Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I Zakopane, 25 - 26/3/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:14.86 5:18.77 1:30.16 3:05.57 | 4/2/2017 4/2/2017 9/10/2016 18/2/2017 | Debica (POL) Debica (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:17.16 5:33.95 1:21.21 3:15.84 | 17/12/2016 11/3/2017 11/3/2017 29/5/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:13.61 5:14.40 1:16.45 2:50.12 | 29/5/2016 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:16.76 2:54.98 1:37.51 2:58.73 | 19/11/2016 18/2/2017 19/11/2016 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) |
||
Gurgul Julia | 04 | 01506 | 101506600026 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:31.53 3:19.09 NT 3:13.23 | 11/6/2016 12/6/2016 12/6/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:26.46 1:22.03 2:57.89 2:48.68 | 17/12/2016 26/11/2016 17/12/2016 11/11/2016 | Bochnia (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Mielec (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:01.78 4:42.83 1:07.06 2:21.35 | 4/2/2017 4/2/2017 4/2/2017 18/2/2017 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:25.84 3:07.10 1:25.64 2:59.05 | 26/11/2016 27/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:16.55 1:26.58 2:51.68 1:24.04 | 15/10/2016 11/6/2016 18/2/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | NT |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | NT |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 200m dowolny (107) 50m klasyczny (113) 100m klasyczny (103) 100m zmienny (117) | 2:49.15 42.93 1:35.56 1:31.90 | 11/3/2017 11/3/2017 18/2/2017 18/2/2017 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) | 1:18.65 1:37.81 1:46.87 | 11/3/2017 4/6/2016 19/11/2016 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Pawłowski Jan | 05 | 00606 | 100606700041 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:13.83 5:35.54 1:33.80 3:23.42 | 14/5/2016 17/12/2016 10/12/2016 11/3/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 100m klasyczny (4) | 1:47.02 | 10/12/2016 | Krakow (POL) | ||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:34.82 1:34.58 3:30.37 NT | 7/5/2016 10/12/2016 19/11/2016 | Miechow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
CKiS Skawina 1 | 00606 | 4 x 50m dowolny (9) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Marczak Grzegorz Zaremba Robert | 05 05 | Sobota Roch Pawłowski Jan | 05 05 |
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:12.12 NT NT 2:58.52 | 25/2/2017 10/12/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 1:09.15 5:26.72 1:21.06 1:26.65 | 17/12/2016 11/3/2017 27/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 3:52.37 1:45.52 | 11/6/2016 18/2/2017 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:12.60 5:38.39 1:27.96 3:08.50 | 18/2/2017 11/3/2017 25/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:30.35 NT NT NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:12.84 NT 1:19.87 2:45.71 | 18/2/2017 10/12/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:15.42 6:40.88 1:22.47 NT | 18/2/2017 19/3/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 400m dowolny (8) 200m klasyczny (14) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | NT NT 1:23.33 NT | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:06.49 5:27.85 1:23.58 2:56.76 | 18/2/2017 19/3/2016 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 400m dowolny (7) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 5:03.87 3:04.79 1:15.97 2:39.10 | 11/3/2017 27/11/2016 11/3/2017 18/2/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:07.20 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:07.89 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:18.70 |
Korona Kraków 3 | 00306 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:20.17 |
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:11.54 1:23.51 2:52.69 | 18/2/2017 17/12/2016 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:05.68 1:14.43 2:39.81 1:25.03 | 19/11/2016 17/12/2016 19/11/2016 18/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 1:15.22 2:38.38 35.00 1:26.32 | 4/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 4/2/2017 | Debica (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Debica (POL) |
|||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:37.91 1:24.64 3:05.56 3:00.53 | 4/2/2017 19/11/2016 4/2/2017 11/3/2017 | Debica (POL) Nowy Sacz (POL) Debica (POL) Wadowice (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | 04206 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:13.74 1:22.23 2:51.10 NT | 4/2/2017 11/3/2017 19/11/2016 | Debica (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:02.33 4:52.11 1:12.27 2:40.08 | 4/2/2017 11/3/2017 3/2/2017 11/3/2017 | Debica (POL) Wadowice (POL) Debica (POL) Wadowice (POL) |
|||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 6:00.62 1:39.32 3:20.97 NT | 4/2/2017 3/2/2017 11/3/2017 | Debica (POL) Debica (POL) Wadowice (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:17.58 6:25.67 1:45.21 NT | 4/2/2017 4/2/2017 19/11/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:10.34 5:14.53 1:27.80 3:04.04 | 19/11/2016 11/3/2017 3/2/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Debica (POL) Wadowice (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:18.00 |
Bukowska Aleksandra Janik Anna | 05 05 | Tworek Wiktor Ryba Monika | 05 05 |
Płetwal Zakopane 2 | 04206 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | 2:31.00 |
Ryba Monika Bukowska Aleksandra | 05 05 | Janik Anna Tworek Wiktor | 05 05 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:32.17 3:27.30 1:32.11 3:01.67 | 25/2/2017 4/6/2016 17/4/2016 10/12/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:20.68 1:24.20 3:02.91 1:39.81 | 15/10/2016 25/2/2017 19/11/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:20.18 3:18.89 1:35.72 3:40.89 | 5/3/2017 19/11/2016 5/3/2017 12/6/2016 | Myslenice (POL) Nowy Sacz (POL) Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) | 1:12.18 NT 1:30.98 1:38.76 | 5/3/2017 11/6/2016 5/3/2017 | Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) Myslenice (POL) |
||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:21.41 6:49.74 1:28.68 3:10.98 | 5/3/2017 11/6/2016 25/2/2017 18/2/2017 | Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:23.48 3:37.13 1:40.19 3:44.91 | 18/2/2017 11/6/2016 18/2/2017 12/6/2016 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:13.16 6:25.57 1:37.84 NT | 25/2/2017 11/6/2016 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 1:06.80 5:54.43 1:18.33 1:28.29 | 25/2/2017 11/6/2016 25/2/2017 10/12/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:25.14 3:04.39 1:37.79 NT | 12/6/2016 19/3/2016 19/3/2016 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:18.16 NT 1:33.80 3:42.59 | 5/3/2017 25/2/2017 20/3/2016 | Myslenice (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:29.86 3:13.08 1:38.23 NT | 25/2/2017 11/6/2016 5/3/2017 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Myslenice (POL) |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:10.00 |
MKS Jordan Kraków II | 00106 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:22.00 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:27.00 |
MKS Jordan Kraków II | 00106 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:39.00 |
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100506600051 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:11.54 1:17.10 2:44.09 1:24.73 | 25/2/2017 10/12/2016 17/12/2016 19/3/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506700047 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:14.92 5:59.23 1:35.66 NT | 14/5/2016 11/3/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
Janosz Aleksander | 04 | 02211 | 102211700111 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | NT NT NT NT | ||||
Janosz Natalia | 05 | 02211 | 102211600112 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | NT NT NT |
||||
Kamińska Natalia | 05 | 02211 | 102211600103 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:41.71 2:00.97 4:15.83 | 18/11/2016 27/11/2016 18/11/2016 | Radlin (POL) Kozy (POL) Radlin (POL) |
||
Kwiatkowski Mikołaj | 04 | 02211 | 102211700080 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 5:54.37 1:21.72 2:56.34 3:16.59 | 16/12/2016 16/12/2016 17/12/2016 16/12/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Wola (POL) Radlin (POL) |
||
Mrzygłód Wojciech | 04 | 02211 | 102211700081 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:16.70 NT 1:43.60 NT | 16/12/2016 10/12/2016 | Radlin (POL) Pawlowice (POL) |
||
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:20.08 2:49.05 1:30.25 2:58.54 | 4/2/2017 18/2/2017 4/2/2017 11/5/2016 | Katowice (POL) Bochnia (POL) Katowice (POL) Radlin (POL) |
||
Siuta Sandra | 05 | 02211 | 102211600101 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) | 1:14.73 5:52.20 1:24.81 1:35.91 | 10/12/2016 18/2/2017 8/12/2016 8/12/2016 | Pawlowice (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Strządała Jakub | 04 | 02211 | 102211700078 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:06.87 5:20.56 1:21.38 2:58.58 | 5/3/2017 18/2/2017 10/12/2016 16/4/2016 | Myslenice (POL) Bochnia (POL) Pawlowice (POL) Wola (POL) |
Gilus Gilowice 1 | 02211 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Siuta Sandra Radek Wiktoria | 05 05 | Janosz Natalia Kamińska Natalia | 05 05 |
Gilus Gilowice 1 | 02211 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | NT |
Strządała Jakub Kwiatkowski Mikołaj | 04 04 | Janosz Aleksander Mrzygłód Wojciech | 04 04 |
Gilus Gilowice 1 | 02211 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
Siuta Sandra Kamińska Natalia | 05 05 | Radek Wiktoria Janosz Natalia | 05 05 |
Gilus Gilowice 1 | 02211 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
Kwiatkowski Mikołaj Janosz Aleksander | 04 04 | Strządała Jakub Mrzygłód Wojciech | 04 04 |
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 100m dowolny (112) 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) 50m motylkowy (102) | 1:17.21 40.95 1:28.77 38.67 | 25/2/2017 7/2/2016 25/2/2017 17/12/2016 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Wieliczka (POL) Wola (POL) |
||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 100m dowolny (111) 50m grzbietowy (115) 100m grzbietowy (105) 50m motylkowy (101) | 1:12.61 36.21 1:17.25 35.38 | 17/12/2016 27/11/2016 25/2/2017 18/2/2017 | Warsaw (POL) Kozy (POL) Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 200m dowolny (107) 50m klasyczny (113) 100m klasyczny (103) 100m zmienny (117) | 2:37.50 40.81 1:27.80 1:21.42 | 11/3/2017 11/3/2017 19/2/2017 4/2/2017 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Kielce (POL) Warsaw (POL) |
||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 1:14.52 2:45.80 38.20 1:28.00 | 19/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 17/12/2016 | Kielce (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wola (POL) |
||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 100m dowolny (112) 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) 50m motylkowy (102) | 1:25.33 42.38 1:36.54 49.63 | 25/2/2017 11/3/2017 16/4/2016 11/3/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wola (POL) Wadowice (POL) |
||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (118) | 42.07 1:33.76 41.23 1:28.98 | 26/11/2016 19/2/2017 18/2/2017 17/12/2016 | Tarnow (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Wola (POL) |
||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m grzbietowy (115) 100m grzbietowy (105) | 1:16.03 2:44.31 40.20 1:25.69 | 25/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 50m grzbietowy (116) 50m motylkowy (102) | 1:20.84 2:52.29 42.00 39.86 | 26/11/2016 11/3/2017 19/2/2017 11/3/2017 | Tarnow (POL) Wadowice (POL) Kielce (POL) Wadowice (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (109) | Mieszane | 11 lat | 2:20.20 |
Tomsia Oliwia Kaszuba Maja | 06 06 | Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m dowolny (109) | Mieszane | 11 lat | 2:36.89 |
Choma Maksym Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (119) | Mieszane | 11 lat | 2:15.00 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (119) | Mieszane | 11 lat | 2:29.11 |
Choma Maksym Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 |
Augustyn Adam | 04 | 03706 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:25.57 6:21.91 1:46.64 3:40.13 | 15/10/2016 11/3/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
|||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:16.90 2:47.64 1:24.81 2:54.41 | 27/11/2016 19/11/2016 10/12/2016 27/2/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:16.89 5:36.53 1:38.13 3:44.90 | 15/10/2016 26/11/2016 18/2/2017 5/3/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Chrapek Julia | 04 | 03706 | 103706100026 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:20.42 1:28.04 3:07.20 NT | 15/10/2016 20/3/2016 19/11/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 200m dowolny (108) 100m klasyczny (104) | 2:46.70 1:34.66 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:32.42 3:30.82 1:46.73 3:24.74 | 10/12/2016 19/11/2016 18/2/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m grzbietowy (115) 50m motylkowy (101) | 1:21.71 NT 44.15 47.64 | 15/10/2016 25/6/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | 5:30.62 1:26.28 3:05.42 2:57.63 | 11/3/2017 18/2/2017 11/3/2017 10/12/2016 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (1) | 1:11.14 5:31.89 1:26.42 1:20.22 | 18/2/2017 11/3/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:21.89 1:32.37 3:11.89 NT | 15/10/2016 26/11/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kogut Tadeusz | 04 | 03706 | 103706200020 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:34.09 3:13.19 1:31.02 3:08.31 | 19/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (118) | 43.68 1:39.45 42.91 NT | 5/3/2017 19/11/2016 18/2/2017 | Myslenice (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 100m grzbietowy (106) 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) 100m zmienny (118) | 1:36.67 48.17 1:46.83 1:37.19 | 19/11/2016 11/3/2017 18/2/2017 26/11/2016 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) |
|||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 1:19.79 6:01.79 1:37.07 1:31.31 | 15/10/2016 11/3/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 3:20.18 1:46.63 3:42.34 3:30.89 | 14/5/2016 19/11/2016 11/3/2017 10/12/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) | 1:23.75 1:50.23 NT NT | 18/2/2017 10/12/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:17.78 6:01.19 NT 3:16.30 | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:21.24 3:30.33 1:43.82 3:19.90 | 18/2/2017 19/11/2016 18/2/2017 10/12/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:27.04 1:36.89 3:23.66 1:57.49 | 15/10/2016 11/3/2017 14/5/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 50m klasyczny (113) 100m klasyczny (103) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 44.16 1:37.90 37.28 1:26.69 | 5/3/2017 18/2/2017 11/3/2017 18/2/2017 | Myslenice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706200016 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:40.13 NT 1:21.95 2:55.12 | 9/10/2016 26/11/2016 27/2/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:13.66 5:36.95 NT 3:07.70 | 18/2/2017 11/3/2017 10/12/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
|||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:21.63 2:58.81 1:37.66 3:23.47 | 26/11/2016 18/2/2017 18/2/2017 11/3/2017 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | 103706600035 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:29.32 3:15.12 1:47.79 3:16.41 | 28/5/2016 19/11/2016 19/11/2016 10/12/2016 | Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:12.80 1:24.59 3:01.96 NT | 10/12/2016 17/12/2016 18/2/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | 103706700036 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:29.36 NT 1:33.28 3:21.87 | 7/5/2016 10/12/2016 18/2/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) | 1:19.88 6:18.95 1:34.50 1:46.34 | 5/3/2017 11/3/2017 27/2/2016 14/5/2016 | Myslenice (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 103706700041 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:31.50 3:16.69 1:36.31 3:45.89 | 4/6/2016 4/6/2016 7/5/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) |
Siemacha ASP Kraków 1 | 03706 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 2 | 03706 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 3 | 03706 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 4 | 03706 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 2004 | 03706 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:15.96 |
Bednarz Natalia Stręk Kacper | 04 04 | Chrapek Julia Bezpalko Kinga | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2006 | 03706 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 1 ZM | 03706 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 2 ZM | 03706 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 3 ZM | 03706 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 4 ZM | 03706 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 2004 | 03706 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:29.77 |
Chrapek Julia Bednarz Natalia | 04 04 | Stręk Kacper Bezpalko Kinga | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2006 | 03706 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | NT |
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:17.39 5:44.04 1:38.76 3:18.33 | 26/11/2016 11/3/2017 5/6/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:09.60 5:32.25 1:17.39 2:46.55 | 25/6/2016 11/6/2016 17/4/2016 19/3/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:05.47 4:59.79 1:26.56 2:59.24 | 25/2/2017 11/3/2017 19/11/2016 11/3/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:13.63 5:23.60 1:21.12 2:51.87 | 18/2/2017 11/3/2017 25/2/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:30.26 3:11.20 1:22.15 2:54.34 | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 25/2/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 1:05.69 5:19.41 1:14.88 1:14.23 | 26/11/2016 18/2/2017 27/11/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | 5:34.65 1:24.11 2:58.76 2:57.56 | 11/3/2017 25/2/2017 18/2/2017 25/2/2017 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 200m dowolny (108) 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) 100m zmienny (118) | NT 44.47 1:39.43 1:35.41 | 26/11/2016 10/12/2016 10/12/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Jarzyna Jagna | 06 | 01806 | 100m dowolny (111) 50m grzbietowy (115) 100m grzbietowy (105) 50m motylkowy (101) | 1:32.60 NT NT NT | 26/11/2016 | Tarnow (POL) | |||
Kołodziejczyk Gabriela | 05 | 01806 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | NT NT NT 3:15.47 | 10/12/2016 | Krakow (POL) |
|||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 200m dowolny (108) 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) 100m zmienny (118) | NT 41.20 1:28.46 1:32.61 | 26/11/2016 10/12/2016 26/11/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | NT 1:32.88 NT 3:05.34 | 26/11/2016 10/12/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) |
|||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:42.90 NT NT NT | 26/11/2016 | Tarnow (POL) | |||
Tęczyński Samuel | 04 | 01806 | 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | NT NT 1:43.30 NT | 10/12/2016 | Krakow (POL) |
|||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | NT 1:51.68 NT NT | 26/11/2016 | Tarnow (POL) |
|||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | NT 1:33.62 NT | 26/11/2016 | Tarnow (POL) |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 50m dowolny (9) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 50m zmienny (19) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 100906700065 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) | 1:16.88 5:37.67 1:25.43 NT | 15/10/2016 1/10/2016 26/11/2016 | Krakow (POL) Opole (POL) Tarnow (POL) |
||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 100906700067 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) | 1:10.27 5:59.97 NT 1:41.46 | 18/2/2017 1/10/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Opole (POL) Krakow (POL) |
||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 100906700066 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:12.38 NT 1:37.58 NT | 5/3/2017 5/3/2017 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) | 1:34.67 3:23.49 3:56.07 NT | 10/12/2016 19/11/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606100074 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:12.12 2:31.93 1:20.73 2:42.59 | 27/11/2016 19/11/2016 11/6/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | 5:03.39 1:17.34 2:45.59 2:35.20 | 17/12/2016 25/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:10.65 1:19.99 2:46.09 1:18.95 | 18/2/2017 12/6/2016 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 5:44.47 1:23.38 NT 3:14.51 | 11/3/2017 25/2/2017 5/3/2016 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 1:34.07 3:21.40 3:19.80 | 4/6/2016 11/3/2017 9/10/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:22.54 5:49.55 1:45.66 3:13.10 | 15/10/2016 11/3/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 5:29.03 1:14.39 2:42.00 2:44.20 | 11/3/2017 17/12/2016 26/11/2016 11/3/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:07.87 1:29.17 1:17.40 2:49.58 | 11/3/2017 26/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Fortuna Karolina | 04 | 03606 | 103606100078 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:16.07 1:23.71 3:07.49 | 18/2/2017 27/11/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:11.02 5:17.55 1:33.64 2:57.82 | 25/2/2017 11/3/2017 10/12/2016 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:06.06 5:11.31 1:16.44 2:40.77 | 18/2/2017 17/12/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:12.90 1:21.75 2:54.05 1:38.65 | 25/2/2017 11/3/2017 18/2/2017 17/12/2016 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:22.18 3:26.25 1:41.19 3:17.05 | 19/11/2016 4/6/2016 11/3/2017 10/12/2016 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) | 1:10.97 5:27.54 1:27.21 | 25/2/2017 4/6/2016 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:14.66 1:23.62 2:59.04 1:33.77 | 26/11/2016 27/11/2016 26/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606200071 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:06.23 5:09.09 1:16.69 2:51.01 | 18/2/2017 11/3/2017 17/12/2016 11/6/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 1:31.00 3:09.75 2:58.88 | 19/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:38.27 2:01.78 1:55.73 NT | 11/3/2017 4/6/2016 11/3/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 1:05.01 5:07.77 1:14.89 1:20.41 | 18/2/2017 11/3/2017 25/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:37.66 4:00.27 1:43.50 3:49.38 | 14/5/2016 14/5/2016 18/2/2017 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:06.47 5:37.04 1:12.68 2:39.68 | 26/11/2016 5/3/2016 27/11/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:10.00 5:37.96 1:30.20 2:58.67 | 25/2/2017 11/3/2017 25/2/2017 10/12/2016 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:22.11 6:08.70 1:41.27 3:39.91 | 19/11/2016 11/3/2017 18/2/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:13.83 5:43.26 NT 3:08.91 | 25/2/2017 11/3/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:09.94 5:18.74 1:26.06 3:08.21 | 25/2/2017 11/3/2017 18/2/2017 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:23.52 6:04.77 1:48.25 3:24.50 | 18/2/2017 11/3/2017 17/12/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:22.10 NT 1:20.78 2:52.82 | 26/11/2016 17/4/2016 29/5/2016 | Tarnow (POL) Herby (POL) Wadowice (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | 6:19.76 1:53.16 NT 3:23.34 | 11/3/2017 19/11/2016 11/3/2017 | Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:03.17 4:36.78 1:10.56 2:35.76 | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:25.53 3:00.39 1:37.96 3:12.28 | 25/2/2017 18/2/2017 10/12/2016 26/11/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:16.31 5:55.97 1:22.56 2:51.14 | 5/6/2016 11/3/2017 27/11/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:24.12 2:56.38 1:32.11 3:08.77 | 10/12/2016 19/11/2016 10/12/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:07.73 1:21.61 2:59.75 | 25/2/2017 18/2/2017 11/3/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:44.04 1:27.30 3:09.49 2:58.04 | 17/12/2016 26/11/2016 11/3/2017 10/12/2016 | Bochnia (POL) Tarnow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 1:59.56 |
Zaczyński Filip Bryg Bartosz | 04 04 | Luberda Wiktor Stanek Kacper | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 2:05.92 |
Kłaput Maciej Dziedzic Bartosz | 04 04 | Skimina Kacper Dziedzic Mikołaj | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (10) | Mężczyzn | 13 lat | 2:17.62 |
Dziedzic Bartosz Zaczyński Filip | 04 04 | Ciapała Jarosław Luberda Wiktor | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:12.50 |
Basista Barbara Plucińska Klaudia | 04 04 | Ciapała Jarosław Generowicz Marek | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:10.47 |
Basista Barbara Bryg Bartosz | 04 04 | Dziedzic Mikołaj Stanek Kacper | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:20.81 |
Piotrowicz Martyna Skimina Kacper | 04 04 | Jankowiak Cyprian Kłaput Maciej | 04 04 |
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 103806600043 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 1:20.80 2:52.15 40.72 1:29.14 | 18/2/2017 11/3/2017 18/2/2017 28/1/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | 103806700019 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:15.74 6:07.13 1:27.64 3:19.76 | 18/2/2017 13/2/2016 5/6/2016 29/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) | 1:10.36 2:29.57 37.71 NT | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 100m grzbietowy (106) 100m zmienny (118) | 1:20.10 2:41.01 1:34.10 1:30.97 | 17/12/2016 11/3/2017 17/12/2016 18/2/2017 | Mielec (POL) Wadowice (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) |
||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (118) | 1:20.38 2:42.49 37.22 1:24.65 | 19/11/2016 11/3/2017 18/2/2017 18/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kostecka Paulina | 04 | 03806 | 103806600030 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:09.98 5:39.16 1:29.55 2:56.03 | 18/2/2017 4/6/2016 26/11/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 100m grzbietowy (106) 100m zmienny (118) | 1:40.93 3:17.69 1:53.07 1:46.20 | 17/12/2016 11/3/2017 17/12/2016 28/1/2017 | Mielec (POL) Wadowice (POL) Mielec (POL) Krakow (POL) |
||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 103806600040 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:24.95 1:47.47 NT 1:57.40 | 18/2/2017 7/5/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 103806600048 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 1:36.36 3:08.42 43.90 1:38.77 | 17/12/2016 11/3/2017 11/3/2017 18/2/2017 | Mielec (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) | 1:37.42 3:35.07 59.05 2:19.82 | 11/3/2017 11/3/2017 11/3/2017 17/12/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Mielec (POL) |
||
Smalec Emilia | 04 | 03806 | 103806600036 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:14.17 NT 1:45.28 NT | 17/12/2016 13/2/2016 | Mielec (POL) Bochnia (POL) |
||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 100m grzbietowy (106) 100m zmienny (118) | 1:25.18 3:04.54 NT 1:39.76 | 11/3/2017 11/3/2017 18/2/2017 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 5:17.91 1:19.17 2:46.17 2:54.92 | 11/3/2017 26/11/2016 18/2/2017 11/3/2017 | Wadowice (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m dowolny (109) | Mieszane | 11 lat | 2:21.96 |
Sokół Mościce Tarnów 3 | 03806 | 4 x 50m dowolny (109) | Mieszane | 11 lat | 2:46.89 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 13 lat | 2:21.78 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m zmienny (119) | Mieszane | 11 lat | 2:45.90 |
Sokół Mościce Tarnów 3 | 03806 | 4 x 50m zmienny (119) | Mieszane | 11 lat | 3:02.54 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m zmienny (10) | Mieszane | 13 lat | 2:35.53 |
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:02.32 1:11.06 2:36.47 1:06.34 | 19/3/2017 4/2/2017 17/12/2016 19/3/2017 | Raciborz (POL) Katowice (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:31.99 NT 1:36.01 NT | 14/5/2016 10/12/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 00806 | 100806700278 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:31.54 3:15.55 1:40.78 3:26.52 | 10/12/2016 19/11/2016 11/3/2017 29/5/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 100806700282 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:35.40 3:24.73 1:22.40 2:52.37 | 19/11/2016 4/6/2016 19/3/2017 18/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (118) | 48.47 1:45.50 42.28 1:40.89 | 27/11/2016 18/2/2017 11/3/2017 27/11/2016 | Kozy (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Kozy (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) | 1:15.03 1:29.62 | 26/11/2016 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 00806 | 100806700207 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:19.46 5:28.65 1:37.02 3:01.19 | 12/6/2016 11/3/2017 18/3/2017 11/3/2017 | Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Raciborz (POL) Wadowice (POL) |
||
Głogowska Dobromiła | 05 | 00806 | 100806600253 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | NT 1:31.39 3:13.81 3:18.74 | 10/12/2016 18/2/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Jakubiec Paweł | 05 | 00806 | 100806700257 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 1:18.02 6:03.36 NT NT | 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Jakubik Julia | 05 | 00806 | 100806600250 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:20.30 5:55.84 NT 3:04.91 | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 200m dowolny (107) 50m klasyczny (113) 100m klasyczny (103) 100m zmienny (117) | 3:17.43 47.72 1:49.66 1:36.39 | 19/11/2016 17/12/2016 27/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sacz (POL) Wola (POL) Kozy (POL) Krakow (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m klasyczny (113) 100m klasyczny (103) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 47.92 NT 37.37 1:26.00 | 28/5/2016 11/3/2017 18/2/2017 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 5:43.78 1:30.78 1:31.22 2:57.86 | 11/3/2017 10/12/2016 11/6/2016 11/3/2017 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:40.29 NT 1:51.81 NT | 10/12/2016 19/11/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 100806600204 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:08.68 5:48.13 1:20.63 3:03.47 | 19/3/2017 26/11/2016 19/3/2017 10/12/2016 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Kowalik Zofia | 04 | 00806 | 100806600206 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:28.14 3:13.36 1:34.71 3:24.08 | 19/3/2017 26/11/2016 18/3/2017 19/3/2017 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 00806 | 100806700295 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | NT 3:15.89 1:34.74 3:16.00 | 18/2/2017 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Krawet Mateusz | 05 | 00806 | 100806700290 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 2:07.00 4:00.29 1:47.25 NT | 26/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Tarnow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:29.39 3:14.75 1:38.46 3:38.35 | 11/3/2017 18/2/2017 26/11/2016 4/6/2016 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 200m dowolny (108) 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) 100m zmienny (118) | 3:01.16 44.83 1:37.09 1:29.36 | 19/11/2016 11/3/2017 18/2/2017 10/12/2016 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 00806 | 100806200217 | 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:16.96 3:13.91 1:24.63 3:19.14 | 11/3/2017 14/5/2016 11/3/2017 20/3/2016 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:14.30 6:06.39 1:20.20 3:01.71 | 19/3/2017 18/2/2017 19/3/2017 18/3/2017 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Mazur Kamil | 04 | 00806 | 100806700203 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:21.03 2:54.54 | 19/3/2017 19/11/2016 | Raciborz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Merkel Ewa | 06 | 00806 | 100806600330 | 100m dowolny (111) 50m grzbietowy (115) 100m grzbietowy (105) 50m motylkowy (101) | 1:33.31 50.48 1:52.52 47.52 | 19/11/2016 29/5/2016 10/12/2016 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 100m dowolny (112) 200m dowolny (108) 50m klasyczny (114) 100m klasyczny (104) | 1:21.02 2:53.21 47.83 1:41.45 | 11/3/2017 11/3/2017 26/11/2016 18/2/2017 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 00806 | 100806600281 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | 5:39.99 1:24.14 2:54.22 3:07.23 | 26/11/2016 19/3/2017 18/3/2017 9/10/2016 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m grzbietowy (115) 100m grzbietowy (105) | 1:18.06 NT 39.73 1:26.91 | 11/3/2017 11/3/2017 27/11/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Kozy (POL) |
||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 100806700271 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | 6:25.47 1:28.98 3:19.14 3:07.85 | 13/2/2016 26/11/2016 4/6/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Mydlarz Maksym | 05 | 00806 | 100806700247 | 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:25.09 NT 1:40.80 3:35.71 | 29/5/2016 10/12/2016 11/3/2017 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:24.17 1:40.34 1:23.78 3:02.88 | 20/3/2016 12/6/2016 18/3/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Raciborz (POL) Wadowice (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | 1:26.52 6:27.00 3:40.00 3:48.84 | 19/11/2016 11/3/2017 14/5/2016 29/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 100m dowolny (111) 200m dowolny (107) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (117) | 1:28.11 3:06.92 45.02 1:42.23 | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 00806 | 100806700297 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:06.24 5:14.78 1:18.69 2:46.77 | 19/3/2017 11/3/2017 19/3/2017 18/2/2017 | Raciborz (POL) Wadowice (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) |
||
Ryszka Jakub | 04 | 00806 | 100806700298 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:21.29 1:39.02 3:26.26 1:51.53 | 12/6/2016 20/3/2016 26/11/2016 19/3/2016 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Sarna Jakub | 05 | 00806 | 100806700269 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 1:23.44 NT NT NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:27.23 1:35.89 NT 1:37.99 | 10/12/2016 26/11/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Wadowice (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m grzbietowy (115) 100m grzbietowy (105) 50m klasyczny (113) 100m klasyczny (103) | 44.61 2:12.11 48.72 1:50.07 | 11/3/2017 16/4/2016 11/3/2017 10/12/2016 | Wadowice (POL) Wola (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 100m dowolny (112) 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) 50m motylkowy (102) | 1:27.36 44.91 1:40.67 43.10 | 18/2/2017 26/11/2016 19/11/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Tarnow (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 50m grzbietowy (116) 100m grzbietowy (106) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (118) | 41.57 1:30.59 39.68 1:30.58 | 27/11/2016 27/11/2016 18/2/2017 18/2/2017 | Kozy (POL) Kozy (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 100806600267 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) | 1:21.33 1:42.00 3:40.91 NT | 11/3/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 2:10.22 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 2:14.50 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (10) | Mężczyzn | 13 lat | 2:17.50 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (10) | Mężczyzn | 13 lat | 2:20.50 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Kobiet | 13 lat | 2:12.50 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (109) | Mieszane | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (109) | Mieszane | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:15.00 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:18.00 |
Ósemka Oświęcim 3 | 00806 | 4 x 50m dowolny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:20.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (119) | Mieszane | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (119) | Mieszane | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | 2:30.00 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | 2:33.00 |
Ósemka Oświęcim 3 | 00806 | 4 x 50m zmienny (19) | Mieszane | 12 lat | 2:36.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |