VI Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 14/5/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Andryszczak Piotr | 06 | 04111 | 104111700042 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m klasyczny (25) | 47.39 1:43.90 1:55.57 | 8/4/2017 8/4/2017 25/2/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Wieliczka (POL) |
||
Antonau Dzmitry | 05 | BNTUMI | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 42.00 1:30.00 1:31.00 |
|||||
Antonów Michał | 05 | 05501 | 105501700024 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 49.12 59.34 | 18/3/2017 1/4/2017 | Jelenia Gora (POL) Olawa (POL) |
||
Arent Artur | 05 | 01105 | 101105700215 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:05.83 39.57 1:20.48 | 14/3/2017 4/2/2017 5/2/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Badura Natalia | 06 | 04711 | 104711600063 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:19.42 40.17 1:27.13 | 21/4/2017 21/4/2017 1/4/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 200m dowolny (8) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) | NT 1:32.17 38.25 | 25/2/2017 19/11/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Bajor Bartosz | 08 | 01011 | 101011700152 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 50.08 53.09 NT | 4/2/2017 5/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Banasiak Michał | 05 | 01105 | 101105700136 | 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 36.95 1:16.35 1:23.62 | 25/11/2016 14/3/2017 14/2/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Banaszkiewicz Julia | 06 | 03306 | 103306600037 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 35.09 35.79 1:22.75 | 22/4/2017 23/4/2017 8/4/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 03306 | 103306600020 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 30.49 32.58 1:13.06 | 20/1/2017 20/1/2017 21/1/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Baranowska Maria | 08 | 00505 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Barczyk Alicja | 04 | 05311 | 105311600005 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 36.02 NT 1:31.50 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Bartosik Ignacy | 07 | 01105 | 101105700161 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) | 45.88 NT NT | 13/5/2016 | Kleszczow (POL) | ||
Barwicki Adam | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.67 25.65 |
|||||
Barwicki Andrzej | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 40.44 51.79 1:50.48 | 19/11/2016 1/6/2016 25/2/2017 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Basaez Claudio | 05 | 01011 | 101011700099 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:10.51 35.11 1:19.34 | 23/4/2017 28/4/2017 4/12/2016 | Zabierzow (POL) Radlin (POL) Zabrze (POL) |
||
Bauer Bartłomiej | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) | NT NT NT |
|||||
Ber Julia | 07 | 01305 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | NT 46.92 | 17/12/2016 | Warsaw (POL) |
|||
Berendt Ksawery | 09 | 06711 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 21.54 23.94 41.45 |
|||||
Białas Martyna | 05 | 01411 | 101411600083 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 41.12 1:34.02 2:03.56 | 28/4/2017 23/3/2017 22/10/2016 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Rybnik (POL) |
||
Biegańska Julia | 06 | 01411 | 101411600094 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT 50.92 1:00.09 | 17/2/2017 26/3/2017 | Gliwice (POL) Zabrze (POL) |
||
Biernacka Lena | 07 | 01005 | 101005600037 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | 41.81 47.93 | 29/4/2017 29/4/2017 | Radom (POL) Radom (POL) |
||
Bigdowska Hanna | 05 | 04011 | 104011600033 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 34.43 NT 1:27.98 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Bioły Dominik | 08 | 00807 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT 58.53 NT | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) |
|||
Bioły Jakub | 05 | 00807 | 100807700012 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:19.17 42.78 1:31.24 | 8/4/2017 10/12/2016 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Opole (POL) Czestochowa (POL) |
||
Bismor Dawid | 09 | 03811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.50 23.00 32.00 |
|||||
Blacheta Pascal | 04 | 05501 | 105501700001 | 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 2:27.25 NT NT | 22/4/2017 | Legnica (POL) | ||
Blaszka Oliwia | 04 | 05111 | 105111600073 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 46.59 1:48.01 44.96 | 27/4/2017 13/2/2016 5/2/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Blobel Hubert | 04 | 01211 | 101211700080 | 50m klasyczny (12) | 36.60 | 10/12/2016 | Pawlowice (POL) | ||
Blukacz Anna | 09 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 32.81 38.88 |
|||||
Boduch Dorota | 04 | 03611 | 103611600208 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 37.20 1:19.55 1:28.12 | 27/4/2017 25/3/2017 15/12/2016 | Dabrowa Gornicza (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Bojczuk Łucja | 06 | 04111 | 104111600050 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 45.02 51.46 55.64 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Brycht Aleksander | 06 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 41.49 49.84 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Bryś Julia | 07 | 03011 | 103011600149 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (26) | NT 49.59 1:49.40 | 17/2/2017 21/4/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Bugla Paweł | 05 | 03611 | 103611700227 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 39.03 1:25.83 1:25.38 | 28/4/2017 4/2/2017 5/2/2017 | Radlin (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Burzyńka Oliwia | 04 | 05111 | 105111600068 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | NT NT NT |
||||
Buła Natalia | 07 | 00807 | 100807600032 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 43.51 55.73 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Błaszczyk Olaf | 09 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 21.00 22.00 28.00 |
|||||
Błaszczykiewicz Cyprian | 06 | 05611 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 48.41 NT NT | 6/2/2016 | Krakow (POL) | |||
Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 103306600021 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:22.37 36.70 1:20.91 | 9/10/2016 20/1/2017 21/1/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Caliński Igor | 05 | 03011 | 103011700068 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 37.21 1:30.74 1:33.36 | 8/12/2016 18/11/2016 26/3/2017 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Zabrze (POL) |
||
Caliński Wiktor | 05 | 03011 | 103011700069 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 1:20.59 43.23 1:32.98 | 18/11/2016 8/12/2016 26/3/2017 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Zabrze (POL) |
||
Całus Barbara | 04 | 06311 | 106311600003 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 30.70 1:08.85 2:35.15 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Cebula Karol | 07 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 38.21 44.74 NT | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Cebula Monika | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.58 29.50 |
|||||
Ceglarek Paskal | 07 | 00807 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 48.66 1:42.97 55.94 | 28/10/2016 8/4/2017 8/4/2017 | Kluczbork (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Cendrowska Martyna | 07 | 00111 | 100111600064 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 38.83 49.48 46.72 | 4/2/2017 27/11/2016 5/2/2017 | Katowice (POL) Kozy (POL) Katowice (POL) |
||
Cendrowska Sandra | 04 | 00111 | 100111600063 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 33.69 41.29 1:32.79 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Cer Michał | 04 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Chalińska Amelia | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 52.24 1:02.01 NT | 17/4/2016 17/4/2016 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Chmielniak Michał | 05 | 03411 | 103411700090 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 39.66 1:25.41 1:21.27 | 28/4/2017 22/3/2017 22/2/2017 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Chromik Szymon | 04 | 05111 | 105111700081 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 46.70 42.18 1:32.61 | 4/2/2017 24/2/2017 24/2/2017 | Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Chupka Patryk | 05 | 10114 | 110114700012 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 29.91 34.66 1:28.10 | 30/4/2017 29/4/2017 22/3/2016 | Kolobrzeg (POL) Kolobrzeg (POL) Warsaw (POL) |
||
Cichoń Bartosz | 04 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 34.27 43.65 1:27.36 | 8/4/2017 17/4/2016 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Herby (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Cichoń Karolina | 11 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.60 29.89 |
|||||
Cichoń Wiktor | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.26 28.76 32.12 |
|||||
Cichy Mateusz | 04 | 05501 | 105501700012 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 1:06.35 1:16.17 NT | 22/4/2017 1/4/2017 | Legnica (POL) Olawa (POL) |
||
Cichy Szymon | 06 | 05501 | 105501700013 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 40.30 49.59 1:49.69 | 15/10/2016 1/4/2017 22/4/2017 | Olesnica (POL) Olawa (POL) Legnica (POL) |
||
Ciesielski Artur | 04 | 00505 | 100505700097 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:01.52 33.10 1:12.50 | 30/3/2017 4/2/2017 30/3/2017 | Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Ciurzyński Igor | 07 | 06311 | 106311700007 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 40.06 1:32.47 46.56 | 22/4/2017 22/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Czestochowa (POL) |
||
Czaja Franciszek | 08 | 06311 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 49.68 53.83 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Czapińska Zuzanna | 05 | 06711 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT NT NT |
|||||
Czapiński Filip | 07 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 43.37 43.72 1:39.06 | 4/2/2017 5/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Czapliński Kajetan | 07 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 45.53 NT 1:07.60 | 25/2/2017 19/11/2016 | Wieliczka (POL) Paniowki (POL) |
|||
Czapliński Mikołaj | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 38.35 48.54 1:46.82 | 19/11/2016 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Czech Patryk | 04 | 00111 | 100111700045 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 31.15 38.69 35.24 | 4/2/2017 22/10/2016 8/4/2017 | Katowice (POL) Rybnik (POL) Czestochowa (POL) |
||
Czerczak Dawid | 04 | 01411 | 101411700046 | 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 2:28.16 1:15.02 1:17.15 | 4/2/2017 1/4/2017 24/2/2017 | Katowice (POL) Cieszyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Czerkies Aleksandra | 05 | 03811 | 103811600076 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 38.17 49.91 | 19/11/2016 8/4/2017 | Paniowki (POL) Czestochowa (POL) |
||
Czernek Jakub | 06 | 00807 | 100807700042 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 36.29 49.87 1:44.59 | 8/4/2017 4/2/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Czestochowa (POL) |
||
Czerner Agnieszka | 05 | 05911 | 105911600025 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 40.36 1:28.78 1:32.95 | 28/4/2017 8/12/2016 26/3/2017 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Zabrze (POL) |
||
Czerniawski Jakub | 05 | 05111 | 105111700071 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 33.84 1:14.79 1:33.31 | 28/4/2017 5/2/2017 8/6/2016 | Radlin (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Czornik Oliwier | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 42.00 2:00.44 NT | 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Dela Natalia | 04 | 04011 | 104011600027 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 30.71 32.74 1:15.47 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Derka Magdalena | 07 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 51.18 55.68 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Domagała Krystian | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Dorosińska Paulina | 06 | 05911 | 105911600031 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (26) | 1:24.40 44.44 1:37.36 | 21/4/2017 21/4/2017 26/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Zabrze (POL) |
||
Dors Brian | 05 | 05311 | 105311700007 | 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 1:22.15 41.46 1:25.33 | 19/11/2016 10/12/2016 8/4/2017 | Paniowki (POL) Pawlowice (POL) Czestochowa (POL) |
||
Drabik Aneta | 04 | 05111 | 105111600084 | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 47.34 NT 1:30.21 | 24/9/2016 24/2/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Drażyk Wiktoria | 07 | 04711 | 104711600088 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | NT 44.03 1:49.60 | 21/4/2017 1/10/2016 | Gliwice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Drej Cezary | 07 | 04011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Drozdovski Nikolai | 06 | BNTUMI | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 31.00 1:12.00 1:26.00 |
|||||
Drzewiecka Karolina | 08 | 06011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 37.38 NT 52.31 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Dusza Maciej | 07 | 03611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 41.54 NT NT | 1/10/2016 | Cieszyn (POL) | |||
Dusza Michalina | 08 | 03611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Dziendziel Eliza | 04 | 04411 | 104411600080 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 2:40.69 40.83 | 24/2/2017 27/4/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Dzierwa Maciej | 04 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | NT NT NT |
|||||
Dziórski Przemysław | 06 | 05111 | 105111700094 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Dójczyński Marcin | 07 | 00505 | 100505700145 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 46.04 NT NT | 13/5/2016 | Kleszczow (POL) | ||
Dębkowska Wiktoria | 04 | 01905 | 101905600068 | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 33.94 1:16.11 1:17.16 | 4/2/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Długosz Zuzanna | 06 | 03011 | 103011600131 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:10.34 36.23 1:19.66 | 21/4/2017 21/4/2017 16/12/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Ellgoth Szymon | 04 | 03611 | 103611700202 | 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 2:13.67 31.72 30.52 | 10/12/2016 23/4/2017 15/12/2016 | Pawlowice (POL) Zabierzow (POL) Radlin (POL) |
||
Filejska Emilia | 09 | 04111 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.00 26.03 NT |
|||||
Filipek Wiktoria | 05 | 01605 | 101605600151 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:15.31 1:29.02 1:31.38 | 30/3/2017 4/2/2017 5/2/2017 | Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Filipovich Mikita | 04 | BNTUMI | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) | 28.00 1:00.00 2:15.00 |
|||||
Filipovich Pilip | 05 | BNTUMI | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 37.00 1:22.00 1:18.00 |
|||||
Flak Eliza | 08 | 05111 | 105111600118 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 50.22 54.64 NT | 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
||
Florczyk Szymon | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 18.66 19.88 25.43 |
|||||
Frączek Adam | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.96 26.76 |
|||||
Gach Magdalena | 05 | 04411 | 104411600075 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) | 31.24 1:07.77 1:17.39 | 8/12/2016 8/12/2016 8/12/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Gajda Zofia | 05 | 00807 | 100807600029 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 33.98 40.04 1:37.09 | 8/4/2017 8/4/2017 4/2/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 41.92 42.44 1:35.72 | 28/1/2017 16/4/2016 5/3/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Myslenice (POL) |
||
Gawlik Stanisław | 09 | 06711 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 28.87 28.44 42.53 |
|||||
Gawlikowska Olga | 05 | 01905 | 101905600121 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 36.87 1:21.89 46.22 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Gałka Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600022 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 2:39.04 40.14 1:27.43 | 6/2/2016 20/1/2017 19/3/2016 | Kielce (POL) Kielce (POL) Krakow (POL) |
||
Gdula Radosław | 06 | 03306 | 103306700040 | 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:41.05 40.95 1:38.90 | 22/10/2016 29/10/2016 25/3/2017 | Rybnik (POL) Humenne (SVK) Humenne (SVK) |
||
Gernand Emilia | 06 | 00807 | 100807600028 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 36.26 41.78 1:42.96 | 8/4/2017 8/4/2017 4/2/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Gibaszek Bartosz | 07 | 06011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 43.40 49.99 1:08.41 | 8/4/2017 8/4/2017 17/4/2016 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
|||
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT 45.98 1:34.01 | 9/4/2017 11/2/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Ropczyce (POL) |
||
Golec Jakub | 04 | 05501 | 105501700018 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 36.91 47.98 1:01.71 | 18/3/2017 18/3/2017 15/10/2016 | Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) Olesnica (POL) |
||
Gomułka Natalia | 04 | 01605 | 101605600143 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:10.40 37.92 1:19.45 | 14/3/2017 4/2/2017 30/3/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Gomułka Weronika | 06 | 01605 | 101605600182 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:11.34 1:24.34 1:21.89 | 4/2/2017 27/3/2017 27/4/2017 | Warsaw (POL) Konstantynow Lodzki (POL) Lodz (POL) |
||
Gorlich Łucja | 06 | 04306 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 48.91 1:38.11 NT | 4/6/2016 25/2/2017 | Ropczyce (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gołacki Sergiusz | 04 | 01605 | 101605700173 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 1:00.77 2:12.75 1:11.53 | 30/3/2017 2/10/2016 2/10/2016 | Piotrkow Trybunalski (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Gołda Bartłomiej | 07 | 05411 | 105411700016 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 42.88 NT 53.05 | 5/3/2017 25/6/2016 | Myslenice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gradoń Maja | 10 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 29.00 30.00 |
|||||
Gradoń Zuzanna | 08 | 06311 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 44.30 51.49 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Greń Martyna | 07 | 06711 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 39.53 1:31.47 45.58 | 4/2/2017 5/2/2017 5/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Grochowski Julian | 11 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Gruchel Kamila | 05 | 04711 | 104711600076 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:35.82 37.34 1:29.88 | 22/3/2017 26/3/2017 22/3/2017 | Gliwice (POL) Zabrze (POL) Gliwice (POL) |
||
Grzegorczyk Anna | 06 | 03011 | 103011600121 | 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:28.37 40.07 NT | 4/12/2016 16/12/2016 | Zabrze (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Grzegorzek Magdalena | 07 | 05611 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 45.91 NT NT | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) | |||
Grzegorzewski Bartosz | 04 | 01905 | 101905700101 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 31.03 NT 1:23.88 | 21/1/2017 16/4/2016 | Poznan (POL) Olesnica (POL) |
||
Góral Michalina | 08 | 05411 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT 48.59 52.45 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Górzny Agata | 07 | 01011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Głombica Julia | 06 | 03611 | 103611600257 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 37.07 1:23.27 1:26.69 | 17/2/2017 4/2/2017 17/2/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Głąb Vanessa | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 24.33 29.78 34.23 |
|||||
Habrajska Iga | 05 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | 46.28 49.53 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Harężlak Zuzanna | 06 | 04411 | 104411600066 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 50.96 51.19 | 1/6/2016 22/4/2017 | Gliwice (POL) Wola (POL) |
||
Hebda Wojciech | 05 | 05911 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 36.70 1:28.01 44.52 | 28/4/2017 2/4/2016 28/4/2017 | Radlin (POL) Cieszyn (POL) Radlin (POL) |
|||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 03411 | 103411600107 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 42.64 1:34.42 1:26.17 | 29/4/2017 24/3/2017 5/3/2017 | Krakow (POL) Raciborz (POL) Myslenice (POL) |
||
Idzikowska Iga | 05 | 03611 | 103611600258 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 37.81 1:21.10 1:14.95 | 8/12/2016 8/12/2016 10/12/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Idzikowska Wiktoria | 05 | 04011 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 40.06 NT 1:33.59 | 17/12/2016 8/4/2017 | Wola (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Janczewska Zofia | 08 | 00505 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Janicki Marek | 05 | 00807 | 100807700011 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 37.26 46.51 1:43.28 | 10/12/2016 10/12/2016 13/5/2016 | Opole (POL) Opole (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Jarzyńska Gabriela | 05 | 01905 | 101905600067 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:13.91 37.14 1:22.75 | 5/2/2017 14/2/2017 8/4/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Czestochowa (POL) |
||
Jasińska Aleksandra | 09 | 05911 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.00 28.00 |
|||||
Jasińska Amelia | 07 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 52.58 1:02.40 NT | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Jaskuła Mateusz | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 39.11 51.06 1:52.72 | 19/11/2016 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Jałowiecka Gabriela | 08 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600023 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 29.52 1:05.85 1:17.35 | 8/4/2017 9/4/2017 11/11/2016 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Mielec (POL) |
||
Jerzowski Jakub | 08 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT 1:02.92 | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) |
|||
Jewiarz Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.58 30.58 |
|||||
Jeziorski Mateusz | 07 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Jeż Oliwia | 05 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 42.50 NT NT | 4/6/2016 | Ropczyce (POL) | |||
Jonczyk Zuzanna | 05 | 00407 | 100407600091 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 1:11.41 1:15.40 1:19.96 | 17/1/2017 23/3/2017 25/6/2016 | Kietrz (POL) Gliwice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Juchnik Pola | 05 | 04111 | 104111600029 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 43.46 1:35.30 1:35.86 | 8/4/2017 8/4/2017 18/2/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Kielce (POL) |
||
Jędrak Mateusz | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 35.66 39.00 |
|||||
Jędrak Natalia | 09 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.98 39.00 |
|||||
Jędrasiak Maja | 07 | 04111 | 104111600052 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
||||
Jędryka Nikodem | 04 | 01105 | 101105700113 | 200m dowolny (8) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 2:32.83 1:15.17 1:16.74 | 17/12/2016 14/3/2017 14/2/2017 | Bochnia (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kaczanowska Maja | 05 | 00505 | 100505600106 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 33.87 1:12.27 37.06 | 4/2/2017 30/3/2017 4/2/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Kaczmarczy Jakub | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.22 29.45 |
|||||
Kalamłacki Jakub | 04 | 05911 | 105911700007 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (23) | 1:08.41 2:35.66 35.38 | 20/5/2016 19/5/2016 4/12/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Zabrze (POL) |
||
Kaleta Kalina | 05 | 03111 | 103111600462 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 42.74 38.41 1:24.32 | 4/2/2017 8/12/2016 5/2/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Kapitan Kacper | 04 | 05111 | 105111700056 | 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 1:17.41 1:39.37 1:31.86 | 16/12/2016 17/4/2016 7/10/2016 | Radlin (POL) Herby (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Kapuścińska Emilia | 04 | 05911 | 105911600033 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 37.44 NT NT | 27/4/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) | ||
Karbownik Małgorzata | 05 | 01105 | 101105600148 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 29.30 33.26 1:10.06 | 14/3/2017 14/2/2017 30/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Karolczak Anastazja | 04 | 05501 | 105501600002 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 32.91 1:37.93 NT | 15/10/2016 1/4/2017 | Olesnica (POL) Olawa (POL) |
||
Kasińska Martyna | 06 | 01011 | 101011600101 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 42.28 38.82 1:27.04 | 21/4/2017 23/4/2017 17/2/2017 | Gliwice (POL) Zabierzow (POL) Gliwice (POL) |
||
Katarzyński Jakub | 08 | 03611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 48.69 NT 59.50 | 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Kaurdakou Arseniy | 07 | BNTUMI | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 41.00 48.00 54.00 |
|||||
Kempa Kinga | 05 | 03611 | 103611600229 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) | 32.83 1:13.53 32.10 | 28/4/2017 23/3/2017 22/2/2017 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506600029 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) | 37.09 1:32.54 1:49.52 | 22/4/2017 1/10/2016 6/2/2016 | Staszow (POL) Sandomierz (POL) Kielce (POL) |
||
Klaczek Alicja | 04 | 01411 | 101411600055 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 34.74 1:14.27 44.65 | 4/2/2017 25/3/2017 13/4/2016 | Katowice (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Klama Katarzyna | 05 | 00407 | 100407600102 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:10.21 1:21.74 1:22.44 | 23/3/2017 22/4/2017 10/12/2016 | Gliwice (POL) Legnica (POL) Opole (POL) |
||
Klimczak Kacper | 04 | 01105 | 101105700122 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m motylkowy (10) | 1:02.08 2:19.06 1:10.85 | 14/3/2017 14/2/2017 14/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) | 32.56 1:09.82 1:21.11 | 20/1/2017 17/12/2016 11/6/2016 | Kielce (POL) Wola (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kmieć Patrycja | 05 | 05611 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 42.55 1:29.37 NT | 28/4/2017 25/2/2017 | Radlin (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kobylska Magdalena | 06 | 04711 | 104711600105 | 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 1:46.98 1:34.34 1:27.18 | 24/9/2016 1/4/2017 26/3/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Cieszyn (POL) Zabrze (POL) |
||
Konopacka Anna | 04 | 05501 | 105501600011 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 43.68 48.22 NT | 1/4/2017 1/4/2017 | Olawa (POL) Olawa (POL) |
||
Konopka Milena | 07 | 03111 | 103111600468 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | NT 58.29 NT | 23/11/2016 | Gliwice (POL) |
||
Konopka Weronika | 04 | 03111 | 103111600208 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 30.88 1:22.03 43.62 | 27/4/2017 19/3/2016 13/2/2016 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Kopera Kacper | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 40.29 1:32.88 NT | 19/11/2016 17/4/2016 | Paniowki (POL) Herby (POL) |
|||
Kopeć Szymon | 09 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.00 23.00 |
|||||
Korn Maciej | 06 | 06011 | 106011600014 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 38.22 46.05 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Korolczuk Hanna | 06 | 03611 | 103611600298 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 48.44 NT 1:33.85 | 21/4/2017 17/2/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Korycińska Kaja | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 31.55 27.03 |
|||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) | 33.86 1:11.05 1:37.83 | 9/10/2016 29/4/2017 25/3/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Kosiński Kacper | 07 | 01011 | 101011700141 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 51.07 53.03 NT | 4/2/2017 5/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Kossowska Julita | 05 | 01605 | 101605600153 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:08.20 37.74 1:23.44 | 29/4/2017 25/11/2016 5/2/2017 | Krakow (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Kostańczyk Kaja | 09 | 05411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.00 23.00 |
|||||
Kowacz Sonia | 05 | 04111 | 104111600027 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) | 36.33 1:27.17 1:48.63 | 8/4/2017 8/4/2017 26/3/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Zabrze (POL) |
||
Kowal Bartosz | 09 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Kowal Magdalena | 05 | 01905 | 101905600071 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 1:24.87 35.87 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kowalczyk Daria | 04 | 04011 | 104011600026 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) | 31.90 1:11.63 1:37.34 | 8/4/2017 8/4/2017 4/2/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Katowice (POL) |
||
Kowalewski Mateusz | 06 | 01105 | 101105700170 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 47.63 40.10 1:43.37 | 20/12/2016 27/4/2017 30/4/2016 | Kutno (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT 42.71 47.71 | 19/2/2017 28/1/2017 | Kielce (POL) Krakow (POL) |
|||
Kowolik Alex | 04 | 01011 | 101011700084 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m motylkowy (10) | 1:02.86 2:14.44 1:13.84 | 23/4/2017 22/4/2017 22/4/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kowolik Igor | 08 | 01011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kozak Wiktoria | 06 | 04011 | 104011600057 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
||||
Kozieł Miłosz | 06 | 03411 | 103411700099 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 34.78 37.00 1:24.22 | 22/4/2017 4/2/2017 3/2/2017 | Wola (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Kozubowska Natalia | 05 | 04711 | 104711600092 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:19.34 40.75 1:30.46 | 23/3/2017 28/4/2017 1/4/2017 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Cieszyn (POL) |
||
Kołodziej Szymon | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kołodziejczyk Maciej | 05 | 01711 | 101711700282 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 30.20 40.20 1:29.99 | 8/12/2016 28/4/2017 22/3/2017 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Kościelny Piotr | 07 | 06011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT 57.13 1:07.46 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Krajewski Igor | 04 | 06011 | 106011700010 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 35.49 1:17.47 1:14.60 | 27/4/2017 8/4/2017 26/3/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Czestochowa (POL) Zabrze (POL) |
||
Krawczyk Dominik | 04 | 03306 | 03306700056 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 29.14 1:04.41 33.33 | 8/4/2017 9/4/2017 23/4/2017 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kreduszyńska Alicja | 06 | 04011 | 104011600053 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (24) | NT NT |
||||
Kromołowska Iga | 05 | 04011 | 104011600025 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 32.63 1:33.52 1:25.10 | 8/4/2017 8/4/2017 5/2/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Katowice (POL) |
||
Kruzerowska Zofia | 04 | 01105 | 101105600107 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 36.04 1:13.84 1:20.83 | 17/12/2016 30/3/2017 5/2/2017 | Bochnia (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Krysiak Zuzanna | 07 | ORHER | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Krzemińska Amelia | 07 | 03211 | 103211600059 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 37.62 50.06 NT | 17/2/2017 4/2/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Krzyżaniak Zofia | 07 | 05411 | 105411600015 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 40.06 44.40 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kubecka Dominika | 06 | 01411 | 101411600076 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 35.89 39.84 46.60 | 4/2/2017 21/4/2017 16/12/2016 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Kucharska Magdalena | 04 | 03611 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 29.81 1:05.44 1:13.20 | 27/4/2017 25/3/2017 24/2/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
|||
Kuczera Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600086 | 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) 100m zmienny (26) | 1:03.41 2:21.24 1:11.05 | 5/2/2017 22/4/2017 24/2/2017 | Katowice (POL) Zabierzow (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Kupczak Olga | 08 | 06311 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 47.47 54.38 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Kuroń Patryk | 06 | 04111 | 104111700041 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:30.37 49.48 1:47.81 | 25/2/2017 16/12/2016 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Tarnowskie Gory (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kutynia Hubert | 04 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | NT NT NT |
|||||
Kuś Aleksander | 04 | 03306 | 103306700033 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 28.37 32.04 31.39 | 25/3/2017 21/1/2017 20/1/2017 | Humenne (SVK) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.39 31.08 |
|||||
Kwestorowska Lena | 09 | 03011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 26.00 27.00 NT |
|||||
Kłoska Tymoteusz | 04 | 01411 | 101411700057 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 1:12.91 2:40.02 1:27.89 | 25/3/2017 24/2/2017 24/2/2017 | Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Langier Milena | 06 | 04111 | 104111600040 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 50.98 1:50.99 1:46.27 | 8/4/2017 8/4/2017 26/3/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Zabrze (POL) |
||
Lech Wiktoria | 05 | 05111 | 105111600069 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:14.30 NT 1:30.61 | 5/2/2017 5/10/2016 | Katowice (POL) Radlin (POL) |
||
Leszczyński filip | 08 | 00505 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Lewandowski Mateusz | 06 | 01105 | 101105700162 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 41.00 1:31.07 1:35.60 | 8/2/2017 27/4/2017 20/12/2016 | Lodz (POL) Lodz (POL) Kutno (POL) |
||
Lewicki Jakub | 04 | 03811 | 103811700082 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 29.60 1:07.65 1:17.35 | 22/4/2017 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Wola (POL) |
||
Lis Weronika | 07 | 05611 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 40.79 1:36.98 51.80 | 25/2/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Wieliczka (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 34.22 32.14 |
|||||
Loch Borys | 08 | 01011 | 101011700153 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 48.52 54.19 1:04.03 | 4/2/2017 5/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Machno Anna | 07 | 04611 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 34.93 1:20.67 39.85 | 29/4/2017 22/4/2017 1/4/2017 | Krakow (POL) Wola (POL) Olawa (POL) |
|||
Majewska Emilia | 10 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Majewski Maksym | 04 | 04011 | 104011700028 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 28.40 1:01.67 1:12.12 | 22/4/2017 26/3/2017 26/3/2017 | Wola (POL) Zabrze (POL) Zabrze (POL) |
||
Majewski Maksymilian | 09 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 21.66 24.56 32.12 |
|||||
Majewski Mateusz | 05 | 06011 | 106011700002 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:20.80 46.75 1:31.10 | 8/4/2017 19/11/2016 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Paniowki (POL) Czestochowa (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:02.32 31.85 1:11.88 | 25/3/2017 24/2/2017 24/2/2017 | Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Malik Dawid | 06 | 04711 | 104711700062 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) | 31.49 1:07.15 1:21.16 | 4/2/2017 21/4/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Malyshchyk Dzina | 08 | BNTUMI | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 42.00 49.00 53.00 |
|||||
Marcela Filip | 09 | 01011 | 101011700142 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
||||
Marciniak Adam | 04 | 06311 | 106311700002 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) | 31.16 1:10.70 2:46.49 | 22/4/2017 22/4/2017 6/2/2016 | Wola (POL) Wola (POL) Kielce (POL) |
||
Marciniak Aleksandra | 07 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | NT 49.69 1:36.56 | 4/6/2016 21/1/2017 | Ropczyce (POL) Poznan (POL) |
|||
Marciniak Amadeusz | 09 | 06311 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 30.00 |
|||||
Marciniak Maja | 08 | 03011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Marcjanek Wiktoria | 07 | 04111 | 104111600047 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:28.96 42.45 1:39.22 | 19/2/2017 25/2/2017 8/4/2017 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) Czestochowa (POL) |
||
Marek Marta | 05 | 06311 | 106311600004 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 35.59 48.76 1:49.35 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Maretskaya Palina | 06 | BNTUMI | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 43.00 1:31.00 1:28.00 |
|||||
Margas Aleksandra | 04 | 05911 | 105911600022 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 34.99 1:22.62 43.17 | 4/2/2017 26/3/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Zabrze (POL) Katowice (POL) |
||
Markocka Hanna | 07 | 06711 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 42.00 NT NT | 4/2/2017 | Katowice (POL) | |||
Markowska Nicola | 04 | 06011 | 106011600008 | 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:21.40 1:21.88 1:17.44 | 24/9/2016 1/4/2017 26/3/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Olawa (POL) Zabrze (POL) |
||
Matiaszewski Jakub | 07 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 44.89 1:44.82 53.77 | 22/4/2017 22/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Matuszczak Julia | 08 | 03411 | 103411600113 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 51.01 56.01 1:11.20 | 27/11/2016 12/11/2016 27/11/2016 | Kozy (POL) Bielsko (POL) Kozy (POL) |
||
Matuszewski Krzysztof | 04 | 00202 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 27.25 2:07.97 1:05.89 | 21/1/2017 17/2/2017 8/4/2017 | Rypin (POL) Poznan (POL) Bydgoszcz (POL) |
|||
Matwin Julia | 05 | 04111 | 104111600028 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (9) | 45.55 1:31.35 1:30.33 | 8/6/2016 18/2/2017 19/2/2017 | Gliwice (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Mazik Antonina | 10 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.35 38.88 |
|||||
Mazik Franciszek | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 29.26 34.33 38.78 |
|||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) | 1:17.58 NT 1:28.68 | 26/3/2017 25/2/2017 | Zakopane (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mazur Nina | 07 | 04111 | 104111600056 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 51.06 1:52.00 55.63 | 8/4/2017 18/2/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Kielce (POL) Czestochowa (POL) |
||
Maślanka Filip | 06 | 05311 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 39.17 50.25 NT | 19/11/2016 17/4/2016 | Paniowki (POL) Herby (POL) |
|||
Maśląg Oliwia | 04 | 05911 | 105911600013 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 36.93 1:22.47 3:02.67 | 4/2/2017 5/2/2017 15/12/2016 | Katowice (POL) Katowice (POL) Radlin (POL) |
||
Melkowski Jakub | 06 | 04711 | 104711700084 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) | 36.40 1:21.51 1:38.72 | 4/2/2017 21/4/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Mielnicka Łucja | 06 | 01005 | 101005600035 | 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) | 1:30.08 40.98 | 27/4/2017 29/4/2017 | Lodz (POL) Radom (POL) |
||
Mietelski Maciej | 08 | ORHER | 50m grzbietowy (23) | NT | |||||
Mika Michał | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 38.29 43.87 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Mikita Damian | 07 | 01102 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 42.63 47.60 1:33.10 | 18/3/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Grudziadz (POL) Gizycko (POL) Gizycko (POL) |
|||
Miko Nikola | 06 | 03011 | 103011600124 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 45.17 1:42.82 46.58 | 26/3/2017 17/2/2017 16/12/2016 | Zabrze (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Mikuła Natalia | 06 | 00505 | 100505600103 | 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 1:19.04 1:44.72 1:31.57 | 27/4/2017 27/3/2017 27/4/2017 | Lodz (POL) Konstantynow Lodzki (POL) Lodz (POL) |
||
Miszta Martyna | 04 | 04011 | 104011600023 | 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 1:16.25 1:34.81 1:28.57 | 16/12/2016 8/4/2017 5/2/2017 | Radlin (POL) Czestochowa (POL) Katowice (POL) |
||
Misztal Oliwier | 05 | 04306 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | NT 42.89 1:30.49 | 4/6/2016 25/2/2017 | Ropczyce (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Mizgalski Szymon | 04 | 01411 | 101411700058 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 32.66 39.61 1:29.50 | 4/12/2016 1/4/2017 4/2/2017 | Zabrze (POL) Cieszyn (POL) Katowice (POL) |
||
Mięsowski Jakub | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) | 40.04 1:29.60 1:56.01 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Miłoszewska Inga | 07 | 03611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 39.77 42.61 51.21 | 19/11/2016 27/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Kozy (POL) Paniowki (POL) |
|||
Miłoszewska Weronika | 05 | 03611 | 103611600262 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 36.37 1:19.42 1:31.42 | 28/4/2017 23/3/2017 5/10/2016 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Monka Antonia | 09 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Morawiec Marta | 06 | 04011 | 104011600056 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
||||
Mońka Amelia | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 53.78 1:03.69 NT | 17/4/2016 17/4/2016 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Mroncz Filip | 09 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.00 23.00 29.00 |
|||||
Mroncz Wiktor | 09 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 26.00 |
|||||
Mróz Dominik | 08 | 06311 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 44.61 52.88 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Mullametow Baghdan | 06 | BNTUMI | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 42.00 1:36.00 1:25.00 |
|||||
Munsch Artur | 08 | 01011 | 101011700143 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Męcner Jakub | 05 | 03411 | 103411700086 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 31.20 1:07.81 35.05 | 23/3/2017 23/3/2017 22/2/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Młynarczyk Jadwiga | 07 | 04011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | 1:00.63 1:03.82 | 17/4/2016 17/4/2016 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Nahibowicz Patrycja | 06 | 03811 | 103811600064 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 36.95 1:24.48 47.51 | 16/12/2016 16/12/2016 16/12/2016 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Naji Kamila | 08 | 01305 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
|||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 37.23 49.25 1:40.19 | 27/11/2016 5/6/2016 18/2/2017 | Kozy (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nieckarz Paweł | 06 | 01605 | 101605700184 | 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 1:19.02 1:35.03 1:27.97 | 8/2/2017 27/4/2017 27/4/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Noga Dominika | 07 | 05611 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT 49.08 1:32.86 | 25/2/2017 21/4/2017 | Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
|||
Nowak Dawid | 07 | 03611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) | NT 58.13 | 27/11/2016 | Kozy (POL) |
|||
Nowak Hubert | 06 | 00505 | 100505700144 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | NT 1:33.25 NT | 27/4/2017 | Lodz (POL) |
||
Nowakowska Emilia | 04 | 05111 | 105111600090 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 38.86 50.26 1:51.51 | 27/4/2017 4/2/2017 22/10/2016 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Tychy (POL) |
||
Nowiński Filip | 09 | 03011 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.00 25.00 NT |
|||||
Nuszczyński Oskar | 07 | 01305 | 101305700222 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 37.21 NT NT | 13/5/2016 | Kleszczow (POL) | ||
Okońska Nadia | 06 | 06711 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | NT NT NT |
|||||
Olszewski Maciej | 07 | 04306 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 1:38.90 NT NT | 1/10/2016 | Sandomierz (POL) | |||
Owczarek Łukasz | 08 | 06011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 48.27 58.84 55.26 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Pacewicz Wiktor | 06 | 01605 | 101605700183 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 36.17 36.42 1:26.38 | 17/4/2016 17/12/2016 20/12/2016 | Herby (POL) Warsaw (POL) Kutno (POL) |
||
Paciepnik Kacper | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 47.33 48.52 NT | 17/4/2016 19/11/2016 | Herby (POL) Paniowki (POL) |
|||
Pakosz Maksymilian | 09 | 04011 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 17.70 22.00 NT |
|||||
Parys Filip | 04 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 36.61 40.86 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Parzoch Krzysztof | 07 | 05411 | 105411700019 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 39.63 NT 50.45 | 5/3/2017 5/3/2017 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) |
||
Pasieka Miłosz | 08 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Paszek Jakub | 04 | 03111 | 103111700266 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 32.07 37.56 30.83 | 27/4/2017 4/2/2017 24/2/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Paszkowska Emilia | 05 | 05501 | 105501600003 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 36.07 47.83 NT | 18/3/2017 18/3/2017 | Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) |
||
Pawlaczyk Jakub | 06 | 04711 | 104711700091 | 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | NT NT 1:31.14 | 17/2/2017 | Gliwice (POL) |
||
Pawlica Mateusz | 05 | 01011 | 101011700087 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 1:17.74 42.26 1:31.62 | 23/4/2017 23/4/2017 5/2/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Katowice (POL) |
||
Pawlik Adam | 06 | 04711 | 104711700089 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) | 43.87 1:37.42 39.73 | 21/4/2017 17/2/2017 5/2/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Pawłowska Wiktoria | 06 | 01905 | 101905600108 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:43.05 42.67 1:44.94 | 8/4/2017 8/4/2017 27/3/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Pałasz Kacper | 07 | 06011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 41.08 50.64 | 22/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Pieczul Inga | 05 | 04711 | 104711600055 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:07.22 1:20.84 1:17.55 | 1/4/2017 1/4/2017 26/3/2017 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Zabrze (POL) |
||
Piekarz Adrian | 04 | 01905 | 101905700103 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | NT 30.50 1:14.73 | 8/4/2017 14/2/2017 | Czestochowa (POL) Lodz (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m klasyczny (25) | 1:10.35 3:12.62 1:37.47 | 26/3/2017 6/2/2016 25/3/2017 | Zakopane (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Pietrakowski Aleksander | 09 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 20.00 27.00 29.50 |
|||||
Pietrykowska Justyna | 05 | 03811 | 103811600080 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 36.14 1:18.75 42.36 | 22/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Pietrzyk Hanna | 07 | 00505 | 100505600112 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 40.17 50.41 1:44.09 | 13/5/2016 13/4/2016 13/4/2016 | Kleszczow (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Pilipchuk Katsiaryna | 06 | BNTUMI | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 39.00 1:24.00 1:30.00 |
|||||
Pinczak Mateusz | 08 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 40.04 NT 53.13 | 4/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Piotrowska Roksana | 05 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Piszczała Marcel | 05 | 01905 | 101905700062 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 33.83 38.46 46.73 | 4/2/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Piszczek Kamila | 05 | 03611 | 103611600267 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | 35.32 1:20.46 1:26.67 | 4/12/2016 5/2/2017 4/2/2017 | Zabrze (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Plaminiak Antoni | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 41.91 NT 1:01.03 | 17/4/2016 17/4/2016 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Plewka Przemysław | 04 | 01011 | 101011700100 | 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:28.92 32.74 1:16.30 | 24/3/2017 23/4/2017 22/4/2017 | Raciborz (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Podolecki Jakub | 05 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | NT NT NT |
|||||
Pogoda Krzysztof | 05 | 00505 | 100505700110 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 37.21 1:17.98 1:18.91 | 4/2/2017 30/3/2017 14/2/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Lodz (POL) |
||
Polaczek Wiktoria | 06 | 01011 | 101011600107 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) | 33.88 1:16.42 1:31.65 | 22/4/2017 21/4/2017 17/2/2017 | Zabierzow (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Popanda Szymon | 04 | 04711 | 104711700090 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 33.93 43.63 1:34.84 | 4/2/2017 22/10/2016 26/3/2017 | Katowice (POL) Rybnik (POL) Zabrze (POL) |
||
Poppe Marta | 07 | 04711 | 104711600085 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:13.02 43.53 1:25.79 | 1/4/2017 26/3/2017 21/4/2017 | Cieszyn (POL) Zabrze (POL) Gliwice (POL) |
||
Porada Radosław | 05 | 04011 | 104011700035 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 32.73 NT 37.63 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Porwik Kacper | 06 | 03611 | 103611700305 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 43.81 1:37.19 1:32.57 | 21/4/2017 17/2/2017 17/2/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Poręba Maja | 07 | 05501 | 105501600006 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 34.65 44.09 1:32.97 | 18/3/2017 1/4/2017 22/4/2017 | Jelenia Gora (POL) Olawa (POL) Legnica (POL) |
||
Poręba Małgorzata | 07 | 03811 | 103811600083 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 40.84 1:34.75 53.97 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Potemka Justyna | 04 | 00505 | 100505600140 | 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) | 1:07.10 2:30.90 1:18.87 | 30/3/2017 14/2/2017 30/3/2017 | Piotrkow Trybunalski (POL) Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Powiecka Alicja | 05 | 03811 | 103811600073 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 34.26 45.44 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Powiecka Julia | 07 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 45.15 56.97 | 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:04.79 32.93 1:08.78 | 10/12/2016 23/4/2017 19/3/2017 | Pawlowice (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) |
||
Proszowski Paweł | 07 | 01011 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 38.28 1:23.75 1:26.08 | 23/4/2017 4/2/2017 5/2/2017 | Zabierzow (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Przesłański Mikołaj | 08 | 06311 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 105411600011 | 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) 100m motylkowy (9) | 1:09.59 1:28.65 1:24.55 | 5/3/2017 5/3/2017 27/11/2016 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) Kozy (POL) |
||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 105411600013 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 37.04 39.32 1:37.20 | 5/3/2017 16/12/2016 16/12/2016 | Myslenice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Pyka Fabian | 07 | 00807 | 100807700033 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | NT NT 1:58.65 | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) |
||
Późniak Igor | 07 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 47.99 1:47.33 55.64 | 22/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Pękala Marta | 07 | 05111 | 105111600120 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 39.53 52.34 1:47.25 | 22/4/2017 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Wola (POL) |
||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:35.56 42.67 1:35.43 | 2/4/2016 25/3/2017 19/11/2016 | Swiebodzice (POL) Humenne (SVK) Kielce (POL) |
||
Płonka Nadia | 10 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Płóciennik Anna | 08 | 00807 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 49.53 50.64 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Radoń Magdalena | 10 | 01011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Radzioch Konrad | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 44.71 50.18 1:02.19 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Rakowska Marta | 06 | 00407 | 100407600092 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 32.75 1:06.68 1:16.52 | 28/10/2016 22/4/2017 1/4/2017 | Kluczbork (POL) Legnica (POL) Poznan (POL) |
||
Raszdorf Zuzanna | 05 | 01005 | 101005600032 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 1:31.01 37.08 | 30/3/2017 4/2/2017 | Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Rataj Maksymilian | 04 | 00807 | 100807700019 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 38.84 1:24.86 1:26.58 | 12/4/2017 8/4/2017 13/5/2016 | Olesno (POL) Czestochowa (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Raźniak Maja | 05 | 04011 | 104011600034 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | NT 1:22.89 1:25.60 | 8/4/2017 8/12/2016 | Czestochowa (POL) Gliwice (POL) |
||
Regenowska Daria | 09 | 10114 | 110114600014 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 24.00 28.00 |
||||
Regnowski Kajetan | 05 | 10114 | 110114700001 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) | 35.77 42.17 | 28/1/2017 28/1/2017 | Ciechanow (POL) Ciechanow (POL) |
||
Regulski Maciej | 04 | 04011 | 104011700030 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 29.19 30.82 1:13.95 | 8/4/2017 23/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Zabierzow (POL) Czestochowa (POL) |
||
Rogóż Antonia | 08 | 05501 | 105501600014 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 47.06 NT 56.53 | 1/4/2017 1/4/2017 | Olawa (POL) Olawa (POL) |
||
Rogóż Kornelia | 07 | 05501 | 105501600015 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 41.51 52.09 56.98 | 18/3/2017 18/3/2017 18/3/2017 | Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) |
||
Romaniak Jagoda | 06 | 01411 | 101411600082 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 40.68 47.69 1:47.23 | 16/12/2016 26/3/2017 4/2/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Zabrze (POL) Katowice (POL) |
||
Roszak Szymon | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Rudzki Jakub | 05 | 01105 | 101105700131 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 32.96 38.35 1:23.98 | 14/2/2017 4/2/2017 30/3/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Rudzki Kacper | 04 | 05611 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) | 1:09.45 2:44.06 1:20.82 | 8/4/2017 6/2/2016 19/11/2016 | Czestochowa (POL) Krakow (POL) Paniowki (POL) |
|||
Rutkowski Łukasz | 08 | 00505 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Rybak Grzegorz | 08 | 01011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Rybak Jakub | 08 | 01011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Rybol Michael | 05 | 00407 | 100407700095 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m klasyczny (25) | 1:12.99 1:23.52 1:52.67 | 23/3/2017 22/4/2017 28/10/2016 | Gliwice (POL) Legnica (POL) Kluczbork (POL) |
||
Sadowski Jan | 05 | 10114 | 110114700008 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) | 36.33 47.24 | 28/1/2017 28/1/2017 | Ciechanow (POL) Ciechanow (POL) |
||
Sakalova Anastasiya | 04 | BNTUMI | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 29.00 1:04.00 2:22.00 |
|||||
Sawer Mateusz | 07 | 01011 | 101011700147 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 51.07 1:04.12 1:05.55 | 4/2/2017 5/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Seidel Dominik | 07 | 00807 | 100807700034 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 44.08 46.71 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Shybitava Marya | 06 | 06311 | 106311600008 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 37.73 45.10 NT | 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) |
||
Sitarczyk Emilia | 07 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 38.82 NT NT | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) | |||
Sitek Paulina | 07 | 00807 | 100807600039 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT 1:00.20 | 4/2/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Skalski Konrad | 04 | 01011 | 101011700088 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 29.73 1:06.37 1:25.57 | 27/4/2017 23/4/2017 19/11/2016 | Dabrowa Gornicza (POL) Zabierzow (POL) Paniowki (POL) |
||
Skibicki Stanisław | 06 | 01105 | 101105700186 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 35.19 45.76 1:32.41 | 11/11/2016 11/11/2016 30/4/2016 | Sochaczew (POL) Sochaczew (POL) Lodz (POL) |
||
Skoczek Małgorzata | 07 | 01906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 39.04 43.76 1:43.30 | 29/4/2017 29/4/2017 4/6/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Ropczyce (POL) |
|||
Skoroda Anna | 09 | 03011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 27.00 26.00 NT |
|||||
Skowron Róża | 06 | 04911 | 104911600052 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 1:20.82 1:32.87 1:34.46 | 21/4/2017 22/4/2017 16/12/2016 | Gliwice (POL) Wola (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Skowronek Partyk | 04 | 04711 | 104711700067 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:13.03 40.10 1:33.32 | 26/3/2017 27/4/2017 26/3/2017 | Zabrze (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Zabrze (POL) |
||
Skudlik Michalina | 07 | 04711 | 104711600086 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 35.82 1:22.21 44.06 | 21/4/2017 5/2/2017 5/2/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Smykowska Kinga | 05 | 04711 | 104711600058 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:20.47 44.24 1:31.08 | 1/4/2017 5/2/2017 1/4/2017 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Sobierajski Michał | 06 | 03811 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 35.17 NT NT | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) | |||
Sobolak Gabriela | 09 | 00505 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 19.70 21.00 NT |
|||||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 32.21 NT 1:13.52 | 24/3/2017 22/4/2017 | Raciborz (POL) Wola (POL) |
||
Sopel Zofia | 06 | 03811 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 36.45 1:23.38 50.38 | 22/4/2017 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Wola (POL) |
|||
Stachowicz Maja | 08 | 06711 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 43.02 47.22 NT | 4/2/2017 5/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Staciwa Jakub | 05 | 04711 | 104711700081 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 1:13.70 1:26.19 1:24.14 | 1/4/2017 23/3/2017 26/3/2017 | Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Zabrze (POL) |
||
Staciwa Kamil | 05 | 04711 | 104711700080 | 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 1:08.51 1:18.99 1:22.22 | 23/3/2017 1/4/2017 26/3/2017 | Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Zabrze (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) | 31.10 1:06.18 2:27.75 | 10/12/2016 29/4/2017 28/1/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:21.61 44.12 1:37.79 | 26/3/2017 29/4/2017 19/3/2016 | Zakopane (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Stelmach Bartłomiej | 04 | 10114 | 110114700013 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 30.35 39.93 1:20.09 | 28/1/2017 28/1/2017 29/4/2017 | Ciechanow (POL) Ciechanow (POL) Radom (POL) |
||
Stolarski Michał | 08 | 03811 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 44.36 52.65 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Struszczyk Piotr | 07 | 00505 | 100505700148 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Strzelczyk Natalia | 06 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 51.95 59.62 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Strzelecka Agnieszka | 04 | 00111 | 100111600046 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 39.68 1:25.97 1:22.29 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Strzeszyna Hanna | 08 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Stupała Michał | 07 | 06011 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 40.70 1:38.28 56.79 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Stępniak Michał | 04 | 05111 | 105111700055 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (19) | 31.48 2:33.53 34.61 | 27/4/2017 24/2/2017 24/2/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Suchan Jakub | 06 | 04306 | 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 39.72 NT 1:31.34 | 1/10/2016 4/6/2016 | Sandomierz (POL) Ropczyce (POL) |
|||
Suchecki Piotr | 05 | 04611 | 104611700001 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:06.83 35.31 1:16.39 | 8/12/2016 5/2/2017 4/2/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Surmiak Klara | 04 | 01411 | 101411600059 | 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (24) | 2:33.21 1:21.31 1:22.11 | 24/2/2017 4/12/2016 24/3/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Zabrze (POL) Raciborz (POL) |
||
Surówka Martyna | 04 | 03811 | 103811600081 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 38.60 1:24.82 37.45 | 13/4/2016 24/3/2017 24/2/2017 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Syguda Maja | 09 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 24.45 29.89 38.65 |
|||||
Szczepanek Amelia | 04 | 05911 | 105911600014 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 38.79 1:28.80 1:28.73 | 27/4/2017 13/5/2016 26/3/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Kedzerzyn (POL) Zabrze (POL) |
||
Szczygieł Jakub | 04 | 05311 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 37.16 NT 42.19 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Szczygieł Maja | 08 | 04611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Szczygieł Piotrek | 04 | 05311 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 34.29 1:19.55 40.61 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Szewczyk Maciej | 04 | 01105 | 101105700110 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 31.68 1:08.40 NT | 14/2/2017 30/3/2017 | Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Szkop Pola | 06 | 06011 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 39.93 51.94 1:58.22 | 5/3/2017 5/3/2017 8/4/2017 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Szolc Zuzanna | 07 | 04911 | 104911600059 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 36.35 1:20.89 1:35.82 | 21/4/2017 22/4/2017 21/4/2017 | Gliwice (POL) Wola (POL) Gliwice (POL) |
||
Szopniewski Rafał | 05 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 39.02 1:32.62 54.49 | 22/4/2017 22/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Szostek Jakub | 06 | 03011 | 103011700129 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:31.60 48.01 1:42.74 | 16/12/2016 21/10/2016 17/2/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szpoton Natalia | 06 | 03611 | 103611600313 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 44.82 1:37.38 1:30.26 | 21/4/2017 16/12/2016 16/12/2016 | Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Sztendel Kacper | 04 | 01105 | 101105700142 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 34.97 1:13.52 1:12.22 | 25/11/2016 30/3/2017 5/2/2017 | Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Szwed Kasper | 07 | 04111 | 104111700049 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 47.83 50.22 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Szykowska Maja | 07 | 04711 | 104711600087 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:30.21 49.39 1:35.50 | 1/4/2017 4/2/2017 21/4/2017 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szymanek Adam | 04 | 03306 | 103306700034 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 30.49 32.85 1:11.94 | 20/1/2017 19/2/2016 19/3/2016 | Kielce (POL) Poznan (POL) Krakow (POL) |
||
Szynka Miłosz | 04 | ORHER | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) | 38.60 NT | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) | |||
Szynka Paulina | 09 | ORHER | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 28.00 28.00 35.00 | 4/4/2017 4/4/2017 4/4/2017 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Tabiś-Hubka Zofia | 08 | 03011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Tadko Wiktoria | 05 | 04011 | 104011600039 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:12.41 43.61 1:27.26 | 8/4/2017 17/12/2016 8/12/2016 | Czestochowa (POL) Wola (POL) Gliwice (POL) |
||
Telęga Anna | 08 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Thamm Malwina | 10 | 05911 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.00 28.00 |
|||||
Thamm Michalina | 07 | 05911 | 105911600032 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 42.72 49.35 1:45.33 | 21/4/2017 4/2/2017 21/4/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Thamm Milena | 05 | 05911 | 105911600001 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 37.99 1:21.73 35.15 | 28/4/2017 26/3/2017 26/3/2017 | Radlin (POL) Zabrze (POL) Zabrze (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:18.16 41.50 1:33.80 | 5/3/2017 15/10/2016 25/2/2017 | Myslenice (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tomaszek Karol | 08 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Trafalska Antonina | 08 | 00505 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Trafalska Zuzanna | 07 | 00505 | 100505600151 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
||||
Trzcionka Michał | 05 | 04711 | 104711700059 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 30.64 37.02 35.01 | 28/4/2017 5/2/2017 26/3/2017 | Radlin (POL) Katowice (POL) Zabrze (POL) |
||
Trzeciak Oliwia | 07 | 00807 | 100807600040 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 47.31 53.77 NT | 28/10/2016 4/2/2017 | Kluczbork (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Urban Oskar | 08 | 03611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 40.38 NT 1:01.69 | 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Urbaniak Emilia | 09 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.50 25.00 33.00 |
|||||
Urbaniak Paweł | 05 | 04611 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | NT 1:44.77 NT | 5/3/2017 | Myslenice (POL) |
|||
Urbańska Patrycja | 05 | 01105 | 101105600133 | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 37.72 1:20.84 1:19.30 | 30/4/2016 30/3/2017 14/2/2017 | Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Lodz (POL) |
||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 41.19 1:46.21 58.38 | 28/1/2017 15/10/2016 5/3/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Myslenice (POL) |
|||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 39.67 1:29.86 45.67 | 29/4/2017 25/2/2017 29/4/2017 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Vicenzin Victoria | 06 | 01011 | 101011600102 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 46.29 47.28 54.41 | 23/11/2016 21/4/2017 21/4/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wacowski Maksymilian | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 34.35 39.44 |
|||||
Wacławek Sonia | 05 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT NT NT |
|||||
Waga Monika | 06 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 39.78 NT 1:42.15 | 4/6/2016 4/6/2016 | Ropczyce (POL) Ropczyce (POL) |
|||
Walczewski Szymon | 06 | 01105 | 101105700166 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 33.29 37.77 1:26.16 | 27/4/2017 27/4/2017 27/4/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Walerzak Karolina | 06 | 03011 | 103011600130 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 1:19.90 42.71 45.32 | 26/3/2017 16/12/2016 16/12/2016 | Zabrze (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Wasilewska Małgorzata | 04 | 03811 | 103811600075 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 36.84 44.63 40.77 | 13/4/2016 13/4/2016 19/5/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Waszczuk Klara | 06 | 04306 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 39.45 1:26.17 1:40.47 | 4/6/2016 25/2/2017 4/6/2016 | Ropczyce (POL) Wieliczka (POL) Ropczyce (POL) |
|||
Wawrosz Nadia | 08 | 03011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 105411700017 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 33.47 NT 1:22.20 | 5/3/2017 21/4/2017 | Myslenice (POL) Gliwice (POL) |
||
Widawski jakub | 09 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 20.65 25.11 31.50 |
|||||
Widera Gabriel | 04 | 05111 | 105111700057 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) | 35.12 1:19.84 1:35.33 | 27/4/2017 5/2/2017 16/12/2016 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Radlin (POL) |
||
Widera Paweł | 04 | 05911 | 105911700029 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) | 35.85 NT NT | 27/4/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) | ||
Widuła Zuzanna | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 44.12 56.51 2:06.62 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wieczorek Diana | 07 | 05411 | 105411600018 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 46.55 54.89 NT | 5/3/2017 5/3/2017 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) |
||
Wieczorek Maria | 09 | ORHER | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.00 25.00 32.00 | 4/4/2017 4/4/2017 4/4/2017 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Wielgus Igor | 07 | 03011 | 103011700164 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | NT 44.12 1:35.15 | 17/2/2017 21/4/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wiernicka Julia | 07 | 03611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 39.46 43.04 52.93 | 19/11/2016 27/11/2016 27/11/2016 | Paniowki (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Wierzbicka Maria | 07 | 05501 | 105501600020 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 37.99 42.83 1:36.85 | 22/4/2017 1/4/2017 22/4/2017 | Legnica (POL) Olawa (POL) Legnica (POL) |
||
Wiktorowska Amelia | 05 | 00505 | 100505600123 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | NT NT 41.87 | 13/4/2016 | Lodz (POL) |
||
Witkiewicz Piotr | 06 | 05501 | 105501700017 | 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 1:17.12 1:44.07 NT | 22/4/2017 22/4/2017 | Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Wiśniewska Julia | 06 | 04011 | 104011600048 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 44.60 NT 50.94 | 17/4/2016 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Wiśniewska Lena | 04 | 00505 | 100505600109 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 32.49 1:09.86 42.87 | 14/3/2017 30/3/2017 6/2/2016 | Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Wojaczek Piotr | 04 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | NT NT NT |
|||||
Wojdyła Jakub | 04 | 05311 | 105311700004 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 33.76 1:15.47 40.58 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Woźniak Hubert | 07 | 06311 | 106311700010 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 38.87 1:26.02 49.56 | 22/4/2017 22/4/2017 8/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Czestochowa (POL) |
||
Woźniak Mikołaj | 05 | 05501 | 105501700004 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 35.90 1:19.99 NT | 18/3/2017 22/4/2017 | Jelenia Gora (POL) Legnica (POL) |
||
Wrona Magdalena | 04 | 01105 | 101105600118 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 37.15 43.42 1:25.68 | 14/2/2017 4/2/2017 5/2/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Wrońska Kaja | 06 | 03011 | 103011600138 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 50.76 53.64 1:54.08 | 21/4/2017 4/12/2016 16/12/2016 | Gliwice (POL) Zabrze (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Wrzesińska Wiktoria | 04 | 01605 | 101605600144 | 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) 100m klasyczny (24) | 1:05.26 2:18.33 1:22.53 | 14/3/2017 14/2/2017 30/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Wróbel Maciej | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 49.25 55.22 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wróblewski Borys | 08 | 05114 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 38.17 47.47 50.14 | 29/4/2017 12/11/2016 29/3/2017 | Radom (POL) Mlawa (POL) Warsaw (POL) |
|||
Wydmuch Kajetan | 04 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 38.87 45.74 1:40.06 | 19/11/2016 8/4/2017 8/4/2017 | Paniowki (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wydmuch Michalina | 05 | 05611 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:27.48 45.86 1:35.61 | 24/9/2016 24/9/2016 8/4/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wyrwiak Julia | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 32.56 29.79 36.89 |
|||||
Wystalska Marta | 05 | 00807 | 100807600013 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 36.56 40.41 1:29.95 | 28/10/2016 4/2/2017 8/4/2017 | Kluczbork (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Czestochowa (POL) |
||
Wójtowicz Stanisław | 07 | 04011 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) | 35.82 1:23.98 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wąsik Marek | 06 | 00407 | 100407700120 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:38.24 1:01.17 1:37.93 | 1/4/2017 25/6/2016 1/4/2017 | Poznan (POL) Wieliczka (POL) Poznan (POL) |
||
Wąsowicz Izabela | 08 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Wąsowicz Kajetan | 04 | 04011 | 104011700016 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 26.77 1:00.37 1:16.19 | 8/4/2017 8/4/2017 17/4/2016 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
||
Węgrzyn Anna | 04 | 05911 | 105911600015 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 32.03 1:10.56 2:36.91 | 4/2/2017 5/2/2017 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Włoszek Maciej | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 38.52 1:23.62 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Zaczyk Jakub | 07 | 03611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Zaitsau Danila | 04 | BNTUMI | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 37.00 1:22.00 1:23.00 |
|||||
Zając Mikołaj | 04 | 00505 | 100505700084 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 33.41 1:10.96 43.97 | 4/2/2017 30/3/2017 4/2/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Zalewska Martyna | 06 | 00807 | 100807600030 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (26) | NT NT NT |
||||
Zawada Oliwia | 05 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 45.71 55.13 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Zawadzki Marek | 05 | 05114 | 105114700169 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 1:05.69 1:13.04 1:13.31 | 17/11/2016 19/3/2017 4/2/2017 | Warsaw (POL) Raciborz (POL) Warsaw (POL) |
||
Zbrońska Emilia | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 59.29 2:17.39 | 19/11/2016 19/11/2016 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Zdebel Konrad | 06 | 04711 | 104711700061 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:20.56 43.93 1:38.49 | 1/4/2017 21/4/2017 1/4/2017 | Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Zielonka Kaja | 04 | 06011 | 106011600007 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 40.09 1:26.40 33.99 | 27/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Ziembowicz Franciszek | 04 | 05114 | 105114700208 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 59.25 2:14.94 1:10.78 | 22/12/2016 9/11/2016 11/12/2016 | Lublin (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Ziemnicka Zuzanna | 04 | 06011 | 106011600006 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 36.38 1:20.43 1:26.28 | 4/12/2016 1/10/2016 26/3/2017 | Zabrze (POL) Opole (POL) Zabrze (POL) |
||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 29.38 31.10 1:10.91 | 25/6/2016 18/2/2017 5/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Katowice (POL) |
||
Zięba Kinga | 06 | 01411 | 101411600074 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 39.30 1:26.95 47.65 | 16/12/2016 26/3/2017 26/3/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Zabrze (POL) Zabrze (POL) |
||
Zlotos Antonina | 08 | 03011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.06 31.56 |
|||||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 32.78 35.82 1:34.13 | 5/3/2017 8/4/2017 15/10/2016 | Myslenice (POL) Czestochowa (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 47.31 57.30 1:08.53 | 28/1/2017 22/10/2016 28/1/2017 | Krakow (POL) Warsaw (POL) Krakow (POL) |
|||
Ślązak Piotr | 06 | 00505 | 100505700095 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 35.96 NT 1:40.11 | 30/4/2016 30/4/2016 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Ślęczek Nikola | 06 | 03211 | 103211600049 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 49.34 54.55 1:05.69 | 6/4/2016 21/10/2016 21/10/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ślęczek Zuzanna | 09 | 03211 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 22.05 23.50 28.50 |
|||||
Śnieżek Mateusz | 04 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 34.37 1:21.18 47.40 | 22/4/2017 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Wola (POL) |
|||
Świerzy Piotr | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 45.47 1:43.05 46.46 | 17/4/2016 17/4/2016 17/4/2016 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Żak Igor | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Żyzański Alan | 09 | 05501 | 105501700010 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 18.74 24.61 28.00 |
Jedynka Łódź 1 | 01105 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:24.00 |
Bartosik Ignacy Skibicki Stanisław | 07 06 | Karbownik Małgorzata | 05 |
Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | 04711 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:25.00 |
Pieczul Inga Skowronek Partyk | 05 04 | Malik Dawid Poppe Marta | 06 07 |
Pro-Swim Kraków 1 | 04306 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:27.00 |
Suchan Jakub Marciniak Aleksandra | 06 07 | Misztal Oliwier | 05 |
Delfin Kłobuck I | 05611 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:29.16 |
Noga Dominika Kmieć Patrycja | 07 05 | Paciepnik Kacper Rudzki Kacper | 06 04 |
Manta Kochłowice Ruda Śl. 2 | 04711 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:35.00 |
Badura Natalia Popanda Szymon | 06 04 | Staciwa Kamil Skudlik Michalina | 05 07 |
HS Team Kłodzko 1 | 05501 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:37.00 |
Cichy Mateusz Poręba Maja | 04 07 | Paszkowska Emilia Witkiewicz Piotr | 05 06 |
Delfin Kłobuck II | 05611 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:37.15 |
Cichoń Bartosz Widuła Zuzanna | 04 06 | Mika Michał Lis Weronika | 05 07 |
Karlik Katowice 1 | 05911 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:44.00 |
Hebda Wojciech Thamm Michalina | 05 07 | Dorosińska Paulina Kalamłacki Jakub | 06 04 |
UKP Ruda Śląska 1 | 01411 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:50.00 |
Białas Martyna Kubecka Dominika | 05 06 | Czerczak Dawid | 04 |
Pirania Częstochowa 1 | 06311 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:58.00 |
Park Wodny Tarn. Góry 1 | 01011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 3:08.00 |
Basaez Claudio Polaczek Wiktoria | 05 06 | Kowolik Alex Górzny Agata | 04 07 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Atut Częstochowa 1 | 04011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Wiśniewska Julia Tadko Wiktoria | 06 05 | Regulski Maciej Wójtowicz Stanisław | 04 07 |
Atut Częstochowa 2 | 04011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Raźniak Maja Kromołowska Iga | 05 05 | Majewski Maksym Drej Cezary | 04 07 |
Atut Częstochowa 3 | 04011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Pakosz Maksymilian Młynarczyk Jadwiga | 09 07 | Dela Natalia Porada Radosław | 04 05 |
BNTU Minsk 1 | BNTUMI | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 1 | 00505 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Pogoda Krzysztof Pietrzyk Hanna | 05 07 | Ciesielski Artur Mikuła Natalia | 04 06 |
Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 2 | 00505 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Potemka Justyna Ślązak Piotr | 04 06 | Kaczanowska Maja Leszczyński filip | 05 08 |
Piątka Chorzów 1 | 03611 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Piątka Chorzów 2 | 03611 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |