Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 17 - 18/6/2017 |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II | 18/6/2017 - 11:05 |
Konkurencja 10 18/6/2017 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:05 |
1 2 3 4 5 | Vasilendiuc Emilia Sobota Angelina Zacharska Maja Kędzior Daria Matyja Emilia | 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Salmo Żory Ikar Mielec Ósemka Oświęcim | 06 06 11 08 06 | 1:24.82 1:22.56 1:19.95 1:21.88 1:22.69 |
Seria 2 z 8, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Olko Marta Staśkiewicz Nikola Machowska Oliwia Fortuna Karolina Motyka Nadia Nieciuńska Aleksandra | 04 04 04 04 04 04 | Motyl MOSiR St. Wola Jordan Kraków Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków Salmo Żory Jordan Kraków | 08 06 08 06 11 06 | 1:16.48 1:15.97 1:13.25 1:15.60 1:16.38 1:19.02 |
Seria 3 z 8, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Julia Górska Aleksandra Trzeciecka Agnieszka Panek Nikola Kaczmarek Olga Bezpalko Kinga | 04 04 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko MOSM Tychy Korona Kraków Korona Kraków SiKReT Gliwice Siemacha ASP Kraków | 06 11 06 06 11 05 | 1:12.09 1:12.04 1:11.99 1:12.02 1:12.08 1:12.94 |
Seria 4 z 8, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Skrętkowska Martyna Jakubowska Maja Banaś Emilia Nita Wiktoria Rokita Martyna Szaraniec Patrycja | 04 04 04 04 04 04 | Zryw Opole SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Korona Kraków Sokół Rzeszów Gryf Dębica | 07 06 11 06 06 08 | 1:11.37 1:10.97 1:10.38 1:10.82 1:11.08 1:11.58 |
Seria 5 z 8, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Budzeniusz Pola Kacwin Samanta Kotyza Aleksandra Bednarz Natalia Plucińska Klaudia Jojko Julia | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Ikar Mielec Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Salmo Żory | 06 08 06 05 06 11 | 1:09.52 1:08.78 1:08.68 1:08.70 1:09.07 1:10.33 |
Seria 6 z 8, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | Skwara Kamila Żelazny Kinga Grzymała Zuzanna Trentkiewicz Dominika Konopka Weronika Smolarek Alina | 04 04 04 04 04 04 | Delfin Tarnobrzeg Korona Kraków Salmo Żory Zryw Opole SiKReT Gliwice Jedność 32 Przyszowice | 08 06 11 07 11 11 | 1:07.84 1:07.15 1:06.60 1:06.87 1:07.62 1:08.28 |
Seria 7 z 8, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Kokoszka Patrycja Marczak Marta Lala Nadia Żak Amelia Fira Weronika Morciszek Weronika | 04 04 04 04 04 04 | Ikar Mielec Piątka Chorzów Salmo Żory Korona Kraków Salmo Żory SiKReT Gliwice | 08 11 11 06 11 11 | 1:06.01 1:05.44 1:05.30 1:05.34 1:05.45 1:06.17 |
Seria 8 z 8, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Browarska Emilia Piotrowicz Martyna Bocian Roksana Gawron Paula Sobuń Julia Wolny Natalia | 04 04 04 04 04 04 | Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice CSTR Strzyżów Victoria Kozy Jedność 32 Przyszowice | 11 06 11 08 11 11 | 1:03.84 1:03.42 1:01.96 1:03.22 1:03.50 1:04.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18/6/2017 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:23 |
2 3 4 | Smyczek Błażej Gajda Filip Tarasek Mikołaj | 04 04 04 | Salmo Żory Motyl MOSiR St. Wola Bobry Dębica | 11 08 08 | 1:22.54 1:19.89 1:21.60 |
Seria 2 z 11, 11:25 |
2 3 4 5 | Ryszka Jakub Kędracki Mikołaj Tokarz Dawid Mazur Maksymilian | 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | 1:16.44 1:15.61 1:16.10 1:17.58 |
Seria 3 z 11, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Juda Dominik Drabczyk Krystian Gajda Maksymilian Hajduk Jakub Ryszka Kacper Marszałek Stanisław | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Bobry Dębica Salmo Żory Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 08 11 06 06 | 1:15.17 1:14.49 1:14.19 1:14.29 1:14.94 1:15.26 |
Seria 4 z 11, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Bieniarz Wojciech Góra Mateusz Cierpiał Wiktor Koziołek Kewin Hejnar Michał Bienia Maciej | 04 04 04 04 04 04 | Delfin Tarnobrzeg Huragan Sosnowiec Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice SiKReT Gliwice Sokół Rzeszów | 08 11 06 11 11 06 | 1:13.63 1:12.84 1:12.05 1:12.34 1:13.36 1:13.64 |
Seria 5 z 11, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Marcinek Liberto Tarasek Wiktor Konieczny Kacper Ciapała Jarosław Robert Żyła Krajewski Paweł | 04 04 04 04 04 04 | Ikar Mielec Bobry Dębica Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Gryf Dębica Huragan Sosnowiec | 08 08 11 06 08 11 | 1:11.43 1:10.96 1:10.47 1:10.55 1:11.42 1:11.87 |
Seria 6 z 11, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Bajgrowicz Paweł Frydel Adam Daszkiewicz Mikołaj Ertanowski Igor Koralewicz Jakub Pieróg Adam | 04 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Zryw Opole Ósemka Oświęcim Ikar Mielec Huragan Sosnowiec Jordan Kraków | 06 07 06 08 11 06 | 1:09.37 1:09.36 1:08.94 1:09.06 1:09.37 1:10.35 |
Seria 7 z 11, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Boratyński Michał Generowicz Marek Ochman Mateusz Skimina Kacper Zima Igor Borewicz Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 | Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków Bobry Dębica SiKReT Gliwice | 11 06 11 06 08 11 | 1:08.63 1:08.45 1:08.14 1:08.21 1:08.59 1:08.68 |
Seria 8 z 11, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Góral Rafał Kłaput Maciej Haspert Bartłomiej Kokoszka Oliwier Zaczyński Filip Dziedzic Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 | Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Sokół Rzeszów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 08 06 11 06 06 06 | 1:06.58 1:06.23 1:05.86 1:06.01 1:06.39 1:07.83 |
Seria 9 z 11, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Roman Dawid Szklarz Mateusz Baranek Jakub Browarski Maciej Piela Michał Knapp Jakub | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Tarnobrzeg Zryw Opole Jedność 32 Przyszowice Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 08 07 11 06 06 | 1:05.36 1:05.06 1:04.40 1:04.87 1:05.17 1:05.80 |
Seria 10 z 11, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Pietraszczyk Jakub Kowolik Alex Wilusz Kacper Dudkowiak Bartłomiej Luberda Wiktor Staszowski Jakub | 04 04 04 04 04 04 | Huragan Sosnowiec Park Wodny Tarn. Góry MOSM Tychy Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 11 11 11 11 06 06 | 1:03.39 1:02.83 1:01.68 1:02.03 1:02.86 1:04.36 |
Seria 11 z 11, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Kacper Horodyński Antoni Gabryś Maciej Kalkan Jakub Walter Jakub Paszek Jakub | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Gryf Dębica SiKReT Gliwice Jedność 32 Przyszowice MOSM Tychy SiKReT Gliwice | 06 08 11 11 11 11 | 1:00.32 58.45 56.34 56.48 59.83 1:01.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18/6/2017 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Wolny Natalia Gawlik Maja Gładysz Agata Kędzior Daria Miernik Wiktoria Szpor Julia | 04 04 04 04 04 04 | Jedność 32 Przyszowice Jordan Kraków Delfin Tarnobrzeg Ikar Mielec Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice | 11 06 08 08 06 11 | NT 3:29.16 3:28.15 3:28.62 3:29.42 NT |
Seria 2 z 5, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 | Pszczółkowska Nicole Szymaszek Natalia Plucińska Klaudia Baran Julia Kowalik Zofia Knap Oliwia | 04 04 04 04 04 04 | SiKReT Gliwice Bobry Dębica SMS Galicja Kraków Bobry Dębica Ósemka Oświęcim Huragan Sosnowiec | 11 08 06 08 06 11 | 3:24.14 3:21.76 3:17.95 3:19.10 3:22.69 3:25.39 |
Seria 3 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Bryk Wiktoria Kostrzewska Julia Banaś Emilia Bilnik Barbara Gurgul Julia Bednarz Natalia | 04 04 04 04 04 04 | Ikar Mielec Salmo Żory MOSM Tychy SiKReT Gliwice BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków | 08 11 11 11 06 05 | 3:16.92 3:14.87 3:13.80 3:14.41 3:16.60 3:17.26 |
Seria 4 z 5, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Larysz Wiktoria Górska Aleksandra Mikulska Oliwia Lala Patrycja Panek Nikola Tabor Agata | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków MOSM Tychy BOSiR Brzesko Salmo Żory Korona Kraków Motyl MOSiR St. Wola | 06 11 06 11 06 08 | 3:09.75 3:05.20 2:57.93 3:03.42 3:08.50 3:12.40 |
Seria 5 z 5, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Amelia Janecka Weronika Klimczyk Katarzyna Strządała Karolina Olma Julia Barnas Gabriela | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Aquatica Pawłowice Zryw Opole Aquatica Pawłowice Salmo Żory Ikar Mielec | 06 11 07 11 11 08 | 2:55.36 2:54.31 2:49.59 2:53.71 2:54.96 2:57.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18/6/2017 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Gajda Filip Hajduk Jakub Smyczek Błażej Tokarz Dawid Rzeszowski Davide Pieróg Adam | 04 04 04 04 04 04 | Motyl MOSiR St. Wola Salmo Żory Salmo Żory Jordan Kraków Salmo Żory Jordan Kraków | 08 11 11 06 11 06 | 3:31.50 3:26.52 3:24.00 3:26.47 3:27.09 3:32.18 |
Seria 2 z 4, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 | Żegleń Michał Krawczyk Jakub Skimina Kacper Cierpiał Wiktor Kołodziejczyk Eryk Gajda Maksymilian | 04 04 04 04 04 04 | Bobry Dębica Huragan Sosnowiec SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Bobry Dębica | 08 11 06 06 06 08 | 3:16.81 3:11.77 3:02.47 3:11.59 3:15.65 3:22.25 |
Seria 3 z 4, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Krystyński Aleksander Nosal Miłosz Żegleń Miłosz Plewka Przemysław Zaczyński Filip Nowotarski Mateusz | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków SiKReT Gliwice | 06 06 11 11 06 11 | 2:57.77 2:55.56 2:52.97 2:53.09 2:57.47 3:00.65 |
Seria 4 z 4, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszycki Jakub Bryg Bartosz Śliwka Jakub Świderski Filip Kokoszka Oliwier Siembida Adam | 04 04 04 04 04 04 | SiKReT Gliwice SMS Galicja Kraków Salmo Żory SiKReT Gliwice Sokół Rzeszów Motyl MOSiR St. Wola | 11 06 11 11 06 08 | 2:51.98 2:44.82 2:35.30 2:41.31 2:50.83 2:52.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/6/2017 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:25 |
2 3 4 | Grzymała Zuzanna Nieciuńska Aleksandra Zacharska Maja | 04 04 04 | Salmo Żory Jordan Kraków Salmo Żory | 11 06 11 | NT 1:33.84 1:33.88 |
Seria 2 z 8, 12:27 |
2 3 4 5 | Trzeciecka Agnieszka Olko Marta Lala Patrycja Gawlik Maja | 04 04 04 04 | Korona Kraków Motyl MOSiR St. Wola Salmo Żory Jordan Kraków | 06 08 11 06 | 1:30.68 1:28.79 1:29.70 1:31.35 |
Seria 3 z 8, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Zofia Bezpalko Kinga Jojko Julia Bryk Wiktoria Pszczółkowska Nicole Szymaszek Natalia | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Salmo Żory Ikar Mielec SiKReT Gliwice Bobry Dębica | 06 05 11 08 11 08 | 1:28.14 1:27.74 1:26.95 1:27.67 1:27.85 1:28.41 |
Seria 4 z 8, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Maja Gicala Patrycja Fortuna Karolina Stanek Zuzanna Vasilendiuc Emilia Machowska Oliwia | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Motyl MOSiR St. Wola | 06 06 06 06 06 08 | 1:26.22 1:24.25 1:23.71 1:23.96 1:25.82 1:26.68 |
Seria 5 z 8, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Nita Wiktoria Kotyza Aleksandra Skrętkowska Martyna Staśkiewicz Nikola Klimczyk Katarzyna Miernik Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Zryw Opole Jordan Kraków Zryw Opole Ósemka Oświęcim | 06 06 07 06 07 06 | 1:22.64 1:21.68 1:19.80 1:21.61 1:22.02 1:22.74 |
Seria 6 z 8, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Budzeniusz Pola Motyka Nadia Poreda Martyna Divile Alicja Gładysz Agata Nowak Laura | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Salmo Żory Korona Kraków Ikar Mielec Delfin Tarnobrzeg Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 08 08 06 | 1:19.62 1:17.56 1:15.82 1:16.07 1:19.39 1:19.67 |
Seria 7 z 8, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kacwin Samanta Rokita Martyna Fira Weronika Marczak Marta Morciszek Weronika Konopka Weronika | 04 04 04 04 04 04 | Ikar Mielec Sokół Rzeszów Salmo Żory Piątka Chorzów SiKReT Gliwice SiKReT Gliwice | 08 06 11 11 11 11 | 1:14.70 1:14.15 1:11.75 1:12.16 1:14.23 1:15.74 |
Seria 8 z 8, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Basista Barbara Pinkowicz Alicja Piotrowicz Martyna Trentkiewicz Dominika Sobuń Julia Browarska Emilia | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków MOSM Tychy SMS Galicja Kraków Zryw Opole Victoria Kozy Jedność 32 Przyszowice | 06 11 06 07 11 11 | 1:11.10 1:10.50 1:08.71 1:09.40 1:10.83 1:11.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/6/2017 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kędracki Mikołaj Rzeszowski Davide Mazur Maksymilian Hejnar Michał Tarasek Mikołaj Marszałek Stanisław | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Salmo Żory Jordan Kraków SiKReT Gliwice Bobry Dębica Ósemka Oświęcim | 06 11 06 11 08 06 | 1:34.93 1:28.63 1:25.21 1:28.10 1:33.10 NT |
Seria 2 z 7, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Borewicz Mikołaj Jankowiak Cyprian Oleksy Jakub Ochman Mateusz Robert Żyła Stępiński Daniel | 04 04 04 04 04 04 | SiKReT Gliwice SMS Galicja Kraków Salmo Żory Park Wodny Tarn. Góry Gryf Dębica Salmo Żory | 11 06 11 11 08 11 | 1:23.22 1:21.50 1:20.16 1:20.85 1:23.02 1:24.99 |
Seria 3 z 7, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapała Jarosław Góral Rafał Baranek Jakub Boratyński Michał Krajewski Paweł Mazur Kamil | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Motyl MOSiR St. Wola Zryw Opole Victoria Kozy Huragan Sosnowiec Ósemka Oświęcim | 06 08 07 11 11 06 | 1:19.93 1:18.84 1:18.47 1:18.83 1:19.50 1:20.08 |
Seria 4 z 7, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Staszowski Jakub Zima Igor Koralewicz Jakub Kłaput Maciej Wilusz Kacper Mazur Bartosz | 04 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Bobry Dębica Huragan Sosnowiec SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Gryf Dębica | 06 08 11 06 11 08 | 1:17.61 1:16.42 1:15.77 1:15.91 1:17.53 1:18.05 |
Seria 5 z 7, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Haspert Bartłomiej Browarski Maciej Procnal Adam Kozak Arkadiusz Marcinek Liberto Barański Igor | 04 04 04 04 04 04 | Aquatica Pawłowice Jedność 32 Przyszowice Motyl MOSiR St. Wola Solne Miasto Wieliczka Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola | 11 11 08 06 08 08 | 1:15.52 1:15.26 1:13.49 1:14.67 1:15.42 1:15.58 |
Seria 6 z 7, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Bartosz Kowolik Alex Paszek Jakub Luberda Wiktor Frydel Adam Zych Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry SiKReT Gliwice SMS Galicja Kraków Zryw Opole Delfin Tarnobrzeg | 06 11 11 06 07 08 | 1:12.87 1:11.86 1:10.38 1:10.82 1:12.13 1:13.26 |
Seria 7 z 7, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Horodyński Antoni Walter Jakub Gabryś Maciej Masiuk Ksawery Ellgoth Szymon Pierchała Maksymilian | 04 04 04 04 04 04 | Gryf Dębica MOSM Tychy SiKReT Gliwice BOSiR Brzesko Piątka Chorzów Jedność 32 Przyszowice | 08 11 11 06 11 11 | 1:08.42 1:06.36 1:04.78 1:05.69 1:07.54 1:08.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/6/2017 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:00 |
2 3 4 5 | Sobota Angelina Stanek Zuzanna Matyja Emilia Bilnik Barbara | 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice | 06 06 06 11 | 3:24.50 3:12.28 3:24.14 NT |
Seria 2 z 5, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarek Olga Strządała Karolina Mikulska Oliwia Baran Julia Tabor Agata Szpor Julia | 04 04 04 04 04 04 | SiKReT Gliwice Aquatica Pawłowice BOSiR Brzesko Bobry Dębica Motyl MOSiR St. Wola SiKReT Gliwice | 11 11 06 08 08 11 | 3:07.84 3:02.08 2:59.05 3:00.25 3:03.29 3:11.61 |
Seria 3 z 5, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Skwara Kamila Kostrzewska Julia Divile Alicja Gicala Patrycja Nowak Laura Larysz Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Delfin Tarnobrzeg Salmo Żory Ikar Mielec BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 08 11 08 06 06 06 | 2:57.47 2:56.49 2:55.21 2:55.22 2:57.26 2:58.88 |
Seria 4 z 5, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 | Poreda Martyna Barnas Gabriela Janecka Weronika Kokoszka Patrycja Pinkowicz Alicja Smolarek Alina | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Ikar Mielec Aquatica Pawłowice Ikar Mielec MOSM Tychy Jedność 32 Przyszowice | 06 08 11 08 11 11 | 2:49.35 2:44.10 2:43.70 2:43.82 2:44.91 2:53.11 |
Seria 5 z 5, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Lala Nadia Basista Barbara Bocian Roksana Gawron Paula Żelazny Kinga Olma Julia | 04 04 04 04 04 04 | Salmo Żory SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice CSTR Strzyżów Korona Kraków Salmo Żory | 11 06 11 08 06 11 | 2:39.95 2:37.37 2:31.89 2:34.03 2:38.28 2:41.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/6/2017 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:20 |
2 3 4 | Kaszycki Jakub Żegleń Michał Ryszka Jakub | 04 04 04 | SiKReT Gliwice Bobry Dębica Ósemka Oświęcim | 11 08 06 | NT 3:07.72 3:09.98 |
Seria 2 z 8, 13:25 |
2 3 4 5 | Ryszka Kacper Jankowiak Cyprian Bienia Maciej Kołodziejczyk Eryk | 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Rzeszów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | 3:03.44 3:02.78 3:02.81 3:03.71 |
Seria 3 z 8, 13:29 |
1 2 3 4 5 6 | Tarasek Wiktor Mazur Bartosz Generowicz Marek Knapp Jakub Drabczyk Krystian Koziołek Kewin | 04 04 04 04 04 04 | Bobry Dębica Gryf Dębica SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice | 08 08 06 06 06 11 | 3:01.24 2:58.63 2:56.83 2:56.99 3:01.19 3:02.20 |
Seria 4 z 8, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 | Nosal Miłosz Bajgrowicz Paweł Juda Dominik Oleksy Jakub Stępiński Daniel Barański Igor | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Salmo Żory Salmo Żory Motyl MOSiR St. Wola | 06 06 06 11 11 08 | 2:55.56 2:54.37 2:52.77 2:54.23 2:54.78 2:55.64 |
Seria 5 z 8, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kozak Arkadiusz Dziedzic Mikołaj Daszkiewicz Mikołaj Konieczny Kacper Ertanowski Igor Nowotarski Mateusz | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Aquatica Pawłowice Ikar Mielec SiKReT Gliwice | 06 06 06 11 08 11 | 2:51.66 2:49.58 2:47.13 2:47.52 2:50.57 2:52.62 |
Seria 6 z 8, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Szklarz Mateusz Dudkowiak Bartłomiej Roman Dawid Dziedzic Bartosz Siembida Adam Procnal Adam | 04 04 04 04 04 04 | Delfin Tarnobrzeg Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Motyl MOSiR St. Wola Motyl MOSiR St. Wola | 08 11 06 06 08 08 | 2:45.23 2:44.10 2:42.79 2:43.02 2:44.25 2:46.97 |
Seria 7 z 8, 13:44 |
1 2 3 4 5 6 | Krystyński Aleksander Żegleń Miłosz Pierchała Maksymilian Bryg Bartosz Piela Michał Plewka Przemysław | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka Park Wodny Tarn. Góry Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry | 06 11 11 06 06 11 | 2:39.66 2:34.71 2:29.77 2:33.89 2:37.84 2:42.09 |
Seria 8 z 8, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Kacper Śliwka Jakub Kalkan Jakub Świderski Filip Masiuk Ksawery Ellgoth Szymon | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Salmo Żory Jedność 32 Przyszowice SiKReT Gliwice BOSiR Brzesko Piątka Chorzów | 06 11 11 11 06 11 | 2:28.47 2:25.30 2:18.11 2:22.14 2:28.32 2:29.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/6/2017 | 4 x 50m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 6, 13:51 |
2 | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 06 | 2:21.70 |
3 | Motyl MOSiR St. Wola 2 | Motyl MOSiR St. Wola | 08 | 2:15.89 |
4 | UKS Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:16.63 |
Seria 2 z 6, 13:55 |
2 | Salmo Żory 3 | Salmo Żory | 11 | 2:14.44 |
Fira Weronika 04, Śliwka Jakub 04, Lala Nadia 04, Olma Julia 04 |
3 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:13.49 |
Jankowiak Cyprian 04, Larysz Wiktoria 04, Jakubowska Maja 04, Ciapała Jarosław 04 |
4 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | 2:13.51 |
5 | Salmo Żory 4 | Salmo Żory | 11 | 2:15.00 |
Motyka Nadia 04, Lala Patrycja 04, Kostrzewska Julia 04, Jojko Julia 04 |
Seria 3 z 6, 13:58 |
1 | Bobry Dębica 1 | Bobry Dębica | 08 | 2:10.55 |
2 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | 2:10.12 |
Gicala Patrycja 04, Gurgul Julia 04, Mikulska Oliwia 04, Masiuk Ksawery 04 |
3 | UKS Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:09.48 |
4 | Salmo Żory 2 | Salmo Żory | 11 | 2:10.06 |
Oleksy Jakub 04, Hajduk Jakub 04, Stępiński Daniel 04, Grzymała Zuzanna 04 |
5 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | 2:10.55 |
6 | SiKReT Gliwice 3 | SiKReT Gliwice | 11 | 2:13.14 |
Bilnik Barbara 04, Kaczmarek Olga 04, Koziołek Kewin 04, Szpor Julia 04 |
Seria 4 z 6, 14:01 |
1 | MKS Jordan Kraków | Jordan Kraków | 06 | 2:08.64 |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:06.26 |
Dziedzic Bartosz 04, Generowicz Marek 04, Skimina Kacper 04, Plucińska Klaudia 04 |
3 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:05.32 |
4 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | 2:05.97 |
5 | SiKReT Gliwice 2 | SiKReT Gliwice | 11 | 2:07.41 |
Nowotarski Mateusz 04, Borewicz Mikołaj 04, Konopka Weronika 04, Morciszek Weronika 04 |
6 | Gryf Dębica 1 | Gryf Dębica | 08 | 2:09.38 |
Robert Żyła 04, Szaraniec Patrycja 04, Horodyński Antoni 04, Mazur Bartosz 04 |
Seria 5 z 6, 14:04 |
1 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:02.70 |
Luberda Wiktor 04, Basista Barbara 04, Kłaput Maciej 04, Dziedzic Mikołaj 04 |
2 | Motyl MOSiR St. Wola 1 | Motyl MOSiR St. Wola | 08 | 2:01.93 |
3 | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 11 | 2:01.03 |
Kowolik Alex 04, Plewka Przemysław 04, Żegleń Miłosz 04, Ochman Mateusz 04 |
4 | Huragan Sosnowiec 1 | Huragan Sosnowiec | 11 | 2:01.84 |
Krawczyk Jakub 04, Koralewicz Jakub 04, Krajewski Paweł 04, Pietraszczyk Jakub 04 |
5 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | 2:02.14 |
6 | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 07 | 2:03.19 |
Trentkiewicz Dominika 04, Skrętkowska Martyna 04, Frydel Adam 04, Baranek Jakub 04 |
Seria 6 z 6, 14:07 |
1 | Salmo Żory 1 | Salmo Żory | 11 | 2:00.66 |
Fira Weronika 04, Olma Julia 04, Lala Nadia 04, Śliwka Jakub 04 |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:56.50 |
Piotrowicz Martyna 04, Bryg Bartosz 04, Zaczyński Filip 04, Stanek Kacper 04 |
3 | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 11 | 1:55.69 |
Kalkan Jakub 04, Wolny Natalia 04, Bocian Roksana 04, Pierchała Maksymilian 04 |
4 | SiKReT Gliwice 1 | SiKReT Gliwice | 11 | 1:56.50 |
Kaszycki Jakub 04, Świderski Filip 04, Paszek Jakub 04, Gabryś Maciej 04 |
5 | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 11 | 1:58.16 |
Pinkowicz Alicja 04, Wilusz Kacper 04, Banaś Emilia 04, Walter Jakub 04 |
6 | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 08 | 2:00.79 |
Szklarz Mateusz 04, Bieniarz Wojciech 04, Skwara Kamila 04, Zych Mikołaj 04 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |