Piątka Chorzów | 33.40 | 336 | |||
4. | Porębska Maja | 06 | Glosator Kraków | 33.46 | 335 | |||
5. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.55 | 332 | |||
6. | Polaczek Wiktoria | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 33.88 | 322 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/4/2017 - 16:10 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.59 | 559 |
2. | Batko Karol SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.85 | 541 | |||
3. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 25.43 | 505 | |||
4. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 25.58 | 496 | |||
5. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 25.61 | 495 | |||
6. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 25.71 | 489 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/4/2017 - 16:10 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 25.53 | 499 |
2. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 25.87 | 480 | |||
3. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 26.08 | 468 | |||
4. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.21 | 461 | |||
5. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.41 | 451 | |||
6. | Jurzak Michał | 02 | Jasień Sucha Besk. | 26.69 | 437 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/4/2017 - 16:10 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.28 | 367 |
2. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 28.58 | 356 | |||
3. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 29.60 | 320 | |||
4. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 29.80 | 314 | |||
5. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.99 | 308 | |||
6. | Petkov Tsvetan | 04 | Albatros'2001 Varna | 30.49 | 293 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/4/2017 - 16:10 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 31.86 | 257 |
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 32.12 | 250 | |||
3. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.93 | 232 | |||
4. | Sroichkov Stanislav | 06 | Albatros'2001 Varna | 33.24 | 226 | |||
5. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 33.43 | 222 | |||
6. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 34.91 | 195 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/4/2017 - 16:19 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.46 | 567 | 30.61 | 37.85 |
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:08.48 | 566 | 32.37 | 36.11 | |||
3. | Czornik Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:09.97 | 531 | 32.30 | 37.67 | |||
4. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.11 | 528 | 32.12 | 37.99 | |||
5. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 1:14.05 | 448 | 34.32 | 39.73 | |||
6. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 1:17.80 | 386 | 35.67 | 42.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/4/2017 - 16:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:07.14 | 601 | 30.69 | 36.45 |
2. | Magierowska Julia | 02 | Piątka Chorzów | 1:08.61 | 563 | 30.89 | 37.72 | |||
3. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 1:09.14 | 550 | 32.34 | 36.80 | |||
4. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:09.93 | 532 | 32.34 | 37.59 | |||
5. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.95 | 531 | 32.42 | 37.53 | |||
6. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.27 | 502 | 32.21 | 39.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/4/2017 - 16:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:12.41 | 479 | 35.26 | 37.15 |
2. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:12.83 | 471 | 33.66 | 39.17 | |||
3. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:12.89 | 469 | 34.13 | 38.76 | |||
4. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.47 | 440 | 33.12 | 41.35 | |||
5. | Marczak Marta | 04 | Piątka Chorzów | 1:15.44 | 423 | 34.83 | 40.61 | |||
6. | Morciszek Weronika | 04 | SiKReT Gliwice | 1:16.87 | 400 | 35.08 | 41.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/4/2017 - 16:29 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 59.33 | 622 | 28.32 | 31.01 |
2. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 1:00.96 | 573 | 28.26 | 32.70 | |||
3. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 1:02.26 | 538 | 28.72 | 33.54 | |||
4. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 1:03.64 | 504 | 29.14 | 34.50 | |||
5. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:03.80 | 500 | 29.48 | 34.32 | |||
6. | Batko Karol SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.50 | 462 | 28.78 | 36.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/4/2017 - 16:29 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:03.43 | 509 | 30.47 | 32.96 |
2. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:04.13 | 492 | 30.61 | 33.52 | |||
3. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.31 | 466 | 31.06 | 34.25 | |||
4. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:06.32 | 445 | 30.42 | 35.90 | |||
5. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.44 | 443 | 29.27 | 37.17 | |||
6. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.56 | 421 | 30.35 | 37.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/4/2017 - 16:29 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Adamus Patryk | 04 | Górnik Sosnowiec | 1:09.12 | 393 | 32.29 | 36.83 |
2. | Laquidara Riccardo Andrea | 04 | Nuoto Milazzo | 1:09.23 | 391 | 33.49 | 35.74 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.35 | 373 | 32.98 | 37.37 | |||
4. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:12.37 | 343 | 33.58 | 38.79 | |||
5. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:13.17 | 331 | 34.59 | 38.58 | |||
6. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:13.35 | 329 | 33.26 | 40.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/4/2017 - 16:38 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:20.17 | 615 | 33.68 | 35.82 | 36.75 | 33.92 | |||
2. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:22.07 | 591 | 33.77 | 35.93 | 36.52 | 35.85 | |||
3. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 2:24.16 | 565 | 33.94 | 36.08 | 36.86 | 37.28 | |||
4. | Czornik Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 2:30.93 | 492 | 35.50 | 37.84 | 38.74 | 38.85 | |||
5. | Hojoł Agata SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:37.46 | 434 | 37.14 | 39.68 | 40.67 | 39.97 | |||
6. | Bigos Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:43.86 | 385 | 38.95 | 40.96 | 42.53 | 41.42 | |||
7. | Kapitan Paulina | 01 | AZS AWF Katowice | 2:53.39 | 325 | 39.91 | 43.49 | 45.98 | 44.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/4/2017 - 16:38 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:25.68 | 548 | 34.16 | 36.88 | 37.83 | 36.81 | |||
2. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 2:26.44 | 539 | 34.58 | 37.12 | 37.77 | 36.97 | |||
3. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:28.46 | 517 | 34.42 | 36.98 | 38.40 | 38.66 | |||
4. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:28.65 | 516 | 34.87 | 37.63 | 38.29 | 37.86 | |||
5. | Zając Aleksandra | 02 | MOSM Tychy | 2:29.74 | 504 | 34.87 | 37.65 | 38.89 | 38.33 | |||
6. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:31.53 | 487 | 35.32 | 37.42 | 38.94 | 39.85 | |||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:32.71 | 475 | 36.26 | 38.52 | 39.47 | 38.46 | |||
8. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:33.43 | 469 | 36.60 | 38.42 | 39.54 | 38.87 | |||
9. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:33.52 | 468 | 36.58 | 38.83 | 39.51 | 38.60 | |||
10. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 2:34.54 | 459 | 35.90 | 38.45 | 40.35 | 39.84 | |||
11. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:35.90 | 447 | 36.01 | 39.17 | 40.66 | 40.06 | |||
12. | Buk Alicja | 02 | Korona Swim Kielce | 2:38.97 | 421 | 38.69 | 39.86 | 40.50 | 39.92 | |||
13. | Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 2:40.01 | 413 | 37.34 | 40.40 | 42.45 | 39.82 | |||
14. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 2:41.48 | 402 | 38.36 | 40.39 | 41.51 | 41.22 | |||
15. | Wilczyńska Inez | 03 | MKS MOS Katowice | 2:46.87 | 364 | 38.21 | 42.70 | 44.46 | 41.50 | |||
16. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:48.92 | 351 | 39.36 | 42.93 | 44.07 | 42.56 | |||
17. | Kliś Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biała | 2:52.26 | 331 | 39.09 | 43.58 | 45.37 | 44.22 | |||
18. | Konopka Patrycja | 03 | Korona Swim Kielce | 2:55.24 | 314 | 42.90 | 44.38 | 44.62 | 43.34 | |||
19. | Chęcina Zuzanna | 03 | Korona Swim Kielce | 2:59.04 | 295 | 43.05 | 45.13 | 46.11 | 44.75 | |||
20. | Zastępińska Natalia | 03 | NKP Bielsko Biała | 3:06.13 | 262 | 44.34 | 48.18 | 49.05 | 44.56 | |||
21. | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 3:09.01 | 251 | 42.98 | 48.65 | 50.11 | 47.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/4/2017 - 16:38 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:30.21 | 500 | 35.62 | 37.50 | 38.38 | 38.71 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:33.09 | 472 | 35.27 | 40.00 | 41.15 | 36.67 | |||
3. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.84 | 439 | 36.12 | 39.30 | 40.95 | 40.47 | |||
4. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 2:40.61 | 409 | 37.50 | 41.16 | 42.34 | 39.61 | |||
5. | Morciszek Weronika | 04 | SiKReT Gliwice | 2:40.88 | 407 | 37.46 | 41.53 | 42.19 | 39.70 | |||
6. | Radeva Elena | 04 | Albatros'2001 Varna | 2:45.81 | 371 | 39.19 | 40.88 | |||||
7. | Hristova Anastasia | 04 | Albatros'2001 Varna | 2:46.40 | 367 | 39.22 | 42.42 | 42.80 | 41.96 | |||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:48.76 | 352 | 40.13 | 42.62 | 43.67 | 42.34 | |||
9. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:50.26 | 343 | 40.89 | 43.32 | 43.61 | 42.44 | |||
10. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:51.53 | 335 | 40.18 | 43.59 | 45.26 | 42.50 | |||
11. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:55.60 | 313 | 41.70 | 45.32 | 45.64 | 42.94 | |||
12. | Kucharska Magdalena | 04 | Piątka Chorzów | 2:56.43 | 308 | 41.81 | 45.42 | 45.76 | 43.44 | |||
13. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 2:59.79 | 291 | 43.11 | 45.01 | |||||
14. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 3:07.27 | 258 | 43.47 | 48.63 | |||||
15. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:09.91 | 247 | 44.54 | 45.68 | |||||
16. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:11.98 | 239 | 45.33 | 49.77 | 49.11 | 47.77 | |||
17. | Strząbała Alicja | 05 | Korona Swim Kielce | 3:12.80 | 236 | |||||||
18. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | 3:23.17 | 202 | 46.90 | 51.89 | 53.45 | 50.93 | |||
19. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:30.28 | 182 | 51.87 | ||||||
20. | Kochel Oliwia | 05 | Korona Swim Kielce | 3:52.41 | 135 | 54.49 | 59.66 | 1:00.74 | 57.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/4/2017 - 16:52 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pawlaczyk Patryk | 00 | UKS 190 Łódź | 2:05.49 | 596 | 30.27 | 32.36 | 31.99 | 30.87 | |||
2. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:05.80 | 591 | 29.79 | 32.31 | 32.43 | 31.27 | |||
3. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 2:08.95 | 549 | 30.65 | 32.32 | 33.06 | 32.92 | |||
4. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 2:10.87 | 525 | 30.96 | 33.35 | 33.77 | 32.79 | |||
5. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:18.69 | 441 | 32.61 | 35.55 | 35.80 | 34.73 | |||
6. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:18.81 | 440 | 31.80 | 35.16 | 36.14 | 35.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/4/2017 - 16:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:16.99 | 458 | 32.46 | 34.91 | 36.19 | 33.43 | |||
2. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:17.60 | 452 | 31.68 | 35.64 | 36.41 | 33.87 | |||
3. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:18.85 | 440 | 32.19 | 35.16 | 36.80 | 34.70 | |||
4. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:25.26 | 384 | 33.44 | 36.25 | 38.38 | 37.19 | |||
5. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:25.39 | 383 | 34.70 | 36.95 | 38.17 | 35.57 | |||
6. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:27.64 | 366 | 34.36 | 37.62 | 38.05 | 37.61 | |||
7. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:27.76 | 365 | 33.07 | 37.38 | 38.85 | 38.46 | |||
8. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:27.94 | 364 | 33.09 | 36.11 | 39.05 | 39.69 | |||
9. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:29.20 | 354 | |||||||
10. | Fortuński Jan | 03 | Korona Swim Kielce | 2:36.02 | 310 | 37.00 | 40.39 | 40.16 | 38.47 | |||
11. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:36.49 | 307 | 37.32 | 39.62 | 40.08 | 39.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/4/2017 - 16:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 2:22.29 | 409 | 34.53 | 36.34 | 36.17 | 35.25 | |||
2. | Ellgoth Szymon | 04 | Piątka Chorzów | 2:25.60 | 381 | 34.30 | 37.23 | 37.73 | 36.34 | |||
3. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:28.83 | 357 | 35.20 | 37.74 | 38.79 | 37.10 | |||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:29.88 | 350 | 34.78 | 39.01 | 38.58 | 37.51 | |||
5. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 2:36.06 | 310 | 36.38 | 39.43 | 40.57 | 39.68 | |||
6. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:37.06 | 304 | 36.78 | 40.12 | |||||
7. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:38.30 | 297 | 36.96 | 39.85 | 41.01 | 40.48 | |||
8. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 2:40.67 | 284 | 37.68 | 41.69 | 42.67 | 38.63 | |||
9. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:46.67 | 254 | 38.43 | 43.04 | 43.67 | 41.53 | |||
10. | Petkov Tsvetan | 04 | Albatros'2001 Varna | 2:51.15 | 235 | 39.48 | 43.77 | 45.58 | 42.32 | |||
11. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 2:53.80 | 224 | 42.14 | 43.82 | 44.86 | 42.98 | |||
12. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:13.33 | 163 | 46.99 | 49.16 | 49.46 | 47.72 | |||
13. | Bekier Filip | 05 | Korona Swim Kielce | 3:13.93 | 161 | 45.98 | 48.90 | |||||
14. | Bielski Filip | 05 | MKS MOS Katowice | 3:16.60 | 155 | |||||||
15. | Banach Jan | 05 | Korona Swim Kielce | 3:19.65 | 148 | 46.75 | 50.72 | 52.76 | 49.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/4/2017 - 17:05 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 35.35 | 540 |
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 35.68 | 525 | |||
3. | Zając-Więckowska Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 36.21 | 503 | |||
4. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 36.25 | 501 | |||
5. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 37.42 | 455 | |||
6. | Niedźwiedź Małgorzata | 01 | AZS AWF Katowice | 39.48 | 388 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/4/2017 - 17:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 35.18 | 548 |
2. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 35.25 | 545 | |||
3. | Beruś Marta | 02 | Piątka Chorzów | 35.40 | 538 | |||
4. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.21 | 503 | |||
5. | Pawłowska Paulina Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 36.50 | 491 | |||
6. | Dach Wiktoria SK | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.65 | 485 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/4/2017 - 17:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 37.39 | 456 |
2. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 39.57 | 385 | |||
3. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 40.18 | 368 | |||
4. | Hristova Anastasia | 04 | Albatros'2001 Varna | 40.27 | 365 | |||
5. | Maciążek Oliwia | 04 | Korona Swim Kielce | 40.70 | 354 | |||
6. | Kucharska Magdalena | 04 | Piątka Chorzów | 40.82 | 351 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/4/2017 - 17:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 42.02 | 321 |
2. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 42.51 | 310 | |||
3. | Polaczek Wiktoria | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 42.84 | 303 | |||
4. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 43.27 | 294 | |||
5. | Porębska Maja | 06 | Glosator Kraków | 43.45 | 291 | |||
6. | Kasińska Martyna | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 43.57 | 288 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/4/2017 - 17:15 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 31.20 | 530 |
2. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.64 | 508 | |||
3. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 31.67 | 506 | |||
4. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 31.95 | 493 | |||
5. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 32.84 | 454 | |||
6. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 33.37 | 433 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/4/2017 - 17:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Wiekiera Dawid | 02 | MOSM Tychy | 32.31 | 477 |
2. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.72 | 459 | |||
3. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.19 | 440 | |||
4. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 33.36 | 433 | |||
5. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.38 | 432 | |||
6. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 33.98 | 410 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/4/2017 - 17:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.20 | 369 |
2. | Miłek Adam | 04 | MKS MOS Katowice | 38.70 | 277 | |||
3. | Dymitrov Michail | 05 | Albatros'2001 Varna | 39.31 | 265 | |||
4. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 40.02 | 251 | |||
5. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 40.13 | 249 | |||
6. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 40.40 | 244 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/4/2017 - 17:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 42.35 | 211 |
2. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 44.77 | 179 | |||
3. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 45.67 | 169 | |||
4. | Sroichkov Stanislav | 06 | Albatros'2001 Varna | 45.75 | 168 | |||
5. | Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 45.91 | 166 | |||
6. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 47.45 | 150 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/4/2017 - 17:25 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:09.00 | 633 | 30.47 | 32.99 | 33.18 | 32.36 | |||
2. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:11.65 | 595 | 31.07 | 33.23 | 34.22 | 33.13 | |||
3. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:12.03 | 590 | 31.62 | 33.91 | 33.88 | 32.62 | |||
4. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 2:14.54 | 558 | 31.67 | 34.72 | 34.77 | 33.38 | |||
5. | Czornik Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 2:19.66 | 499 | 33.09 | 35.59 | 36.07 | 34.91 | |||
6. | Fijołek Aleksandra | 01 | MOSM Tychy | 2:20.62 | 488 | 31.91 | 34.81 | 37.04 | 36.86 | |||
7. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:22.82 | 466 | 33.07 | 36.04 | 36.85 | 36.86 | |||
8. | Orpel Milena | 01 | MKS MOS Katowice | 2:23.71 | 458 | 32.41 | 36.50 | 38.37 | 36.43 | |||
9. | Szczygieł Aleksandra | 01 | MKS MOS Katowice | 2:28.30 | 416 | 33.84 | 37.35 | 38.81 | 38.30 | |||
10. | Bigos Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:31.33 | 392 | 35.52 | 38.54 | 39.22 | 38.05 | |||
11. | Kapitan Paulina | 01 | AZS AWF Katowice | 2:36.99 | 351 | 35.94 | 39.03 | 41.51 | 40.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/4/2017 - 17:25 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 2:09.73 | 622 | 30.19 | 33.28 | 33.86 | 32.40 | |||
2. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.78 | 594 | 30.43 | 33.20 | 34.53 | 33.62 | |||
3. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 2:13.73 | 568 | 32.02 | 33.78 | 34.02 | 33.91 | |||
4. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:16.64 | 532 | 30.90 | 34.27 | 35.44 | 36.03 | |||
5. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:16.87 | 530 | 31.89 | 34.32 | 35.41 | 35.25 | |||
6. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:16.91 | 529 | 31.59 | 34.58 | 35.46 | 35.28 | |||
7. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:17.33 | 524 | 31.84 | 35.09 | 36.13 | 34.27 | |||
8. | Węska Kinga | 03 | Korona Swim Kielce | 2:19.49 | 500 | 32.87 | 36.54 | 36.63 | 33.45 | |||
9. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:19.57 | 500 | 32.03 | 35.43 | 36.04 | 36.07 | |||
10. | Kindrat Julia | 03 | SiKReT Gliwice | 2:19.99 | 495 | 32.84 | 35.48 | 36.23 | 35.44 | |||
11. | Nawrot Aleksandra | 02 | Korona Swim Kielce | 2:20.59 | 489 | 32.85 | 37.05 | 36.83 | 33.86 | |||
12. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:20.78 | 487 | 33.06 | 36.06 | 36.82 | 34.84 | |||
13. | Kaleta Karolina | 02 | SiKReT Gliwice | 2:25.08 | 445 | 33.07 | 37.09 | 38.24 | 36.68 | |||
14. | Żelazko Emilia | 03 | MKS MOS Katowice | 2:26.12 | 435 | 32.97 | 37.09 | |||||
15. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 2:28.26 | 417 | 33.84 | 37.27 | 38.75 | 38.40 | |||
16. | Nowak Jagoda | 02 | MKS MOS Katowice | 2:28.45 | 415 | 32.52 | 36.73 | 41.31 | 37.89 | |||
17. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:28.70 | 413 | 32.77 | 37.41 | 40.31 | 38.21 | |||
18. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:28.73 | 413 | 33.58 | 38.25 | 39.73 | 37.17 | |||
19. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 2:34.67 | 367 | 35.12 | 40.23 | 40.27 | 39.05 | |||
20. | Myszkowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 2:38.33 | 342 | 36.08 | 40.55 | 41.85 | 39.85 | |||
21. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 2:40.33 | 329 | 37.61 | 41.13 | 43.01 | 38.58 | |||
22. | Chęcina Zuzanna | 03 | Korona Swim Kielce | 2:41.11 | 325 | 37.98 | 41.85 | 42.04 | 39.24 | |||
23. | Młynarska Józefina | 03 | Triathlon YMCA Kraków | 2:42.67 | 315 | 36.66 | 41.32 | 42.87 | 41.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/4/2017 - 17:25 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:12.67 | 582 | 31.63 | 33.91 | 34.08 | 33.05 | |||
2. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:21.24 | 482 | 33.18 | 36.98 | 37.34 | 33.74 | |||
3. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:22.72 | 467 | 32.88 | 36.86 | 37.39 | 35.59 | |||
4. | Mleczek Natalia | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 2:24.48 | 450 | 33.28 | 36.91 | 37.37 | 36.92 | |||
5. | Ivanova Viktoria | 04 | Albatros'2001 Varna | 2:24.92 | 446 | 33.43 | 37.61 | 37.71 | 36.17 | |||
6. | Dela Natalia | 04 | Atut Częstochowa | 2:26.05 | 436 | 33.33 | 37.02 | 38.33 | 37.37 | |||
7. | Goj Aleksandra | 05 | Górnik Sosnowiec | 2:28.22 | 417 | 33.87 | 37.96 | 39.23 | 37.16 | |||
8. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:31.21 | 393 | 34.91 | 38.20 | 39.42 | 38.68 | |||
9. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:34.23 | 370 | 34.80 | 39.30 | 41.27 | 38.86 | |||
10. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:35.48 | 361 | 36.63 | 40.07 | 41.03 | 37.75 | |||
11. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:37.99 | 344 | 36.54 | 40.77 | |||||
12. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:39.20 | 336 | 36.52 | 41.14 | 41.90 | 39.64 | |||
13. | Kaleta Kalina | 05 | SiKReT Gliwice | 2:40.07 | 331 | 35.29 | 40.90 | 43.39 | 40.49 | |||
14. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 2:40.77 | 327 | 35.55 | 41.12 | 41.77 | 42.33 | |||
15. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:40.94 | 326 | 38.26 | 40.82 | 41.62 | 40.24 | |||
16. | Chrząstowska Angelika | 04 | Korona Swim Kielce | 2:42.70 | 315 | 37.67 | 41.94 | 42.97 | 40.12 | |||
17. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:45.36 | 300 | 37.53 | 42.88 | 43.06 | 41.89 | |||
18. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 2:48.01 | 286 | 37.29 | 43.99 | 45.10 | 41.63 | |||
19. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:49.58 | 278 | 37.87 | 43.59 | 44.85 | 43.27 | |||
20. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 2:50.92 | 272 | 36.72 | 42.80 | 45.93 | 45.47 | |||
21. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:01.88 | 225 | 42.04 | 46.47 | 47.29 | 46.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/4/2017 - 17:38 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:55.30 | 640 | 27.68 | 29.56 | 28.95 | 29.11 | |||
2. | Pawlaczyk Patryk | 00 | UKS 190 Łódź | 1:58.25 | 593 | 28.69 | 30.76 | 30.28 | 28.52 | |||
3. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:58.44 | 590 | 28.14 | 30.16 | 30.73 | 29.41 | |||
4. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 2:00.99 | 554 | 28.13 | 30.32 | 30.89 | 31.65 | |||
5. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 2:01.96 | 540 | 27.99 | 31.88 | 32.33 | 29.76 | |||
6. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 2:02.15 | 538 | 28.10 | 31.02 | 31.96 | 31.07 | |||
7. | Respondek Remigiusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.26 | 523 | 28.50 | 31.44 | 31.75 | 31.57 | |||
8. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:03.47 | 521 | 28.56 | 31.57 | 32.22 | 31.12 | |||
9. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 2:04.34 | 510 | 28.79 | 32.32 | 32.20 | 31.03 | |||
10. | Kwaśny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 2:05.32 | 498 | 29.36 | 32.36 | 32.74 | 30.86 | |||
11. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 2:05.54 | 495 | 29.05 | 32.47 | 33.24 | 30.78 | |||
12. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.66 | 471 | 29.22 | 31.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/4/2017 - 17:38 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 2:01.79 | 543 | 28.30 | 31.14 | 31.88 | 30.47 | |||
2. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:03.59 | 519 | 29.00 | 31.86 | 31.73 | 31.00 | |||
3. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:04.23 | 511 | 28.14 | 32.01 | 32.68 | 31.40 | |||
4. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:04.46 | 508 | 29.22 | 31.35 | 32.51 | 31.38 | |||
5. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:04.78 | 505 | 28.96 | 31.91 | 32.19 | 31.72 | |||
6. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.24 | 499 | 29.14 | 32.68 | 33.06 | 30.36 | |||
7. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:06.52 | 484 | 29.54 | 32.59 | 32.25 | 32.14 | |||
8. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:07.76 | 470 | 29.40 | 31.84 | 32.92 | 33.60 | |||
9. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:09.90 | 447 | 29.38 | 33.42 | |||||
10. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:11.24 | 434 | 30.15 | 34.01 | 34.62 | 32.46 | |||
11. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 2:11.61 | 430 | 30.15 | 33.23 | 35.02 | 33.21 | |||
12. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:11.84 | 428 | 29.83 | 33.58 | 35.03 | 33.40 | |||
13. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:12.87 | 418 | 30.12 | 33.68 | 34.56 | 34.51 | |||
14. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:14.44 | 403 | 30.44 | 34.40 | |||||
15. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:15.81 | 391 | 30.24 | 34.51 | 35.95 | 35.11 | |||
16. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:15.94 | 390 | 31.52 | 34.45 | 35.06 | 34.91 | |||
17. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:16.64 | 384 | 30.23 | 34.24 | 36.58 | 35.59 | |||
18. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:17.48 | 377 | 31.78 | 34.65 | 35.57 | 35.48 | |||
19. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:19.51 | 361 | 31.77 | 35.47 | 36.27 | 36.00 | |||
20. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:20.53 | 353 | 31.38 | 36.49 | 37.13 | 35.53 | |||
21. | Dobrev Martin | 03 | Albatros'2001 Varna | 2:24.38 | 326 | 33.01 | 36.94 | 38.43 | 36.00 | |||
22. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:38.37 | 247 | 36.35 | 39.14 | 41.44 | 41.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/4/2017 - 17:38 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:11.40 | 432 | 30.29 | 34.10 | 33.80 | 33.21 | |||
2. | Ellgoth Szymon | 04 | Piątka Chorzów | 2:13.84 | 409 | 31.18 | 34.45 | 35.05 | 33.16 | |||
3. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:14.44 | 403 | 30.73 | 34.21 | 35.09 | 34.41 | |||
4. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.32 | 326 | 33.44 | 37.12 | 37.56 | 36.20 | |||
5. | Błaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | 2:25.92 | 315 | 34.01 | 36.93 | 38.01 | 36.97 | |||
6. | Dymitrov Michail | 05 | Albatros'2001 Varna | 2:26.78 | 310 | 33.27 | 38.14 | |||||
7. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 2:29.83 | 291 | 34.64 | 39.25 | 38.79 | 37.15 | |||
8. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 2:29.88 | 291 | 33.59 | 37.95 | 39.84 | 38.50 | |||
9. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:31.03 | 284 | 35.05 | 38.30 | 39.50 | 38.18 | |||
10. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:31.41 | 282 | 34.59 | 39.13 | 39.78 | 37.91 | |||
11. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 2:33.86 | 269 | 35.32 | 40.20 | 40.51 | 37.83 | |||
12. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 2:34.23 | 267 | 35.02 | 39.36 | 40.54 | 39.31 | |||
13. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 2:36.11 | 257 | 35.54 | 39.12 | 41.15 | 40.30 | |||
14. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:36.44 | 256 | 36.32 | 40.21 | 40.74 | 39.17 | |||
15. | Kucharski Paweł | 05 | NKP Bielsko Biała | 2:40.17 | 238 | 37.32 | 42.25 | 43.40 | 37.20 | |||
16. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:40.60 | 236 | 37.26 | 41.38 | 42.28 | 39.68 | |||
17. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:42.34 | 229 | 38.45 | 42.34 | |||||
18. | Baran Wiktor | 05 | Korona Swim Kielce | 2:45.61 | 216 | 37.27 | 41.31 | 44.21 | 42.82 | |||
19. | Mieszczak Tymoteusz | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:49.68 | 200 | 38.07 | 43.89 | 45.06 | 42.66 | |||
20. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:52.19 | 192 | 39.57 | 45.01 | 45.30 | 42.31 | |||
21. | Bielski Filip | 05 | MKS MOS Katowice | 2:54.90 | 183 | |||||||
22. | Mostownik Michał | 05 | Korona Swim Kielce | 3:03.54 | 158 | 43.21 | 47.86 | 49.00 | 43.47 | |||
23. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:03.87 | 157 | 42.04 | 47.86 | 48.74 | 45.23 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |