Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Zabierzów, 16 - 17/12/2017 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego I | 16/12/2017 - 10:05 |
Konkurencja 1 16/12/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 32.38 | 426 | |||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.04 | 209 | |||
3. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 41.42 | 203 | |||
4. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 41.72 | 199 | |||
5. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.97 | 196 | |||
6. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 42.71 | 185 | |||
7. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 42.74 | 185 | |||
8. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 44.11 | 168 | |||
9. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.72 | 162 | |||
10. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 44.84 | 160 | |||
11. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 45.53 | 153 | |||
12. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 45.83 | 150 | |||
13. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 45.97 | 149 | |||
14. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 46.21 | 146 | |||
15. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 46.35 | 145 | |||
16. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 46.96 | 139 | |||
17. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 47.58 | 134 | |||
18. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 48.37 | 128 | |||
19. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 49.55 | 119 | |||
20. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 50.08 | 115 | |||
21. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 50.20 | 114 | |||
22. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 50.61 | 111 | |||
23. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 51.28 | 107 | |||
24. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 51.54 | 105 | |||
25. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 52.43 | 100 | |||
26. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 52.71 | 98 | |||
27. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 53.31 | 95 | |||
28. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 55.31 | 85 | |||
29. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 55.51 | 84 | |||
30. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 56.29 | 81 | |||
31. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 57.53 | 76 | |||
32. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 58.75 | 71 | |||
33. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:00.78 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 16/12/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.82 | 409 | |||
Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 32.82 | 409 | ||||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 33.00 | 403 | |||
4. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.06 | 366 | |||
5. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 35.99 | 310 | |||
6. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 37.19 | 281 | |||
7. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 38.35 | 256 | |||
8. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 39.53 | 234 | |||
9. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 40.69 | 215 | |||
10. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 41.36 | 204 | |||
11. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 41.44 | 203 | |||
12. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 42.09 | 194 | |||
13. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 42.34 | 190 | |||
14. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 43.35 | 177 | |||
15. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 43.93 | 170 | |||
16. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | 45.42 | 154 | |||
17. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 46.12 | 147 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 16/12/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 30.23 | 524 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 33.33 | 391 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 34.18 | 362 | |||
4. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 35.71 | 318 | |||
5. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.52 | 253 | |||
6. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 39.18 | 240 | |||
7. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 40.67 | 215 | |||
8. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 41.47 | 203 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/12/2017 - 10:21 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 35.49 | 231 | ||||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.53 | 181 | ||||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 39.79 | 164 | ||||
4. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 40.59 | 154 | ||||
5. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 40.79 | 152 | ||||
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 41.63 | 143 | ||||
7. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 41.86 | 141 | ||||
8. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 42.73 | 132 | ||||
9. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 42.80 | 132 | ||||
10. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 43.02 | 130 | ||||
11. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 43.10 | 129 | ||||
12. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 44.39 | 118 | ||||
13. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 44.74 | 115 | ||||
14. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 45.05 | 113 | ||||
15. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.48 | 103 | ||||
16. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 46.53 | 102 | ||||
17. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 47.29 | 97 | ||||
18. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 47.65 | 95 | ||||
19. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 47.67 | 95 | ||||
20. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 47.70 | 95 | ||||
21. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 47.85 | 94 | ||||
22. | Nizankowski Michał | 07 | Kmita Zabierzów | 49.77 | 84 | ||||
23. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 52.80 | 70 | ||||
24. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.80 | 66 | ||||
DYSKW. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:23) | |||||||||
DYSKW. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | ||||||
M6 - Nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu (Czas: 10:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/12/2017 - 10:21 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.20 | 258 | |||
2. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 34.62 | 249 | |||
3. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 35.31 | 235 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.98 | 222 | |||
5. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 36.69 | 209 | |||
6. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.87 | 206 | |||
7. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 37.79 | 191 | |||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 38.91 | 175 | |||
9. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 39.49 | 168 | |||
10. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 39.91 | 162 | |||
11. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.31 | 158 | |||
12. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.42 | 156 | |||
13. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 41.60 | 143 | |||
14. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 42.20 | 137 | |||
15. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha Kraków | 42.64 | 133 | |||
16. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 43.83 | 123 | |||
17. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 44.45 | 117 | |||
18. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 47.68 | 95 | |||
19. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 54.12 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/12/2017 - 10:21 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 30.97 | 348 | |||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 31.25 | 339 | |||
3. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 33.03 | 287 | |||
4. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 34.21 | 258 | |||
5. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 35.04 | 240 | |||
6. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.60 | 229 | |||
7. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 37.19 | 201 | |||
8. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 37.88 | 190 | |||
9. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 38.01 | 188 | |||
10. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.61 | 179 | |||
11. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 42.63 | 133 | |||
12. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 42.64 | 133 |
PK | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 47.21 | 98 | |||
PK | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 49.90 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16/12/2017 - 10:37 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:19.82 | 497 | 31.51 | 35.00 | 36.63 | 36.68 | ||||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.49 | 432 | 33.12 | 37.50 | 38.31 | 37.56 | ||||
3. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 2:33.87 | 373 | 35.98 | 39.68 | 39.57 | 38.64 | ||||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:35.77 | 359 | 35.56 | 39.46 | 40.61 | 40.14 | ||||
5. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 2:37.49 | 348 | 36.13 | 40.72 | 41.25 | 39.39 | ||||
6. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:39.90 | 332 | 35.49 | 40.84 | 42.41 | 41.16 | ||||
7. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 2:40.59 | 328 | 36.82 | 41.90 | 41.97 | 39.90 | ||||
8. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 2:42.57 | 316 | 37.31 | 41.08 | 43.11 | 41.07 | ||||
9. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 2:44.92 | 303 | 37.72 | 41.97 | 43.41 | 41.82 | ||||
10. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:46.17 | 296 | 37.18 | 42.24 | 43.07 | 43.68 | ||||
11. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:47.16 | 291 | 38.02 | 42.47 | 44.01 | 42.66 | ||||
12. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:49.48 | 279 | 39.58 | 43.67 | 44.42 | 41.81 | ||||
13. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:53.41 | 260 | 37.98 | 44.07 | 46.55 | 44.81 | ||||
14. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:54.65 | 255 | 40.93 | 45.40 | 45.72 | 42.60 | ||||
15. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:55.11 | 253 | 40.42 | 44.45 | 45.89 | 44.35 | ||||
16. | Kaleta Oliwa | 06 | Siemacha Kraków | 2:56.11 | 248 | 40.40 | 43.86 | 47.39 | 44.46 | ||||
17. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 3:07.56 | 206 | 42.65 | 47.86 | 50.20 | 46.85 | ||||
DYSKW. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16/12/2017 - 10:37 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:25.60 | 440 | 34.67 | 36.88 | 37.27 | 36.78 | |||
2. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:28.38 | 416 | 32.02 | 36.83 | 39.49 | 40.04 | |||
3. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 2:32.66 | 382 | 33.77 | 39.32 | 40.61 | 38.96 | |||
4. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 2:36.12 | 357 | 35.13 | 38.94 | 41.14 | 40.91 | |||
5. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 2:36.38 | 355 | 35.45 | 40.50 | 41.36 | 39.07 | |||
6. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:36.49 | 354 | 35.22 | 40.43 | 40.72 | 40.12 | |||
7. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 2:39.86 | 332 | 35.26 | 41.03 | 43.15 | 40.42 | |||
8. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 2:40.64 | 327 | 36.49 | 41.01 | 42.16 | 40.98 | |||
9. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 2:51.63 | 268 | 38.89 | 43.51 | 45.26 | 43.97 | |||
10. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 2:51.87 | 267 | 39.66 | 44.59 | 44.77 | 42.85 | |||
11. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:54.80 | 254 | 38.84 | 44.76 | 45.66 | 45.54 | |||
12. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 2:56.68 | 246 | 40.18 | 44.39 | 46.61 | 45.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16/12/2017 - 10:56 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:20.75 | 351 | 31.79 | 35.69 | 37.58 | 35.69 | |||
2. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:33.35 | 272 | 34.82 | 40.24 | 40.52 | 37.77 | |||
3. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.17 | 257 | 35.62 | 39.19 | 40.56 | 40.80 | |||
4. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 2:42.51 | 228 | 36.70 | 40.88 | 44.16 | 40.77 | |||
5. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:43.11 | 226 | 36.22 | 41.17 | 43.14 | 42.58 | |||
6. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:43.17 | 225 | 35.63 | 41.06 | 43.62 | 42.86 | |||
7. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:44.65 | 219 | 36.43 | 42.13 | 43.79 | 42.30 | |||
8. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:48.02 | 206 | 38.26 | 44.80 | 42.54 | 42.42 | |||
9. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:51.62 | 194 | 39.75 | 45.02 | 44.58 | 42.27 | |||
10. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 2:55.96 | 180 | 40.73 | 45.52 | 46.99 | 42.72 | |||
11. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 2:56.15 | 179 | 39.82 | 45.28 | 46.87 | 44.18 | |||
12. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:59.18 | 170 | 39.53 | 46.38 | 48.27 | 45.00 | |||
13. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 3:00.91 | 165 | 42.33 | 46.15 | 47.58 | 44.85 | |||
14. | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | 3:12.86 | 136 | 39.77 | 48.37 | 53.47 | 51.25 | |||
15. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:14.86 | 132 | 44.29 | 50.01 | 50.86 | 49.70 | |||
16. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:28.49 | 108 | 46.67 | 54.86 | 54.68 | 52.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16/12/2017 - 10:56 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 2:09.18 | 455 | 29.56 | 33.21 | 33.36 | 33.05 | ||||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:11.08 | 435 | 30.39 | 32.79 | 34.13 | 33.77 | ||||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:18.80 | 366 | 31.42 | 35.27 | 36.68 | 35.43 | ||||
4. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:21.29 | 347 | 30.99 | 34.82 | 37.33 | 38.15 | ||||
5. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 2:27.45 | 306 | 34.28 | 38.30 | 38.40 | 36.47 | ||||
6. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 2:30.95 | 285 | 34.21 | 38.18 | 39.76 | 38.80 | ||||
7. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 2:32.38 | 277 | 33.63 | 38.51 | 40.77 | 39.47 | ||||
8. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 2:32.74 | 275 | 35.00 | 38.49 | 38.62 | 40.63 | ||||
9. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 2:32.84 | 274 | 35.28 | 39.07 | 39.83 | 38.66 | ||||
10. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:33.70 | 270 | 36.27 | 40.47 | 39.99 | 36.97 | ||||
11. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:35.58 | 260 | 36.39 | 39.74 | 40.66 | 38.79 | ||||
12. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 2:39.21 | 243 | 35.54 | 40.61 | 42.76 | 40.30 | ||||
13. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 2:44.06 | 222 | 35.73 | 41.83 | 45.44 | 41.06 | ||||
14. | Sobota Roch | 05 | CKiS Skawina | 2:45.05 | 218 | 36.68 | 42.26 | 44.55 | 41.56 | ||||
15. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 2:55.39 | 181 | 40.78 | 45.97 | 46.05 | 42.59 | ||||
DYSKW. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16/12/2017 - 11:20 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.98 | 395 | 40.49 | 44.49 | ||||
2. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.85 | 370 | 41.22 | 45.63 | ||||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:28.71 | 347 | 42.17 | 46.54 | ||||
4. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 1:30.57 | 326 | 42.32 | 48.25 | ||||
5. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:31.95 | 311 | 44.55 | 47.40 | ||||
6. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:33.22 | 299 | 44.68 | 48.54 | ||||
7. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 1:35.49 | 278 | 45.84 | 49.65 | ||||
8. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:38.42 | 254 | 45.88 | 52.54 | ||||
9. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 1:38.61 | 252 | 45.88 | 52.73 | ||||
10. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:39.82 | 243 | 47.57 | 52.25 | ||||
11. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.15 | 227 | 47.98 | 54.17 | ||||
12. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.31 | 226 | 47.38 | 54.93 | ||||
13. | Kaleta Oliwa | 06 | Siemacha Kraków | 1:42.85 | 222 | 48.78 | 54.07 | ||||
14. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 1:43.74 | 217 | 49.40 | 54.34 | ||||
15. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.02 | 209 | 50.61 | 54.41 | ||||
16. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 1:45.99 | 203 | 50.44 | 55.55 | ||||
17. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | CKiS Skawina | 1:47.52 | 195 | 49.74 | 57.78 | ||||
18. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:48.38 | 190 | 52.73 | 55.65 | ||||
19. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:48.78 | 188 | 50.39 | 58.39 | ||||
DYSKW. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:19) | |||||||||||
DYSKW. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16/12/2017 - 11:20 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.52 | 541 | 36.42 | 40.10 | ||||
Rekord Okręgu 12 lat | |||||||||||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:25.51 | 387 | 40.64 | 44.87 | ||||
3. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:26.59 | 373 | 40.59 | 46.00 | ||||
4. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:26.65 | 372 | 41.93 | 44.72 | ||||
5. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:30.22 | 330 | 41.73 | 48.49 | ||||
6. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:32.07 | 310 | 44.36 | 47.71 | ||||
7. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:32.72 | 304 | 44.28 | 48.44 | ||||
8. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:36.06 | 273 | 48.05 | 48.01 | ||||
9. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:37.94 | 258 | 46.89 | 51.05 | ||||
10. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 1:40.31 | 240 | 48.00 | 52.31 | ||||
11. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:45.31 | 207 | 50.14 | 55.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16/12/2017 - 11:35 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:27.66 | 255 | 42.78 | 44.88 | |||
2. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.48 | 248 | 42.05 | 46.43 | |||
3. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 1:28.60 | 247 | 42.52 | 46.08 | |||
4. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:34.71 | 202 | 44.40 | 50.31 | |||
5. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 1:34.98 | 200 | 44.87 | 50.11 | |||
6. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:35.07 | 200 | 45.46 | 49.61 | |||
7. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.85 | 195 | 45.42 | 50.43 | |||
8. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:35.88 | 195 | 46.31 | 49.57 | |||
9. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:36.04 | 194 | 46.66 | 49.38 | |||
10. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:37.24 | 187 | 45.19 | 52.05 | |||
11. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:38.81 | 178 | 45.52 | 53.29 | |||
12. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:40.85 | 167 | 48.20 | 52.65 | |||
13. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 1:41.93 | 162 | 48.63 | 53.30 | |||
14. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.54 | 159 | 49.01 | 53.53 | |||
15. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:43.57 | 154 | 49.50 | 54.07 | |||
16. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.02 | 152 | 49.68 | 54.34 | |||
17. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.31 | 143 | 52.71 | 53.60 | |||
18. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:46.64 | 141 | 49.82 | 56.82 | |||
19. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.00 | 140 | 51.11 | 55.89 | |||
20. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:49.73 | 130 | 52.43 | 57.30 | |||
21. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:55.02 | 113 | 54.92 | 1:00.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16/12/2017 - 11:35 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 1:18.75 | 352 | 38.29 | 40.46 | ||||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.93 | 336 | 37.95 | 41.98 | ||||
3. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:23.72 | 293 | 40.03 | 43.69 | ||||
4. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:24.58 | 284 | 40.98 | 43.60 | ||||
5. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:27.36 | 257 | 42.04 | 45.32 | ||||
6. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:27.70 | 254 | 42.32 | 45.38 | ||||
7. | Pawłowski Jan SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:27.93 | 252 | 40.91 | 47.02 | ||||
8. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 1:28.20 | 250 | 41.69 | 46.51 | ||||
9. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:30.07 | 235 | 42.68 | 47.39 | ||||
10. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:34.97 | 200 | 45.29 | 49.68 | ||||
11. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:35.60 | 196 | 45.74 | 49.86 | ||||
12. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:36.04 | 194 | 45.27 | 50.77 | ||||
13. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 1:42.38 | 160 | 47.60 | 54.78 | ||||
14. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:43.48 | 155 | 48.28 | 55.20 | ||||
DYSKW. | Zahuta Kacper | 05 | Kmita Zabierzów | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16/12/2017 - 11:53 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.49 | 456 | 34.93 | 36.56 | |||
2. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:19.10 | 336 | 39.02 | 40.08 | |||
3. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:24.21 | 279 | 42.03 | 42.18 | |||
4. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:25.61 | 265 | 42.40 | 43.21 | |||
5. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 1:26.75 | 255 | 42.74 | 44.01 | |||
6. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:27.47 | 249 | 42.91 | 44.56 | |||
7. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 1:28.28 | 242 | 42.18 | 46.10 | |||
8. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:29.42 | 233 | 44.64 | 44.78 | |||
9. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 1:29.96 | 228 | |||||
10. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.04 | 228 | 44.73 | 45.31 | |||
11. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:31.71 | 216 | 45.44 | 46.27 | |||
12. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.88 | 207 | 44.92 | 47.96 | |||
13. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 1:38.44 | 174 | 47.74 | 50.70 | |||
14. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:38.89 | 172 | 48.68 | 50.21 | |||
15. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:41.71 | 158 | 48.45 | 53.26 | |||
16. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:43.25 | 151 | 49.67 | 53.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16/12/2017 - 11:53 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.61 | 370 | 38.07 | 38.54 | |||
2. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:18.81 | 340 | 38.08 | 40.73 | |||
3. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.07 | 337 | 38.76 | 40.31 | |||
4. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 1:20.79 | 316 | 40.74 | 40.05 | |||
5. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.03 | 313 | 40.19 | 40.84 | |||
6. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 1:23.06 | 290 | 40.20 | 42.86 | |||
7. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.34 | 277 | 41.04 | 43.30 | |||
8. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:24.43 | 276 | 42.11 | 42.32 | |||
9. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:27.76 | 246 | 42.14 | 45.62 | |||
10. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.82 | 237 | 43.84 | 44.98 | |||
11. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:30.12 | 227 | 44.47 | 45.65 | |||
12. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:31.98 | 214 | 43.95 | 48.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/12/2017 - 12:05 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.84 | 258 | 36.85 | 39.99 | ||||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:18.09 | 245 | 37.57 | 40.52 | ||||
3. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:19.04 | 237 | 38.86 | 40.18 | ||||
4. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.71 | 231 | 39.07 | 40.64 | ||||
5. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:21.73 | 214 | 39.73 | 42.00 | ||||
6. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:22.54 | 208 | 39.62 | 42.92 | ||||
7. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:23.94 | 197 | 41.81 | 42.13 | ||||
8. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:24.33 | 195 | 40.90 | 43.43 | ||||
9. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:25.65 | 186 | 42.71 | 42.94 | ||||
10. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.53 | 180 | 42.04 | 44.49 | ||||
11. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.63 | 180 | 43.26 | 43.37 | ||||
12. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:26.85 | 178 | 42.94 | 43.91 | ||||
13. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.87 | 178 | 43.37 | 43.50 | ||||
14. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.17 | 154 | 45.90 | 45.27 | ||||
15. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha Kraków | 1:32.15 | 149 | 44.49 | 47.66 | ||||
16. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 1:35.24 | 135 | 47.68 | 47.56 | ||||
17. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:36.29 | 131 | 46.91 | 49.38 | ||||
18. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:41.57 | 111 | 49.35 | 52.22 | ||||
19. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:53.67 | 79 | 55.11 | 58.56 | ||||
DYSKW. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/12/2017 - 12:05 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:07.66 | 377 | 33.22 | 34.44 | |||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:07.80 | 375 | 33.14 | 34.66 | |||
3. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:08.75 | 360 | 33.55 | 35.20 | |||
4. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:16.59 | 260 | 37.32 | 39.27 | |||
5. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.74 | 259 | 37.78 | 38.96 | |||
6. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 1:19.03 | 237 | 38.92 | 40.11 | |||
7. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:20.46 | 224 | 39.24 | 41.22 | |||
8. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:21.91 | 213 | 40.31 | 41.60 | |||
9. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 1:22.56 | 208 | 39.27 | 43.29 | |||
10. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:22.64 | 207 | 40.29 | 42.35 | |||
11. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:24.91 | 191 | 42.28 | 42.63 | |||
12. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:25.45 | 187 | 41.41 | 44.04 | |||
13. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:25.62 | 186 | 41.72 | 43.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/12/2017 - 12:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 1:16.33 | 409 | 33.86 | 42.47 | |||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:26.18 | 284 | 41.47 | 44.71 | |||
3. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:27.33 | 273 | 42.26 | 45.07 | |||
4. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 1:28.69 | 260 | 42.69 | 46.00 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.44 | 254 | 41.76 | 47.68 | |||
6. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 1:29.80 | 251 | 40.53 | 49.27 | |||
7. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.73 | 243 | 44.44 | 46.29 | |||
8. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:30.74 | 243 | 44.41 | 46.33 | |||
9. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:30.81 | 243 | 41.46 | 49.35 | |||
10. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:31.62 | 236 | 41.39 | 50.23 | |||
11. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:33.90 | 219 | 43.96 | 49.94 | |||
12. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:36.11 | 205 | 44.80 | 51.31 | |||
13. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 1:36.21 | 204 | 44.76 | 51.45 | |||
14. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:36.25 | 204 | 46.51 | 49.74 | |||
15. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.29 | 203 | 44.80 | 51.49 | |||
16. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 1:36.96 | 199 | 45.83 | 51.13 | |||
17. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:37.69 | 195 | 43.52 | 54.17 | |||
18. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:38.04 | 193 | 45.89 | 52.15 | |||
19. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:39.45 | 185 | 49.03 | 50.42 | |||
20. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.77 | 183 | 46.34 | 53.43 | |||
21. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:39.81 | 183 | 45.70 | 54.11 | |||
22. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 1:40.08 | 181 | 46.75 | 53.33 | |||
23. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 1:40.15 | 181 | 45.72 | 54.43 | |||
24. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:41.85 | 172 | 45.97 | 55.88 | |||
25. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.88 | 167 | 49.61 | 53.27 | |||
26. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:43.69 | 163 | 48.36 | 55.33 | |||
27. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:43.84 | 162 | 48.85 | 54.99 | |||
28. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:47.50 | 146 | 50.49 | 57.01 | |||
29. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:48.13 | 143 | 50.26 | 57.87 | |||
30. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:49.60 | 138 | 54.35 | 55.25 | |||
31. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 1:52.29 | 128 | 50.77 | 1:01.52 | |||
32. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:54.17 | 122 | 51.38 | 1:02.79 | |||
33. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:56.19 | 116 | 56.28 | 59.91 | |||
34. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:56.71 | 114 | 53.78 | 1:02.93 | |||
35. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:58.81 | 108 | 57.02 | 1:01.79 | |||
36. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:01.40 | 101 | 54.13 | 1:07.27 | |||
37. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:04.15 | 95 | 56.45 | 1:07.70 | |||
38. | Rogala Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:07.06 | 88 | 1:01.97 | 1:05.09 | |||
39. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:07.41 | 87 | 59.68 | 1:07.73 | |||
40. | Łabuda Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:20.19 | 66 | 1:07.11 | 1:13.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/12/2017 - 12:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:14.76 | 435 | 34.99 | 39.77 | |||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:17.56 | 390 | 36.29 | 41.27 | |||
3. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.69 | 373 | 36.82 | 41.87 | |||
4. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:19.98 | 355 | 36.96 | 43.02 | |||
5. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:21.35 | 338 | 38.33 | 43.02 | |||
6. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.13 | 305 | 39.23 | 44.90 | |||
7. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:25.63 | 289 | 40.94 | 44.69 | |||
8. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:26.19 | 284 | 40.12 | 46.07 | |||
9. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 1:27.34 | 273 | 40.19 | 47.15 | |||
10. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:28.05 | 266 | 39.58 | 48.47 | |||
11. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:33.28 | 224 | 44.20 | 49.08 | |||
12. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.35 | 223 | 45.26 | 48.09 | |||
13. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:35.50 | 208 | 43.06 | 52.44 | |||
14. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:35.80 | 206 | 45.81 | 49.99 | |||
15. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 1:36.18 | 204 | 45.67 | 50.51 | |||
16. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:38.30 | 191 | 47.93 | 50.37 | |||
17. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.75 | 188 | 47.82 | 50.93 | |||
18. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:42.01 | 171 | 47.14 | 54.87 | |||
19. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:45.48 | 155 | 48.44 | 57.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/12/2017 - 12:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:10.05 | 529 | 32.87 | 37.18 | |||
2. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:18.36 | 378 | 36.57 | 41.79 | |||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.54 | 361 | 38.39 | 41.15 | |||
4. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 1:21.15 | 340 | 39.04 | 42.11 | |||
5. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:21.85 | 331 | 38.18 | 43.67 | |||
6. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:22.00 | 330 | 38.61 | 43.39 | |||
7. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:22.11 | 328 | 39.71 | 42.40 | |||
8. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:22.25 | 327 | 38.55 | 43.70 | |||
9. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:23.05 | 317 | 38.82 | 44.23 | |||
10. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:23.38 | 313 | 39.74 | 43.64 | |||
11. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.62 | 311 | 40.27 | 43.35 | |||
12. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:25.14 | 294 | 39.56 | 45.58 | |||
13. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 1:27.63 | 270 | 40.68 | 46.95 | |||
14. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:29.91 | 250 | 44.14 | 45.77 | |||
15. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 1:29.94 | 250 | 39.91 | 50.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/12/2017 - 12:52 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:21.42 | 235 | 37.53 | 43.89 | ||||
2. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:25.96 | 200 | 41.47 | 44.49 | ||||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:28.13 | 185 | 40.08 | 48.05 | ||||
4. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 1:29.03 | 180 | 41.48 | 47.55 | ||||
5. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:30.06 | 174 | 41.19 | 48.87 | ||||
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.17 | 173 | 42.70 | 47.47 | ||||
7. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:32.26 | 162 | 44.52 | 47.74 | ||||
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:32.86 | 158 | 43.02 | 49.84 | ||||
9. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 1:33.55 | 155 | 42.20 | 51.35 | ||||
10. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:33.59 | 155 | 43.44 | 50.15 | ||||
11. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:34.14 | 152 | 45.28 | 48.86 | ||||
12. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:34.24 | 152 | 44.56 | 49.68 | ||||
13. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 1:34.25 | 152 | 42.88 | 51.37 | ||||
14. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 1:34.55 | 150 | 44.17 | 50.38 | ||||
15. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:35.77 | 144 | 46.58 | 49.19 | ||||
16. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 1:35.89 | 144 | 44.97 | 50.92 | ||||
17. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 1:36.23 | 142 | 45.97 | 50.26 | ||||
18. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.60 | 141 | 44.73 | 51.87 | ||||
19. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.73 | 136 | 45.32 | 52.41 | ||||
20. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.29 | 134 | 48.71 | 49.58 | ||||
21. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 1:39.24 | 130 | 46.63 | 52.61 | ||||
22. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:39.29 | 130 | 47.86 | 51.43 | ||||
23. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.32 | 129 | 46.48 | 52.84 | ||||
24. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.40 | 125 | 47.36 | 53.04 | ||||
25. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:42.08 | 119 | 48.66 | 53.42 | ||||
26. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 1:42.13 | 119 | 47.86 | 54.27 | ||||
27. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 1:42.76 | 117 | 48.40 | 54.36 | ||||
28. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.03 | 116 | 49.98 | 53.05 | ||||
29. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:49.25 | 97 | 49.57 | 59.68 | ||||
30. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:52.69 | 88 | 55.59 | 57.10 | ||||
DYSKW. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:30) | |||||||||||
DYSKW. | Nizankowski Michał | 07 | Kmita Zabierzów | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:47) | |||||||||||
DYSKW. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/12/2017 - 12:52 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.65 | 261 | 37.14 | 41.51 | |||
2. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.53 | 252 | 36.85 | 42.68 | |||
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.68 | 242 | 36.77 | 43.91 | |||
4. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:21.02 | 239 | 38.47 | 42.55 | |||
5. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:23.08 | 221 | 38.76 | 44.32 | |||
6. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:23.77 | 216 | 40.01 | 43.76 | |||
7. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.85 | 215 | 39.08 | 44.77 | |||
8. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.62 | 210 | 39.31 | 45.31 | |||
9. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.82 | 208 | 39.01 | 45.81 | |||
10. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:25.14 | 206 | 41.65 | 43.49 | |||
11. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:25.56 | 203 | 40.71 | 44.85 | |||
12. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:27.01 | 193 | 41.00 | 46.01 | |||
13. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:27.32 | 191 | 44.13 | 43.19 | |||
14. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 1:27.34 | 191 | 43.40 | 43.94 | |||
15. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:28.14 | 185 | 44.34 | 43.80 | |||
16. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:28.31 | 184 | 41.27 | 47.04 | |||
17. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.58 | 183 | 41.86 | 46.72 | |||
18. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 1:28.93 | 180 | 39.79 | 49.14 | |||
19. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.98 | 158 | 42.35 | 50.63 | |||
20. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.13 | 157 | 44.00 | 49.13 | |||
21. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:34.72 | 149 | 45.22 | 49.50 | |||
22. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 1:35.76 | 144 | 45.90 | 49.86 | |||
23. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:37.03 | 139 | 44.46 | 52.57 | |||
24. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 1:39.02 | 131 | 50.09 | 48.93 | |||
25. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:40.50 | 125 | 47.29 | 53.21 | |||
26. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:41.43 | 121 | 50.97 | 50.46 | |||
27. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:41.61 | 121 | 50.58 | 51.03 | |||
28. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.26 | 119 | 46.38 | 55.88 | |||
29. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:45.11 | 109 | 52.45 | 52.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/12/2017 - 12:52 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:10.97 | 356 | 32.43 | 38.54 | |||
2. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 1:13.69 | 318 | 35.76 | 37.93 | |||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:18.04 | 267 | 36.88 | 41.16 | |||
4. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 1:19.18 | 256 | 37.64 | 41.54 | |||
5. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:19.19 | 256 | 37.82 | 41.37 | |||
6. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 1:19.51 | 253 | 38.52 | 40.99 | |||
7. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:20.53 | 243 | 36.87 | 43.66 | |||
8. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:22.92 | 223 | 39.31 | 43.61 | |||
9. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:24.02 | 214 | 38.42 | 45.60 | |||
10. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:24.70 | 209 | 39.37 | 45.33 | |||
11. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.76 | 194 | 43.02 | 43.74 | |||
12. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.95 | 193 | 41.60 | 45.35 | |||
13. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:29.82 | 175 | 41.65 | 48.17 | |||
14. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 1:31.19 | 167 | 43.32 | 47.87 |
PK | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:37.45 | 137 | 47.86 | 49.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/12/2017 - 13:27 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 10 lat | STP Nowy Sącz | 2:28.41 | 256 |
Gromala Julia Budnik Małgorzata | 07 07 | 0.00 | 35.83 39.15 | Mucha Julia Piętka Zuzanna | 07 07 | 0.00 0.00 | 38.73 34.70 |
2. | SMS Galicja Kraków 10 | SMS Galicja Kraków | 2:31.38 | 241 |
Baranowska Hanna Król Karolina | 07 07 | 0.00 | 34.36 41.24 | Stanek Magdalena Basista Karolina | 07 07 | 0.00 0.00 | 36.04 39.74 |
3. | Dziewczynki 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:35.28 | 223 |
Urbaniec Zofia Zawiślan Julia | 07 07 | 0.00 | 44.17 36.48 | Rumińska Wiktoria Cholewa Hanna | 07 07 | 0.00 0.00 | 38.96 35.67 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:53.29 | 160 |
Cała Anastazja Marszałek Emilia | 07 07 | 0.00 | 44.30 43.55 | Antos Alicja Walachnia Wiktoria | 07 07 | 0.00 0.00 | 45.83 39.61 |
5. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 3:00.48 | 142 |
Hajdo Anna Kołton Aleksandra | 07 07 | 0.00 | 44.63 44.07 | Woźny Maja Zabawa Klaudia | 07 07 | 0.00 0.00 | 44.31 47.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/12/2017 - 13:27 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:11.69 | 366 |
Kaszuba Maja Waśko Faustyna | 06 06 | 0.00 | 33.54 33.71 | Tomsia Oliwia Jarosz Helena | 06 06 | 0.00 0.00 | 33.27 31.17 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:15.92 | 333 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | 0.00 | 33.09 34.41 | Telesiewicz Martyna Juda Aleksandra | 06 06 | 0.00 0.00 | 35.61 32.81 |
3. | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 2:25.46 | 271 |
Smurzyńska Julia Mroczek Joanna | 06 06 | 0.00 | 32.72 36.82 | Kostiuczuk Lidia Iwaniuk Julia | 06 06 | 0.00 0.00 | 38.51 37.41 |
4. | KORONA | Korona Kraków | 2:28.90 | 253 |
Kamzol Flawia Basta Nina | 07 06 | 0.00 | 31.86 36.58 | Mokrzycka Wiktoria Kubic Agata | 06 07 | 0.00 0.00 | 39.81 40.65 |
5. | Delfin Dziewczeta 11 | Delfin Nowy Targ | 2:31.05 | 242 |
Węgrzyn Hanna Sikora Gabriela | 07 06 | 0.00 | 37.12 39.61 | Wielkiewicz Anastazja Liszka Amelia | 06 06 | 0.00 0.00 | 39.39 34.93 |
6. | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 2:35.99 | 220 |
Dziekanowska Martyna Siwior Maja | 06 06 | 0.00 | 37.85 39.29 | Nowak Aleksandra Wojda Natalia | 06 06 | 0.00 0.00 | 38.72 40.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/12/2017 - 13:27 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:07.87 | 400 |
Marek Amelia Dadej Julia | 05 05 | 0.00 | 29.30 32.53 | Smoleń Patrycja Kusion Judyta | 05 06 | 0.00 0.00 | 32.14 33.90 |
2. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:08.62 | 393 |
Brzoza Lena Bukowska Aleksandra | 06 05 | 0.00 | 30.91 32.46 | Janik Anna Ryba Monika | 05 05 | 0.00 0.00 | 32.18 33.07 |
3. | SIEMACHA Kraków 2005 M | Siemacha Kraków | 2:14.44 | 344 |
Kercel Emilia Kołodziejczyk Agata | 05 05 | 0.00 | 31.03 32.49 | Pituła Julia Małysza Julia | 05 05 | 0.00 0.00 | 35.05 35.87 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:16.77 | 327 |
Mayerberg Anna Jakubik Julia SO | 05 05 | 0.00 | 32.90 34.08 | Głogowska Dobromiła SO Osiecka Emilia | 05 05 | 0.00 0.00 | 34.91 34.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/12/2017 - 13:37 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 10 | SMS Galicja Kraków | 2:25.50 | 182 |
Dakowicz Marcin Sakłak Szymon | 07 07 | 0.00 | 36.08 39.08 | Koczur Maciej Nowakowski Oliwier | 07 07 | 0.00 0.00 | 36.62 33.72 |
2. | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 2:28.43 | 172 |
Zając Maciej Wawro Jakub | 07 07 | 0.00 | 37.33 36.93 | Nizankowski Michał Dawiec Teodor | 07 07 | 0.00 0.00 | 35.71 38.46 |
3. | Chłopcy 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:30.31 | 165 |
Przystał Antonio Żmijewski Borys | 07 07 | 0.00 | 37.35 37.84 | Idzik Arkadiusz Gąsiorek Wiktor | 07 07 | 0.00 0.00 | 37.16 37.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/12/2017 - 13:37 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:11.02 | 250 |
Korman Filip Stawarz Natanael | 06 06 | 0.00 | 33.05 34.90 | Jarząb Tymoteusz Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | 0.00 0.00 | 30.30 32.77 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:12.23 | 243 |
Choma Maksym Nosowicz Mikołaj | 06 06 | 0.00 | 32.26 34.13 | Wioska-Kaganiec Wiktor Mędrek Krzysztof | 06 06 | 0.00 0.00 | 33.85 31.99 |
3. | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 2:13.28 | 238 |
Caba Stanisław Suchan Jakub | 06 06 | 0.00 | 34.01 33.35 | Nogieć Leon Czyż Adam | 06 06 | 0.00 0.00 | 35.20 30.72 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:15.31 | 227 |
Machulak Kamil Woźnicki Dominik | 06 06 | 0.00 | 32.67 34.45 | Czerwik Krzysztof Merta Miłosz | 06 06 | 0.00 0.00 | 33.01 35.18 |
5. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 2:35.15 | 150 |
Skibka Kacper Mika Miłosz | 06 06 | 0.00 | 35.30 40.02 | Sobiechowski Igor Maniawski Tomasz | 06 06 | 0.00 0.00 | 40.98 38.85 |
DYSKW. | Delfin Chłopcy 11 lat | Delfin Nowy Targ | |||||||
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany) (Czas: 13:14), na trzeciej zmianie |
Pastwa Amadeusz, Szyszka Bartłomiej, Gołdyn Michał, Watycha Aleksander |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/12/2017 - 13:37 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 12 lat | STP Nowy Sącz | 2:01.20 | 316 |
Mółka Bartosz Nowak Piotr | 05 06 | 0.00 | 31.66 32.26 | Nowak Wojciech Mordarski Filip | 05 05 | 0.00 0.00 | 30.81 26.47 |
2. | SMS Galicja Kraków 12 | SMS Galicja Kraków | 2:06.33 | 279 |
Tetlak Maciej Żak Michał | 05 05 | 0.00 | 31.56 33.65 | Dybowski Antoni Gościński Jakub | 05 05 | 0.00 0.00 | 32.34 28.78 |
3. | SIEMACHA Kraków 2005 M | Siemacha Kraków | 2:09.38 | 260 |
Kamiński Bartosz Szczepanik Kacper | 05 05 | 0.00 | 30.27 30.93 | Knapik Michał Popiela Jakub | 05 05 | 0.00 0.00 | 33.40 34.78 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:14.68 | 230 |
Pawłowski Jan SO Mordarski Szymon SO | 05 05 | 0.00 | 30.91 33.36 | Bigaj Gabriel SO Ptaszyński Stanisław SO | 05 05 | 0.00 0.00 | 36.07 34.34 |
5. | KORONA | Korona Kraków | 2:20.28 | 204 |
Pater Adam Kiełboń Bartosz | 05 06 | 0.00 | 35.32 34.51 | Haluch Konrad Wojtacha Karol | 06 05 | 0.00 0.00 | 38.57 31.88 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |