VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 15/10/2017 |
1 - VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 15/10/2017 - 10:35 |
Konkurencja 1 15/10/2017 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 16.66 | 259 | SC 1 | ||
2. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 16.66 | 259 | SC 2 | ||
3. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 17.70 | 216 | |||
4. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 18.54 | 187 | |||
5. | Sarapata Julia | 08 | Karol Wadowice | 19.41 | 163 | |||
6. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 19.87 | 152 | |||
7. | Musiałek Marta | 08 | Glosator Kraków | 20.06 | 148 | |||
8. | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.28 | 143 | |||
9. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.62 | 136 | |||
10. | Jeremiejko Wiktoria | 08 | Limanowa-Swim | 20.72 | 134 | |||
11. | Niechajewicz Martyna | 08 | Aquarius Myślenice | 21.20 | 125 | |||
12. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 21.47 | 121 | |||
13. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 22.65 | 103 | |||
14. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 22.87 | 100 | |||
15. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.03 | 98 | |||
Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | 23.03 | 98 | ||||
17. | Zagórórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 24.70 | 79 | |||
18. | Moneta Aleksanda | 08 | Orka Proszówki | 25.00 | 76 | |||
19. | Łapa Kamila | 08 | Aquarius Myślenice | 35.34 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 15/10/2017 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 17.35 | 229 | |||
2. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 19.53 | 160 | |||
3. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 19.62 | 158 | |||
4. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 19.72 | 156 | |||
5. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.97 | 150 | |||
6. | Radek Nikola | 09 | Gilus Gilowice | 20.93 | 130 | |||
7. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 20.94 | 130 | |||
8. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.59 | 119 | |||
9. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 21.63 | 118 | |||
10. | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.70 | 117 | |||
11. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 21.84 | 114 | |||
12. | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.36 | 107 | |||
13. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 22.60 | 103 | |||
14. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.94 | 99 | |||
15. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.12 | 96 | |||
16. | Pac Agnieszka | 09 | Orka Proszówki | 23.14 | 96 | |||
17. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 23.56 | 91 | |||
18. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.98 | 86 | |||
19. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.03 | 86 | |||
20. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.28 | 83 | |||
21. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 24.78 | 78 | |||
22. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 24.84 | 78 | |||
23. | Bałazińska Nikola | 09 | CKiS Miechów | 25.09 | 75 | |||
24. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 25.60 | 71 | |||
25. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 26.13 | 67 | |||
26. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 26.47 | 64 | |||
27. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.89 | 61 | |||
28. | Cebula Monika | 09 | Jordan Kraków | 27.32 | 58 | |||
29. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.59 | 57 | |||
30. | Ordowska Milena | 09 | Glosator Kraków | 28.50 | 51 | |||
31. | Sączek Klaudia | 09 | Optima Skawina | 30.85 | 40 | |||
32. | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 30.91 | 40 | |||
33. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 31.44 | 38 | |||
34. | Flinta Oliwia | 09 | Team Sport Kraków | 33.91 | 30 | |||
35. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 38.14 | 21 | |||
NIE UK. | Ostrowska Natalia | 09 | Team Sport Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 15/10/2017 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 20.72 | 134 | |||
2. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 21.04 | 128 | |||
3. | Nowacka Emilia | 10 | Team Sport Kraków | 27.09 | 60 | |||
4. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 27.28 | 58 | |||
5. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.94 | 44 | |||
6. | Graczyk Emilia | 10 | Limanowa-Swim | 30.22 | 43 | |||
7. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.63 | 37 | |||
8. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.73 | 37 | |||
9. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 32.35 | 35 | |||
10. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 32.84 | 33 | |||
11. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 35.03 | 27 | |||
12. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 35.19 | 27 | |||
13. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 35.69 | 26 | |||
14. | Miedzińska Natalia | 10 | Fala Niepołomice | 40.06 | 18 | |||
15. | Flinta Maja | 10 | Team Sport Kraków | 43.56 | 14 | |||
16. | Kondaszewska Amelia | 10 | Optima Skawina | 46.25 | 12 | |||
17. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 48.87 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 15/10/2017 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 22.84 | 100 | |||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 23.28 | 94 | |||
3. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 24.91 | 77 | |||
4. | Dutka-Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 29.10 | 48 | |||
5. | Halberda Milena | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 36.18 | 25 | |||
6. | Stefańska Agata | 11 | Salwator Kraków | 36.50 | 24 | |||
7. | Batko Karolina | 11 | Orka Proszówki | 36.96 | 23 | |||
8. | Baran Aleksandra | 11 | Aquarius Myślenice | 46.21 | 12 | |||
9. | Chrząszcz Dominika | 12 | Swim Test Kraków | 46.78 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/10/2017 - 10:59 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 15.82 | 192 | |||
2. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 16.06 | 183 | |||
3. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 16.33 | 174 | |||
4. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 17.25 | 148 | |||
5. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 17.37 | 145 | |||
6. | Gniadek Piotr | 08 | Delfin Nowy Targ | 17.78 | 135 | |||
7. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 17.87 | 133 | |||
8. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 18.59 | 118 | |||
9. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 18.90 | 112 | |||
10. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 19.10 | 109 | |||
11. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 20.36 | 90 | |||
12. | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.56 | 87 | |||
13. | Kondaszewski Antoni | 08 | Optima Skawina | 20.84 | 84 | |||
14. | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.76 | 64 | |||
15. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 23.07 | 61 | |||
16. | Janik Nikodem | 08 | STP Nowy Sącz | 23.64 | 57 | |||
17. | Mrówka Mikołaj | 08 | Glosator Kraków | 24.41 | 52 | |||
18. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 24.50 | 51 | |||
19. | Prokop Leon | 08 | Fala Niepołomice | 27.38 | 37 | |||
20. | Zając Mateusz | 08 | Aquarius Myślenice | 29.13 | 30 | |||
21. | Wójtowicz Franciszek | 08 | Fala Niepołomice | 31.21 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/10/2017 - 10:59 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 17.59 | 139 | |||
2. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 18.31 | 123 | |||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.54 | 119 | |||
4. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 18.81 | 114 | |||
5. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 19.22 | 107 | |||
6. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 21.82 | 73 | |||
7. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.25 | 69 | |||
8. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 22.40 | 67 | |||
9. | Bobik Maksymilian | 09 | Karol Wadowice | 22.53 | 66 | |||
10. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 22.75 | 64 | |||
11. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 23.59 | 57 | |||
12. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 24.84 | 49 | |||
13. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.25 | 47 | |||
14. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 26.13 | 42 | |||
15. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 27.59 | 36 | |||
16. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 27.83 | 35 | |||
17. | Babiak Jan | 09 | Glosator Kraków | 27.85 | 35 | |||
18. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 28.10 | 34 | |||
19. | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.50 | 29 | |||
20. | Kamionka Piotr | 09 | Orka Proszówki | 32.03 | 23 | |||
21. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 32.62 | 21 | |||
22. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 32.97 | 21 | |||
23. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 40.06 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/10/2017 - 10:59 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 18.29 | 124 | |||
2. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 19.63 | 100 | |||
3. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 20.06 | 94 | |||
4. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 20.41 | 89 | |||
5. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 21.09 | 81 | |||
6. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 21.28 | 78 | |||
7. | Misztal Olaf | 10 | Pro-Swim Kraków | 23.18 | 61 | |||
8. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.22 | 60 | |||
9. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 24.15 | 54 | |||
10. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 25.34 | 46 | |||
11. | Żukiewicz Jakub | 10 | Salwator Kraków | 26.39 | 41 | |||
12. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 27.50 | 36 | |||
13. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 27.59 | 36 | |||
14. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 28.50 | 32 | |||
15. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.01 | 31 | |||
16. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 29.44 | 29 | |||
17. | Golonka Krystian | 10 | Limanowa-Swim | 31.02 | 25 | |||
18. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 32.94 | 21 | |||
19. | Potęga Kacper | 10 | Orka Proszówki | 34.95 | 17 | |||
20. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 35.04 | 17 | |||
21. | Mrożek Jakub | 10 | Jordan Kraków | 36.69 | 15 | |||
22. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 37.53 | 14 | |||
23. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 40.38 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/10/2017 - 10:59 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 25.64 | 45 | |||
2. | Ślósarczyk Wiktor | 11 | Optima Skawina | 35.81 | 16 | |||
3. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 41.16 | 10 | |||
4. | Bysiek Sebastian | 11 | Siemacha Kraków | 53.44 | 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/10/2017 - 11:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 20.83 | 195 | |||
2. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 21.19 | 185 | |||
3. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 21.28 | 182 | |||
4. | Pyka Małgorzata | 08 | Karol Wadowice | 22.16 | 161 | |||
5. | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.63 | 152 | |||
6. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.85 | 147 | |||
7. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 22.97 | 145 | |||
8. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 24.16 | 125 | |||
9. | Jeremiejko Wiktoria | 08 | Limanowa-Swim | 24.19 | 124 | |||
Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | 24.19 | 124 | ||||
11. | Niechajewicz Martyna | 08 | Aquarius Myślenice | 25.40 | 107 | |||
12. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 26.78 | 91 | |||
13. | Wyka Maja | 08 | Karol Wadowice | 27.10 | 88 | |||
14. | Łapa Kamila | 08 | Aquarius Myślenice | 36.94 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/10/2017 - 11:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 22.95 | 145 | |||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 23.50 | 135 | |||
3. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.69 | 132 | |||
4. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 24.09 | 126 | |||
5. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 24.31 | 122 | |||
6. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 24.70 | 116 | |||
7. | Pac Agnieszka | 09 | Orka Proszówki | 24.91 | 114 | |||
8. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 24.94 | 113 | |||
9. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.03 | 112 | |||
10. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.22 | 109 | |||
11. | Trojan Zuzanna | 09 | Pro-Swim Kraków | 25.44 | 107 | |||
Bałazińska Nikola | 09 | CKiS Miechów | 25.44 | 107 | ||||
13. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 25.50 | 106 | |||
14. | Ordowska Milena | 09 | Glosator Kraków | 25.60 | 105 | |||
15. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 26.37 | 96 | |||
16. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 26.67 | 92 | |||
17. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.00 | 89 | |||
18. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 27.19 | 87 | |||
19. | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.30 | 86 | |||
20. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 27.59 | 83 | |||
21. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.69 | 83 | |||
22. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.75 | 82 | |||
23. | Cebula Monika | 09 | Jordan Kraków | 28.79 | 73 | |||
24. | Sączek Klaudia | 09 | Optima Skawina | 28.93 | 72 | |||
25. | Ostrowska Natalia | 09 | Team Sport Kraków | 29.82 | 66 | |||
26. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 30.12 | 64 | |||
27. | Flinta Oliwia | 09 | Team Sport Kraków | 30.47 | 62 | |||
28. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 30.60 | 61 | |||
29. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 30.81 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/10/2017 - 11:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 25.00 | 112 | |||
2. | Nowacka Emilia | 10 | Team Sport Kraków | 26.04 | 99 | |||
3. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 26.16 | 98 | |||
4. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.53 | 94 | |||
5. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.15 | 88 | |||
6. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 27.89 | 81 | |||
7. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 28.25 | 78 | |||
8. | Graczyk Emilia | 10 | Limanowa-Swim | 28.41 | 76 | |||
9. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.97 | 72 | |||
10. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 29.96 | 65 | |||
11. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 30.73 | 60 | |||
12. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 30.88 | 59 | |||
13. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 32.34 | 52 | |||
14. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 33.53 | 46 | |||
15. | Miedzińska Natalia | 10 | Fala Niepołomice | 34.75 | 42 | |||
16. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 36.28 | 36 | |||
17. | Flinta Maja | 10 | Team Sport Kraków | 38.44 | 31 | |||
18. | Kondaszewska Amelia | 10 | Optima Skawina | 40.47 | 26 | |||
19. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 46.25 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/10/2017 - 11:39 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 18.89 | 164 | |||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.75 | 144 | |||
3. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 20.43 | 130 | |||
4. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 21.15 | 117 | |||
5. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 21.85 | 106 | |||
6. | Gniadek Piotr | 08 | Delfin Nowy Targ | 21.88 | 106 | |||
7. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.95 | 105 | |||
8. | Slósarczyk Krystian | 08 | Optima Skawina | 22.56 | 96 | |||
9. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 22.95 | 91 | |||
10. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 24.59 | 74 | |||
11. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.69 | 73 | |||
12. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.34 | 68 | |||
13. | Prokop Leon | 08 | Fala Niepołomice | 25.56 | 66 | |||
14. | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.65 | 58 | |||
15. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa-Swim | 28.47 | 48 | |||
16. | Mrówka Mikołaj | 08 | Glosator Kraków | 28.56 | 47 | |||
17. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 30.15 | 40 | |||
18. | Janik Nikodem | 08 | STP Nowy Sącz | 30.30 | 39 | |||
19. | Wójtowicz Franciszek | 08 | Fala Niepołomice | 31.53 | 35 | |||
20. | Zając Mateusz | 08 | Aquarius Myślenice | 32.12 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/10/2017 - 11:39 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 20.09 | 137 | |||
2. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 21.88 | 106 | |||
3. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 23.06 | 90 | |||
4. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 23.72 | 83 | |||
5. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 24.44 | 76 | |||
6. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 24.69 | 73 | |||
7. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 25.06 | 70 | |||
8. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 25.65 | 65 | |||
9. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 25.90 | 64 | |||
10. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.45 | 60 | |||
11. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 27.28 | 54 | |||
12. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 27.91 | 51 | |||
13. | Bierowiec Stanisław | 09 | Jordan Kraków | 28.70 | 47 | |||
14. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 29.53 | 43 | |||
15. | Babiak Jan | 09 | Glosator Kraków | 29.80 | 42 | |||
16. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 30.61 | 38 | |||
17. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 31.69 | 34 | |||
18. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 32.19 | 33 | |||
19. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 33.47 | 29 | |||
20. | Kamionka Piotr | 09 | Orka Proszówki | 35.36 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/10/2017 - 11:39 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 22.11 | 102 | |||
2. | Misztal Olaf | 10 | Pro-Swim Kraków | 23.16 | 89 | |||
3. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 23.25 | 88 | |||
4. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.40 | 86 | |||
5. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.78 | 82 | |||
6. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 23.97 | 80 | |||
7. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 24.57 | 74 | |||
8. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 24.60 | 74 | |||
9. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 25.38 | 68 | |||
10. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 27.54 | 53 | |||
11. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 28.50 | 48 | |||
12. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 28.75 | 46 | |||
13. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.10 | 45 | |||
14. | Golonka Krystian | 10 | Limanowa-Swim | 29.50 | 43 | |||
15. | Żukiewicz Jakub | 10 | Salwator Kraków | 30.25 | 40 | |||
16. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 31.07 | 37 | |||
17. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 31.19 | 36 | |||
18. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 32.47 | 32 | |||
19. | Mrożek Jakub | 10 | Jordan Kraków | 33.09 | 30 | |||
20. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 33.72 | 29 | |||
21. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 34.03 | 28 | |||
22. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 35.38 | 25 | |||
23. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 36.88 | 22 | |||
24. | Potęga Kacper | 10 | Orka Proszówki | 40.32 | 16 |
PK | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 28.29 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/10/2017 - 11:59 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 21.64 | 233 | |||
2. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 22.68 | 202 | |||
3. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 23.06 | 192 | |||
4. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 23.09 | 191 | |||
5. | Musiałek Marta | 08 | Glosator Kraków | 23.54 | 181 | |||
6. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 23.78 | 175 | |||
7. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.60 | 158 | |||
8. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.14 | 148 | |||
9. | Sarapata Julia | 08 | Karol Wadowice | 25.41 | 144 | |||
10. | Pyka Małgorzata | 08 | Karol Wadowice | 25.82 | 137 | |||
11. | Zagórórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 29.42 | 92 | |||
12. | Wyka Maja | 08 | Karol Wadowice | 30.65 | 82 | |||
13. | Moneta Aleksanda | 08 | Orka Proszówki | 31.54 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/10/2017 - 11:59 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 22.72 | 201 | |||
2. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 25.78 | 137 | |||
3. | Trojan Zuzanna | 09 | Pro-Swim Kraków | 27.10 | 118 | |||
4. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.12 | 118 | |||
5. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 27.41 | 114 | |||
6. | Radek Nikola | 09 | Gilus Gilowice | 27.75 | 110 | |||
7. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.53 | 101 | |||
8. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 30.19 | 85 | |||
9. | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 32.38 | 69 | |||
10. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 33.60 | 62 | |||
11. | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 33.75 | 61 |
PK | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 27.83 | 109 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/10/2017 - 12:07 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 21.59 | 155 | |||
2. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.92 | 148 | |||
3. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 22.50 | 137 | |||
4. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.03 | 128 | |||
5. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.85 | 115 | |||
6. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.13 | 98 | |||
7. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 25.25 | 97 | |||
8. | Kondaszewski Antoni | 08 | Optima Skawina | 25.47 | 94 | |||
9. | Slósarczyk Krystian | 08 | Optima Skawina | 25.72 | 92 | |||
10. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 26.50 | 84 | |||
11. | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.41 | 76 | |||
12. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa-Swim | 29.41 | 61 | |||
13. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.66 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/10/2017 - 12:07 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 24.84 | 102 | |||
2. | Bobik Maksymilian | 09 | Karol Wadowice | 26.03 | 88 | |||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.09 | 88 | |||
4. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.03 | 71 | |||
5. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 28.92 | 64 | |||
6. | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 31.84 | 48 |
<< TOP >> |
2 - VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 15/10/2017 - 12:45 |
Konkurencja 7 15/10/2017 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 29.32 | 497 | |||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 30.53 | 441 | |||
3. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 31.75 | 392 | |||
4. | Łęgowska Pola | 03 | Jordan Kraków | 32.16 | 377 | |||
5. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 32.32 | 371 | |||
6. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 32.78 | 356 | |||
7. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 33.16 | 344 | |||
8. | Dokupił Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 34.28 | 311 | |||
9. | Szczęsny Julia | 02 | Karol Wadowice | 34.35 | 309 | |||
10. | Filek Julia | 03 | Karol Wadowice | 35.25 | 286 | |||
11. | Wołczek Krystyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 36.44 | 259 | |||
Starczowska Anna | 04 | Delfin Nowy Targ | 36.44 | 259 | ||||
13. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 36.53 | 257 | |||
14. | Kowalska Maja | 04 | Karol Wadowice | 37.41 | 239 | |||
15. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 37.66 | 234 | |||
16. | Sułkowska Martyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 38.31 | 223 | |||
17. | Kolasa Aleksandra | 04 | Delfin Nowy Targ | 39.16 | 209 | |||
18. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 42.73 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15/10/2017 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 31.88 | 387 | |||
2. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 32.50 | 365 | |||
3. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 33.16 | 344 | |||
4. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 33.92 | 321 | |||
5. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 34.69 | 300 | |||
6. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 35.47 | 281 | |||
7. | Jeż Oliwia | 05 | Pro-Swim Kraków | 36.69 | 254 | |||
8. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 39.16 | 209 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15/10/2017 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 33.48 | 334 | |||
2. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 33.90 | 322 | |||
3. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.47 | 306 | |||
4. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 35.03 | 292 | |||
5. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 35.31 | 285 | |||
6. | Waga Monika | 06 | Pro-Swim Kraków | 35.53 | 279 | |||
7. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 35.56 | 279 | |||
8. | Firek Oliwia | 06 | Aquarius Myślenice | 36.59 | 256 | |||
9. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 36.65 | 254 | |||
10. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 39.35 | 206 | |||
11. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 39.37 | 205 | |||
12. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.44 | 204 | |||
13. | Gajczak Małgorzata | 06 | Karol Wadowice | 39.78 | 199 | |||
14. | Talaga Weronika | 06 | Karol Wadowice | 40.29 | 191 | |||
15. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 40.68 | 186 | |||
16. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 41.34 | 177 | |||
17. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 41.37 | 177 | |||
18. | Michór Kinga | 06 | Delfin Nowy Targ | 46.32 | 126 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15/10/2017 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 33.78 | 325 | ||||
2. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 34.41 | 308 | ||||
3. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 35.23 | 287 | ||||
4. | Sitarczyk Emilia | 07 | Pro-Swim Kraków | 36.44 | 259 | ||||
5. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 36.51 | 257 | ||||
Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 36.51 | 257 | |||||
7. | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 37.34 | 241 | ||||
8. | Dyduch Natalia | 07 | Karol Wadowice | 37.65 | 235 | ||||
9. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.44 | 220 | ||||
10. | Polowiec Nikola | 07 | Jordan Kraków | 38.66 | 217 | ||||
11. | Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.75 | 215 | ||||
12. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 39.12 | 209 | ||||
13. | Jedynak Oliwia | 07 | CKiS Miechów | 41.44 | 176 | ||||
14. | Machnik Martyna | 07 | CKiS Miechów | 41.96 | 169 | ||||
15. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 42.80 | 160 | ||||
16. | Jankiewicz Pola | 07 | Glosator Kraków | 43.81 | 149 | ||||
17. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 44.00 | 147 | ||||
18. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.78 | 139 | ||||
19. | Manista Kornelia | 07 | Optima Skawina | 46.34 | 126 | ||||
20. | Pilch Nadia | 07 | Delfin Nowy Targ | 47.80 | 114 | ||||
21. | Podlipni Maja | 07 | Karol Wadowice | 50.06 | 100 | ||||
22. | Kałuża Julia | 07 | Glosator Kraków | 55.60 | 73 | ||||
23. | Opyrchał Łucja | 07 | Optima Skawina | 55.78 | 72 | ||||
24. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 59.12 | 60 | ||||
DYSKW. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:56) |
PK | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 31.53 | 400 | |||
PK | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 32.01 | 382 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/10/2017 - 13:08 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 26.44 | 449 | |||
2. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 27.14 | 415 | |||
3. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 27.48 | 400 | |||
4. | Kalata Michał | 02 | Delfin Nowy Targ | 27.75 | 389 | |||
5. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 29.19 | 334 | |||
6. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 29.29 | 330 | |||
7. | Pyczek Adam | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 29.69 | 317 | |||
8. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 30.15 | 303 | |||
9. | Gołdyn Mateusz | 04 | Delfin Nowy Targ | 30.32 | 298 | |||
10. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 30.68 | 287 | |||
11. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 31.00 | 279 | |||
12. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 31.51 | 265 | |||
13. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 31.75 | 259 | |||
14. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 32.31 | 246 | |||
15. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 33.03 | 230 | |||
16. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 33.73 | 216 | |||
17. | Dzierwa Maciej | 04 | Pro-Swim Kraków | 33.92 | 213 | |||
18. | Szymeczko Igor | 04 | Delfin Nowy Targ | 35.93 | 179 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/10/2017 - 13:08 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 27.88 | 383 | |||
2. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 31.79 | 258 | |||
3. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 32.68 | 238 | |||
4. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 33.20 | 227 | |||
5. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 33.38 | 223 | |||
6. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 33.41 | 222 | |||
7. | Słaby Adrian | 05 | STP Nowy Sącz | 35.22 | 190 | |||
8. | Miska Antoni | 05 | Aquarius Myślenice | 36.69 | 168 | |||
9. | Cylny Krystian | 05 | Fala Niepołomice | 41.37 | 117 | |||
10. | Słowiński Wojciech | 05 | Optima Skawina | 42.26 | 110 | |||
11. | Łazarek Filip | 05 | Fala Niepołomice | 50.12 | 66 | |||
12. | Nosal Mateusz | 05 | Aquarius Myślenice | 54.75 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/10/2017 - 13:08 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 34.00 | 211 | |||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.25 | 206 | |||
3. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 36.06 | 177 | |||
4. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 37.22 | 161 | |||
5. | Koper Maciej | 06 | Salwator Kraków | 37.37 | 159 | |||
6. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 37.38 | 159 | |||
7. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 37.57 | 156 | |||
8. | Zięba Filip | 06 | Optima Skawina | 37.69 | 155 | |||
9. | Nowacki Adam | 06 | Aquarius Myślenice | 39.65 | 133 | |||
10. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.84 | 131 | |||
11. | Garstecki Piotr | 06 | Optima Skawina | 39.97 | 130 | |||
12. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 40.66 | 123 | |||
13. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 43.77 | 99 | |||
14. | Paweł Lizoń | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.66 | 87 | |||
15. | Puławski Salomon | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.22 | 78 | |||
16. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.38 | 78 | |||
17. | Klimas Igor | 06 | Optima Skawina | 50.70 | 63 | |||
18. | Koszałka Wiktor | 06 | Fala Niepołomice | 52.25 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/10/2017 - 13:08 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 35.97 | 178 | |||
2. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 36.03 | 177 | |||
3. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 36.28 | 174 | |||
4. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 37.73 | 154 | |||
5. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 38.13 | 150 | |||
6. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 38.48 | 145 | |||
7. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 38.72 | 143 | |||
8. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 39.28 | 137 | |||
9. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 39.47 | 135 | |||
10. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 39.50 | 134 | |||
11. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 40.09 | 129 | |||
12. | Kowalski Wojciech | 07 | Karol Wadowice | 41.25 | 118 | |||
13. | Kryjak Jakub | 07 | Karol Wadowice | 42.88 | 105 | |||
14. | Gajda Szymon | 07 | Fala Niepołomice | 43.25 | 102 | |||
15. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.26 | 95 | |||
16. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszówki | 48.19 | 74 | |||
17. | Rybski Mikołaj | 07 | Karol Wadowice | 48.22 | 74 | |||
18. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 50.82 | 63 | |||
19. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 54.79 | 50 | |||
20. | Konka Adam | 07 | Optima Skawina | 55.04 | 49 | |||
21. | Tomczyk Antoni | 07 | Fala Niepołomice | 1:00.50 | 37 | |||
22. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:13.45 | 20 | |||
23. | Kopeć Krzysztof | 07 | Fala Niepołomice | 1:42.00 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/10/2017 - 13:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 35.43 | 380 | |||
2. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 37.19 | 328 | |||
3. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 37.84 | 312 | |||
4. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 39.09 | 283 | |||
5. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 40.18 | 260 | |||
6. | Łęgowska Pola | 03 | Jordan Kraków | 41.43 | 237 | |||
7. | Szczęsny Julia | 02 | Karol Wadowice | 42.32 | 223 | |||
8. | Sułkowska Martyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 42.69 | 217 | |||
9. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 43.32 | 208 | |||
10. | Nowak Kinga | 04 | CKiS Miechów | 44.67 | 189 | |||
11. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 50.66 | 130 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/10/2017 - 13:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 36.91 | 336 | |||
2. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 38.15 | 304 | |||
3. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 38.57 | 294 | |||
4. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 40.43 | 255 | |||
5. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 43.66 | 203 | |||
6. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 44.59 | 190 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/10/2017 - 13:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 39.19 | 281 | |||
2. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 39.41 | 276 | |||
3. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 40.66 | 251 | |||
4. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 40.77 | 249 | |||
5. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 42.09 | 226 | |||
6. | Gajczak Małgorzata | 06 | Karol Wadowice | 42.41 | 221 | |||
7. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 42.62 | 218 | |||
8. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 43.94 | 199 | |||
9. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 46.81 | 164 | |||
10. | Głuszek Julia | 06 | Fala Niepołomice | 47.25 | 160 | |||
11. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.50 | 157 | |||
12. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.40 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/10/2017 - 13:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 40.40 | 256 | |||
2. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 42.50 | 220 | |||
Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 42.50 | 220 | ||||
4. | Sitarczyk Emilia | 07 | Pro-Swim Kraków | 44.19 | 196 | |||
5. | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 45.14 | 183 | |||
6. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 46.90 | 163 | |||
7. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 50.60 | 130 | |||
8. | Manista Kornelia | 07 | Optima Skawina | 51.37 | 124 | |||
9. | Jankiewicz Pola | 07 | Glosator Kraków | 53.78 | 108 | |||
10. | Kałuża Julia | 07 | Glosator Kraków | 57.07 | 91 | |||
11. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 59.25 | 81 |
PK | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 37.75 | 314 | |||
PK | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 41.11 | 243 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/10/2017 - 13:48 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 30.88 | 372 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/10/2017 - 13:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 29.81 | 414 | |||
2. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 30.72 | 378 | |||
3. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 31.13 | 363 | |||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 33.96 | 280 | |||
5. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 33.97 | 279 | |||
6. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 34.03 | 278 | |||
7. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 34.52 | 266 | |||
8. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 35.20 | 251 | |||
9. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 37.73 | 204 | |||
10. | Szymeczko Igor | 04 | Delfin Nowy Targ | 43.64 | 132 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/10/2017 - 13:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 31.58 | 348 | |||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 35.56 | 243 | |||
3. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 36.20 | 231 | |||
4. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 37.97 | 200 | |||
5. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 39.66 | 175 | |||
6. | Słaby Adrian | 05 | STP Nowy Sącz | 39.78 | 174 | |||
7. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 40.91 | 160 | |||
8. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 43.59 | 132 | |||
9. | Słowiński Wojciech | 05 | Optima Skawina | 50.90 | 83 | |||
10. | Łazarek Filip | 05 | Fala Niepołomice | 52.42 | 76 | |||
11. | Nosal Mateusz | 05 | Aquarius Myślenice | 1:00.38 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/10/2017 - 13:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 39.90 | 172 | |||
2. | Padajas Miłosz | 06 | Salwator Kraków | 43.73 | 131 | |||
3. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 44.46 | 124 | |||
4. | Koper Maciej | 06 | Salwator Kraków | 47.00 | 105 | |||
5. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.06 | 98 | |||
6. | Nowacki Adam | 06 | Aquarius Myślenice | 48.19 | 98 | |||
7. | Garstecki Piotr | 06 | Optima Skawina | 50.03 | 87 | |||
8. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 52.23 | 76 | |||
9. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 52.34 | 76 | |||
10. | Paweł Lizoń | 06 | Delfin Nowy Targ | 57.16 | 58 | |||
11. | Koszałka Wiktor | 06 | Fala Niepołomice | 59.13 | 53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/10/2017 - 13:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 41.84 | 149 | |||
2. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 42.60 | 141 | |||
3. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 43.22 | 135 | |||
4. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 43.73 | 131 | |||
5. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.53 | 124 | |||
6. | Gajda Szymon | 07 | Fala Niepołomice | 45.69 | 115 | |||
7. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 45.75 | 114 | |||
8. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 47.04 | 105 | |||
9. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 49.07 | 92 | |||
10. | Rybski Mikołaj | 07 | Karol Wadowice | 49.86 | 88 | |||
11. | Reroń Antek | 07 | CKiS Miechów | 49.91 | 88 | |||
12. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 50.06 | 87 | |||
13. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 50.12 | 87 | |||
14. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 56.00 | 62 | |||
15. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszówki | 57.25 | 58 | |||
16. | Tomczyk Antoni | 07 | Fala Niepołomice | 58.72 | 54 | |||
17. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:02.78 | 44 | |||
18. | Kopeć Krzysztof | 07 | Fala Niepołomice | 1:13.41 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15/10/2017 - 14:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 35.69 | 516 | |||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 38.65 | 406 | |||
3. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 41.44 | 330 | |||
4. | Filek Julia | 03 | Karol Wadowice | 41.84 | 320 | |||
5. | Kowalska Maja | 04 | Karol Wadowice | 43.35 | 288 | |||
6. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 43.88 | 278 | |||
7. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 44.32 | 269 | |||
8. | Dokupił Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 44.34 | 269 | |||
9. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 45.38 | 251 | |||
10. | Wołczek Krystyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 45.85 | 243 | |||
11. | Nowak Kinga | 04 | CKiS Miechów | 46.44 | 234 | |||
12. | Kolasa Aleksandra | 04 | Delfin Nowy Targ | 48.31 | 208 | |||
13. | Starczowska Anna | 04 | Delfin Nowy Targ | 50.90 | 178 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15/10/2017 - 14:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 37.31 | 452 | |||
2. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 38.45 | 413 | |||
3. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 42.87 | 298 | |||
4. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 44.48 | 266 | |||
5. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 46.75 | 229 | |||
6. | Jeż Oliwia | 05 | Pro-Swim Kraków | 49.41 | 194 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15/10/2017 - 14:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 42.13 | 314 | |||
2. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 44.59 | 264 | |||
3. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 44.60 | 264 | |||
4. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 45.25 | 253 | |||
5. | Waga Monika | 06 | Pro-Swim Kraków | 46.75 | 229 | |||
6. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.53 | 218 | |||
7. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 50.31 | 184 | |||
8. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 51.79 | 169 | |||
9. | Głuszek Julia | 06 | Fala Niepołomice | 52.22 | 164 | |||
10. | Talaga Weronika | 06 | Karol Wadowice | 53.22 | 155 | |||
11. | Firek Oliwia | 06 | Aquarius Myślenice | 55.91 | 134 | |||
12. | Michór Kinga | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:02.44 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15/10/2017 - 14:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 41.31 | 333 | |||
2. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 44.16 | 272 | |||
3. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 45.70 | 246 | |||
4. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 47.98 | 212 | |||
5. | Polowiec Nikola | 07 | Jordan Kraków | 49.94 | 188 | |||
6. | Dyduch Natalia | 07 | Karol Wadowice | 50.84 | 178 | |||
7. | Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | 51.36 | 173 | |||
8. | Podlipni Maja | 07 | Karol Wadowice | 54.95 | 141 | |||
9. | Jedynak Oliwia | 07 | CKiS Miechów | 55.53 | 137 | |||
10. | Machnik Martyna | 07 | CKiS Miechów | 55.85 | 134 | |||
11. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 57.75 | 121 | |||
12. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 58.98 | 114 | |||
13. | Opyrchał Łucja | 07 | Optima Skawina | 1:01.28 | 102 | |||
14. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:02.63 | 95 |
PK | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 40.91 | 343 | |||
PK | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 41.63 | 325 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/10/2017 - 14:22 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 34.19 | 402 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/10/2017 - 14:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 33.66 | 422 | |||
2. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 35.35 | 364 | |||
3. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 36.01 | 344 | |||
4. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 36.56 | 329 | |||
5. | Kalata Michał | 02 | Delfin Nowy Targ | 38.17 | 289 | |||
6. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 38.28 | 286 | |||
7. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 40.85 | 236 | |||
8. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 42.23 | 213 | |||
9. | Gołdyn Mateusz | 04 | Delfin Nowy Targ | 42.78 | 205 | |||
10. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 43.68 | 193 | |||
11. | Dzierwa Maciej | 04 | Pro-Swim Kraków | 44.28 | 185 | |||
12. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 45.44 | 171 | |||
13. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 47.50 | 150 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/10/2017 - 14:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 39.31 | 265 | |||
2. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 40.53 | 241 | |||
3. | Miska Antoni | 05 | Aquarius Myślenice | 46.44 | 160 | |||
4. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 47.50 | 150 | |||
5. | Cylny Krystian | 05 | Fala Niepołomice | 49.12 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/10/2017 - 14:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Padajas Miłosz | 06 | Salwator Kraków | 44.37 | 184 | |||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 46.41 | 161 | |||
3. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 46.97 | 155 | |||
4. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 48.09 | 144 | |||
5. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 50.75 | 123 | |||
6. | Zięba Filip | 06 | Optima Skawina | 51.23 | 119 | |||
7. | Puławski Salomon | 06 | Delfin Nowy Targ | 52.59 | 110 | |||
8. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 56.10 | 91 | |||
9. | Klimas Igor | 06 | Optima Skawina | 1:00.89 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/10/2017 - 14:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.50 | 182 | |||
2. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 45.54 | 170 | |||
3. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 49.47 | 132 | |||
4. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 50.38 | 125 | |||
5. | Reroń Antek | 07 | CKiS Miechów | 52.25 | 112 | |||
6. | Kowalski Wojciech | 07 | Karol Wadowice | 53.00 | 108 | |||
7. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 53.06 | 107 | |||
8. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 53.16 | 107 | |||
9. | Makowski Roch | 07 | Glosator Kraków | 55.10 | 96 | |||
10. | Kryjak Jakub | 07 | Karol Wadowice | 58.65 | 79 | |||
11. | Konka Adam | 07 | Optima Skawina | 1:00.31 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15/10/2017 - 14:36 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 1 | STP Nowy Sącz | 2:11.75 |
Belski Jakub, Nowak Wojciech, Połeć Jakub, Kurzeja Jakub Dyrek Michał, Maciuszek Jakub, Tarasek Szymon, Sopata Sandra Mordarski Filip, Kulig Bartosz |
2. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 2:33.39 |
Pastwa Amadeusz, Watycha Aleksander, Starczowska Anna, Węgrzyn Aleksandra Liszka Amelia, Wołczek Krystyna, Gal Grzegorz, Bizub Oskar Kalata Michał, Kaczmarek Bartosz |
3. | Pro-Swim Kraków | Pro-Swim Kraków | 2:34.16 |
Malinowski Karol, Waga Monika, Dzierwa Maciej, Waszczuk Klara Cebula Karol, Sitarczyk Emilia, Misztal Oliwier, Pułka Magdalena Jeż Oliwia, Podolecki Jakub |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:35.10 |
Bajgrowicz Paweł, Urbański Jakub, Łęgowska Pola, Vasilendiuc Emilia Tokarz Dawid, Polowiec Nikola, Dadej Jakub, Pieróg Adam Teca Bartosz, Król Zuzanna |
5. | STP 2 | STP Nowy Sącz | 2:37.69 |
Trojanowska Julia, Słaby Adrian, Gromala Julia, Ruchała Adrian Basta Julia, Piętka Zuzanna, Mucha Lena, Nowak Piotr Mółka Bartosz, Migacz Anna |
6. | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 2:47.62 |
Cylny Krystian, Gajda Szymon, Głuszek Julia, Łazarek Filip Seredyński Łukasz, Gajda Emilia, Mleko Karolina, Kasza Katarzyna Martemianow Michał, Nosek Tomasz |
7. | Karol Wadowice 1 | Karol Wadowice | 2:52.00 |
Filek Julia, Kowalski Wojciech, Dokupił Aleksandra, Kryjak Jakub Rybska Aleksandra, Talaga Weronika, Kowalska Maja, Dyduch Natalia Szczęsny Julia, Gajczak Małgorzata |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |