Sobota Pływacka Sprawdzian Wytrzymałości Oświęcim, 18/11/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 10:47.61 2:52.11 | ||||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 10:37.69 2:37.56 |
||||
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:10.12 1:28.29 |
||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:13.28 1:37.28 |
||||
Kusion Judyta | 06 | 01506 | 101506600011 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 5:24.75 3:05.06 |
||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 10:57.39 2:38.08 |
||||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:36.90 2:50.90 |
||||
Szczerba Patrycja | 07 | 01506 | 101506600031 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:10.74 1:30.32 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:17.83 3:13.00 | |||||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:28.00 3:16.00 |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
|||||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 12:50.00 3:10.00 |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:17.22 3:17.00 |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
Basta Jakub | 06 | 00306 | 100306700207 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 7:18.30 NT | ||||
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 7:25.00 NT |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:57.90 3:41.81 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 2:51.70 1:17.44 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:08.70 3:15.88 |
||||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:41.72 |
||||
Leśniak Albert | 06 | 00306 | 100306700208 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 7:19.00 NT |
||||
Mokrzycka Wiktoria | 06 | 00306 | 100306600206 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 13:41.80 3:21.42 |
||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 7:39.00 NT |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 12:00.90 2:50.87 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 7:39.80 NT |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 103206700052 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT | ||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 2:38.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 103206600049 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 5:45.52 2:55.49 | 4/2/2017 11/6/2017 | Debica (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 2:53.84 | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | 04206 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:05.81 2:55.45 | 4/6/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:35.55 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
|||||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:35.58 2:57.40 | 4/6/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Socha FIlip | 06 | 04206 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:44.61 | 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:10.89 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:31.98 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Urban Wiktoria | 04 | 04206 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 3:11.45 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 2:54.76 1:32.42 | 11/3/2017 14/10/2017 | Wadowice (POL) Krakow (POL) |
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:11.20 |
Basta Julia | 06 | 01406 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:45.00 NT | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 101406600066 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:59.82 3:02.48 |
||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:40.00 1:40.97 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:40.00 1:30.76 |
|||||
Lachor Wiktoria | 07 | 01406 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:18.00 1:34.08 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:50.00 1:31.17 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 101406600098 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:28.56 2:58.88 |
||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 10:48.33 2:29.21 |
||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:30.00 NT |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:58.00 3:14.20 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 11:41.18 2:52.40 |
||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:13.00 1:32.26 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 101406600072 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:51.62 3:01.48 |
||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:33.00 3:22.15 |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 2:00.68 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 103706600095 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 3:23.16 | 11/3/2017 | Wadowice (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 103706600083 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 11:27.02 2:45.35 | 18/2/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:25.84 2:54.34 | 18/2/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 2:57.22 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:30.82 | 11/3/2017 | Wadowice (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:09.31 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:21.40 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:19.76 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:38.32 | 27/5/2017 | Wieliczka (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 12:15.92 3:12.09 | 4/6/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:08.89 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:30.03 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Roman Jakub | 07 | 03706 | 103706700100 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:48.50 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:24.95 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT NT |
||||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 11:08.71 2:56.47 | 21/4/2017 7/10/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:35.80 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:23.63 3:10.03 | 18/2/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 103506600061 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:51.50 | 27/5/2017 | Wieliczka (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 5:30.30 2:51.44 | 18/2/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:26.41 1:42.16 | 4/2/2017 27/5/2017 | Debica (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:36.64 | 3/6/2017 | Bochnia (POL) |
|||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 103506700077 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:38.04 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:37.80 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 7:23.39 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 7:32.47 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 5:19.31 2:43.35 | 18/2/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:44.76 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 7:11.04 3:38.82 | 18/2/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:32.05 | 14/10/2017 | Krakow (POL) |
|||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:42.19 | 14/10/2017 | Krakow (POL) |
|||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:18.67 3:13.16 | 18/2/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:48.10 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:51.41 | 27/5/2017 | Wieliczka (POL) |
|||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:31.39 | 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:37.44 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT | |||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:10.10 1:35.00 |
|||||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Laskowski Michał | 06 | 00906 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:40.00 NT |
|||||
Nizankowski Michał | 07 | 00906 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:00.00 1:30.00 |
|||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:00.00 1:34.00 |
|||||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 100906700065 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 11:01.69 3:12.75 |
||||
Waga Dominika | 06 | 00906 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
|||||
Waga Karolina | 06 | 00906 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:00.03 1:30.00 |
|||||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
|||||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT NT |
|||||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 100906700066 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT NT |
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 104106600005 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT | ||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 104106700009 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 104106700018 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:29.68 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:39.24 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:20.72 1:38.46 | ||||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:17.40 |
||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:23.57 |
||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:11.17 |
||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 2:52.11 |
||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 2:43.32 |
||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 3:00.89 |
||||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:22.22 |
||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:11.18 |
||||
Polarz Lena | 06 | 03306 | 103306600051 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 3:01.08 |
||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 3:07.54 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT 3:05.18 |
||||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:07.20 |
Gach Magdalena SO | 05 | 04411 | 104411600075 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:02.69 2:50.42 | 3/6/2017 28/4/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Radlin (POL) |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:17.93 | 24/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:27.88 | 3/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606700235 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:37.30 | 3/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 103606600239 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:47.90 | 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 2:58.42 | 29/4/2017 | Kraków (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:54.39 | 3/6/2017 | Bochnia (POL) |
|||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:51.04 2:55.59 | 18/2/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:31.10 | 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 11:30.25 3:13.10 | 4/6/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT NT |
|||||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 10:23.81 2:36.77 | 4/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 2:47.73 | 14/10/2017 | Kraków (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:32.62 3:00.67 | 4/2/2017 4/6/2017 | Dębica (POL) Bochnia (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:13.42 | 29/4/2017 | Kraków (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:54.92 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) | ||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 103606600270 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 2:48.95 | 14/10/2017 | Kraków (POL) |
||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:40.58 | 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Król Karolina | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:41.18 | 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
|||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:29.74 | 13/5/2017 | Nowy Sącz (POL) |
||
Machinko Maciej | 07 | 03606 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT NT |
|||||
Mroczek Joanna | 06 | 03606 | 103606600266 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Nocoń Milena | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:27.74 | 4/11/2017 | Tarnów (POL) |
|||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
|||||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 2:49.98 | 14/10/2017 | Kraków (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:46.78 3:05.93 | 18/2/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:55.92 3:08.91 | 18/2/2017 25/2/2017 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:46.87 | 3/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03606 | 103606600273 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 2:43.40 | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:11.44 | 29/4/2017 | Kraków (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT 1:34.51 | 4/11/2017 | Tarnów (POL) |
|||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 2:53.64 | 13/5/2017 | Nowy Sącz (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 2:51.61 | 13/5/2017 | Nowy Sącz (POL) |
||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:08.16 | 29/4/2017 | Kraków (POL) |
||
Żemojtel Lena | 07 | 03606 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | NT NT |
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 2:55.55 | ||||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Kantor Gabriel | 06 | 03806 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
|||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:03.09 |
||||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:07.26 |
||||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:38.51 |
||||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 103806700056 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:43.88 |
||||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 103806600048 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:32.51 |
||||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 103806700047 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:44.31 |
||||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT 3:18.00 |
||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 10:29.27 2:49.25 |
||||
Wadas Filip | 06 | 03806 | 103806700045 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Święs Anna | 06 | 03806 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | NT NT |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:09.38 | ||||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:11.88 NT |
||||
Bigaj Gabriel SO | 05 | 00806 | 100806700278 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:12.56 | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:42.00 1:48.43 |
||||
Ciapuła Michał | 07 | 00806 | 100806700354 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:40.00 1:40.35 |
||||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 6:29.00 NT |
||||
Głogowska Dobromiła SO | 05 | 00806 | 100806600253 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:11.88 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:20.91 3:15.47 |
||||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 5:30.00 2:56.84 |
||||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:22.44 |
||||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:52.22 NT |
||||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:37.94 |
||||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | NT 1:27.96 |
||||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 12:00.00 3:07.28 |
||||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:30.55 3:04.75 |
||||
Marszałek Emilia | 07 | 00806 | 100806600363 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 4:00.00 1:58.00 |
||||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | 11:44.81 2:56.61 |
||||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:44.34 3:13.76 |
||||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 5:36.45 3:01.75 |
||||
Mordarski Szymon SO | 05 | 00806 | 100806700271 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:05.97 | 24/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
||
Mydlarz Maksym SO | 05 | 00806 | 100806700247 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 3:12.06 | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:28.91 |
||||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:19.71 3:29.19 |
||||
Pawłowski Jan SO | 05 | 00806 | 100806700370 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT 2:58.67 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław SO | 05 | 00806 | 100806700252 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | 12:32.74 3:04.51 | 18/2/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 800m dowolny (10) 200m zmienny (4) | NT NT |
||||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:15.60 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 400m dowolny (7) 200m zmienny (3) | 6:25.66 3:27.39 |
||||
Walachnia Wiktoria | 07 | 00806 | 100806600365 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (1) | 3:42.00 1:47.00 |
||||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 400m dowolny (8) 200m zmienny (4) | 5:56.39 3:10.81 |
||||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 100806600267 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT NT |
||||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 800m dowolny (9) 200m zmienny (3) | NT 3:25.81 |
||||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 07251804375 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (2) | 3:42.00 1:45.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |