Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 3 - 4/6/2017 |
1 - Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK I | 3/6/2017 - 10:05 |
Konkurencja 1 3/6/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 29.72 | 552 | ||||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.34 | 470 | ||||
3. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 31.79 | 451 | ||||
4. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 31.85 | 448 | ||||
5. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.93 | 445 | ||||
6. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 34.30 | 359 | ||||
7. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 34.31 | 358 | ||||
8. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 36.16 | 306 | ||||
9. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 36.93 | 287 | ||||
10. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 37.45 | 275 | ||||
11. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 37.50 | 274 | ||||
12. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 38.45 | 254 | ||||
13. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 38.56 | 252 | ||||
14. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.51 | 234 | ||||
15. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.08 | 194 | ||||
16. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 43.47 | 176 | ||||
17. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.58 | 143 | ||||
DYSKW. | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/6/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.82 | 546 | |||
2. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 34.21 | 361 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 34.38 | 356 | |||
4. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 34.60 | 349 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 34.69 | 347 | |||
6. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 36.22 | 304 | |||
7. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 36.45 | 299 | |||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 36.97 | 286 | |||
9. | Jaśkiewicz Natalia | 05 | Pływak Bochnia | 38.01 | 263 | |||
10. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 38.25 | 258 | |||
11. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 38.65 | 250 | |||
12. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 39.15 | 241 | |||
13. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.48 | 235 | |||
14. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 39.65 | 232 | |||
15. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 42.09 | 194 | |||
16. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 43.34 | 178 | |||
17. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.71 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/6/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 33.40 | 388 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.19 | 362 | |||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 35.06 | 336 | |||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.91 | 288 | |||
5. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 37.39 | 277 | |||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 38.32 | 257 | |||
7. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 38.87 | 246 | |||
8. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 39.88 | 228 | |||
9. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 40.78 | 213 | |||
10. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 40.95 | 211 | |||
11. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 42.28 | 191 | |||
12. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 42.91 | 183 | |||
13. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 44.70 | 162 | |||
14. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 44.85 | 160 | |||
15. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 49.62 | 118 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/6/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 34.64 | 348 | ||||
2. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 41.74 | 199 | ||||
3. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 41.87 | 197 | ||||
4. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 42.40 | 190 | ||||
5. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 43.80 | 172 | ||||
6. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 44.07 | 169 | ||||
7. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 44.18 | 168 | ||||
8. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 45.51 | 153 | ||||
9. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 45.73 | 151 | ||||
10. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 46.38 | 145 | ||||
11. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 46.54 | 143 | ||||
12. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.69 | 142 | ||||
13. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha ASP Kraków | 49.11 | 122 | ||||
14. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 50.24 | 114 | ||||
15. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.95 | 92 | ||||
16. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 54.14 | 91 | ||||
17. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 55.24 | 85 | ||||
DYSKW. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | ||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2017 - 10:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 29.25 | 413 | ||||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 30.14 | 378 | ||||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.89 | 351 | ||||
4. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.59 | 299 | ||||
5. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 33.25 | 281 | ||||
6. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 34.33 | 256 | ||||
7. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 34.37 | 255 | ||||
8. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 34.85 | 244 | ||||
9. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 35.97 | 222 | ||||
10. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 36.77 | 208 | ||||
11. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 36.96 | 205 | ||||
12. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 37.64 | 194 | ||||
13. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.66 | 193 | ||||
14. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 37.75 | 192 | ||||
15. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.01 | 188 | ||||
16. | Kowal Kamil | 04 | Pływak Bochnia | 38.44 | 182 | ||||
17. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 39.68 | 165 | ||||
18. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 39.80 | 164 | ||||
19. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.44 | 156 | ||||
20. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 40.45 | 156 | ||||
DYSKW. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2017 - 10:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 31.03 | 346 | |||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 31.76 | 323 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.20 | 283 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 33.31 | 280 | |||
5. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 35.05 | 240 | |||
6. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 35.94 | 223 | |||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 36.07 | 220 | |||
8. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 39.51 | 167 | |||
9. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.54 | 167 | |||
10. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 39.99 | 162 | |||
11. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.28 | 119 | |||
Przybyla Jakub | 05 | Pływak Bochnia | 44.28 | 119 | ||||
13. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 47.16 | 98 | |||
14. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 48.01 | 93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2017 - 10:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 31.40 | 334 | |||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 35.05 | 240 | |||
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 36.03 | 221 | |||
4. | Kuś Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 36.24 | 217 | |||
5. | Szalecki Oskar | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 37.01 | 204 | |||
6. | Woźnicki Domiik | 06 | Ósemka Oświęcim | 37.08 | 203 | |||
7. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 37.24 | 200 | |||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 37.40 | 198 | |||
9. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 38.58 | 180 | |||
10. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 39.99 | 162 | |||
11. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.28 | 158 | |||
12. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.62 | 154 | |||
13. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 41.24 | 147 | |||
14. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 42.02 | 139 | |||
15. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 45.09 | 113 | |||
16. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 45.30 | 111 | |||
17. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 48.22 | 92 | |||
18. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 48.73 | 89 | |||
19. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 52.38 | 72 | |||
20. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 52.80 | 70 | |||
21. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 53.28 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2017 - 10:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 36.08 | 220 | ||||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 38.98 | 174 | ||||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 39.84 | 163 | ||||
4. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 41.88 | 141 | ||||
5. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 43.61 | 124 | ||||
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.07 | 113 | ||||
7. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 45.11 | 112 | ||||
8. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 45.73 | 108 | ||||
9. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 46.06 | 106 | ||||
10. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 46.92 | 100 | ||||
11. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 47.00 | 99 | ||||
12. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 48.64 | 90 | ||||
13. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 48.82 | 89 | ||||
14. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.24 | 86 | ||||
15. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 49.59 | 84 | ||||
16. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 49.83 | 83 | ||||
17. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 50.17 | 82 | ||||
18. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 50.52 | 80 | ||||
19. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 50.64 | 79 | ||||
20. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 51.00 | 78 | ||||
21. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 53.88 | 66 | ||||
22. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 58.35 | 52 | ||||
DYSKW. | Mółka Matuesz | 07 | STP Nowy Sącz | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/6/2017 - 10:45 | Kobiet, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:15.69 | 544 | A | 30.97 | 34.40 | 35.62 | 34.70 | |
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:16.78 | 531 | A | 30.85 | 34.25 | 35.96 | 35.72 | |
3. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:21.87 | 476 | A | 32.67 | 36.02 | 36.69 | 36.49 | |
4. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 2:22.29 | 471 | A | 30.65 | 35.81 | 38.49 | 37.34 | |
5. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 2:23.01 | 464 | A | 33.20 | 35.93 | 37.03 | 36.85 | |
6. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 2:23.30 | 462 | A | 32.64 | 36.06 | 38.19 | 36.41 | |
7. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 2:24.10 | 454 | R | 32.75 | 35.73 | 37.63 | 37.99 | |
8. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 2:24.69 | 448 | R | 32.95 | 36.49 | 37.93 | 37.32 | |
9. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 2:27.93 | 419 | 32.07 | 37.45 | 40.30 | 38.11 | ||
10. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:29.68 | 405 | 34.23 | 37.04 | 40.36 | 38.05 | ||
11. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 2:30.40 | 399 | 34.16 | 38.04 | 40.31 | 37.89 | ||
12. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:31.27 | 392 | 34.24 | 38.53 | 40.39 | 38.11 | ||
13. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:31.64 | 389 | 34.15 | 38.09 | 40.39 | 39.01 | ||
14. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 2:33.92 | 372 | 33.94 | 37.77 | 41.46 | 40.75 | ||
Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:33.92 | 372 | 35.23 | 39.53 | 40.82 | 38.34 | |||
16. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 2:34.01 | 372 | 34.99 | 38.90 | 41.37 | 38.75 | ||
17. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 2:34.24 | 370 | 35.09 | 39.16 | 40.81 | 39.18 | ||
18. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:34.75 | 366 | 34.91 | 39.39 | 40.59 | 39.86 | ||
19. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:34.95 | 365 | 35.46 | 39.24 | 40.99 | 39.26 | ||
20. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 2:37.66 | 346 | 36.59 | 39.58 | 41.02 | 40.47 | ||
21. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 2:39.52 | 334 | 36.81 | 40.75 | 42.69 | 39.27 | ||
22. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 2:40.31 | 329 | 37.66 | 40.69 | 41.10 | 40.86 | ||
23. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 2:44.76 | 303 | 38.00 | 41.94 | 43.13 | 41.69 | ||
24. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:46.76 | 293 | 37.87 | 43.14 | 43.95 | 41.80 | ||
25. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.03 | 291 | 39.08 | 42.45 | 44.12 | 41.38 | ||
26. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 2:48.82 | 282 | 36.34 | 44.93 | ||||
27. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 2:50.85 | 272 | 38.28 | 44.35 | 46.54 | 41.68 | ||
28. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:52.63 | 264 | 39.57 | 43.74 | ||||
29. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.85 | 258 | 42.31 | 45.37 | 45.33 | 40.84 | ||
30. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 2:55.77 | 250 | 38.21 | |||||
31. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:59.25 | 236 | 47.25 | 46.24 | ||||
32. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 3:04.20 | 217 | 40.50 | 47.46 | 49.10 | 47.14 | ||
33. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:04.46 | 216 | 41.09 | 48.36 | 48.76 | 46.25 | ||
34. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:08.32 | 203 | 43.24 | 49.53 | 49.73 | 45.82 | ||
35. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:10.15 | 197 | 43.01 | 49.43 | 50.21 | 47.50 | ||
36. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:10.17 | 197 | 42.89 | 49.81 | 50.28 | 47.19 | ||
37. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:17.56 | 176 | 45.34 | 51.13 | 52.82 | 48.27 | ||
38. | Mroczek Joanna | 06 | Siemacha ASP Kraków | 3:19.37 | 171 | 42.30 | 52.71 | ||||
39. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:29.55 | 147 | 46.05 | 53.72 | 55.85 | 53.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2017 - 11:12 | Mężczyzn, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Buczkowski Tomasz | 04 | TP Zielona Góra | 2:09.42 | 452 | A | 29.97 | 33.37 | 33.51 | 32.57 | ||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:10.42 | 442 | A | 30.21 | 34.30 | 33.42 | 32.49 | ||
3. | Bawolski Kornel | 04 | TP Zielona Góra | 2:11.62 | 430 | A | 30.40 | 33.85 | 34.55 | 32.82 | ||
4. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:15.37 | 395 | A | 30.08 | 34.60 | 36.47 | 34.22 | ||
5. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:18.75 | 367 | A | 31.15 | 35.17 | 36.85 | 35.58 | ||
6. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 2:19.00 | 365 | A | 1:08.67 | 34.32 | ||||
7. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:19.99 | 357 | R | 32.03 | 36.19 | 37.62 | 34.15 | ||
8. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:20.90 | 350 | R | 31.75 | 35.41 | 36.92 | 36.82 | ||
9. | Grzyb Patryk | 04 | TP Zielona Góra | 2:22.20 | 341 | 33.04 | 35.90 | 37.21 | 36.05 | |||
10. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 2:23.23 | 333 | 33.13 | 36.91 | 37.90 | 35.29 | |||
11. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:23.28 | 333 | 32.60 | 37.05 | 37.73 | 35.90 | |||
12. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:23.76 | 330 | 31.99 | 36.12 | 38.52 | 37.13 | |||
13. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 2:26.22 | 313 | 33.91 | 36.53 | 38.49 | 37.29 | |||
14. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:29.26 | 295 | 32.93 | 38.24 | 39.98 | 38.11 | |||
15. | Wieraszka Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 2:29.87 | 291 | 33.07 | 39.20 | 39.64 | 37.96 | |||
16. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:33.38 | 271 | 35.26 | 40.70 | 40.36 | 37.06 | |||
17. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:34.08 | 268 | 34.49 | 39.40 | 39.99 | 40.20 | |||
18. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 2:34.92 | 263 | 34.88 | 40.29 | 41.48 | 38.27 | |||
19. | Hrechorecki Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 2:36.92 | 253 | 35.81 | 39.36 | |||||
20. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:38.28 | 247 | 36.11 | 40.51 | 42.70 | 38.96 | |||
21. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:40.10 | 239 | 38.35 | 41.58 | 41.83 | 38.34 | |||
22. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:40.42 | 237 | 36.96 | 41.35 | 42.09 | 40.02 | |||
23. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:41.60 | 232 | 37.21 | 41.57 | 42.91 | 39.91 | |||
24. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:41.96 | 230 | 37.83 | 42.26 | 43.30 | 38.57 | |||
25. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:44.25 | 221 | 38.34 | 40.20 | |||||
26. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:45.48 | 216 | 37.82 | 43.24 | 43.09 | 41.33 | |||
27. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 2:48.01 | 206 | 35.89 | 43.53 | 44.75 | 43.84 | |||
28. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:48.10 | 206 | 36.65 | 42.47 | 44.18 | 44.80 | |||
29. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:52.21 | 192 | 37.27 | 44.89 | 45.16 | 44.89 | |||
30. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:52.83 | 190 | 41.56 | 44.45 | 44.43 | 42.39 | |||
31. | Chmielewski Jan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.98 | 186 | 37.47 | 44.57 | 46.35 | 45.59 | |||
32. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:55.85 | 180 | 38.33 | 44.38 | 48.54 | 44.60 | |||
33. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:59.36 | 170 | 40.59 | 45.99 | 47.91 | 44.87 | |||
34. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:59.86 | 168 | 48.11 | 42.54 | |||||
35. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 3:04.82 | 155 | 40.04 | 47.27 | 47.64 | 49.87 | |||
36. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 3:05.48 | 153 | 41.67 | 48.05 | |||||
37. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 3:05.63 | 153 | 42.33 | 46.50 | |||||
38. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:10.64 | 141 | 45.02 | 50.04 | 51.24 | 44.34 | |||
39. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 3:12.39 | 137 | 44.40 | 49.24 | 50.60 | 48.15 | |||
40. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:17.27 | 127 | 42.75 | 50.82 | 52.37 | 51.33 | |||
41. | Stós Maksymilian | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:28.16 | 108 | 45.85 | 53.52 | 54.95 | 53.84 | |||
DYSKW. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | |||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2017 - 11:38 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:18.93 | 493 | 37.15 | 41.78 | ||||
2. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:20.72 | 461 | 37.84 | 42.88 | ||||
3. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:21.48 | 448 | 38.71 | 42.77 | ||||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.54 | 431 | 38.58 | 43.96 | ||||
5. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:23.63 | 414 | 40.09 | 43.54 | ||||
6. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:24.31 | 404 | 39.88 | 44.43 | ||||
7. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:24.74 | 398 | 40.54 | 44.20 | ||||
8. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:25.26 | 391 | 40.24 | 45.02 | ||||
9. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:27.10 | 366 | 41.17 | 45.93 | ||||
10. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:29.67 | 336 | 42.88 | 46.79 | ||||
11. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:30.00 | 332 | 42.06 | 47.94 | ||||
12. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:35.08 | 282 | 43.16 | 51.92 | ||||
13. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:36.25 | 271 | 44.78 | 51.47 | ||||
14. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:39.37 | 247 | 48.10 | 51.27 | ||||
15. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:40.43 | 239 | 46.80 | 53.63 | ||||
16. | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 1:44.78 | 210 | 48.98 | 55.80 | ||||
DYSKW. | Sobczuk Natalia | 04 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2017 - 11:38 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:21.93 | 440 | 39.93 | 42.00 | |||
2. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:22.00 | 439 | 38.97 | 43.03 | |||
3. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:24.66 | 399 | 40.50 | 44.16 | |||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:27.15 | 366 | 41.31 | 45.84 | |||
5. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.12 | 342 | 42.09 | 47.03 | |||
6. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:33.59 | 295 | |||||
7. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:33.99 | 292 | 43.16 | 50.83 | |||
8. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:35.17 | 281 | 45.05 | 50.12 | |||
9. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:35.70 | 276 | 45.78 | 49.92 | |||
10. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:38.66 | 252 | 46.73 | 51.93 | |||
11. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:40.95 | 235 | 47.25 | 53.70 | |||
12. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.14 | 234 | 47.81 | 53.33 | |||
13. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:42.41 | 225 | 49.26 | 53.15 | |||
14. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:43.78 | 216 | 50.33 | 53.45 | |||
15. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:49.25 | 185 | 50.35 | 58.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2017 - 11:38 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:25.42 | 389 | 40.58 | 44.84 | |||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:30.58 | 326 | 42.88 | 47.70 | |||
3. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 1:30.67 | 325 | 42.87 | 47.80 | |||
4. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:30.93 | 322 | 42.23 | 48.70 | |||
5. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:32.25 | 308 | 43.90 | 48.35 | |||
6. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 1:34.94 | 283 | 44.05 | 50.89 | |||
7. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:37.02 | 265 | 46.33 | 50.69 | |||
8. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:40.84 | 236 | 47.52 | 53.32 | |||
9. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:42.11 | 227 | 47.45 | 54.66 | |||
10. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:42.24 | 226 | 47.48 | 54.76 | |||
11. | Limanówka Aleksandra | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:43.20 | 220 | 48.00 | 55.20 | |||
12. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:45.62 | 205 | 48.76 | 56.86 | |||
13. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:47.99 | 192 | 51.98 | 56.01 | |||
14. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:48.12 | 191 | 52.33 | 55.79 | |||
Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:48.12 | 191 | 51.34 | 56.78 | ||||
16. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 1:49.13 | 186 | 50.77 | 58.36 | |||
17. | Mroczek Joanna | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:49.18 | 186 | 49.38 | 59.80 | |||
18. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:49.21 | 186 | 51.06 | 58.15 | |||
19. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 2:02.51 | 131 | 58.53 | 1:03.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2017 - 12:01 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.08 | 390 | 35.76 | 40.32 | |||
2. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.19 | 333 | 37.44 | 42.75 | |||
3. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.24 | 309 | 38.12 | 44.12 | |||
4. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.14 | 299 | 38.90 | 44.24 | |||
5. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.26 | 287 | 39.78 | 44.48 | |||
6. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.12 | 269 | 40.38 | 45.74 | |||
7. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:30.10 | 235 | 42.82 | 47.28 | |||
8. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:31.12 | 227 | 43.05 | 48.07 | |||
9. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:33.82 | 208 | 43.61 | 50.21 | |||
10. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:45.10 | 148 | 50.05 | 55.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2017 - 12:01 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.67 | 283 | 40.75 | 43.92 | ||||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:27.81 | 253 | 42.04 | 45.77 | ||||
3. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:31.03 | 227 | 44.58 | 46.45 | ||||
4. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.35 | 225 | 44.34 | 47.01 | ||||
5. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 1:33.77 | 208 | 44.04 | 49.73 | ||||
6. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 1:34.12 | 206 | 43.89 | 50.23 | ||||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:34.75 | 202 | 45.95 | 48.80 | ||||
8. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:36.32 | 192 | 46.62 | 49.70 | ||||
9. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:37.44 | 185 | 44.94 | 52.50 | ||||
10. | Mydlarz Maksym | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:38.70 | 178 | 46.98 | 51.72 | ||||
11. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:38.82 | 178 | 47.83 | 50.99 | ||||
12. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:40.00 | 171 | 47.89 | 52.11 | ||||
13. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:41.44 | 164 | 48.31 | 53.13 | ||||
14. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:42.67 | 158 | 48.62 | 54.05 | ||||
15. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:47.87 | 137 | 51.55 | 56.32 | ||||
DYSKW. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2017 - 12:01 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:30.43 | 232 | 44.01 | 46.42 | |||
2. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 1:30.48 | 232 | 43.46 | 47.02 | |||
3. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:34.02 | 206 | 44.54 | 49.48 | |||
4. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:36.69 | 190 | 46.63 | 50.06 | |||
5. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.53 | 185 | 46.38 | 51.15 | |||
6. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:40.84 | 167 | 47.98 | 52.86 | |||
7. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:42.58 | 159 | 49.71 | 52.87 | |||
8. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:45.47 | 146 | 49.56 | 55.91 | |||
9. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.69 | 145 | 51.16 | 54.53 | |||
10. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.39 | 142 | 50.38 | 56.01 | |||
11. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.18 | 139 | 52.37 | 54.81 | |||
12. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:49.02 | 132 | 49.63 | 59.39 | |||
13. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:50.51 | 127 | 54.57 | 55.94 | |||
14. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:52.58 | 120 | |||||
15. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 1:54.69 | 113 | 53.61 | 1:01.08 | |||
16. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:56.77 | 108 | 55.53 | 1:01.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2017 - 12:21 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.71 | 513 | 33.11 | 35.60 | ||||
2. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 1:09.18 | 503 | 33.80 | 35.38 | ||||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.06 | 445 | 35.54 | 36.52 | ||||
4. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:15.38 | 389 | 36.49 | 38.89 | ||||
5. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 1:15.60 | 385 | 37.17 | 38.43 | ||||
6. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:16.61 | 370 | 37.57 | 39.04 | ||||
7. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:17.20 | 362 | 37.02 | 40.18 | ||||
8. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:18.37 | 346 | 37.36 | 41.01 | ||||
9. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.67 | 329 | ||||||
10. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:20.33 | 321 | 40.05 | 40.28 | ||||
11. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.68 | 305 | 40.38 | 41.30 | ||||
12. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.74 | 294 | 40.40 | 42.34 | ||||
13. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.96 | 281 | 41.96 | 42.00 | ||||
14. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.97 | 281 | 41.35 | 42.62 | ||||
15. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:28.41 | 241 | 42.56 | 45.85 | ||||
16. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:28.64 | 239 | ||||||
17. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:31.35 | 218 | 44.79 | 46.56 | ||||
18. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:33.84 | 201 | 46.48 | 47.36 | ||||
DYSKW. | Sobczuk Natalia | 04 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:08) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2017 - 12:21 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:08.01 | 529 | 33.23 | 34.78 | |||
2. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:18.44 | 345 | 38.41 | 40.03 | |||
3. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:18.63 | 342 | 38.13 | 40.50 | |||
4. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:18.95 | 338 | 39.07 | 39.88 | |||
5. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.88 | 314 | 39.45 | 41.43 | |||
6. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.78 | 304 | 40.63 | 41.15 | |||
7. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.19 | 300 | 40.32 | 41.87 | |||
8. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 1:23.97 | 281 | 41.03 | 42.94 | |||
9. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:25.73 | 264 | 41.54 | 44.19 | |||
10. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.98 | 253 | 43.11 | 43.87 | |||
11. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.84 | 237 | 43.37 | 45.47 | |||
12. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:29.32 | 233 | 44.53 | 44.79 | |||
13. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:30.75 | 222 | 45.57 | 45.18 | |||
14. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 1:30.98 | 221 | |||||
15. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.56 | 217 | 44.30 | 47.26 | |||
16. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:32.73 | 208 | |||||
17. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:34.38 | 198 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2017 - 12:21 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.72 | 451 | 34.78 | 36.94 | |||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:17.82 | 353 | 37.73 | 40.09 | |||
3. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:21.30 | 310 | 40.49 | 40.81 | |||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:22.00 | 302 | 40.16 | 41.84 | |||
5. | Korcz Kinga | 06 | Omega Olkusz | 1:24.10 | 280 | 40.49 | 43.61 | |||
6. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:30.14 | 227 | 43.05 | 47.09 | |||
7. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 1:30.41 | 225 | |||||
8. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 1:31.54 | 217 | 45.42 | 46.12 | |||
9. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.74 | 215 | |||||
10. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.82 | 208 | 45.37 | 47.45 | |||
11. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:33.05 | 206 | |||||
12. | Limanówka Aleksandra | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:34.81 | 195 | |||||
13. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 1:35.63 | 190 | 46.91 | 48.72 | |||
14. | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 1:35.73 | 189 | 46.36 | 49.37 | |||
15. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.11 | 187 | 46.42 | 49.69 | |||
16. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:39.80 | 167 | |||||
17. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.67 | 163 | 48.88 | 51.79 | |||
18. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.68 | 153 | 50.10 | 52.58 | |||
19. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:44.25 | 147 | 51.46 | 52.79 | |||
20. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:47.37 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2017 - 12:45 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:07.48 | 381 | 32.77 | 34.71 | |||
2. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 1:10.80 | 329 | 34.34 | 36.46 | |||
3. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.82 | 329 | 34.61 | 36.21 | |||
4. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:12.20 | 311 | 35.36 | 36.84 | |||
5. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 1:12.84 | 302 | 34.76 | 38.08 | |||
6. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:12.87 | 302 | 35.89 | 36.98 | |||
7. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.77 | 291 | 35.90 | 37.87 | |||
8. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.67 | 281 | 35.90 | 38.77 | |||
9. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.21 | 264 | 36.92 | 39.29 | |||
10. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.76 | 258 | 37.45 | 39.31 | |||
11. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.91 | 247 | 38.28 | 39.63 | |||
12. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:18.66 | 240 | 38.78 | 39.88 | |||
13. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:20.70 | 222 | 39.55 | 41.15 | |||
14. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.08 | 219 | 39.56 | 41.52 | |||
15. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.50 | 216 | 39.45 | 42.05 | |||
16. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 1:23.49 | 201 | |||||
17. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:25.21 | 189 | 41.61 | 43.60 | |||
18. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:34.35 | 139 | |||||
19. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 1:38.42 | 122 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2017 - 12:45 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:11.83 | 315 | 35.59 | 36.24 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:15.94 | 267 | 36.55 | 39.39 | |||
3. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:20.55 | 224 | 39.66 | 40.89 | |||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:20.66 | 223 | 39.64 | 41.02 | |||
5. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:25.67 | 186 | 42.04 | 43.63 | |||
6. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:26.44 | 181 | 41.77 | 44.67 | |||
7. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:27.01 | 177 | 42.76 | 44.25 | |||
8. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.66 | 167 | 43.04 | 45.62 | |||
9. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:29.54 | 163 | 45.85 | 43.69 | |||
10. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:29.55 | 163 | 44.37 | 45.18 | |||
11. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 1:30.95 | 155 | 44.23 | 46.72 | |||
12. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:33.73 | 142 | 46.46 | 47.27 | |||
13. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:46.10 | 98 | 52.27 | 53.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2017 - 12:45 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.81 | 230 | 39.75 | 40.06 | |||
2. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.56 | 223 | 38.96 | 41.60 | |||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:21.27 | 218 | 38.79 | 42.48 | |||
4. | Woźnicki Domiik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:22.94 | 205 | 40.77 | 42.17 | |||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:23.70 | 199 | 40.96 | 42.74 | |||
6. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:23.88 | 198 | 40.68 | 43.20 | |||
7. | Kuś Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:24.53 | 193 | 41.45 | 43.08 | |||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:25.96 | 184 | 41.91 | 44.05 | |||
9. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:26.90 | 178 | 42.40 | 44.50 | |||
10. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:27.45 | 175 | 42.63 | 44.82 | |||
Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:27.45 | 175 | ||||||
12. | Szalecki Oskar | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:31.48 | 152 | 44.57 | 46.91 | |||
13. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.25 | 149 | 45.08 | 47.17 | |||
14. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 1:32.26 | 149 | 45.20 | 47.06 | |||
15. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:33.46 | 143 | |||||
16. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:34.82 | 137 | |||||
17. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.10 | 131 | 46.21 | 49.89 | |||
18. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:39.25 | 119 | 48.26 | 50.99 | |||
19. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.56 | 115 | 50.28 | 50.28 | |||
20. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 1:44.96 | 101 | |||||
21. | Kordiak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.29 | 100 | |||||
22. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:46.10 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2017 - 13:08 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:13.38 | 460 | 33.86 | 39.52 | |||
2. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:13.60 | 456 | 34.49 | 39.11 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:14.83 | 434 | 36.30 | 38.53 | |||
4. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:16.19 | 411 | 36.29 | 39.90 | |||
5. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 1:16.27 | 410 | 32.97 | 43.30 | |||
6. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:17.92 | 384 | 37.69 | 40.23 | |||
7. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:19.07 | 368 | 37.49 | 41.58 | |||
8. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.08 | 354 | 39.67 | 40.41 | |||
9. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:20.32 | 351 | 37.40 | 42.92 | |||
10. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:20.62 | 347 | 37.01 | 43.61 | |||
11. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:20.94 | 343 | 39.09 | 41.85 | |||
12. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.98 | 342 | 38.16 | 42.82 | |||
13. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.89 | 331 | 40.45 | 41.44 | |||
14. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 1:25.48 | 291 | 41.23 | 44.25 | |||
15. | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 1:31.92 | 234 | 43.16 | 48.76 | |||
16. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:39.15 | 186 | 48.11 | 51.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2017 - 13:08 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.65 | 614 | 31.36 | 35.29 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:11.36 | 500 | 33.39 | 37.97 | |||
3. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:12.96 | 468 | 35.26 | 37.70 | |||
4. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:19.22 | 366 | 39.33 | 39.89 | |||
5. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.78 | 345 | 38.72 | 42.06 | |||
6. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.99 | 342 | 38.94 | 42.05 | |||
7. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:24.21 | 304 | 39.85 | 44.36 | |||
8. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 1:24.78 | 298 | 38.22 | 46.56 | |||
9. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.94 | 296 | 40.12 | 44.82 | |||
10. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:25.04 | 295 | 39.05 | 45.99 | |||
11. | Jaśkiewicz Natalia | 05 | Pływak Bochnia | 1:25.33 | 292 | 40.10 | 45.23 | |||
12. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:25.49 | 291 | 39.44 | 46.05 | |||
13. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:27.60 | 270 | 42.25 | 45.35 | |||
14. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:27.82 | 268 | 40.66 | 47.16 | |||
15. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.02 | 266 | |||||
16. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.35 | 263 | 40.68 | 47.67 | |||
17. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:29.42 | 254 | 41.22 | 48.20 | |||
18. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.92 | 250 | 42.69 | 47.23 | |||
19. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.48 | 237 | 44.27 | 47.21 | |||
20. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:33.26 | 224 | 46.14 | 47.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2017 - 13:08 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:17.88 | 385 | 37.38 | 40.50 | |||
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:19.91 | 356 | 36.80 | 43.11 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.72 | 346 | 37.19 | 43.53 | |||
4. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.02 | 342 | 37.37 | 43.65 | |||
5. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:22.06 | 329 | 38.28 | 43.78 | |||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:23.56 | 311 | 39.76 | 43.80 | |||
7. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 1:25.46 | 291 | 40.36 | 45.10 | |||
8. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.01 | 286 | 41.50 | 44.51 | |||
9. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:28.33 | 264 | 43.42 | 44.91 | |||
10. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.42 | 263 | 41.65 | 46.77 | |||
11. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.95 | 258 | 41.03 | 47.92 | |||
12. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 1:29.88 | 250 | 41.89 | 47.99 | |||
13. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:31.50 | 237 | 42.05 | 49.45 | |||
14. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.55 | 222 | 43.66 | 49.89 | |||
15. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:33.65 | 221 | |||||
16. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.04 | 212 | 43.49 | 51.55 | |||
17. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.21 | 204 | 43.66 | 52.55 | |||
18. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.92 | 199 | 46.60 | 50.32 | |||
19. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:37.70 | 195 | 47.16 | 50.54 | |||
20. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.60 | 184 | |||||
21. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.72 | 178 | 49.69 | 51.03 | |||
22. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:41.38 | 174 | 47.74 | 53.64 | |||
23. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:46.17 | 152 | 49.24 | 56.93 | |||
24. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:51.02 | 133 | 56.37 | 54.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2017 - 13:08 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 1:20.33 | 351 | 35.73 | 44.60 | ||||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.88 | 268 | 42.12 | 45.76 | ||||
3. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 1:28.03 | 266 | 42.83 | 45.20 | ||||
4. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:31.17 | 240 | 43.32 | 47.85 | ||||
5. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 1:31.94 | 234 | 43.57 | 48.37 | ||||
6. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:32.26 | 231 | 20.59 | 1:11.67 | ||||
7. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:33.50 | 222 | 43.23 | 50.27 | ||||
8. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.03 | 205 | 45.46 | 50.57 | ||||
9. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:37.30 | 197 | 43.60 | 53.70 | ||||
10. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 1:38.36 | 191 | ||||||
11. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha ASP Kraków | 1:38.70 | 189 | ||||||
12. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:40.42 | 179 | 45.77 | 54.65 | ||||
13. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:41.19 | 175 | ||||||
14. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 1:41.57 | 173 | 49.19 | 52.38 | ||||
15. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:46.87 | 149 | 50.81 | 56.06 | ||||
16. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:53.82 | 123 | 55.00 | 58.82 | ||||
17. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:54.39 | 121 | 53.06 | 1:01.33 | ||||
18. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:55.52 | 118 | 52.91 | 1:02.61 | ||||
19. | Wuszczewska Marcelina | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:57.12 | 113 | 56.92 | 1:00.20 | ||||
DYSKW. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:08) | |||||||||||
DYSKW. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2017 - 13:42 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Buczkowski Tomasz | 04 | TP Zielona Góra | 1:07.41 | 424 | 31.25 | 36.16 | ||||
2. | Bawolski Kornel | 04 | TP Zielona Góra | 1:08.86 | 398 | 32.24 | 36.62 | ||||
3. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:09.72 | 383 | 32.32 | 37.40 | ||||
4. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.89 | 364 | 33.10 | 37.79 | ||||
5. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:15.22 | 305 | 35.58 | 39.64 | ||||
6. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:15.27 | 304 | 36.71 | 38.56 | ||||
7. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.71 | 299 | 34.32 | 41.39 | ||||
8. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.78 | 298 | 35.02 | 40.76 | ||||
9. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.54 | 289 | 35.00 | 41.54 | ||||
10. | Wieraszka Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 1:18.52 | 268 | 35.59 | 42.93 | ||||
11. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:20.37 | 250 | 38.54 | 41.83 | ||||
12. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 1:21.35 | 241 | 39.40 | 41.95 | ||||
13. | Hrechorecki Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 1:21.61 | 239 | 37.93 | 43.68 | ||||
14. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.33 | 232 | 40.27 | 42.06 | ||||
15. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:22.58 | 230 | 41.14 | 41.44 | ||||
16. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.00 | 211 | 41.33 | 43.67 | ||||
17. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:25.51 | 207 | 41.64 | 43.87 | ||||
18. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.70 | 206 | 41.35 | 44.35 | ||||
19. | Kowal Kamil | 04 | Pływak Bochnia | 1:25.99 | 204 | 39.63 | 46.36 | ||||
20. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:26.40 | 201 | 41.12 | 45.28 | ||||
21. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:26.57 | 200 | 40.90 | 45.67 | ||||
22. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:30.48 | 175 | 42.40 | 48.08 | ||||
23. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 1:30.58 | 174 | 43.52 | 47.06 | ||||
DYSKW. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:33) | |||||||||||
DYSKW. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:44) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2017 - 13:42 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:11.58 | 354 | 32.92 | 38.66 | ||||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.45 | 341 | 34.23 | 38.22 | ||||
3. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.90 | 275 | 36.83 | 41.07 | ||||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:18.33 | 270 | 36.69 | 41.64 | ||||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:20.16 | 252 | 37.12 | 43.04 | ||||
6. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:23.72 | 221 | 38.60 | 45.12 | ||||
Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.72 | 221 | 38.83 | 44.89 | |||||
8. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:24.46 | 215 | 38.79 | 45.67 | ||||
9. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:25.43 | 208 | 39.02 | 46.41 | ||||
10. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.90 | 205 | 39.64 | 46.26 | ||||
11. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:27.44 | 194 | 42.95 | 44.49 | ||||
12. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:28.54 | 187 | 42.94 | 45.60 | ||||
13. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.65 | 186 | 44.78 | 43.87 | ||||
14. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:28.71 | 186 | 40.46 | 48.25 | ||||
15. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:28.89 | 185 | 42.58 | 46.31 | ||||
16. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:29.18 | 183 | 43.61 | 45.57 | ||||
17. | Mydlarz Maksym | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:30.56 | 175 | 43.84 | 46.72 | ||||
18. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:30.62 | 174 | 42.25 | 48.37 | ||||
19. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:33.35 | 159 | 44.52 | 48.83 | ||||
20. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:36.75 | 143 | 46.12 | 50.63 | ||||
21. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.95 | 138 | 45.77 | 52.18 | ||||
22. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:38.25 | 137 | 46.88 | 51.37 | ||||
23. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:55.62 | 84 | 55.30 | 1:00.32 | ||||
DYSKW. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | ||||||||
M5 - Nierównoczesna praca ramion (Czas: 13:29) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2017 - 13:42 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 1:15.79 | 298 | 36.00 | 39.79 | ||||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.22 | 251 | 36.44 | 43.78 | ||||
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:23.31 | 224 | 38.19 | 45.12 | ||||
4. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.10 | 218 | 39.00 | 45.10 | ||||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.99 | 211 | 41.11 | 43.88 | ||||
6. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:25.83 | 205 | ||||||
7. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:26.01 | 204 | 41.18 | 44.83 | ||||
8. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.54 | 193 | 42.22 | 45.32 | ||||
9. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:28.12 | 190 | 42.05 | 46.07 | ||||
10. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:28.51 | 187 | 42.73 | 45.78 | ||||
11. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.51 | 181 | 43.11 | 46.40 | ||||
12. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.06 | 177 | 41.68 | 48.38 | ||||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:30.06 | 177 | 43.35 | 46.71 | |||||
14. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 1:30.82 | 173 | 45.49 | 45.33 | ||||
15. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 1:31.16 | 171 | 42.85 | 48.31 | ||||
16. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.87 | 167 | 45.63 | 46.24 | ||||
17. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 1:32.50 | 164 | 37.87 | 54.63 | ||||
18. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:33.89 | 157 | 45.45 | 48.44 | ||||
19. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.49 | 144 | 43.58 | 52.91 | ||||
Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:36.49 | 144 | 44.88 | 51.61 | |||||
21. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:40.85 | 126 | 48.66 | 52.19 | ||||
22. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:42.78 | 119 | ||||||
23. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:46.02 | 109 | 51.86 | 54.16 | ||||
24. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:46.39 | 107 | 54.22 | 52.17 | ||||
25. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:46.43 | 107 | 51.88 | 54.55 | ||||
26. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:49.61 | 98 | 54.50 | 55.11 | ||||
27. | Stós Maksymilian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:49.89 | 97 | 51.06 | 58.83 | ||||
DYSKW. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:44) | |||||||||||
DYSKW. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 13:42) | |||||||||||
DYSKW. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:40) | |||||||||||
DYSKW. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:38) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2017 - 13:42 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:23.90 | 220 | 38.58 | 45.32 | ||||
2. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 1:31.17 | 171 | 41.34 | 49.83 | ||||
3. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 1:32.90 | 162 | 43.31 | 49.59 | ||||
4. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:33.69 | 158 | 42.28 | 51.41 | ||||
5. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 1:35.02 | 151 | 46.05 | 48.97 | ||||
6. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:36.09 | 146 | 44.64 | 51.45 | ||||
7. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.64 | 144 | 46.80 | 49.84 | ||||
8. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.68 | 143 | 46.95 | 49.73 | ||||
9. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 1:37.74 | 139 | 45.06 | 52.68 | ||||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:37.94 | 138 | 48.25 | 49.69 | ||||
11. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:38.37 | 136 | 45.24 | 53.13 | ||||
12. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 1:39.24 | 133 | 45.84 | 53.40 | ||||
13. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.17 | 129 | 47.49 | 52.68 | ||||
14. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:41.09 | 125 | 45.00 | 56.09 | ||||
15. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.23 | 121 | 47.25 | 54.98 | ||||
16. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:42.86 | 119 | 51.46 | 51.40 | ||||
17. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 1:43.25 | 118 | 49.02 | 54.23 | ||||
18. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:44.22 | 114 | 48.11 | 56.11 | ||||
19. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:44.63 | 113 | 50.53 | 54.10 | ||||
20. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 1:44.73 | 113 | 49.50 | 55.23 | ||||
21. | Mółka Matuesz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:46.25 | 108 | 50.31 | 55.94 | ||||
22. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 1:52.95 | 90 | 48.76 | 1:04.19 | ||||
DYSKW. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:54) | |||||||||||
DYSKW. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | ||||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (Czas: 13:42) | |||||||||||
DYSKW. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:37) | |||||||||||
DYSKW. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:40) | |||||||||||
DYSKW. | Wrześniak Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2017 - 14:25 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 2:03.15 | 448 |
Buła Bianka Bajorek Marysia | 05 04 | +0,78 +0,64 | 30.78 31.18 | Cyganek Nina Godlewska Zofia | 05 04 | +0,56 +0,60 | 31.68 29.51 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:03.85 | 440 |
Banaszkiewicz Oliwia Gałka Katarzyna | 04 04 | +0,84 +0,63 | 31.35 32.56 | Błyskuń Amelia Jeleń Katarzyna | 04 04 | +0,23 +0,29 | 30.91 29.03 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:07.57 | 403 |
Piotrowicz Martyna Plucińska Klaudia | 04 04 | +0,77 +0,69 | 31.57 31.86 | Larysz Wiktoria Basista Barbara | 04 04 | +0,50 +0,55 | 33.32 30.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2017 - 14:25 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:11.57 | 367 |
Bukowska Aleksandra Ryba Monika | 05 05 | +0,78 +0,52 | 33.90 34.03 | Janik Anna Brzoza Lena | 05 06 | +0,52 +0,64 | 32.61 31.03 |
2. | Com Com Zone 1 | Siemacha ASP Kraków | 2:12.59 | 359 |
Włosik Wiktoria Orzechowska Wiktoria | 05 05 | +0,74 +0,61 | 33.10 33.86 | Weiss Weronika Kercel Emilia | 05 05 | +0,64 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:14.61 | 343 |
Guzik Karolina Rębiasz Martyna | 05 05 | +0,84 +0,37 | 33.81 33.02 | Cicha Aleksandra Zawodny Oliwia | 05 05 | +0,71 +0,60 | 34.73 33.05 |
4. | STP 12 | STP Nowy Sącz | 2:17.32 | 323 |
Brońska Julia Trojanowska Julia | 05 06 | +0,99 +0,54 | 33.93 34.84 | Połeć Julia Migacz Anna | 05 05 | +0,41 +0,64 | 35.84 32.71 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:22.58 | 288 |
Mayerberg Anna Jakubik Julia | 05 05 | +0,91 +0,64 | 33.59 35.02 | Kryza Maja Szczurek Julia | 05 05 | +0,57 +0,57 | 38.03 35.94 |
6. | Com Com Zone 2005 NH | Siemacha ASP Kraków | 2:26.33 | 267 |
Gniewek Oliwia Kołodziejczyk Agata | 05 05 | 38.81 34.21 | Małysza Julia Pituła Julia | 05 05 | 36.73 36.58 |
7. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:29.10 | 252 |
Karolus Olga Balon Adrianna | 05 05 | 36.56 37.38 | Głogowska Dobromiła Ćwiękała Hanna | 05 05 | 37.40 37.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2017 - 14:25 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:12.61 | 358 |
Jarosz Helena Kaszuba Maja | 06 06 | +0,82 +0,67 | 32.77 34.44 | Tomsia Oliwia Janik Julia | 06 06 | +0,71 +0,51 | 33.04 32.36 |
2. | Com Com Zone 2006 | Siemacha ASP Kraków | 2:24.14 | 279 |
Ilnicka Amelia Filipiak Julia | 06 06 | +0,59 | 37.03 36.68 | Limanówka Aleksandra Smurzyńska Julia | 06 06 | 37.87 32.56 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:25.87 | 269 |
Juda Aleksandra Miodońska Wiktoria | 06 06 | +0,94 +0,51 | 34.74 35.45 | Merkel Ewa Telesiewicz Martyna | 06 06 | +0,72 +0,49 | 39.56 36.12 |
4. | Miechów | CKiS Miechów | 2:32.70 | 235 |
Micyk Wiktoria Jakubas Oliwia | 06 06 | +0,80 +0,74 | 37.52 39.83 | Banach Oliwia Janczyk Nikola | 06 06 | +0,45 +0,63 | 35.93 39.42 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:35.10 | 224 |
Dziekanowska Martyna Iwaniuk Julia | 06 06 | +0,91 +0,68 | 38.00 41.19 | Jankowiak Oliwia Kostiuczuk Lidia | 06 06 | +0,67 +0,46 | 39.23 36.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2017 - 14:25 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:34.89 | 225 |
Baranowska Hanna Basista Karolina | 07 07 | +0,98 +0,71 | 34.88 | Stanek Magdalena Bugajska Marcelina | 07 07 | +0,93 | 43.70 |
2. | STP 10 | STP Nowy Sącz | 2:37.63 | 213 |
Gromala Julia Budnik Małgorzata | 07 07 | +0,80 +0,40 | 37.73 39.76 | Lachor Wiktoria Piętka Zuzanna | 07 07 | +0,52 |
3. | Solne Miasto 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.32 | 175 |
Zawiślan Julia Cholewa Hanna | 07 07 | +0,83 +0,50 | 41.45 | Dulak Emilia Wuszczewska Marcelina | 07 07 | +0,51 | 43.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2017 - 14:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:55.39 | 366 |
Luberda Wiktor Zaczyński Filip | 04 04 | +0,94 +0,33 | 29.83 28.33 | Bryg Bartosz Stanek Kacper | 04 04 | +0,43 +0,39 | 29.41 27.82 |
2. | STP 13 | STP Nowy Sącz | 1:59.64 | 329 |
Tomaniewski Filip Kulig Bartosz | 04 04 | +0,85 +0,60 | 30.45 29.62 | Sadowy Piotr Mordarski Filip | 04 05 | +0,82 +0,81 | 30.48 29.09 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:04.46 | 292 |
Dziedzic Bartosz Ciapała Jarosław | 04 04 | +0,47 | 31.45 32.62 | Kłaput Maciej Dziedzic Mikołaj | 04 04 | 30.12 30.27 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:06.69 | 277 |
Bajgrowicz Paweł Pieróg Adam | 04 04 | +0,89 +0,85 | 32.39 32.99 | Kosiba Szymon Staszowski Jakub | 05 04 | +0,70 +0,55 | 32.47 28.84 |
5. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:09.53 | 259 |
Stefanowski Maciej Ziółko Wiktor | 04 05 | +0,79 +0,59 | 31.74 33.07 | Pajerski Jakub Płusa Maksymilian | 05 04 | +0,46 +0,44 | 32.85 31.87 |
6. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:09.82 | 257 |
Cierpiał Wiktor Nosal Miłosz | 04 04 | +0,80 +0,65 | 32.65 32.13 | Drabczyk Krystian Piela Michał | 04 04 | +0,70 +0,75 | 34.93 30.11 |
7. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:17.59 | 216 |
Kołodziejczyk Eryk Mazur Kamil | 04 04 | +1,16 +0,62 | 33.74 34.95 | Ryszka Kacper Juda Dominik | 04 04 | +0,72 +0,39 | 36.24 32.66 |
8. | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:21.37 | 199 |
Mazur Maksymilian Kruczek Hubert | 04 04 | +0,94 | Dadej Jakub Tokarz Dawid | 05 04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2017 - 14:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:10.65 | 252 |
Dybowski Antoni Tetlak Maciej | 05 05 | +0,84 +0,71 | 33.56 33.83 | Różycki Ignacy Gościński Jakub | 05 05 | +0,63 +0,52 | 34.26 29.00 |
2. | Com Com Zone 2005 NH | Siemacha ASP Kraków | 2:18.13 | 213 |
Kamiński Bartosz Szczepanik Kacper | 05 05 | 31.41 33.63 | Knapik Michał Sikora Olgierd | 05 05 | 34.57 38.52 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:25.27 | 183 |
Jakubiec Paweł Mordarski Szymon | 05 05 | +0,66 | Ptaszyński Stanisław Mydlarz Maksym | 05 05 | +0,71 +0,67 | 36.47 35.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2017 - 14:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:13.23 | 238 |
Korman Filip Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | +0,90 +0,38 | 34.10 34.96 | Szalecki Oskar Jarząb Tymoteusz | 06 06 | +0,68 +0,04 | 33.03 31.14 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:14.35 | 232 |
Giec Kacper Mędrek Krzysztof | 07 06 | +0,98 | 33.46 34.42 | Choma Maksym Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 | +0,63 | 33.10 33.37 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:19.87 | 205 |
Hańderek Mateusz Caba Stanisław | 06 06 | +0,81 +0,87 | 34.30 35.28 | Nogieć Leon Rydzewski Szczepan | 06 06 | +0,77 +0,71 | 37.05 33.24 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:21.29 | 199 |
Machulak Kamil Woźnicki Domiik | 06 06 | +0,93 +0,45 | 34.41 | Wilczak Szymon Merta Miłosz | 06 06 | +0,50 | 35.90 |
5. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 2:37.06 | 145 |
Stawarz Natanael Maniawski Tomasz | 06 06 | +0,75 +0,63 | 37.13 38.64 | Skibka Kacper Sobiechowski Igor | 06 06 | -0,02 +0,48 | 38.61 42.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2017 - 14:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:39.31 | 139 |
Żarnowiec Michał Ciapuła Michał | 07 07 | +0,99 +1,53 | 41.54 | Konopczyński Szymon Kos Maciej | 07 07 |
2. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:40.37 | 136 |
Wawro Jakub Dawiec Teodor | 07 07 | +1,03 +0,38 | 38.96 41.41 | Zając Maciej Olszewski Eryk | 07 07 | +0,53 +0,51 | 39.73 40.27 |
3. | Solne Miasto 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.60 | 136 |
Kuna Jakub Gąsiorek Wiktor | 07 07 | +0,82 +0,62 | 41.31 38.95 | Przystał Antonio Żmijewski Borys | 07 07 | +0,51 +0,55 | 40.84 39.50 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |