Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I Zakopane, 25 - 26/3/2017 |
2 - MDM Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień II | 26/3/2017 - 10:35 |
Konkurencja 111 26/3/2017 - 10:35 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:35 |
1 2 3 4 5 | Patrzałek Justyna Jarzyna Jagna Ilnicka Amelia Pasternak Klaudia Merkel Ewa | 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:36.36 1:32.60 1:21.71 1:28.11 1:33.31 |
Seria 2 z 2, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Miodońska Wiktoria Brzoza Lena Janik Julia Kaszuba Maja Tomsia Oliwia Biedrzycka Natalia | 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Omega Olkusz Omega Olkusz Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.06 1:15.22 1:12.61 1:14.52 1:16.03 1:20.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 112 26/3/2017 - 10:40 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:40 |
1 2 3 4 5 | Maniawski Tomasz Wilczak Szymon Stawarz Natanael Mędrek Krzysztof Skibka Kacper | 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 | 1:40.93 1:27.36 1:25.18 1:25.33 1:37.42 |
Seria 2 z 2, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Wioska-Kaganiec Wiktor Jurkiewicz Mikołaj Jarząb Tymoteusz Choma Maksym Korman Filip Merta Miłosz | 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.84 1:20.10 1:10.36 1:17.21 1:20.38 1:21.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/3/2017 - 10:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Gabriela Michna Klaudia Szczurek Julia Balon Adrianna Kamińska Natalia Janosz Natalia | 05 05 05 05 05 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice Gilus Gilowice | 06 06 06 06 11 11 | NT 1:37.66 1:27.23 1:31.99 1:41.71 NT |
Seria 2 z 8, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Olszak Hanna Sobota Angelina Zawadzka Dorota Nieciuńska Aleksandra Małysza Julia Osiecka Emilia | 05 04 05 04 05 05 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.95 1:23.52 1:21.33 1:23.48 1:23.75 1:26.52 |
Seria 3 z 8, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Chrapek Julia Gawlik Maja Orzechowska Wiktoria Łapka Aurelia Jakubik Julia Pituła Julia | 04 04 05 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.42 1:20.18 1:17.78 1:19.88 1:20.30 1:21.24 |
Seria 4 z 8, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Julia Gicala Patrycja Fortuna Karolina Smoleń Patrycja Bezpalko Kinga Kalińska Martyna | 05 04 04 05 04 04 | BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.16 1:16.76 1:16.07 1:16.55 1:16.89 1:17.39 |
Seria 5 z 8, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Brach Oliwia Mayerberg Anna Rębiasz Martyna Smalec Emilia Siuta Sandra Trzeciecka Agnieszka | 04 05 05 04 05 04 | BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Gilus Gilowice Korona Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 1:14.86 1:14.30 1:13.83 1:14.17 1:14.73 1:15.42 |
Seria 6 z 8, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Laura Poreda Martyna Panek Nikola Włosik Wiktoria Guzik Karolina Janik Anna | 04 04 04 05 05 05 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Korona Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.63 1:12.84 1:12.60 1:12.80 1:12.90 1:13.74 |
Seria 7 z 8, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Rutka Emilia Kercel Emilia Wilczek Renata Jakubowska Maja Dzik Wiktoria Budzeniusz Pola | 04 05 04 04 04 04 | Aquarius Myślenice Siemacha ASP Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.54 1:11.14 1:10.34 1:10.97 1:11.54 1:12.12 |
Seria 8 z 8, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kostecka Paulina Żak Amelia Ziober Wiktoria Piotrowicz Martyna Kotyza Aleksandra Plucińska Klaudia | 04 04 05 04 04 04 | Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:09.98 1:06.49 1:02.32 1:06.47 1:08.68 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/3/2017 - 11:02 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 11:02 |
1 2 3 4 5 | Zaremba Igor Świeży Paweł Zaremba Robert Janosz Aleksander Tęczyński Samuel | 05 05 05 04 04 | Wisła Kraków Wisła Kraków CKiS Skawina Gilus Gilowice Wisła Kraków | 06 06 06 11 06 | NT NT 1:34.82 NT NT |
Seria 2 z 10, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Zamojski Kajetan Augustyn Adam Nosal Miłosz Mydlarz Maksym Sikora Olgierd Pater Adam | 05 04 04 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.36 1:25.57 1:24.17 1:25.09 1:27.04 1:30.35 |
Seria 3 z 10, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowski Antoni Różycki Ignacy Mazur Maksymilian Knapik Michał Iheanacho Alexander Sarna Jakub | 05 05 04 05 05 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.54 1:22.11 1:21.41 1:21.89 1:22.18 1:23.44 |
Seria 4 z 10, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Jakub Drabczyk Krystian Tokarz Dawid Marczak Grzegorz Kędra Kamil Ryszka Jakub | 05 04 04 05 04 04 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.68 1:19.46 1:18.16 1:18.65 1:19.79 1:21.29 |
Seria 5 z 10, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Tworek Wiktor Pajerski Jakub Szpak Marcel Mrzygłód Wojciech Marszałek Stanisław Jakubiec Paweł | 05 05 04 04 04 05 | Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 | 1:17.58 1:16.88 1:16.31 1:16.70 1:16.96 1:18.02 |
Seria 6 z 10, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Daszkiewicz Mikołaj Jankowiak Cyprian Szczepanik Kacper Pawłowski Jan Warchoł Sebastian Jadach Oliwier | 04 04 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina Aquarius Myślenice Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.03 1:14.66 1:13.66 1:13.83 1:14.92 1:15.74 |
Seria 7 z 10, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Pieróg Adam Kosiba Szymon Ciapała Jarosław Generowicz Marek Ziółko Wiktor Gibuła Patryk | 04 05 04 04 05 05 | Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.16 1:12.18 1:10.65 1:11.02 1:12.38 1:13.61 |
Seria 8 z 10, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Skimina Kacper Knapp Jakub Zaczyński Filip Dziedzic Mikołaj Kozak Arkadiusz Płusa Maksymilian | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 1:09.94 1:09.15 1:07.73 1:07.87 1:09.60 1:10.27 |
Seria 9 z 10, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Staszowski Jakub Kłaput Maciej Roman Dawid Gościński Jakub Piela Michał Strządała Jakub | 04 04 04 05 04 04 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 11 | 1:06.80 1:06.23 1:05.69 1:06.06 1:06.24 1:06.87 |
Seria 10 z 10, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Krystyński Aleksander Stanek Kacper Masiuk Ksawery Mamcarz Mateusz Luberda Wiktor Sewielski Kacper | 04 04 04 04 04 05 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 1:05.47 1:03.17 1:01.78 1:02.33 1:05.01 1:05.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 113 26/3/2017 - 11:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Juda Aleksandra Smurzyńska Julia Jarosz Helena Bętkowska Zuzanna Jarosz Zuzanna Telesiewicz Martyna | 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Omega Olkusz CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 47.92 44.16 40.81 42.93 47.72 48.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 114 26/3/2017 - 11:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:25 |
2 3 4 | Skibka Kacper Krzystek Igor Czerwik Krzysztof | 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | 59.05 48.17 48.47 |
Seria 2 z 2, 11:27 |
2 3 4 5 | Machulak Kamil Nosowicz Mikołaj Balcerzyk Michał Merta Miłosz | 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | 44.83 42.07 44.47 47.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/3/2017 - 11:28 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Vasilendiuc Emilia Balon Adrianna Janosz Natalia Staśkiewicz Nikola Skalska Zofia Małysza Julia | 04 05 05 04 05 05 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice Jordan Kraków Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 11 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Bandura Kinga Nieciuńska Aleksandra Marciniak Justyna Bezpalko Kinga Michna Klaudia Kamińska Natalia | 05 04 05 04 05 05 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 11 | 3:56.07 3:44.91 3:42.34 3:44.90 3:49.38 4:15.83 |
Seria 3 z 5, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Gawlik Maja Kowalik Zofia Domiter Daria Weiss Weronika Kryza Maja Zawadzka Dorota | 04 04 04 05 05 05 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:40.89 3:24.08 3:21.40 3:23.47 3:38.35 3:40.91 |
Seria 4 z 5, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Julia Larysz Wiktoria Panek Nikola Zawodny Oliwia Rapkiewicz Natalia Ryba Monika | 04 04 04 05 05 05 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 3:19.09 3:09.75 3:08.50 3:09.49 3:11.20 3:20.97 |
Seria 5 z 5, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Bukowska Aleksandra Wilczek Renata Żak Amelia Marek Amelia Żelazny Kinga Mikulska Oliwia | 05 04 04 05 04 04 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Korona Kraków BOSiR Brzesko Korona Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 3:05.56 3:04.04 2:56.76 2:57.89 3:04.79 3:07.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/3/2017 - 11:51 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:51 |
2 3 4 | Stanek Jakub Radziszewski Andrzej Pieróg Adam | 05 05 04 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:56 |
2 3 4 5 | Stręk Kacper Krawet Mateusz Wojtacha Karol Ziółko Wiktor | 04 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 | NT 4:00.29 NT NT |
Seria 3 z 5, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarz Dawid Różycki Ignacy Bajgrowicz Paweł Mydlarz Maksym Augustyn Adam Łopuch Jakub | 04 05 04 05 04 05 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:42.59 3:39.91 3:27.30 3:35.71 3:40.13 3:45.89 |
Seria 4 z 5, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Pawłowski Jan Kołodziejczyk Eryk Tetlak Maciej Kogut Tadeusz Mordarski Szymon Cierpiał Wiktor | 05 04 05 04 05 04 | CKiS Skawina Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:23.42 3:16.00 3:08.77 3:13.19 3:19.14 3:24.73 |
Seria 5 z 5, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 | Kamiński Bartosz Zaczyński Filip Bryg Bartosz Krystyński Aleksander Nosal Miłosz Skimina Kacper | 05 04 04 04 04 04 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:05.42 2:59.75 2:45.59 2:59.24 3:02.88 3:08.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 115 26/3/2017 - 12:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:14 |
2 3 4 | Jarzyna Jagna Telesiewicz Martyna Merkel Ewa | 06 06 06 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT 44.61 50.48 |
Seria 2 z 2, 12:15 |
2 3 4 5 | Tomsia Oliwia Janik Julia Miodońska Wiktoria Ilnicka Amelia | 06 06 06 06 | Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 | 40.20 36.21 39.73 44.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 116 26/3/2017 - 12:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:17 |
2 3 4 | Wilczak Szymon Mędrek Krzysztof Kopta Piotr | 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | 44.91 42.38 43.68 |
Seria 2 z 2, 12:19 |
1 2 3 4 5 | Wioska-Kaganiec Wiktor Oczkowicz Mikołaj Jarząb Tymoteusz Choma Maksym Woźnicki Dominik | 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 42.00 41.20 37.71 40.95 41.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/3/2017 - 12:21 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:21 |
1 2 3 4 5 | Olszak Hanna Szczurek Julia Łapka Aurelia Bandura Kinga Karolus Olga | 05 05 05 05 05 | Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:47.47 1:35.89 1:34.50 1:34.67 1:40.29 |
Seria 2 z 6, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 | Głogowska Dobromiła Vasilendiuc Emilia Woźniak Natalia Kryza Maja Brach Oliwia Gniewek Oliwia | 05 04 05 05 04 05 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.39 1:29.86 1:29.32 1:29.39 1:30.16 1:32.42 |
Seria 3 z 6, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Chrapek Julia Kercel Emilia Staśkiewicz Nikola Stanek Zuzanna Smoleń Patrycja Kowalik Zofia | 04 05 04 04 05 04 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.04 1:26.42 1:25.14 1:25.53 1:26.58 1:28.14 |
Seria 4 z 6, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Włosik Wiktoria Tchórzewska Sabina Dzik Wiktoria Fortuna Karolina Miernik Wiktoria Siuta Sandra | 05 05 04 04 04 05 | Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 11 | 1:24.59 1:24.11 1:23.51 1:23.71 1:24.14 1:24.81 |
Seria 5 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Anna Weiss Weronika Radek Wiktoria Nowak Laura Guzik Karolina Cicha Aleksandra | 05 05 05 04 05 05 | Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków Gilus Gilowice Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 06 06 | 1:22.23 1:21.63 1:20.08 1:21.12 1:21.75 1:23.38 |
Seria 6 z 6, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 | Rutka Emilia Piotrowicz Martyna Ziober Wiktoria Basista Barbara Bednarz Natalia Poreda Martyna | 04 04 05 04 04 04 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.10 1:12.68 1:11.06 1:12.12 1:16.90 1:19.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/3/2017 - 12:35 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Płusa Maksymilian Sarna Jakub Jakubiec Paweł Pater Adam Kołodziejczyk Eryk Janosz Aleksander | 04 05 05 05 04 04 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Nosal Miłosz Laskowski Bogdan Kędra Kamil Marczak Grzegorz Ryszka Jakub Tworek Wiktor | 04 05 04 05 04 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.34 1:38.27 1:37.07 1:37.81 1:39.02 1:45.21 |
Seria 3 z 7, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zaremba Robert Zamojski Kajetan Bigaj Gabriel Knapik Michał Świeży Paweł Sikora Olgierd | 05 05 05 05 05 05 | CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.58 1:33.28 1:31.54 1:32.37 1:33.62 1:36.89 |
Seria 4 z 7, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kosiba Szymon Mazur Maksymilian Dadej Jakub Pajerski Jakub Juda Dominik Łopuch Jakub | 05 04 05 05 04 05 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.98 1:28.68 1:24.20 1:25.43 1:30.78 1:31.50 |
Seria 5 z 7, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowiak Cyprian Sowa Bartłomiej Knapp Jakub Kwiatkowski Mikołaj Szpak Marcel Tetlak Maciej | 04 05 04 04 04 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 11 06 06 | 1:23.62 1:22.10 1:21.06 1:21.72 1:22.56 1:24.12 |
Seria 6 z 7, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapała Jarosław Staszowski Jakub Kłaput Maciej Kozak Arkadiusz Szczerba Igor Mazur Kamil | 04 04 04 04 05 04 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.99 1:18.33 1:16.69 1:17.39 1:19.17 1:21.03 |
Seria 7 z 7, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Roman Dawid Dziedzic Bartosz Masiuk Ksawery Stanek Kacper Sewielski Kacper Luberda Wiktor | 04 04 04 04 05 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.88 1:14.39 1:07.06 1:10.56 1:14.43 1:14.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 26/3/2017 - 12:51 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:51 |
2 3 4 5 | Patrzałek Justyna Bętkowska Zuzanna Jarosz Zuzanna Pasternak Klaudia | 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | 1:38.77 1:31.90 1:36.39 1:42.23 |
Seria 2 z 2, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Maja Brzoza Lena Jarosz Helena Juda Aleksandra Smurzyńska Julia Biedrzycka Natalia | 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Płetwal Zakopane Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.00 1:26.32 1:21.42 1:26.00 1:26.69 1:29.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 26/3/2017 - 12:56 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 | Maniawski Tomasz Stawarz Natanael Balcerzyk Michał Krzystek Igor Czerwik Krzysztof Kopta Piotr | 06 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:46.20 1:39.76 1:35.41 1:37.19 1:40.89 NT |
Seria 2 z 2, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 | Jurkiewicz Mikołaj Machulak Kamil Korman Filip Nosowicz Mikołaj Woźnicki Dominik Oczkowicz Mikołaj | 06 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.97 1:29.36 1:24.65 1:28.98 1:30.58 1:32.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/3/2017 - 13:01 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:01 |
2 3 4 5 | Ryba Monika Smalec Emilia Karolus Olga Trzeciecka Agnieszka | 05 04 05 04 | Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Osiecka Emilia Gniewek Oliwia Pituła Julia Sobota Angelina Marciniak Justyna Skalska Zofia | 05 05 05 04 05 05 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:48.84 3:24.74 3:19.90 3:24.50 3:30.89 NT |
Seria 3 z 7, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Głogowska Dobromiła Woźniak Natalia Dadej Julia Orzechowska Wiktoria Kalińska Martyna Domiter Daria | 05 05 05 05 04 04 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:18.74 3:16.41 3:15.84 3:16.30 3:18.33 3:19.80 |
Seria 4 z 7, 13:14 |
1 2 3 4 5 6 | Cicha Aleksandra Stanek Zuzanna Miernik Wiktoria Rębiasz Martyna Gurgul Julia Kołodziejczyk Gabriela | 05 04 04 05 04 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:14.51 3:12.28 3:07.23 3:08.91 3:13.23 3:15.47 |
Seria 5 z 7, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | Kotyza Aleksandra Bukowska Aleksandra Larysz Wiktoria Mikulska Oliwia Mayerberg Anna Jakubik Julia | 04 05 04 04 05 05 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:03.47 3:00.53 2:58.88 2:59.05 3:01.71 3:04.91 |
Seria 6 z 7, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Plucińska Klaudia Budzeniusz Pola Tchórzewska Sabina Zawodny Oliwia Radek Wiktoria Gicala Patrycja | 04 04 05 05 05 04 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 11 06 | 2:58.67 2:58.52 2:57.56 2:58.04 2:58.54 2:58.73 |
Seria 7 z 7, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarz Natalia Marek Amelia Żelazny Kinga Basista Barbara Rapkiewicz Natalia Kostecka Paulina | 04 05 04 04 05 04 | Siemacha ASP Kraków BOSiR Brzesko Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 2:54.41 2:48.68 2:39.10 2:42.59 2:54.34 2:56.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/3/2017 - 13:30 | Chłopców, 200m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:30 |
1 2 3 4 5 | Zaremba Igor Laskowski Bogdan Warchoł Sebastian Wojtacha Karol Krawet Mateusz | 05 05 05 05 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 | Tęczyński Samuel Stanek Jakub Marszałek Stanisław Jadach Oliwier Bigaj Gabriel Mrzygłód Wojciech | 04 05 04 05 05 04 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 11 | NT 3:23.34 3:19.14 3:19.76 3:26.52 NT |
Seria 3 z 6, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 | Kwiatkowski Mikołaj Kogut Tadeusz Szczepanik Kacper Mordarski Szymon Dybowski Antoni Iheanacho Alexander | 04 04 05 05 05 05 | Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 06 06 | 3:16.59 3:08.31 3:07.70 3:07.85 3:13.10 3:17.05 |
Seria 4 z 6, 13:42 |
1 2 3 4 5 6 | Bajgrowicz Paweł Strządała Jakub Generowicz Marek Juda Dominik Drabczyk Krystian Radziszewski Andrzej | 04 04 04 04 04 05 | Jordan Kraków Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 11 06 06 06 06 | 3:01.67 2:58.58 2:57.82 2:57.86 3:01.19 3:05.34 |
Seria 5 z 6, 13:46 |
1 2 3 4 5 6 | Stręk Kacper Sowa Bartłomiej Gibuła Patryk Cierpiał Wiktor Szczerba Igor Kamiński Bartosz | 04 05 05 04 05 05 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:55.12 2:52.82 2:50.12 2:52.37 2:54.92 2:57.63 |
Seria 6 z 6, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Piela Michał Gościński Jakub Bryg Bartosz Mamcarz Mateusz Dziedzic Bartosz Dziedzic Mikołaj | 04 05 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:46.77 2:40.77 2:35.20 2:40.08 2:44.20 2:49.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 26/3/2017 - 13:54 | 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 13:54 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
2 | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:45.90 |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:15.00 |
Janik Julia, Jarosz Helena, Kaszuba Maja, Tomsia Oliwia |
4 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 2:29.11 |
Choma Maksym, Nosowicz Mikołaj, Wioska-Kaganiec Wiktor |
5 | Sokół Mościce Tarnów 3 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 3:02.54 |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/3/2017 - 13:58 | 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 13:58 |
2 | Akademia Sportu Progres 2 ZM | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
3 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | NT |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 14:02 |
1 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
2 | Akademia Sportu Progres 4 ZM | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
3 | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 11 | NT |
Kwiatkowski Mikołaj, Janosz Aleksander, Strządała Jakub, Mrzygłód Wojciech |
4 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
5 | Akademia Sportu Progres 3 ZM | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Seria 3 z 3, 14:05 |
1 | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 11 | NT |
Siuta Sandra, Kamińska Natalia, Radek Wiktoria, Janosz Natalia |
2 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:33.00 |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:30.00 |
4 | Płetwal Zakopane 2 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:31.00 |
Ryba Monika, Bukowska Aleksandra, Janik Anna, Tworek Wiktor |
5 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:36.00 |
6 | Akademia Sportu Progres 1 ZM | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/3/2017 - 14:09 | 4 x 50m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 14:09 |
2 | Akademia Sportu Progres 2006 | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
3 | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 11 | NT |
Strządała Jakub, Kwiatkowski Mikołaj, Janosz Aleksander, Mrzygłód Wojciech |
4 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 14:12 |
1 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:21.78 |
2 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:14.50 |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:12.50 |
4 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:12.50 |
Basista Barbara, Plucińska Klaudia, Ciapała Jarosław, Generowicz Marek |
5 | Akademia Sportu Progres 2004 | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:15.96 |
Bednarz Natalia, Stręk Kacper, Chrapek Julia, Bezpalko Kinga |
6 | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 06 | 2:22.00 |
Seria 3 z 3, 14:15 |
1 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:10.00 |
2 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | 2:07.20 |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:59.56 |
Zaczyński Filip, Bryg Bartosz, Luberda Wiktor, Stanek Kacper |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:05.92 |
Kłaput Maciej, Dziedzic Bartosz, Skimina Kacper, Dziedzic Mikołaj |
5 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:07.89 |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:10.22 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |