Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I Zakopane, 25 - 26/3/2017 |
2 - MDM Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień II | 26/3/2017 - 10:35 |
Konkurencja 111 26/3/2017 - 10:35 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:10.94 | 369 | 33.78 | 37.16 | |||
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:11.79 | 356 | 33.90 | 37.89 | |||
3. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:13.75 | 328 | 35.71 | 38.04 | |||
4. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:15.08 | 311 | 36.07 | 39.01 | |||
5. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.94 | 301 | 35.50 | 40.44 | |||
6. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.40 | 295 | 36.44 | 39.96 | |||
7. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.97 | 231 | 38.34 | 44.63 | |||
8. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 1:23.75 | 224 | 39.97 | 43.78 | |||
9. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:25.95 | 207 | 40.27 | 45.68 | |||
10. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:27.19 | 199 | 42.46 | 44.73 | |||
11. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:34.61 | 155 | 44.03 | 50.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 112 26/3/2017 - 10:40 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:10.90 | 254 | 33.73 | 37.17 | |||
2. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:13.90 | 224 | 35.61 | 38.29 | |||
3. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:15.33 | 212 | 36.58 | 38.75 | |||
4. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.46 | 203 | 37.15 | 39.31 | |||
5. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:20.11 | 176 | 36.78 | 43.33 | |||
6. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:20.71 | 172 | 37.88 | 42.83 | |||
7. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:20.73 | 172 | 37.21 | 43.52 | |||
8. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:25.60 | 144 | 42.52 | 43.08 | |||
9. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.70 | 139 | 39.09 | 47.61 | |||
10. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:35.58 | 103 | 44.61 | 50.97 | |||
11. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:39.68 | 91 | 45.41 | 54.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/3/2017 - 10:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.42 | 517 | 30.43 | 32.99 | |||
2. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:06.47 | 449 | 31.84 | 34.63 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:07.22 | 434 | 32.30 | 34.92 | |||
4. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:08.79 | 405 | 32.37 | 36.42 | |||
5. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.13 | 382 | 33.54 | 36.59 | |||
6. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:10.19 | 381 | 32.61 | 37.58 | |||
7. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:11.10 | 367 | 33.35 | 37.75 | |||
8. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:12.44 | 347 | 34.56 | 37.88 | |||
9. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:13.09 | 337 | 34.79 | 38.30 | |||
10. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:13.10 | 337 | 34.57 | 38.53 | |||
11. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 1:13.32 | 334 | 35.07 | 38.25 | |||
12. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.02 | 325 | 35.58 | 38.44 | |||
13. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:14.72 | 316 | 36.46 | 38.26 | |||
14. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:15.23 | 309 | 35.71 | 39.52 | |||
15. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.60 | 305 | 35.28 | 40.32 | |||
16. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.68 | 304 | 35.52 | 40.16 | |||
17. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:15.86 | 302 | 35.79 | 40.07 | |||
18. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:18.01 | 277 | 36.77 | 41.24 | |||
19. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.59 | 271 | 37.49 | 41.10 | |||
20. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.19 | 265 | 38.10 | 41.09 | |||
21. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:19.24 | 265 | 37.62 | 41.62 | |||
22. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:19.98 | 257 | 38.12 | 41.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/3/2017 - 10:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:02.45 | 541 | 29.80 | 32.65 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:10.75 | 372 | 33.32 | 37.43 | |||
3. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.52 | 360 | 34.51 | 37.01 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:13.16 | 336 | 34.58 | 38.58 | |||
5. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:13.24 | 335 | 34.52 | 38.72 | |||
6. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:13.62 | 330 | 34.53 | 39.09 | |||
7. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:13.81 | 328 | 35.59 | 38.22 | |||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:14.40 | 320 | 35.80 | 38.60 | |||
9. | Kołodziejczyk Gabriela | 05 | Wisła Kraków | 1:15.88 | 302 | 35.84 | 40.04 | |||
10. | Siuta Sandra | 05 | Gilus Gilowice | 1:15.93 | 301 | 36.50 | 39.43 | |||
11. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.67 | 292 | 37.30 | 39.37 | |||
12. | Łapka Aurelia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.14 | 287 | 37.16 | 39.98 | |||
13. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.36 | 285 | 36.11 | 41.25 | |||
14. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:19.08 | 266 | 38.29 | 40.79 | |||
15. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.77 | 241 | 39.16 | 42.61 | |||
16. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:22.29 | 236 | 39.08 | 43.21 | |||
17. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.91 | 231 | 38.75 | 44.16 | |||
Zawadzka Dorota | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:22.91 | 231 | 38.98 | 43.93 | ||||
19. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.09 | 230 | 38.32 | 44.77 | |||
20. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.35 | 227 | 40.35 | 43.00 | |||
21. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.89 | 208 | 41.45 | 44.44 | |||
22. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:28.40 | 191 | |||||
23. | Janosz Natalia | 05 | Gilus Gilowice | 1:34.89 | 154 | 41.45 | 53.44 | |||
24. | Kamińska Natalia | 05 | Gilus Gilowice | 1:38.09 | 139 | 45.42 | 52.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/3/2017 - 11:02 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:00.32 | 413 | 28.94 | 31.38 | |||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:01.25 | 394 | 29.45 | 31.80 | |||
3. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:02.04 | 380 | 29.59 | 32.45 | |||
4. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.14 | 343 | 30.57 | 33.57 | |||
5. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:04.28 | 341 | 30.73 | 33.55 | |||
6. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:05.84 | 318 | 31.86 | 33.98 | |||
7. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.51 | 308 | 32.00 | 34.51 | |||
8. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.74 | 305 | 31.88 | 34.86 | |||
9. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.45 | 295 | 32.48 | 34.97 | |||
10. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 1:07.70 | 292 | 32.30 | 35.40 | |||
11. | Strządała Jakub | 04 | Gilus Gilowice | 1:07.82 | 290 | 32.06 | 35.76 | |||
12. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:08.04 | 288 | 32.08 | 35.96 | |||
13. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.05 | 288 | 32.31 | 35.74 | |||
14. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.93 | 277 | 33.59 | 35.34 | |||
15. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.39 | 271 | 32.93 | 36.46 | |||
16. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.44 | 271 | 33.14 | 36.30 | |||
17. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:10.35 | 260 | |||||
18. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:10.51 | 258 | 33.88 | 36.63 | |||
19. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.55 | 258 | 34.41 | 36.14 | |||
20. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 1:11.18 | 251 | 33.89 | 37.29 | |||
21. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:13.78 | 225 | 35.27 | 38.51 | |||
22. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:14.49 | 219 | 36.04 | 38.45 | |||
23. | Mrzygłód Wojciech | 04 | Gilus Gilowice | 1:14.96 | 215 | 35.90 | 39.06 | |||
24. | Marszałek Stanisław | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:15.26 | 212 | 35.71 | 39.55 | |||
25. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.18 | 205 | 35.91 | 40.27 | |||
26. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.34 | 196 | 37.05 | 40.29 | |||
27. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:17.58 | 194 | 37.39 | 40.19 | |||
28. | Janosz Aleksander | 04 | Gilus Gilowice | 1:18.77 | 185 | 37.74 | 41.03 | |||
29. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:18.84 | 185 | 37.53 | 41.31 | |||
30. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.94 | 184 | |||||
31. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:18.95 | 184 | 36.82 | 42.13 | |||
32. | Tęczyński Samuel | 04 | Wisła Kraków | 1:20.27 | 175 | 39.04 | 41.23 | |||
33. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.95 | 148 | 41.54 | 43.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/3/2017 - 11:02 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:05.52 | 322 | 31.31 | 34.21 | |||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:06.65 | 306 | 32.10 | 34.55 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:10.09 | 263 | 33.57 | 36.52 | |||
4. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:11.34 | 249 | 34.25 | 37.09 | |||
5. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 1:11.55 | 247 | 33.87 | 37.68 | |||
6. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 1:11.75 | 245 | 34.60 | 37.15 | |||
7. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:11.78 | 245 | 34.29 | 37.49 | |||
8. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 1:12.86 | 234 | 34.77 | 38.09 | |||
9. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.05 | 214 | 36.25 | 38.80 | |||
10. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:15.67 | 209 | 35.72 | 39.95 | |||
11. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:16.44 | 203 | 34.42 | 42.02 | |||
12. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:16.89 | 199 | 36.46 | 40.43 | |||
13. | Jadach Oliwier | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:17.24 | 196 | 37.35 | 39.89 | |||
14. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.68 | 193 | 36.68 | 41.00 | |||
15. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:17.77 | 192 | 37.19 | 40.58 | |||
16. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:18.10 | 190 | 37.30 | 40.80 | |||
17. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.42 | 188 | 36.77 | 41.65 | |||
18. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:18.90 | 184 | 38.51 | 40.39 | |||
19. | Mydlarz Maksym | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:19.57 | 180 | 37.41 | 42.16 | |||
20. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:21.37 | 168 | 39.35 | 42.02 | |||
21. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.84 | 148 | 41.08 | 43.76 | |||
22. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 1:25.70 | 144 | 39.77 | 45.93 | |||
23. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 1:26.79 | 138 | |||||
24. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.63 | 130 | 42.16 | 46.47 | |||
25. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:36.65 | 100 | 43.25 | 53.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 113 26/3/2017 - 11:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 40.52 | 359 | |||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 42.04 | 321 | |||
3. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 43.94 | 281 | |||
4. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 44.00 | 280 | |||
5. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 47.70 | 220 | |||
6. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 47.83 | 218 |
<< TOP >> |
Konkurencja 114 26/3/2017 - 11:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 43.09 | 201 | |||
2. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 43.74 | 192 | |||
3. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 43.95 | 189 | |||
4. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 48.51 | 141 | |||
5. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.65 | 139 | |||
6. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.99 | 136 | |||
7. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 58.87 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/3/2017 - 11:28 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 2:55.36 | 451 | 41.15 | 44.61 | 45.11 | 44.49 | |||
2. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:56.34 | 444 | 40.82 | 45.15 | 45.10 | 45.27 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 3:07.89 | 367 | 43.86 | 47.71 | 49.51 | 46.81 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:11.41 | 347 | 41.75 | 48.85 | 50.54 | 50.27 | |||
5. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 3:13.13 | 338 | 43.42 | 48.69 | 50.00 | 51.02 | |||
6. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:16.60 | 320 | 43.81 | 49.06 | 51.70 | 52.03 | |||
7. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:17.34 | 317 | 44.63 | 50.09 | 47.71 | 54.91 | |||
8. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:19.78 | 305 | 47.25 | 50.10 | |||||
9. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:22.69 | 292 | 46.75 | 51.48 | 52.41 | 52.05 | |||
10. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 3:27.80 | 271 | 46.07 | 52.15 | 54.76 | 54.82 | |||
11. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 3:32.46 | 254 | 46.82 | 53.92 | 56.12 | 55.60 | |||
12. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 3:34.67 | 246 | 48.41 | 55.46 | 56.63 | 54.17 | |||
13. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:35.05 | 245 | 48.75 | 55.43 | 55.41 | 55.46 | |||
14. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:38.56 | 233 | 48.49 | 56.02 | 58.71 | 55.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/3/2017 - 11:28 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:55.97 | 447 | 40.76 | 45.12 | 45.11 | 44.98 | |||
2. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 3:08.19 | 365 | 44.84 | 47.68 | 49.07 | 46.60 | |||
3. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:08.96 | 361 | 43.82 | 48.62 | 48.12 | 48.40 | |||
4. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.18 | 354 | 44.41 | 47.89 | 48.86 | 49.02 | |||
5. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:25.45 | 281 | 45.00 | 53.20 | 54.54 | 52.71 | |||
6. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:27.27 | 273 | 45.76 | 53.28 | 54.09 | 54.14 | |||
7. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:29.45 | 265 | 47.81 | 53.88 | 55.10 | 52.66 | |||
8. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 3:34.56 | 246 | 46.74 | 54.91 | 56.55 | 56.36 | |||
9. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:34.87 | 245 | 48.85 | 55.83 | 56.98 | 53.21 | |||
10. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:38.48 | 233 | 51.60 | 56.75 | 56.19 | 53.94 | |||
11. | Zawadzka Dorota | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:39.68 | 229 | 49.52 | 56.91 | 57.79 | 55.46 | |||
12. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:43.30 | 218 | 51.53 | 56.74 | 57.83 | 57.20 | |||
13. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:49.18 | 202 | 52.63 | 58.96 | 59.23 | 58.36 | |||
14. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:54.28 | 189 | 55.61 | 59.91 | 59.85 | 58.91 | |||
15. | Janosz Natalia | 05 | Gilus Gilowice | 4:09.72 | 156 | 53.47 | 1:05.44 | 1:05.24 | 1:05.57 | |||
16. | Kamińska Natalia | 05 | Gilus Gilowice | 4:15.43 | 146 | 57.89 | 1:05.83 | 1:05.16 | 1:06.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/3/2017 - 11:51 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:44.97 | 389 | 36.73 | 42.10 | 42.89 | 43.25 | |||
2. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:00.02 | 299 | 41.35 | 46.10 | 47.10 | 45.47 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.34 | 293 | 40.41 | 46.72 | 47.39 | 46.82 | |||
4. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:02.25 | 288 | 41.11 | 46.00 | 47.52 | 47.62 | |||
5. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:02.47 | 287 | 41.97 | 47.05 | 47.40 | 46.05 | |||
6. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:10.49 | 253 | 43.99 | 49.27 | 50.40 | 46.83 | |||
7. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:12.01 | 247 | 43.39 | 49.78 | 49.16 | 49.68 | |||
8. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 3:16.41 | 230 | 45.62 | 50.07 | 50.87 | 49.85 | |||
9. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:17.55 | 226 | 44.08 | 51.43 | 51.69 | 50.35 | |||
10. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:24.17 | 205 | 45.47 | 52.09 | 53.06 | 53.55 | |||
11. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 3:30.74 | 186 | 45.42 | 53.75 | 56.09 | 55.48 | |||
12. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 3:32.18 | 183 | 48.94 | 54.48 | 55.16 | 53.60 | |||
13. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:42.01 | 159 | 51.18 | 56.03 | 58.64 | 56.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/3/2017 - 11:51 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:08.63 | 260 | 41.88 | 49.26 | 49.63 | 47.86 | ||||
2. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:10.85 | 251 | 43.74 | 49.85 | 49.25 | 48.01 | ||||
3. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:14.63 | 237 | 44.70 | 50.01 | 50.30 | 49.62 | ||||
4. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 3:17.84 | 225 | 44.81 | 50.67 | 51.23 | 51.13 | ||||
5. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 3:20.33 | 217 | 47.12 | 51.76 | 52.90 | 48.55 | ||||
6. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 3:26.36 | 199 | 45.17 | 52.59 | 55.83 | 52.77 | ||||
7. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 3:29.27 | 190 | 47.13 | 54.46 | 55.14 | 52.54 | ||||
8. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:32.62 | 181 | 50.15 | 54.89 | 54.25 | 53.33 | ||||
9. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:33.22 | 180 | 49.65 | 55.02 | 55.77 | 52.78 | ||||
10. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:41.80 | 160 | 50.69 | 58.62 | 56.92 | 55.57 | ||||
Mydlarz Maksym | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:41.80 | 160 | 49.68 | 56.42 | 59.19 | 56.51 | |||||
DYSKW. | Krawet Mateusz | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:50) |
<< TOP >> |
Konkurencja 115 26/3/2017 - 12:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 36.13 | 358 | |||
2. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 38.58 | 294 | |||
3. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 39.71 | 270 | |||
4. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 42.94 | 213 | |||
5. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.17 | 183 | |||
6. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 45.34 | 181 |
<< TOP >> |
Konkurencja 116 26/3/2017 - 12:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 37.34 | 210 | |||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 38.57 | 191 | |||
3. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 39.93 | 172 | |||
4. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 40.81 | 161 | |||
5. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 41.07 | 158 | |||
6. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 41.22 | 156 | |||
7. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 42.37 | 144 | |||
8. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 43.42 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/3/2017 - 12:21 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.03 | 506 | 33.71 | 35.32 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.10 | 463 | 34.30 | 36.80 | |||
3. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:15.66 | 384 | 36.82 | 38.84 | |||
4. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:15.82 | 382 | 36.83 | 38.99 | |||
5. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:16.63 | 370 | 36.71 | 39.92 | |||
6. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 1:19.81 | 327 | 39.01 | 40.80 | |||
7. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:21.61 | 306 | 39.41 | 42.20 | |||
8. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.00 | 302 | |||||
9. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.53 | 275 | 42.07 | 42.46 | |||
10. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.66 | 274 | 40.85 | 43.81 | |||
11. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.14 | 260 | 42.49 | 43.65 | |||
12. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:26.78 | 254 | 42.40 | 44.38 | |||
13. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:29.25 | 234 | 43.37 | 45.88 | |||
14. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.73 | 230 | 43.81 | 45.92 | |||
15. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:29.92 | 229 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/3/2017 - 12:21 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:08.55 | 517 | 33.33 | 35.22 | ||||
czas lepszy od Rekordu Okręgu 12 lat | |||||||||||
2. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 1:20.12 | 324 | 38.86 | 41.26 | ||||
3. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.37 | 321 | 39.17 | 41.20 | ||||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:20.63 | 317 | 38.88 | 41.75 | ||||
5. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:20.96 | 314 | 40.06 | 40.90 | ||||
6. | Siuta Sandra | 05 | Gilus Gilowice | 1:21.75 | 305 | 40.45 | 41.30 | ||||
7. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.75 | 283 | 40.45 | 43.30 | ||||
8. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:24.05 | 280 | 40.68 | 43.37 | ||||
9. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.06 | 280 | 40.47 | 43.59 | ||||
10. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.26 | 278 | 40.00 | 44.26 | ||||
11. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.66 | 274 | 40.95 | 43.71 | ||||
12. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.86 | 272 | 41.34 | 43.52 | ||||
13. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.10 | 243 | 42.64 | 45.46 | ||||
14. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.35 | 241 | 42.65 | 45.70 | ||||
15. | Łapka Aurelia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.89 | 237 | 43.45 | 45.44 | ||||
16. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.37 | 218 | ||||||
17. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:32.06 | 213 | 45.80 | 46.26 | ||||
18. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:35.32 | 192 | ||||||
19. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:40.41 | 164 | 48.83 | 51.58 | ||||
DYSKW. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 12:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/3/2017 - 12:35 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:05.69 | 413 | 32.31 | 33.38 | ||||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.92 | 373 | 33.06 | 34.86 | ||||
3. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.01 | 326 | 35.16 | 35.85 | ||||
4. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.87 | 302 | 35.57 | 37.30 | ||||
5. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.91 | 267 | 37.66 | 38.25 | ||||
6. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.55 | 260 | 37.40 | 39.15 | ||||
7. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.34 | 253 | 37.10 | 40.24 | ||||
8. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:17.61 | 250 | 37.96 | 39.65 | ||||
9. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 1:19.52 | 232 | 39.03 | 40.49 | ||||
10. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:19.93 | 229 | 39.39 | 40.54 | ||||
11. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:20.08 | 227 | 38.90 | 41.18 | ||||
12. | Kwiatkowski Mikołaj | 04 | Gilus Gilowice | 1:20.71 | 222 | 38.98 | 41.73 | ||||
13. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.32 | 209 | 40.80 | 41.52 | ||||
14. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.77 | 199 | 40.36 | 43.41 | ||||
15. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:25.35 | 188 | 41.61 | 43.74 | ||||
16. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.99 | 166 | 43.35 | 45.64 | ||||
17. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:29.42 | 163 | 43.64 | 45.78 | ||||
18. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:30.30 | 158 | 44.24 | 46.06 | ||||
19. | Janosz Aleksander | 04 | Gilus Gilowice | 1:31.45 | 153 | 42.21 | 49.24 | ||||
20. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:36.48 | 130 | 46.17 | 50.31 | ||||
DYSKW. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | ||||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 12:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/3/2017 - 12:35 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:11.96 | 314 | 35.23 | 36.73 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.75 | 258 | 37.53 | 39.22 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.46 | 251 | 37.76 | 39.70 | |||
4. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.49 | 233 | 38.95 | 40.54 | |||
5. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:24.08 | 196 | 41.67 | 42.41 | |||
6. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 1:24.48 | 194 | 41.47 | 43.01 | |||
7. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:26.22 | 182 | 42.47 | 43.75 | |||
8. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.03 | 171 | 42.93 | 45.10 | |||
9. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:29.61 | 162 | 43.08 | 46.53 | |||
10. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:30.00 | 160 | 43.27 | 46.73 | |||
11. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.96 | 150 | 45.31 | 46.65 | |||
12. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:32.19 | 149 | 44.78 | 47.41 | |||
13. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:33.78 | 141 | 43.55 | 50.23 | |||
14. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 1:33.95 | 141 | 45.53 | 48.42 | |||
15. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:34.41 | 139 | 46.42 | 47.99 | |||
16. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:35.41 | 134 | 46.23 | 49.18 | |||
17. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.16 | 131 | 46.79 | 49.37 | |||
18. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:40.76 | 114 | 48.96 | 51.80 | |||
19. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:43.76 | 104 |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 26/3/2017 - 12:51 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:20.58 | 347 | 36.79 | 43.79 | |||
2. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:20.59 | 347 | 38.10 | 42.49 | |||
3. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.97 | 307 | 39.34 | 44.63 | |||
4. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:24.47 | 301 | 40.07 | 44.40 | |||
5. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:24.63 | 300 | 38.89 | 45.74 | |||
6. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:28.31 | 264 | 42.22 | 46.09 | |||
7. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:29.59 | 253 | 44.43 | 45.16 | |||
8. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:35.02 | 212 | 44.84 | 50.18 | |||
9. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:37.92 | 193 | 45.78 | 52.14 | |||
10. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:39.64 | 183 | 46.21 | 53.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 26/3/2017 - 12:56 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:24.27 | 217 | 39.35 | 44.92 | |||
2. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:27.69 | 192 | 41.63 | 46.06 | |||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:27.75 | 192 | 40.95 | 46.80 | |||
4. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.36 | 188 | 41.12 | 47.24 | |||
5. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:29.38 | 182 | 43.74 | 45.64 | |||
6. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:30.72 | 174 | 43.01 | 47.71 | |||
7. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:31.52 | 169 | 43.68 | 47.84 | |||
8. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:34.17 | 155 | 44.40 | 49.77 | |||
9. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:35.44 | 149 | 43.62 | 51.82 | |||
10. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:38.54 | 135 | 48.80 | 49.74 | |||
11. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:38.96 | 134 | 46.56 | 52.40 | |||
12. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:46.01 | 109 | 47.27 | 58.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/3/2017 - 13:01 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:37.37 | 464 | 32.93 | 40.65 | 48.55 | 35.24 | |||
2. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:38.28 | 456 | 35.42 | 41.17 | 45.40 | 36.29 | |||
3. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.06 | 349 | 37.65 | 42.35 | 52.28 | 40.78 | |||
4. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 2:53.63 | 345 | 37.76 | 42.63 | 52.43 | 40.81 | |||
5. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.85 | 321 | 41.92 | 45.23 | 51.49 | 39.21 | |||
6. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:57.96 | 321 | 39.25 | 45.02 | 50.56 | 43.13 | |||
7. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 2:58.28 | 319 | 42.40 | 44.32 | 52.25 | 39.31 | |||
8. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 2:58.95 | 315 | 38.77 | 45.59 | 51.67 | 42.92 | |||
9. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:00.24 | 309 | 37.93 | 48.12 | 49.62 | 44.57 | |||
10. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:02.28 | 298 | 40.48 | 46.39 | 55.25 | 40.16 | |||
11. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:02.85 | 296 | 43.42 | 46.33 | 53.58 | 39.52 | |||
12. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 3:03.08 | 294 | 36.78 | 46.92 | 53.80 | 45.58 | |||
13. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:03.29 | 293 | 41.80 | 47.26 | 49.63 | 44.60 | |||
14. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.92 | 260 | 44.07 | 51.68 | 55.85 | 39.32 | |||
15. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:12.27 | 254 | 45.64 | 48.63 | 51.60 | 46.40 | |||
16. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 3:16.70 | 237 | 44.14 | 51.49 | 57.84 | 43.23 | |||
17. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:17.59 | 234 | 46.37 | 45.87 | 1:00.53 | 44.82 | |||
18. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:27.65 | 202 | 47.66 | 56.42 | 59.94 | 43.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/3/2017 - 13:01 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:45.08 | 402 | 35.68 | 43.94 | 46.50 | 38.96 | |||
2. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 2:51.95 | 355 | 39.52 | 42.61 | 50.45 | 39.37 | |||
3. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 2:58.14 | 320 | 41.43 | 45.90 | 48.90 | 41.91 | |||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:00.16 | 309 | 43.71 | 45.74 | 50.64 | 40.07 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:01.09 | 304 | 37.23 | 49.64 | 51.66 | 42.56 | |||
6. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.63 | 302 | 40.98 | 46.21 | 53.91 | 40.53 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.82 | 301 | 41.18 | 48.55 | 50.53 | 41.56 | |||
8. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 3:03.95 | 290 | 39.43 | 50.06 | 54.35 | 40.11 | |||
9. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:05.46 | 283 | 41.90 | 45.94 | 55.47 | 42.15 | |||
10. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:07.74 | 273 | 44.30 | 49.15 | 51.77 | 42.52 | |||
11. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:09.25 | 266 | 54.55 | 43.21 | |||||
12. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:10.61 | 261 | 45.88 | 49.19 | 56.43 | 39.11 | |||
13. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:13.61 | 249 | 47.33 | 47.74 | 56.36 | 42.18 | |||
14. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:14.55 | 245 | 46.59 | 49.62 | 55.03 | 43.31 | |||
15. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 3:14.66 | 245 | 44.99 | 48.62 | 55.17 | 45.88 | |||
16. | Kołodziejczyk Gabriela | 05 | Wisła Kraków | 3:15.27 | 243 | 45.08 | 47.67 | 56.62 | 45.90 | |||
17. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:15.39 | 242 | 45.78 | 51.58 | 53.47 | 44.56 | |||
18. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:18.76 | 230 | 44.47 | 51.02 | 58.36 | 44.91 | |||
19. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:24.67 | 211 | 1:00.50 | 42.83 | |||||
20. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:26.75 | 204 | 57.73 | 47.48 | |||||
21. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:28.91 | 198 | 48.52 | 55.11 | 58.00 | 47.28 | |||
22. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:32.10 | 189 | 52.96 | 52.27 | 1:00.21 | 46.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/3/2017 - 13:30 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:33.89 | 361 | 34.28 | 39.90 | 43.13 | 36.58 | ||||
2. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:34.30 | 358 | 47.23 | 33.27 | ||||||
3. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:41.04 | 315 | 35.95 | 41.94 | 47.71 | 35.44 | ||||
4. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:43.02 | 304 | 35.82 | 38.85 | 49.75 | 38.60 | ||||
5. | Strządała Jakub | 04 | Gilus Gilowice | 2:48.68 | 274 | 36.76 | 38.88 | ||||||
6. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.96 | 268 | 36.60 | 43.57 | 50.14 | 39.65 | ||||
7. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:56.53 | 239 | 36.89 | 43.97 | 54.16 | 41.51 | ||||
8. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:56.55 | 239 | 38.51 | 46.87 | 50.11 | 41.06 | ||||
9. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:56.83 | 238 | 40.62 | 45.60 | 53.87 | 36.74 | ||||
10. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 2:56.99 | 237 | 38.03 | 46.96 | 53.22 | 38.78 | ||||
11. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:00.78 | 223 | 42.17 | 46.67 | 53.47 | 38.47 | ||||
12. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:01.50 | 220 | 42.88 | 49.23 | 51.62 | 37.77 | ||||
13. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:02.46 | 216 | 42.66 | 50.06 | 48.39 | 41.35 | ||||
14. | Marszałek Stanisław | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:09.26 | 194 | 39.85 | 40.49 | ||||||
15. | Kwiatkowski Mikołaj | 04 | Gilus Gilowice | 3:10.29 | 191 | 44.65 | 47.17 | 57.16 | 41.31 | ||||
16. | Tęczyński Samuel | 04 | Wisła Kraków | 3:16.19 | 174 | 44.82 | 48.90 | 55.43 | 47.04 | ||||
DYSKW. | Mrzygłód Wojciech | 04 | Gilus Gilowice | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:34), w stylu grzbietowym |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/3/2017 - 13:30 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:42.10 | 309 | 35.55 | 42.55 | 49.15 | 34.85 | ||||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:46.14 | 287 | 36.53 | 44.21 | 48.49 | 36.91 | ||||
3. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:49.74 | 269 | 38.91 | 45.85 | 48.05 | 36.93 | ||||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:49.84 | 268 | 35.68 | 45.48 | 51.85 | 36.83 | ||||
5. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:50.01 | 268 | 37.31 | 44.21 | 52.60 | 35.89 | ||||
6. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 2:57.40 | 236 | 37.53 | 48.72 | 54.35 | 36.80 | ||||
7. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 3:01.06 | 221 | 42.68 | 47.37 | 49.96 | 41.05 | ||||
8. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:04.86 | 208 | 39.49 | 47.64 | 55.44 | 42.29 | ||||
9. | Jadach Oliwier | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 3:05.68 | 205 | 39.61 | 50.66 | 55.06 | 40.35 | ||||
10. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 3:06.34 | 203 | 41.92 | 48.28 | 54.52 | 41.62 | ||||
11. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:19.23 | 166 | 47.47 | 50.34 | 57.82 | 43.60 | ||||
12. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:20.96 | 162 | 44.36 | 50.48 | 1:02.43 | 43.69 | ||||
13. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:22.07 | 159 | 45.80 | 52.99 | 58.41 | 44.87 | ||||
14. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:23.34 | 156 | 48.57 | 49.75 | 1:03.07 | 41.95 | ||||
15. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 3:30.58 | 141 | 50.45 | 56.26 | 56.30 | 47.57 | ||||
16. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:31.98 | 138 | 51.89 | 54.43 | 1:00.92 | 44.74 | ||||
DYSKW. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
zmaina stylu na 125m | |||||||||||||
DYSKW. | Krawet Mateusz | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:51) |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 26/3/2017 - 13:54 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:28.61 | 225 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | 36.20 41.35 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 | 37.27 33.79 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:37.89 | 188 |
Miodońska Wiktoria Machulak Kamil | 06 06 | Juda Aleksandra Woźnicki Dominik | 06 06 | 39.89 34.69 |
3. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 2:39.32 | 183 |
Jarząb Tymoteusz Biedrzycka Natalia | 06 06 | 38.03 47.73 | Korman Filip Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | 38.34 35.22 |
4. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 2:39.97 | 181 |
Choma Maksym Nosowicz Mikołaj | 06 06 | 42.52 44.24 | Wioska-Kaganiec Wiktor Mędrek Krzysztof | 06 06 | 37.86 35.35 |
5. | Siemacha ASP Kraków | Siemacha ASP Kraków | 2:49.81 | 151 |
Kopta Piotr Krzystek Igor | 06 06 | 43.54 49.41 | Smurzyńska Julia Ilnicka Amelia | 06 06 | 40.24 36.62 |
6. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:52.15 | 145 |
Wilczak Szymon Merta Miłosz | 06 06 | 48.92 41.98 | Czerwik Krzysztof Telesiewicz Martyna | 06 06 | 42.50 38.75 |
7. | Sokół Mościce Tarnów 3 | Sokół Mościce Tarnów | 3:09.10 | 109 |
Maniawski Tomasz Skibka Kacper | 06 06 | 47.53 58.80 | Patrzałek Justyna Stawarz Natanael | 06 06 | 43.78 38.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/3/2017 - 13:58 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Akademia Sportu Progres 4 ZM | Siemacha ASP Kraków | 2:22.62 | 255 |
Włosik Wiktoria Kamiński Bartosz | 05 05 | 38.75 37.83 | Kercel Emilia Weiss Weronika | 05 05 | 33.88 32.16 |
2. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:22.98 | 253 |
Guzik Karolina Zawodny Oliwia | 05 05 | +0,79 | 38.51 41.11 | Sowa Bartłomiej Gościński Jakub | 05 05 | 34.10 29.26 |
3. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:25.30 | 241 |
Smoleń Patrycja Marek Amelia | 05 05 | +0,82 | 38.22 37.20 | Dadej Julia Gibuła Patryk | 05 05 | 37.65 32.23 |
4. | Płetwal Zakopane 2 | Płetwal Zakopane | 2:30.21 | 218 |
Ryba Monika Bukowska Aleksandra | 05 05 | +0,79 | 41.05 | Janik Anna Tworek Wiktor | 05 05 | 33.21 |
5. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:39.46 | 182 |
Cicha Aleksandra Tetlak Maciej | 05 05 | +0,95 | 41.57 41.14 | Rębiasz Martyna Różycki Ignacy | 05 05 | 42.08 34.67 |
6. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:40.18 | 180 |
Głogowska Dobromiła Mordarski Szymon | 05 05 | +0,84 | 42.64 43.56 | Mayerberg Anna Jakubik Julia | 05 05 | 36.80 37.18 |
7. | Akademia Sportu Progres 3 ZM | Siemacha ASP Kraków | 2:42.04 | 174 |
Woźniak Natalia Knapik Michał | 05 05 | +0,76 | 40.57 47.01 | Szczepanik Kacper Orzechowska Wiktoria | 05 05 | 39.01 35.45 |
8. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:44.34 | 167 |
Świeży Paweł Skalska Zofia | 05 05 | +0,70 | 44.06 43.81 | Radziszewski Andrzej Kołodziejczyk Gabriela | 05 05 | 41.22 35.25 |
9. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:47.43 | 157 |
Kryza Maja Balon Adrianna | 05 05 | +0,77 | 43.75 45.58 | Bigaj Gabriel Jakubiec Paweł | 05 05 | 41.76 36.34 |
10. | Akademia Sportu Progres 1 ZM | Siemacha ASP Kraków | 2:47.55 | 157 |
Gniewek Oliwia Łopuch Jakub | 05 05 | +0,89 | 42.09 47.59 | Pituła Julia Łapka Aurelia | 05 05 | 43.62 34.25 |
11. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:50.29 | 150 |
Osiecka Emilia Mydlarz Maksym | 05 05 | 45.20 46.85 | Szczurek Julia Zawadzka Dorota | 05 05 | 42.24 36.00 |
12. | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 2:50.59 | 149 |
Siuta Sandra Kamińska Natalia | 05 05 | +0,82 | 38.44 55.19 | Radek Wiktoria Janosz Natalia | 05 05 | 36.05 40.91 |
13. | Akademia Sportu Progres 2 ZM | Siemacha ASP Kraków | 3:03.67 | 119 |
Sikora Olgierd Marciniak Justyna | 05 05 | +0,80 | 46.39 49.31 | Małysza Julia Zamojski Kajetan | 05 05 | 47.60 40.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/3/2017 - 14:09 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:56.50 | 439 |
Stanek Kacper Bryg Bartosz | 04 04 | 28.11 29.27 | Luberda Wiktor Piotrowicz Martyna | 04 04 | 29.89 29.23 |
2. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:02.70 | 376 |
Zaczyński Filip Dziedzic Mikołaj | 04 04 | 30.20 | Kłaput Maciej Dziedzic Bartosz | 04 04 | 30.49 |
3. | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 2:05.32 | 353 |
Żelazny Kinga Knapp Jakub | 04 04 | 31.69 30.50 | Poreda Martyna Żak Amelia | 04 04 | 31.20 31.93 |
4. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:06.26 | 345 |
Generowicz Marek Skimina Kacper | 04 04 | 32.32 31.55 | Basista Barbara Ciapała Jarosław | 04 04 | 30.63 31.76 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:08.64 | 326 |
Bajgrowicz Paweł Tokarz Dawid | 04 04 | Pieróg Adam Staszowski Jakub | 04 04 |
6. | Akademia Sportu Progres 2004 | Siemacha ASP Kraków | 2:08.70 | 325 |
Bednarz Natalia Stręk Kacper | 04 04 | 30.94 31.87 | Kogut Tadeusz Bezpalko Kinga | 04 04 | 33.73 32.16 |
7. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:09.48 | 320 |
Daszkiewicz Mikołaj Nosal Miłosz | 04 04 | 32.67 32.96 | Kotyza Aleksandra Piela Michał | 04 04 | 33.46 30.39 |
8. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:10.12 | 315 |
Masiuk Ksawery Gurgul Julia | 04 04 | 28.70 33.66 | Gicala Patrycja Brach Oliwia | 04 04 | 34.97 32.79 |
9. | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 2:12.83 | 296 |
Strządała Jakub Kwiatkowski Mikołaj | 04 04 | 30.89 33.85 | Janosz Aleksander Mrzygłód Wojciech | 04 04 | 34.99 33.10 |
10. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:16.63 | 272 |
Cierpiał Wiktor Miernik Wiktoria | 04 04 | 33.21 34.22 | Kołodziejczyk Eryk Drabczyk Krystian | 04 04 | 33.81 35.39 |
11. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:19.36 | 208 |
Mazur Kamil Marszałek Stanisław | 04 04 | 34.53 | Juda Dominik Ryszka Jakub | 04 04 | 36.39 |
12. | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:21.70 | 244 |
Gawlik Maja Mazur Maksymilian | 04 04 | 36.67 35.70 | Nieciuńska Aleksandra Staśkiewicz Nikola | 04 04 | 36.01 33.32 |
PK | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:11.32 | 306 |
Jadach Oliwier Smalec Emilia | 05 04 | 35.12 34.11 | Kostecka Paulina Szczerba Igor | 04 05 | 31.19 30.90 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |