GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 8/10/2017 |
2 - GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK II | 8/10/2017 - 15:30 |
Konkurencja 7 8/10/2017 - 15:30 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sirignano Luigia Pisarek Justyna SO Lewandowska Natalia SO Nowak Zuzanna SO Uryga Paulina Kołodziej Katarzyna SO Kempa Anna SO Mańdok Klaudia | 96 00 01 02 95 00 01 01 | AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle NKP Bielsko Biała | 06 06 06 06 06 06 07 11 | 5:09.48 5:06.24 5:04.09 5:00.63 5:02.51 5:04.73 5:07.38 5:10.87 |
Seria 2 z 9, 15:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gancarz Julia Kapcińska Maja SO Dach Wiktoria Klimek Marta SO Prochownik Martyna SO Cerlich Oliwia Nita Daria Pawłowska Julia SO | 03 02 03 03 02 02 01 02 | Ikar Mielec Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Ikar Mielec Korona Kraków Unia Oświęcim | 08 06 06 06 06 08 06 06 | 5:15.90 5:13.23 5:12.79 5:12.17 5:12.73 5:13.01 5:13.25 5:16.11 |
Seria 3 z 9, 15:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojoł Agata Jodłowska Zuzanna Michalczyk Urszula Adamiec Dominika SO Król Wiktoria Miłek Marcelina Kusion Weronika SO Leszczyńska Klaudia Julia SK | 01 03 97 99 02 02 02 99 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | PK | 5:20.00 5:18.97 5:16.47 5:16.29 5:16.36 5:17.18 5:19.60 5:20.34 |
Seria 4 z 9, 15:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cholewa Karolina SK Kuziów Martyna SO Tomasiak Agnieszka Wojtaszewska Paulina SO Peciak Katarzyna Blachura Julia SO Niepogodzińska Izabela Budzińska Paulina SO | 01 03 01 03 02 02 03 03 | SMS Kraków Unia Oświęcim Salmo Żory Unia Oświęcim SMS Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle | 06 06 11 06 06 06 06 07 | 5:27.75 5:25.97 5:24.69 5:20.78 5:23.64 5:25.90 5:26.40 5:31.27 |
Seria 5 z 9, 15:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gwiazdowska Wiktoria Widurska Kinga Ptaszyńska Weronika SO Kulisiewicz Adrianna Kumorek Kamila Pyrlik Paulina SO Sadlik Martyna SO Śmietana Karolina | 03 02 03 02 02 99 03 01 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:37.16 5:35.63 5:33.70 5:32.96 5:33.22 5:34.21 5:35.96 5:38.88 |
Seria 6 z 9, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krawczyk Nikola SO Tomera Roksana SO Pałka Aleksandra SO Rygiel Oliwia SO Bigos Dominika SO Owsianowska Sara Kumor Aleksandra SO Kozdęba Karolina | 03 02 02 02 01 02 03 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Junior Kluczbork AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 07 11 06 06 06 | NT 5:56.05 5:51.41 5:39.68 5:41.27 5:52.15 5:59.66 NT |
Seria 7 z 9, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szkurat Martyna SO Górniak Katarzyna Wąsik Julia SO Ochał Maja Kopp Oliwia Martemianow Natalia Kliś Oliwia Szuba-Łata Daria | 03 95 03 01 02 02 03 02 | Płetwal Zakopane Gryf Dębica Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Fala Niepołomice NKP Bielsko Biała Aquarius Myślenice | 06 08 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 9, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szerszeń Natalia Biela Inga Oczkowska Daria Kasza Katarzyna Kosińska Dominika SO Bartyzel Aleksandra Myśliwiec Tatiana Kostiana Diana SO | 02 03 03 03 01 98 03 03 | Gryf Dębica Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim | 08 06 06 06 11 06 08 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 9, 16:20 |
2 3 4 5 6 7 | Horwacik Joanna Szymkowiak Aleksandra SO Żarłok Martyna Rżany Wiktoria Wróbel Zofia SO Madej Faustyna | 02 02 97 02 03 02 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Gryf Dębica Unia Oświęcim Aquarius Myślenice | 06 06 06 08 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 8/10/2017 - 16:28 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cerlich Maksymilian SMS Ciastoń Sebastian SO Kempa Mikołaj SO Wojdak Wojciech Sobczyk Maciej Goleniec Kamil SO Dubas Mateusz SO Krulikowski Maciej SO | 00 99 99 96 95 99 01 99 | Ikar Mielec Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle BOSiR Brzesko AZS AGH Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim | 08 06 07 06 06 06 11 06 | 4:31.69 4:24.90 4:24.27 4:15.08 4:20.80 4:24.89 4:26.40 4:32.62 |
Seria 2 z 13, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gałuszka Bruno SO Muc Filip SO Cieśla Oskar SO Mayerberg Kacper SO Sordyl Mateusz SO Zbrożek Radosław SO Blachura Oskar SO Kozieł Mikołaj SO | 02 01 01 00 99 99 02 02 | Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 11 11 06 11 06 06 06 | 4:46.07 4:42.06 4:39.88 4:33.11 4:35.27 4:41.19 4:43.74 4:47.71 |
Seria 3 z 13, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Moryl Wojciech SO Książnicki Dawid Lewicki Filip Szynawa Oskar SO Nowak Kacper SO Butkiewicz Władysław SO Krupa Mateusz SO Szałaśny Bartosz SO | 02 02 03 00 00 00 03 00 | MMKS Kędzierzyn Koźle Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 07 08 06 06 06 06 06 06 | 4:52.71 4:51.93 4:50.46 4:48.01 4:48.52 4:50.71 4:52.70 4:53.20 |
Seria 4 z 13, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stańczyk Jarema SO Bazyl Kamil Michałowski Tomasz SO Major Daniel SO Sowa Łukasz Fiedosiuk Rafał SO Daszkiewicz Michał SO Dudzik Sebastian SK | 02 00 02 01 03 99 03 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Kraków | 07 06 06 06 06 06 06 06 | 4:57.35 4:56.43 4:55.13 4:54.33 4:54.48 4:55.36 4:57.04 4:58.27 |
Seria 5 z 13, 16:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jędrszczyk Kacper Paszko Mikołaj Pająk Jakub Szczygieł David SO Lewandowski Jakub SO Płatek Maciej SO Astashev Bogdan Bator Kacper | 02 01 02 02 02 02 01 00 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:04.99 5:03.04 4:59.06 4:58.36 4:59.01 4:59.70 5:03.78 5:09.71 |
Seria 6 z 13, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbańczyk Adrian Mazur Bartosz Magda Patryk Przystał Adam Opolka Kacper SO Augustyn Jan Alencynowicz Maciej SO Koryciński Kamil | 01 02 02 03 00 02 02 03 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 08 06 06 06 06 06 | 5:16.38 5:15.55 5:13.26 5:09.99 5:11.40 5:13.69 5:16.37 5:22.55 |
Seria 7 z 13, 17:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jedliński Radosław SO Kużdżał Mikołaj Skrzypek Filip Nowak Jan Szydłowski Erwin SO Kramarczyk Jakub SO Wojaczek Paweł SO Danikiewicz Dawid SO | 00 02 03 02 03 01 00 03 | Unia Oświęcim Ikar Mielec SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 08 06 06 06 06 06 06 | 5:29.34 5:27.79 5:24.34 5:22.88 5:22.95 5:26.03 5:29.16 5:30.07 |
Seria 8 z 13, 17:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szarpak Marcin SO Para Mikołaj SO Płoskonka Jakub Jamróz Michał Zając Kamil Czajkowski Mateusz Berezak Gabriel Bartłomowicz Tomasz | 01 03 03 03 03 02 02 03 | AZS AWF Katowice Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 06 06 08 06 | NT 5:45.08 5:38.61 5:31.77 5:33.29 5:40.97 5:53.53 NT |
Seria 9 z 13, 17:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wodzień Szymon Adamski Jakub Piechota Edgar Blachura Patryk SO Milbrant Kacper SO Sikora Kacper Swojnóg Igor SO Zalewski Sebastian SO | 00 02 03 99 01 03 03 03 | Gryf Dębica SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 08 06 06 06 11 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 13, 17:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Golik Leonard Więzik Jan SO Buczkowski Kamil Malarz Marcin SO Drozd Tymoteusz SO Dybowski Jan Miodoński Mateusz SO Tarasek Szymon | 02 03 96 03 99 03 03 02 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 13, 17:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nosek Tomasz Suchański Przemysław SO Sieprawski Roch SO Różycki Aleksander Wanat Grzegorz Kwaśny Jakub SO Fortuna Filip Warzecha Wiktor | 03 01 03 03 03 01 03 03 | Fala Niepołomice Park Wodny Tarn. Góry Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Ikar Mielec | 06 11 06 06 06 11 06 08 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 13, 17:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wleciał Damian Gwóźdź Kacper Suzin Marcin Połeć Jakub Wróbel Igor SO Twardowski Piotr Wysoczyński Mateusz Brączek Kacper SO | 03 03 93 02 03 01 93 03 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków STP Nowy Sącz Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 13 z 13, 17:40 |
3 4 5 | Hanf Szymon Żukowski Kamil Szydłowski Kamil | 03 03 98 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 8/10/2017 - 17:48 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bednarz Natalia Kowalska Wiktoria SO Rajca Luiza Malarz Maja Basista Barbara Żelazny Kinga Wilczek Renata SO Piotrowicz Martyna | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Siemacha Kraków Unia Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Korona Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 2:47.83 2:42.69 2:37.67 2:31.71 2:37.37 2:38.28 2:43.55 2:48.98 |
Seria 2 z 5, 17:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gicala Patrycja Gurgul Julia Mikulska Oliwia Poreda Martyna Panek Nikola Koczur Nikola Rutka Emilia Żak Amelia SO | 04 04 04 04 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko Korona Kraków SMS Galicja Kraków Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 2:53.72 2:53.18 2:52.30 2:49.35 2:52.10 2:52.49 2:53.63 2:54.89 |
Seria 3 z 5, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trzeciecka Agnieszka Pytka Katarzyna Plucińska Klaudia Kierczak Anna Larysz Wiktoria Budzeniusz Pola Kotyza Aleksandra SO Miernik Wiktoria SO | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków NKP Bielsko Biała SMS Galicja Kraków Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 11 06 11 06 06 06 06 | 3:02.37 3:00.56 2:57.85 2:54.92 2:56.48 2:58.28 3:02.28 3:02.85 |
Seria 4 z 5, 17:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Vasilendiuc Emilia Matyja Emilia SO Chowaniec Oliwia SO Hrapkowicz Klaudia SO Bezpalko Kinga Komędera Anna Smalec Emilia Mikrut Nina | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim Victoria Kozy Siemacha Kraków Victoria Kozy Sokół Mościce Tarnów NKP Bielsko Biała | 06 06 06 11 06 11 06 11 | 3:34.31 3:15.51 3:04.14 3:03.08 3:03.89 3:09.49 3:16.70 NT |
Seria 5 z 5, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nita Wiktoria Dziendziel Eliza Szaraniec Patrycja Chrobak Martyna Sobuń Julia Mleko Karolina Brach Oliwia Dyduch Martyna SO | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Ondraszek Bielsko Biała Gryf Dębica Victoria Kozy Victoria Kozy Fala Niepołomice BOSiR Brzesko Unia Oświęcim | 06 11 08 11 11 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 8/10/2017 - 18:07 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 18:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wykręt Marcin Piela Michał SO Bryg Bartosz Kalkan Jakub Stanek Kacper Mamcarz Mateusz SO Krystyński Aleksander Białecki Wojciech | 04 04 04 04 04 04 04 04 | NKP Bielsko Biała Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków NKP Bielsko Biała | 11 06 06 11 06 06 06 11 | 2:37.90 2:37.84 2:31.85 2:18.11 2:28.47 2:32.54 2:37.85 2:39.23 |
Seria 2 z 6, 18:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziedzic Mikołaj Dziedzic Bartosz Kulig Bartosz Tomaniewski Filip Surma Štěpán Roman Dawid Zaczyński Filip Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 04 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz LSK Frydek-Mistek SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 | 2:46.11 2:43.02 2:42.43 2:40.58 2:41.12 2:42.52 2:45.79 2:47.13 |
Seria 3 z 6, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juda Dominik SO Staszowski Jakub Knapp Jakub Skimina Kacper Kozak Arkadiusz Kłaput Maciej Cierpiał Wiktor SO Bajgrowicz Paweł | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:52.77 2:52.23 2:50.73 2:47.90 2:49.91 2:51.60 2:52.37 2:54.05 |
Seria 4 z 6, 18:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Luberda Wiktor Stręk Kacper Nosal Milosz SO Ciapała Jarosław Generowicz Marek Horodyński Antoni Drabczyk Krystian SO Pieróg Adam | 04 04 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Gryf Dębica Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 08 06 06 | 3:00.80 2:55.63 2:55.56 2:54.39 2:54.69 2:55.58 2:58.95 3:01.85 |
Seria 5 z 6, 18:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kędra Kamil Mieszczak Tymoteusz Ryszka Kacper SO Jankowiak Cyprian Marszałek Stanisław SO Ryszka Jakub SO Boba Arkadiusz SO Tokarz Dawid | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Siemacha Kraków NKP Bielsko Biała Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 3:24.21 3:12.75 3:03.44 3:02.78 3:03.30 3:09.91 3:14.91 3:37.42 |
Seria 6 z 6, 18:26 |
3 4 5 | Mazur Maksymilian Majewski Maksym SO Ring Jakub | 04 04 04 | Jordan Kraków Unia Oświęcim Victoria Kozy | 06 06 11 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 8/10/2017 - 18:31 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 18:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Peciak Katarzyna Lewandowska Natalia SO Świstuń Julia SK Sirignano Luigia Górniak Katarzyna Kołodziej Katarzyna SO Nita Daria Adamiec Dominika SO | 02 01 00 96 95 00 01 99 | SMS Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Gryf Dębica Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 08 06 06 06 | 59.44 58.81 58.21 56.60 57.87 58.39 58.95 59.69 |
Seria 2 z 15, 18:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kosińska Dominika SO Uryga Paulina Klimek Marta SO Wojtaszewska Paulina SO Kozdęba Karolina Szkurat Martyna SO Pisarek Justyna SO Durczyńska Katarzyna SK | 01 95 03 03 03 03 00 99 | AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Unia Oświęcim SMS Kraków | 11 06 06 06 06 06 06 06 | 1:00.94 1:00.47 1:00.31 1:00.03 1:00.12 1:00.44 1:00.93 1:00.98 |
Seria 3 z 15, 18:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Horova Oksana Król Wiktoria Miłek Marcelina Cerlich Oliwia Michalczyk Urszula Śmietana Karolina Mańdok Klaudia Malarz Maja | 02 02 02 02 97 01 01 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko Biała Victoria Kozy | 06 06 06 08 06 06 11 11 | 1:01.98 1:01.84 1:01.65 1:01.15 1:01.47 1:01.82 1:01.89 1:02.29 |
Seria 4 z 15, 18:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Zuzanna SO Szerszeń Natalia Leszczyńska Klaudia Julia SK Gancarz Julia Żarłok Martyna Cholewa Karolina SK Horwacik Joanna Wróbel Zofia SO | 02 02 99 03 97 01 02 03 | Unia Oświęcim Gryf Dębica SMS Galicja Kraków Ikar Mielec AZS AGH Kraków SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 08 06 08 06 06 06 06 | 1:02.76 1:02.42 1:02.35 1:02.30 1:02.31 1:02.39 1:02.43 1:02.90 |
Seria 5 z 15, 18:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dach Wiktoria Sobuń Julia Piotrowicz Martyna Widurska Kinga Rajca Luiza Prochownik Martyna SO Kusion Weronika SO Pyrlik Paulina SO | 03 04 04 02 04 02 02 99 | SMS Galicja Kraków Victoria Kozy SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 1:04.02 1:03.50 1:03.42 1:03.06 1:03.39 1:03.42 1:03.76 1:04.41 |
Seria 6 z 15, 18:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kempa Anna SO Kowalska Wiktoria SO Tomasiak Agnieszka Jodłowska Zuzanna Blachura Julia SO Rygiel Oliwia SO Kumorek Kamila Krawczyk Nikola SO | 01 04 01 03 02 02 02 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Salmo Żory SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Junior Kluczbork SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 07 06 11 06 06 07 06 06 | 1:05.25 1:04.93 1:04.82 1:04.53 1:04.63 1:04.91 1:04.97 1:05.30 |
Seria 7 z 15, 18:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biela Inga Kulisiewicz Adrianna Żak Amelia SO Kopp Oliwia Kapcińska Maja SO Kuziów Martyna SO Ochał Maja Madej Faustyna | 03 02 04 02 02 03 01 02 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:05.81 1:05.79 1:05.34 1:05.32 1:05.33 1:05.34 1:05.81 1:05.83 |
Seria 8 z 15, 18:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kumor Aleksandra SO Hojoł Agata Bednarz Natalia Wąsik Julia SO Kulaga Dominika Gwiazdowska Wiktoria Wilczek Renata SO Owsianowska Sara | 03 01 04 03 97 03 04 02 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Unia Oświęcim Gryf Dębica SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 08 06 06 06 | 1:06.69 1:06.36 1:06.14 1:05.88 1:06.02 1:06.26 1:06.47 1:06.71 |
Seria 9 z 15, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kierczak Anna Niepogodzińska Izabela Żelazny Kinga Tomera Roksana SO Ściślak Julia Budzińska Paulina SO Bigos Dominika SO Pawłowska Julia SO | 04 03 04 02 02 03 01 02 | Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim Sokół Mościce Tarnów MMKS Kędzierzyn Koźle AZS AWF Katowice Unia Oświęcim | 11 06 06 06 06 07 11 06 | 1:07.88 1:07.68 1:07.12 1:06.92 1:07.00 1:07.63 1:07.82 1:07.91 |
Seria 10 z 15, 18:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Budzeniusz Pola Plucińska Klaudia Kliś Oliwia Kotyza Aleksandra SO Ptaszyńska Weronika SO Poreda Martyna Szuba-Łata Daria Panek Nikola | 04 04 03 04 03 04 02 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko Biała Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 1:09.52 1:08.79 1:08.73 1:08.68 1:08.72 1:08.79 1:09.00 1:10.40 |
Seria 11 z 15, 18:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pytka Katarzyna Myśliwiec Tatiana Szaraniec Patrycja Martemianow Natalia Nita Wiktoria Koczur Nikola Gurgul Julia Oczkowska Daria | 04 03 04 02 04 04 04 03 | NKP Bielsko Biała Ikar Mielec Gryf Dębica Fala Niepołomice Korona Kraków Victoria Kozy BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 11 08 08 06 06 11 06 06 | 1:11.40 1:11.25 1:10.83 1:10.76 1:10.82 1:10.91 1:11.38 1:11.43 |
Seria 12 z 15, 18:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziendziel Eliza Kasza Katarzyna Bezpalko Kinga Brach Oliwia Rutka Emilia Trzeciecka Agnieszka Basista Barbara Mleko Karolina | 04 03 04 04 04 04 04 04 | Ondraszek Bielsko Biała Fala Niepołomice Siemacha Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice | 11 06 06 06 06 06 06 06 | 1:12.81 1:12.04 1:11.92 1:11.53 1:11.54 1:11.93 1:12.56 1:12.85 |
Seria 13 z 15, 18:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gicala Patrycja Chowaniec Oliwia SO Chrobak Martyna Larysz Wiktoria Pałka Aleksandra SO Smalec Emilia Miernik Wiktoria SO Sadlik Martyna SO | 04 04 04 04 02 04 04 03 | BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 1:15.05 1:13.71 1:13.39 1:12.98 1:13.30 1:13.65 1:13.77 1:15.29 |
Seria 14 z 15, 18:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymkowiak Aleksandra SO Mikulska Oliwia Matyja Emilia SO Hrapkowicz Klaudia SO Mikrut Nina Komędera Anna Vasilendiuc Emilia Bartyzel Aleksandra | 02 04 04 04 04 04 04 98 | Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Victoria Kozy NKP Bielsko Biała Victoria Kozy Jordan Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 11 11 11 06 06 | NT 1:20.56 1:18.85 1:16.65 1:18.56 1:18.90 1:21.65 NT |
Seria 15 z 15, 18:56 |
3 4 5 | Rżany Wiktoria Dyduch Martyna SO Kostiana Diana SO | 02 04 03 | Gryf Dębica Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 08 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 8/10/2017 - 18:59 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 18:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cerlich Maksymilian SMS Butkiewicz Władysław SO Buczkowski Kamil Wysoczyński Mateusz Wojdak Wojciech Drozd Tymoteusz SO Blachura Patryk SO Milbrant Kacper SO | 00 00 96 93 96 99 99 01 | Ikar Mielec Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice | 08 06 06 06 06 06 06 11 | 52.55 52.41 51.49 48.83 50.33 52.33 52.53 52.88 |
Seria 2 z 19, 19:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dubas Mateusz SO Kempa Mikołaj SO Astashev Bogdan Kozieł Mikołaj SO Goleniec Kamil SO Cieśla Oskar SO Kłaput Bartosz SK Zbrożek Radosław SO | 01 99 01 02 99 01 00 99 | AZS AWF Katowice MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 07 06 06 06 11 06 06 | 54.68 54.53 53.53 52.98 53.42 53.68 54.55 55.00 |
Seria 3 z 19, 19:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krulikowski Maciej SO Fiedosiuk Rafał SO Nowak Kacper SO Szarpak Marcin SO Jedliński Radosław SO Daszkiewicz Michał SO Szydłowski Kamil Opolka Kacper SO | 99 99 00 01 00 03 98 00 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 55.72 55.58 55.15 55.11 55.14 55.34 55.69 55.86 |
Seria 4 z 19, 19:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Major Daniel SO Kwaśny Jakub SO Alencynowicz Maciej SO Wojaczek Paweł SO Pająk Jakub Sobczyk Maciej Kalkan Jakub Książnicki Dawid | 01 01 02 00 02 95 04 02 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Jedność 32 Przyszowice Ikar Mielec | 06 11 06 06 06 06 11 08 | 56.67 56.30 56.10 55.97 55.99 56.22 56.48 56.84 |
Seria 5 z 19, 19:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Augustyn Jan Blachura Oskar SO Muc Filip SO Michałowski Tomasz SO Paszko Mikołaj Dudzik Sebastian SK Sordyl Mateusz SO Danikiewicz Dawid SO | 02 02 01 02 01 01 99 03 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Kraków Victoria Kozy Unia Oświęcim | 06 06 11 06 06 06 11 06 | 57.51 57.35 57.19 57.12 57.19 57.25 57.40 57.59 |
Seria 6 z 19, 19:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jurkiewicz Dawid Twardowski Piotr Pazik Wojciech SK Żukowski Kamil Adamski Jakub Szynawa Oskar SO Golik Leonard Bator Kacper | 02 01 01 03 02 00 02 00 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 58.34 58.19 58.10 57.61 57.69 58.17 58.32 58.36 |
Seria 7 z 19, 19:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Swojnóg Igor SO Magda Patryk Horodyński Antoni Gałuszka Bruno SO Lewicki Filip Urbańczyk Adrian Mayerberg Kacper SO Piechota Edgar | 03 02 04 02 03 01 00 03 | Unia Oświęcim Ikar Mielec Gryf Dębica Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim Aquarius Myślenice | 06 08 08 06 06 06 06 06 | 58.72 58.67 58.45 58.39 58.41 58.55 58.68 58.99 |
Seria 8 z 19, 19:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koryciński Kamil Moryl Wojciech SO Suchański Przemysław SO Mamcarz Mateusz SO Nosek Tomasz Nowak Jan Zalewski Sebastian SO Stanek Kacper | 03 02 01 04 03 02 03 04 | SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Park Wodny Tarn. Góry Płetwal Zakopane Fala Niepołomice BOSiR Brzesko Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 07 11 06 06 06 06 06 | 1:00.08 59.74 59.24 59.01 59.05 59.32 59.97 1:00.09 |
Seria 9 z 19, 19:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wanat Grzegorz Szałaśny Bartosz SO Zając Kamil Więzik Jan SO Malarz Marcin SO Lewandowski Jakub SO Krupa Mateusz SO Sikora Kacper | 03 00 03 03 03 02 03 03 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:00.94 1:00.92 1:00.51 1:00.20 1:00.20 1:00.74 1:00.94 1:01.04 |
Seria 10 z 19, 19:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przystał Adam Szczygieł David SO Mazur Bartosz Warzecha Wiktor Czajkowski Mateusz Jędrszczyk Kacper Majewski Maksym SO Wleciał Damian | 03 02 02 03 02 02 04 03 | Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 08 06 06 06 06 | 1:01.70 1:01.50 1:01.34 1:01.06 1:01.21 1:01.44 1:01.67 1:01.94 |
Seria 11 z 19, 19:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stańczyk Jarema SO Dybowski Jan Sowa Łukasz Kużdżał Mikołaj Kramarczyk Jakub SO Gwóźdź Kacper Luberda Wiktor Sieprawski Roch SO | 02 03 03 02 01 03 04 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 07 06 06 08 06 06 06 06 | 1:02.91 1:02.73 1:02.20 1:01.96 1:02.13 1:02.46 1:02.86 1:03.40 |
Seria 12 z 19, 19:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Roman Dawid Krystyński Aleksander Fortuna Filip Bryg Bartosz Staszowski Jakub Jamróz Michał Brączek Kacper SO Hanf Szymon | 04 04 03 04 04 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:04.53 1:04.14 1:03.89 1:03.61 1:03.72 1:04.13 1:04.43 1:04.70 |
Seria 13 z 19, 19:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ring Jakub Tomaniewski Filip Skrzypek Filip Kłaput Maciej Piela Michał SO Knapp Jakub Kulig Bartosz Tarasek Szymon | 04 04 03 04 04 04 04 02 | Victoria Kozy STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 11 06 06 06 06 06 06 06 | 1:05.96 1:05.73 1:05.36 1:04.99 1:05.03 1:05.64 1:05.80 1:06.07 |
Seria 14 z 19, 19:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziedzic Mikołaj Berezak Gabriel Surma Štěpán Para Mikołaj SO Zaczyński Filip Płoskonka Jakub Miodoński Mateusz SO Płatek Maciej SO | 04 02 04 03 04 03 03 02 | SMS Galicja Kraków Ikar Mielec LSK Frydek-Mistek Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 08 06 06 06 06 06 | 1:06.88 1:06.61 1:06.30 1:06.10 1:06.10 1:06.39 1:06.82 1:06.98 |
Seria 15 z 19, 19:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pieróg Adam Kozak Arkadiusz Litwora Filip Generowicz Marek Skimina Kacper Dziedzic Bartosz Daszkiewicz Mikołaj SO Bajgrowicz Paweł | 04 04 03 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:08.99 1:08.71 1:08.51 1:07.67 1:08.21 1:08.58 1:08.94 1:09.22 |
Seria 16 z 19, 19:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marszałek Stanisław SO Ciapała Jarosław Szydłowski Erwin SO Wróbel Igor SO Stręk Kacper Białecki Wojciech Cierpiał Wiktor SO Wykręt Marcin | 04 04 03 03 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Siemacha Kraków NKP Bielsko Biała Ósemka Oświęcim NKP Bielsko Biała | 06 06 06 06 06 11 06 11 | 1:10.99 1:10.55 1:10.31 1:09.43 1:09.79 1:10.32 1:10.94 1:11.02 |
Seria 17 z 19, 19:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jankowiak Cyprian Tokarz Dawid Bartłomowicz Tomasz Drabczyk Krystian SO Juda Dominik SO Nosal Milosz SO Mieszczak Tymoteusz Ryszka Kacper SO | 04 04 03 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim NKP Bielsko Biała Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 1:14.66 1:14.01 1:12.92 1:11.94 1:12.49 1:13.78 1:14.30 1:14.94 |
Seria 18 z 19, 19:27 |
1 2 3 4 5 6 7 | Ciastoń Sebastian SO Boba Arkadiusz SO Ryszka Jakub SO Różycki Aleksander Kędra Kamil Mazur Maksymilian Połeć Jakub | 99 04 04 03 04 04 02 | Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 | NT 1:23.29 1:16.16 1:15.45 1:15.69 1:17.58 NT |
Seria 19 z 19, 19:30 |
3 4 5 | Suzin Marcin Patrzałek Michał Wodzień Szymon | 93 01 00 | AZS AGH Kraków Sokół Mościce Tarnów Gryf Dębica | 06 06 08 | NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |