Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Zabierzów, 16 - 17/12/2017 |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego II | 16/12/2017 - 16:05 |
Konkurencja 13 16/12/2017 - 16:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 30.35 | 448 | ||||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.06 | 291 | ||||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 35.32 | 284 | ||||
4. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.63 | 277 | ||||
5. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 35.90 | 271 | ||||
6. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.21 | 264 | ||||
7. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 36.22 | 264 | ||||
8. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 36.41 | 260 | ||||
9. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.92 | 249 | ||||
10. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 37.06 | 246 | ||||
11. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 37.15 | 244 | ||||
12. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 37.39 | 240 | ||||
13. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.23 | 224 | ||||
14. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 38.31 | 223 | ||||
15. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 38.61 | 218 | ||||
16. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 38.64 | 217 | ||||
17. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 39.27 | 207 | ||||
18. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.37 | 205 | ||||
19. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 40.02 | 195 | ||||
20. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 40.10 | 194 | ||||
21. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.27 | 192 | ||||
22. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.31 | 191 | ||||
23. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 40.89 | 183 | ||||
24. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 41.09 | 180 | ||||
25. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.45 | 176 | ||||
26. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 42.52 | 163 | ||||
27. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.64 | 151 | ||||
28. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 43.74 | 149 | ||||
29. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 43.93 | 148 | ||||
30. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 45.14 | 136 | ||||
31. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 46.05 | 128 | ||||
32. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 46.55 | 124 | ||||
33. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 46.60 | 124 | ||||
34. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 47.02 | 120 | ||||
35. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 47.13 | 119 | ||||
36. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 48.34 | 111 | ||||
37. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 50.37 | 98 | ||||
38. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 51.90 | 89 | ||||
39. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 54.10 | 79 | ||||
40. | Łabuda Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 55.77 | 72 | ||||
41. | Rogala Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 57.14 | 67 | ||||
DYSKW. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 16:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16/12/2017 - 16:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.29 | 499 | |||
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 31.06 | 418 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 31.72 | 393 | |||
4. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 31.83 | 389 | |||
5. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 32.16 | 377 | |||
6. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 32.69 | 359 | |||
7. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 33.13 | 345 | |||
8. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 33.27 | 340 | |||
9. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 34.73 | 299 | |||
10. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 34.80 | 297 | |||
11. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 34.85 | 296 | |||
12. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 34.88 | 295 | |||
13. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 35.04 | 291 | |||
14. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 35.07 | 291 | |||
15. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 35.65 | 277 | |||
16. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.68 | 276 | |||
17. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 35.69 | 276 | |||
18. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 35.75 | 274 | |||
19. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 35.90 | 271 | |||
20. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 36.38 | 260 | |||
21. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 36.64 | 255 | |||
22. | Kaleta Oliwa | 06 | Siemacha Kraków | 36.80 | 251 | |||
23. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 37.67 | 234 | |||
24. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 37.69 | 234 | |||
25. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 37.77 | 232 | |||
26. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | 38.78 | 215 | |||
27. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 39.02 | 211 | |||
28. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 39.17 | 208 | |||
29. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 39.26 | 207 | |||
30. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.40 | 205 | |||
31. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.43 | 204 | |||
32. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.67 | 201 | |||
33. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 40.37 | 190 | |||
34. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.58 | 187 | |||
35. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.97 | 182 | |||
36. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | CKiS Skawina | 41.28 | 178 | |||
37. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 41.69 | 173 | |||
38. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 42.25 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16/12/2017 - 16:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 30.87 | 426 | |||
2. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.00 | 421 | |||
3. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 31.75 | 392 | |||
4. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 32.62 | 361 | |||
5. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 32.79 | 356 | |||
6. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 33.30 | 339 | |||
7. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 33.78 | 325 | |||
8. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 35.14 | 289 | |||
9. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 36.26 | 263 | |||
10. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.41 | 260 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16/12/2017 - 16:30 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 33.55 | 220 | |||
2. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 34.17 | 208 | |||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.48 | 202 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 35.56 | 184 | |||
5. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 35.97 | 178 | |||
6. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 36.03 | 177 | |||
7. | Nizankowski Michał | 07 | Kmita Zabierzów | 36.04 | 177 | |||
8. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.19 | 175 | |||
9. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.27 | 174 | |||
10. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.34 | 173 | |||
11. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.72 | 167 | |||
12. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 36.77 | 167 | |||
13. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | 36.83 | 166 | |||
14. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 36.92 | 165 | |||
15. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 36.98 | 164 | |||
16. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 37.04 | 163 | |||
17. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 37.16 | 162 | |||
18. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 37.37 | 159 | |||
19. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 37.61 | 156 | |||
20. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 37.91 | 152 | |||
21. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 37.92 | 152 | |||
22. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 38.36 | 147 | |||
23. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.69 | 143 | |||
24. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 39.05 | 139 | |||
25. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.08 | 139 | |||
26. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 39.10 | 139 | |||
27. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 39.15 | 138 | |||
28. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.88 | 131 | |||
29. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 39.92 | 130 | |||
30. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 40.07 | 129 | |||
31. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 41.25 | 118 | |||
32. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 42.52 | 108 | |||
33. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.06 | 104 | |||
34. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 44.89 | 91 | |||
35. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 46.21 | 84 | |||
36. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 49.27 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16/12/2017 - 16:30 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 30.74 | 286 | |||
2. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 32.01 | 253 | |||
3. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 32.07 | 252 | |||
4. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 32.48 | 242 | |||
5. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 32.88 | 233 | |||
6. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 33.06 | 230 | |||
7. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 33.52 | 220 | |||
8. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.76 | 216 | |||
9. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.02 | 211 | |||
Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.02 | 211 | ||||
11. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.34 | 205 | |||
12. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 34.40 | 204 | |||
13. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.55 | 201 | |||
14. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 34.66 | 199 | |||
15. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 34.72 | 198 | |||
16. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 34.76 | 198 | |||
17. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.85 | 180 | |||
18. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 36.00 | 178 | |||
19. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.44 | 171 | |||
20. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 36.52 | 170 | |||
21. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 37.36 | 159 | |||
22. | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | 37.59 | 156 | |||
Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 37.59 | 156 | ||||
24. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.45 | 146 | |||
25. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.66 | 143 | |||
26. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 39.42 | 135 | |||
27. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.83 | 131 | |||
28. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.02 | 129 | |||
29. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 40.07 | 129 | |||
30. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 40.33 | 126 | |||
31. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.84 | 122 | |||
32. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 41.20 | 118 | |||
33. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 42.39 | 109 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16/12/2017 - 16:30 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 27.33 | 407 | |||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 27.95 | 380 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.87 | 345 | |||
4. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 30.59 | 290 | |||
5. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 30.67 | 288 | |||
6. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 31.23 | 273 | |||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 31.33 | 270 | |||
8. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 31.36 | 269 | |||
9. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.43 | 267 | |||
10. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 31.80 | 258 | |||
11. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 32.43 | 243 | |||
12. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.53 | 241 | |||
13. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 32.70 | 237 | |||
14. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 33.00 | 231 | |||
15. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 33.35 | 224 | |||
16. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 33.68 | 217 | |||
17. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 33.74 | 216 | |||
18. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 33.75 | 216 | |||
19. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 33.94 | 212 | |||
20. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 34.42 | 203 | |||
21. | Sobota Roch | 05 | CKiS Skawina | 34.52 | 202 | |||
22. | Zahuta Kacper | 05 | Kmita Zabierzów | 35.18 | 190 | |||
23. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.40 | 187 | |||
24. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 35.55 | 185 | |||
25. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 37.29 | 160 | |||
26. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 37.38 | 159 |
PK | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 38.90 | 141 | |||
PK | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 38.99 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16/12/2017 - 16:55 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 2:53.08 | 470 | 37.98 | 44.21 | 45.93 | 44.96 | ||||
Rekord Okręgu 11 lat | |||||||||||||
2. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:02.13 | 403 | 42.83 | 46.66 | 46.99 | 45.65 | ||||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 3:07.33 | 370 | 42.54 | 47.70 | 49.94 | 47.15 | ||||
4. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 3:14.93 | 329 | 45.29 | 49.70 | 50.85 | 49.09 | ||||
5. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:23.58 | 288 | 49.25 | 51.52 | 52.67 | 50.14 | ||||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 3:23.70 | 288 | 48.06 | 53.57 | 52.82 | 49.25 | ||||
7. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 3:28.97 | 267 | 47.80 | 53.57 | 54.88 | 52.72 | ||||
8. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 3:29.20 | 266 | 48.11 | 53.30 | 53.90 | 53.89 | ||||
9. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 3:34.66 | 246 | 48.30 | 53.81 | 57.58 | 54.97 | ||||
10. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:39.50 | 230 | 49.55 | 56.15 | 58.15 | 55.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16/12/2017 - 16:55 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:44.36 | 548 | 37.38 | 43.11 | 41.97 | 41.90 | ||||
Rekord Okręgu 12 lat | |||||||||||||
2. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 3:07.39 | 370 | 42.86 | 49.04 | 48.44 | 47.05 | ||||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:08.20 | 365 | 42.62 | 48.09 | 49.19 | 48.30 | ||||
4. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:10.40 | 353 | 44.70 | 49.14 | 49.31 | 47.25 | ||||
5. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 3:13.57 | 335 | 43.25 | 49.32 | 50.51 | 50.49 | ||||
6. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:18.94 | 309 | 46.74 | 50.52 | 51.61 | 50.07 | ||||
7. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:24.52 | 284 | 47.13 | 51.99 | 52.86 | 52.54 | ||||
8. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 3:31.09 | 259 | 49.17 | 54.37 | 54.46 | 53.09 | ||||
9. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:41.97 | 222 | 50.79 | 57.05 | 58.34 | 55.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16/12/2017 - 17:13 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 3:10.34 | 253 | 43.63 | 49.36 | 49.61 | 47.74 | |||
2. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 3:11.16 | 250 | 42.96 | 50.44 | 49.68 | 48.08 | |||
3. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:11.82 | 247 | 45.34 | 52.22 | 47.45 | 46.81 | |||
4. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:17.51 | 226 | 46.00 | 50.60 | 51.44 | 49.47 | |||
5. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:17.57 | 226 | 46.80 | 51.10 | 50.13 | 49.54 | |||
6. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 3:17.90 | 225 | 45.07 | 51.33 | 51.39 | 50.11 | |||
7. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 3:20.22 | 217 | 44.82 | 51.16 | 52.55 | 51.69 | |||
8. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 3:26.10 | 199 | 47.18 | 52.74 | 53.18 | 53.00 | |||
9. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:30.70 | 186 | 47.53 | 54.09 | 55.41 | 53.67 | |||
10. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:33.67 | 179 | 48.97 | 54.66 | 56.61 | 53.43 | |||
11. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:34.96 | 175 | 50.07 | 55.45 | 55.36 | 54.08 | |||
12. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:42.23 | 159 | 50.30 | 57.59 | 58.06 | 56.28 | |||
13. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:42.90 | 157 | 52.38 | 56.02 | 58.88 | 55.62 | |||
14. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 3:47.18 | 149 | 52.65 | 58.52 | 59.14 | 56.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16/12/2017 - 17:13 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 2:54.46 | 329 | 40.10 | 45.27 | 46.54 | 42.55 | |||
2. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:00.01 | 299 | 42.33 | 47.27 | 45.69 | 44.72 | |||
3. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:01.31 | 293 | 42.22 | 46.70 | 46.46 | 45.93 | |||
4. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 3:01.49 | 292 | 42.42 | 45.64 | 47.52 | 45.91 | |||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 3:06.72 | 268 | 43.20 | 48.21 | 48.44 | 46.87 | |||
6. | Pawłowski Jan SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:08.61 | 260 | 44.52 | 48.09 | 48.67 | 47.33 | |||
7. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 3:09.99 | 254 | 43.84 | 48.99 | 49.39 | 47.77 | |||
8. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:24.09 | 205 | 46.77 | 52.80 | 53.86 | 50.66 | |||
9. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 3:33.78 | 178 | 49.32 | 55.04 | 55.12 | 54.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16/12/2017 - 17:35 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:25.26 | 552 | 34.27 | 35.68 | 37.47 | 37.84 | ||||
Rekord Okręgu 11 lat | |||||||||||||
2. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:47.38 | 361 | 39.90 | 42.90 | 43.05 | 41.53 | ||||
3. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:57.67 | 302 | 43.22 | 46.66 | 46.06 | 41.73 | ||||
4. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:00.54 | 288 | 43.82 | 46.38 | 46.82 | 43.52 | ||||
5. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 3:00.63 | 287 | 42.39 | 46.29 | 47.50 | 44.45 | ||||
6. | Kaleta Oliwa | 06 | Siemacha Kraków | 3:10.00 | 247 | 45.25 | 48.27 | 48.70 | 47.78 | ||||
7. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:13.97 | 232 | 44.79 | 50.03 | 51.16 | 47.99 | ||||
8. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 3:14.60 | 230 | 46.61 | 50.02 | 50.22 | 47.75 | ||||
9. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 3:15.98 | 225 | 47.42 | 50.48 | 50.89 | 47.19 | ||||
10. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:17.53 | 219 | 47.49 | 50.39 | 51.16 | 48.49 | ||||
11. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 3:31.60 | 178 | 50.17 | 54.19 | 55.73 | 51.51 | ||||
DYSKW. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 17:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16/12/2017 - 17:35 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:42.92 | 391 | 40.10 | 41.49 | 42.02 | 39.31 | ||||
2. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:45.89 | 371 | 39.38 | 41.96 | 43.23 | 41.32 | ||||
3. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:46.40 | 367 | 39.55 | 42.36 | 43.21 | 41.28 | ||||
4. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:48.49 | 354 | 40.50 | 42.54 | 43.43 | 42.02 | ||||
5. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:56.40 | 308 | 42.66 | 44.98 | 44.59 | 44.17 | ||||
6. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 2:58.15 | 299 | 41.61 | 46.09 | 46.00 | 44.45 | ||||
7. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:06.48 | 261 | 43.59 | 46.57 | 49.56 | 46.76 | ||||
8. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:09.40 | 249 | 43.93 | 48.34 | 49.14 | 47.99 | ||||
9. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 3:17.86 | 218 | 46.74 | 51.65 | 52.17 | 47.30 | ||||
DYSKW. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 17:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16/12/2017 - 17:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:39.70 | 289 | 36.48 | 40.33 | 42.54 | 40.35 | ||||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 2:46.69 | 254 | 40.01 | 43.48 | 43.05 | 40.15 | ||||
3. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:50.32 | 238 | 41.86 | 44.37 | 44.14 | 39.95 | ||||
4. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:51.13 | 235 | 40.44 | 44.12 | 44.22 | 42.35 | ||||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:52.16 | 230 | 40.67 | 44.41 | 45.01 | 42.07 | ||||
6. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 2:54.44 | 222 | 43.48 | 44.62 | 43.98 | 42.36 | ||||
7. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:59.77 | 202 | 42.41 | 46.88 | 47.38 | 43.10 | ||||
8. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.42 | 200 | 43.00 | 47.12 | 46.77 | 43.53 | ||||
9. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:02.41 | 194 | 45.12 | 46.34 | 47.13 | 43.82 | ||||
10. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:02.79 | 192 | 44.70 | 48.45 | 46.42 | 43.22 | ||||
11. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:03.39 | 191 | 44.53 | 46.85 | 46.67 | 45.34 | ||||
12. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 3:06.50 | 181 | 44.85 | 47.62 | 48.46 | 45.57 | ||||
13. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 3:07.83 | 177 | 44.74 | 47.91 | 49.25 | 45.93 | ||||
14. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:10.21 | 171 | 44.08 | 48.62 | 49.81 | 47.70 | ||||
15. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:11.06 | 168 | 46.36 | 49.60 | 48.55 | 46.55 | ||||
16. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:14.63 | 159 | 47.45 | 50.08 | 50.87 | 46.23 | ||||
17. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha Kraków | 3:14.70 | 159 | 44.79 | 49.59 | 50.68 | 49.64 | ||||
18. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:50.03 | 96 | 55.50 | 59.62 | 58.30 | 56.61 | ||||
DYSKW. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 17:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16/12/2017 - 17:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 2:26.24 | 376 | 34.49 | 36.90 | 37.96 | 36.89 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:26.26 | 376 | 34.57 | 37.57 | 37.46 | 36.66 | |||
3. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 2:48.69 | 245 | 40.13 | 42.47 | 44.11 | 41.98 | |||
4. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 2:52.61 | 229 | 41.81 | 45.14 | 44.32 | 41.34 | |||
5. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:55.37 | 218 | 41.66 | 44.72 | 45.95 | 43.04 | |||
6. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 2:56.50 | 214 | 42.98 | 45.56 | 45.74 | 42.22 | |||
7. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:57.55 | 210 | 43.03 | 45.92 | 45.91 | 42.69 | |||
8. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 2:58.08 | 208 | 40.79 | 46.02 | 46.41 | 44.86 | |||
9. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 2:58.55 | 207 | 41.86 | 46.13 | 46.49 | 44.07 | |||
10. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 3:00.90 | 199 | 42.92 | 46.79 | 47.05 | 44.14 | |||
11. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 3:03.25 | 191 | 42.89 | 47.60 | 47.73 | 45.03 | |||
12. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 3:15.03 | 158 | 47.93 | 50.14 | 49.77 | 47.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16/12/2017 - 18:17 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:49.60 | 531 | ||||
Rekord Okręgu 11lat |
50m: 100m: | 32.75 1:08.41 | 32.75 35.66 | 150m: 200m: | 1:44.98 2:21.71 | 36.57 36.73 | 250m: 300m: | 2:58.31 3:36.13 | 36.60 37.82 | 350m: 400m: | 4:13.44 4:49.60 | 37.31 36.16 |
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 5:04.90 | 455 |
50m: 100m: | 33.43 1:10.31 | 33.43 36.88 | 150m: 200m: | 1:49.59 2:28.91 | 39.28 39.32 | 250m: 300m: | 3:08.76 3:48.90 | 39.85 40.14 | 350m: 400m: | 4:27.95 5:04.90 | 39.05 36.95 |
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:05.80 | 451 |
50m: 100m: | 34.11 1:12.26 | 34.11 38.15 | 150m: 200m: | 1:51.44 2:30.76 | 39.18 39.32 | 250m: 300m: | 3:10.14 3:50.04 | 39.38 39.90 | 350m: 400m: | 4:29.01 5:05.80 | 38.97 36.79 |
4. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 5:10.71 | 430 |
50m: 100m: | 32.77 1:11.05 | 32.77 38.28 | 150m: 200m: | 1:51.07 2:30.91 | 40.02 39.84 | 250m: 300m: | 3:10.88 3:51.04 | 39.97 40.16 | 350m: 400m: | 4:31.78 5:10.71 | 40.74 38.93 |
5. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 5:15.01 | 412 |
50m: 100m: | 36.29 1:15.49 | 36.29 39.20 | 150m: 200m: | 1:54.93 2:34.76 | 39.44 39.83 | 250m: 300m: | 3:15.11 3:55.88 | 40.35 40.77 | 350m: 400m: | 4:36.24 5:15.01 | 40.36 38.77 |
6. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:22.98 | 382 |
50m: 100m: | 35.77 1:15.82 | 35.77 40.05 | 150m: 200m: | 1:57.71 2:39.45 | 41.89 41.74 | 250m: 300m: | 3:20.94 4:02.26 | 41.49 41.32 | 350m: 400m: | 4:44.08 5:22.98 | 41.82 38.90 |
7. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 5:36.68 | 337 |
50m: 100m: | 38.01 1:20.35 | 38.01 42.34 | 150m: 200m: | 2:03.32 2:46.56 | 42.97 43.24 | 250m: 300m: | 3:29.67 4:12.89 | 43.11 43.22 | 350m: 400m: | 4:55.71 5:36.68 | 42.82 40.97 |
8. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 5:42.64 | 320 |
50m: 100m: | 36.81 1:19.20 | 36.81 42.39 | 150m: 200m: | 2:03.84 2:49.00 | 44.64 45.16 | 250m: 300m: | 3:33.24 4:17.74 | 44.24 44.50 | 350m: 400m: | 5:02.19 5:42.64 | 44.45 40.45 |
9. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:46.65 | 309 |
50m: 100m: | 39.24 1:23.16 | 39.24 43.92 | 150m: 200m: | 2:08.33 2:53.25 | 45.17 44.92 | 250m: 300m: | 3:36.96 4:21.03 | 43.71 44.07 | 350m: 400m: | 5:04.85 5:46.65 | 43.82 41.80 |
10. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 5:51.77 | 296 |
50m: 100m: | 38.30 1:22.13 | 38.30 43.83 | 150m: 200m: | 2:07.39 2:52.88 | 45.26 45.49 | 250m: 300m: | 3:38.00 4:23.98 | 45.12 45.98 | 350m: 400m: | 5:08.98 5:51.77 | 45.00 42.79 |
11. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:52.01 | 295 |
50m: 100m: | 38.98 1:23.84 | 38.98 44.86 | 150m: 200m: | 2:07.97 2:53.22 | 44.13 45.25 | 250m: 300m: | 3:38.50 4:23.75 | 45.28 45.25 | 350m: 400m: | 5:09.25 5:52.01 | 45.50 42.76 |
12. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:54.21 | 290 |
50m: 100m: | 40.30 1:25.18 | 40.30 44.88 | 150m: 200m: | 2:10.58 2:56.58 | 45.40 46.00 | 250m: 300m: | 3:41.25 4:26.68 | 44.67 45.43 | 350m: 400m: | 5:11.85 5:54.21 | 45.17 42.36 |
13. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:55.62 | 286 |
50m: 100m: | 41.18 1:25.93 | 41.18 44.75 | 150m: 200m: | 2:11.80 2:57.85 | 45.87 46.05 | 250m: 300m: | 3:43.36 4:29.47 | 45.51 46.11 | 350m: 400m: | 5:14.54 5:55.62 | 45.07 41.08 |
14. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 5:55.92 | 286 |
50m: 100m: | 38.57 1:23.51 | 38.57 44.94 | 150m: 200m: | 2:09.53 2:55.71 | 46.02 46.18 | 250m: 300m: | 3:41.41 4:27.52 | 45.70 46.11 | 350m: 400m: | 5:12.93 5:55.92 | 45.41 42.99 |
15. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 6:45.90 | 192 |
50m: 100m: | 40.18 1:29.99 | 40.18 49.81 | 150m: 200m: | 2:22.49 3:16.43 | 52.50 53.94 | 250m: 300m: | 4:09.89 5:02.83 | 53.46 52.94 | 350m: 400m: | 5:56.35 6:45.90 | 53.52 49.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16/12/2017 - 18:17 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:02.72 | 464 |
50m: 100m: | 33.18 1:10.12 | 33.18 36.94 | 150m: 200m: | 1:47.88 2:26.94 | 37.76 39.06 | 250m: 300m: | 3:06.63 3:45.86 | 39.69 39.23 | 350m: 400m: | 4:25.51 5:02.72 | 39.65 37.21 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 5:02.85 | 464 |
50m: 100m: | 36.72 1:14.69 | 36.72 37.97 | 150m: 200m: | 1:53.27 2:31.51 | 38.58 38.24 | 250m: 300m: | 3:09.36 3:47.78 | 37.85 38.42 | 350m: 400m: | 4:26.08 5:02.85 | 38.30 36.77 |
3. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:23.41 | 381 |
50m: 100m: | 35.53 1:15.01 | 35.53 39.48 | 150m: 200m: | 1:56.03 2:37.37 | 41.02 41.34 | 250m: 300m: | 3:19.57 4:00.84 | 42.20 41.27 | 350m: 400m: | 4:42.71 5:23.41 | 41.87 40.70 |
4. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:27.37 | 367 |
50m: 100m: | 37.68 1:17.87 | 37.68 40.19 | 150m: 200m: | 1:59.57 2:40.76 | 41.70 41.19 | 250m: 300m: | 3:23.39 4:05.10 | 42.63 41.71 | 350m: 400m: | 4:47.45 5:27.37 | 42.35 39.92 |
5. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:27.80 | 366 |
50m: 100m: | 36.14 1:16.95 | 36.14 40.81 | 150m: 200m: | 1:58.71 2:40.80 | 41.76 42.09 | 250m: 300m: | 3:23.39 4:06.16 | 42.59 42.77 | 350m: 400m: | 4:48.16 5:27.80 | 42.00 39.64 |
6. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 5:34.55 | 344 |
50m: 100m: | 37.74 1:19.02 | 37.74 41.28 | 150m: 200m: | 2:01.76 2:44.01 | 42.74 42.25 | 250m: 300m: | 3:26.05 4:08.75 | 42.04 42.70 | 350m: 400m: | 4:52.47 5:34.55 | 43.72 42.08 |
7. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 5:55.65 | 286 |
50m: 100m: | 40.16 1:25.49 | 40.16 45.33 | 150m: 200m: | 2:11.33 2:56.41 | 45.84 45.08 | 250m: 300m: | 3:42.70 4:27.92 | 46.29 45.22 | 350m: 400m: | 5:13.72 5:55.65 | 45.80 41.93 |
8. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 6:01.71 | 272 |
50m: 100m: | 40.09 1:24.79 | 40.09 44.70 | 150m: 200m: | 2:10.31 2:56.44 | 45.52 46.13 | 250m: 300m: | 3:43.04 4:30.00 | 46.60 46.96 | 350m: 400m: | 5:16.61 6:01.71 | 46.61 45.10 |
9. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 6:18.04 | 238 |
50m: 100m: | 42.91 1:29.59 | 42.91 46.68 | 150m: 200m: | 2:17.11 3:05.40 | 47.52 48.29 | 250m: 300m: | 3:54.27 4:42.61 | 48.87 48.34 | 350m: 400m: | 5:30.96 6:18.04 | 48.35 47.08 |
10. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 6:22.66 | 230 |
50m: 100m: | 40.30 1:26.00 | 40.30 45.70 | 150m: 200m: | 2:13.68 3:04.63 | 47.68 50.95 | 250m: 300m: | 3:55.63 4:45.34 | 51.00 49.71 | 350m: 400m: | 5:35.32 6:22.66 | 49.98 47.34 |
PK | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 5:08.17 | 440 | ||||
Rekordd Okręgu 10 lat |
50m: 100m: | 34.73 1:14.37 | 34.73 39.64 | 150m: 200m: | 1:54.30 2:34.15 | 39.93 39.85 | 250m: 300m: | 3:14.31 3:54.04 | 40.16 39.73 | 350m: 400m: | 4:33.55 5:08.17 | 39.51 34.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16/12/2017 - 18:50 | Chłopców, 400m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 4:50.10 | 391 | ||||
Rekord Okręgu 11 lat |
50m: 100m: | 32.30 1:08.73 | 32.30 36.43 | 150m: 200m: | 1:46.11 2:23.31 | 37.38 37.20 | 250m: 300m: | 3:00.87 3:38.49 | 37.56 37.62 | 350m: 400m: | 4:15.67 4:50.10 | 37.18 34.43 |
2. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:10.92 | 318 |
50m: 100m: | 35.02 1:14.53 | 35.02 39.51 | 150m: 200m: | 1:54.57 2:34.99 | 40.04 40.42 | 250m: 300m: | 3:15.29 3:55.07 | 40.30 39.78 | 350m: 400m: | 4:34.12 5:10.92 | 39.05 36.80 |
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:12.53 | 313 |
50m: 100m: | 36.56 1:16.40 | 36.56 39.84 | 150m: 200m: | 1:56.61 2:37.42 | 40.21 40.81 | 250m: 300m: | 3:17.67 3:57.04 | 40.25 39.37 | 350m: 400m: | 4:36.33 5:12.53 | 39.29 36.20 |
4. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:13.11 | 311 |
50m: 100m: | 35.98 1:16.36 | 35.98 40.38 | 150m: 200m: | 1:56.27 2:36.49 | 39.91 40.22 | 250m: 300m: | 3:16.65 3:56.25 | 40.16 39.60 | 350m: 400m: | 4:35.34 5:13.11 | 39.09 37.77 |
5. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:19.97 | 291 |
50m: 100m: | 35.69 1:15.75 | 35.69 40.06 | 150m: 200m: | 1:56.04 2:37.18 | 40.29 41.14 | 250m: 300m: | 3:18.72 4:00.22 | 41.54 41.50 | 350m: 400m: | 4:42.48 5:19.97 | 42.26 37.49 |
6. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:26.13 | 275 |
50m: 100m: | 36.78 1:17.17 | 36.78 40.39 | 150m: 200m: | 1:58.45 2:39.79 | 41.28 41.34 | 250m: 300m: | 3:21.47 4:03.31 | 41.68 41.84 | 350m: 400m: | 4:45.13 5:26.13 | 41.82 41.00 |
7. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 5:36.09 | 251 |
50m: 100m: | 39.15 1:22.35 | 39.15 43.20 | 150m: 200m: | 2:05.97 2:50.13 | 43.62 44.16 | 250m: 300m: | 3:33.22 4:15.96 | 43.09 42.74 | 350m: 400m: | 4:56.95 5:36.09 | 40.99 39.14 |
8. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:41.00 | 241 |
50m: 100m: | 38.03 1:19.82 | 38.03 41.79 | 150m: 200m: | 2:02.45 2:45.93 | 42.63 43.48 | 250m: 300m: | 3:29.45 4:13.84 | 43.52 44.39 | 350m: 400m: | 4:57.72 5:41.00 | 43.88 43.28 |
9. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 5:48.37 | 226 |
50m: 100m: | 37.63 1:20.72 | 37.63 43.09 | 150m: 200m: | 2:06.00 2:50.27 | 45.28 44.27 | 250m: 300m: | 3:35.79 4:20.96 | 45.52 45.17 | 350m: 400m: | 5:06.34 5:48.37 | 45.38 42.03 |
10. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 5:49.04 | 224 |
50m: 100m: | 35.71 1:18.77 | 35.71 43.06 | 150m: 200m: | 2:03.28 2:48.21 | 44.51 44.93 | 250m: 300m: | 3:34.04 4:19.90 | 45.83 45.86 | 350m: 400m: | 5:05.10 5:49.04 | 45.20 43.94 |
11. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 5:51.42 | 220 |
50m: 100m: | 40.10 1:24.94 | 40.10 44.84 | 150m: 200m: | 2:10.92 2:57.64 | 45.98 46.72 | 250m: 300m: | 3:43.39 4:28.50 | 45.75 45.11 | 350m: 400m: | 5:12.50 5:51.42 | 44.00 38.92 |
12. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:58.93 | 206 |
50m: 100m: | 40.29 1:25.33 | 40.29 45.04 | 150m: 200m: | 2:11.49 2:57.24 | 46.16 45.75 | 250m: 300m: | 3:43.19 4:28.67 | 45.95 45.48 | 350m: 400m: | 5:14.13 5:58.93 | 45.46 44.80 |
13. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 6:08.90 | 190 |
50m: 100m: | 41.21 1:28.41 | 41.21 47.20 | 150m: 200m: | 2:15.09 3:02.20 | 46.68 47.11 | 250m: 300m: | 3:49.42 4:37.60 | 47.22 48.18 | 350m: 400m: | 5:25.19 6:08.90 | 47.59 43.71 |
14. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 6:09.70 | 189 |
50m: 100m: | 42.96 1:29.86 | 42.96 46.90 | 150m: 200m: | 2:16.70 3:04.10 | 46.84 47.40 | 250m: 300m: | 3:51.38 4:39.82 | 47.28 48.44 | 350m: 400m: | 5:27.51 6:09.70 | 47.69 42.19 |
15. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 6:12.47 | 185 |
50m: 100m: | 40.86 1:27.39 | 40.86 46.53 | 150m: 200m: | 2:15.97 3:04.33 | 48.58 48.36 | 250m: 300m: | 3:50.90 4:39.06 | 46.57 48.16 | 350m: 400m: | 5:26.55 6:12.47 | 47.49 45.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16/12/2017 - 18:50 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 4:30.78 | 481 | ||||
Rekord Okręgu 12 lat |
50m: 100m: | 30.83 1:04.21 | 30.83 33.38 | 150m: 200m: | 1:38.55 2:13.02 | 34.34 34.47 | 250m: 300m: | 2:47.46 3:22.50 | 34.44 35.04 | 350m: 400m: | 3:57.40 4:30.78 | 34.90 33.38 |
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 4:37.57 | 447 |
50m: 100m: | 31.69 1:05.89 | 31.69 34.20 | 150m: 200m: | 1:41.17 2:16.27 | 35.28 35.10 | 250m: 300m: | 2:51.90 3:27.62 | 35.63 35.72 | 350m: 400m: | 4:03.31 4:37.57 | 35.69 34.26 |
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 4:50.50 | 390 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.75 | 31.65 35.10 | 150m: 200m: | 1:43.85 2:20.89 | 37.10 37.04 | 250m: 300m: | 2:58.89 3:36.40 | 38.00 37.51 | 350m: 400m: | 4:14.64 4:50.50 | 38.24 35.86 |
4. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:54.35 | 374 |
50m: 100m: | 31.87 1:07.43 | 31.87 35.56 | 150m: 200m: | 1:45.13 2:23.33 | 37.70 38.20 | 250m: 300m: | 3:01.62 3:40.10 | 38.29 38.48 | 350m: 400m: | 4:18.03 4:54.35 | 37.93 36.32 |
5. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 5:06.54 | 331 |
50m: 100m: | 34.24 1:12.97 | 34.24 38.73 | 150m: 200m: | 1:52.47 2:31.94 | 39.50 39.47 | 250m: 300m: | 3:11.56 3:50.64 | 39.62 39.08 | 350m: 400m: | 4:29.39 5:06.54 | 38.75 37.15 |
6. | Pawłowski Jan SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:06.90 | 330 |
50m: 100m: | 33.96 1:12.03 | 33.96 38.07 | 150m: 200m: | 1:51.36 2:31.03 | 39.33 39.67 | 250m: 300m: | 3:10.49 3:49.90 | 39.46 39.41 | 350m: 400m: | 4:28.36 5:06.90 | 38.46 38.54 |
7. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 5:09.72 | 321 |
50m: 100m: | 35.52 1:13.55 | 35.52 38.03 | 150m: 200m: | 1:52.52 2:31.89 | 38.97 39.37 | 250m: 300m: | 3:11.77 3:51.39 | 39.88 39.62 | 350m: 400m: | 4:31.21 5:09.72 | 39.82 38.51 |
8. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 5:12.87 | 312 |
50m: 100m: | 36.53 1:15.69 | 36.53 39.16 | 150m: 200m: | 1:55.17 2:35.70 | 39.48 40.53 | 250m: 300m: | 3:16.17 3:55.93 | 40.47 39.76 | 350m: 400m: | 4:35.81 5:12.87 | 39.88 37.06 |
9. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:21.54 | 287 |
50m: 100m: | 36.64 1:16.78 | 36.64 40.14 | 150m: 200m: | 1:57.74 2:39.39 | 40.96 41.65 | 250m: 300m: | 3:20.37 4:01.87 | 40.98 41.50 | 350m: 400m: | 4:42.54 5:21.54 | 40.67 39.00 |
10. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 5:25.30 | 277 |
50m: 100m: | 37.73 1:18.18 | 37.73 40.45 | 150m: 200m: | 1:59.80 2:41.71 | 41.62 41.91 | 250m: 300m: | 3:23.11 4:05.03 | 41.40 41.92 | 350m: 400m: | 4:46.03 5:25.30 | 41.00 39.27 |
11. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:27.87 | 271 |
50m: 100m: | 37.84 1:20.14 | 37.84 42.30 | 150m: 200m: | 2:01.75 2:44.34 | 41.61 42.59 | 250m: 300m: | 3:25.49 4:06.60 | 41.15 41.11 | 350m: 400m: | 4:48.09 5:27.87 | 41.49 39.78 |
12. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 5:36.81 | 250 |
50m: 100m: | 36.80 1:19.49 | 36.80 42.69 | 150m: 200m: | 2:02.28 2:45.84 | 42.79 43.56 | 250m: 300m: | 3:29.03 4:13.08 | 43.19 44.05 | 350m: 400m: | 4:56.78 5:36.81 | 43.70 40.03 |
13. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 5:37.96 | 247 |
50m: 100m: | 37.20 1:20.21 | 37.20 43.01 | 150m: 200m: | 2:03.74 2:47.49 | 43.53 43.75 | 250m: 300m: | 3:31.23 4:14.75 | 43.74 43.52 | 350m: 400m: | 4:57.20 5:37.96 | 42.45 40.76 |
14. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 5:41.32 | 240 |
50m: 100m: | 38.62 1:20.35 | 38.62 41.73 | 150m: 200m: | 2:03.35 2:46.99 | 43.00 43.64 | 250m: 300m: | 3:31.54 4:15.05 | 44.55 43.51 | 350m: 400m: | 4:58.73 5:41.32 | 43.68 42.59 |
DYSKW. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 18:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/12/2017 - 19:31 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 10 | SMS Galicja Kraków | 2:40.24 | 267 |
Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 | +0,82 0.00 | 40.34 42.91 | Baranowska Hanna Basista Karolina | 07 07 | 0.00 0.00 | 39.49 37.50 |
2. | STP 10 lat | STP Nowy Sącz | 2:47.70 | 233 |
Piętka Zuzanna Gromala Julia | 07 07 | +0,77 0.00 | 39.44 45.53 | Lachor Wiktoria Mucha Julia | 07 07 | 0.00 0.00 |
3. | Dziewczynki 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:56.29 | 201 |
Rumińska Wiktoria Cholewa Hanna | 07 07 | +0,72 0.00 | 46.30 46.40 | Urbaniec Zofia Zawiślan Julia | 07 07 | 0.00 0.00 | 45.83 37.76 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 3:20.34 | 136 |
Marszałek Emilia Cała Anastazja | 07 07 | +0,77 0.00 | 47.71 54.98 | Walachnia Wiktoria Antos Alicja | 07 07 | 0.00 0.00 | 48.17 49.48 |
5. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 3:39.05 | 104 |
Hajdo Anna Augustyńska Zuzanna | 07 07 | +0,83 0.00 | 55.93 59.58 | Zabawa Klaudia Woźny Maja | 07 07 | 0.00 0.00 | 55.68 47.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/12/2017 - 19:31 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:27.23 | 345 |
Waśko Faustyna Jarosz Helena | 06 06 | +0,76 0.00 | 39.94 38.22 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 | 0.00 0.00 | 36.50 32.57 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:33.62 | 303 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | +0,80 0.00 | 38.33 43.79 | Juda Aleksandra Telesiewicz Martyna | 06 06 | 0.00 0.00 | 35.43 36.07 |
3. | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 2:38.50 | 276 |
Nowak Aleksandra Mroczek Joanna | 06 06 | +0,97 0.00 | 42.52 44.93 | Smurzyńska Julia Iwaniuk Julia | 06 06 | 0.00 0.00 | 34.61 36.44 |
4. | Delfin Dziewczeta 11 lat | Delfin Nowy Targ | 2:55.20 | 204 |
Węgrzyn Hanna Wielkiewicz Anastazja | 07 06 | +0,61 0.00 | 42.90 49.76 | Liszka Amelia Zagata Magdalena | 06 06 | 0.00 0.00 | 43.14 39.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/12/2017 - 19:31 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:21.15 | 391 |
Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 | +0,69 0.00 | 36.23 39.35 | Brzoza Lena Ryba Monika | 06 05 | 0.00 0.00 | 33.01 32.56 |
2. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:21.24 | 390 |
Smoleń Patrycja Marek Amelia | 05 05 | +0,77 0.00 | 36.85 34.96 | Dadej Julia Kusion Judyta | 05 06 | 0.00 0.00 | 36.19 33.24 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:26.22 | 352 |
Szczurek Julia Balon Adrianna | 05 05 | +0,70 0.00 | 39.23 40.30 | Mayerberg Anna Jakubik Julia SO | 05 05 | 0.00 0.00 | 34.26 32.43 |
4. | SIEMACHA Kraków 2005 M | Siemacha Kraków | 2:43.45 | 252 |
Małysza Julia Marciniak Justyna | 05 05 | +0,72 0.00 | 41.57 47.33 | Pituła Julia Kaleta Oliwa | 05 06 | 0.00 0.00 | 39.19 35.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/12/2017 - 19:43 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 10 | SMS Galicja Kraków | 2:45.70 | 162 |
Dakowicz Marcin Nowakowski Oliwier | 07 07 | +0,70 0.00 | 37.99 45.63 | Koczur Maciej Sakłak Szymon | 07 07 | 0.00 0.00 | 45.97 36.11 |
2. | Chłopcy 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.43 | 157 |
Żmijewski Borys Idzik Arkadiusz | 07 07 | +0,71 0.00 | 42.54 45.78 | Przystał Antonio Gąsiorek Wiktor | 07 07 | 0.00 0.00 | 42.11 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/12/2017 - 19:43 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:28.89 | 224 |
Jarząb Tymoteusz Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | +0,74 0.00 | 35.79 44.40 | Korman Filip Stawarz Natanael | 06 06 | 0.00 0.00 | 34.22 34.48 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:28.92 | 224 |
Mędrek Krzysztof Nosowicz Mikołaj | 06 06 | +0,94 0.00 | 39.30 41.78 | Giec Kacper Choma Maksym | 07 06 | 0.00 0.00 | 35.91 31.93 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:31.40 | 213 |
Woźnicki Dominik Bernacik Dawid | 06 06 | +0,56 0.00 | 38.69 42.87 | Czerwik Krzysztof Machulak Kamil | 06 06 | 0.00 0.00 | 20.84 49.00 |
4. | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 2:32.38 | 209 |
Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | +0,65 0.00 | 41.03 43.76 | Czyż Adam Caba Stanisław | 06 06 | 0.00 0.00 | 34.15 33.44 |
5. | Delfin Chłopcy 11 | Delfin Nowy Targ | 2:42.85 | 171 |
Szyszka Bartłomiej Watycha Aleksander | 06 07 | +0,74 0.00 | 45.92 41.56 | Pastwa Amadeusz Gołdyn Michał | 06 06 | 0.00 0.00 | 42.29 33.08 |
6. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 3:04.04 | 118 |
Maniawski Tomasz Mika Miłosz | 06 06 | +0,70 0.00 | 43.29 56.95 | Skibka Kacper Sobiechowski Igor | 06 06 | 0.00 0.00 | 43.16 40.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/12/2017 - 19:43 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 12 lat | STP Nowy Sącz | 2:17.29 | 286 |
Mordarski Filip Nowak Wojciech | 05 05 | +0,69 0.00 | 31.42 39.00 | Nowak Piotr Mółka Bartosz | 06 05 | 0.00 0.00 | 35.80 31.07 |
2. | SIEMACHA Kraków 2005 M | Siemacha Kraków | 2:26.52 | 235 |
Knapik Michał Kamiński Bartosz | 05 05 | +0,75 0.00 | 38.86 36.01 | Szczepanik Kacper Sikora Olgierd | 05 05 | 0.00 0.00 | 36.08 35.57 |
3. | SMS Galicja Kraków 12 | SMS Galicja Kraków | 2:28.90 | 224 |
Dybowski Antoni Tetlak Maciej | 05 05 | +1,07 0.00 | 41.86 41.01 | Gościński Jakub Stanek Jakub | 05 05 | 0.00 0.00 | 31.03 35.00 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:31.14 | 214 |
Pawłowski Jan SO Mordarski Szymon SO | 05 05 | +0,77 0.00 | 37.86 40.38 | Wilczak Szymon Ptaszyński Stanisław SO | 06 05 | 0.00 0.00 | 39.00 33.90 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |