DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Nowy Targ, 24/6/2017 |
2 - DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP BLOK II | 24/6/2017 - 14:45 |
Konkurencja 10 24/6/2017 - 14:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:08.70 | 406 | 33.20 | 35.50 | |||
2. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.42 | 394 | 33.35 | 36.07 | |||
3. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:11.89 | 355 | 34.99 | 36.90 | |||
4. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:13.44 | 333 | 34.88 | 38.56 | |||
5. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:14.24 | 322 | 36.11 | 38.13 | |||
6. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.52 | 318 | 35.24 | 39.28 | |||
7. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:16.16 | 298 | 35.94 | 40.22 | |||
8. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.20 | 275 | 36.20 | 42.00 | |||
9. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:19.99 | 257 | 38.25 | 41.74 | |||
10. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:20.45 | 253 | 38.13 | 42.32 | |||
11. | Wieczorek Anna | 05 | Zryw Opole | 1:21.28 | 245 | 39.17 | 42.11 | |||
12. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.63 | 242 | 39.68 | 41.95 | |||
13. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.65 | 242 | 38.90 | 42.75 | |||
14. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.81 | 224 | 40.27 | 43.54 | |||
15. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:25.63 | 210 | 41.56 | 44.07 | |||
16. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.29 | 205 | 41.59 | 44.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/6/2017 - 14:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:06.45 | 449 | 32.04 | 34.41 | |||
2. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:11.38 | 362 | 34.92 | 36.46 | |||
3. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:15.97 | 300 | 36.41 | 39.56 | |||
4. | Wołczek Krystyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:19.75 | 260 | 38.42 | 41.33 | |||
5. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:19.76 | 260 | 37.97 | 41.79 | |||
6. | Wolska Wiktoria | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:31.18 | 174 | 40.81 | 50.37 | |||
7. | Kolasa Aleksandra | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:33.44 | 161 | 44.51 | 48.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/6/2017 - 14:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 1:24.39 | 219 | 39.92 | 44.47 | |||
2. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:24.63 | 217 | 39.77 | 44.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 24/6/2017 - 14:57 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:03.70 | 351 | 31.07 | 32.63 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:05.89 | 317 | 31.54 | 34.35 | |||
3. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:06.53 | 308 | 32.79 | 33.74 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:06.87 | 303 | 32.64 | 34.23 | |||
5. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:10.25 | 261 | 34.34 | 35.91 | |||
6. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:11.69 | 246 | 34.76 | 36.93 | |||
7. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.90 | 234 | 35.33 | 37.57 | |||
8. | Kasperkiewicz Filip | 05 | Zryw Opole | 1:15.90 | 207 | 36.01 | 39.89 | |||
9. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.95 | 207 | 36.96 | 38.99 | |||
10. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:17.01 | 198 | 36.99 | 40.02 | |||
11. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.27 | 196 | 37.61 | 39.66 | |||
12. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:17.32 | 196 | 37.62 | 39.70 | |||
13. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:19.43 | 181 | 38.31 | 41.12 | |||
14. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:21.37 | 168 | 40.58 | 40.79 | |||
15. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:24.52 | 150 | 40.16 | 44.36 | |||
16. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.61 | 149 | 40.58 | 44.03 | |||
17. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.65 | 130 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 24/6/2017 - 14:57 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:04.92 | 331 | 31.46 | 33.46 | |||
2. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:08.99 | 276 | 33.77 | 35.22 | |||
3. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:12.04 | 242 | 35.06 | 36.98 | |||
4. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:18.15 | 190 | 36.39 | 41.76 | |||
5. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:18.32 | 188 | 36.32 | 42.00 | |||
6. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:18.72 | 186 | 37.59 | 41.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 24/6/2017 - 14:57 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:15.33 | 212 | 36.70 | 38.63 | |||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:19.52 | 180 | 37.96 | 41.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 24/6/2017 - 15:09 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:54.88 | 455 | 40.01 | 44.89 | 45.39 | 44.59 | |||
2. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:09.03 | 360 | 43.86 | 48.76 | 48.91 | 47.50 | |||
3. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:18.50 | 311 | 45.39 | 50.93 | 50.94 | 51.24 | |||
4. | Pająk Julia | 05 | Zryw Opole | 3:23.38 | 289 | 45.97 | 51.51 | 53.77 | 52.13 | |||
5. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:25.16 | 282 | 47.30 | 52.17 | 53.75 | 51.94 | |||
6. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:29.90 | 263 | 49.61 | 53.57 | 54.17 | 52.55 | |||
7. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:31.83 | 256 | 49.86 | 54.90 | 54.24 | 52.83 | |||
8. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:35.18 | 244 | 49.68 | 56.10 | 56.01 | 53.39 | |||
9. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:37.13 | 238 | 49.41 | 56.57 | 56.49 | 54.66 | |||
10. | Wieczorek Anna | 05 | Zryw Opole | 3:52.65 | 193 | 53.25 | 1:00.01 | 1:00.25 | 59.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 24/6/2017 - 15:09 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:03.10 | 396 | 40.74 | 46.61 | 48.55 | 47.20 | |||
2. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 3:23.91 | 287 | 47.02 | 52.87 | 53.49 | 50.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 24/6/2017 - 15:18 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:06.24 | 270 | 42.25 | 48.13 | 48.76 | 47.10 | |||
2. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:07.48 | 265 | 44.26 | 48.00 | 48.28 | 46.94 | |||
3. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:22.91 | 209 | 47.28 | 52.17 | 53.04 | 50.42 | |||
4. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:32.01 | 183 | 48.94 | 54.79 | 55.56 | 52.72 | |||
5. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:32.29 | 182 | 47.84 | 54.58 | 56.27 | 53.60 | |||
6. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:32.38 | 182 | 49.00 | 54.18 | 55.73 | 53.47 | |||
7. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:39.84 | 164 | 51.20 | 56.67 | 56.48 | 55.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 24/6/2017 - 15:18 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 3:04.79 | 277 | 42.05 | 48.50 | 48.16 | 46.08 | |||
2. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 3:31.83 | 183 | 47.49 | 54.66 | 56.54 | 53.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 105 24/6/2017 - 15:28 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 47.06 | 229 |
<< TOP >> |
Konkurencja 106 24/6/2017 - 15:28 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 46.92 | 155 | |||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.76 | 147 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24/6/2017 - 15:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:19.72 | 328 | 39.73 | 39.99 | |||
2. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.95 | 314 | 40.16 | 40.79 | |||
3. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.15 | 289 | 40.95 | 42.20 | |||
4. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:23.50 | 286 | 41.13 | 42.37 | |||
5. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:26.72 | 255 | 42.52 | 44.20 | |||
6. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:26.78 | 254 | 43.21 | 43.57 | |||
7. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:27.55 | 248 | 42.61 | 44.94 | |||
8. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.55 | 240 | 43.88 | 44.67 | |||
9. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.72 | 238 | 43.16 | 45.56 | |||
10. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.64 | 216 | 45.39 | 46.25 | |||
11. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:32.55 | 210 | 46.27 | 46.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24/6/2017 - 15:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:16.29 | 375 | 37.17 | 39.12 | |||
2. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:21.71 | 305 | 39.79 | 41.92 | |||
3. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:25.25 | 268 | 41.58 | 43.67 | |||
4. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:27.34 | 250 | 43.15 | 44.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 24/6/2017 - 15:38 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.76 | 258 | 36.59 | 40.17 | |||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.75 | 249 | 38.06 | 39.69 | |||
3. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.81 | 239 | 38.69 | 40.12 | |||
4. | Dober Jakub | 05 | Rekiny Osielsko | 1:20.21 | 226 | 39.01 | 41.20 | |||
5. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.98 | 220 | 39.43 | 41.55 | |||
6. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:23.34 | 202 | 40.71 | 42.63 | |||
7. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.74 | 185 | 42.99 | 42.75 | |||
8. | Kasperkiewicz Filip | 05 | Zryw Opole | 1:29.24 | 164 | 42.85 | 46.39 | |||
9. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:29.77 | 161 | 43.83 | 45.94 | |||
10. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.08 | 154 | |||||
11. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.63 | 152 | 45.37 | 46.26 | |||
12. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:32.44 | 148 | 45.91 | 46.53 | |||
13. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:33.09 | 145 | 45.28 | 47.81 | |||
14. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:35.15 | 135 | 46.75 | 48.40 | |||
15. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:35.42 | 134 | |||||
16. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:38.08 | 124 | 48.25 | 49.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 24/6/2017 - 15:38 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:16.62 | 260 | 38.22 | 38.40 | |||
2. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:26.69 | 179 | 43.33 | 43.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24/6/2017 - 15:46 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:42.28 | 423 | 35.14 | 43.47 | 45.93 | 37.74 | |||
2. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:55.67 | 333 | 41.51 | 46.00 | 48.84 | 39.32 | |||
3. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 2:56.21 | 330 | 37.13 | 46.09 | 53.47 | 39.52 | |||
4. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:59.45 | 313 | 39.20 | 49.19 | 52.23 | 38.83 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:00.08 | 309 | 36.90 | 48.05 | 52.85 | 42.28 | |||
6. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:05.31 | 284 | 41.27 | 45.03 | 56.21 | 42.80 | |||
7. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:05.55 | 283 | 44.03 | 46.49 | 52.51 | 42.52 | |||
8. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:07.91 | 272 | 42.00 | 47.82 | 54.35 | 43.74 | |||
9. | Pająk Julia | 05 | Zryw Opole | 3:08.39 | 270 | 45.70 | 48.28 | 51.83 | 42.58 | |||
10. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:13.55 | 249 | 43.69 | 48.59 | 56.69 | 44.58 | |||
11. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:17.93 | 233 | 46.27 | 49.22 | 55.71 | 46.73 | |||
12. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:19.64 | 227 | 46.89 | 48.43 | 57.43 | 46.89 | |||
13. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:25.50 | 208 | 52.61 | 51.49 | 55.72 | 45.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24/6/2017 - 15:46 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:52.30 | 353 | 36.63 | 46.03 | 47.88 | 41.76 | |||
2. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:53.18 | 348 | 40.07 | 45.86 | 48.18 | 39.07 | |||
3. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:53.72 | 345 | 37.78 | 45.00 | 49.50 | 41.44 | |||
4. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:14.59 | 245 | 46.08 | 50.73 | 55.95 | 41.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/6/2017 - 15:59 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:37.24 | 338 | 35.91 | 40.13 | 47.19 | 34.01 | |||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:44.73 | 294 | 36.91 | 43.92 | 48.82 | 35.08 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:45.21 | 292 | 34.87 | 43.53 | 50.59 | 36.22 | |||
4. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:02.97 | 215 | 40.45 | 44.63 | 57.00 | 40.89 | |||
5. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:04.80 | 208 | 42.02 | 47.55 | 54.76 | 40.47 | |||
6. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:05.97 | 204 | 46.62 | 50.15 | 49.34 | 39.86 | |||
7. | Dober Jakub | 05 | Rekiny Osielsko | 3:13.89 | 180 | 46.69 | 48.57 | 54.70 | 43.93 | |||
8. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:19.80 | 165 | 48.64 | 51.45 | 54.96 | 44.75 | |||
9. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:22.10 | 159 | 1:02.23 | 43.59 | |||||
10. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:30.49 | 141 | 52.77 | 51.54 | 1:02.01 | 44.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/6/2017 - 15:59 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 2:55.96 | 241 | 37.59 | 48.41 | 52.41 | 37.55 | |||
2. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 3:01.85 | 219 | 37.52 | 48.94 | 57.44 | 37.95 | |||
3. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 3:25.76 | 151 | 43.87 | 55.20 | 59.13 | 47.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 107 24/6/2017 - 16:12 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:33.84 | 220 | 42.14 | 51.70 |
PK | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:10.40 | 372 | 31.35 | 39.05 | |||
PK | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:34.17 | 155 | 44.97 | 49.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/6/2017 - 16:15 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Com Com Zone 1 2005 | Siemacha ASP Kraków | 2:19.88 | 270 |
Włosik Wiktoria Kamiński Bartosz | 05 05 | +0,69 +0,45 | 37.34 36.02 | Kercel Emilia Szczepanik Kacper | 05 05 | +0,41 +0,26 | 34.64 31.88 |
2. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:21.64 | 260 |
Smoleń Patrycja Marek Amelia | 05 05 | +0,75 +0,50 | 38.57 37.60 | Gibuła Patryk Dadej Julia | 05 05 | +0,37 +0,21 | 32.37 33.10 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:21.72 | 260 |
Guzik Karolina Zawodny Oliwia | 05 05 | +0,69 +0,62 | 38.08 41.52 | Sowa Bartłomiej Gościński Jakub | 05 05 | +0,53 +0,60 | 33.44 28.68 |
4. | Com Com Zone 2 2005 | Siemacha ASP Kraków | 2:37.45 | 189 |
Woźniak Natalia Weiss Weronika | 05 05 | +0,65 +0,58 | 41.76 44.53 | Knapik Michał Orzechowska Wiktoria | 05 05 | +0,21 +0,54 | 36.37 34.79 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:38.06 | 187 |
Kryza Maja Mordarski Szymon | 05 05 | +0,71 +0,22 | 41.98 43.21 | Mayerberg Anna Jakubik Julia | 05 05 | +0,34 +0,80 | 35.72 37.15 |
6. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:38.47 | 186 |
Dybowski Antoni Tetlak Maciej | 05 05 | +0,96 +0,63 | 42.55 41.88 | Cicha Aleksandra Rębiasz Martyna | 05 05 | +0,70 +0,48 | 40.13 33.91 |
7. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:43.05 | 171 |
Głogowska Dobromiła Balon Adrianna | 05 05 | +0,80 +0,65 | 41.52 44.19 | Bigaj Gabriel Ptaszyński Stanisław | 05 05 | +0,49 +0,46 | 41.12 36.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/6/2017 - 16:15 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:22.10 | 258 |
Masiuk Ksawery Mikulska Oliwia | 04 04 | +0,67 +0,76 | 32.16 39.87 | Gicala Patrycja Gurgul Julia | 04 04 | +0,66 +0,50 | 37.61 32.46 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:26.67 | 234 |
Vasilendiuc Emilia Tokarz Dawid | 04 04 | +0,71 +0,72 | 38.96 43.02 | Bajgrowicz Paweł Staszowski Jakub | 04 04 | +0,36 +0,34 | 35.43 29.26 |
3. | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:31.25 | 214 |
Dadej Jakub Staśkiewicz Nikola | 05 04 | +0,79 +0,61 | 38.21 44.07 | Pieróg Adam Kosiba Szymon | 04 05 | +0,72 +0,54 | 36.24 32.73 |
4. | Com Com Zone 3 2005 | Siemacha ASP Kraków | 2:40.98 | 177 |
Bednarz Natalia Pituła Julia | 04 05 | +0,67 +0,26 | 35.19 46.49 | Małysza Julia Łopuch Jakub | 05 05 | +0,32 +0,40 | 43.36 35.94 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |