Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 17 - 18/6/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 5:33.51 1:24.25 2:50.26 2:55.22 | 26/11/2016 17/12/2016 22/4/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gurgul Julia | 04 | 01506 | 101506600026 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:12.09 1:27.10 3:16.60 1:30.79 | 4/6/2017 3/6/2017 26/3/2017 25/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:05.69 2:21.31 1:08.56 2:28.32 | 26/3/2017 25/3/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:22.54 2:57.93 1:23.71 2:59.05 | 3/6/2017 3/6/2017 4/6/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:10.12 |
Gicala Patrycja Gurgul Julia | 04 04 | Mikulska Oliwia Masiuk Ksawery | 04 04 |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:23.46 |
Gicala Patrycja Mikulska Oliwia | 04 04 | Masiuk Ksawery Gurgul Julia | 04 04 |
Gawron Paula | 04 | 01808 | 101808600029 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:03.22 4:54.38 1:11.28 2:34.03 | 9/4/2017 25/3/2017 23/4/2017 26/3/2017 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Bienia Maciej | 04 | 00108 | 100108700131 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:13.64 5:52.09 1:30.26 3:02.81 | 9/4/2017 18/2/2017 25/3/2017 9/4/2017 | Stalowa Wola (POL) Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Kokoszka Oliwier | 04 | 00108 | 100108700122 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:06.01 5:29.36 1:16.85 2:50.83 | 9/4/2017 25/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rokita Martyna | 04 | 00108 | 100108600127 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:11.08 5:36.87 1:14.15 2:41.95 | 23/4/2017 25/3/2017 9/4/2017 8/4/2017 | Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:09.52 1:19.62 3:00.56 1:24.32 | 4/6/2017 10/12/2016 25/3/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:05.80 5:06.81 1:20.59 2:56.99 | 13/5/2017 13/5/2017 25/3/2017 18/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:15.61 1:34.93 3:12.97 1:41.35 | 29/4/2017 25/2/2017 25/3/2017 25/3/2017 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:10.82 1:22.64 2:51.39 1:25.34 | 29/4/2017 20/3/2016 19/3/2016 17/12/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:12.02 5:32.68 1:25.26 3:08.50 | 29/4/2017 25/3/2017 3/6/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:15.82 2:40.49 1:23.97 2:49.35 | 26/3/2017 25/3/2017 26/11/2016 25/2/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:11.99 5:58.37 1:30.68 1:22.47 | 4/6/2017 25/3/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:05.34 5:13.92 1:22.67 2:55.36 | 29/4/2017 13/5/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:07.15 5:03.87 1:15.97 2:38.28 | 18/2/2017 11/3/2017 11/3/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Zakopane (POL) |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:05.32 |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:10.55 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:17.35 |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:32.53 |
Ellgoth Szymon | 04 | 03611 | 103611700202 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 4:34.85 1:07.54 2:23.37 2:29.10 | 3/2/2017 8/6/2017 7/6/2017 7/6/2017 | Katowice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Kwiecien Paweł | 04 | 03611 | 103611700213 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:11.52 2:33.59 1:19.34 2:49.28 | 25/3/2017 24/2/2017 24/3/2017 8/6/2017 | Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Marczak Marta | 04 | 03611 | 103611600214 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) | 1:05.44 1:12.16 1:29.38 1:19.24 | 25/3/2017 25/3/2017 22/6/2016 22/6/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Bocian Roksana | 04 | 04911 | 104911600060 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:01.96 4:43.40 1:09.64 2:31.89 | 8/6/2017 12/5/2017 7/6/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Browarska Emilia | 04 | 04911 | 104911600033 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:03.84 4:47.75 1:11.46 NT | 27/5/2017 7/6/2017 7/6/2017 | Wieliczka (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Browarski Maciej | 04 | 04911 | 104911700034 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:04.87 4:56.47 1:15.26 2:46.13 | 13/5/2017 12/5/2017 7/6/2017 24/3/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 104911700028 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 56.48 4:16.53 1:23.82 2:18.11 | 7/6/2017 12/5/2017 13/2/2016 27/4/2017 | Radlin (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Pierchała Maksymilian | 04 | 04911 | 104911700030 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.84 2:29.54 1:06.22 2:29.77 | 8/6/2017 7/6/2017 7/6/2017 8/4/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Czestochowa (POL) |
||
Smolarek Alina | 04 | 04911 | 104911600025 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:08.28 5:08.16 1:35.15 2:53.11 | 13/5/2017 3/2/2017 24/3/2017 25/3/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Wolny Natalia | 04 | 04911 | 104911600026 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:04.31 4:50.93 1:24.10 NT | 8/6/2017 24/3/2017 24/3/2017 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
Jedność 32 Przyszowice 1 | 04911 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:55.69 |
Kalkan Jakub Wolny Natalia | 04 04 | Bocian Roksana Pierchała Maksymilian | 04 04 |
Jedność 32 Przyszowice 1 | 04911 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:07.91 |
Browarska Emilia Kalkan Jakub | 04 04 | Pierchała Maksymilian Bocian Roksana | 04 04 |
Baran Julia | 04 | 00308 | 100308600117 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 5:42.76 1:33.35 3:19.10 3:00.25 | 25/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 26/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gajda Maksymilian | 04 | 00308 | 100308700115 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:14.19 5:52.87 1:30.06 3:22.25 | 9/4/2017 25/3/2017 8/4/2017 26/3/2017 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szymaszek Natalia | 04 | 00308 | 100308600157 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:28.41 3:11.01 1:31.23 3:21.76 | 4/2/2017 25/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Tarasek Mikołaj | 04 | 00308 | 100308700118 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:21.60 1:33.10 3:19.97 1:54.02 | 9/4/2017 9/4/2017 25/3/2017 25/3/2017 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Tarasek Wiktor | 04 | 00308 | 100308700119 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:10.96 6:05.82 1:26.36 3:01.24 | 26/3/2017 19/11/2016 8/4/2017 26/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Zima Igor | 04 | 00308 | 100308700123 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:08.59 5:26.41 1:16.42 2:40.33 | 26/3/2017 18/2/2017 26/3/2017 8/4/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Żegleń Michał | 04 | 00308 | 100308700128 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 3:31.20 1:35.06 3:16.81 3:07.72 | 18/6/2016 25/3/2017 26/3/2017 26/3/2017 | Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Bobry Dębica 1 | 00308 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:10.55 |
Bobry Dębica 1 | 00308 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:30.28 |
Barnas Gabriela | 04 | 00508 | 100508600256 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:22.87 2:57.47 1:16.85 2:44.10 | 18/2/2017 4/2/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Mielec (POL) Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Bryk Wiktoria | 04 | 00508 | 100508257 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 5:38.21 1:27.67 3:16.92 1:32.83 | 19/3/2016 20/11/2016 18/6/2016 18/6/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Divile Alicja | 04 | 00508 | 100508600225 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 5:38.89 1:16.07 2:44.67 2:55.21 | 18/2/2017 26/3/2017 25/3/2017 23/4/2017 | Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Ertanowski Igor | 04 | 00508 | 100508700258 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:09.06 5:18.57 1:20.93 2:50.57 | 18/2/2017 23/4/2016 25/3/2017 18/2/2017 | Mielec (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) |
||
Kacwin Samanta | 04 | 00508 | 100508600260 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:08.78 1:14.70 2:40.40 1:29.53 | 26/3/2017 4/2/2017 25/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kokoszka Patrycja | 04 | 00508 | 100508600262 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:06.01 4:55.86 1:13.48 2:43.82 | 26/3/2017 25/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kędzior Daria | 04 | 00508 | 100508600261 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:21.88 3:27.19 1:34.54 3:28.62 | 26/3/2017 18/6/2016 18/6/2016 23/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Debica (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Marcinek Liberto | 04 | 00508 | 100508700265 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:11.43 5:27.51 1:15.42 2:40.67 | 18/2/2017 25/3/2017 18/2/2017 25/3/2017 | Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Ikar Mielec 1 | 00508 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:05.97 |
Ikar Mielec 2 | 00508 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:13.51 |
Ikar Mielec 1 | 00508 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:18.29 |
Ikar Mielec 2 | 00508 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:29.16 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:09.37 1:32.17 1:24.28 2:54.37 | 4/6/2017 25/2/2017 25/3/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:31.35 3:18.89 1:35.72 3:29.16 | 3/6/2017 19/11/2016 5/3/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Myslenice (POL) Bochnia (POL) |
||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:17.58 1:25.21 3:05.18 NT | 26/3/2017 3/6/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:19.02 1:33.84 3:18.04 1:40.19 | 4/6/2017 3/6/2017 25/3/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:10.35 1:37.47 3:32.18 1:38.23 | 26/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 19/3/2016 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:04.36 1:17.61 2:46.24 1:21.75 | 4/6/2017 26/3/2017 3/6/2017 25/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:15.97 1:21.61 2:56.83 1:35.70 | 25/6/2016 26/3/2017 25/3/2017 14/5/2017 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) Herby (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:16.10 3:55.31 1:33.07 3:26.47 | 4/6/2017 11/6/2016 14/5/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) |
||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:24.82 1:25.82 3:10.63 1:37.90 | 27/11/2016 14/5/2017 25/3/2017 25/3/2017 | Kozy (POL) Herby (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
MKS Jordan Kraków | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:08.64 |
MKS Jordan Kraków II | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:21.70 |
MKS Jordan Kraków | 00106 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:28.22 |
MKS Jordan Kraków II | 00106 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:37.88 |
Kowolik Alex | 04 | 01011 | 101011700084 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:02.83 4:38.38 1:11.86 1:13.84 | 8/6/2017 7/6/2017 25/3/2017 22/4/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ochman Mateusz | 04 | 01011 | 101011700086 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) | 1:08.14 1:20.85 1:38.10 1:52.09 | 8/6/2017 25/3/2017 4/2/2017 8/10/2016 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Plewka Przemysław | 04 | 01011 | 101011700100 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:28.08 2:53.09 1:14.56 2:42.09 | 14/5/2017 8/6/2017 7/6/2017 7/6/2017 | Herby (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Żegleń Miłosz | 04 | 01011 | 101011700091 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 2:32.86 1:20.77 2:52.97 2:34.71 | 24/3/2017 7/6/2017 8/6/2017 7/6/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
Park Wodny Tarn. Góry 1 | 01011 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:01.03 |
Kowolik Alex Plewka Przemysław | 04 04 | Żegleń Miłosz Ochman Mateusz | 04 04 |
Park Wodny Tarn. Góry 1 | 01011 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:15.78 |
Żegleń Miłosz Plewka Przemysław | 04 04 | Kowolik Alex Ochman Mateusz | 04 04 |
Baranek Jakub | 04 | 00107 | 100107700191 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:04.40 4:56.12 1:18.47 1:22.15 | 13/5/2017 12/5/2017 12/4/2017 24/3/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Olesno (POL) Raciborz (POL) |
||
Frydel Adam | 04 | 00107 | 100107700183 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:09.36 1:12.13 2:36.11 1:16.34 | 23/6/2016 25/3/2017 24/3/2017 10/12/2016 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Opole (POL) |
||
Górowski Cezary | 04 | 00107 | 100107700210 | 400m dowolny (8) 200m grzbietowy (6) | 5:18.24 2:47.43 | 27/5/2017 12/5/2017 | Krapkowice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Klimczyk Katarzyna | 04 | 00107 | 100107600179 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:22.02 2:53.78 1:18.98 2:49.59 | 25/3/2017 5/11/2016 24/3/2017 25/3/2017 | Raciborz (POL) Dobrodzien (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Skrętkowska Martyna | 04 | 00107 | 100107600227 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:11.37 1:19.80 2:52.84 1:33.26 | 25/3/2017 8/4/2017 12/5/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Czestochowa (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Raciborz (POL) |
||
Trentkiewicz Dominika | 04 | 00107 | 100107600189 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:06.87 1:09.40 2:30.12 1:13.30 | 17/1/2017 25/3/2017 24/3/2017 24/3/2017 | Kietrz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
Zryw Opole 1 | 00107 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:03.19 |
Trentkiewicz Dominika Skrętkowska Martyna | 04 04 | Frydel Adam Baranek Jakub | 04 04 |
Zryw Opole 1 | 00107 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:11.62 |
Trentkiewicz Dominika Klimczyk Katarzyna | 04 04 | Frydel Adam Baranek Jakub | 04 04 |
Banaś Emilia | 04 | 00411 | 100411600292 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:10.38 5:19.37 1:28.34 3:13.80 | 19/3/2017 7/6/2017 7/6/2017 19/3/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Górska Aleksandra | 04 | 00411 | 100411600389 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:12.04 3:01.08 1:23.95 3:05.20 | 19/3/2017 24/3/2017 18/3/2017 8/6/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Pinkowicz Alicja | 04 | 00411 | 100411600291 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:10.50 2:30.89 1:10.36 2:44.91 | 8/6/2017 18/3/2017 19/3/2017 25/3/2017 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Walter Jakub | 04 | 00411 | 100411700308 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 59.83 4:42.01 1:06.36 2:21.29 | 8/6/2017 7/6/2017 8/6/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Wilusz Kacper | 04 | 00411 | 100411700309 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:01.68 4:59.15 1:17.53 1:20.27 | 8/6/2017 7/6/2017 25/3/2017 24/3/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
MOSM Tychy 1 | 00411 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:58.16 |
Pinkowicz Alicja Wilusz Kacper | 04 04 | Banaś Emilia Walter Jakub | 04 04 |
MOSM Tychy 1 | 00411 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:12.80 |
Walter Jakub Górska Aleksandra | 04 04 | Pinkowicz Alicja Wilusz Kacper | 04 04 |
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706600066 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:08.70 5:28.02 1:29.14 3:17.26 | 18/2/2017 11/3/2017 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706600051 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:12.94 5:34.04 1:27.74 1:29.83 | 4/6/2017 25/3/2017 20/3/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
Bilnik Barbara | 04 | 03111 | 103111600152 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 2:59.01 1:30.29 3:14.41 NT | 22/6/2016 24/3/2017 25/3/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Borewicz Mikołaj | 04 | 03111 | 103111700447 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:08.68 6:04.20 1:23.22 2:59.97 | 25/3/2017 22/6/2016 25/3/2017 24/2/2017 | Raciborz (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Gabryś Maciej | 04 | 03111 | 103111700322 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 56.34 1:04.78 2:17.61 1:06.86 | 8/6/2017 8/6/2017 7/6/2017 16/12/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Hejnar Michał | 04 | 03111 | 103111700447 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) | 1:13.36 5:51.42 1:28.10 1:40.74 | 8/6/2017 7/6/2017 8/6/2017 24/3/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Kaczmarek Olga | 04 | 03111 | 103111600349 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 1:12.08 5:59.58 3:04.21 3:07.84 | 25/3/2017 7/6/2017 24/3/2017 7/6/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Kaszycki Jakub | 04 | 03111 | 103111700207 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:18.97 2:51.98 1:20.37 NT | 7/6/2017 16/12/2016 7/6/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Konopka Weronika | 04 | 03111 | 103111600208 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) | 1:07.62 1:15.74 1:25.09 1:18.08 | 25/3/2017 14/5/2017 7/6/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Herby (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Koziołek Kewin | 04 | 03111 | 103111700262 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:12.34 5:28.67 1:21.99 3:02.20 | 8/6/2017 24/3/2017 24/3/2017 25/3/2017 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Morciszek Weronika | 04 | 03111 | 103111600461 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:06.17 4:58.45 1:14.23 1:16.37 | 11/6/2017 7/6/2017 25/3/2017 24/3/2017 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Nowotarski Mateusz | 04 | 03111 | 103111700265 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:54.04 1:25.45 3:00.65 2:52.62 | 18/3/2016 7/6/2017 8/6/2017 25/3/2017 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Paszek Jakub | 04 | 03111 | 103111700266 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:01.61 1:10.38 2:34.97 1:08.26 | 8/6/2017 7/6/2017 24/3/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Pszczółkowska Nicole | 04 | 03111 | 103111600479 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:27.85 NT 1:34.22 3:24.14 | 25/3/2017 26/3/2017 25/3/2017 | Raciborz (POL) Zabrze (POL) Raciborz (POL) |
||
Szpor Julia | 04 | 03111 | 103111600466 | 400m dowolny (7) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 6:02.81 NT NT 3:11.61 | 24/3/2017 25/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Świderski Filip | 04 | 03111 | 103111700167 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 4:40.62 1:12.82 2:41.31 2:22.14 | 24/3/2017 7/6/2017 25/3/2017 7/6/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
SiKReT Gliwice 1 | 03111 | 4 x 50m dowolny (18) | Wszystkie | 13 lat | 1:56.50 |
Kaszycki Jakub Świderski Filip | 04 04 | Paszek Jakub Gabryś Maciej | 04 04 |
SiKReT Gliwice 2 | 03111 | 4 x 50m dowolny (18) | Wszystkie | 13 lat | 2:07.41 |
Nowotarski Mateusz Borewicz Mikołaj | 04 04 | Konopka Weronika Morciszek Weronika | 04 04 |
SiKReT Gliwice 3 | 03111 | 4 x 50m dowolny (18) | Wszystkie | 13 lat | 2:13.14 |
Bilnik Barbara Kaczmarek Olga | 04 04 | Koziołek Kewin Szpor Julia | 04 04 |
SiKReT Gliwice 1 | 03111 | 4 x 50m zmienny (9) | Wszystkie | 13 lat | 2:09.05 |
Paszek Jakub Kaszycki Jakub | 04 04 | Gabryś Maciej Świderski Filip | 04 04 |
SiKReT Gliwice 2 | 03111 | 4 x 50m zmienny (9) | Wszystkie | 13 lat | 2:22.26 |
Konopka Weronika Nowotarski Mateusz | 04 04 | Morciszek Weronika Borewicz Mikołaj | 04 04 |
SiKReT Gliwice 3 | 03111 | 4 x 50m zmienny (9) | Wszystkie | 13 lat | 2:33.58 |
Szpor Julia Bilnik Barbara | 04 04 | Koziołek Kewin Hejnar Michał | 04 04 |
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 5:18.57 1:14.67 2:41.01 2:51.66 | 13/5/2017 3/6/2017 3/6/2017 13/5/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 4:49.33 1:24.14 2:57.77 2:39.66 | 3/6/2017 25/3/2017 3/6/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 5:23.60 1:19.67 2:48.31 2:57.26 | 11/3/2017 3/6/2017 3/6/2017 13/5/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:05.36 4:55.71 1:14.23 2:42.79 | 27/5/2017 3/6/2017 11/3/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
Barański Igor | 04 | 00908 | 100908700178 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:15.58 2:42.31 1:26.32 2:55.64 | 26/3/2017 25/3/2017 19/3/2016 3/2/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Debica (POL) |
||
Gajda Filip | 04 | 00908 | 100908700177 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:19.89 NT 1:38.49 3:31.50 | 5/3/2016 18/6/2016 9/4/2017 | Mielec (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Góral Rafał | 04 | 00908 | 100908700173 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:06.58 5:50.25 1:18.84 2:52.08 | 26/3/2017 23/4/2016 26/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Machowska Oliwia | 04 | 00908 | 100908600182 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:13.25 6:00.83 1:26.68 NT | 18/6/2016 25/3/2017 9/4/2017 | Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Olko Marta | 04 | 00908 | 100908600183 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:16.48 1:28.79 3:09.49 1:34.11 | 20/11/2016 26/3/2017 9/4/2016 3/2/2017 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Debica (POL) |
||
Procnal Adam | 04 | 00908 | 100908700172 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:13.49 NT 1:10.92 2:46.97 | 26/3/2017 25/3/2017 3/2/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Debica (POL) |
||
Siembida Adam | 04 | 00908 | 100908700174 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:22.36 2:52.87 1:18.68 2:44.25 | 25/3/2017 9/4/2017 3/2/2017 9/4/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Tabor Agata | 04 | 00908 | 100908600181 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:28.66 3:12.40 NT 3:03.29 | 19/3/2016 20/3/2016 5/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) |
Motyl MOSiR St. Wola 1 | 00908 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:01.93 |
Motyl MOSiR St. Wola 2 | 00908 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:15.89 |
Motyl MOSiR St. Wola 1 | 00908 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:15.10 |
Motyl MOSiR St. Wola 2 | 00908 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:33.45 |
Horodyński Antoni | 04 | 02308 | 102308700038 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 58.45 4:38.86 1:08.42 2:31.50 | 26/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Mazur Bartosz | 04 | 02308 | 102308700044 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:18.05 2:43.28 NT 2:58.63 | 11/11/2016 4/2/2017 26/3/2017 | Mielec (POL) Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Robert Żyła | 04 | 02308 | 102308700040 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:11.42 5:28.28 1:23.02 1:19.90 | 26/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szaraniec Patrycja | 04 | 02308 | 102308600016 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) | 1:11.58 5:25.50 1:30.54 | 26/3/2017 25/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Gryf Dębica 1 | 02308 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:09.38 |
Robert Żyła Szaraniec Patrycja | 04 04 | Horodyński Antoni Mazur Bartosz | 04 04 |
Gryf Dębica 1 | 02308 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:09.38 |
Mazur Bartosz Horodyński Antoni | 04 04 | Szaraniec Patrycja Robert Żyła | 04 04 |
Dudkowiak Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700082 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:02.03 NT 1:09.70 2:44.10 | 8/6/2017 7/6/2017 17/11/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Haspert Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700084 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:05.86 5:16.23 1:15.52 2:42.47 | 1/4/2017 7/6/2017 8/6/2017 1/4/2017 | Cieszyn (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Cieszyn (POL) |
||
Janecka Weronika | 04 | 01211 | 101211600086 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 5:11.23 1:20.04 2:54.31 2:43.70 | 24/3/2017 7/6/2017 8/6/2017 25/3/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Konieczny Kacper | 04 | 01211 | 101211700088 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:10.47 5:22.82 1:20.36 2:47.52 | 25/3/2017 24/3/2017 24/3/2017 25/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Strządała Karolina | 04 | 01211 | 101211600129 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:20.13 2:53.71 1:28.18 3:02.08 | 7/6/2017 8/6/2017 27/11/2016 23/6/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Kozy (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Aquatica Pawłowice 1 | 01211 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:02.14 |
Aquatica Pawłowice 1 | 01211 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:16.66 |
Bieniarz Wojciech | 04 | 00408 | 100408700085 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) | 1:13.63 1:30.64 | 26/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gładysz Agata | 04 | 00408 | 100408600081 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:19.39 1:32.26 3:28.15 | 26/3/2017 25/3/2017 19/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Skwara Kamila | 04 | 00408 | 100408600106 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m zmienny (16) | 1:07.84 5:45.53 2:57.47 | 26/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szklarz Mateusz | 04 | 00408 | 100408700084 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:05.06 1:19.46 2:45.23 | 26/3/2017 25/3/2017 23/4/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Zych Mikołaj | 04 | 00408 | 100408700101 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:13.26 2:42.57 | 26/3/2017 25/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Delfin Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:00.79 |
Szklarz Mateusz Bieniarz Wojciech | 04 04 | Skwara Kamila Zych Mikołaj | 04 04 |
Delfin Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:18.87 |
Zych Mikołaj Szklarz Mateusz | 04 04 | Gładysz Agata Bieniarz Wojciech | 04 04 |
Góra Mateusz | 04 | 03211 | 103211700052 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) | 1:12.84 1:31.30 | 8/6/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Knap Oliwia | 04 | 03211 | 103211600028 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:30.19 3:25.39 | 24/3/2017 16/12/2016 | Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Koralewicz Jakub | 04 | 03211 | 103211700024 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:09.37 1:15.77 2:43.82 | 5/2/2017 25/3/2017 24/3/2017 | Katowice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Krajewski Paweł | 04 | 03211 | 103211700063 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) | 1:11.87 5:19.67 1:19.50 | 23/10/2016 16/12/2016 27/4/2017 | Tychy (POL) Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Krawczyk Jakub | 04 | 03211 | 103211700026 | 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 3:11.77 1:13.81 | 17/11/2016 7/6/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Pietraszczyk Jakub | 04 | 03211 | 103211700029 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) | 1:03.39 5:07.44 | 7/6/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) |
Huragan Sosnowiec 1 | 03211 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:01.84 |
Krawczyk Jakub Koralewicz Jakub | 04 04 | Krajewski Paweł Pietraszczyk Jakub | 04 04 |
Huragan Sosnowiec 1 | 03211 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:15.71 |
Koralewicz Jakub Góra Mateusz | 04 04 | Krawczyk Jakub Pietraszczyk Jakub | 04 04 |
Fira Weronika | 04 | 02811 | 102811600062 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:05.45 4:51.59 1:11.75 2:31.10 | 25/3/2017 7/6/2017 8/6/2017 7/6/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Grzymała Zuzanna | 04 | 02811 | 102811600064 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:06.60 5:05.47 NT 2:53.75 | 8/6/2017 7/6/2017 24/2/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Hajduk Jakub | 04 | 02811 | 102811700074 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:14.29 1:37.72 3:26.52 1:26.46 | 25/3/2017 24/3/2017 25/3/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Jojko Julia | 04 | 02811 | 102811600104 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) | 1:10.33 1:26.95 1:33.19 1:17.28 | 8/6/2017 4/2/2017 24/3/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Kostrzewska Julia | 04 | 02811 | 102811600066 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:28.89 3:14.87 1:22.54 2:56.49 | 20/5/2016 23/6/2016 22/6/2016 27/4/2017 | Radlin (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Lala Nadia | 04 | 02811 | 102811600061 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:05.30 2:38.26 1:13.84 2:39.95 | 1/4/2017 24/3/2017 7/6/2017 27/4/2017 | Cieszyn (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Lala Patrycja | 04 | 02811 | 102811600060 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:29.70 NT 1:25.34 3:03.42 | 24/9/2016 7/6/2017 8/6/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Motyka Nadia | 04 | 02811 | 102811600058 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:16.38 1:17.56 2:49.30 NT | 7/6/2017 25/3/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Oleksy Jakub | 04 | 02811 | 102811700056 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:20.16 2:54.33 1:26.11 2:54.23 | 27/4/2017 24/3/2017 7/6/2017 25/3/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Olma Julia | 04 | 02811 | 102811600052 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 5:21.95 1:19.59 2:54.96 2:41.11 | 22/6/2016 7/6/2017 8/6/2017 16/12/2016 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Rzeszowski Davide | 04 | 02811 | 102811700095 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:28.63 3:20.13 1:34.12 3:27.09 | 8/6/2017 24/3/2017 7/6/2017 25/3/2017 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Smyczek Błażej | 04 | 02811 | 102811700107 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:22.54 1:34.99 3:24.00 1:26.56 | 25/3/2017 24/3/2017 25/3/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Stępiński Daniel | 04 | 02811 | 102811700057 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 5:38.92 1:24.99 1:30.08 2:54.78 | 18/3/2016 23/6/2016 18/3/2016 27/4/2017 | Gliwice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Zacharska Maja | 04 | 02811 | 102811600101 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) | 1:19.95 6:29.66 1:33.88 NT | 8/6/2017 24/3/2017 25/3/2017 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Śliwka Jakub | 04 | 02811 | 102811700084 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 4:41.47 1:11.60 2:35.30 2:25.30 | 24/3/2017 24/3/2017 25/3/2017 27/4/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Salmo Żory 1 | 02811 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:00.66 |
Fira Weronika Olma Julia | 04 04 | Lala Nadia Śliwka Jakub | 04 04 |
Salmo Żory 2 | 02811 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:10.06 |
Oleksy Jakub Hajduk Jakub | 04 04 | Stępiński Daniel Grzymała Zuzanna | 04 04 |
Salmo Żory 3 | 02811 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:14.44 |
Fira Weronika Śliwka Jakub | 04 04 | Lala Nadia Olma Julia | 04 04 |
Salmo Żory 4 | 02811 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:15.00 |
Motyka Nadia Lala Patrycja | 04 04 | Kostrzewska Julia Jojko Julia | 04 04 |
Salmo Żory 1 | 02811 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:10.14 |
Oleksy Jakub Lala Patrycja | 04 04 | Jojko Julia Grzymała Zuzanna | 04 04 |
Salmo Żory 2 | 02811 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:26.35 |
Motyka Nadia Kostrzewska Julia | 04 04 | Hajduk Jakub Stępiński Daniel | 04 04 |
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606100074 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:11.10 2:31.93 1:12.74 2:37.37 | 26/3/2017 19/11/2016 25/3/2017 26/3/2017 | Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 4:55.77 1:16.08 2:44.82 2:33.89 | 25/3/2017 3/6/2017 23/4/2017 26/3/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zakopane (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:10.55 1:19.93 2:46.09 1:17.20 | 26/3/2017 26/3/2017 18/2/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 5:22.40 1:12.87 2:36.65 2:43.02 | 3/6/2017 26/3/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:07.83 1:29.17 1:17.40 2:49.58 | 29/4/2017 26/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Fortuna Karolina | 04 | 03606 | 103606100078 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:15.60 1:23.71 3:03.56 NT | 26/3/2017 27/11/2016 3/6/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.45 5:03.77 1:26.88 2:56.83 | 27/5/2017 3/6/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:10.97 5:27.54 1:26.22 1:27.21 | 25/2/2017 4/6/2016 20/3/2016 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:21.50 2:52.24 1:27.21 3:02.78 | 3/6/2017 3/6/2017 25/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606200071 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:06.23 5:06.24 1:15.91 2:41.58 | 18/2/2017 25/3/2017 26/3/2017 25/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 3:01.92 1:29.67 3:09.75 2:58.88 | 14/5/2016 3/6/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:02.86 5:02.69 1:10.82 NT | 29/4/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:03.42 5:12.02 1:08.71 2:32.75 | 26/3/2017 21/4/2017 3/6/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:09.07 5:24.94 1:30.20 3:17.95 | 29/4/2017 13/5/2017 25/2/2017 3/6/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:08.21 5:18.74 1:23.14 3:02.47 | 13/5/2017 11/3/2017 3/6/2017 26/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m zmienny (16) | 1:22.56 6:04.77 3:24.50 | 13/5/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:00.32 4:32.98 1:08.71 2:28.47 | 26/3/2017 13/5/2017 23/4/2017 13/5/2017 | Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:23.96 2:54.09 1:37.96 3:12.28 | 3/6/2017 3/6/2017 10/12/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:06.39 2:57.06 1:20.19 2:57.47 | 27/5/2017 11/6/2016 3/6/2017 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:56.50 |
Piotrowicz Martyna Bryg Bartosz | 04 04 | Zaczyński Filip Stanek Kacper | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:02.70 |
Luberda Wiktor Basista Barbara | 04 04 | Kłaput Maciej Dziedzic Mikołaj | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:06.26 |
Dziedzic Bartosz Generowicz Marek | 04 04 | Skimina Kacper Plucińska Klaudia | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 4 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:13.49 |
Jankowiak Cyprian Larysz Wiktoria | 04 04 | Jakubowska Maja Ciapała Jarosław | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:07.97 |
Piotrowicz Martyna Bryg Bartosz | 04 04 | Basista Barbara Stanek Kacper | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:10.66 |
Luberda Wiktor Zaczyński Filip | 04 04 | Dziedzic Mikołaj Kłaput Maciej | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:19.82 |
Dziedzic Bartosz Skimina Kacper | 04 04 | Ciapała Jarosław Plucińska Klaudia | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 4 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:28.88 |
Fortuna Karolina Larysz Wiktoria | 04 04 | Jankowiak Cyprian Generowicz Marek | 04 04 |
Boratyński Michał | 04 | 03411 | 103411700063 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) | 1:08.63 1:18.83 | 8/6/2017 22/4/2017 | Radlin (POL) Wola (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:03.50 1:10.83 2:39.33 1:12.98 | 25/3/2017 25/3/2017 24/3/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 100806700282 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:12.05 5:24.89 3:11.59 1:22.40 | 4/6/2017 13/5/2017 3/6/2017 19/3/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.94 1:29.62 1:27.66 2:47.13 | 4/6/2017 18/2/2017 22/4/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 00806 | 100806700207 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:14.49 5:20.18 1:37.02 3:01.19 | 26/3/2017 3/6/2017 18/3/2017 11/3/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Wadowice (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:15.17 3:19.68 1:35.87 2:52.77 | 18/2/2017 13/2/2016 19/11/2016 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 100806600204 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:08.68 5:31.27 1:21.68 1:20.63 | 19/3/2017 25/3/2017 3/6/2017 19/3/2017 | Raciborz (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Kowalik Zofia | 04 | 00806 | 100806600206 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:28.14 1:34.71 3:22.69 NT | 19/3/2017 18/3/2017 26/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Zakopane (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 00806 | 100806700295 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 3:15.89 1:31.12 3:15.65 3:03.71 | 18/2/2017 3/6/2017 3/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 00806 | 100806200217 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:15.26 NT 3:13.91 1:24.49 | 26/3/2017 14/5/2016 25/3/2017 | Zakopane (POL) Wieliczka (POL) Zakopane (POL) |
||
Matyja Emilia | 04 | 00806 | 100806600202 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:22.69 NT NT 3:24.14 | 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Mazur Kamil | 04 | 00806 | 100806700203 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:20.08 2:49.64 | 26/3/2017 3/6/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 00806 | 100806600281 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m klasyczny (12) | 5:37.85 1:22.74 2:54.22 3:29.42 | 3/6/2017 3/6/2017 18/3/2017 19/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 3:35.39 1:22.24 2:55.56 2:55.56 | 19/3/2016 3/6/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 00806 | 100806700297 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:05.17 5:04.60 1:16.23 2:37.84 | 4/6/2017 3/6/2017 25/3/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Ryszka Jakub | 04 | 00806 | 100806700298 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:16.44 1:43.18 1:48.38 3:09.98 | 4/6/2017 19/11/2016 25/3/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Ryszka Kacper | 04 | 00806 | 100806700289 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:14.94 3:25.02 1:46.65 3:03.44 | 4/6/2017 19/11/2016 26/11/2016 4/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
UKS Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:09.48 |
UKS Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:16.63 |
UKS Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:24.71 |
UKS Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:36.47 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |