IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu PRO-SWIM 2017 Zabierzów, 7/5/2017 |
1 - IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu PRO-SWIM 2017 BLOK I | 7/5/2017 - 9:35 |
Konkurencja 1 7/5/2017 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 24.78 | 78 | |||
2. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 24.82 | 78 | |||
3. | Gradoń Maja | 10 | Pirania Częstochowa | 28.14 | 53 | |||
4. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.20 | 43 | |||
5. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 32.08 | 36 | |||
6. | Baranowska Maria | 10 | Swim Test Kraków | 32.52 | 34 | |||
7. | Dudka-Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 33.14 | 32 | |||
8. | Pudełko Katarzyna | 10 | Swim Test Kraków | 34.34 | 29 | |||
9. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 48.08 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/5/2017 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Prasał Aleksandra | 09 | Korona Swim Kielce | 19.30 | 166 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 19.58 | 159 | |||
3. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 19.99 | 149 | |||
4. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 20.24 | 144 | |||
5. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 20.64 | 136 | |||
6. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 21.89 | 114 | |||
7. | Długopolska Nicola | 09 | Wisła Kraków | 22.19 | 109 | |||
8. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 22.54 | 104 | |||
9. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 22.63 | 103 | |||
10. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 23.40 | 93 | |||
11. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 24.21 | 84 | |||
12. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 24.54 | 81 | |||
13. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 24.71 | 79 | |||
14. | Karczewska Oliwia | 09 | Korona Swim Kielce | 25.05 | 76 | |||
15. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 25.13 | 75 | |||
16. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 26.54 | 64 | |||
Pietrzyk Maja | 09 | Swim Test Kraków | 26.54 | 64 | ||||
18. | Cebula Monika | 09 | Jordan Kraków | 26.57 | 63 | |||
19. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 26.58 | 63 | |||
20. | Trojan Zuzanna | 09 | Pro-Swim Kraków | 27.06 | 60 | |||
21. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 28.08 | 54 | |||
22. | Laskowka Wanda | 09 | Optima Skawina | 28.48 | 51 | |||
23. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 28.62 | 51 | |||
24. | Kuc Maja | 09 | Optima Skawina | 28.88 | 49 | |||
25. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 28.93 | 49 | |||
26. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 29.29 | 47 | |||
27. | Koptiakov Izabela | 09 | Korona Swim Kielce | 30.66 | 41 | |||
28. | Wójcik Maja | 09 | Korona Swim Kielce | 32.56 | 34 | |||
29. | Szymoniak Lena | 09 | Korona Swim Kielce | 33.66 | 31 | |||
30. | Urbanik Kinga | 09 | Kmita Zabierzów | 33.84 | 30 | |||
31. | Piwowarczyk Amelia | 09 | Korona Swim Kielce | 35.99 | 25 | |||
32. | Orzeł Hanna | 09 | Korona Swim Kielce | 44.49 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/5/2017 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jakubczyk Natalia | 08 | Dragon Będzin | 17.31 | 230 | |||
2. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 17.34 | 229 | |||
3. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 18.25 | 197 | |||
4. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 18.55 | 187 | |||
5. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 19.00 | 174 | |||
6. | Kusińska Zofia | 08 | Wisła Kraków | 19.19 | 169 | |||
7. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 19.44 | 163 | |||
8. | Łukasik Zuzanna | 08 | Jedynka Łazy | 19.57 | 159 | |||
9. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 20.03 | 149 | |||
10. | Kaszuba Magda | 08 | Omega Olkusz | 20.30 | 143 | |||
11. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 20.58 | 137 | |||
12. | Gradoń Zuzanna | 08 | Pirania Częstochowa | 20.64 | 136 | |||
13. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 20.85 | 132 | |||
14. | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | 21.29 | 124 | |||
15. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 21.67 | 117 | |||
16. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 22.30 | 108 | |||
17. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 23.59 | 91 | |||
18. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 23.95 | 87 | |||
19. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 27.53 | 57 | |||
20. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 36.66 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/5/2017 - 9:52 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 21.10 | 81 | |||
2. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 23.73 | 56 | |||
3. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 24.10 | 54 | |||
4. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 27.37 | 37 | |||
5. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 37.29 | 14 | |||
6. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 41.41 | 10 | |||
7. | Mrożek Jakub | 10 | Jordan Kraków | 44.13 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/5/2017 - 9:52 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 20.40 | 89 | |||
2. | Gradek Jakub | 09 | Fala Nieporęt | 20.60 | 87 | |||
3. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 20.70 | 85 | |||
4. | Dąbrowski Jan | 09 | Korona Swim Kielce | 21.33 | 78 | |||
5. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.82 | 73 | |||
6. | Janiszewski Wawrzyniec | 09 | Omega Olkusz | 21.97 | 71 | |||
7. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 22.83 | 63 | |||
8. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 22.93 | 63 | |||
9. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 23.20 | 60 | |||
10. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 24.27 | 53 | |||
11. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 25.30 | 46 | |||
12. | Baklarz Bartłomiej | 09 | Jordan Kraków | 25.77 | 44 | |||
13. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 25.94 | 43 | |||
14. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 26.45 | 41 | |||
15. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 26.56 | 40 | |||
16. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 26.78 | 39 | |||
17. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 27.21 | 37 | |||
18. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 27.68 | 35 | |||
19. | Sowula Adrian | 09 | Jordan Kraków | 29.40 | 29 | |||
20. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 29.97 | 28 | |||
21. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 30.42 | 27 | |||
22. | Moręgiel Kacper | 09 | Korona Swim Kielce | 30.78 | 26 | |||
23. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 31.18 | 25 | |||
24. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 31.89 | 23 | |||
25. | Koczur Adam | 09 | Swim Test Kraków | 32.47 | 22 | |||
26. | Szymoniak Adrian | 09 | Korona Swim Kielce | 33.35 | 20 | |||
27. | Sadkowski Filip | 09 | Korona Swim Kielce | 34.39 | 18 | |||
28. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 39.18 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/5/2017 - 9:52 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 16.84 | 159 | |||
2. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 17.27 | 147 | |||
3. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 18.18 | 126 | |||
4. | Tomaszek Karol | 08 | Pro-Swim Kraków | 18.29 | 124 | |||
5. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 18.34 | 123 | |||
6. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 18.54 | 119 | |||
7. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 18.64 | 117 | |||
8. | Jarecki Łukasz | 08 | Wisła Kraków | 18.98 | 111 | |||
9. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 19.52 | 102 | |||
10. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 20.78 | 84 | |||
11. | Apanasevich Ivan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 21.06 | 81 | |||
12. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 21.29 | 78 | |||
13. | Kaszuba Olaf | 08 | Wisła Kraków | 21.57 | 75 | |||
14. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 21.92 | 72 | |||
15. | Solner Jan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 21.93 | 72 | |||
16. | Litewka Szymon | 08 | Wisła Kraków | 22.20 | 69 | |||
17. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 22.48 | 66 | |||
18. | Bednarski Mateusz | 08 | Wisła Kraków | 23.90 | 55 | |||
19. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 24.23 | 53 | |||
20. | Jeleń Tomasz | 08 | Omega Olkusz | 25.53 | 45 | |||
21. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 26.14 | 42 | |||
22. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 27.91 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/5/2017 - 10:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 27.20 | 87 | |||
2. | Gradoń Maja | 10 | Pirania Częstochowa | 29.38 | 69 | |||
3. | Baranowska Maria | 10 | Swim Test Kraków | 29.41 | 69 | |||
4. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 29.44 | 69 | |||
5. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.41 | 62 | |||
6. | Pudełko Katarzyna | 10 | Swim Test Kraków | 30.54 | 61 | |||
7. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 32.69 | 50 | |||
8. | Bogacka Zofia | 10 | Wisła Kraków | 34.87 | 41 | |||
9. | Dudka-Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 38.09 | 31 | |||
10. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 46.85 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/5/2017 - 10:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 22.50 | 154 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 22.57 | 153 | |||
3. | Prasał Aleksandra | 09 | Korona Swim Kielce | 23.38 | 137 | |||
4. | Długopolska Nicola | 09 | Wisła Kraków | 23.70 | 132 | |||
5. | Pietrzyk Maja | 09 | Swim Test Kraków | 24.69 | 117 | |||
6. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 24.87 | 114 | |||
7. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 24.93 | 113 | |||
8. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 25.20 | 110 | |||
9. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 25.22 | 109 | |||
10. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 25.47 | 106 | |||
11. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 25.79 | 102 | |||
12. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 25.87 | 101 | |||
13. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 26.80 | 91 | |||
14. | Renduda Antonina | 09 | Wisła Kraków | 26.95 | 90 | |||
15. | Laskowka Wanda | 09 | Optima Skawina | 26.99 | 89 | |||
Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 26.99 | 89 | ||||
17. | Trojan Zuzanna | 09 | Pro-Swim Kraków | 27.51 | 84 | |||
18. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 27.55 | 84 | |||
19. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 27.93 | 80 | |||
20. | Karczewska Oliwia | 09 | Korona Swim Kielce | 28.17 | 78 | |||
21. | Kuc Maja | 09 | Optima Skawina | 29.04 | 71 | |||
22. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 29.09 | 71 | |||
23. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 29.27 | 70 | |||
24. | Cebula Monika | 09 | Jordan Kraków | 29.44 | 69 | |||
25. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 29.80 | 66 | |||
26. | Szymoniak Lena | 09 | Korona Swim Kielce | 29.95 | 65 | |||
27. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 30.12 | 64 | |||
28. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 30.57 | 61 | |||
29. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 30.88 | 59 | |||
30. | Wójcik Maja | 09 | Korona Swim Kielce | 31.23 | 57 | |||
31. | Urbanik Kinga | 09 | Kmita Zabierzów | 31.64 | 55 | |||
32. | Koptiakov Izabela | 09 | Korona Swim Kielce | 34.70 | 42 | |||
33. | Piwowarczyk Amelia | 09 | Korona Swim Kielce | 35.14 | 40 | |||
34. | Orzeł Hanna | 09 | Korona Swim Kielce | 40.91 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/5/2017 - 10:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jakubczyk Natalia | 08 | Dragon Będzin | 20.15 | 215 | |||
2. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 20.45 | 206 | |||
3. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 21.98 | 166 | |||
4. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 21.99 | 165 | |||
5. | Kaszuba Magda | 08 | Omega Olkusz | 23.14 | 142 | |||
6. | Kusińska Zofia | 08 | Wisła Kraków | 23.22 | 140 | |||
7. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 23.27 | 139 | |||
8. | Łukasik Zuzanna | 08 | Jedynka Łazy | 23.38 | 137 | |||
9. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 23.43 | 137 | |||
10. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 23.46 | 136 | |||
11. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 23.64 | 133 | |||
12. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 24.79 | 115 | |||
13. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 24.93 | 113 | |||
14. | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | 25.04 | 112 | |||
15. | Gradoń Zuzanna | 08 | Pirania Częstochowa | 25.21 | 110 | |||
16. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 25.70 | 103 | |||
17. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 25.79 | 102 | |||
18. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 26.25 | 97 | |||
19. | Urmańska Amelia | 08 | Wisła Kraków | 27.06 | 88 | |||
20. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 28.82 | 73 | |||
21. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 30.57 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/5/2017 - 10:27 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 24.59 | 74 | |||
2. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 26.52 | 59 | |||
3. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 26.98 | 56 | |||
4. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 27.75 | 52 | |||
5. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 28.52 | 47 | |||
6. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 28.73 | 46 | |||
7. | Pięta Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 29.38 | 43 | |||
8. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 30.23 | 40 | |||
9. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 34.13 | 27 | |||
10. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 37.04 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/5/2017 - 10:27 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 23.60 | 84 | |||
2. | Konopka Maksymilian | 09 | Korona Swim Kielce | 23.99 | 80 | |||
3. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 24.06 | 79 | |||
4. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 24.33 | 77 | |||
5. | Dąbrowski Jan | 09 | Korona Swim Kielce | 24.65 | 74 | |||
6. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 24.77 | 73 | |||
7. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 24.87 | 72 | |||
8. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 25.15 | 69 | |||
9. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 25.38 | 68 | |||
10. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 25.62 | 66 | |||
11. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 25.85 | 64 | |||
12. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 26.09 | 62 | |||
13. | Sagan Tomasz | 09 | Wisła Kraków | 26.12 | 62 | |||
14. | Janiszewski Wawrzyniec | 09 | Omega Olkusz | 26.16 | 62 | |||
15. | Kot Adam | 09 | Wisła Kraków | 26.39 | 60 | |||
16. | Kundera Jeremiasz | 09 | Korona Swim Kielce | 26.56 | 59 | |||
17. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 26.59 | 59 | |||
18. | Mrozicki Alex | 09 | Wisła Kraków | 26.84 | 57 | |||
19. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 27.71 | 52 | |||
20. | Sowula Adrian | 09 | Jordan Kraków | 27.72 | 52 | |||
21. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 27.96 | 50 | |||
22. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 28.48 | 48 | |||
23. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 28.49 | 48 | |||
24. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 28.74 | 46 | |||
25. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 28.80 | 46 | |||
26. | Dwrenicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 28.89 | 46 | |||
27. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 29.15 | 44 | |||
28. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 29.78 | 42 | |||
29. | Koczur Adam | 09 | Swim Test Kraków | 30.39 | 39 | |||
30. | Janowski Bolesław | 09 | Wisła Kraków | 30.44 | 39 | |||
31. | Szymoniak Adrian | 09 | Korona Swim Kielce | 30.56 | 38 | |||
32. | Baklarz Bartłomiej | 09 | Jordan Kraków | 30.59 | 38 | |||
33. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 31.15 | 36 | |||
34. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 31.26 | 36 | |||
35. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 31.82 | 34 | |||
36. | Moręgiel Kacper | 09 | Korona Swim Kielce | 32.68 | 31 | |||
37. | Gawor Przemysław | 09 | Wisła Kraków | 33.11 | 30 | |||
38. | Sadkowski Filip | 09 | Korona Swim Kielce | 34.00 | 28 | |||
39. | Banach Mikołaj | 09 | Wisła Kraków | 34.21 | 27 | |||
40. | Zając Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 34.62 | 26 | |||
41. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 35.46 | 24 | |||
42. | Bielecki Patryk | 09 | Jordan Kraków | 38.22 | 19 | |||
43. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 44.20 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/5/2017 - 10:27 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 21.57 | 110 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.85 | 106 | |||
3. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 21.86 | 106 | |||
4. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 22.46 | 98 | |||
5. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 22.56 | 96 | |||
6. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 22.59 | 96 | |||
7. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 22.61 | 96 | |||
Jarecki Łukasz | 08 | Wisła Kraków | 22.61 | 96 | ||||
9. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 22.96 | 91 | |||
10. | Litewka Szymon | 08 | Wisła Kraków | 23.25 | 88 | |||
11. | Tomaszek Karol | 08 | Pro-Swim Kraków | 23.65 | 84 | |||
12. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 24.07 | 79 | |||
13. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 24.24 | 78 | |||
14. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 24.31 | 77 | |||
15. | Solner Jan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 24.37 | 76 | |||
16. | Apanasevich Ivan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 24.64 | 74 | |||
17. | Kaszuba Olaf | 08 | Wisła Kraków | 24.94 | 71 | |||
18. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 25.84 | 64 | |||
19. | Bednarski Mateusz | 08 | Wisła Kraków | 26.02 | 63 | |||
20. | Jeleń Tomasz | 08 | Omega Olkusz | 27.52 | 53 | |||
21. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 27.79 | 51 | |||
22. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 27.83 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/5/2017 - 10:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 32.24 | 71 | |||
2. | Pudełko Katarzyna | 10 | Swim Test Kraków | 37.45 | 45 | |||
3. | Serafin Matylda | 10 | Nika Sport Team Kraków | 37.58 | 45 | |||
4. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 50.83 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/5/2017 - 10:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 23.80 | 178 | |||
2. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 26.46 | 129 | |||
3. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 28.02 | 109 | |||
4. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 28.71 | 101 | |||
5. | Trojan Zuzanna | 09 | Pro-Swim Kraków | 29.04 | 98 | |||
6. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 29.15 | 97 | |||
7. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 29.44 | 94 | |||
8. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 30.32 | 86 | |||
9. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 30.76 | 82 | |||
10. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 31.24 | 78 | |||
11. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 33.11 | 66 | |||
12. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 34.08 | 60 | |||
13. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 35.08 | 55 | |||
14. | Renduda Antonina | 09 | Wisła Kraków | 36.97 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/5/2017 - 10:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 22.91 | 200 | |||
2. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 22.95 | 199 | |||
3. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 24.42 | 165 | |||
4. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 24.52 | 163 | |||
5. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 25.13 | 151 | |||
6. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 25.66 | 142 | |||
7. | Jakubczyk Natalia | 08 | Dragon Będzin | 26.00 | 136 | |||
8. | Kusińska Zofia | 08 | Wisła Kraków | 27.30 | 118 | |||
9. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 27.38 | 117 | |||
10. | Kaszuba Magda | 08 | Omega Olkusz | 27.56 | 114 | |||
11. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 28.08 | 108 | |||
12. | Łukasik Zuzanna | 08 | Jedynka Łazy | 28.69 | 101 | |||
13. | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | 29.90 | 90 | |||
14. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 31.39 | 77 | |||
15. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 32.92 | 67 | |||
16. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 33.06 | 66 | |||
17. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 33.28 | 65 | |||
18. | Gradoń Zuzanna | 08 | Pirania Częstochowa | 35.12 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/5/2017 - 11:01 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 32.98 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/5/2017 - 11:01 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gradek Jakub | 09 | Fala Nieporęt | 26.15 | 87 | |||
2. | Kundera Jeremiasz | 09 | Korona Swim Kielce | 26.59 | 83 | |||
3. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 26.61 | 83 | |||
4. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 28.16 | 70 | |||
5. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 29.22 | 62 | |||
6. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 29.25 | 62 | |||
7. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 30.12 | 57 | |||
8. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 30.94 | 52 | |||
9. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 31.48 | 50 | |||
10. | Kot Adam | 09 | Wisła Kraków | 31.75 | 49 | |||
11. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 31.76 | 48 | |||
12. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 32.19 | 47 | |||
13. | Konopka Maksymilian | 09 | Korona Swim Kielce | 32.95 | 43 | |||
14. | Janiszewski Wawrzyniec | 09 | Omega Olkusz | 34.12 | 39 | |||
15. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 34.74 | 37 | |||
16. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 34.79 | 37 | |||
17. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 34.93 | 36 | |||
18. | Janowski Bolesław | 09 | Wisła Kraków | 37.21 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/5/2017 - 11:01 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 24.13 | 111 | ||||
2. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 24.41 | 107 | ||||
3. | Jarecki Łukasz | 08 | Wisła Kraków | 24.92 | 101 | ||||
4. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 25.37 | 96 | ||||
5. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 25.51 | 94 | ||||
6. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.53 | 94 | ||||
7. | Tomaszek Karol | 08 | Pro-Swim Kraków | 25.94 | 89 | ||||
8. | Apanasevich Ivan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 26.45 | 84 | ||||
9. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 26.46 | 84 | ||||
10. | Litewka Szymon | 08 | Wisła Kraków | 29.10 | 63 | ||||
11. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 29.13 | 63 | ||||
12. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 29.68 | 60 | ||||
13. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 29.87 | 58 | ||||
14. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 30.65 | 54 | ||||
15. | Jeleń Tomasz | 08 | Omega Olkusz | 30.66 | 54 | ||||
16. | Kaszuba Olaf | 08 | Wisła Kraków | 31.08 | 52 | ||||
17. | Bednarski Mateusz | 08 | Wisła Kraków | 31.17 | 51 | ||||
18. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 31.19 | 51 | ||||
19. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 32.51 | 45 | ||||
DYSKW. | Solner Jan | 08 | Nika Sport Team Kraków | ||||||
chodzenie po dnie |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7/5/2017 - 11:14 | Wszystkie, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 1:15.96 | 119 |
Fryc Nadia Kaszuba Magda | 08 08 | 38.65 | Wójcikowski Patryk Niestój Igor | 08 08 | 37.31 |
2. | Nika Team 1 | Nika Sport Team Kraków | 1:22.90 | 91 |
Kościarz Wiktoria Piecuch Mateusz | 09 09 | 43.46 | Pach Patrycja Kowalik Aleksandra | 09 08 | 39.44 |
3. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 1:25.77 | 82 |
Woźny Liliana Kusińska Zofia | 08 08 | 41.14 | Heiza Ignacy Litewka Szymon | 08 08 | 44.63 |
4. | Pro-Swim Kraków 1 | Pro-Swim Kraków | 1:26.52 | 80 |
Czarny Radosław Wąsowicz Izabela | 08 08 | 44.84 | Tomaszek Karol Jałowiecka Gabriela | 08 08 | 41.68 |
5. | Omega Olkusz 3 | Omega Olkusz | 1:28.67 | 75 |
Wioska-Kaganiec Wiktoria Grzebinoga Hanna | 09 09 | 46.03 | Janiszewski Wawrzyniec Gumółka Kuba | 09 09 | 42.64 |
6. | Korona Swim Kielce 1 | Korona Swim Kielce | 1:30.42 | 70 |
Prasał Aleksandra Dąbrowski Jan | 09 09 | 40.89 | Konopka Maksymilian Kundera Jeremiasz | 09 09 | 49.53 |
7. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 1:31.14 | 69 |
Maliszewski Szymon Kutermak Szymon | 08 10 | 43.58 | Płonka Aleksandra Kułach Joanna | 09 08 | 47.56 |
8. | Wisła Kraków | Wisła Kraków | 1:34.45 | 62 |
Długopolska Nicola Kwiecień Ignacy | 09 09 | 47.50 | Małecka Karolina Świeży Szymon | 09 09 | 46.95 |
9. | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 1:36.61 | 58 |
Chrząszcz Matylda Swałdek Adrian | 09 10 | 52.60 | Pękala Milena Korbiel Aleksandra | 08 08 | 44.01 |
10. | Pro-Swim Kraków 2 | Pro-Swim Kraków | 1:45.80 | 44 |
Adamska Wiktoria Trojan Zuzanna | 09 09 | 51.66 | Tarasek Igor Stanek Igor | 10 09 | 54.14 |
11. | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 1:49.39 | 39 |
Urban Kacper Durek Wiktor | 08 09 | 1:00.51 | Kotula Kaja Bętkowska Emilia | 09 11 | 48.88 |
12. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 1:50.31 | 39 |
Kaczmarczyk Jakub Korycińska Kaja | 09 09 | 50.81 | Frączek Adam Kuźnicki Michał | 09 09 | 59.50 |
13. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:55.03 | 34 |
Łuczyńska Nikola Jewiarz Nikola | 09 09 | 56.45 | Janiga Filip Kesselman Kyle | 09 09 | 58.58 |
14. | Korona Swim Kielce 1 | Korona Swim Kielce | 2:09.99 | 23 |
Wójcik Maja Szymoniak Lena | 09 09 | 1:06.36 | Karczewska Oliwia Moręgiel Kacper | 09 09 | 1:03.63 |
15. | Korona Swim Kielce 1 | Korona Swim Kielce | 2:21.56 | 18 |
Szymoniak Adrian Sadkowski Filip | 09 09 | 1:12.82 | Piwowarczyk Amelia Koptiakov Izabela | 09 09 | 1:08.74 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |