Sobota Pływacka VI Nowy Sącz, 13/5/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:43.70 39.74 NT | 9/10/2016 23/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 1:15.96 1:51.21 3:03.95 | 9/4/2017 14/5/2016 10/12/2016 | Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Dębica (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 1:08.54 3:00.85 1:39.59 | 9/4/2017 19/11/2016 14/5/2016 | Stalowa Wola (POL) Nowy Sącz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:16.76 1:33.81 43.69 | 19/11/2016 25/3/2017 9/10/2016 | Nowy Sącz (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Gurgul Julia | 04 | 01506 | 101506600026 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:15.30 1:28.79 37.31 | 6/5/2017 5/5/2017 6/5/2017 | Dębica (POL) Dębica (POL) Dębica (POL) |
||
Kusion Judyta | 06 | 01506 | 101506600011 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 3:05.41 NT 40.71 | 5/5/2017 18/2/2017 | Dębica (POL) Bochnia (POL) |
||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:07.57 33.19 2:44.92 | 23/4/2017 6/5/2017 5/5/2017 | Zabierzów (POL) Dębica (POL) Dębica (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 100m dowolny (6) 400m dowolny (12) 100m klasyczny (18) | 1:01.25 4:42.83 1:28.64 | 26/3/2017 21/4/2017 18/2/2017 | Zakopane (POL) Dębica (POL) Bochnia |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 3:16.12 1:25.84 36.70 | 14/5/2016 26/11/2016 23/4/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Zabierzów (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:14.40 1:52.64 38.19 | 26/3/2017 14/5/2016 8/4/2017 | Zakopane (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 100m zmienny (13) | 1:19.83 1:36.86 1:30.98 | |||||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) | 1:24.66 NT 42.67 |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | 1:23.86 40.86 1:31.97 |
|||||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 1:15.75 2:59.79 1:40.82 3:14.50 |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) | 1:33.13 NT 1:44.16 |
2006 2006 | 04006 04006 | 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet Kobiet | 11 lat 11 lat | 2:49.76 2:35.61 |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | 1:19.78 1:32.45 | ||||
Kutermak Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600049 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | NT NT |
||||
Marcinkiewicz Alicja | 06 | 00606 | 100606600050 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | NT NT |
||||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:18.45 1:39.87 NT |
||||
Płonka Martyna | 06 | 00606 | 100606600051 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | NT NT |
||||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:20.87 1:41.23 |
||||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 3:12.35 1:39.76 |
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | 1:12.12 3:00.56 | ||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | NT 1:35.36 |
||||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 100m dowolny (6) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (8) | 1:07.31 5:25.94 33.52 |
||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:15.61 45.06 |
||||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:10.82 37.47 |
||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:12.02 1:26.57 39.57 |
||||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 3:47.56 54.18 |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:15.42 33.52 3:03.08 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 200m grzbietowy (9) 100m zmienny (13) | NT 1:58.04 |
||||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | 5:16.79 1:22.67 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 100m zmienny (3) | Kobiet | 13 lat | NT |
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 400m dowolny (11) 50m motylkowy (7) | NT 40.00 | ||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | 5:52.00 1:26.00 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 2:35.00 32.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | NT 1:42.00 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 101406700095 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:14.77 42.20 | ||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 1:17.26 36.55 3:02.48 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | NT 1:37.53 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 101406700068 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) | 1:05.80 2:39.14 |
||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 100m dowolny (6) 200m zmienny (16) | 1:27.46 NT |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 101406600098 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (15) | 1:13.79 2:58.18 2:59.11 |
||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 1:04.17 31.39 NT |
||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | 43.32 NT |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 1:13.78 40.38 3:08.19 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 1:19.23 37.40 1:31.08 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT 1:30.25 37.31 |
||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | NT 1:38.67 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 101406700073 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 2:37.47 1:32.80 33.54 |
||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 101406600088 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 6:00.54 1:22.95 38.76 |
||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 101406700070 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 2:47.93 33.66 2:40.58 |
||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:19.57 1:46.00 44.80 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (15) | 3:19.43 NT |
STP 12/13 STP 12/13 | 01406 01406 | 4 x 50m dowolny (20) 4 x 100m zmienny (4) | Mężczyzn Mężczyzn | 13 lat 13 lat | 1:58.01 5:29.00 |
Proszek Jan | 06 | 00506 | 100m dowolny (6) 100m zmienny (14) | 1:21.52 1:35.18 | |||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100506600051 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:35.86 33.27 2:53.63 | 26/3/2017 | Zakopane (POL) |
||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506700047 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:14.92 1:35.66 |
Augustyn Adam | 04 | 03706 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:24.95 1:43.34 49.07 | 26/3/2017 25/3/2017 9/10/2016 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:29.14 33.97 2:53.06 | 18/2/2017 23/4/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zakopane (POL) |
||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 5:34.04 1:38.13 37.09 | 25/3/2017 18/2/2017 18/2/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 1:10.66 35.69 1:23.39 | 29/4/2017 23/4/2017 26/11/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | 1:24.38 46.07 NT | 26/11/2016 23/4/2017 | Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) | 1:23.60 3:11.60 1:46.47 | 18/2/2017 25/3/2017 25/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) | 1:21.71 NT 47.64 | 15/10/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (16) | 1:12.21 3:02.37 2:49.74 | 10/12/2016 19/11/2016 26/3/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) |
||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 100m dowolny (5) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (7) | 1:10.75 5:25.20 33.86 | 26/3/2017 21/4/2017 18/2/2017 | Zakopane (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:18.42 1:45.34 42.73 | 26/3/2017 10/12/2016 10/12/2016 | Zakopane (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 1:26.93 1:44.77 1:34.17 | 18/2/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 200m zmienny (16) | 1:18.94 1:52.52 3:24.21 | 26/3/2017 19/3/2016 10/12/2016 | Zakopane (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) | 1:29.57 NT 1:47.47 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (15) | 1:25.81 3:20.18 3:30.89 | 18/2/2017 14/5/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 100m zmienny (13) | 1:36.03 1:49.92 NT | 19/11/2016 18/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m dowolny (5) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (7) | 1:17.26 5:56.09 43.48 | 29/4/2017 21/4/2017 23/4/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:21.24 42.54 3:15.39 | 18/2/2017 23/4/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zakopane (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:27.04 1:59.74 45.23 | 15/10/2016 29/5/2016 26/11/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Tarnow (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:11.78 1:49.38 39.02 | 26/3/2017 26/11/2016 23/4/2017 | Zakopane (POL) Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 2:55.60 1:34.14 3:09.64 | 22/4/2017 25/3/2017 10/12/2016 | Zabierzow (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) |
||
Ćwikliński Maciej | 06 | 03706 | 103706700076 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 1:51.68 NT NT | 15/10/2016 | Krakow (POL) | ||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:17.14 1:44.71 44.04 | 26/3/2017 25/3/2017 28/5/2016 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
Siemacha ASP Kraków 1 Com Com Zone 1 Com Com Zone 1 Com Com Zone dz1 Com Com Zone dz2 Com Com Zone dz1 Com Com Zone dz1 | 03706 03706 03706 03706 03706 03706 03706 | 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 100m zmienny (4) 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 100m zmienny (3) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 12 lat 11 lat 13 lat 12 lat 12 lat 11 lat 12 lat | NT NT NT NT NT NT NT |
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 1:21.11 NT 42.94 | 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) | 1:12.83 2:54.27 NT | 8/4/2017 1/4/2017 | Czestochowa (POL) Cieszyn (POL) |
||
Jakosz Maciej | 06 | 03506 | 103506700054 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 1:18.69 1:39.46 1:33.05 | 19/11/2016 18/2/2017 28/1/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (5) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:17.39 5:44.04 42.71 3:10.92 | 26/11/2016 11/3/2017 27/11/2016 26/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 5:16.30 2:45.50 1:34.58 34.87 | 18/2/2017 18/2/2017 14/5/2016 10/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 1:19.76 1:41.53 1:32.35 | 25/2/2017 25/2/2017 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 400m dowolny (12) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 200m zmienny (16) | 5:20.92 2:45.52 1:45.66 2:57.60 | 25/3/2017 25/3/2017 9/10/2016 11/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (6) 400m dowolny (12) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 1:04.14 4:56.88 NT 34.13 | 26/3/2017 25/3/2017 19/11/2016 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 100m zmienny (13) | NT 1:48.57 1:40.36 | 18/2/2017 28/1/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 100m zmienny (13) | 2:35.97 1:30.83 1:17.56 | 8/4/2017 4/2/2017 28/1/2017 | Stalowa Wola (POL) Katowice (POL) Krakow (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 5:23.60 2:49.10 1:40.51 2:58.73 | 11/3/2017 25/3/2017 19/11/2016 25/2/2017 | Wadowice (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m zmienny (13) | 1:18.58 3:24.94 1:31.13 | 22/4/2017 17/12/2016 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Wola (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 5:55.07 1:30.26 2:54.34 | 18/2/2017 18/2/2017 25/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m dowolny (6) 400m dowolny (12) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 1:05.69 5:12.56 2:43.29 34.63 | 26/11/2016 25/3/2017 19/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Szpar Julia | 06 | 03506 | 103506600045 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:30.63 40.07 | 25/2/2017 11/3/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:26.62 1:51.98 47.24 | 25/2/2017 25/2/2017 18/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (15) | 5:34.65 2:56.17 2:57.56 | 11/3/2017 25/3/2017 25/2/2017 | Wadowice (POL) Zakopane (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | NT 38.77 1:34.06 | 11/3/2017 25/6/2016 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT 1:47.61 NT | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 1:23.77 1:34.23 1:30.72 | |||||
Jarzyna Jagna | 06 | 01806 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:23.75 44.65 |
|||||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | NT NT 1:27.75 |
|||||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:17.31 1:32.88 38.41 |
|||||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | NT 1:38.07 43.46 |
|||||
Tęczyński Samuel | 04 | 01806 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:20.27 NT |
|||||
Walecka Maja | 05 | 01806 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | NT NT |
|||||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:26.79 1:43.07 44.12 |
|||||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) | 1:25.70 3:14.77 |
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 1:17.21 37.87 1:33.92 | ||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:19.36 1:37.10 42.79 |
||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | 1:37.10 35.11 1:22.02 |
||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) | 1:11.60 2:55.01 42.04 |
||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) | 1:14.52 3:05.05 1:37.03 |
||||
Korcz Kinga | 06 | 03306 | 103306600045 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m zmienny (13) | 1:17.34 3:02.60 1:34.68 |
||||
Kuś Wiktor | 06 | 03306 | 103306700046 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 1:16.84 2:54.41 1:39.40 |
||||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 1:19.18 46.28 NT |
||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 1:19.01 NT 41.20 |
||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) 100m zmienny (13) | 1:13.05 3:03.13 1:36.19 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:20.00 1:34.37 43.25 |
||||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 1:14.90 3:05.80 NT |
Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 1 | 03306 03306 | 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Kobiet | 11 lat 11 lat | 2:32.33 2:28.60 |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 400m dowolny (11) 50m motylkowy (7) | NT 46.28 | ||||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 1:28.43 NT 1:46.25 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 1:03.85 31.93 2:33.89 | 23/4/2017 29/4/2017 26/3/2017 | Zabierzów (POL) Kraków (POL) Zakopane (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT NT 41.90 | 23/4/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 2:46.09 33.90 | 18/2/2017 29/4/2017 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 2:51.53 39.02 2:58.42 | 22/4/2017 29/4/2017 29/4/2017 | Zabierzów (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | 1:19.62 1:33.83 | 17/12/2016 25/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:15.05 42.65 | 26/3/2017 | Zakopane (POL) | ||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) | 1:09.28 2:36.65 | 29/4/2017 25/3/2017 | Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 400m dowolny (12) 50m motylkowy (8) | NT 32.13 | 18/2/2017 | Bochnia (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 100m dowolny (5) 100m zmienny (13) | 1:25.66 1:36.89 | 11/3/2017 9/4/2017 | Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Fortuna Karolina | 04 | 03606 | 103606100078 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | 1:15.60 3:05.64 | 26/3/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | |||||||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (6) 200m zmienny (16) | 1:03.67 2:36.96 | 29/4/2017 29/4/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | 1:11.52 2:52.09 | 26/3/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT NT 38.16 | 23/4/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:18.90 1:51.50 | 26/3/2017 19/11/2016 | Zakopane (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) | NT 1:47.13 | 10/12/2016 | Kraków (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:10.97 38.25 | 25/2/2017 28/1/2017 | Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 2:57.86 36.44 | 25/3/2017 28/1/2017 | Zakopane (POL) Kraków (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 200m grzbietowy (9) 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | NT NT 47.93 | 23/4/2017 | Zabierzów (POL) |
|||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | NT NT NT |
||||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606200071 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:06.23 36.44 | 18/2/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | NT 1:31.00 | 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 1:26.58 48.97 3:31.98 | 19/11/2016 18/2/2017 26/3/2017 | Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (6) 400m dowolny (12) | 1:02.86 5:05.55 | 29/4/2017 25/3/2017 | Kraków (POL) Zakopane (POL) |
||
Malarska Julia | 06 | 03606 | 103606600247 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | NT NT |
||||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 103606700248 | 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT 57.67 | 23/4/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) 200m zmienny (15) | 1:43.50 49.86 3:34.88 | 18/2/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Wadowice (POL) |
||
Nocuń Joanna | 06 | 03606 | 103606600249 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:54.92 NT | 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) | ||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT NT 41.86 | 23/4/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:03.42 33.11 | 26/3/2017 18/2/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | 5:32.82 1:30.20 | 25/3/2017 25/2/2017 | Zakopane (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | NT NT |
||||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:17.68 1:41.27 | 26/3/2017 18/2/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | NT 51.33 1:55.46 | 23/4/2017 26/11/2016 | Zabierzów (POL) Tarnów (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:09.44 1:25.71 | 26/3/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:23.52 46.55 | 18/2/2017 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:11.07 33.59 | 19/11/2016 18/2/2017 | Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 400m dowolny (12) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 6:17.90 43.08 3:11.44 | 25/3/2017 | Zakopane (POL) | ||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 400m dowolny (12) 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 4:36.78 33.11 2:28.86 | 11/3/2017 28/1/2017 29/4/2017 | Wadowice (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) | 2:57.93 41.69 | 25/3/2017 29/4/2017 | Zakopane (POL) Kraków (POL) |
||
Stós Maksymilian | 06 | 03606 | 103606700254 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 1:00.35 1:56.84 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (18) | 2:51.14 1:37.89 | 26/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (16) | 1:30.94 2:56.17 | 25/3/2017 11/3/2017 | Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:41.68 NT | 29/4/2017 | Kraków (POL) | ||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | NT NT |
||||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 100m dowolny (6) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 1:39.10 NT 51.82 | 18/2/2017 23/4/2017 | Bochnia (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (6) 400m dowolny (12) | 1:07.45 NT | 26/3/2017 | Zakopane (POL) | ||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 1:27.30 2:53.38 | 26/11/2016 29/4/2017 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 | 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 | 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 100m zmienny (4) 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 13 lat 13 lat 13 lat 12 lat 11 lat 11 lat 12 lat 13 lat 12 lat 11 lat 11 lat | 1:58.63 2:07.79 2:14.64 NT 2:36.65 2:58.72 NT 2:11.22 2:19.48 2:58.58 3:07.70 |
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 103806600043 | 100m klasyczny (17) 100m zmienny (13) | 1:43.40 1:26.86 | ||||
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | 103806700019 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | 5:39.61 3:05.68 |
||||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | NT 35.42 | 23/4/2017 | Zabierzow (POL) |
||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 1:47.24 1:31.52 |
||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 200m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 3:05.32 1:24.27 |
||||
Kostecka Paulina | 04 | 03806 | 103806600030 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | 5:30.55 1:40.10 |
||||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 100m dowolny (6) 100m zmienny (14) | 1:35.58 1:46.01 |
||||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 100m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | NT 1:45.15 |
|||||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 103806600048 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | 1:25.95 3:25.68 |
||||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 48.90 NT |
||||
Smalec Emilia | 04 | 03806 | 103806600036 | 400m dowolny (11) 50m motylkowy (7) | 5:45.02 39.16 | 25/3/2017 19/11/2016 | Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 103806700047 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:37.86 NT |
||||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 200m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 3:21.70 1:38.54 |
||||
Suwała Weronika | 06 | 03806 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | 1:49.02 NT |
|||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:37.59 36.61 | 29/5/2016 26/11/2016 | Wadowice (POL) Tarnow (POL) |
Sokół Mościce Tarnów 1 Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 03806 | 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) | Mężczyzn Mężczyzn | 11 lat 11 lat | 2:15.53 2:46.25 |
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:03.78 31.93 |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:36.01 40.00 | ||||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:40.98 45.71 |
||||
Bigaj Gabriel | 05 | 00806 | 100806700278 | 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 38.00 3:20.00 |
||||
Boba Arkadiusz | 04 | 00806 | 100806200204 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | NT 3:43.05 |
||||
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 100806700282 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | 5:52.41 2:52.37 |
||||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 10806700345 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 39.23 1:35.27 |
||||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | 5:33.40 3:00.33 |
||||
Głogowska Dobromiła | 05 | 00806 | 100806600253 | 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (15) | 3:07.00 3:14.00 |
||||
Jakubik Julia | 05 | 00806 | 100806600250 | 100m dowolny (5) 200m zmienny (15) | 1:19.08 3:04.91 |
||||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 100m dowolny (5) 100m klasyczny (17) | 1:27.00 1:44.13 |
||||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | 37.37 1:24.23 |
||||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 39.00 2:57.00 |
||||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | NT 1:45.06 |
||||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | 1:28.97 NT |
||||
Kowalik Zofia | 04 | 00806 | 100806600206 | 400m dowolny (11) 100m klasyczny (17) | NT 1:34.71 |
||||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 00806 | 100806700295 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (16) | 1:33.00 3:27.00 |
||||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:20.00 39.00 |
||||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:14.76 1:36.01 43.56 |
||||
Marszałek Stanisław | 04 | 00806 | 100806200217 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | NT 3:09.26 |
||||
Matyja Emilia | 04 | 00806 | 100806600202 | 400m dowolny (11) 200m zmienny (15) | NT 3:24.14 |
||||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 100m klasyczny (17) 200m zmienny (15) | 1:33.00 3:01.09 |
||||
Mazur Kamil | 04 | 00806 | 100806700203 | 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (16) | 2:54.17 3:01.65 |
||||
Merkel Ewa | 06 | 00806 | 100806600330 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | NT 42.62 |
||||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 100m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 1:39.70 NT |
||||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 10806600332 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (13) | 1:41.46 43.69 1:26.79 |
||||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 100806700271 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (16) | 1:28.00 3:07.00 |
||||
Mydlarz Maksym | 05 | 00806 | 100806700247 | 100m klasyczny (18) 200m zmienny (16) | 1:47.67 NT |
||||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | NT 3:02.81 |
||||
Opach Michał | 05 | 00806 | 100806700260 | 100m dowolny (6) 50m motylkowy (8) | 1:25.00 45.00 |
||||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:46.00 42.00 |
||||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 100m dowolny (5) 50m motylkowy (7) | 1:23.36 43.10 |
||||
Piela Michał | 04 | 00806 | 100806700297 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | 5:10.00 2:41.00 |
||||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 00806 | 100806700252 | 400m dowolny (12) 200m zmienny (16) | 6:00.65 3:16.73 |
||||
Ryszka Jakub | 04 | 00806 | 100806700298 | 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 45.00 3:18.00 |
||||
Ryszka Kacper | 04 | 00806 | 100806700289 | 50m motylkowy (8) 200m zmienny (16) | 40.00 3:30.00 |
||||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:30.00 1:45.80 |
||||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (7) | 3:18.25 38.50 |
||||
Słomski Jakub | 06 | 00806 | 100806700338 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | NT NT |
||||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 100m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 1:50.07 44.92 |
||||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 200m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | NT 1:37.12 |
||||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (8) | 3:04.71 38.15 |
||||
Wąsik Martyna | 06 | 00806 | 100806600340 | 100m klasyczny (17) 100m zmienny (13) | 1:46.67 1:51.10 |
||||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 100m dowolny (5) 200m grzbietowy (9) | 1:24.00 3:20.48 |
||||
Ławniczak Kamil | 04 | 00806 | 100806700275 | 100m dowolny (6) 200m zmienny (16) | 1:17.17 NT |
||||
Łukaszczyk Konrad | 05 | 00806 | 100806700265 | 100m dowolny (6) 100m klasyczny (18) | 1:28.00 1:48.00 |
UKS Ósemka Oświęcim 1 UKS Ósemka Oświęcim 2 UKS Ósemka Oświęcim 3 Ósemka Oświęcim 1 UKS Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 UKS Ósemka Oświęcim 2 UKS Ósemka Oświęcim 3 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 | 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 | 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 100m zmienny (4) 4 x 100m zmienny (4) 4 x 100m zmienny (4) 4 x 100m zmienny (4) 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m dowolny (19) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 100m zmienny (3) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 13 lat 13 lat 13 lat 11 lat 13 lat 12 lat 13 lat 13 lat 12 lat 11 lat 11 lat 12 lat | 2:05.00 NT NT 2:37.00 5:44.00 5:44.00 NT NT 2:28.00 NT 2:49.00 5:42.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |