Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja Zabierzów, 15/12/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Baran Filip | 03 | ASJAW | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:18.00 1:32.00 | |||||
Gałązka Wiktor | 03 | ASJAW | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:16.00 1:30.00 |
|||||
Mróz Hanna | 10 | ASJAW | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Paździor Arkadiusz | 01 | ASJAW | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
Barnak Emilia | 08 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT | |||||
Bryła Dawid | 08 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Dąbrowska Alicja | 08 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Garlicki Tymoteusz | 09 | 00906 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Kasperek Tomasz | 08 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Antoni | 09 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Leśniak Amelia | 08 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Miller Gabriela | 09 | 00906 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Paszewska Nikola | 09 | 00906 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Pieniądz Patryk | 09 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Ponikiewicz Maja | 09 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Radwanek Amelia | 09 | 00906 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Skraba Marcin | 09 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Staniewski Filip | 09 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Szkraba Dominika | 08 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Tlałka Mikołaj | 09 | 00906 | 25m grzbietowy (10) | NT | |||||
Trzaska Nikola | 08 | 00906 | 25m grzbietowy (9) | NT | |||||
Urbanik Kinga | 09 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Wawro Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Wientzek Szymon | 09 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Wolny Julia | 08 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Wójtowicz Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
Wawro | 00906 | 2 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | NT |
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 26.00 29.00 | |||||
Dutka-Wołoch Nicola | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Garstecki Piotr | 06 | OPSKA | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | 38.20 44.50 |
|||||
Jurczyk Julia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 24.00 29.00 |
|||||
Kisielewska Joanna | 07 | OPSKA | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 39.00 44.00 |
|||||
Kondaszewska Amelia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) | 34.00 | |||||
Kondaszewski Antoni | 08 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 19.00 25.00 |
|||||
Kotula Kaja | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 21.50 25.60 |
|||||
Kołaczyk Antonina | 08 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 19.50 23.00 |
|||||
Krzyszkowska Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 20.00 23.00 |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 21.00 25.00 |
|||||
Kułach Przemysław | 07 | OPSKA | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | 49.00 58.00 |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 22.00 22.00 |
|||||
Maliszewski Szymon | 08 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 17.80 22.20 |
|||||
Manista Gabriela | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Manista Kornelia | 07 | OPSKA | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 46.00 51.00 |
|||||
Opyrchał Łucja | 07 | OPSKA | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 45.00 54.00 |
|||||
Płonka Aleksandra | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 20.00 24.00 |
|||||
Urban Kacper | 08 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 26.00 28.00 |
Optima Skawina 1 Optima Skawina 2 | OPSKA OPSKA | 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) | Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT |
Zarzycka Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Zarzycki Sebastian | 07 | 00106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | 48.86 55.15 |
Adamczyk Karolina | 05 | RAZAB | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT | |||||
Adamik Bartek | 05 | RAZAB | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Adamik Ignacy | 09 | RAZAB | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Adamik Klara | 11 | RAZAB | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Bistroń Andrzej | 03 | RAZAB | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Bistroń Hanna | 11 | RAZAB | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Bistroń Małgorzata | 01 | RAZAB | 100m dowolny (7) | NT | |||||
Chrząszcz Matylda | 09 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Deptała Mateusz | 09 | RAZAB | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Filar Gaja | 08 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Filar Łucja | 06 | RAZAB | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Flaga Mikołaj | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Galejczuk Karolina | 09 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Gaudyn Franciszek | 10 | RAZAB | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Gawin Jan | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Grela Amelia | 03 | RAZAB | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Grzesiak Igor | 07 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Grzesiak Pola | 10 | RAZAB | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Głowacka Zuzanna | 07 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kamińska Emilia | 08 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Kocwa Kinga | 07 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kostrzewska Milena | 07 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kostrzewski Michał | 01 | RAZAB | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Kozynacki Mateusz | 08 | RAZAB | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kołodziejczyk Kinga | 07 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kruk Jullia | 03 | RAZAB | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Kulig Łucja | 09 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Kłośiński Aleksander | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Macura Stefan | 08 | RAZAB | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Madej Olga | 08 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Majcherczyk Remigiusz | 07 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Malicka Zofia | 09 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Micimińska Justyna | 10 | RAZAB | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Mikietyńska Małgorzata | 08 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Mirek Franciszek | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Molik Hanna | 10 | RAZAB | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Moląg Oskar | 06 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Niżnik Mateusz | 07 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Nowak Hanna | 07 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Olszewski Igor | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Popieluch Jan | 06 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Radwanek Dawid | 08 | RAZAB | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Rastabiga Julia | 06 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Rogóż Jan | 06 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Roman Maks | 04 | RAZAB | 100m zmienny (14) | NT | |||||
Roman Wojciech | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Rybotycka Magdalena | 09 | RAZAB | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Rybotycka Małgorzata | 06 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Seweryn Bartek | 06 | RAZAB | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Siwiecki Maciej | 03 | RAZAB | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Tomasiak Sara | 06 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Urbańczyk Julita | 05 | RAZAB | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Wieńć Karolina | 04 | RAZAB | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Ziarkowska Julia | 06 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Zielińska Aniela | 07 | RAZAB | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Ziółko Borys | 08 | RAZAB | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | NT NT |
Rogóż Czerwiec Malicki Kruk Bistroń Roman | RAZAB RAZAB RAZAB RAZAB RAZAB RAZAB | 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT NT NT NT NT |
Baciak Filip | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT | |||||
Duda Julia | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Duda Zosia | 11 | SHTRZ | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Furmanik Aleksandra | 02 | SHTRZ | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | 1:23.00 1:33.00 |
|||||
Gąsior Jakub | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:22.00 1:29.00 |
|||||
Jaworek Bartosz | 07 | SHTRZ | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | 48.00 54.00 |
|||||
Jaworek Kondrad | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:28.00 1:40.00 |
|||||
Kochanowicz Karol | 05 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:28.00 1:40.00 |
|||||
Kowalska Emilia | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | 1:32.00 1:44.00 |
|||||
Kramarz Rafał | 05 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT 1:40.00 |
|||||
Majcherczyk Aleksandra | 06 | SHTRZ | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 44.00 46.00 |
|||||
Oczkowski Aleksander | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Pacławska Hanna | 06 | SHTRZ | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 51.00 56.00 |
|||||
Staroń Filip | 12 | SHTRZ | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Staroń Kacper | 03 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:16.00 1:24.00 |
|||||
Szumniak Wojciech | 04 | SHTRZ | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:37.00 1:55.00 |
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 38.88 45.55 | ||||
Bysiek Sebastian | 11 | 03706 | 25m dowolny (2) | 45.55 | |||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 16.99 19.99 |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 18.54 22.85 | |||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 17.22 19.75 |
|||||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 23.04 25.03 |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 19.25 21.68 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 19.69 21.95 |
|||||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 24.80 25.56 |
|||||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 23.12 25.68 |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 21.78 24.98 |
|||||
Łukasik Blanka | 09 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 19.83 24.35 |
|||||
Łupińska Barbara | 09 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 23.20 26.16 |
|||||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 22.94 24.98 |
|||||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 27.59 30.58 |
Solna Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 2 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | 42.00 |
Drews Matylda | 10 | GLBIN | 25m dowolny (1) | 27.06 | 5/12/2017 | Nowy Sącz (POL) | |||
Jurkowska Marysia | 01 | GLBIN | 100m dowolny (7) | NT | |||||
Jurkowski Mikołaj | 07 | GLBIN | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Laurosiewicz Dawid | 07 | GLBIN | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Makuch Maksym | 07 | GLBIN | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Makuch Wiktoria | 06 | GLBIN | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 46.24 NT | 5/12/2017 | Nowy Sącz (POL) | |||
Nowak Jan | 02 | GLBIN | 100m dowolny (8) | NT | |||||
Sarata Patryk | 05 | GLBIN | 100m dowolny (8) | NT | |||||
Ślazyk Oliwier | 07 | GLBIN | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Świątkowska Wiktoria | 06 | GLBIN | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | 59.71 NT | 5/12/2017 | Nowy Sącz (POL) |
Adamska Wiktoria | 09 | 04306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (9) | 20.94 22.56 | |||||
Hajdo Michał | 08 | 04306 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 20.36 21.50 |
|||||
Misztal Olaf | 10 | 04306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (10) | 23.16 23.00 |
|||||
Stanek Igor | 09 | 04306 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 23.00 25.90 |
|||||
Tomaszek Karol | 08 | 04306 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (10) | 17.50 20.50 |
Wiktoria Adamska + Mariusz Startowicz | 04306 | 2 x 25m dowolny (15) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | NT |
Bartosik Marcin | 02 | 00006 | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:15.00 1:30.00 | |||||
Krupa Mikołaj | 05 | 00006 | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Kubis Gabriela | 10 | 00006 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Majewska Wiktoria | 02 | 00006 | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Musiał Bartłomiej | 75 | 00006 | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 1:25.00 1:45.00 |
|||||
Musiał Urszula | 11 | 00006 | 25m dowolny (1) | 46.00 | |||||
Musiał Wiktor | 07 | 00006 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (12) | 49.00 58.00 |
|||||
Nowacka Emilia | 10 | 00006 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Sowa Emilia | 05 | 00006 | 100m dowolny (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
|||||
Staroń Filip | 12 | 00006 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Staroń Kacper | 03 | 00006 | 100m dowolny (8) 100m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Stefańska Agata | 11 | 00006 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Szpilczak Zuzanna | 07 | 00006 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Szymacha Aleksy | 10 | 00006 | 25m dowolny (2) | 18.39 |
Kubis/Kubis Szpilczak Sowa Musiał | 00006 00006 00006 00006 | 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) 2 x 25m dowolny (15) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |