Mikołajowe Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 9/12/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Boblak Jakub | 10 | AARNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT | |||||
Cholewa Jakub | 09 | AARNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Domin Maksymilian | 07 | AARNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Garlicka Gabriela | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Gondek Eliza | 11 | AARNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Gąsienica Dorotka | 13 | AARNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Głodek Zuzanna | 07 | AARNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Harbut Maksymilian | 10 | AARNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kalata Jakub | 06 | AARNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Kalata Julka | 12 | AARNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Kalata Paweł | 09 | AARNT | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Kalata Wiktoria | 08 | AARNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Korkosz Karolina | 05 | AARNT | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Mattynka | 07 | AARNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Kurnyta Anna | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Kępa Bartosz | 07 | AARNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Leśniakiewicz Andrzej | 12 | AARNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Marszałek Kacper | 07 | AARNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Mirek Marysia | 11 | AARNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Nowak Mateusz | 06 | AARNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Palenik Gabriela | 03 | AARNT | 50m dowolny (16) | NT | |||||
Palenik Samuel | 09 | AARNT | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Pawlik Maksymilian | 08 | AARNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Pawluśkiewicz Milena | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Sowa Joanna | 05 | AARNT | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Staszel Honorata | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (9) | NT | 3/3/2010 | ||||
Szewczyk Amelia | 10 | AARNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Słaboń Anna | 07 | AARNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Waluś Jakub | 08 | AARNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Wilczek Ania | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Wilczek Milena | 12 | AARNT | 25m z przyborem (1) 25m dowolny (3) | NT NT |
|||||
Zapała Sonia | 05 | AARNT | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
Dyda Magdalena | 04 | AZKRO | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | NT NT | |||||
Dyda Szymon | 08 | AZKRO | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Hebda Dawid | 11 | AZKRO | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Wolska Wiktoria | 14 | AZKRO | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Wolski Wojciech | 11 | AZKRO | 25m z przyborem (2) | NT |
Filas Damian | 11 | DENT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Filas Natalia | 09 | DENT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Studentowicz Emilia | 08 | DENT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Studentowicz Rita | 11 | DENT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Wawrzon Judyta | 08 | DENT | 25m dowolny (7) | NT |
Bryja Paweł | 05 | MNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Bryja Piotr | 07 | MNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Bąk Kinga | 06 | MNT | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Chowaniec Julia | 05 | MNT | 50m klasyczny (20) | NT | |||||
Chowaniec Maria | 02 | MNT | 50m klasyczny (24) | NT | |||||
Dradrach Dominika | 09 | MNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Jachymiak Bartosz | 05 | MNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Jachymiak Tomasz | 05 | MNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Japoł Paula | 07 | MNT | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | MNT | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Nych Aleksandra | 10 | MNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Pytuk Martyna | 09 | MNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Rogowiec Maria | 10 | MNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Szczerba Natalia | 09 | MNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Tworek Wiktor | 05 | MNT | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | 31.68 NT |
|||||
Wawrzycki Piotr | 08 | MNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Wilczek Krystian | 02 | MNT | 50m dowolny (19) 50m klasyczny (25) | NT NT |
|||||
Wilczek Renata | 04 | MNT | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | NT NT |
Nych Aleksandra i Kamil Pytuk Martyna i Dariusz Limanowski Piotr i Marian Brzyżek Julia i Iwona | MNT MNT MNT MNT | Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (26) Sztafeta Rodzinna (26) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 12 lat i starsi 12 lat i starsi | NT NT NT NT |
Garbacz Hubert | 07 | NZGNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 35.00 35.00 | |||||
Grzybała Mateusz | 10 | NZGNT | 25m grzbietowy (10) | 35.00 | |||||
Jasion Oliwia | 06 | NZGNT | 50m klasyczny (20) | 1:05.00 | |||||
Kamiński Franek | 08 | NZGNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 25.00 30.00 |
|||||
Kamiński Jan | 11 | NZGNT | 25m dowolny (4) | 30.00 | |||||
Molewicz Magda | 08 | NZGNT | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | 30.00 35.00 |
|||||
Molewicz Marek | 75 | NZGNT | |||||||
Rol Adam | 08 | NZGNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 30.00 35.00 |
|||||
Rol Kacper | 11 | NZGNT | 25m dowolny (4) | 35.00 | |||||
Rol Karolina | 06 | NZGNT | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | 55.00 55.00 |
|||||
Sikora Marysia | 10 | NZGNT | 25m grzbietowy (9) | 35.00 | |||||
Stefaniak MAksymilian | 10 | NZGNT | 25m grzbietowy (10) | 35.00 | |||||
Stołowski Szczepan | 09 | NZGNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | 35.00 35.00 |
|||||
Stołowski Szczepan | 08 | NZGNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 30.00 35.00 |
|||||
Szkaradziński Jan | 09 | NZGNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | 30.00 35.00 |
|||||
Ujwary Michał | 07 | NZGNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 25.00 30.00 |
|||||
Węgrzyn Borys | 11 | NZGNT | 25m dowolny (4) | 35.00 | |||||
Węgrzyn Jagoda | 08 | NZGNT | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | 35.00 35.00 |
Molewicz Madzia i Marek | NZGNT | Sztafeta Rodzinna (13) | Mieszane | 11 lat i młodsi | NT |
Badkiewicz Julia | 07 | DELNT | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT | |||||
Barnaś Kinga | 11 | DELNT | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Bienias Natalia | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Blańda Oskar | 10 | DELNT | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Bogun Zosia | 12 | DELNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Bonar Konrad | 13 | DELNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Bonar Maciej | 06 | DELNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Boroń Adam | 10 | DELNT | 25m dowolny (6) | NT | |||||
Bryniarski Piotr | 09 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Burhard Maja | 12 | DELNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Cyrwus Konrad | 07 | DELNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Dudas Eliza | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Dziadkowiec Maciej | 11 | DELNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Dziedzic Maks | 02 | DELNT | 50m dowolny (19) 50m klasyczny (25) | NT NT |
|||||
Dziekan Oliver | 09 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Dziubek Sylwia | 10 | DELNT | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Dziurdzik Nikola | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Garbacz Maksymilian | 12 | DELNT | 25m z przyborem (2) 25m dowolny (4) | LT NT NT |
|||||
Gorlicka Amelia | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Guziak Filip | 08 | DELNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Janos Mateusz | 12 | DELNT | 25m z przyborem (2) 25m dowolny (4) | LT NT NT |
|||||
Judasz Maciej | 09 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kolasa Adam | 12 | DELNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Kolasa Kuba | 09 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Karol | 11 | DELNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Kowalczyk Michał | 07 | DELNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 18.50 25.62 |
|||||
Krauszowski Antoni | 08 | DELNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Krupa Wiktoria | 05 | DELNT | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Kulec Martyna | 10 | DELNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Kurpiel Patrycja | 07 | DELNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Ligas Filip | 12 | DELNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Ligas Maksymilian | 10 | DELNT | 25m dowolny (6) | NT | |||||
Liszka Bartek | 08 | DELNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Liszka Tomek | 10 | DELNT | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Michór Oskar | 11 | DELNT | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Mikołajczyk-Skróbel Justyna Anna | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Mirek Anna | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Mrugała Martyna | 11 | DELNT | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Mruk MAksymilian | 06 | DELNT | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Nosidlak Julia | 09 | DELNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Nosidlak Tobiasz | 03 | DELNT | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Pawluśkiewicz Patrycja | 08 | DELNT | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Pilch Olga | 12 | DELNT | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Pstrąg Paweł | 09 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Rusnak Antoni | 11 | DELNT | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Różak Bartosz | 03 | DELNT | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Scisłowicz Jan | 07 | DELNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Scisłowicz Stanisław | 07 | DELNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Siaśkiewicz Urszula | 10 | DELNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Siewielski Adam | 10 | DELNT | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Sikora Hubert | 10 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Sikora Kacper | 06 | DELNT | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Suski Daniel | 08 | DELNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Szyszka Wiktora | 11 | DELNT | 25m z przyborem (1) | NT | |||||
Tischner Michał | 10 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Watycha Maksymilian | 11 | DELNT | 25m z przyborem (2) | NT | |||||
Wiatrowski Szymon | 10 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Wielkiewicz Nadia | 09 | DELNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Wierzbicki Radek | 08 | DELNT | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Wojtas Filip | 10 | DELNT | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Wojtczyk Anna | 04 | DELNT | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Wojtylak Iga | 11 | DELNT | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Wolska Wiktoria | 04 | DELNT | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | 36.45 44.15 |
|||||
Zaręba Jan | 09 | DELNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Ziarko Kacper | 06 | DELNT | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Łapczyńska Anna | 11 | DELNT | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Świerczek Oliwia | 11 | DELNT | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Żukowski Łukasz | 07 | DELNT | 25m dowolny (8) | NT |
Filip + tata Guziak Jan + tata Bartosz Scisłowicz Adam + tata Michał Boroń Piotr + tata Tomasz Bryniarscy Nikola + tata Tomasz Dziurdzik Szymon + tata Piotr Wiatrowski Stanisłąw Ścisłowicz + tata Bartosz | DELNT DELNT DELNT DELNT DELNT DELNT DELNT | Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi | NT NT NT NT NT NT NT |
Chrobak Anna | 02 | SWNT | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (24) | 36.50 46.50 | |||||
Hreśka Aleksandra | 10 | SWNT | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 40.00 45.00 |
|||||
Pyzowska Emilia | 06 | SWNT | 50m dowolny (14) | 51.00 | |||||
Szwed Amelia | 11 | SWNT | 25m z przyborem (1) | 45.00 | |||||
Sójka Patryk | 09 | SWNT | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | 33.00 39.00 |
|||||
Tolala Lena | 11 | SWNT | 25m z przyborem (1) 25m dowolny (3) | 50.00 45.00 |
|||||
Tolala Mikołaj | 07 | SWNT | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 33.00 40.00 |
Lena i Wiktor Tolala Mikołaj i Wiktor Tolala | SWNT SWNT | Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) | Mieszane Mieszane | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi | NT NT |
Badkiewicz Jan | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT | |||||
Bizub Oskar | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | 31.55 46.15 |
|||||
Bochanek Dagmara | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Bryniarska Amelia | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Chowaniec Krystian | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Chrzanowski Wiktor | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) | NT | |||||
Darowska Zofia | 09 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 23.15 25.90 |
|||||
Dzielski Karol | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Dębicka Zuzanna | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Gal Grzegorz | 03 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | 29.99 38.15 |
|||||
Gal Konrad | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 19.50 25.25 |
|||||
Garbacz Martyna | 09 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 23.25 26.12 |
|||||
Gołdyn MAteusz | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | 30.15 40.15 |
|||||
Gołdyn Michał | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | 35.66 48.52 |
|||||
Gut Filip | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Gut Hubert | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Gąsior Iga | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 27.11 28.88 |
|||||
Iskrzycka Karolina | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Iskrzycki Paweł | 09 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kalata Michał | 02 | 04206 | 50m dowolny (19) 50m klasyczny (25) | 28.15 39.15 |
|||||
Kapuśniak Dominik | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Karpiel Mateusz | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | 17.80 23.15 |
|||||
Kolasa Aleksandra | 04 | 04206 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | 42.55 51.00 |
|||||
Komperda Dawid | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Kosek karolina | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Kosmal Igor | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Kołodziej Igor | 09 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kraj Kacper | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Kubicz Malwina | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Kuc Karolina | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Kula Piotr | 09 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kuwik Wojciech | 08 | 04206 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 30.15 30.99 |
|||||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Limanowski Piotr | 03 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | 29.99 38.15 |
|||||
Liszka Amelia | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | 33.99 45.15 |
|||||
Lizoń Paweł | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Madeja Filip | 10 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Madyda Mateusz | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Madyda Michał | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | 37.88 NT |
|||||
Magiera Dawid | 09 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Majerska Martyna | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Mastalski Kacper | 08 | 04206 | 25m dowolny (8) 50m dowolny (15) 25m klasyczny (12) 50m klasyczny (21) | 16.25 38.25 21.90 52.01 |
|||||
Michór Kinga | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Miłek Alicja | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Molek Maciej | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Molek Mikołaj | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Mrożek Oliwia | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Para Gabriela | 09 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Para Kacper | 09 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | 33.15 46.15 |
|||||
Pastwa Jeremi | 10 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Piekarczyk Alicja | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Piekarczyk Karol | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Pieprzak Jakub | 10 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Pilch Nadia | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Plewa Martyna | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Przygodzka Julia | 04 | 04206 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | 39.88 52.00 |
|||||
Puławski Salomon | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Puźniak Maja | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Regiec Anna | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Ruchała Wiktoria | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Rużyczka Aleksandra | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Rużyczka Anna | 06 | 04206 | 50m klasyczny (20) | NT | |||||
Sentysz Jesicca | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) | NT | |||||
Sikora Gabriela | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | 39.25 NT |
|||||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | 25.00 27.00 |
|||||
Smoleń Kamil | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Starczowska Anna | 04 | 04206 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | 38.15 48.15 |
|||||
Strycharz Julia | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | 18.80 25.25 |
|||||
Studentowicz Dawid | 10 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Sułowska Martyna | 04 | 04206 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | 39.15 46.01 |
|||||
Szczepaniec Wiktor | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Szymeczko Oskar | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | 34.55 49.15 |
|||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04206 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (21) | 38.55 NT |
|||||
Sójka Filip | 04 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Tarłowski Szymon | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Tokarska Justyna | 08 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) 50m klasyczny (20) | 18.88 21.22 NT |
|||||
Tokarski Szymon | 10 | 04206 | 25m dowolny (6) 25m grzbietowy (10) 25m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Trochimiuk Tamara | 10 | 04206 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Twardzik Maja | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Watycha Aleksander | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) 50m dowolny (15) 25m klasyczny (12) 50m klasyczny (21) | 15.99 34.15 19.90 43.15 |
|||||
Wielgus Kacper | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | 36.88 48.55 |
|||||
Wiertelak Lena | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 28.25 29.25 |
|||||
Wojtyczka Aleksandra | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Wolska Maja | 08 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Worwa Nadia | 08 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Wołczek Krystyna | 04 | 04206 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (22) | 37.15 43.65 |
|||||
Wołczek Malwina | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | 17.25 25.00 |
|||||
Wątor Oliwia | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Węglarczyk Patryk | 10 | 04206 | 25m dowolny (6) | NT | |||||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | 26.66 27.55 |
|||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 50m dowolny (14) 25m klasyczny (11) 50m klasyczny (20) | 16.90 37.15 23.88 NT |
|||||
Węgrzyniak Klara | 10 | 04206 | 25m dowolny (5) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Zagata Jakub | 08 | 04206 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Zagata Magdalena | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (20) | 39.25 52.00 |
|||||
Zamojski Igor | 03 | 04206 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (23) | NT NT |
|||||
Zaręba Magdalena | 11 | 04206 | 25m z przyborem (1) 25m dowolny (3) | LT NT NT |
|||||
Żaczek Piotr | 07 | 04206 | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Żurek Zuzanna | 07 | 04206 | 25m dowolny (7) 25m klasyczny (11) | NT NT |
Kacper + tata Paweł Mastalski Hanna + Tata Marcin Węgrzyn Kacper + tata Krzysztof Wielgus Julia + mama Leśniakiewicz Darowska Zosia i Piotr Iga Gąsior + tata Paweł Amadeusz pastwa + tata Grzegorz | 04206 04206 04206 04206 04206 04206 04206 | Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (13) Sztafeta Rodzinna (26) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 12 lat i starsi | NT NT NT NT NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |