Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 21 - 22/10/2017 |
3 - Arena Grand Prix Puchar Polski BLOK III | 22/10/2017 - 9:00 |
Konkurencja 23 22/10/2017 - 9:00 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jankowska Klaudia Jagoda Julia Klonowska Julia Kawecka Anna Fryckowska Natalia Kossakowska Dominika SWR Sirignano Luigia Tomanová Barbora | 98 95 00 92 99 01 96 01 | GIM92 Ursynów Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków MKP Szczecin Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków STU Trnava | 56.94 56.50 56.07 54.53 55.36 56.16 56.60 57.20 |
Seria 2 z 10, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wrzosek Iga Szlęk Katarzyna Mazurkiewicz Barbara Woźniak Zofia Mielczarek Sandra Solak Anna Świstuń Julia SK Jabłońska Martyna | 00 02 01 01 02 00 00 03 | Fenix Ożarów Maz. Olimpijczyk Aleksandrów Ł. MKS Piaseczno UKS 307 Warszawa-Mokotów G-8 Bielany Warszawa MZOS Płock SMS Galicja Kraków MKS Piaseczno | 58.24 57.99 57.83 57.32 57.38 57.91 58.21 58.31 |
Seria 3 z 10, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szuster Aleksandra SO Górska Julia Pisarczyk Amelia Kozłowska Anna Baryła JULIA SSz Skibczak Natalia Knop Aleksndra Karpisz Milena | 00 00 98 96 00 00 03 97 | Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź AZS Politechnika Łódzka Łodź | 58.85 58.78 58.72 58.46 58.46 58.76 58.78 59.14 |
Seria 4 z 10, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zarembik Katarzyna SR Zbrojewska Zofia Górnicka ALEKSANDRA SSz Horova Oksana Kowal Emilia SK Koluch Julia ZG Klimek Marta SO Glozmeková Dominika | 02 03 02 02 02 00 03 93 | Victoria Racibórz Trójka Łódź MKP Szczecin SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Kapry-Armexim Pruszków Unia Oświęcim STU Trnava | 59.92 59.87 59.68 59.50 59.61 59.77 59.90 59.98 |
Seria 5 z 10, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryszkowska Natalia Famulok Zuzanna Kawka Nina Zając-Więckowska Julia SWR Rudek Wiktoria Ulicka Alicja Nita Daria Szkurat Martyna SO | 02 03 03 01 00 01 01 03 | MZOS Płock Aquatica Pawłowice GIM92 Ursynów Warszawa Śląsk Wrocław Orka Lubań Nawa Skierniewice Korona Kraków Płetwal Zakopane | 1:00.40 1:00.18 1:00.12 1:00.02 1:00.11 1:00.13 1:00.35 1:00.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 22/10/2017 - 9:08 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 20, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wysoczyński Mateusz Książek Jakub Stokowski Kacper Juraszek Paweł Piszczorowicz Bartosz Ostrowski Karol Kraska Jakub Wypych Filip | 93 98 99 94 99 99 00 91 | AZS AGH Kraków MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa Dziewiątka Dzierżoniów G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin AZS Politechnika Łódzka Łodź AZS UŁ PŁ Łódź | 48.83 48.47 48.07 47.76 47.94 48.22 48.54 49.53 |
Seria 2 z 20, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoliński Jakub Orlicz Filip Puk Dariusz Kolczyński Stanisław Solak Łukasz Dobrzyński Tomasz Kopacki Wiktor Brzostowski Axel | 00 02 95 97 99 98 98 96 | Fenix Ożarów Maz. G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Legia Warszawa MZOS Płock G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Wrocław AZS AWF Katowice | 50.33 50.19 50.00 49.73 49.99 50.08 50.21 50.53 |
Seria 3 z 20, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Butkiewicz Cezary Jemielita Oskar Sadłowski Piotr SOL Pytlarczyk Szymon Dubiel Adam Domański Gracjan Lassek Bartłomiej Piotrowski Kacper | 00 01 00 00 93 00 94 01 | G-8 Bielany Warszawa Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Warszawa MKP Szczecin AZS UŁ PŁ Łódź G-8 Bielany Warszawa | 51.01 50.92 50.72 50.55 50.65 50.78 50.93 51.47 |
Seria 4 z 20, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skierka Jakub Arndt Mateusz Jaworski Szymon SWR Buczkowski Kamil Lipiński Szymon SOL Karolczak Jan Zaborowski Filip Zwoliński Marcin | 98 98 01 96 01 01 94 97 | AZS AWF Warszawa Delfin Gdynia Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin AZS AWF Katowice | 51.81 51.66 51.58 51.49 51.56 51.63 51.68 51.90 |
Seria 5 z 20, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drozd Tymoteusz SO Dąbrowski Patryk SWR Pinkosz Mateusz Guzior Maciej Goleniec Łukasz Kiszczak Jakub SWR Milczarczyk Piotr SWR Opalski Marcin | 99 00 98 00 97 00 01 93 | Unia Oświęcim Śląsk Wrocław AZS AWF Wrocław MZOS Płock AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Płetwal Polkowice Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.85 52.78 52.58 52.10 52.44 52.70 52.84 52.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 22/10/2017 - 9:16 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtkowiak Alicja Michalczyk Urszula Uryga Paulina Hallmann Weronika Iwanowska Alexandra Nowak Martyna Maruszczyk Beata SR Biegała Klaudia | 03 97 95 00 00 96 00 01 | Park Wodny Tarn. Góry AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Warszawa AZS Politechnika Łódzka Łodź AZS AWF Katowice MOSM Tychy Trójka Łódź | 32.58 32.44 32.20 31.14 32.06 32.40 32.52 32.87 |
Seria 2 z 6, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chamera Weronika SO Herbreder Gabriela Záborská Miroslava Wikieł Angelika Kocjan Victoria SR Piskorz Aleksandra SWR Pastuszuk Paulina Walz Kornelia | 99 03 01 98 00 01 03 00 | Motyl MOSiR St. Wola GIM92 Ursynów Warszawa STU Trnava AZS UWM Olsztyn Victoria Racibórz Śląsk Wrocław Olimpia Lublin Nawa Skierniewice | 33.88 33.35 33.30 33.11 33.26 33.34 33.59 34.13 |
Seria 3 z 6, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bura Julia SR Dzwonnik Zuzanna Mosek Oliwia SR Cholewa Karolina SK Przybysz Olga Rokita Hanna Adamek Barbara Kułakowska Monika | 02 00 03 01 01 03 02 03 | Victoria Racibórz AZS UŁ PŁ Łódź Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Orka Lubań Park Wodny Tarn. Góry Olimpia Lublin Medyk Giżycko | 34.82 34.61 34.49 34.16 34.35 34.56 34.80 34.92 |
Seria 4 z 6, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróbel Martyna Horova Oksana Zając-Więckowska Julia SWR Kołakowska Julia Kisiel Gabriela Jarząbek Natalia Bartyzel Aleksandra Zięba Natalia SR | 03 02 01 01 00 01 98 02 | MKS Piaseczno SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław MKS Piaseczno MKP Szczecin Trójka Łódź AZS AGH Kraków Victoria Racibórz | 36.25 36.01 35.81 35.04 35.20 35.92 36.07 36.29 |
Seria 5 z 6, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Misiorny Anna Karczmarzyk Anna SR Szymkowiak Aleksandra SO Wróbel Julia Sms Ał Pawłowska Julia SO Pałka Aleksandra SO Mikus Katarzyna Panek Nikola | 00 02 02 01 02 02 00 03 | Trójka Łódź Victoria Racibórz Unia Oświęcim Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Unia Oświęcim Unia Oświęcim CSIR MOS Dąbrowa Grn. Jasień Sucha Besk. | 36.93 36.80 36.56 36.41 36.46 36.67 36.81 37.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 22/10/2017 - 9:22 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sowa Marcin Kusto Rafał Kusto Robert Hołub Maciej Roguski Bartłomiej Nowak Patryk Machnik Mikołaj Tokarski Krzysztof | 97 99 98 95 93 95 93 96 | Motyl MOSiR St. Wola Orka Lubań AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | 28.00 27.95 27.55 27.04 27.34 27.71 27.98 28.02 |
Seria 2 z 10, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Beberok Filip ZG Bachlaj Dorian SR Szabłowski Hubert Kałusowski Jan Wypych Filip Koczorowski Kacper Sobiecki Jakub Jung Krzysztof SR | 00 99 00 00 91 00 01 99 | TP Zielona Góra Ondraszek Bielskov Biała DSW 1912 Darmstadt Trójka Łódź AZS UŁ PŁ Łódź Astromal Leszno G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice | 28.59 28.36 28.30 28.26 28.30 28.35 28.41 28.71 |
Seria 3 z 10, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Romanowski Kamil Nowak Kacper SO Adamski Mikołaj Rębacz Maciej Pętlak Tadeusz Karnik Kacper Bielawa Dominik SG Dubas Mateusz SO | 97 00 00 00 00 01 02 01 | AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Orka Ciechanów G-8 Bielany Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik Radom Tri-Team Rumia AZS AWF Katowice | 29.82 29.45 29.30 29.14 29.26 29.40 29.66 29.83 |
Seria 4 z 10, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Greber Artur Krystyniak Mateusz SR Zhuravel Nazar SWR Żurawski Marcel SG Brzostowski Axel Szczutkowski Robert Każmierczak Wojciech Pakuła Mateusz | 01 00 03 01 96 98 97 00 | G-8 Bielany Warszawa Nowy KPi Bielsko-Biała Śląsk Wrocław Żabianka Gdańsk AZS AWF Katowice AZS AWF Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa AZS UŁ PŁ Łódź | 30.29 30.16 30.10 29.86 30.10 30.15 30.28 30.32 |
Seria 5 z 10, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bubak Dawid SR Guzy Marcel Szydłowski Kamil Smoliński Paweł SR Męczyński Mateusz Szynawa Wiktor Szczurek Jakub Bazyl Kamil | 02 01 98 01 98 02 02 00 | Victoria Racibórz Vega Dobrodzień AZS AGH Kraków Junior Kluczbork AZS AWF Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. BUKS Warszawa Aquarius Myślenice | 30.89 30.81 30.41 30.40 30.40 30.55 30.87 30.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 22/10/2017 - 9:28 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dąbrowska Tatiana Musioł Wiktoria Adamiec Dominika SO Gotowska Weronika Żukowska Paula Halicka Lidia Wett Oliwia SOL Węgrzynowska Aleksandra | 02 98 99 00 93 01 01 01 | UKS 190 Łódź AZS AWF Katowice Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław | 2:19.09 2:17.32 2:15.55 2:14.15 2:15.17 2:15.83 2:18.74 2:20.75 |
Seria 2 z 5, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juźwicka Zuzanna Kapcińska Maja SO Wojtaszewska Paulina SO Rajca Olivia Iżycka Marta SR Prochownik Martyna SO Fuks Emilia Tasak Aleksandra | 01 02 03 02 00 02 02 03 | Trójka Łódź Unia Oświęcim Unia Oświęcim UKS 190 Łódź Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków | 2:29.53 2:26.87 2:24.30 2:22.21 2:22.34 2:24.85 2:28.36 2:30.00 |
Seria 3 z 5, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bartczak Julia Fuks Aleksandra Haławczak Marcelina Malina Amelia Pyrlik Paulina SO Blachura Julia SO Nowak Zuzanna SO Nocoń Dominika | 00 03 02 03 99 02 02 02 | AZS UŁ PŁ Łódź Gilus Gilowice MKP Szczecin CSIR MOS Dąbrowa Grn. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.60 2:33.15 2:31.87 2:30.47 2:30.68 2:32.20 2:34.22 2:36.77 |
Seria 4 z 5, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gosławska Sylwia Bidnik Karolina Ptaszyńska Weronika SO Kuziów Martyna SO Herbreder Gabriela Chąciak Sandra Smętek Wiktoria SR Pluta Emilia | 02 02 03 03 03 03 01 02 | Meduza Pajęczno GIM92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim GIM92 Ursynów Warszawa GIM92 Ursynów Warszawa MMKS Kędzierzyn Koźle Aligator Gorzyce | 2:55.22 2:45.15 2:38.09 2:37.51 2:37.82 2:45.04 2:46.94 NT |
Seria 5 z 5, 9:41 |
3 4 5 | Rygiel Oliwia SO Maruszczyk Beata SR Wnuk Sylwia | 02 00 94 | Junior Kluczbork MOSM Tychy AZS AWF Katowice | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 22/10/2017 - 9:45 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fiks Krzysztof Cieśla Oskar SO Cukanow Michał Sms Ał Poprawa Michał Ciężkowski Dominik Opalski Marcin Stec Kacper Fajfer Mateusz | 00 01 99 94 96 93 99 96 | UKS 190 Łódź AZS AWF Katowice Olimpijczyk Aleksandrów Ł. AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa Kmita Zabierzów Juvenia Wrocław | 2:02.03 2:01.32 1:58.33 1:53.38 1:58.26 1:59.21 2:01.96 2:02.20 |
Seria 2 z 8, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dębski Szymon Kozieł Mikołaj SO Blachura Patryk SO Smul Błażej Sms Ał Krulikowski Maciej SO Pilek Adam Kempa Mikołaj SO Łapot Radosław SR | 99 02 99 99 99 98 99 99 | Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Unia Oświęcim STU Trnava MMKS Kędzierzyn Koźle MOS Katowice | 2:04.02 2:03.48 2:02.65 2:02.36 2:02.39 2:02.96 2:03.85 2:04.28 |
Seria 3 z 8, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halas Adam Mayerberg Kacper SO Sawicki Bartosz Krzywnicki Adrian Powroźnik Konrad Barusiński Kordian Koziejko Bartłomiej SOL Ćwiek Wiktor | 98 00 00 01 97 01 00 03 | STU Trnava Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Orka Ciechanów Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn BUKS Warszawa | 2:07.43 2:07.19 2:06.33 2:04.41 2:04.85 2:06.91 2:07.25 2:07.46 |
Seria 4 z 8, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sosna Tomasz SK Bałabuch Krystian Uryniuk Paweł Topolski Dawid Buczkowski Kamil Zaremba Jakub Rajca Wiktor Kwaśny Jakub SO | 01 95 03 00 96 01 02 01 | SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź AZS AWF Katowice | 2:09.56 2:08.86 2:07.71 2:07.48 2:07.49 2:08.74 2:09.21 2:09.75 |
Seria 5 z 8, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Girul Radosław SWR Zdzieblo Piotr Sadłowski Piotr SOL Marciów Jakub SWR Grzybowski ARTUR SSz Major Daniel SO Czech Arkadiusz Cielecki Kuba SWR | 01 02 00 01 01 01 03 02 | Śląsk Wrocław Salmo Żory Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław MKP Szczecin Unia Oświęcim Górnik Sosnowiec Śląsk Wrocław | 2:12.30 2:11.65 2:10.74 2:10.73 2:10.73 2:11.59 2:12.01 2:12.51 |
Seria 6 z 8, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zalewski Sebastian SO Ogrodnik Wojciech Woźniak Kamil Sadło Marcel Moryl Wojciech SO Sawicki Oskar Skabrat Jakub SR Bator Kacper | 03 03 00 01 02 01 01 00 | Unia Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry Fregata Kolbuszowa CSIR MOS Dąbrowa Grn. MMKS Kędzierzyn Koźle Legia Warszawa Victoria Racibórz AZS AGH Kraków | 2:18.19 2:17.45 2:15.96 2:13.23 2:15.24 2:17.10 2:18.03 2:18.48 |
Seria 7 z 8, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zieliński Maksymilian Malarz Marcin SO Swojnóg Igor SO Stefanowski Bartosz Blachura Oskar SO Szczygieł David SO Nosarzewski Kornel Labich Wiktor | 03 03 03 03 02 02 03 03 | G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa Trójka Łódź | 2:33.44 2:25.17 2:21.14 2:18.73 2:19.73 2:22.70 2:25.50 2:36.03 |
Seria 8 z 8, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jung Krzysztof SR Jackowski Tomasz SWR Skrzypek Filip Sieradzki Kamil Jędrzejkiewicz Jan Kubkowski Bartłomiej Szeląg Dawid Mrzygłód Michał | 99 02 03 02 02 95 03 02 | AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. GIM92 Ursynów Warszawa Kormoran Olsztyn Meduza Pajęczno Gilus Gilowice | NT NT 2:41.80 2:38.32 2:39.54 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 22/10/2017 - 10:08 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Romanowska Patrycja Sms Ał Knop Aleksndra Górecka Weronika Naskręt Agata Koluch Julia ZG Tomanová Barbora Ulicka Alicja Bartovičová Barbara | 00 03 00 98 00 01 01 98 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. UKS 190 Łódź AZS AWF Warszawa Astoria Bydgoszcz Kapry-Armexim Pruszków STU Trnava Nawa Skierniewice STU Trnava | 1:02.71 1:01.52 1:01.14 59.53 1:00.47 1:01.20 1:02.20 1:02.74 |
Seria 2 z 6, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górnicka ALEKSANDRA SSz Lisowska Wiktoria SOL Kuropatwa Weronika SG Modrzejewska Magdalena SR Wójtowicz Gabriela Szkarłat Julia Kaczanowska Maria SG Margula WERONIKA SSz | 02 00 01 02 95 98 01 00 | MKP Szczecin Juvenia Białystok Żabianka Gdańsk Victoria Racibórz Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Żabianka Gdańsk MKP Szczecin | 1:04.14 1:03.62 1:03.52 1:03.20 1:03.34 1:03.56 1:03.66 1:04.70 |
Seria 3 z 6, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pichola Weronika Rudek Wiktoria Golubska Alina Skorupa Monika Piotrowicz Maja ZG Pabin Marta Śliwa Maja SR Bilińska Dominika SO | 02 00 02 99 02 00 01 00 | MKS Piaseczno Orka Lubań BUKS Warszawa Vega Dobrodzień Barakuda Starachowice Trójka Łódź Hobby Sport Kietrz SiKReT Gliwice | 1:06.68 1:06.14 1:05.42 1:04.99 1:05.28 1:06.13 1:06.16 1:06.87 |
Seria 4 z 6, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kawka Nina Molenda Dominika SG Poznakowska Wiktoria SR Tomasiak Agnieszka SO Chyra Julia Kozłowska Martyna Dembowska Weronika Migdał Maria SG | 03 03 03 01 03 02 03 01 | GIM92 Ursynów Warszawa Żabianka Gdańsk Victoria Racibórz Salmo Żory Wodnik Siemianowice Śl. Astromal Leszno CSIR MOS Dąbrowa Grn. Żabianka Gdańsk | 1:08.78 1:08.78 1:08.65 1:07.39 1:08.48 1:08.76 1:08.78 1:09.23 |
Seria 5 z 6, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tomera Roksana SO Habowska Weronika Krawczyk Nikola SO Strzemińska Natalia Wygnał Maja SR Zbrojewska Zofia Wróbel Martyna Kulik Wiktoria SOL | 02 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim CSIR MOS Dąbrowa Grn. Victoria Racibórz Trójka Łódź MKS Piaseczno Kormoran Olsztyn | 1:12.48 1:11.36 1:10.43 1:10.28 1:10.29 1:10.62 1:12.10 1:12.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 22/10/2017 - 10:17 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balcerak Jakub Ungeheuer Mateusz Kaźmierczak Kamil Sms Ał Kawęcki Radosław Stokowski Kacper Skierka Jakub Kolczyński Stanisław Smoliński Jakub | 00 96 99 91 99 98 97 00 | Trójka Łódź AZS AGH Kraków Olimpijczyk Aleksandrów Ł. AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa Legia Warszawa Fenix Ożarów Maz. | 54.29 53.49 52.48 49.83 50.53 52.85 53.68 54.51 |
Seria 2 z 8, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balicki Michał Grzybowski Miłosz Miciul Michał ZG Chmielewski Jakub SWR Bieroński Michał SWR Radziszewski Krzysztof Mościcki Jakub SOL Kędzia WIKTOR SSz | 00 00 00 99 99 02 01 00 | SMS Galicja Kraków Polonez Wyszków TP Zielona Góra Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn MKP Szczecin | 57.03 56.30 55.43 54.83 55.00 55.79 56.46 57.23 |
Seria 3 z 8, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kubkowski Bartłomiej Kulpa Michał SOL Kuczak Adam Opolka Kacper SO Malec Mikołaj Rożenek Patryk Kostanowicz Artur Gotszling Dawid ZG | 95 01 00 00 01 02 98 01 | Kormoran Olsztyn Kurort Ciechocinek TP Zielona Góra Unia Oświęcim Trójka Łódź Górnik Radlin Warszawianka Wodny Park W-wa Barakuda Starachowice | 58.78 58.34 57.74 57.47 57.48 58.02 58.62 58.92 |
Seria 4 z 8, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczyk Maciej Galicki Bartosz Porczyński Michał Jałtuszewski Jakub SR Bober Paweł SG Fiedosiuk Rafał SO Zając Mateusz SR Suchański Przemysław SO | 95 01 00 00 03 99 02 01 | AZS AGH Kraków BUKS Warszawa Trójka Łódź Victoria Racibórz Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim Victoria Racibórz Park Wodny Tarn. Góry | 1:00.20 59.95 59.66 58.93 59.56 59.67 1:00.10 1:00.50 |
Seria 5 z 8, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michałowski Tomasz SO Czerwiński Łukasz Żołądź Stanisław Wołoszyn Roman Rój JAKUB SSz Rybiński Filip Guścin Eryk ZG Grychtoł Arkadiusz | 02 01 03 01 01 02 01 03 | Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa CSIR MOS Dąbrowa Grn. MKP Szczecin Orka Iława Shark Rudna Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.65 1:01.47 1:00.68 1:00.54 1:00.66 1:01.25 1:01.56 1:01.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 22/10/2017 - 10:26 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniewska Oliwia Bartovičová Barbara Dzwonnik Zuzanna Żukowska Paula Halicka Lidia Gotowska Weronika Misiorny Anna Iwanowska Alexandra | 01 98 00 93 01 00 00 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. STU Trnava AZS UŁ PŁ Łódź AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź AZS Politechnika Łódzka Łodź | 2:19.87 2:17.82 2:16.76 2:15.25 2:16.21 2:17.23 2:19.50 2:19.88 |
Seria 2 z 8, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cochór Izabela Mendyk Adrianna Lewandowska Natalia SO Skorupa Monika Niedźwiedzka Małgorzata Uryga Paulina Kozłowska Anna Piotrowicz Maja ZG | 01 98 01 99 97 95 96 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik Radom Unia Oświęcim Vega Dobrodzień AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Barakuda Starachowice | 2:22.44 2:21.62 2:21.11 2:20.25 2:20.86 2:21.45 2:22.05 2:22.64 |
Seria 3 z 8, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Záborská Miroslava Filipek Jagoda SWR Zaręba-Paradowska Julia Wilczewska Aleksandra Wett Oliwia SOL Lisowska Wiktoria SOL Wojtaszewska Paulina SO Przybysz Olga | 01 99 02 02 01 00 03 01 | STU Trnava Śląsk Wrocław BUKS Warszawa Olimpia Lublin Kormoran Olsztyn Juvenia Białystok Unia Oświęcim Orka Lubań | 2:24.47 2:23.74 2:22.85 2:22.69 2:22.83 2:23.00 2:24.16 2:24.80 |
Seria 4 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Famulok Zuzanna Mazurkiewicz Barbara Ostrowska Kamila Piskorz Aleksandra SWR Smętek Wiktoria SR Maruszczyk Beata SR Kempa Anna SO Jaszczuk Ewa SOL | 03 01 01 01 01 00 01 02 | Aquatica Pawłowice MKS Piaseczno CSIR MOS Dąbrowa Grn. Śląsk Wrocław MMKS Kędzierzyn Koźle MOSM Tychy MMKS Kędzierzyn Koźle Kormoran Olsztyn | 2:29.86 2:28.14 2:27.79 2:25.15 2:27.35 2:27.80 2:28.68 2:30.38 |
Seria 5 z 8, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pastuszuk Paulina Jarząbek Natalia Bidnik Karolina Bylińska Agnieszka SG Bartyzel Aleksandra Blachura Julia SO Kasprowicz Marta SR Deszczka Laura | 03 01 02 02 98 02 03 01 | Olimpia Lublin Trójka Łódź GIM92 Ursynów Warszawa Żabianka Gdańsk AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Victoria Racibórz Trójka Łódź | 2:35.18 2:34.67 2:31.88 2:30.40 2:30.43 2:34.17 2:35.15 2:35.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 22/10/2017 - 10:41 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chmielewski Jakub SWR Wysoczyński Mateusz Wągrowski Marcel Poprawa Michał Zbutowicz Karol Bałabuch Krystian Kałusowski Jan Każmierczak Wojciech | 99 93 99 94 98 95 00 97 | Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków AZS Politechnika Łódzka Łodź AZS AWF Katowice Legia Warszawa AZS AGH Kraków Trójka Łódź Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:01.84 2:01.69 1:58.70 1:56.77 1:57.78 1:59.53 2:01.83 2:02.49 |
Seria 2 z 10, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szabłowski Hubert Kiszczak Jakub SWR Kawęcki Radosław Dobrzyński Tomasz Goleniec Kamil SO Kusto Rafał Karnik Kacper Sacha Kamil SWR | 00 00 91 98 99 99 01 01 | DSW 1912 Darmstadt Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Orka Lubań Wodnik Radom Śląsk Wrocław | 2:05.57 2:04.54 2:03.00 2:02.51 2:02.99 2:04.27 2:04.92 2:05.81 |
Seria 3 z 10, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dubas Mateusz SO Jaworski Szymon SWR Dubiel Adam Gotszling Dawid ZG Kusto Robert Gawron Oskar Powroźnik Konrad Ciastoń Sebastian SO | 01 01 93 01 98 99 97 99 | AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa Barakuda Starachowice AZS AWF Warszawa Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Unia Oświęcim | 2:08.02 2:07.18 2:06.55 2:06.14 2:06.39 2:06.72 2:07.38 2:08.11 |
Seria 4 z 10, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malec Mikołaj Lassek Bartłomiej Sordyl Mateusz SO Mitrus Paweł Mańka Filip Kuczak Adam Roguski Bartłomiej Dąbrowski Patryk SWR | 01 94 99 00 00 00 93 00 | Trójka Łódź AZS UŁ PŁ Łódź Victoria Kozy MKS Piaseczno UKS 190 Łódź TP Zielona Góra AZS AWF Warszawa Śląsk Wrocław | 2:10.61 2:10.03 2:09.22 2:08.18 2:08.44 2:09.92 2:10.49 2:10.85 |
Seria 5 z 10, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Kamil Guzy Marcel Suchański Przemysław SO Celiński Jakub SK Kubkowski Bartłomiej Komorowski Jan Bachlaj Dorian SR Muc Filip SO | 98 01 01 02 95 01 99 01 | AZS AGH Kraków Vega Dobrodzień Park Wodny Tarn. Góry Huragan Międzyrzec Podl Kormoran Olsztyn Trójka Łódź Ondraszek Bielskov Biała MOS Dąbrowa Grn. | 2:12.81 2:12.58 2:12.37 2:11.11 2:11.43 2:12.55 2:12.65 2:13.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 22/10/2017 - 10:55 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójtowicz Gabriela Piechota Karolina Knop Aleksndra Piechota Paulina Karpisz Milena Kossakowska Dominika SWR Żukowska Paula Jankowska Klaudia | 95 01 03 99 97 01 93 98 | Kormoran Olsztyn UKS 190 Łódź UKS 190 Łódź UKS 190 Łódź AZS Politechnika Łódzka Łodź Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice GIM92 Ursynów Warszawa | 4:17.55 4:16.78 4:14.20 4:08.72 4:10.52 4:16.01 4:17.07 4:18.13 |
Seria 2 z 7, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Margula WERONIKA SSz Jaszczuk Ewa SOL Kryszkowska Natalia Klonowska Julia Baryła JULIA SSz Węgrzynowska Aleksandra Pisarek Justyna SO Nita Daria | 00 02 02 00 00 01 00 01 | MKP Szczecin Kormoran Olsztyn MZOS Płock G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Korona Kraków | 4:26.30 4:24.93 4:24.66 4:18.59 4:19.78 4:24.83 4:26.06 4:26.31 |
Seria 3 z 7, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górska Julia Wardzińska Martyna Skibczak Natalia Klimek Marta SO Kołodziej Katarzyna SO Krauze Alicja SO Pluta Emilia Zbrojewska Zofia | 00 98 00 03 00 01 02 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Malborskie WOPR Aligator Gorzyce Trójka Łódź | 4:30.97 4:29.63 4:27.92 4:26.89 4:27.81 4:28.58 4:30.96 4:33.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 22/10/2017 - 11:11 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jura Maciej Piszczorowicz Bartosz Kałużyński Antoni Wojdak Wojciech Zaborowski Filip Kraska Jakub Arndt Mateusz Koziejko Bartłomiej SOL | 96 99 99 96 94 00 98 00 | Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Legia Warszawa BOSiR Brzesko MKP Szczecin AZS Politechnika Łódzka Łodź Delfin Gdynia Kormoran Olsztyn | 3:51.14 3:47.24 3:45.16 3:37.90 3:37.92 3:45.64 3:48.57 3:51.94 |
Seria 2 z 12, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karolczak Jan Dubiel Adam Kubkowski Bartłomiej Krawczyk Paweł Bruździak Maciej SOL Głyk Wojciech Kiełczewski AMADEUSZ SSz Mościcki Jakub SOL | 01 93 95 99 98 92 00 01 | G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa Kormoran Olsztyn BUKS Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice MKP Szczecin Kormoran Olsztyn | 3:56.32 3:55.57 3:54.73 3:52.22 3:53.81 3:54.90 3:55.68 3:56.61 |
Seria 3 z 12, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piotrowski Kacper Kalkowski Dawid SOL Sobczyk Maciej Dutkowiak Wojciech SWR Smeja Sławomir Hano Grzegorz SWR Butkiewicz Cezary Kempa Mikołaj SO | 01 00 95 00 94 00 00 99 | G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:00.13 3:59.44 3:57.16 3:56.63 3:57.01 3:59.05 3:59.90 4:00.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2017 - 11:25 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 10, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malinowska Zuzanna Cochór Izabela Piotrowska Wiktoria Walz Kornelia Miodek Karolina SG Sienkiewicz Kaja Michalczyk Urszula Kukiełka Liliana | 00 01 03 00 01 02 97 02 | Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Żabianka Gdańsk Nawa Skierniewice Żabianka Gdańsk BUKS Warszawa AZS AGH Kraków Orka Iława | 01 14 10 05 10 14 06 13 | 1:01.60 1:01.34 1:01.08 1:00.93 1:01.06 1:01.33 1:01.47 1:01.83 |
Seria 7 z 10, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wygnał Maja SR Adamczyk Agata Pogoń Milena Jarkowiec Dominika Strzemińska Natalia Cholewa Karolina SK Wróbel Julia Sms Ał Rzepczyńska Patrycja SO | 03 99 03 00 03 01 01 99 | Victoria Racibórz Aligator Gorzyce CSIR MOS Dąbrowa Grn. Just Swim Jelenia Góra CSIR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Unia Oświęcim | 11 11 11 01 11 06 05 06 | 1:02.92 1:02.57 1:02.20 1:01.84 1:02.08 1:02.39 1:02.72 1:03.28 |
Seria 8 z 10, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skudlik Marta Adamek Barbara Kołodziejczyk Oliwia Chyra Julia Waszkowska Wiktoria Mijas Agata Bałys Wiktoria SR Niewiadomska Nikola | 01 02 03 03 03 02 02 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Olimpia Lublin Olimpia Lublin Wodnik Siemianowice Śl. MKS Piaseczno Orka Iława Victoria Racibórz Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 03 03 11 14 13 11 11 | 1:04.98 1:04.58 1:04.07 1:03.30 1:04.04 1:04.55 1:04.97 1:05.03 |
Seria 9 z 10, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziadak Agata Gosławska Sylwia Urbańska Natalia Piechota Karolina Topp Zofia Mikus Katarzyna Obuchowicz Natasza Chąciak Sandra | 03 02 01 01 03 00 03 03 | Legia Warszawa Meduza Pajęczno Orka Iława UKS 190 Łódź G-8 Bielany Warszawa CSIR MOS Dąbrowa Grn. Legia Warszawa GIM92 Ursynów Warszawa | 14 05 13 05 14 11 14 14 | 1:06.65 1:06.12 1:05.56 1:05.10 1:05.37 1:05.87 1:06.41 1:06.98 |
Seria 10 z 10, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 7 | Musik Wiktoria Polasik Natalia Witek Aleksandra SG Kozłowska Martyna Prus Florentyna Krygiel Pola Kowalska Alicja | 97 02 03 02 01 03 03 | Trójka Częstochowa Medyk Giżycko Żabianka Gdańsk Astromal Leszno Meduza Pajęczno Just Swim Jelenia Góra Just Swim Jelenia Góra | 11 13 10 15 05 01 01 | NT 1:09.11 1:08.84 1:07.27 1:07.74 1:08.86 1:10.30 |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 22/10/2017 - 11:34 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 20, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczorowski Jakub Mitrus Paweł Bruździak Maciej SOL Kałużyński Antoni Butrykiewicz Kuba Kiełczewski AMADEUSZ SSz Puzio Radosław Lesik Jarosław SR | 97 00 98 99 01 00 01 02 | G-8 Bielany Warszawa MKS Piaseczno Kormoran Olsztyn Legia Warszawa Orka Iława MKP Szczecin Orka Lubań Victoria Racibórz | 14 14 13 14 13 16 01 11 | 53.42 53.32 53.23 52.98 53.05 53.27 53.35 53.52 |
Seria 7 z 20, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kulpa Michał SOL Wasiuk Jakub SO Wągrowski Marcel Balicki Michał Jóźków Cezary SWR Wardawa Filip Ungeheuer Mateusz Radziszewski Krzysztof | 01 99 99 00 01 01 96 02 | Kurort Ciechocinek MMKS Kędzierzyn Koźle AZS Politechnika Łódzka Łodź SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa | 02 07 05 06 01 14 06 14 | 53.81 53.77 53.73 53.56 53.63 53.75 53.77 53.83 |
Seria 8 z 20, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rębacz Maciej Prus Mateusz Dutkowiak Wojciech SWR Domański Kamil Pająk Bartosz Hano Grzegorz SWR Kostanowicz Artur Komorowski Jan | 00 00 00 00 01 00 98 01 | G-8 Bielany Warszawa Astromal Leszno Śląsk Wrocław Trójka Łódź BUKS Warszawa Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Trójka Łódź | 14 15 01 05 14 01 14 05 | 54.25 54.16 54.11 53.90 54.04 54.12 54.19 54.32 |
Seria 9 z 20, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąstał Jan Daszkiewicz Michał SO Kłaput Bartosz SK Sieradzki Kamil Dębski Szymon Nowak Patryk Puzan Yauheni Jasionowski Mikołaj ZG | 03 03 00 02 99 95 95 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Nawa Skierniewice AZS AWF Katowice AZS UW Warszawa TP Zielona Góra | 14 06 06 11 05 11 14 04 | 54.80 54.75 54.55 54.45 54.50 54.62 54.80 54.85 |
Seria 10 z 20, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zhuravel Nazar SWR Celiński Jakub SK Jędrzejewski Mateusz Beberok Filip ZG Kalkowski Dawid SOL Sawicki Oskar Zbrożek Radosław SO Jochymek Oskar SWR | 03 02 00 00 00 01 99 01 | Śląsk Wrocław Huragan Międzyrzec Podl Warszawianka Wodny Park W-wa TP Zielona Góra Kormoran Olsztyn Legia Warszawa SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 01 03 14 04 13 14 06 01 | 55.03 54.98 54.89 54.88 54.89 54.96 55.00 55.09 |
Seria 11 z 20, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciarczyński Janusz Woźniak Kamil Fiks Krzysztof Bugała KRZYSZTOF SSz Żukowski Maciek Dominiak Kacper SWR Durajczyk Michał Senkowski Kacper | 01 00 00 01 93 00 97 01 | Orka Iława Fregata Kolbuszowa UKS 190 Łódź MKP Szczecin AZS AWF Wrocław Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 13 08 05 16 01 01 14 14 | 55.83 55.45 55.39 55.18 55.23 55.44 55.54 55.90 |
Seria 12 z 20, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowotny Dawid Mrzygłód Michał Sopko Samuel Rytter Igor Kędzia WIKTOR SSz Lamla Filip Ferenc Filip SWR Woźny Wiktor ZG | 01 02 01 01 00 03 02 01 | G-8 Bielany Warszawa Gilus Gilowice Aquacity Poprad G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Jedność 32 Przyszowice Śląsk Wrocław Shark Rudna | 14 11 VSO 14 16 11 01 02 | 56.41 56.13 55.96 55.91 55.96 56.09 56.19 56.45 |
Seria 13 z 20, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobolewski Dawid SOL Shvets Maksym Pazik Wojciech SK Rój JAKUB SSz Pająk Mikołaj Powroźnik Konrad Jurczak Kacper SOL Szeląg Dawid | 02 99 01 01 01 97 01 03 | Kormoran Olsztyn AZS UŁ PŁ Łódź Wodnik-29 Katowice MKP Szczecin Jasień Sucha Besk. Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Meduza Pajęczno | 13 05 11 16 06 01 13 05 | 56.94 56.80 56.65 56.61 56.61 56.74 56.81 57.03 |
Seria 14 z 20, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtasiak Michał Zając Mateusz SR Grychtoł Arkadiusz Greczanik Paweł SO Gąsiorowski Michał Cepuchowicz Jakub Marciów Jakub SWR Nosal Bartosz SR | 03 02 03 00 03 02 01 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa Victoria Racibórz Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim GIM92 Ursynów Warszawa Orka Lubań Śląsk Wrocław Hobby Sport Kietrz | 14 11 11 06 14 01 01 07 | 57.30 57.20 57.18 57.06 57.06 57.20 57.21 57.34 |
Seria 15 z 20, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żołądź Stanisław Mikoś Dawid Stefanowski Bartosz Zieliński Konrad Szablak Franciszek Nachyła Jakub Twardowski Piotr Bator Kacper | 03 02 03 03 02 02 01 00 | G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź Nawa Skierniewice UKS 190 Łódź Legia Warszawa Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków | 14 05 05 05 14 11 06 06 | 58.15 58.09 57.65 57.45 57.65 57.71 58.13 58.36 |
Seria 16 z 20, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Badura Jonasz Szczęsny Antoni Mazur Dominik SO Krysiak Michał Urbańczyk Adrian Mynarski Wojciech Malewski Bartłomiej Grzegrzólka Albert | 03 01 99 01 01 99 01 03 | Vega Dobrodzień Legia Warszawa Unia Oświęcim Trójka Łódź Korona Kraków Just Swim Jelenia Góra AZS UŁ PŁ Łódź G-8 Bielany Warszawa | 07 14 06 05 06 01 05 14 | 59.39 58.49 58.44 58.40 58.40 58.46 58.90 59.62 |
Seria 17 z 20, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jędrzejkiewicz Jan Wojciechowski Kajetan Schreiber Patrick SR Dwyer Vincent Zając Kamil Sienkiewicz Dawid Jacuński Maciej Rutkiewicz Jakub | 02 03 02 02 03 01 02 01 | GIM92 Ursynów Warszawa Trójka Łódź Victoria Racibórz Legia Warszawa Solne Miasto Wieliczka Śląsk Wrocław Orka Iława Orka Iława | 14 05 11 14 06 01 13 13 | 1:00.99 1:00.57 1:00.15 1:00.03 1:00.15 1:00.21 1:00.67 1:01.17 |
Seria 18 z 20, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hudzikowski Mateusz Kaczmarski Kajetan SG Krajewski Mateusz Nosarzewski Kornel Wójcik Mateusz Pawłowski Eryk Połeć Jakub Paszkowski Konstanty | 03 02 03 03 01 02 02 03 | Jedność 32 Przyszowice Żabianka Gdańsk Orka Iława Warszawianka Wodny Park W-wa Orka Lubań Wodnik Siemianowice Śl. STP Nowy Sącz GIM92 Ursynów Warszawa | 11 10 13 14 01 11 06 14 | 1:01.96 1:01.91 1:01.65 1:01.51 1:01.57 1:01.70 1:01.94 1:01.97 |
Seria 19 z 20, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Horbaty Klaudiusz Tarka Maciej Urbanowski Jakub Zieliński Maksymilian Jakubczyk Patryk Zalewski Ronald Talaga Maciej Słowiński Kamil | 02 03 03 03 01 01 02 03 | GIM92 Ursynów Warszawa Centrum Staszów G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Orka Iława Śląsk Wrocław Jasień Sucha Besk. Manta Kochłowice Ruda Śl. | 14 12 14 14 13 01 06 11 | 1:05.80 1:03.34 1:03.20 1:02.08 1:02.35 1:03.33 1:04.05 1:09.46 |
Seria 20 z 20, 11:56 |
2 3 4 5 6 7 | Tokarski Krzysztof Kubkowski Bartłomiej Maczyszyn Hubert Grzymski Mateusz Zbutowicz Karol Dyrek Michał | 96 95 03 98 98 02 | AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn Medyk Giżycko AZS AWF Wrocław Legia Warszawa STP Nowy Sącz | 11 13 13 01 14 06 | NT NT 1:11.94 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 22/10/2017 - 11:58 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 6, 11:58 |
2 3 4 5 6 | Sirignano Luigia Waszkowska Wiktoria Orłowska Agata Dziadak Agata Kozińska Anna | 96 03 03 03 03 | AZS AGH Kraków MKS Piaseczno CSIR MOS Dąbrowa Grn. Legia Warszawa GIM92 Ursynów Warszawa | 06 14 11 14 14 | NT 38.55 37.69 38.22 39.58 |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 22/10/2017 - 12:00 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 10, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowotny Dawid Niedl Tomáš Wardawa Filip Szynawa Oskar SO Gałuszka Bruno SO Piotrowicz Kamil Koczur Michał Mosek Oskar SR | 01 01 01 00 02 00 01 01 | G-8 Bielany Warszawa STU Trnava G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Trójka Łódź Jasień Sucha Besk. Victoria Racibórz | 14 ZSO 14 06 06 05 06 11 | 31.93 31.83 31.19 31.06 31.18 31.62 31.85 31.94 |
Seria 7 z 10, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Uryniuk Paweł Zalewski Ronald Wituszyński Jakub SR Jurczak Kacper SOL Podkowa Arkadiusz Krulikowski Maciej SO Mańka Filip Norek Mateusz | 03 01 02 01 00 99 00 02 | G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław Victoria Racibórz Kormoran Olsztyn Kmita Zabierzów Unia Oświęcim UKS 190 Łódź Gilus Gilowice | 14 01 11 13 06 06 05 11 | 32.51 32.25 32.19 32.04 32.16 32.20 32.37 32.64 |
Seria 8 z 10, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sienkiewicz Dawid Piotrowski Kacper Zimniak Szymon Krupa Mateusz SO Matuszczak Bartosz Stańczyk Jarema SO Krajewski Patryk SG Mikoś Dawid | 01 01 01 03 03 02 02 02 | Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Cityzen Poznań Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice MMKS Kędzierzyn Koźle Żabianka Gdańsk Trójka Łódź | 01 14 15 06 11 07 10 05 | 33.23 33.10 32.82 32.69 32.75 32.98 33.20 34.85 |
Seria 9 z 10, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dwyer Vincent Połeć Jakub Kurzeja Jakub Tomaszowski Michał Urbańczyk Adrian Gąsiorowski Michał Słowiński Kamil Talaga Maciej | 02 02 02 03 01 03 03 02 | Legia Warszawa STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Park Wodny Tarn. Góry Korona Kraków GIM92 Ursynów Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Jasień Sucha Besk. | 14 06 06 11 06 14 11 06 | 36.38 36.14 35.25 35.00 35.01 36.03 36.18 36.58 |
Seria 10 z 10, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 7 | Orlicz Filip Kubkowski Bartłomiej Paszkowski Konstanty Dyrek Michał Zając Kamil Horbaty Klaudiusz Jedliński Radosław SO | 02 95 03 02 03 02 00 | G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn GIM92 Ursynów Warszawa STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka GIM92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim | 14 13 14 06 06 14 06 | NT NT 39.69 37.11 39.11 41.79 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 22/10/2017 - 12:06 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 22/10/2017 - 12:06 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, Seria 8 planowane w sesji 3 przy 9:45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 22/10/2017 - 12:06 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 6, 12:06 |
3 4 5 6 | Wrzosek Iga Kozińska Anna Polasik Natalia Miodek Karolina SG | 00 03 02 01 | Fenix Ożarów Maz. GIM92 Ursynów Warszawa Medyk Giżycko Żabianka Gdańsk | 14 14 13 10 | NT 1:13.19 1:13.85 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 22/10/2017 - 12:08 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 8, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybysz Mateusz Kaczmarski Kajetan SG Pazik Wojciech SK Puzio Radosław Dubiel Kornel SG Cepuchowicz Jakub Rząsa Jacek SG Zimniak Szymon | 03 02 01 01 01 02 03 01 | BUKS Warszawa Żabianka Gdańsk Wodnik-29 Katowice Orka Lubań Żabianka Gdańsk Orka Lubań Żabianka Gdańsk Cityzen Poznań | 14 10 11 01 10 01 10 15 | 1:03.84 1:03.65 1:02.49 1:01.99 1:02.09 1:03.33 1:03.78 1:04.42 |
Seria 7 z 8, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Twardowski Piotr Pawłowski Eryk Urbanowski Jakub Wojtasiak Michał Żerański Przemysław Rajca Wiktor Miodoński Mateusz SO Kurzeja Jakub | 01 02 03 03 99 02 03 02 | SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. G-8 Bielany Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa BUKS Warszawa UKS 190 Łódź Unia Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 11 14 14 14 05 06 06 | 1:07.53 1:06.88 1:06.32 1:04.64 1:05.11 1:06.66 1:07.22 1:08.62 |
Seria 8 z 8, 12:12 |
2 3 4 5 6 7 | Gąsiorowski Michał Brączek Kacper SO Tarka Maciej Norek Mateusz Ogrodnik Wojciech Grzegrzólka Albert | 03 03 03 02 03 03 | GIM92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Centrum Staszów Gilus Gilowice Park Wodny Tarn. Góry G-8 Bielany Warszawa | 14 06 12 11 11 14 | 1:10.64 1:09.29 1:08.73 1:08.80 1:10.55 1:12.72 |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 22/10/2017 - 12:14 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 8, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rokita Hanna Kozińska Anna Witek Aleksandra SG Pawłowska Julia SO Mosek Oliwia SR Budzińska Paulina SO Obuchowicz Natasza Habowska Weronika | 03 03 03 02 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry GIM92 Ursynów Warszawa Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim Victoria Racibórz MMKS Kędzierzyn Koźle Legia Warszawa Jasień Sucha Besk. | 11 14 10 06 11 07 14 06 | 2:42.68 2:40.85 2:39.46 2:35.59 2:38.17 2:40.47 2:41.63 2:43.36 |
Seria 7 z 8, 12:17 |
2 3 4 5 6 7 | Prus Florentyna Adamczyk Agata Sadlik Martyna SO Pałka Aleksandra SO Panek Nikola Hallmann Weronika | 01 99 03 02 03 00 | Meduza Pajęczno Aligator Gorzyce Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. AZS AWF Warszawa | 05 11 06 06 06 14 | 2:51.78 2:49.41 2:43.97 2:47.39 2:50.01 NT |
Seria 8 z 8, 12:21 |
3 4 5 | Skudlik Marta Wikieł Żaklina Kostiana Diana SO | 01 00 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Narew Ostrołęka Unia Oświęcim | 11 14 06 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 22/10/2017 - 12:25 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 10, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bieroński Michał SWR Romanowski Kamil Zaremba Jakub Zdzieblo Piotr Michałowski Tomasz SO Ferenc Filip SWR Blachura Oskar SO Dubiel Kornel SG | 99 97 01 02 02 02 02 01 | Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Salmo Żory Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Żabianka Gdańsk | 01 11 14 11 06 01 06 10 | 2:15.16 2:14.78 2:14.42 2:13.95 2:14.14 2:14.51 2:14.81 2:15.44 |
Seria 7 z 10, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szałaśny Bartosz SO Doroba Michał SWR Niedl Tomáš Żurawski Marcel SG Bazyl Kamil Woronko Krzysztof SOL Gąstał Jan Pajączkowski Olaf | 00 02 01 01 00 02 03 01 | Unia Oświęcim Śląsk Wrocław STU Trnava Żabianka Gdańsk Aquarius Myślenice Kormoran Olsztyn Warszawianka Wodny Park W-wa Salmo Żory | 06 01 ZSO 10 06 13 14 11 | 2:17.71 2:17.51 2:16.48 2:15.93 2:16.43 2:16.69 2:17.65 2:18.27 |
Seria 8 z 10, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Porbacki Krystian SOL Krupa Mateusz SO Jochymek Oskar SWR Pętlak Tadeusz Szczurek Jakub Ćwiek Wiktor Szczygieł David SO Ścieżka Mikołaj | 02 03 01 00 02 03 02 03 | Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa BUKS Warszawa BUKS Warszawa Unia Oświęcim CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 13 06 01 14 14 14 06 11 | 2:21.46 2:21.06 2:19.90 2:18.49 2:19.40 2:20.66 2:21.15 2:21.88 |
Seria 9 z 10, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczęsny Antoni Stańczyk Jarema SO Marzec Milan SG Bielawa Dominik SG Jędrzejewski Mateusz Badura Jonasz Labich Wiktor Krajewski Patryk SG | 01 02 03 02 00 03 03 02 | Legia Warszawa MMKS Kędzierzyn Koźle Żabianka Gdańsk Tri-Team Rumia Warszawianka Wodny Park W-wa Vega Dobrodzień Trójka Łódź Żabianka Gdańsk | 14 07 10 10 14 07 05 10 | 2:27.93 2:26.96 2:25.44 2:22.66 2:22.84 2:26.32 2:27.24 2:31.61 |
Seria 10 z 10, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 7 | Cukanow Michał Sms Ał Nowak Kacper SO Wróbel Igor SO Zając Kamil Szydłowski Erwin SO Piotrowicz Kamil Paszkowski Konstanty | 99 00 03 03 03 00 03 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Trójka Łódź GIM92 Ursynów Warszawa | 05 06 06 06 06 05 14 | NT NT 2:40.06 2:37.07 2:39.42 NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 22/10/2017 - 12:40 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 7, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szlęk Katarzyna Juźwicka Zuzanna Kawka Nina Pogoń Milena Dąbrowska Tatiana Wilczewska Aleksandra Rajca Olivia Kuropatwa Weronika SG | 02 01 03 03 02 02 02 01 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Trójka Łódź GIM92 Ursynów Warszawa CSIR MOS Dąbrowa Grn. UKS 190 Łódź Olimpia Lublin UKS 190 Łódź Żabianka Gdańsk | 05 05 14 11 05 03 05 10 | 4:37.37 4:36.19 4:34.21 4:33.54 4:33.56 4:35.42 4:36.61 4:37.95 |
Seria 5 z 7, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Molenda Dominika SG Wojtkowiak Alicja Haławczak Marcelina Fuks Aleksandra Malinowska Zuzanna Fuks Emilia Kołodziejczyk Oliwia Nocoń Dominika | 03 03 02 03 00 02 03 02 | Żabianka Gdańsk Park Wodny Tarn. Góry MKP Szczecin Gilus Gilowice Śląsk Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. Olimpia Lublin Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10 11 16 11 01 11 03 11 | 4:42.55 4:42.01 4:39.91 4:39.62 4:39.78 4:40.49 4:42.05 4:44.49 |
Seria 6 z 7, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wąsik Julia SO Wróbel Zofia SO Topp Zofia Herbreder Gabriela Iżycka Marta SR Biegała Klaudia Niewiadomska Nikola Deszczka Laura | 03 03 03 03 00 01 03 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa GIM92 Ursynów Warszawa Wodnik Siemianowice Śl. Trójka Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Trójka Łódź | 06 06 14 14 11 05 11 05 | 5:04.23 4:56.01 4:51.64 4:45.38 4:50.11 4:53.99 4:56.10 5:05.04 |
Seria 7 z 7, 12:56 |
3 4 5 6 | Koluch Julia ZG Kumor Aleksandra SO Gotowska Weronika Mielczarek Sandra | 00 03 00 02 | Kapry-Armexim Pruszków Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 14 06 14 14 | NT 5:05.27 NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 3 przy 10:55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 22/10/2017 - 13:03 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 12, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Opalski Marcin Jaworski Szymon SWR Domański Kamil Butkiewicz Władysław SO Guzior Maciej Kaczorowski Jakub Pająk Bartosz Dominiak Kacper SWR | 93 01 00 00 00 97 01 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa Śląsk Wrocław Trójka Łódź Unia Oświęcim MZOS Płock G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa Śląsk Wrocław | 14 01 05 06 14 14 14 01 | 4:02.14 4:01.33 4:01.13 4:00.76 4:01.03 4:01.26 4:01.66 4:03.65 |
Seria 5 z 12, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fiks Krzysztof Jóźków Cezary SWR Cieśla Oskar SO Jackowski Tomasz SWR Topolski Dawid Bugała KRZYSZTOF SSz Goleniec Łukasz Rój JAKUB SSz | 00 01 01 02 00 01 97 01 | UKS 190 Łódź Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Trójka Łódź MKP Szczecin AZS AWF Katowice MKP Szczecin | 05 01 11 01 05 16 11 16 | 4:08.86 4:06.39 4:05.72 4:03.69 4:04.83 4:05.84 4:06.69 4:08.91 |
Seria 6 z 12, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cielecki Kuba SWR Prus Mateusz Kłaput Bartosz SK Mayerberg Kacper SO Milbrant Kacper SO Woźny Wiktor ZG Balcerak Jakub Solak Łukasz | 02 00 00 00 01 01 00 99 | Śląsk Wrocław Astromal Leszno SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Shark Rudna Trójka Łódź MZOS Płock | 01 15 06 06 11 02 05 14 | 4:10.56 4:10.06 4:09.42 4:09.24 4:09.25 4:09.46 4:10.25 4:10.61 |
Seria 7 z 12, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bruzdewicz Hubert SOL Łapot Radosław SR Durajczyk Michał Zimniak Szymon Doroba Michał SWR Czech Arkadiusz Mencel Miłosz SR Szarpak Marcin SO | 02 99 97 01 02 03 02 01 | Kormoran Olsztyn MOS Katowice AZS AWF Warszawa Cityzen Poznań Śląsk Wrocław Górnik Sosnowiec Victoria Racibórz AZS AWF Katowice | 13 11 14 15 01 11 11 11 | 4:12.85 4:12.22 4:11.68 4:10.67 4:10.67 4:11.97 4:12.66 4:13.05 |
Seria 8 z 12, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobolewski Dawid SOL Czerwiński Łukasz Rytter Igor Krysiak Michał Daszkiewicz Michał SO Zbrożek Radosław SO Twardowski Piotr Zieliński Konrad | 02 01 01 01 03 99 01 03 | Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków UKS 190 Łódź | 13 14 14 05 06 06 06 05 | 4:15.90 4:15.23 4:13.78 4:13.34 4:13.67 4:15.07 4:15.53 4:15.95 |
Seria 9 z 12, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewandowski Jakub SO Guścin Eryk ZG Sopko Samuel Lamla Filip Kramarczyk Jakub SO Shvets Maksym Gawron Oskar Senkowski Kacper | 02 01 01 03 01 99 99 01 | Unia Oświęcim Shark Rudna Aquacity Poprad Jedność 32 Przyszowice Unia Oświęcim AZS UŁ PŁ Łódź Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa | 06 02 VSO 11 06 05 01 14 | 4:21.57 4:20.98 4:19.19 4:16.54 4:17.07 4:20.59 4:21.20 4:22.00 |
Seria 10 z 12, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Jan Nachyła Jakub Porczyński Michał Wojciechowski Kajetan Alencynowicz Maciej SO Kwaśny Jakub SO Pajączkowski Olaf Gałuszka Bruno SO | 02 02 00 03 02 01 01 02 | BOSiR Brzesko Gilus Gilowice Trójka Łódź Trójka Łódź Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Salmo Żory Unia Oświęcim | 06 11 05 05 06 11 11 06 | 4:26.92 4:25.89 4:22.58 4:22.47 4:22.51 4:23.96 4:26.14 4:27.40 |
Seria 11 z 12, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mikoś Dawid Danikiewicz Dawid SO Więzik Jan SO Schreiber Patrick SR Sieprawski Roch SO Tomaszowski Michał Hudzikowski Mateusz Płatek Maciej SO | 02 03 03 02 03 03 03 02 | Trójka Łódź Unia Oświęcim Unia Oświęcim Victoria Racibórz Unia Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry Jedność 32 Przyszowice Unia Oświęcim | 05 06 06 11 06 11 11 06 | 4:33.85 4:29.92 4:28.93 4:28.01 4:28.59 4:29.01 4:32.90 4:35.65 |
Seria 12 z 12, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 7 | Miciul Michał ZG Jasionowski Mikołaj ZG Zieliński Maksymilian Nosal Bartosz SR Sacha Kamil SWR Para Mikołaj SO Romanowski Kamil | 00 01 03 01 01 03 97 | TP Zielona Góra TP Zielona Góra G-8 Bielany Warszawa Hobby Sport Kietrz Śląsk Wrocław Płetwal Zakopane AZS AWF Katowice | 04 04 14 07 01 06 11 | NT NT 4:44.72 4:36.67 4:38.17 5:04.07 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 3 przy 11:11 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |