XII Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 21 - 23/4/2017 |
4 - XII Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE | 23/4/2017 - 9:00 |
Event 22 23/4/2017 - 9:00 | Women, 50m Butterfly | 16 years and older Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzow | 30.02 | 535 | A | |||
2. | Smietana Karolina | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 30.99 | 486 | A | |||
3. | Fijolek Aleksandra | 01 | MOSM Tychy | 31.52 | 462 | A | |||
4. | Hojol Agata SK | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.82 | 449 | A | |||
5. | Zajac-Wieckowska Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 32.02 | 441 | A | |||
6. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 32.92 | 406 | A | |||
7. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 33.07 | 400 | R | |||
8. | Kasurova Anastasia | 01 | Albatros'2001 Varna | 33.66 | 379 | R | |||
9. | Orpel Milena | 01 | MKS MOS Katowice | 33.67 | 379 | ||||
10. | Bigos Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 34.70 | 346 | ||||
11. | Szczygiel Aleksandra | 01 | MKS MOS Katowice | 35.43 | 325 | ||||
12. | Niedzwiedz Malgorzata | 01 | AZS AWF Katowice | 35.96 | 311 | ||||
13. | Kapitan Paulina | 01 | AZS AWF Katowice | 36.29 | 303 | ||||
14. | Palcar Marta | 00 | Jasien Sucha Besk. | 36.65 | 294 | ||||
DSQ | Bistron Malgorzata | 01 | Kmita Zabierzow | ||||||
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody (Time: 9:11) |
<< TOP >> |
Event 22 23/4/2017 - 9:00 | Girls, 50m Butterfly | 14 - 15 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 30.01 | 536 | A | ||
2. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 30.74 | 498 | A | ||
3. | Milek Marcelina | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 30.77 | 497 | A | ||
4. | Widurska Kinga | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.42 | 467 | A | ||
5. | Tasak Aleksandra | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.44 | 466 | A | ||
6. | Weska Kinga | 03 | Korona Swim Kielce | 32.05 | 440 | A | ||
7. | Niepogodzinska Izabela | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 32.10 | 438 | R | ||
8. | Jodlowska Zuzanna | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 32.52 | 421 | R | ||
9. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 32.56 | 419 | |||
10. | Kaleta Karolina | 02 | SiKReT Gliwice | 32.77 | 411 | |||
11. | Buk Alicja | 02 | Korona Swim Kielce | 33.12 | 398 | |||
12. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.50 | 385 | |||
13. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzow | 34.20 | 362 | |||
14. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myslenice | 34.66 | 348 | |||
15. | Nowak Jagoda | 02 | MKS MOS Katowice | 34.82 | 343 | |||
16. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 35.09 | 335 | |||
17. | Zelazko Emilia | 03 | MKS MOS Katowice | 35.12 | 334 | |||
18. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepolomice | 35.13 | 334 | |||
19. | Owsianowska Sara | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 35.74 | 317 | |||
20. | Przymus Konstancja | 03 | MKS MOS Katowice | 36.35 | 301 | |||
21. | Oczkowska Daria | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 36.84 | 289 | |||
22. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepolomice | 37.01 | 285 | |||
23. | Myszkowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 37.96 | 264 | |||
24. | Konopka Patrycja | 03 | Korona Swim Kielce | 38.12 | 261 | |||
25. | Checina Zuzanna | 03 | Korona Swim Kielce | 38.54 | 253 |
<< TOP >> |
Event 22 23/4/2017 - 9:00 | Girls, 50m Butterfly | 12 - 13 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Morciszek Weronika | 04 | SiKReT Gliwice | 32.38 | 426 | A | ||
2. | Basista Barbara | 04 | UKS SMS Galicja Krakow | 32.60 | 418 | A | ||
3. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanow | 33.22 | 395 | A | ||
4. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myslenice | 33.85 | 373 | A | ||
5. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Krakow | 35.02 | 337 | A | ||
6. | Gil Beata | 05 | Korona Swim Kielce | 35.04 | 336 | A | ||
7. | Marczak Marta | 04 | Piatka Chorzow | 35.25 | 330 | R | ||
8. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 35.56 | 322 | R | ||
9. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 36.63 | 294 | |||
10. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 36.70 | 293 | |||
11. | Maciazek Oliwia | 04 | Korona Swim Kielce | 37.36 | 277 | |||
12. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 37.57 | 273 | |||
13. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 37.94 | 265 | |||
14. | Smolen Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 38.19 | 260 | |||
15. | Kaleta Kalina | 05 | SiKReT Gliwice | 39.07 | 242 | |||
16. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | 39.18 | 240 | |||
17. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 39.74 | 230 | |||
18. | Postrach Wiktoria | 04 | Korona Swim Kielce | 40.76 | 213 | |||
19. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 40.87 | 212 | |||
20. | Pitula Julia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 42.54 | 188 | |||
21. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Krakow | 43.48 | 176 | |||
22. | Kochel Oliwia | 05 | Korona Swim Kielce | 47.29 | 137 | |||
23. | Patyk Barbara | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 52.74 | 98 |
<< TOP >> |
Event 22 23/4/2017 - 9:00 | Girls, 50m Butterfly | 10 - 11 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 35.03 | 337 | A | |||
2. | Smurzynska Julia | 06 | Siemacha ASP Krakow | 36.31 | 302 | A | |||
3. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 38.08 | 262 | A | |||
4. | Glombica Julia | 06 | Piatka Chorzow | 38.84 | 247 | A | |||
5. | Kasinska Martyna | 06 | Park Wodny Tarn. Gory | 39.29 | 238 | A | |||
6. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 39.52 | 234 | A | |||
7. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 41.07 | 209 | R | |||
8. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechow | 41.60 | 201 | R | |||
9. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 42.24 | 192 | ||||
10. | Polaczek Wiktoria | 06 | Park Wodny Tarn. Gory | 42.53 | 188 | ||||
11. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechow | 43.46 | 176 | ||||
12. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechow | 44.19 | 167 | ||||
13. | Piestrzynska Kinga | 06 | CKiS Miechow | 44.86 | 160 | ||||
14. | Czerwinska Aleksandra | 07 | Korona Swim Kielce | 45.22 | 156 | ||||
15. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Krakow | 46.07 | 148 | ||||
16. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Gory | 46.49 | 144 | ||||
17. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha ASP Krakow | 46.77 | 141 | ||||
18. | Jankowiak Oliwia | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 47.93 | 131 | ||||
19. | Wojcik Zuzanna | 07 | Korona Swim Kielce | 48.45 | 127 | ||||
20. | Zajecka Wiktoria | 06 | Korona Swim Kielce | 48.69 | 125 | ||||
21. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechow | 48.79 | 124 | ||||
22. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzow | 50.04 | 115 | ||||
23. | Bernas Aleksandra | 07 | MKS MOS Katowice | 50.13 | 115 | ||||
24. | Basista Karolina | 07 | UKS SMS Galicja Krakow | 51.02 | 109 | ||||
25. | Siwior Maja | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 51.33 | 107 | ||||
26. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzow | 54.15 | 91 | ||||
27. | Skrzypek Jagoda | 07 | UKS SMS Galicja Krakow | 55.09 | 86 | ||||
28. | Sell Karolina | 07 | Korona Swim Kielce | 56.41 | 80 | ||||
29. | Nawrot Amelia | 06 | Korona Swim Kielce | 57.49 | 76 | ||||
30. | Segieta Maria | 06 | Korona Swim Kielce | 1:00.94 | 64 | ||||
31. | Olszewska Amelia | 07 | Korona Swim Kielce | 1:01.23 | 63 | ||||
32. | Bracha Maja | 07 | Korona Swim Kielce | 1:01.53 | 62 | ||||
33. | Jagielska Wiktoria | 06 | Korona Swim Kielce | 1:01.98 | 60 | ||||
DSQ | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzow | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Time: 9:07) | |||||||||
DSQ | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzow | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Time: 9:11) |
<< TOP >> |
Event 23 23/4/2017 - 9:27 | Men, 50m Butterfly | 16 years and older Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzow | 26.49 | 557 | A | ||
2. | Batko Karol | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 26.91 | 531 | A | ||
3. | Astashev Bogdan | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 26.93 | 530 | A | ||
4. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 26.98 | 527 | A | ||
5. | Szczepaniak Pawel | 99 | UKS SMS Galicja Krakow | 27.19 | 515 | A | ||
6. | Ciesla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 27.31 | 508 | A | ||
7. | Czaja Przemyslaw | 01 | Omega Olkusz | 27.34 | 506 | R | ||
8. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Krakow | 27.50 | 498 | R | ||
9. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzow | 27.71 | 486 | |||
10. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Lodz | 27.75 | 484 | |||
11. | Sosna Tomasz SK | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 28.26 | 459 | |||
12. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzow | 28.61 | 442 | |||
13. | Kwasny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 28.71 | 437 | |||
14. | Koczur Michal | 01 | Jasien Sucha Besk. | 29.77 | 392 | |||
15. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Sl. | 32.28 | 308 |
<< TOP >> |
Event 23 23/4/2017 - 9:27 | Boys, 50m Butterfly | 14 - 15 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Sl. | 27.72 | 486 | A | |||
2. | Daszkiewicz Michal SO | 03 | Unia Oswiecim | 28.00 | 471 | A | |||
3. | Sowa Lukasz | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 28.02 | 470 | A | |||
4. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Sl. | 28.26 | 459 | A | |||
5. | Mrzyglod Michal | 02 | Gilus Gilowice | 28.28 | 458 | A | |||
6. | Augustyn Jan | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 28.59 | 443 | A | |||
7. | Mazur Bartosz | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 28.64 | 441 | R | |||
8. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 29.19 | 416 | R | |||
9. | Pajak Jakub | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 29.40 | 407 | ||||
10. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 29.62 | 398 | ||||
11. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Sl. | 29.65 | 397 | ||||
12. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oswiecim | 29.71 | 395 | ||||
13. | Kubsik Stanislaw | 03 | Wisla Krakow | 29.85 | 389 | ||||
14. | Adamczyk Wojciech | 02 | Gornik Sosnowiec | 30.04 | 382 | ||||
15. | Dybowski Jan | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 30.09 | 380 | ||||
16. | Szastak Blazej | 03 | Wisla Krakow | 30.40 | 368 | ||||
17. | Zajac Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 30.71 | 357 | ||||
18. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 31.13 | 343 | ||||
19. | Kraus Wiktor | 03 | Wisla Krakow | 31.23 | 340 | ||||
20. | Skrzypek Filip | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.37 | 335 | ||||
21. | Korycinski Kamil | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.40 | 334 | ||||
22. | Jamroz Michal | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 31.85 | 320 | ||||
23. | Jurzak Michal | 02 | Jasien Sucha Besk. | 31.88 | 319 | ||||
24. | Czajkowski Mateusz | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 32.18 | 310 | ||||
25. | Falenczyk Jakub | 02 | Gornik Sosnowiec | 32.23 | 309 | ||||
26. | Bartlomowicz Tomasz | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.39 | 278 | ||||
27. | Dobrev Martin | 03 | Albatros'2001 Varna | 33.62 | 272 | ||||
28. | Ploskonka Jakub | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 35.02 | 241 | ||||
29. | Slowinski Kamil | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 35.05 | 240 | ||||
30. | Klimkowski Mateusz | 03 | Fala Niepolomice | 36.13 | 219 | ||||
31. | Bukala Bartosz | 03 | Siemacha ASP Krakow | 38.30 | 184 | ||||
DSQ | Miodonski Mateusz SO | 03 | Unia Oswiecim | ||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Event 23 23/4/2017 - 9:27 | Boys, 50m Butterfly | 12 - 13 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Laquidara Riccardo Andrea | 04 | Nuoto Milazzo | 29.57 | 400 | A | |||
2. | Adamus Patryk | 04 | Gornik Sosnowiec | 30.81 | 354 | A | |||
3. | Regulski Maciej | 04 | Atut Czestochowa | 31.40 | 334 | A | |||
Ellgoth Szymon | 04 | Piatka Chorzow | 31.40 | 334 | A | ||||
5. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 32.39 | 304 | A | |||
6. | Plewka Przemyslaw | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 33.28 | 281 | A | |||
7. | Gibula Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 33.79 | 268 | R | |||
8. | Petkov Tsvetan | 04 | Albatros'2001 Varna | 33.93 | 265 | R | |||
9. | Blaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | 34.19 | 259 | ||||
10. | Holeczek Bartosz | 04 | Piatka Chorzow | 34.56 | 250 | ||||
11. | Goscinski Jakub | 05 | UKS SMS Galicja Krakow | 34.74 | 247 | ||||
12. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 35.20 | 237 | ||||
13. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepolomice | 36.79 | 208 | ||||
14. | Falenczyk Filip | 05 | Gornik Sosnowiec | 36.84 | 207 | ||||
15. | Daszkiewicz Mikolaj | 04 | Osemka Oswiecim | 36.87 | 206 | ||||
16. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 37.35 | 198 | ||||
17. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzow | 38.21 | 185 | ||||
18. | Kedra Kamil | 04 | Siemacha ASP Krakow | 38.42 | 182 | ||||
19. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Krakow | 39.02 | 174 | ||||
20. | Baran Wiktor | 05 | Korona Swim Kielce | 39.58 | 167 | ||||
21. | Kundera Olaf | 05 | Korona Swim Kielce | 41.54 | 144 | ||||
22. | Pawlica Mateusz | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 42.26 | 137 | ||||
23. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzow | 42.62 | 133 | ||||
24. | Warchol Sebastian | 05 | Aquarius Myslenice | 43.33 | 127 | ||||
25. | Banach Jan | 05 | Korona Swim Kielce | 45.49 | 110 | ||||
26. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Krakow | 45.55 | 109 | ||||
27. | Mostownik Michal | 05 | Korona Swim Kielce | 46.25 | 104 | ||||
28. | Gorczynski Szymon | 05 | MKS MOS Katowice | 52.00 | 73 | ||||
29. | Orzel Piotr | 05 | Korona Swim Kielce | 53.76 | 66 | ||||
DSQ | Bialas Bartosz | 05 | MKS MOS Katowice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Time: 9:46) |
<< TOP >> |
Event 23 23/4/2017 - 9:27 | Boys, 50m Butterfly | 10 - 11 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Korman Filip | 06 | Sokol Moscice Tarnow | 36.19 | 218 | A | |||
2. | Jarzab Tymoteusz | 06 | Sokol Moscice Tarnow | 36.32 | 216 | A | |||
3. | Czyz Adam | 06 | Siemacha ASP Krakow | 36.35 | 215 | A | |||
4. | Rydzewski Szczepan | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 36.37 | 215 | A | |||
5. | Proszowski Pawel | 07 | Park Wodny Tarn. Gory | 38.10 | 187 | A | |||
6. | Handerek Mateusz | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 38.16 | 186 | A | |||
7. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Krakow | 40.95 | 150 | R | |||
8. | Nowakowski Oliwier | 07 | Siemacha ASP Krakow | 41.59 | 144 | R | |||
9. | Bednarski Kacper | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 41.62 | 143 | ||||
10. | Nogiec Leon | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 41.86 | 141 | ||||
11. | Caba Stanislaw | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 41.90 | 140 | ||||
12. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Krakow | 41.98 | 140 | ||||
13. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona Swim Kielce | 42.23 | 137 | ||||
14. | Konieczny Milosz | 07 | Nika Sport Team Krakow | 42.79 | 132 | ||||
15. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepolomice | 43.78 | 123 | ||||
16. | Dakowicz Marcin | 07 | UKS SMS Galicja Krakow | 45.63 | 109 | ||||
17. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzow | 46.47 | 103 | ||||
18. | Nizankowski Michal | 07 | Kmita Zabierzow | 46.59 | 102 | ||||
19. | Zajac Maciej | 07 | Kmita Zabierzow | 46.90 | 100 | ||||
20. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzow | 47.04 | 99 | ||||
21. | Skoluba Kuba | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 49.06 | 87 | ||||
22. | Blacha Igor | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 50.18 | 81 | ||||
23. | Wojtal Pawel | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 51.82 | 74 | ||||
24. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzow | 54.36 | 64 | ||||
25. | Markowicz Dominik | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 57.67 | 54 | ||||
26. | Borowiec Jakub | 07 | Korona Swim Kielce | 59.07 | 50 | ||||
DSQ | Sroichkov Stanislav | 06 | Albatros'2001 Varna | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Time: 9:55) | |||||||||
DSQ | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzow | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Time: 9:42) | |||||||||
DSQ | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzow | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Time: 9:46) | |||||||||
DSQ | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzow | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Time: 9:37) | |||||||||
DSQ | Baster Marcin | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Time: 9:37) | |||||||||
DSQ | Durlik Wojciech | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Time: 9:44) | |||||||||
DSQ | Morawski Szymon | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Time: 9:37) | |||||||||
DSQ | Segieta Aleksander | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody (Time: 9:42) | |||||||||
DSQ | Dolnicki Igor | 07 | Park Wodny Tarn. Gory | ||||||
zmiana stylu | |||||||||
DSQ | Baran Michal | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody (Time: 9:31) | |||||||||
DSQ | Ciechanowski Maksymilian | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody (Time: 9:44) |
EXH | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzow | 47.56 | 96 | |||
EXH | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzow | 56.53 | 57 |
<< TOP >> |
Event 24 23/4/2017 - 9:57 | Women, 200m Breaststroke | 16 years and older Results |
Points: FINA 2016 | provisional results |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m | 150m | 200m |
Niedzwiedz Malgorzata | 01 | AZS AWF Katowice | 3:11.93 | 344 | 42.80 | 48.28 | 50.62 | 50.23 |
<< TOP >> |
Event 24 23/4/2017 - 9:57 | Girls, 200m Breaststroke | 14 - 15 years Results |
Points: FINA 2016 | provisional results |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m | 150m | 200m |
Nocon Dominika | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 2:49.49 | 500 | 38.78 | 42.86 | 43.74 | 44.11 | ||||
Horova Oksana | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 2:56.85 | 440 | 38.55 | 44.54 | 47.73 | 46.03 | ||||
Przymus Konstancja | 03 | MKS MOS Katowice | 3:08.45 | 364 | 40.66 | 47.85 | 50.29 | 49.65 | ||||
Sporna Weronika | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 3:08.71 | 362 | 41.92 | 47.88 | 49.15 | 49.76 | ||||
Pawlowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 3:09.70 | 356 | 43.67 | 47.61 | 49.58 | 48.84 | ||||
Zaczek Karolina | 03 | NKP Bielsko Biala | 3:29.14 | 266 | 46.75 | 54.19 | 54.27 | 53.93 | ||||
Klis Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biala | 3:32.28 | 254 | 46.25 | 54.59 | 55.54 | 55.90 | ||||
Zastepinska Natalia | 03 | NKP Bielsko Biala | 3:35.69 | 242 | 49.80 | 54.58 | 56.46 | 54.85 | ||||
Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechow | 3:36.17 | 241 | 46.86 | 53.97 | 57.42 | 57.92 | ||||
Kaczmarczyk Malgorzata | 02 | Jasien Sucha Besk. | 3:41.67 | 223 | 46.49 | 54.56 | ||||||
Ahmet Ajrin | 02 | Albatros'2001 Varna | 3:51.73 | 195 | 49.22 | 57.54 | 1:02.18 | 1:02.79 |
<< TOP >> |
Event 24 23/4/2017 - 9:57 | Girls, 200m Breaststroke | 12 - 13 years Results |
Points: FINA 2016 | provisional results |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m | 150m | 200m |
Dela Natalia | 04 | Atut Czestochowa | 3:05.52 | 381 | 42.02 | 47.95 | 49.17 | 46.38 | ||||
Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:09.09 | 360 | 41.80 | 48.81 | 50.47 | 48.01 | ||||
Kucharska Magdalena | 04 | Piatka Chorzow | 3:16.15 | 322 | 44.46 | 52.19 | 50.24 | 49.26 | ||||
Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 3:17.23 | 317 | 45.42 | 51.31 | 50.77 | 49.73 | ||||
Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Krakow | 3:20.90 | 300 | 46.64 | 52.27 | 51.92 | 50.07 | ||||
Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 3:23.79 | 287 | 46.42 | 52.59 | 54.20 | 50.58 | ||||
Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 3:30.72 | 260 | 46.41 | 53.76 | 55.36 | 55.19 | ||||
Dulinska Maja | 05 | Korona Swim Kielce | 3:30.89 | 259 | 47.34 | 53.70 | 55.39 | 54.46 | ||||
Michna Klaudia | 05 | UKS SMS Galicja Krakow | 3:34.89 | 245 | 50.05 | 55.89 | 56.50 | 52.45 | ||||
Strzabala Alicja | 05 | Korona Swim Kielce | 3:36.38 | 240 | 47.11 | 55.75 | 58.22 | 55.30 | ||||
Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Krakow | 3:41.23 | 225 | 52.46 | 56.97 | 55.89 | 55.91 | ||||
Wozniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 3:41.96 | 222 | 51.25 | 56.16 | 57.73 | 56.82 |
<< TOP >> |
Event 25 23/4/2017 - 10:19 | Boys, 200m Breaststroke | 14 - 15 years Results |
Points: FINA 2016 | provisional results |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m | 150m | 200m |
Dybowski Jan | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 2:43.81 | 397 | 36.31 | 40.23 | 42.21 | 45.06 | ||||
Fortunski Jan | 03 | Korona Swim Kielce | 2:49.01 | 362 | 38.58 | 43.67 | 43.53 | 43.23 | ||||
Walter Alan | 02 | MOSM Tychy | 2:53.35 | 335 | 38.90 | 44.59 | 45.51 | 44.35 | ||||
Herisz Jakub | 02 | Gornik Sosnowiec | 2:54.20 | 330 | 38.72 | 43.92 | 46.18 | 45.38 | ||||
Talaga Maciej | 02 | Jasien Sucha Besk. | 2:54.65 | 328 | 38.65 | 44.39 | 46.05 | 45.56 | ||||
Docew Maksymilian | 02 | Wisla Krakow | 2:56.65 | 317 | 39.93 | 45.44 | 45.85 | 45.43 | ||||
Kraus Wiktor | 03 | Wisla Krakow | 3:00.24 | 298 | 40.65 | 45.12 | 47.14 | 47.33 | ||||
Slowinski Kamil | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 3:03.01 | 285 | 41.25 | 47.14 | 48.64 | 45.98 | ||||
Samojlo Jakub | 02 | Omega Olkusz | 3:06.85 | 268 | 40.00 | 47.47 | 49.59 | 49.79 | ||||
Ploskonka Jakub | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 3:06.98 | 267 | 42.81 | 48.67 | 48.67 | 46.83 |
<< TOP >> |
Event 25 23/4/2017 - 10:19 | Boys, 200m Breaststroke | 12 - 13 years Results |
Points: FINA 2016 | provisional results |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m | 150m | 200m |
Zeglen Milosz | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 2:55.17 | 325 | 38.37 | 44.78 | 45.85 | 46.17 | |||||
Wykret Marcin | 04 | NKP Bielsko Biala | 2:56.42 | 318 | 37.91 | 44.62 | 47.04 | 46.85 | |||||
Strozik Mikolaj | 04 | Glosator Krakow | 3:02.10 | 289 | 40.39 | 45.47 | 47.82 | 48.42 | |||||
Milek Adam | 04 | MKS MOS Katowice | 3:04.77 | 277 | 40.33 | 48.15 | 48.40 | 47.89 | |||||
Plewka Przemyslaw | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 3:06.46 | 269 | 42.23 | 48.15 | 48.49 | 47.59 | |||||
Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Krakow | 3:12.69 | 244 | 42.89 | 48.92 | 50.79 | 50.09 | |||||
Pisarski Jakub | 05 | MKS MOS Katowice | 3:25.25 | 202 | 46.62 | 51.63 | 53.23 | 53.77 | |||||
Sander Adam | 05 | Korona Swim Kielce | 3:30.23 | 188 | 49.15 | 54.08 | 53.83 | 53.17 | |||||
Kwasniak Damian | 05 | MKS MOS Katowice | 3:31.24 | 185 | 46.10 | 54.20 | 55.55 | 55.39 | |||||
Kucharski Pawel | 05 | NKP Bielsko Biala | 3:47.48 | 148 | 49.72 | 57.64 | 1:01.33 | 58.79 | |||||
DSQ | Arnaudov Daniel | 04 | Albatros'2001 Varna | ||||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Time: 10:39) |
<< TOP >> |
Event 26 23/4/2017 - 11:06 | Women, 50m Backstroke | 16 years and older Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Pogorzelska Laura | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 30.76 | 581 | A | ||
2. | Czornik Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 31.89 | 521 | A | ||
3. | Zajac-Wieckowska Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 32.95 | 472 | A | ||
4. | Orpel Milena | 01 | MKS MOS Katowice | 34.46 | 413 | A | ||
5. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 34.68 | 405 | A | ||
6. | Stepak Weronika | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 36.02 | 361 | A | ||
7. | Niedzwiedz Malgorzata | 01 | AZS AWF Katowice | 39.78 | 268 | R |
<< TOP >> |
Event 26 23/4/2017 - 11:06 | Girls, 50m Backstroke | 14 - 15 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Magierowska Julia | 02 | Piatka Chorzow | 30.51 | 595 | A | ||
2. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 31.74 | 529 | A | ||
3. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 31.93 | 519 | A | ||
4. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Sl. | 32.62 | 487 | A | ||
5. | Niepogodzinska Izabela | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 32.97 | 471 | A | ||
6. | Nawrot Aleksandra | 02 | Korona Swim Kielce | 33.14 | 464 | A | ||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.40 | 453 | R | ||
8. | Adamska Zuzanna | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.57 | 447 | R | ||
9. | Habowska Weronika | 03 | Jasien Sucha Besk. | 33.72 | 441 | |||
10. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.82 | 437 | |||
11. | Sporna Weronika | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 34.18 | 423 | |||
12. | Widurska Kinga | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 34.27 | 420 | |||
13. | Wilczynska Inez | 03 | MKS MOS Katowice | 35.21 | 387 | |||
14. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 35.28 | 385 | |||
15. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 35.74 | 370 | |||
16. | Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 36.14 | 358 | |||
17. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepolomice | 36.89 | 336 | |||
18. | Gil Julia | 03 | Korona Swim Kielce | 37.24 | 327 | |||
19. | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechow | 39.35 | 277 | |||
20. | Kaczmarczyk Malgorzata | 02 | Jasien Sucha Besk. | 42.51 | 220 | |||
21. | Gedlek Wiktoria | 03 | Kmita Zabierzow | 43.22 | 209 |
<< TOP >> |
Event 26 23/4/2017 - 11:06 | Girls, 50m Backstroke | 12 - 13 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.64 | 534 | A | ||
2. | Poznanska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanow | 33.11 | 466 | A | ||
3. | Basista Barbara | 04 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.24 | 460 | A | ||
4. | Marczak Marta | 04 | Piatka Chorzow | 34.01 | 429 | A | ||
5. | Morciszek Weronika | 04 | SiKReT Gliwice | 34.21 | 422 | A | ||
6. | Jelen Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 34.67 | 405 | A | ||
7. | Ivanova Viktoria | 04 | Albatros'2001 Varna | 35.09 | 391 | R | ||
8. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myslenice | 35.38 | 381 | R | ||
9. | Kuczera Wiktoria | 04 | Gornik Sosnowiec | 35.53 | 377 | |||
10. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Krakow | 35.79 | 368 | |||
11. | Maciazek Oliwia | 04 | Korona Swim Kielce | 35.96 | 363 | |||
12. | Radeva Elena | 04 | Albatros'2001 Varna | 36.27 | 354 | |||
13. | Chrzastowska Angelika | 04 | Korona Swim Kielce | 37.81 | 312 | |||
14. | Smolen Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 37.86 | 311 | |||
15. | Hristova Anastasia | 04 | Albatros'2001 Varna | 38.05 | 307 | |||
16. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Krakow | 38.06 | 306 | |||
17. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechow | 38.18 | 303 | |||
18. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 38.34 | 300 | |||
19. | Kucharska Magdalena | 04 | Piatka Chorzow | 38.66 | 292 | |||
20. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biala | 38.71 | 291 | |||
21. | Wozniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 39.59 | 272 | |||
22. | Cicha Aleksandra | 05 | UKS SMS Galicja Krakow | 39.60 | 272 | |||
23. | Strzabala Alicja | 05 | Korona Swim Kielce | 40.05 | 263 | |||
24. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | 40.19 | 260 | |||
25. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 40.39 | 256 | |||
26. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 41.06 | 244 | |||
27. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 41.25 | 240 | |||
28. | Petrova Monika | 05 | Albatros'2001 Varna | 43.38 | 207 | |||
29. | Pitula Julia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 44.92 | 186 | |||
30. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Krakow | 45.54 | 179 | |||
31. | Urbanczyk Julita | 05 | Kmita Zabierzow | 46.61 | 167 | |||
32. | Patyk Barbara | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 48.30 | 150 | |||
33. | Kochel Oliwia | 05 | Korona Swim Kielce | 48.36 | 149 |
<< TOP >> |
Event 26 23/4/2017 - 11:06 | Girls, 50m Backstroke | 10 - 11 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Glombica Julia | 06 | Piatka Chorzow | 37.63 | 317 | A | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 37.67 | 316 | A | |||
3. | Smurzynska Julia | 06 | Siemacha ASP Krakow | 38.43 | 298 | A | |||
4. | Kasinska Martyna | 06 | Park Wodny Tarn. Gory | 39.07 | 283 | A | |||
5. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 39.53 | 273 | A | |||
6. | Porebska Maja | 06 | Glosator Krakow | 39.93 | 265 | A | |||
7. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 40.14 | 261 | R | |||
8. | Piestrzynska Kinga | 06 | CKiS Miechow | 40.29 | 258 | R | |||
9. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechow | 40.51 | 254 | ||||
10. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 41.64 | 234 | ||||
11. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechow | 42.36 | 222 | ||||
12. | Polaczek Wiktoria | 06 | Park Wodny Tarn. Gory | 42.53 | 219 | ||||
13. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechow | 42.97 | 213 | ||||
14. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Krakow | 43.50 | 205 | ||||
15. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 43.67 | 203 | ||||
16. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Gory | 43.68 | 202 | ||||
17. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha ASP Krakow | 44.14 | 196 | ||||
18. | Basista Karolina | 07 | UKS SMS Galicja Krakow | 44.22 | 195 | ||||
19. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzow | 44.69 | 189 | ||||
20. | Nawrot Amelia | 06 | Korona Swim Kielce | 44.92 | 186 | ||||
21. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechow | 45.34 | 181 | ||||
22. | Siwior Maja | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 45.67 | 177 | ||||
23. | Wojcik Zuzanna | 07 | Korona Swim Kielce | 45.90 | 174 | ||||
24. | Gluszek Julia | 06 | Fala Niepolomice | 46.24 | 171 | ||||
25. | Jankowiak Oliwia | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 46.43 | 168 | ||||
26. | Bernas Aleksandra | 07 | MKS MOS Katowice | 46.64 | 166 | ||||
27. | Czerwinska Aleksandra | 07 | Korona Swim Kielce | 46.68 | 166 | ||||
28. | Bracha Maja | 07 | Korona Swim Kielce | 47.52 | 157 | ||||
29. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzow | 47.53 | 157 | ||||
30. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzow | 47.87 | 154 | ||||
31. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzow | 48.34 | 149 | ||||
32. | Zajecka Wiktoria | 06 | Korona Swim Kielce | 48.95 | 144 | ||||
33. | Sell Karolina | 07 | Korona Swim Kielce | 49.56 | 138 | ||||
34. | Skrzypek Jagoda | 07 | UKS SMS Galicja Krakow | 50.29 | 132 | ||||
35. | Urbanik Laura | 07 | Kmita Zabierzow | 51.51 | 123 | ||||
36. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzow | 52.82 | 114 | ||||
37. | Jagielska Wiktoria | 06 | Korona Swim Kielce | 56.93 | 91 | ||||
38. | Segieta Maria | 06 | Korona Swim Kielce | 59.26 | 81 | ||||
DSQ | Olszewska Amelia | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Time: 11:14) |
<< TOP >> |
Event 27 23/4/2017 - 11:35 | Men, 50m Backstroke | 16 years and older Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Balicki Michal | 00 | UKS SMS Galicja Krakow | 27.93 | 503 | A | ||
2. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 28.05 | 497 | A | ||
3. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 28.10 | 494 | A | ||
4. | Astashev Bogdan | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 28.97 | 451 | A | ||
5. | Ciesla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 29.09 | 445 | A | ||
6. | Dudzik Sebastian SK | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 29.15 | 442 | A | ||
7. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Krakow | 29.49 | 427 | R | ||
8. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 30.11 | 401 | R | ||
9. | Kwasny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 30.51 | 386 | |||
10. | Ponikiewski Karol | 99 | Jasien Sucha Besk. | 39.43 | 178 |
<< TOP >> |
Event 27 23/4/2017 - 11:35 | Boys, 50m Backstroke | 14 - 15 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Grychtol Arkadiusz | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 29.45 | 429 | A | ||
2. | Mazur Bartosz | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 29.73 | 417 | A | ||
3. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Sl. | 29.77 | 415 | A | ||
4. | Wiekiera Dawid | 02 | MOSM Tychy | 30.01 | 405 | A | ||
5. | Wanat Grzegorz | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 30.22 | 397 | A | ||
6. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myslenice | 30.53 | 385 | A | ||
7. | Zukowski Kamil | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 31.08 | 365 | R | ||
8. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 31.23 | 360 | R | ||
9. | Wlecial Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 31.61 | 347 | |||
10. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepolomice | 32.17 | 329 | |||
11. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 32.43 | 321 | |||
12. | Miodonski Mateusz SO | 03 | Unia Oswiecim | 32.94 | 306 | |||
Falenczyk Jakub | 02 | Gornik Sosnowiec | 32.94 | 306 | ||||
14. | Czech Arkadiusz | 03 | Gornik Sosnowiec | 33.18 | 300 | |||
15. | Herisz Jakub | 02 | Gornik Sosnowiec | 33.31 | 296 | |||
16. | Korycinski Kamil | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 33.52 | 291 | |||
17. | Fortuna Filip | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 34.62 | 264 |
<< TOP >> |
Event 27 23/4/2017 - 11:35 | Boys, 50m Backstroke | 12 - 13 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 32.38 | 323 | A | ||
2. | Ellgoth Szymon | 04 | Piatka Chorzow | 32.76 | 312 | A | ||
3. | Zeglen Milosz | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 33.89 | 281 | A | ||
4. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 34.85 | 259 | A | ||
5. | Wykret Marcin | 04 | NKP Bielsko Biala | 34.97 | 256 | A | ||
6. | Holeczek Bartosz | 04 | Piatka Chorzow | 35.84 | 238 | A | ||
7. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 36.37 | 228 | R | ||
8. | Sleczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Krakow | 37.57 | 206 | R | ||
9. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 37.87 | 201 | |||
10. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Krakow | 38.00 | 199 | |||
11. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzow | 38.40 | 193 | |||
12. | Dragoev Akeksandr | 05 | Albatros'2001 Varna | 38.62 | 190 | |||
13. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Krakow | 39.27 | 181 | |||
14. | Bielski Filip | 05 | MKS MOS Katowice | 40.49 | 165 | |||
15. | Lopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Krakow | 40.66 | 163 | |||
16. | Bekier Filip | 05 | Korona Swim Kielce | 40.79 | 161 | |||
17. | Falenczyk Filip | 05 | Gornik Sosnowiec | 41.36 | 155 | |||
18. | Banach Jan | 05 | Korona Swim Kielce | 42.22 | 145 | |||
19. | Kedra Kamil | 04 | Siemacha ASP Krakow | 42.49 | 143 | |||
20. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Krakow | 46.15 | 111 | |||
21. | Racewicz Aleksander | 05 | MKS MOS Katowice | 47.08 | 105 | |||
22. | Janus Kamil | 05 | Korona Swim Kielce | 48.84 | 94 | |||
23. | Orzel Piotr | 05 | Korona Swim Kielce | 49.57 | 90 | |||
24. | Jakubas Michal | 05 | Nika Sport Team Krakow | 50.25 | 86 |
<< TOP >> |
Event 27 23/4/2017 - 11:35 | Boys, 50m Backstroke | 10 - 11 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts |
1. | Rydzewski Szczepan | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 37.35 | 210 | A | |||
2. | Jarzab Tymoteusz | 06 | Sokol Moscice Tarnow | 37.63 | 205 | A | |||
3. | Czyz Adam | 06 | Siemacha ASP Krakow | 38.01 | 199 | A | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokol Moscice Tarnow | 38.37 | 194 | A | |||
5. | Proszowski Pawel | 07 | Park Wodny Tarn. Gory | 38.74 | 188 | A | |||
6. | Myszkowski Michal | 06 | Glosator Krakow | 38.99 | 185 | A | |||
7. | Handerek Mateusz | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 39.24 | 181 | R | |||
8. | Dakowicz Marcin | 07 | UKS SMS Galicja Krakow | 40.48 | 165 | R | |||
9. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Krakow | 41.29 | 155 | ||||
10. | Caba Stanislaw | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 41.71 | 151 | ||||
11. | Nogiec Leon | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 42.12 | 146 | ||||
12. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepolomice | 43.16 | 136 | ||||
13. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Krakow | 43.43 | 133 | ||||
14. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona Swim Kielce | 43.78 | 130 | ||||
15. | Blacha Igor | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 43.82 | 130 | ||||
16. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzow | 44.02 | 128 | ||||
17. | Herbut Oskar | 06 | Glosator Krakow | 44.39 | 125 | ||||
18. | Nowakowski Oliwier | 07 | Siemacha ASP Krakow | 44.53 | 124 | ||||
19. | Konieczny Milosz | 07 | Nika Sport Team Krakow | 44.59 | 123 | ||||
20. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzow | 44.89 | 121 | ||||
21. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzow | 45.68 | 115 | ||||
22. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzow | 45.87 | 113 | ||||
23. | Wojtal Pawel | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 46.07 | 112 | ||||
24. | Bednarski Kacper | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 46.13 | 111 | ||||
25. | Skoluba Kuba | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 46.95 | 106 | ||||
26. | Nizankowski Michal | 07 | Kmita Zabierzow | 46.96 | 105 | ||||
27. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzow | 47.88 | 99 | ||||
28. | Gajda Szymon | 07 | Fala Niepolomice | 49.01 | 93 | ||||
29. | Morawski Szymon | 07 | Korona Swim Kielce | 49.86 | 88 | ||||
30. | Zajac Maciej | 07 | Kmita Zabierzow | 50.58 | 84 | ||||
31. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzow | 50.88 | 83 | ||||
32. | Durlik Wojciech | 07 | Korona Swim Kielce | 50.97 | 82 | ||||
33. | Duda Grzegorz | 06 | Fala Niepolomice | 51.66 | 79 | ||||
34. | Dolnicki Igor | 07 | Park Wodny Tarn. Gory | 52.42 | 76 | ||||
35. | Markowicz Dominik | 06 | UKS SMS Galicja Krakow | 53.16 | 73 | ||||
36. | Borowiec Jakub | 07 | Korona Swim Kielce | 53.33 | 72 | ||||
37. | Baran Michal | 07 | Korona Swim Kielce | 57.56 | 57 | ||||
38. | Segieta Aleksander | 07 | Korona Swim Kielce | 58.09 | 55 | ||||
39. | Ciechanowski Maksymilian | 07 | Korona Swim Kielce | 1:04.38 | 41 | ||||
DSQ | Sroichkov Stanislav | 06 | Albatros'2001 Varna | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Time: 11:57) | |||||||||
DSQ | Baster Marcin | 07 | Korona Swim Kielce | ||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Time: 11:43) |
EXH | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzow | 52.37 | 76 |
<< TOP >> |
Event 28 23/4/2017 - 12:02 | Women, 100m Freestyle | 16 years and older Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m |
1. | Smietana Karolina | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.82 | 558 | A | 30.02 | 31.80 | ||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasien Sucha Besk. | 1:02.11 | 550 | A | 29.84 | 32.27 | ||
3. | Kosinska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 1:02.15 | 549 | A | 30.34 | 31.81 | ||
4. | Serafin Magdalena | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:02.77 | 533 | A | 29.60 | 33.17 | ||
5. | Fijolek Aleksandra | 01 | MOSM Tychy | 1:02.96 | 528 | A | 30.52 | 32.44 | ||
6. | Zajac-Wieckowska Julia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:03.04 | 526 | A | 30.95 | 32.09 | ||
7. | Kasurova Anastasia | 01 | Albatros'2001 Varna | 1:04.79 | 485 | R | 30.84 | 33.95 | ||
8. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 1:06.28 | 453 | R | 31.81 | 34.47 | ||
9. | Szczygiel Aleksandra | 01 | MKS MOS Katowice | 1:07.66 | 426 | 32.80 | 34.86 | |||
10. | Kapitan Paulina | 01 | AZS AWF Katowice | 1:11.96 | 354 | |||||
11. | Bistron Malgorzata | 01 | Kmita Zabierzow | 1:12.65 | 344 | 34.34 | 38.31 |
<< TOP >> |
Event 28 23/4/2017 - 12:02 | Girls, 100m Freestyle | 14 - 15 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:00.74 | 588 | A | 28.79 | 31.95 | ||
2. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oswiecim | 1:01.55 | 565 | A | 29.64 | 31.91 | ||
3. | Horova Oksana | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:02.05 | 552 | A | 29.27 | 32.78 | ||
4. | Magierowska Julia | 02 | Piatka Chorzow | 1:02.17 | 549 | A | 29.19 | 32.98 | ||
5. | Kozdeba Karolina | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:02.87 | 530 | A | 30.19 | 32.68 | ||
6. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 1:03.16 | 523 | A | 30.36 | 32.80 | ||
7. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 1:03.38 | 518 | R | 29.96 | 33.42 | ||
8. | Nocon Dominika | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 1:03.86 | 506 | R | 30.47 | 33.39 | ||
9. | Kindrat Julia | 03 | SiKReT Gliwice | 1:04.00 | 503 | 30.85 | 33.15 | |||
10. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 1:04.21 | 498 | 30.95 | 33.26 | |||
11. | Weska Kinga | 03 | Korona Swim Kielce | 1:04.38 | 494 | 31.58 | 32.80 | |||
12. | Jodlowska Zuzanna | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:04.53 | 491 | 31.25 | 33.28 | |||
13. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Sl. | 1:04.70 | 487 | 31.29 | 33.41 | |||
14. | Milek Marcelina | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:04.77 | 485 | 31.21 | 33.56 | |||
15. | Adamska Zuzanna | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:05.28 | 474 | 32.15 | 33.13 | |||
16. | Buk Alicja | 02 | Korona Swim Kielce | 1:05.70 | 465 | 31.69 | 34.01 | |||
17. | Berus Marta | 02 | Piatka Chorzow | 1:05.78 | 463 | 31.61 | 34.17 | |||
18. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myslenice | 1:05.81 | 462 | 31.57 | 34.24 | |||
19. | Nawrot Aleksandra | 02 | Korona Swim Kielce | 1:06.04 | 458 | 31.83 | 34.21 | |||
20. | Zelazko Emilia | 03 | MKS MOS Katowice | 1:06.25 | 453 | 32.15 | 34.10 | |||
21. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzow | 1:06.42 | 450 | 31.55 | 34.87 | |||
22. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisla Krakow | 1:06.58 | 447 | 32.13 | 34.45 | |||
23. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:06.75 | 443 | 32.40 | 34.35 | |||
24. | Habowska Weronika | 03 | Jasien Sucha Besk. | 1:07.50 | 429 | 32.71 | 34.79 | |||
25. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 1:07.55 | 428 | 33.11 | 34.44 | |||
26. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myslenice | 1:07.78 | 423 | 31.51 | 36.27 | |||
27. | Kaleta Karolina | 02 | SiKReT Gliwice | 1:07.82 | 422 | 32.83 | 34.99 | |||
28. | Nowak Jagoda | 02 | MKS MOS Katowice | 1:07.87 | 422 | 32.97 | 34.90 | |||
29. | Kretosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Sl. | 1:08.39 | 412 | 32.63 | 35.76 | |||
30. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 1:08.67 | 407 | 32.34 | 36.33 | |||
Poppe Anna | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 1:08.67 | 407 | 32.74 | 35.93 | ||||
32. | Owsianowska Sara | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:09.16 | 398 | 33.29 | 35.87 | |||
33. | Klis Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biala | 1:09.84 | 387 | 33.02 | 36.82 | |||
34. | Pawlowska Paulina Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 1:10.87 | 370 | 33.34 | 37.53 | |||
35. | Konopka Patrycja | 03 | Korona Swim Kielce | 1:10.95 | 369 | 34.25 | 36.70 | |||
36. | Myszkowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 1:11.22 | 365 | 33.89 | 37.33 | |||
37. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepolomice | 1:12.04 | 352 | |||||
38. | Oczkowska Daria | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:12.73 | 342 | |||||
Checina Zuzanna | 03 | Korona Swim Kielce | 1:12.73 | 342 | ||||||
40. | Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 1:13.52 | 332 | |||||
41. | Pawlowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 1:13.68 | 329 | 36.14 | 37.54 | |||
42. | Zastepinska Natalia | 03 | NKP Bielsko Biala | 1:14.62 | 317 | 37.77 | 36.85 | |||
43. | Zaczek Karolina | 03 | NKP Bielsko Biala | 1:14.84 | 314 | |||||
44. | Mlynarska Jozefina | 03 | Triathlon YMCA Krakow | 1:15.87 | 302 | 35.83 | 40.04 | |||
45. | Gil Julia | 03 | Korona Swim Kielce | 1:16.21 | 298 | 36.36 | 39.85 |
<< TOP >> |
Event 28 23/4/2017 - 12:02 | Girls, 100m Freestyle | 12 - 13 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m |
1. | Bociek Wiktoria | 04 | Gornik Sosnowiec | 1:02.34 | 544 | A | 30.80 | 31.54 | ||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:04.54 | 490 | A | 30.86 | 33.68 | ||
3. | Ivanova Viktoria | 04 | Albatros'2001 Varna | 1:05.50 | 469 | A | 31.95 | 33.55 | ||
4. | Poznanska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanow | 1:05.56 | 468 | A | 32.20 | 33.36 | ||
5. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanow | 1:05.89 | 461 | A | 32.16 | 33.73 | ||
6. | Marczak Marta | 04 | Piatka Chorzow | 1:06.48 | 449 | A | 32.80 | 33.68 | ||
7. | Jelen Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:07.40 | 430 | R | 31.77 | 35.63 | ||
8. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:07.57 | 427 | R | 32.47 | 35.10 | ||
9. | Radeva Elena | 04 | Albatros'2001 Varna | 1:07.68 | 425 | 32.19 | 35.49 | |||
10. | Dela Natalia | 04 | Atut Czestochowa | 1:07.89 | 421 | 32.29 | 35.60 | |||
11. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 1:11.49 | 361 | 34.56 | 36.93 | |||
12. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biala | 1:11.66 | 358 | 35.20 | 36.46 | |||
13. | Gil Beata | 05 | Korona Swim Kielce | 1:12.77 | 342 | 34.45 | 38.32 | |||
14. | Kaleta Kalina | 05 | SiKReT Gliwice | 1:13.42 | 333 | |||||
15. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:14.22 | 322 | |||||
16. | Chrzastowska Angelika | 04 | Korona Swim Kielce | 1:15.07 | 311 | |||||
17. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechow | 1:15.75 | 303 | 36.09 | 39.66 | |||
18. | Postrach Wiktoria | 04 | Korona Swim Kielce | 1:16.20 | 298 | 37.77 | 38.43 | |||
19. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.64 | 293 | 37.20 | 39.44 | |||
20. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:17.46 | 283 | 37.95 | 39.51 | |||
21. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Krakow | 1:17.93 | 278 | 37.05 | 40.88 | |||
22. | Cicha Aleksandra | 05 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:18.27 | 275 | 37.36 | 40.91 | |||
23. | Bartus Maria | 05 | Kmita Zabierzow | 1:18.60 | 271 | |||||
24. | Kucharska Magdalena | 04 | Piatka Chorzow | 1:19.16 | 266 | 38.17 | 40.99 | |||
25. | Dulinska Maja | 05 | Korona Swim Kielce | 1:22.74 | 232 | 37.70 | 45.04 | |||
26. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Krakow | 1:23.63 | 225 | 39.35 | 44.28 | |||
27. | Petrova Monika | 05 | Albatros'2001 Varna | 1:23.83 | 223 | 39.21 | 44.62 | |||
28. | Michna Klaudia | 05 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:25.61 | 210 | 41.88 | 43.73 |
<< TOP >> |
Event 29 23/4/2017 - 12:33 | Men, 100m Freestyle | 16 years and older Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m |
1. | Szczepaniak Pawel | 99 | UKS SMS Galicja Krakow | 54.84 | 550 | A | 26.78 | 28.06 | ||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzow | 54.85 | 550 | A | 26.78 | 28.07 | ||
3. | Kolanowski Wiktor | 99 | UKS SMS Galicja Krakow | 55.01 | 545 | A | 26.15 | 28.86 | ||
4. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 55.03 | 544 | A | 26.56 | 28.47 | ||
5. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Krakow | 55.50 | 530 | A | 26.72 | 28.78 | ||
6. | Czaja Przemyslaw | 01 | Omega Olkusz | 55.81 | 522 | A | 27.09 | 28.72 | ||
7. | Batko Karol | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 56.30 | 508 | R | 26.34 | 29.96 | ||
8. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 56.54 | 502 | ? | 27.60 | 28.94 | ||
Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Lodz | 56.54 | 502 | ? | 27.40 | 29.14 | |||
10. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzow | 57.36 | 480 | 27.72 | 29.64 | |||
11. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 57.72 | 471 | 27.30 | 30.42 | |||
12. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzow | 58.08 | 463 | 27.97 | 30.11 | |||
13. | Respondek Remigiusz | 01 | AZS AWF Katowice | 58.27 | 458 | 27.95 | 30.32 | |||
14. | Dudzik Sebastian SK | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 58.32 | 457 | 28.05 | 30.27 | |||
15. | Sosna Tomasz SK | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 58.48 | 453 | 27.99 | 30.49 | |||
16. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Sl. | 1:00.57 | 408 | 29.19 | 31.38 | |||
17. | Skutta Pawel | 01 | MKS MOS Katowice | 1:04.74 | 334 | 31.34 | 33.40 | |||
18. | Ponikiewski Karol | 99 | Jasien Sucha Besk. | 1:09.48 | 270 | 32.43 | 37.05 | |||
19. | Twardowski Piotr | 01 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:09.95 | 265 | 31.95 | 38.00 |
<< TOP >> |
Event 29 23/4/2017 - 12:33 | Boys, 100m Freestyle | 14 - 15 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m |
1. | Daszkiewicz Michal SO | 03 | Unia Oswiecim | 55.73 | 524 | A | 27.38 | 28.35 | |||
2. | Synowiec Mikolaj | 02 | Omega Olkusz | 56.18 | 511 | A | 27.07 | 29.11 | |||
3. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 56.86 | 493 | A | 27.18 | 29.68 | |||
4. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Sl. | 57.99 | 465 | A | 27.95 | 30.04 | |||
5. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Sl. | 58.10 | 462 | A | 27.61 | 30.49 | |||
6. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oswiecim | 58.32 | 457 | A | 27.93 | 30.39 | |||
7. | Pajak Jakub | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 58.39 | 455 | R | 28.10 | 30.29 | |||
8. | Mrzyglod Michal | 02 | Gilus Gilowice | 59.07 | 440 | R | 28.60 | 30.47 | |||
9. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 59.36 | 433 | 28.24 | 31.12 | ||||
10. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myslenice | 59.52 | 430 | 29.08 | 30.44 | ||||
11. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepolomice | 59.54 | 430 | 29.14 | 30.40 | ||||
12. | Augustyn Jan | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 59.60 | 428 | 29.00 | 30.60 | ||||
13. | Lewicki Filip | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 59.67 | 427 | 28.93 | 30.74 | ||||
14. | Docew Maksymilian | 02 | Wisla Krakow | 59.99 | 420 | 28.64 | 31.35 | ||||
15. | Jurzak Michal | 02 | Jasien Sucha Besk. | 1:00.31 | 413 | 29.07 | 31.24 | ||||
16. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | 1:00.51 | 409 | 29.20 | 31.31 | ||||
17. | Szastak Blazej | 03 | Wisla Krakow | 1:00.54 | 409 | 28.99 | 31.55 | ||||
18. | Korycinski Kamil | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.02 | 399 | 29.49 | 31.53 | ||||
19. | Czajkowski Mateusz | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.21 | 395 | 29.54 | 31.67 | ||||
20. | Sowa Karol | 02 | Jasien Sucha Besk. | 1:01.44 | 391 | 30.57 | 30.87 | ||||
Jedrszczyk Kacper | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.44 | 391 | 30.25 | 31.19 | |||||
22. | Zukowski Kamil | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.78 | 384 | 29.72 | 32.06 | ||||
23. | Kraus Wiktor | 03 | Wisla Krakow | 1:01.80 | 384 | 29.97 | 31.83 | ||||
24. | Zajac Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:01.89 | 382 | 29.33 | 32.56 | ||||
25. | Pniak Bartosz | 02 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.95 | 381 | 29.71 | 32.24 | ||||
26. | Fortunski Jan | 03 | Korona Swim Kielce | 1:02.09 | 379 | 29.89 | 32.20 | ||||
27. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:02.11 | 378 | 29.99 | 32.12 | ||||
28. | Sowa Lukasz | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:02.20 | 377 | 29.81 | 32.39 | ||||
29. | Gwozdz Kacper | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:02.46 | 372 | 29.66 | 32.80 | ||||
30. | Kubsik Stanislaw | 03 | Wisla Krakow | 1:02.68 | 368 | 30.11 | 32.57 | ||||
31. | Dybowski Jan | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:02.73 | 367 | 29.29 | 33.44 | ||||
32. | Walter Alan | 02 | MOSM Tychy | 1:03.37 | 356 | 29.89 | 33.48 | ||||
33. | Przystal Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:03.61 | 352 | 29.76 | 33.85 | ||||
34. | Wlecial Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:03.78 | 349 | 30.66 | 33.12 | ||||
35. | Dobrev Martin | 03 | Albatros'2001 Varna | 1:04.03 | 345 | 30.92 | 33.11 | ||||
36. | Talaga Maciej | 02 | Jasien Sucha Besk. | 1:04.17 | 343 | 31.65 | 32.52 | ||||
37. | Basa Szymon | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:04.40 | 339 | 30.85 | 33.55 | ||||
38. | Jamroz Michal | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.50 | 338 | 31.03 | 33.47 | ||||
39. | Skrzypek Filip | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:05.36 | 325 | 31.32 | 34.04 | ||||
40. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisla Krakow | 1:05.82 | 318 | 31.44 | 34.38 | ||||
41. | Fortuna Filip | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:06.18 | 313 | 31.58 | 34.60 | ||||
42. | Wanat Grzegorz | 03 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:06.75 | 305 | 31.61 | 35.14 | ||||
43. | Samojlo Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:09.07 | 275 | 32.52 | 36.55 | ||||
44. | Waga Mateusz | 02 | Kmita Zabierzow | 1:09.57 | 269 | ||||||
45. | Klimkowski Mateusz | 03 | Fala Niepolomice | 1:11.67 | 246 | 33.60 | 38.07 | ||||
46. | Bukala Bartosz | 03 | Siemacha ASP Krakow | 1:13.91 | 224 | 35.51 | 38.40 | ||||
DSQ | Grychtol Arkadiusz | 03 | Manta Kochlowice Ruda Sl. | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Time: 12:58) |
<< TOP >> |
Event 29 23/4/2017 - 12:33 | Boys, 100m Freestyle | 12 - 13 years Results Prelim |
Points: FINA 2016 |
Rank | YB | Time | Pts | 50m | 100m |
1. | Laquidara Riccardo Andrea | 04 | Nuoto Milazzo | 1:01.20 | 395 | A | 29.75 | 31.45 | ||
2. | Stanek Kacper | 04 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:01.42 | 391 | A | 29.51 | 31.91 | ||
3. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 1:03.76 | 350 | A | 30.48 | 33.28 | ||
4. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:03.82 | 349 | A | 30.78 | 33.04 | ||
5. | Bryg Bartosz | 04 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:04.23 | 342 | A | 30.30 | 33.93 | ||
6. | Adamus Patryk | 04 | Gornik Sosnowiec | 1:04.90 | 332 | A | 31.26 | 33.64 | ||
7. | Goscinski Jakub | 05 | UKS SMS Galicja Krakow | 1:05.28 | 326 | R | 31.18 | 34.10 | ||
8. | Plewka Przemyslaw | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 1:05.74 | 319 | R | 31.31 | 34.43 | ||
9. | Dymitrov Michail | 05 | Albatros'2001 Varna | 1:05.98 | 315 | 31.95 | 34.03 | |||
10. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Gory | 1:06.37 | 310 | 31.75 | 34.62 | |||
11. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 1:06.49 | 308 | 32.30 | 34.19 | |||
12. | Regulski Maciej | 04 | Atut Czestochowa | 1:06.93 | 302 | 31.81 | 35.12 | |||
13. | Blaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | 1:07.88 | 290 | 32.99 | 34.89 | |||
14. | Petkov Tsvetan | 04 | Albatros'2001 Varna | 1:08.66 | 280 | 31.46 | 37.20 | |||
15. | Plusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzow | 1:09.29 | 272 | 33.42 | 35.87 | |||
16. | Milek Adam | 04 | MKS MOS Katowice | 1:09.84 | 266 | 32.91 | 36.93 | |||
17. | Holeczek Bartosz | 04 | Piatka Chorzow | 1:09.95 | 265 | 33.81 | 36.14 | |||
18. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepolomice | 1:10.12 | 263 | 33.95 | 36.17 | |||
19. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:10.22 | 262 | 33.93 | 36.29 | |||
20. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 1:10.51 | 258 | 33.73 | 36.78 | |||
21. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzow | 1:10.76 | 256 | 34.50 | 36.26 | |||
22. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzow | 1:11.22 | 251 | 34.40 | 36.82 | |||
23. | Dragoev Akeksandr | 05 | Albatros'2001 Varna | 1:11.27 | 250 | 33.94 | 37.33 | |||
24. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 1:11.45 | 248 | 34.39 | 37.06 | |||
25. | Daszkiewicz Mikolaj | 04 | Osemka Oswiecim | 1:12.19 | 241 | 33.75 | 38.44 | |||
26. | Kucharski Pawel | 05 | NKP Bielsko Biala | 1:12.30 | 240 | 34.79 | 37.51 | |||
27. | Sleczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Krakow | 1:14.46 | 219 | 35.01 | 39.45 | |||
28. | Ziolko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzow | 1:14.65 | 218 | 34.17 | 40.48 | |||
29. | Baran Wiktor | 05 | Korona Swim Kielce | 1:15.05 | 214 | 36.25 | 38.80 | |||
30. | Warchol Sebastian | 05 | Aquarius Myslenice | 1:15.17 | 213 | 35.89 | 39.28 | |||
31. | Pawlica Mateusz | 05 | Park Wodny Tarn. Gory | 1:17.74 | 193 | 36.79 | 40.95 | |||
32. | Pisarski Jakub | 05 | MKS MOS Katowice | 1:18.42 | 188 | 37.81 | 40.61 | |||
33. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzow | 1:19.22 | 182 | 37.79 | 41.43 | |||
34. | Bielski Filip | 05 | MKS MOS Katowice | 1:19.90 | 177 | 37.95 | 41.95 | |||
35. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Krakow | 1:20.57 | 173 | 38.15 | 42.42 | |||
36. | Mostownik Michal | 05 | Korona Swim Kielce | 1:20.85 | 171 | 39.42 | 41.43 | |||
37. | Kundera Olaf | 05 | Korona Swim Kielce | 1:21.20 | 169 | 38.95 | 42.25 | |||
38. | Bekier Filip | 05 | Korona Swim Kielce | 1:22.93 | 159 | 39.51 | 43.42 | |||
39. | Lopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Krakow | 1:23.73 | 154 | 39.00 | 44.73 | |||
40. | Bialas Bartosz | 05 | MKS MOS Katowice | 1:24.58 | 150 | 40.02 | 44.56 | |||
41. | Sander Adam | 05 | Korona Swim Kielce | 1:27.58 | 135 | 40.70 | 46.88 | |||
42. | Kwasniak Damian | 05 | MKS MOS Katowice | 1:28.94 | 129 | 41.68 | 47.26 | |||
43. | Racewicz Aleksander | 05 | MKS MOS Katowice | 1:29.15 | 128 | 40.36 | 48.79 | |||
44. | Gorczynski Szymon | 05 | MKS MOS Katowice | 1:29.67 | 125 | 40.82 | 48.85 | |||
45. | Zahuta Kacper | 05 | Kmita Zabierzow | 1:32.66 | 114 | 42.84 | 49.82 | |||
46. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzow | 1:34.97 | 105 | |||||
47. | Janus Kamil | 05 | Korona Swim Kielce | 1:37.27 | 98 | 45.83 | 51.44 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |