Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 1 - 2/12/2017 |
1 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK I | 1/12/2017 - 16:00 |
Konkurencja 1 1/12/2017 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | SMS Szczecin | 25.63 | 745 | 35,00 | ||||
2. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 25.74 | 736 | 33,00 | ||||
3. | Rogowska Katarzyna | 00 | SMS Szczecin | 25.97 | 716 | 32,00 | ||||
4. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 26.40 | 682 | 31,00 | ||||
5. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 26.43 | 679 | 30,00 | ||||
6. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | SMS Wrocław | 26.45 | 678 | 29,00 | ||||
Kowal Emilia SK | 02 | SMS Kraków | 26.45 | 678 | 29,00 | |||||
8. | Klonowska Julia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 26.51 | 673 | 27,00 | ||||
9. | Dudek Aleksandra SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 26.55 | 670 | 26,00 | ||||
10. | Zając-Więckowska Julia SWR | 01 | SMS Wrocław | 26.67 | 661 | 25,00 | ||||
11. | Dąbrowska Wiktoria | 03 | SMS Warszawa | 26.97 | 639 | 24,00 | ||||
Rabiniak Zuzanna SL | 01 | SMS Lublin | 26.97 | 639 | 24,00 | |||||
13. | Szuster Aleksandra SO | 00 | SMS Oświęcim | 26.99 | 638 | 22,00 | ||||
14. | Świstuń Julia | 00 | SMS Kraków | 27.02 | 636 | 21,00 | ||||
15. | Wróbel Julia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 27.10 | 630 | 20,00 | ||||
16. | Nita Daria SO | 01 | SMS Oświęcim | 27.12 | 629 | - | ||||
17. | Klimek Marta SO | 03 | SMS Oświęcim | 27.14 | 627 | - | ||||
18. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Kraków | 27.17 | 625 | - | ||||
19. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa | 27.19 | 624 | - | ||||
20. | Wróbel Julia | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 27.21 | 623 | 19,00 | ||||
21. | Tomkowicz Wiktoria SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 27.30 | 616 | 18,00 | ||||
22. | Dekoninck Laura SWwa | 02 | SMS Warszawa | 27.42 | 608 | - | ||||
23. | Gancarz Karolina | 01 | SMS Lublin | 27.47 | 605 | - | ||||
24. | Brzozowska Marta SWR | 00 | SMS Wrocław | 27.54 | 600 | - | ||||
25. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Kraków | 27.58 | 598 | - | ||||
26. | Łukaszewicz Emilia S P | 01 | SMS Poznań | 27.60 | 597 | 17,00 | ||||
27. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 27.78 | 585 | - | ||||
28. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 27.81 | 583 | - | ||||
29. | Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 27.88 | 579 | - | ||||
30. | Jasiorska Aleksandra SWwa | 02 | SMS Warszawa | 27.94 | 575 | - | ||||
31. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 27.96 | 574 | - | ||||
32. | Błaszkiewicz Wiktoria SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 28.00 | 571 | 16,00 | ||||
33. | Piepiórka Martyna | 03 | SMS Gdańsk | 28.14 | 563 | 15,00 | ||||
34. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 28.18 | 560 | - | ||||
35. | Wróbel Zofia SO | 03 | SMS Oświęcim | 28.21 | 559 | - | ||||
36. | Kromolicka Wiktoria SP | 00 | SMS Poznań | 28.25 | 556 | 14,00 | ||||
37. | Modrzejewska Magdalena SR | 02 | SMS Racibórz | 28.33 | 552 | 13,00 | ||||
38. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 28.34 | 551 | 12,00 | ||||
39. | Turko Daria SR | 99 | SMS Racibórz | 28.36 | 550 | 11,00 | ||||
40. | Kruszniewska Kinga | 99 | SMS Kraków | 28.42 | 546 | - | ||||
41. | Piękoś Natalia | 02 | SMS Łódź | 28.56 | 538 | 10,00 | ||||
42. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | SMS Oświęcim | 28.71 | 530 | - | ||||
43. | Migdał Maria | 01 | SMS Gdańsk | 28.76 | 527 | 9,00 | ||||
44. | Chodyna Kinga SOL | 00 | SMS Olsztyn | 28.83 | 523 | 8,00 | ||||
45. | Hałka Wiktoria SL | 01 | SMS Lublin | 28.86 | 522 | - | ||||
46. | Wójtowicz Julia SL | 00 | SMS Lublin | 28.87 | 521 | - | ||||
47. | Ożóg Paulina | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 28.88 | 521 | 7,00 | ||||
48. | Gąsowska Martyna SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 29.17 | 505 | - | ||||
49. | Raczewska Emilia SOL | 02 | SMS Olsztyn | 29.20 | 504 | 6,00 | ||||
50. | Gondek Wiktoria | 01 | SMS Lublin | 29.24 | 502 | - | ||||
51. | Przygoda Natalia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 29.36 | 495 | 5,00 | ||||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 29.36 | 495 | - | |||||
53. | Gabor Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 29.39 | 494 | - | ||||
54. | Borowska Agnieszka | 00 | SMS Warszawa | 29.44 | 491 | - | ||||
55. | Grąz Gabriela | 01 | SMS Lublin | 29.47 | 490 | - | ||||
56. | Boroń Paulina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 30.04 | 463 | - | ||||
57. | Van Doorne Natalia | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 30.44 | 445 | 4,00 | ||||
58. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Kraków | 30.65 | 435 | - | ||||
59. | Wąsik Julia SO | 03 | SMS Oświęcim | 30.86 | 427 | - | ||||
60. | Dyduch Martyna SO | 04 | SMS Oświęcim | 30.98 | 422 | - | ||||
61. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | SMS Oświęcim | 31.04 | 419 | - | ||||
62. | Czernik Natalia SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 31.81 | 389 | - | ||||
63. | Kumor Aleksandra SO | 03 | SMS Oświęcim | 31.95 | 384 | - | ||||
64. | Miernik Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 32.16 | 377 | - | ||||
65. | Marciniak Hanna | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 32.31 | 372 | 3,00 | ||||
66. | Matyja Emilia SO | 04 | SMS Oświęcim | 33.62 | 330 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 1/12/2017 - 16:11 | Chłopców, 50m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Stokowski Kacper | 99 | SMS Warszawa Bielany | 21.91 | 790 | 35,00 | ||||
2. | Piotrowski Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 22.85 | 697 | 33,00 | ||||
3. | Gębka Olaf | 00 | SMS Szczecin | 23.36 | 652 | 32,00 | ||||
4. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 23.46 | 644 | 31,00 | ||||
5. | Domański Gracjan | 00 | SMS Szczecin | 23.50 | 640 | 30,00 | ||||
6. | Winiatowski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 23.51 | 639 | 29,00 | ||||
7. | Dziedzic Dawid SR | 99 | SMS Racibórz | 23.61 | 631 | 28,00 | ||||
8. | Mitrus Paweł | 00 | SMS Warszawa Bielany | 23.75 | 620 | - | ||||
9. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | SMS Oświęcim | 23.87 | 611 | 27,00 | ||||
10. | Jemielita Oskar | 01 | SMS Warszawa Bielany | 23.89 | 609 | - | ||||
11. | Milbrant Kacper SO | 01 | SMS Oświęcim | 23.94 | 606 | - | ||||
12. | Bieroński Michał SWR | 99 | SMS Wrocław | 23.97 | 603 | 26,00 | ||||
13. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Kraków | 24.00 | 601 | 25,00 | ||||
14. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | SMS Wrocław | 24.05 | 597 | 24,00 | ||||
15. | Młynarczyk Karol | 00 | SMS Warszawa Bielany | 24.06 | 597 | - | ||||
16. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 24.09 | 594 | 23,00 | ||||
17. | Lipiński Szymon SOL | 01 | SMS Olsztyn | 24.10 | 594 | 22,00 | ||||
18. | Grzybowski Miłosz | 00 | SMS Warszawa Bielany | 24.18 | 588 | - | ||||
19. | Bednarczyk Aleksander | 00 | SMS Warszawa | 24.20 | 586 | 21,00 | ||||
20. | Jóźków Cezary SWR | 01 | SMS Wrocław | 24.21 | 586 | - | ||||
21. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 24.32 | 578 | 20,00 | ||||
22. | Smoliński Paweł SR | 01 | SMS Racibórz | 24.36 | 575 | 19,00 | ||||
23. | Surdyk Patryk | 00 | SMS Szczecin | 24.37 | 574 | - | ||||
24. | Dereziński Szymon SWwa | 01 | SMS Warszawa | 24.38 | 573 | 18,00 | ||||
Milczarczyk Piotr SWR | 01 | SMS Wrocław | 24.38 | 573 | - | |||||
26. | Balicki Michał SWR | 00 | SMS Wrocław | 24.50 | 565 | - | ||||
27. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 24.54 | 562 | - | ||||
28. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 24.55 | 562 | - | ||||
29. | Stefański Patryk SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 24.68 | 553 | 17,00 | ||||
30. | Pawłowski Maksymilian | 99 | SMS Warszawa | 24.72 | 550 | - | ||||
31. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | SMS Ostrowiec Św. | 24.77 | 547 | 16,00 | ||||
32. | Róg Adrian SL | 01 | SMS Lublin | 24.81 | 544 | 15,00 | ||||
Nowotny Dawid | 01 | SMS Warszawa Bielany | 24.81 | 544 | - | |||||
34. | Łukaszczyk Mateusz SL | 00 | SMS Lublin | 24.82 | 543 | 14,00 | ||||
Chyczewski Oliwer | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 24.82 | 543 | 14,00 | |||||
36. | Lesik Jarosław SR | 02 | SMS Racibórz | 24.94 | 536 | - | ||||
37. | Jochymek Oskar SWR | 01 | SMS Wrocław | 25.01 | 531 | - | ||||
38. | Dobecki Mikołaj SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 25.07 | 527 | 12,00 | ||||
39. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Oświęcim | 25.10 | 525 | - | ||||
40. | Wytyk Marcel S P | 01 | SMS Poznań | 25.12 | 524 | 11,00 | ||||
41. | Hano Grzegorz SWR | 00 | SMS Wrocław | 25.14 | 523 | - | ||||
42. | Aleksander Jakub | 02 | SMS Szczecin | 25.15 | 522 | - | ||||
43. | Kwasowski Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 25.17 | 521 | - | ||||
44. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 25.29 | 514 | 10,00 | ||||
45. | Chełstowski Maciej | 02 | SMS Warszawa | 25.51 | 500 | - | ||||
Małyska Bartosz SL | 99 | SMS Lublin | 25.51 | 500 | - | |||||
47. | Wilk Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 25.53 | 499 | - | ||||
48. | Girul Radosław SWR | 01 | SMS Wrocław | 25.57 | 497 | - | ||||
49. | Blachura Oskar SO | 02 | SMS Oświęcim | 25.59 | 496 | - | ||||
50. | Kupracz Szymon S P | 01 | SMS Poznań | 25.63 | 493 | 9,00 | ||||
51. | Wojaczek Paweł SO | 00 | SMS Oświęcim | 25.70 | 489 | - | ||||
52. | Biskupski Kacper | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 25.76 | 486 | 8,00 | ||||
53. | Pawełek Paweł | 99 | SMS Warszawa | 25.82 | 483 | - | ||||
54. | Chromik Szymon SR | 99 | SMS Racibórz | 25.85 | 481 | - | ||||
55. | Guścin Eryk | 01 | SMS Zielona Góra | 25.86 | 480 | - | ||||
56. | Haba Jakub SOc | 01 | SMS Ostrowiec Św. | 25.87 | 480 | - | ||||
57. | Jurczak Kacper SOL | 01 | SMS Olsztyn | 25.90 | 478 | 7,00 | ||||
58. | Krystyniak Mateusz SR | 00 | SMS Racibórz | 25.99 | 473 | - | ||||
59. | Sienkiewicz Dawid | 01 | SMS Wrocław | 26.08 | 468 | - | ||||
60. | Wesołowski Jacek | 01 | SMS Lublin | 26.11 | 467 | - | ||||
Cielecki Kuba SWR | 02 | SMS Wrocław | 26.11 | 467 | - | |||||
62. | Czajka Marcel | 02 | SMS Warszawa | 26.17 | 463 | - | ||||
63. | Auguścik Daniel SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 26.24 | 460 | - | ||||
Jałtuszewski Jakub SR | 00 | SMS Racibórz | 26.24 | 460 | - | |||||
65. | Karpiel Dominik SO | 01 | SMS Oświęcim | 26.28 | 458 | - | ||||
66. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Kraków | 26.45 | 449 | - | ||||
67. | Woronko Kszysztof SOL | 02 | SMS Olsztyn | 26.47 | 448 | - | ||||
68. | Smolarek Mikołaj | 01 | SMS Warszawa | 26.52 | 445 | - | ||||
69. | Marzec Milan | 03 | SMS Gdańsk | 26.70 | 436 | 6,00 | ||||
70. | Kotarski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 26.83 | 430 | - | ||||
71. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Kraków | 26.85 | 429 | - | ||||
72. | Papis Dominik | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 26.92 | 426 | - | ||||
73. | Urbaniak Sebastian S P | 01 | SMS Poznań | 26.99 | 422 | - | ||||
74. | Malinowski Paweł | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 27.02 | 421 | - | ||||
75. | Miksa Bartosz | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 27.05 | 420 | 5,00 | ||||
76. | Skrzypek Jan | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 27.11 | 417 | 4,00 | ||||
77. | Jasiński Bartłomiej | 03 | SMS Łódź | 27.28 | 409 | 3,00 | ||||
78. | Walczyk Dominik SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 27.46 | 401 | - | ||||
79. | Basa Szymon | 03 | SMS Kraków | 27.92 | 382 | - | ||||
80. | Piela Michał SO | 04 | SMS Oświęcim | 28.54 | 357 | - | ||||
81. | Juda Dominik SO | 04 | SMS Oświęcim | 28.91 | 344 | - | ||||
82. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Kraków | 28.99 | 341 | - | ||||
83. | Jankowski Przemysław | 05 | SMS Gdańsk | 30.26 | 300 | 2,00 | ||||
84. | Marszałek Stanisław SO | 04 | SMS Oświęcim | 30.49 | 293 | - | ||||
85. | Boba Arkadiusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 31.03 | 278 | - | ||||
86. | Ryszka Jakub SO | 04 | SMS Oświęcim | 33.61 | 219 | - | ||||
87. | Ryszka Kacper SO | 04 | SMS Oświęcim | 33.78 | 215 | - |
PK | Szczerba Adam | 02 | SMS Lublin | 24.74 | 549 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 1/12/2017 - 16:25 | Kobiet, 50m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Żmuda Weronika | 00 | SMS Lublin | 31.64 | 741 | 35,00 | ||||
2. | Kramer Aleksandra | 02 | SMS Zielona Góra | 32.53 | 682 | 33,00 | ||||
3. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | SMS Warszawa | 32.76 | 668 | 32,00 | ||||
4. | Maruszczyk Beata SR | 00 | SMS Racibórz | 32.95 | 656 | 31,00 | ||||
5. | Lewandowska Natalia SO | 01 | SMS Oświęcim | 33.15 | 644 | 30,00 | ||||
6. | Kocjan Victoria SR | 00 | SMS Racibórz | 33.16 | 644 | 29,00 | ||||
7. | Prochownik Olimpia | 99 | SMS Lublin | 33.31 | 635 | 28,00 | ||||
8. | Szopa Marta SL | 00 | SMS Lublin | 33.49 | 625 | - | ||||
9. | Gardocka Julia SOL | 01 | SMS Olsztyn | 33.82 | 607 | 27,00 | ||||
10. | Kisiel Gabriela | 00 | SMS Szczecin | 33.85 | 605 | 26,00 | ||||
11. | Mosek Oliwia SR | 03 | SMS Racibórz | 33.87 | 604 | - | ||||
12. | Hellak Emilia SWR | 03 | SMS Wrocław | 33.98 | 598 | 25,00 | ||||
13. | Horova Oksana | 02 | SMS Kraków | 34.13 | 590 | 24,00 | ||||
14. | Banaczkowska Aleksandra SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 34.14 | 590 | 23,00 | ||||
Durczyńska Katarzyna | 99 | SMS Kraków | 34.14 | 590 | 23,00 | |||||
16. | Russek Agata | 03 | SMS Warszawa | 34.21 | 586 | 21,00 | ||||
17. | Kempa Anna | 01 | SMS Oświęcim | 34.30 | 582 | 20,00 | ||||
18. | Prusik Kamila | 02 | SMS Szczecin | 34.32 | 581 | 19,00 | ||||
19. | Gus Julia SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 34.33 | 580 | 18,00 | ||||
20. | Kamińska Anna SB | 03 | SMS Bydgoszcz | 34.52 | 571 | 17,00 | ||||
21. | Kertyńska Nadia | 03 | SMS Wrocław | 34.66 | 564 | 16,00 | ||||
22. | Pawłowska Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 34.75 | 559 | - | ||||
23. | Bluge Angelika S P | 00 | SMS Poznań | 34.96 | 549 | 15,00 | ||||
24. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Kraków | 35.02 | 546 | - | ||||
25. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 35.06 | 545 | 14,00 | ||||
26. | Dobosz Kalina | 02 | SMS Warszawa | 35.09 | 543 | - | ||||
27. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 35.28 | 534 | - | ||||
28. | Ożóg Paulina | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 35.34 | 532 | 13,00 | ||||
29. | Wesołowska Agata | 01 | SMS Lublin | 35.41 | 529 | - | ||||
30. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 35.51 | 524 | - | ||||
31. | Cygan Julia | 04 | SMS Bydgoszcz | 35.53 | 523 | - | ||||
32. | Sadlik Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 35.66 | 518 | - | ||||
33. | Kozanecka Katarzyna SP | 01 | SMS Poznań | 35.75 | 514 | 12,00 | ||||
34. | Gładkojć Marta SOL | 02 | SMS Olsztyn | 35.80 | 512 | 11,00 | ||||
35. | Pałka Aleksandra SO | 02 | SMS Oświęcim | 36.06 | 501 | - | ||||
36. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 36.22 | 494 | 10,00 | ||||
37. | Bujak Maria SL | 01 | SMS Lublin | 36.25 | 493 | - | ||||
38. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Kraków | 36.34 | 489 | - | ||||
39. | Budzińska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 36.37 | 488 | - | ||||
40. | Ochał Maja | 01 | SMS Kraków | 37.10 | 460 | - | ||||
41. | Wilczek Renata SO | 04 | SMS Oświęcim | 37.20 | 456 | - | ||||
42. | Kowalska Karolina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 37.29 | 453 | 9,00 | ||||
43. | Żak Amelia SO | 04 | SMS Oświęcim | 37.47 | 446 | - | ||||
44. | Bednarz Oliwia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 38.62 | 407 | 8,00 | ||||
45. | Szubska Oliwia | 03 | SMS Łódź | 38.79 | 402 | 7,00 | ||||
46. | Witek Aleksandra | 03 | SMS Gdańsk | 39.45 | 382 | 6,00 | ||||
47. | Tyndzik Maria | 03 | SMS Warszawa Bielany | 42.98 | 295 | 5,00 | ||||
48. | Tyndzik Eleonora | 03 | SMS Warszawa Bielany | 43.23 | 290 | 4,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 1/12/2017 - 16:34 | Chłopców, 50m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Kraków | 28.43 | 700 | 35,00 | ||||
2. | Sobiecki Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 28.66 | 683 | 33,00 | ||||
3. | Szczeciński Robert | 00 | SMS Warszawa | 28.68 | 682 | 32,00 | ||||
4. | Rębacz Maciej | 00 | SMS Warszawa Bielany | 28.77 | 676 | 31,00 | ||||
5. | Nowak Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 28.89 | 667 | 30,00 | ||||
6. | Beberok Filip | 00 | SMS Zielona Góra | 28.91 | 666 | 29,00 | ||||
7. | Dubas Mateusz SO | 01 | SMS Oświęcim | 28.97 | 662 | 28,00 | ||||
8. | Zhuravel Nazar SWR | 03 | SMS Wrocław | 29.19 | 647 | 27,00 | ||||
9. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | SMS Warszawa | 29.21 | 645 | 26,00 | ||||
10. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 29.36 | 636 | 25,00 | ||||
11. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 29.49 | 627 | 24,00 | ||||
12. | Jung Krzysztof SR | 99 | SMS Racibórz | 29.62 | 619 | 23,00 | ||||
13. | Bachlaj Dorian SR | 99 | SMS Racibórz | 29.69 | 615 | 22,00 | ||||
14. | Greber Artur | 01 | SMS Warszawa Bielany | 29.70 | 614 | - | ||||
15. | Krulikowski Maciej SO | 99 | SMS Oświęcim | 29.87 | 604 | - | ||||
16. | Krystyniak Mateusz SR | 00 | SMS Racibórz | 30.04 | 593 | - | ||||
17. | Kowol Tymoteusz | 01 | SMS Wrocław | 30.06 | 592 | 21,00 | ||||
18. | Gałuszka Bruno SO | 02 | SMS Oświęcim | 30.22 | 583 | - | ||||
19. | Łochinski Jan | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 30.40 | 573 | 20,00 | ||||
20. | Rokita Aleksander | 99 | SMS Kraków | 30.45 | 570 | - | ||||
21. | Łanczkowski Dominik | 01 | SMS Szczecin | 30.48 | 568 | 19,00 | ||||
22. | Szynawa Oskar SO | 00 | SMS Oświęcim | 30.60 | 561 | - | ||||
23. | Data Mariusz | 00 | SMS Lublin | 30.61 | 561 | 18,00 | ||||
24. | Kraszewski Daniel | 01 | SMS Warszawa | 30.66 | 558 | - | ||||
25. | Klimas Michał SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 30.71 | 555 | 17,00 | ||||
26. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Gdańsk | 30.76 | 553 | 16,00 | ||||
27. | Bazyl Kamil | 00 | SMS Kraków | 30.85 | 548 | - | ||||
28. | Ruciński Wiktor | 99 | SMS Kraków | 30.89 | 546 | - | ||||
29. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 30.99 | 540 | 15,00 | ||||
30. | Gregorczyk Jan | 02 | SMS Warszawa | 31.02 | 539 | - | ||||
31. | Wiśniewski Jakub SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 31.08 | 536 | 14,00 | ||||
32. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Kraków | 31.25 | 527 | - | ||||
33. | Krupa Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 31.58 | 511 | - | ||||
34. | Sienkiewicz Dawid | 01 | SMS Wrocław | 31.59 | 510 | - | ||||
35. | Jurczak Kacper SOL | 01 | SMS Olsztyn | 31.81 | 500 | 13,00 | ||||
36. | Kowalski Rafał | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 31.82 | 499 | - | ||||
37. | Modrzyński Hubert | 02 | SMS Szczecin | 31.84 | 498 | 12,00 | ||||
38. | Stańczyk Jarema SO | 02 | SMS Oświęcim | 31.94 | 494 | - | ||||
39. | Walczysko Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 32.21 | 481 | 11,00 | ||||
40. | Górski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 32.35 | 475 | - | ||||
41. | Kryś Jarosław | 01 | SMS Szczecin | 32.39 | 473 | - | ||||
42. | Papis Dominik | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 32.69 | 460 | - | ||||
43. | Oszutowski Adam | 02 | SMS Bydgoszcz | 32.70 | 460 | - | ||||
44. | Wróbel Igor SO | 03 | SMS Oświęcim | 32.73 | 459 | - | ||||
45. | Wytyk Marcel S P | 01 | SMS Poznań | 32.84 | 454 | 10,00 | ||||
46. | Szydłowski Erwin SO | 03 | SMS Oświęcim | 33.03 | 446 | - | ||||
47. | Adamski Jakub | 02 | SMS Kraków | 33.25 | 437 | - | ||||
48. | Kulpa Michał SOL | 01 | SMS Olsztyn | 33.29 | 436 | 9,00 | ||||
49. | Jasiński Bartłomiej | 03 | SMS Łódź | 33.55 | 426 | 8,00 | ||||
50. | Krajewski Patryk | 02 | SMS Gdańsk | 33.67 | 421 | 7,00 | ||||
51. | Wesołowski Jacek | 01 | SMS Lublin | 33.68 | 421 | - | ||||
52. | Chałat Stanisław SL | 99 | SMS Lublin | 33.95 | 411 | - | ||||
53. | Grabek Filip SL | 99 | SMS Lublin | 34.02 | 408 | - | ||||
54. | Kesler Marcin SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 34.25 | 400 | 6,00 | ||||
55. | Wilanowski Mateusz | 03 | SMS Łódź | 34.38 | 396 | 5,00 | ||||
56. | Świątek Bartosz SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 34.83 | 380 | - | ||||
57. | Nosal Milosz SO | 04 | SMS Oświęcim | 36.04 | 343 | - | ||||
58. | Okręt Oliwier SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 36.47 | 331 | - | ||||
59. | Słojewski Adam | 01 | SMS Poznań | 37.06 | 316 | 4,00 | ||||
60. | Kołodziejczyk Eryk SO | 04 | SMS Oświęcim | 40.64 | 239 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 1/12/2017 - 16:45 | Kobiet, 100m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 1:00.49 | 735 | 35,00 | 28.03 | 32.46 | |||
2. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 1:02.27 | 674 | 33,00 | 29.26 | 33.01 | |||
3. | Adamiec Dominika SO | 99 | SMS Oświęcim | 1:02.88 | 655 | 32,00 | 29.78 | 33.10 | |||
4. | Rogowska Katarzyna | 00 | SMS Szczecin | 1:02.90 | 654 | 31,00 | 29.62 | 33.28 | |||
5. | Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 1:03.73 | 629 | 30,00 | 29.78 | 33.95 | |||
6. | Wróbel Julia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 1:04.37 | 610 | 29,00 | 29.88 | 34.49 | |||
7. | Redner Sandra SL | 99 | SMS Lublin | 1:04.38 | 610 | 28,00 | 30.72 | 33.66 | |||
8. | Fryckowska Natalia | 99 | SMS Szczecin | 1:04.63 | 603 | 27,00 | 30.12 | 34.51 | |||
9. | Gotowska Weronika | 00 | SMS Warszawa Bielany | 1:04.64 | 602 | 26,00 | 30.18 | 34.46 | |||
10. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:04.71 | 601 | 25,00 | 30.23 | 34.48 | |||
11. | Filipek Jagoda SWR | 99 | SMS Wrocław | 1:04.85 | 597 | 24,00 | 30.49 | 34.36 | |||
12. | Szkurat Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:04.97 | 593 | - | 29.89 | 35.08 | |||
13. | Romanowska Patrycja | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:05.13 | 589 | 23,00 | 30.39 | 34.74 | |||
14. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Kraków | 1:05.21 | 587 | 22,00 | 30.91 | 34.30 | |||
15. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 1:05.22 | 587 | 21,00 | 30.70 | 34.52 | |||
16. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:05.27 | 585 | - | 30.84 | 34.43 | |||
17. | Badzian Natalia | 03 | SMS Warszawa | 1:05.68 | 574 | 20,00 | 30.93 | 34.75 | |||
18. | Kamieniarz Weronika | 99 | SMS Wrocław | 1:05.70 | 574 | 19,00 | 30.98 | 34.72 | |||
19. | Rydyńska Marianna SB | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:05.88 | 569 | 18,00 | 30.92 | 34.96 | |||
20. | Groń Weronika | 03 | SMS Bydgoszcz | 1:06.57 | 552 | 17,00 | 31.32 | 35.25 | |||
Holak Marta SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:06.57 | 552 | - | 31.19 | 35.38 | ||||
22. | Rutkowska Wiktoria SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 1:06.70 | 548 | - | 31.48 | 35.22 | |||
23. | Iżycka Marta SR | 00 | SMS Racibórz | 1:06.76 | 547 | 16,00 | 31.41 | 35.35 | |||
24. | Russek Agata | 03 | SMS Warszawa | 1:06.96 | 542 | - | 31.32 | 35.64 | |||
25. | Raczewska Emilia SOL | 02 | SMS Olsztyn | 1:06.97 | 542 | 15,00 | 31.08 | 35.89 | |||
26. | Hojoł Agata | 01 | SMS Kraków | 1:07.16 | 537 | - | 31.03 | 36.13 | |||
27. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Kraków | 1:07.58 | 527 | - | 31.56 | 36.02 | |||
28. | Kruszniewska Kinga | 99 | SMS Kraków | 1:08.02 | 517 | - | 31.64 | 36.38 | |||
29. | Chodyna Kinga SOL | 00 | SMS Olsztyn | 1:08.11 | 515 | 14,00 | 32.06 | 36.05 | |||
30. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Kraków | 1:08.18 | 513 | - | 31.31 | 36.87 | |||
31. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:08.25 | 512 | - | 31.09 | 37.16 | |||
32. | Błaszkiewicz Wiktoria SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:08.27 | 511 | 13,00 | 30.85 | 37.42 | |||
33. | Skowron Maja | 02 | SMS Szczecin | 1:08.49 | 506 | - | 31.00 | 37.49 | |||
34. | Bylińska Agnieszka | 02 | SMS Gdańsk | 1:08.55 | 505 | 12,00 | 32.15 | 36.40 | |||
35. | Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 1:08.63 | 503 | - | 31.48 | 37.15 | |||
36. | Karczmarzyk Anna SR | 02 | SMS Racibórz | 1:08.79 | 500 | 11,00 | 31.30 | 37.49 | |||
37. | Kapcińska Maja SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:09.54 | 484 | - | 32.31 | 37.23 | |||
38. | Pyrlik Paulina SO | 99 | SMS Oświęcim | 1:09.59 | 483 | - | 32.03 | 37.56 | |||
39. | Bielewicz Joanna SP | 00 | SMS Poznań | 1:09.81 | 478 | 10,00 | 31.18 | 38.63 | |||
40. | Majewska Weronika SR | 01 | SMS Racibórz | 1:10.03 | 474 | - | 32.96 | 37.07 | |||
41. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:10.22 | 470 | - | 32.72 | 37.50 | |||
42. | Marszałek Magdalena | 01 | SMS Szczecin | 1:10.40 | 466 | - | 32.64 | 37.76 | |||
43. | Kaczanowska Maria | 01 | SMS Gdańsk | 1:10.94 | 456 | 9,00 | 33.15 | 37.79 | |||
44. | Musielak Wiktoria S P | 01 | SMS Poznań | 1:11.00 | 455 | 8,00 | 32.32 | 38.68 | |||
45. | Sadlik Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:11.43 | 446 | - | 34.23 | 37.20 | |||
46. | Basista Barbara | 04 | SMS Kraków | 1:13.38 | 412 | - | 33.70 | 39.68 | |||
47. | Gromska Kinga SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:14.74 | 390 | 7,00 | 35.34 | 39.40 | |||
48. | Czernik Natalia SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:15.86 | 373 | - | 35.60 | 40.26 | |||
49. | Van Doorne Natalia | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:18.46 | 337 | 6,00 | 34.43 | 44.03 | |||
50. | Marciniak Hanna | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:32.04 | 208 | 5,00 | 41.25 | 50.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 1/12/2017 - 16:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | SMS Warszawa Bielany | 52.58 | 764 | 35,00 | 26.00 | 26.58 | |||
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | SMS Warszawa Bielany | 53.37 | 731 | 33,00 | 25.25 | 28.12 | |||
3. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Kraków | 53.51 | 725 | 32,00 | 24.51 | 29.00 | |||
4. | Majerski Jakub | 00 | SMS Kraków | 53.73 | 716 | 31,00 | 25.31 | 28.42 | |||
5. | Blachura Patryk SO | 99 | SMS Oświęcim | 54.36 | 691 | 30,00 | 24.66 | 29.70 | |||
6. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | SMS Wrocław | 54.90 | 671 | 29,00 | 25.32 | 29.58 | |||
7. | Kaźmierczak Kamil | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 55.42 | 652 | 28,00 | 26.24 | 29.18 | |||
8. | Goleniec Kamil SO | 99 | SMS Oświęcim | 55.57 | 647 | 27,00 | 26.23 | 29.34 | |||
9. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | SMS Oświęcim | 55.84 | 638 | - | 26.05 | 29.79 | |||
10. | Butkiewicz Cezary | 00 | SMS Warszawa Bielany | 55.87 | 637 | - | 25.60 | 30.27 | |||
11. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | SMS Olsztyn | 56.05 | 631 | 26,00 | 26.26 | 29.79 | |||
12. | Cieśla Oskar SO | 01 | SMS Oświęcim | 56.07 | 630 | - | 26.37 | 29.70 | |||
13. | Gębka Olaf | 00 | SMS Szczecin | 56.17 | 627 | 25,00 | 25.99 | 30.18 | |||
14. | Dejneżenko Daniel | 00 | SMS Warszawa | 56.41 | 619 | 24,00 | 26.40 | 30.01 | |||
15. | Mitrus Paweł | 00 | SMS Warszawa Bielany | 56.45 | 617 | - | 25.98 | 30.47 | |||
16. | Oller Krzysztof SL | 00 | SMS Lublin | 56.69 | 610 | 23,00 | 27.12 | 29.57 | |||
17. | Sordyl Mateusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 56.84 | 605 | - | 26.31 | 30.53 | |||
18. | Nowotny Dawid | 01 | SMS Warszawa Bielany | 57.14 | 595 | - | 26.52 | 30.62 | |||
19. | Kempa Mikołaj SO | 99 | SMS Oświęcim | 57.34 | 589 | - | 27.03 | 30.31 | |||
Mayerberg Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 57.34 | 589 | - | 26.63 | 30.71 | ||||
21. | Krutowicz Bartłomiej SWwa | 02 | SMS Warszawa | 57.42 | 587 | 22,00 | 26.45 | 30.97 | |||
22. | Kwaśny Jakub SO | 01 | SMS Oświęcim | 57.46 | 585 | - | 26.92 | 30.54 | |||
23. | Major Daniel SO | 01 | SMS Oświęcim | 57.69 | 578 | - | 26.66 | 31.03 | |||
24. | Czyżak Arkadiusz SR | 99 | SMS Racibórz | 57.74 | 577 | 21,00 | 26.50 | 31.24 | |||
25. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 57.94 | 571 | 20,00 | 27.06 | 30.88 | |||
26. | Marciów Jakub SWR | 01 | SMS Wrocław | 57.98 | 570 | 19,00 | 26.54 | 31.44 | |||
27. | Gryz Dawid | 99 | SMS Szczecin | 58.10 | 566 | - | 27.14 | 30.96 | |||
28. | Borkowski Kacper SL | 00 | SMS Lublin | 58.19 | 564 | 18,00 | 26.83 | 31.36 | |||
29. | Pacławski Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 58.46 | 556 | - | 27.11 | 31.35 | |||
30. | Purtak Wiktor | 02 | SMS Łódź | 58.61 | 552 | 17,00 | 27.67 | 30.94 | |||
31. | Chodulski Jakub Sl | 00 | SMS Lublin | 58.70 | 549 | - | 27.81 | 30.89 | |||
32. | Ferenc Filip SWR | 02 | SMS Wrocław | 58.82 | 546 | - | 27.56 | 31.26 | |||
33. | Chyczewski Oliwer | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 58.87 | 544 | 16,00 | 27.33 | 31.54 | |||
34. | Smoliński Paweł SR | 01 | SMS Racibórz | 58.88 | 544 | 15,00 | 26.99 | 31.89 | |||
Borsuk Łukasz SL | 01 | SMS Lublin | 58.88 | 544 | - | 27.16 | 31.72 | ||||
36. | Bednarczyk Aleksander | 00 | SMS Warszawa | 58.92 | 543 | - | 27.15 | 31.77 | |||
37. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | 59.03 | 540 | - | 27.71 | 31.32 | |||
38. | Dembski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 59.04 | 540 | 14,00 | 27.16 | 31.88 | |||
Daszkiewicz Michał SO | 03 | SMS Oświęcim | 59.04 | 540 | - | 27.77 | 31.27 | ||||
40. | Dereziński Szymon SWwa | 01 | SMS Warszawa | 59.18 | 536 | - | 27.67 | 31.51 | |||
41. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Kraków | 59.34 | 531 | - | 27.22 | 32.12 | |||
42. | Kupracz Szymon S P | 01 | SMS Poznań | 59.58 | 525 | 13,00 | 27.51 | 32.07 | |||
43. | Beberok Filip | 00 | SMS Zielona Góra | 59.59 | 525 | 12,00 | 26.74 | 32.85 | |||
44. | Cierpikowski Robert | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 59.66 | 523 | 11,00 | 27.06 | 32.60 | |||
45. | Błaszczyk Kacper | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 59.91 | 516 | - | 28.50 | 31.41 | |||
46. | Moryl Wojciech SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:00.06 | 513 | - | 28.17 | 31.89 | |||
47. | Syska Kacper | 02 | SMS Łódź | 1:00.16 | 510 | 10,00 | 28.16 | 32.00 | |||
48. | Kowalski Rafał | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:00.33 | 506 | 9,00 | 28.17 | 32.16 | |||
49. | Naleźnik Jakub | 01 | SMS Szczecin | 1:00.45 | 503 | - | 28.32 | 32.13 | |||
50. | Wlazłowski Kamil | 03 | SMS Warszawa | 1:00.51 | 501 | - | 28.18 | 32.33 | |||
51. | Słojewski Adam | 01 | SMS Poznań | 1:00.83 | 493 | 8,00 | 27.81 | 33.02 | |||
52. | Augustyn Jan | 02 | SMS Kraków | 1:00.91 | 491 | - | 27.57 | 33.34 | |||
53. | Olek Jakub | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:01.09 | 487 | - | 28.04 | 33.05 | |||
54. | Gregorczyk Jan | 02 | SMS Warszawa | 1:01.13 | 486 | - | 28.49 | 32.64 | |||
55. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | 1:01.25 | 483 | - | 28.41 | 32.84 | |||
56. | Woronko Kszysztof SOL | 02 | SMS Olsztyn | 1:01.32 | 482 | 7,00 | 28.61 | 32.71 | |||
Jung Krzysztof SR | 99 | SMS Racibórz | 1:01.32 | 482 | - | 28.78 | 32.54 | ||||
58. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:01.41 | 479 | - | 29.00 | 32.41 | |||
59. | Lipiński Szymon SOL | 01 | SMS Olsztyn | 1:01.87 | 469 | - | 28.80 | 33.07 | |||
60. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Kraków | 1:01.88 | 469 | - | 28.27 | 33.61 | |||
61. | Szymanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:01.97 | 467 | - | 29.03 | 32.94 | |||
62. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Kraków | 1:02.42 | 457 | - | 28.89 | 33.53 | |||
63. | Wnuk Jakub S P | 01 | SMS Poznań | 1:03.09 | 442 | - | 29.22 | 33.87 | |||
64. | Gałuszka Bruno SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:03.45 | 435 | - | 29.83 | 33.62 | |||
65. | Borowski Kacper SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:03.46 | 434 | 6,00 | 30.21 | 33.25 | |||
66. | Kwasowski Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:03.68 | 430 | 5,00 | 28.91 | 34.77 | |||
67. | Marzec Milan | 03 | SMS Gdańsk | 1:03.78 | 428 | 4,00 | 29.61 | 34.17 | |||
68. | Adamski Jakub | 02 | SMS Kraków | 1:03.81 | 427 | - | 29.46 | 34.35 | |||
69. | Kępiński Paweł SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:03.93 | 425 | 3,00 | 30.01 | 33.92 | |||
70. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Kraków | 1:04.07 | 422 | - | 29.58 | 34.49 | |||
71. | Miziak Adam | 01 | SMS Warszawa | 1:04.12 | 421 | - | 29.34 | 34.78 | |||
72. | Świątek Bartosz SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:05.78 | 390 | - | 30.12 | 35.66 | |||
73. | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:07.31 | 364 | - | 30.79 | 36.52 | |||
74. | Kapała Szymon SOL | 03 | SMS Olsztyn | 1:07.39 | 363 | - | 31.82 | 35.57 | |||
75. | Hebel Maciej | 05 | SMS Gdańsk | 1:10.86 | 312 | 2,00 | 32.82 | 38.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 1/12/2017 - 17:15 | Kobiet, 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kossakowska Dominika SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:01.61 | 755 | 35,00 | 27.69 | 30.74 | 31.61 | 31.57 | |||
2. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | SMS Lublin | 2:01.93 | 749 | 33,00 | 28.77 | 30.81 | 31.45 | 30.90 | |||
3. | Klonowska Julia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:04.22 | 709 | 32,00 | 27.90 | 30.67 | 32.07 | 33.58 | |||
4. | Guść Wiktoria | 04 | SMS Łódź | 2:04.39 | 706 | 31,00 | 28.29 | 31.82 | 32.93 | 31.35 | |||
5. | Skibczak Natalia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:04.48 | 704 | 30,00 | 29.18 | 31.56 | 32.76 | 30.98 | |||
6. | Baryła Julia | 00 | SMS Szczecin | 2:04.77 | 699 | 29,00 | 29.36 | 31.45 | 32.32 | 31.64 | |||
7. | Klimek Marta SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:04.93 | 697 | 28,00 | 29.05 | 32.03 | 32.18 | 31.67 | |||
8. | Szuster Aleksandra SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:05.94 | 680 | 27,00 | 29.07 | 31.48 | 32.66 | 32.73 | |||
9. | Pisarek Justyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:06.30 | 674 | - | 28.61 | 31.61 | 32.95 | 33.13 | |||
10. | Rabiniak Zuzanna SL | 01 | SMS Lublin | 2:07.39 | 657 | 26,00 | 28.71 | 32.52 | 33.49 | 32.67 | |||
11. | Szafrańska Julia SOc | 00 | SMS Ostrowiec Św. | 2:07.49 | 656 | 25,00 | 29.17 | 31.96 | 33.09 | 33.27 | |||
12. | Nita Daria SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:07.70 | 652 | - | 30.29 | 32.29 | 33.15 | 31.97 | |||
13. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Kraków | 2:08.03 | 647 | 24,00 | 29.72 | 32.50 | 33.21 | 32.60 | |||
14. | Włodarczyk Agnieszka SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:08.16 | 645 | 23,00 | 30.00 | 32.10 | 33.24 | 32.82 | |||
15. | Krauze Alicja SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:08.26 | 644 | - | 30.50 | 32.95 | 32.93 | 31.88 | |||
16. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | SMS Olsztyn | 2:08.41 | 642 | 22,00 | 29.97 | 32.55 | 33.54 | 32.35 | |||
17. | Łukaszewicz Emilia S P | 01 | SMS Poznań | 2:08.45 | 641 | 21,00 | 29.86 | 33.07 | 33.11 | 32.41 | |||
18. | Miciak Agata | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:08.47 | 641 | 20,00 | 29.45 | 32.69 | 33.12 | 33.21 | |||
19. | Dąbrowska Wiktoria | 03 | SMS Warszawa | 2:08.84 | 635 | 19,00 | 29.47 | 31.82 | 33.80 | 33.75 | |||
20. | Hellak Emilia SWR | 03 | SMS Wrocław | 2:08.88 | 635 | 18,00 | 29.62 | 32.02 | 33.81 | 33.43 | |||
21. | Świstuń Julia | 00 | SMS Kraków | 2:09.21 | 630 | 17,00 | 29.72 | 32.92 | 33.55 | 33.02 | |||
22. | Jasiorska Aleksandra SWwa | 02 | SMS Warszawa | 2:09.68 | 623 | 16,00 | 30.28 | 33.01 | 33.54 | 32.85 | |||
23. | Łuczak Dominika | 02 | SMS Zielona Góra | 2:10.30 | 614 | 15,00 | 30.53 | 33.03 | 33.66 | 33.08 | |||
24. | Tomkowicz Wiktoria SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 2:10.36 | 613 | 14,00 | 31.05 | 33.70 | 33.36 | 32.25 | |||
25. | Szopa Marta SL | 00 | SMS Lublin | 2:10.55 | 611 | - | 30.18 | 33.44 | 34.26 | 32.67 | |||
26. | Wygnał Maja SR | 03 | SMS Racibórz | 2:10.80 | 607 | 13,00 | 29.05 | 32.47 | 34.90 | 34.38 | |||
27. | Zarembik Katarzyna SR | 02 | SMS Racibórz | 2:11.03 | 604 | 12,00 | 30.11 | 33.03 | 34.05 | 33.84 | |||
28. | Piepiórka Martyna | 03 | SMS Gdańsk | 2:11.12 | 603 | 11,00 | 30.88 | 32.99 | 33.87 | 33.38 | |||
29. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 2:11.14 | 602 | 10,00 | 30.35 | 32.99 | 34.13 | 33.67 | |||
30. | Brzozowska Marta SWR | 00 | SMS Wrocław | 2:11.31 | 600 | - | 29.81 | 32.70 | 34.32 | 34.48 | |||
31. | Zając-Więckowska Julia SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:11.37 | 599 | - | 28.98 | 32.54 | 34.17 | 35.68 | |||
32. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 2:12.14 | 589 | - | 30.01 | 33.43 | 34.50 | 34.20 | |||
Kuziów Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:12.14 | 589 | - | 30.25 | 32.85 | 33.97 | 35.07 | ||||
Rzońca Patrycja SWR | 99 | SMS Wrocław | 2:12.14 | 589 | - | 29.73 | 33.23 | 34.91 | 34.27 | ||||
35. | Zając Wiktoria | 02 | SMS Warszawa | 2:12.17 | 588 | - | 29.36 | 32.96 | 35.08 | 34.77 | |||
36. | Malinowska Zuzanna | 00 | SMS Wrocław | 2:12.19 | 588 | - | 30.54 | 33.15 | 34.30 | 34.20 | |||
37. | Kertyńska Nadia | 03 | SMS Wrocław | 2:12.25 | 587 | - | 30.75 | 33.92 | 34.55 | 33.03 | |||
38. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:12.43 | 585 | - | 30.57 | 33.91 | 34.72 | 33.23 | |||
39. | Iżycka Marta SR | 00 | SMS Racibórz | 2:12.44 | 585 | - | 31.41 | 33.95 | 34.50 | 32.58 | |||
40. | Środa Dominika | 02 | SMS Szczecin | 2:12.50 | 584 | - | 31.06 | 33.96 | 33.97 | 33.51 | |||
41. | Haławczak Marcelina | 02 | SMS Szczecin | 2:12.60 | 583 | - | 30.53 | 33.17 | 34.94 | 33.96 | |||
42. | Tomoń Martyna SL | 00 | SMS Lublin | 2:13.19 | 575 | - | 31.31 | 33.56 | 33.93 | 34.39 | |||
43. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:13.33 | 573 | - | 31.29 | 34.13 | 34.14 | 33.77 | |||
44. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Kraków | 2:13.54 | 570 | - | 31.56 | 34.43 | 34.28 | 33.27 | |||
45. | Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 2:13.59 | 570 | 9,00 | 31.05 | 34.25 | 34.73 | 33.56 | |||
46. | Krawczyk Nikola SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:13.89 | 566 | - | 31.03 | 33.82 | 34.91 | 34.13 | |||
47. | Kromolicka Wiktoria SP | 00 | SMS Poznań | 2:14.01 | 564 | 8,00 | 31.15 | 33.81 | 34.68 | 34.37 | |||
48. | Wróbel Zofia SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:14.67 | 556 | - | 30.35 | 34.90 | 35.45 | 33.97 | |||
49. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Kraków | 2:14.90 | 553 | - | 31.43 | 34.42 | 34.60 | 34.45 | |||
50. | Błajet Oliwia SP | 00 | SMS Poznań | 2:15.17 | 550 | - | 30.47 | 33.72 | 34.93 | 36.05 | |||
51. | Rygiel Oliwia SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:15.19 | 550 | - | 30.96 | 34.09 | 35.32 | 34.82 | |||
52. | Gąsowska Martyna SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:15.38 | 547 | - | 31.74 | 34.43 | 35.36 | 33.85 | |||
53. | Przygoda Natalia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:15.40 | 547 | 7,00 | 31.58 | 34.21 | 35.22 | 34.39 | |||
54. | Piękoś Natalia | 02 | SMS Łódź | 2:15.90 | 541 | 6,00 | 30.09 | 33.56 | 35.93 | 36.32 | |||
55. | Hałka Wiktoria SL | 01 | SMS Lublin | 2:16.22 | 537 | - | 30.05 | 33.71 | 36.02 | 36.44 | |||
56. | Wróbel Julia | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 2:16.28 | 537 | 5,00 | 31.67 | 34.65 | 35.61 | 34.35 | |||
57. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | SMS Kraków | 2:16.46 | 535 | - | 30.43 | 34.10 | 35.97 | 35.96 | |||
58. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Kraków | 2:16.64 | 532 | - | 30.85 | 34.41 | 35.51 | 35.87 | |||
59. | Zmierczak Natalia SOL | 03 | SMS Olsztyn | 2:16.65 | 532 | 4,00 | 31.32 | 35.26 | 36.13 | 33.94 | |||
60. | Czepulanis Alicja | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:16.66 | 532 | 3,00 | 31.77 | 34.53 | 35.71 | 34.65 | |||
61. | Wilczek Renata SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:17.76 | 520 | - | 31.27 | 35.41 | 36.25 | 34.83 | |||
62. | Wójtowicz Julia SL | 00 | SMS Lublin | 2:17.77 | 519 | - | 30.59 | 33.75 | 36.56 | 36.87 | |||
63. | Boroń Paulina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:17.97 | 517 | - | 32.03 | 34.86 | 35.80 | 35.28 | |||
64. | Grąz Gabriela | 01 | SMS Lublin | 2:18.79 | 508 | - | 30.33 | 34.79 | 36.67 | 37.00 | |||
Ciporska Katarzyna SWwa | 00 | SMS Warszawa | 2:18.79 | 508 | - | 31.32 | 34.32 | 36.12 | 37.03 | ||||
66. | Borowska Agnieszka | 00 | SMS Warszawa | 2:20.15 | 493 | - | 32.41 | 34.86 | 36.36 | 36.52 | |||
67. | Żak Amelia SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:20.26 | 492 | - | 32.67 | 35.23 | 36.02 | 36.34 | |||
68. | Gabor Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:21.44 | 480 | - | 33.17 | 35.52 | 36.25 | 36.50 | |||
69. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:22.56 | 469 | - | 32.75 | 36.31 | 37.43 | 36.07 | |||
70. | Wąsik Julia SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:24.21 | 453 | - | 33.56 | 36.48 | 37.55 | 36.62 | |||
71. | Kumor Aleksandra SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:26.17 | 435 | - | 33.94 | 36.67 | 37.65 | 37.91 | |||
72. | Dyduch Martyna SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:27.98 | 419 | - | 34.62 | 38.54 | 38.16 | 36.66 | |||
73. | Miernik Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:28.95 | 411 | - | 34.28 | 37.83 | 39.62 | 37.22 | |||
74. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:34.37 | 369 | - | 35.28 | 39.15 | 40.45 | 39.49 | |||
75. | Matyja Emilia SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:39.55 | 334 | - | 36.18 | 39.66 | 41.71 | 42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 1/12/2017 - 17:45 | Chłopców, 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | SMS Warszawa Bielany | 1:46.30 | 816 | 35,00 | 25.26 | 27.58 | 27.02 | 26.44 | |||
2. | Piotrowski Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:48.57 | 766 | 33,00 | 25.41 | 27.94 | 27.46 | 27.76 | |||
3. | Domański Gracjan | 00 | SMS Szczecin | 1:49.33 | 750 | 32,00 | 25.08 | 28.11 | 28.47 | 27.67 | |||
4. | Jaworski Szymon SWR | 01 | SMS Wrocław | 1:50.51 | 727 | 31,00 | 25.52 | 28.01 | 28.58 | 28.40 | |||
5. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | SMS Wrocław | 1:50.84 | 720 | 30,00 | 26.27 | 28.28 | 28.41 | 27.88 | |||
6. | Cukanow Michał | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:51.07 | 716 | 29,00 | 26.51 | 28.10 | 27.94 | 28.52 | |||
7. | Jemielita Oskar | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:51.77 | 702 | - | 25.90 | 28.18 | 28.52 | 29.17 | |||
8. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | SMS Wrocław | 1:52.55 | 688 | - | 26.03 | 28.57 | 29.16 | 28.79 | |||
9. | Kiełczewski Amadeusz | 00 | SMS Szczecin | 1:52.69 | 685 | 28,00 | 25.90 | 28.24 | 29.69 | 28.86 | |||
10. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | SMS Olsztyn | 1:52.77 | 684 | 27,00 | 25.84 | 28.53 | 29.33 | 29.07 | |||
11. | Krulikowski Maciej SO | 99 | SMS Oświęcim | 1:53.60 | 669 | 26,00 | 26.84 | 28.87 | 29.02 | 28.87 | |||
12. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 1:53.62 | 668 | 25,00 | 26.50 | 28.84 | 29.43 | 28.85 | |||
13. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 1:53.96 | 662 | 24,00 | 26.32 | 29.04 | 29.75 | 28.85 | |||
14. | Jóźków Cezary SWR | 01 | SMS Wrocław | 1:54.11 | 660 | - | 26.65 | 28.94 | 29.30 | 29.22 | |||
15. | Cieśla Oskar SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:54.20 | 658 | - | 26.89 | 29.38 | 29.57 | 28.36 | |||
16. | Jackowski Tomasz SWR | 02 | SMS Wrocław | 1:54.28 | 657 | - | 26.85 | 28.74 | 29.77 | 28.92 | |||
17. | Hano Grzegorz SWR | 00 | SMS Wrocław | 1:54.37 | 655 | - | 26.88 | 28.89 | 29.52 | 29.08 | |||
18. | Komosa Maciej | 99 | SMS Warszawa | 1:54.49 | 653 | 23,00 | 27.03 | 28.88 | 29.27 | 29.31 | |||
19. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Kraków | 1:54.65 | 651 | 22,00 | 26.59 | 29.13 | 30.00 | 28.93 | |||
20. | Dominiak Kacper SWR | 00 | SMS Wrocław | 1:54.89 | 647 | - | 26.79 | 29.00 | 29.63 | 29.47 | |||
21. | Wiatr Wojciech S P | 01 | SMS Poznań | 1:55.37 | 638 | 21,00 | 27.23 | 29.14 | 29.63 | 29.37 | |||
22. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Kraków | 1:55.66 | 634 | - | 26.97 | 29.24 | 29.64 | 29.81 | |||
23. | Lesik Jarosław SR | 02 | SMS Racibórz | 1:55.70 | 633 | 20,00 | 25.94 | 29.24 | 30.45 | 30.07 | |||
24. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | SMS Olsztyn | 1:55.86 | 630 | 19,00 | 26.83 | 28.83 | 29.90 | 30.30 | |||
25. | Rytter Igor | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:55.97 | 629 | - | 27.03 | 29.52 | 29.71 | 29.71 | |||
26. | Małyska Bartosz SL | 99 | SMS Lublin | 1:56.05 | 627 | 18,00 | 26.93 | 29.34 | 30.31 | 29.47 | |||
27. | Mencel Miłosz SR | 02 | SMS Racibórz | 1:56.24 | 624 | 17,00 | 26.43 | 29.32 | 30.53 | 29.96 | |||
28. | Zubik Stanisław | 01 | SMS Warszawa | 1:56.27 | 624 | 16,00 | 26.54 | 28.92 | 30.19 | 30.62 | |||
29. | Girul Radosław SWR | 01 | SMS Wrocław | 1:56.30 | 623 | - | 27.39 | 29.35 | 29.71 | 29.85 | |||
30. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | SMS Ostrowiec Św. | 1:56.41 | 622 | 15,00 | 26.15 | 28.66 | 30.50 | 31.10 | |||
31. | Wałcerz Mateusz | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:56.97 | 613 | 14,00 | 26.88 | 29.82 | 30.86 | 29.41 | |||
32. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Kraków | 1:57.06 | 611 | - | 26.64 | 29.84 | 30.55 | 30.03 | |||
33. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | SMS Olsztyn | 1:58.00 | 597 | - | 27.71 | 29.92 | 30.24 | 30.13 | |||
34. | Pawełek Paweł | 99 | SMS Warszawa | 1:58.43 | 590 | - | 26.86 | 30.13 | 31.20 | 30.24 | |||
Surdyk Patryk | 00 | SMS Szczecin | 1:58.43 | 590 | - | 25.86 | 30.27 | 31.22 | 31.08 | ||||
36. | Róg Adrian SL | 01 | SMS Lublin | 1:58.50 | 589 | 13,00 | 27.32 | 30.64 | 31.03 | 29.51 | |||
37. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:58.63 | 587 | 12,00 | 27.70 | 30.26 | 30.69 | 29.98 | |||
38. | Jochymek Oskar SWR | 01 | SMS Wrocław | 1:58.73 | 586 | - | 27.16 | 29.82 | 31.09 | 30.66 | |||
39. | Karpiel Dominik SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:58.95 | 583 | - | 27.45 | 30.22 | 30.90 | 30.38 | |||
Kulczycki Patryk | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:58.95 | 583 | 11,00 | 26.95 | 30.47 | 31.67 | 29.86 | ||||
41. | Stefański Patryk SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:59.25 | 578 | 10,00 | 28.29 | 30.63 | 30.83 | 29.50 | |||
42. | Chałat Stanisław SL | 99 | SMS Lublin | 1:59.61 | 573 | - | 27.93 | 30.13 | 31.03 | 30.52 | |||
43. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:59.95 | 568 | - | 27.05 | 30.63 | 31.76 | 30.51 | |||
44. | Więzik Jan SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:00.16 | 565 | - | 27.98 | 30.93 | 31.42 | 29.83 | |||
45. | Chromik Szymon SR | 99 | SMS Racibórz | 2:00.18 | 565 | - | 27.88 | 29.84 | 31.35 | 31.11 | |||
46. | Michalski Wojciech | 01 | SMS Szczecin | 2:00.32 | 563 | - | 28.17 | 30.23 | 30.96 | 30.96 | |||
47. | Lewicki Filip | 03 | SMS Kraków | 2:00.45 | 561 | - | 28.14 | 31.06 | 31.52 | 29.73 | |||
48. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Kraków | 2:00.59 | 559 | - | 27.36 | 30.31 | 31.73 | 31.19 | |||
49. | Ratajczak Mateusz S P | 01 | SMS Poznań | 2:00.62 | 559 | 9,00 | 27.88 | 30.09 | 31.59 | 31.06 | |||
50. | Mazur Dominik SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:00.79 | 556 | - | 27.37 | 30.69 | 31.73 | 31.00 | |||
51. | Mikołajczak Błażej SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:00.98 | 554 | 8,00 | 26.40 | 29.62 | 31.72 | 33.24 | |||
52. | Pająk Jakub | 02 | SMS Kraków | 2:01.06 | 553 | - | 27.36 | 30.75 | 31.95 | 31.00 | |||
53. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:01.12 | 552 | - | 26.87 | 30.56 | 32.16 | 31.53 | |||
54. | Woźny Wiktor | 01 | SMS Zielona Góra | 2:01.13 | 552 | 7,00 | 27.23 | 30.48 | 32.29 | 31.13 | |||
55. | Knyszyński Maciej | 02 | SMS Łódź | 2:01.50 | 547 | 6,00 | 28.71 | 31.02 | 31.33 | 30.44 | |||
Malinowski Wojciech | 03 | SMS Łódź | 2:01.50 | 547 | 6,00 | 28.35 | 30.84 | 31.30 | 31.01 | ||||
57. | Cielecki Kuba SWR | 02 | SMS Wrocław | 2:01.53 | 546 | - | 27.63 | 30.74 | 31.50 | 31.66 | |||
58. | Pawłowski Maksymilian | 99 | SMS Warszawa | 2:01.88 | 541 | - | 27.66 | 30.97 | 31.35 | 31.90 | |||
59. | Malarz Marcin SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:02.03 | 539 | - | 28.42 | 30.76 | 31.38 | 31.47 | |||
60. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:02.04 | 539 | - | 28.21 | 30.70 | 31.48 | 31.65 | |||
61. | Kotarski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:02.06 | 539 | - | 28.45 | 31.10 | 31.53 | 30.98 | |||
62. | Sobków Dominik | 02 | SMS Bydgoszcz | 2:02.17 | 538 | - | 28.47 | 31.03 | 31.26 | 31.41 | |||
63. | Lik Kacper | 02 | SMS Łódź | 2:02.24 | 537 | - | 28.50 | 30.81 | 31.50 | 31.43 | |||
64. | Zalewski Sebastian SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:02.30 | 536 | - | 28.66 | 30.55 | 31.55 | 31.54 | |||
65. | Chełstowski Maciej | 02 | SMS Warszawa | 2:02.33 | 536 | - | 27.09 | 30.40 | 32.56 | 32.28 | |||
66. | Sieprawski Roch SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:03.30 | 523 | - | 29.00 | 32.08 | 31.43 | 30.79 | |||
67. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 2:03.44 | 521 | 4,00 | 28.41 | 31.59 | 32.05 | 31.39 | |||
68. | Muszyński Jakub SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:03.70 | 518 | - | 27.60 | 30.72 | 31.83 | 33.55 | |||
69. | Niedziałek Michał SOL | 03 | SMS Olsztyn | 2:03.86 | 516 | - | 28.89 | 31.34 | 32.25 | 31.38 | |||
70. | Auguścik Daniel SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:05.45 | 496 | - | 28.65 | 32.25 | 32.96 | 31.59 | |||
71. | Grzemski Kamil SP | 01 | SMS Poznań | 2:05.75 | 493 | - | 28.41 | 31.95 | 33.05 | 32.34 | |||
72. | Kępiński Paweł SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:05.82 | 492 | - | 29.67 | 32.39 | 32.10 | 31.66 | |||
73. | Kamiński Dawid | 01 | SMS Szczecin | 2:06.62 | 483 | - | 29.12 | 31.86 | 32.91 | 32.73 | |||
74. | Urbaniak Sebastian S P | 01 | SMS Poznań | 2:06.72 | 482 | - | 27.92 | 32.05 | 33.38 | 33.37 | |||
75. | Jasiński Jakub | 03 | SMS Łódź | 2:07.61 | 472 | - | 29.78 | 32.66 | 32.71 | 32.46 | |||
76. | Para Mikołaj SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:08.90 | 458 | - | 29.04 | 32.73 | 33.73 | 33.40 | |||
77. | Stańczyk Jarema SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:09.21 | 454 | - | 30.06 | 33.00 | 33.54 | 32.61 | |||
78. | Basa Szymon | 03 | SMS Kraków | 2:11.55 | 431 | - | 29.72 | 33.83 | 34.74 | 33.26 | |||
79. | Fortuna Filip | 03 | SMS Kraków | 2:11.68 | 429 | - | 29.56 | 33.22 | 34.96 | 33.94 | |||
80. | Krajewski Patryk | 02 | SMS Gdańsk | 2:12.14 | 425 | 3,00 | 30.13 | 33.92 | 34.34 | 33.75 | |||
81. | Miksa Bartosz | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 2:12.37 | 423 | 2,00 | 30.37 | 33.85 | 35.09 | 33.06 | |||
82. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 2:12.59 | 420 | 1,00 | 30.71 | 34.01 | 34.83 | 33.04 | |||
83. | Walczyk Dominik SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:12.96 | 417 | - | 30.65 | 33.70 | 35.26 | 33.35 | |||
84. | Wilanowski Mateusz | 03 | SMS Łódź | 2:13.59 | 411 | - | 31.24 | 34.66 | 34.99 | 32.70 | |||
85. | Piela Michał SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:15.17 | 397 | - | 31.23 | 34.43 | 35.55 | 33.96 | |||
86. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Kraków | 2:15.55 | 393 | - | 30.64 | 33.95 | 35.68 | 35.28 | |||
87. | Juda Dominik SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:17.43 | 378 | - | 31.31 | 35.80 | 36.17 | 34.15 | |||
88. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:20.96 | 350 | - | 31.95 | 35.83 | 37.60 | 35.58 | |||
89. | Marszałek Stanisław SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:23.58 | 331 | - | 32.88 | 35.86 | 39.51 | 35.33 | |||
90. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:26.98 | 309 | - | 32.34 | 37.68 | 39.39 | 37.57 | |||
91. | Drabczyk Krystian SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:28.41 | 300 | - | 34.36 | 38.54 | 39.08 | 36.43 | |||
92. | Boba Arkadiusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:28.58 | 299 | - | 33.99 | 38.81 | 39.44 | 36.34 | |||
93. | Ryszka Kacper SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:37.30 | 252 | - | 35.02 | 40.84 | 42.03 | 39.41 | |||
94. | Ryszka Jakub SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:40.28 | 238 | - | 35.70 | 41.36 | 43.44 | 39.78 |
PK | Szczerba Adam | 02 | SMS Lublin | 1:55.89 | 630 | - | 27.10 | 29.56 | 29.91 | 29.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 1/12/2017 - 18:19 | Kobiet, 200m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Koluch Julia | 00 | SMS Zielona Góra | 2:12.58 | 727 | 35,00 | 30.86 | 32.94 | 34.13 | 34.65 | |||
2. | Smyłek Karolina SL | 00 | SMS Lublin | 2:14.02 | 704 | 33,00 | 31.00 | 33.64 | 34.73 | 34.65 | |||
3. | Margula Weronika | 00 | SMS Szczecin | 2:15.41 | 682 | 32,00 | 31.91 | 33.13 | 34.93 | 35.44 | |||
4. | Traczyk Justyna SWR | 04 | SMS Wrocław | 2:15.83 | 676 | 31,00 | 31.97 | 34.16 | 35.37 | 34.33 | |||
5. | Rydyńska Marianna SB | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:18.01 | 644 | 30,00 | 32.21 | 34.50 | 35.64 | 35.66 | |||
6. | Kosińska Dominika SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:18.66 | 635 | 29,00 | 32.95 | 34.75 | 35.96 | 35.00 | |||
7. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 2:18.72 | 634 | 28,00 | 31.85 | 34.75 | 36.03 | 36.09 | |||
8. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 2:19.46 | 624 | 27,00 | 32.85 | 34.78 | 35.90 | 35.93 | |||
9. | Lisowska Wiktoria SOL | 00 | SMS Olsztyn | 2:20.60 | 609 | 26,00 | 32.42 | 35.46 | 36.55 | 36.17 | |||
10. | Król Wiktoria | 02 | SMS Kraków | 2:20.85 | 606 | 25,00 | 32.53 | 35.07 | 37.01 | 36.24 | |||
11. | Wygnał Maja SR | 03 | SMS Racibórz | 2:22.07 | 591 | 24,00 | 32.31 | 35.24 | 37.35 | 37.17 | |||
12. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Kraków | 2:22.35 | 587 | 23,00 | 32.19 | 34.71 | 37.21 | 38.24 | |||
13. | Zawisza Alina SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:22.72 | 583 | 22,00 | 32.90 | 36.00 | 37.03 | 36.79 | |||
14. | Śliwa Maja SR | 01 | SMS Racibórz | 2:22.77 | 582 | 21,00 | 33.15 | 36.13 | 37.10 | 36.39 | |||
15. | Kaczanowska Maria | 01 | SMS Gdańsk | 2:22.80 | 582 | 20,00 | 33.12 | 36.00 | 37.30 | 36.38 | |||
16. | Bilińska Dominika SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:23.35 | 575 | - | 31.99 | 35.60 | 37.05 | 38.71 | |||
17. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa | 2:24.13 | 566 | 19,00 | 32.91 | 36.99 | 37.67 | 36.56 | |||
18. | Borys Anna | 00 | SMS Warszawa | 2:24.59 | 560 | 18,00 | 33.10 | 35.53 | 37.59 | 38.37 | |||
19. | Dekoninck Laura SWwa | 02 | SMS Warszawa | 2:25.11 | 554 | - | 34.27 | 36.67 | 36.92 | 37.25 | |||
20. | Gajdzińska Amelia | 02 | SMS Bydgoszcz | 2:25.28 | 552 | 17,00 | 33.34 | 36.30 | 38.04 | 37.60 | |||
21. | Wolska Karolina SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:25.74 | 547 | - | 33.33 | 35.99 | 37.84 | 38.58 | |||
22. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:25.91 | 545 | - | 32.88 | 35.87 | 38.40 | 38.76 | |||
23. | Gotowska Weronika | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:26.12 | 543 | 16,00 | 34.00 | 36.67 | 37.61 | 37.84 | |||
24. | Modrzejewska Magdalena SR | 02 | SMS Racibórz | 2:26.22 | 542 | - | 32.51 | 35.86 | 38.73 | 39.12 | |||
25. | Grzelczyk Natalia | 02 | SMS Łódź | 2:26.35 | 540 | 15,00 | 33.52 | 36.94 | 38.46 | 37.43 | |||
26. | Gondek Wiktoria | 01 | SMS Lublin | 2:26.61 | 537 | - | 34.86 | 37.30 | 37.70 | 36.75 | |||
27. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 2:26.64 | 537 | 14,00 | 33.99 | 36.01 | 38.10 | 38.54 | |||
28. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 2:27.67 | 526 | 13,00 | 33.63 | 37.64 | 38.81 | 37.59 | |||
29. | Blachura Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:27.99 | 522 | - | 34.72 | 36.79 | 38.29 | 38.19 | |||
30. | Hebel Natalia | 05 | SMS Gdańsk | 2:28.67 | 515 | 12,00 | 34.47 | 38.50 | 38.60 | 37.10 | |||
31. | Buszka Kornelia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 2:29.95 | 502 | - | 33.32 | 37.62 | 39.80 | 39.21 | |||
32. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Kraków | 2:30.58 | 496 | - | 33.36 | 36.76 | 39.63 | 40.83 | |||
33. | Zmierczak Natalia SOL | 03 | SMS Olsztyn | 2:31.51 | 487 | 11,00 | 35.66 | 38.78 | 38.98 | 38.09 | |||
34. | Basista Barbara | 04 | SMS Kraków | 2:31.93 | 483 | - | 34.96 | 38.75 | 40.38 | 37.84 | |||
35. | Falfus Julia SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:32.33 | 479 | 10,00 | 35.93 | 38.80 | 39.75 | 37.85 | |||
36. | Rogalka Joanna | 02 | SMS Poznań | 2:32.85 | 474 | 9,00 | 35.34 | 38.46 | 39.67 | 39.38 | |||
37. | Petrykowska Adrianna SOc | 05 | SMS Ostrowiec Św. | 2:34.40 | 460 | 8,00 | 35.69 | 39.55 | 40.82 | 38.34 | |||
38. | Musielak Wiktoria S P | 01 | SMS Poznań | 2:36.61 | 441 | 7,00 | 36.14 | 39.39 | 40.83 | 40.25 | |||
39. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 2:36.74 | 440 | - | 35.30 | 39.37 | 41.47 | 40.60 | |||
40. | Grzegolec Weronika | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:39.61 | 416 | 6,00 | 35.96 | 39.82 | 42.14 | 41.69 | |||
41. | Kostkiewicz Gabriela | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:41.46 | 402 | 5,00 | 35.96 | 40.30 | 42.96 | 42.24 | |||
42. | Tyndzik Maria | 03 | SMS Warszawa Bielany | 2:48.17 | 356 | 4,00 | 40.13 | 42.91 | 42.82 | 42.31 | |||
43. | Tyndzik Eleonora | 03 | SMS Warszawa Bielany | 2:52.59 | 329 | - | 40.47 | 44.76 | 44.38 | 42.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 1/12/2017 - 18:39 | Chłopców, 200m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miciul Michał | 00 | SMS Zielona Góra | 1:58.55 | 707 | 35,00 | 28.84 | 29.79 | 29.80 | 30.12 | ||||
2. | Mościcki Jakub SOL | 01 | SMS Olsztyn | 2:00.03 | 681 | 33,00 | 28.42 | 30.99 | 30.38 | 30.24 | ||||
3. | Bryła Kamil SL | 99 | SMS Lublin | 2:00.59 | 672 | 32,00 | 28.75 | 31.29 | 31.50 | 29.05 | ||||
4. | Bieroński Michał SWR | 99 | SMS Wrocław | 2:01.90 | 650 | 31,00 | 28.60 | 31.28 | 31.26 | 30.76 | ||||
5. | Kędzia Wiktor | 00 | SMS Szczecin | 2:02.18 | 646 | 30,00 | 28.58 | 30.55 | 31.66 | 31.39 | ||||
6. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:02.64 | 638 | 29,00 | 29.18 | 30.82 | 31.32 | 31.32 | ||||
7. | Balicki Michał SWR | 00 | SMS Wrocław | 2:03.94 | 619 | 28,00 | 28.33 | 31.37 | 32.57 | 31.67 | ||||
8. | Młynarczyk Karol | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:05.07 | 602 | 27,00 | 29.29 | 30.80 | 31.95 | 33.03 | ||||
9. | Suchański Przemysław SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:05.20 | 600 | 26,00 | 28.90 | 31.17 | 32.81 | 32.32 | ||||
10. | Zając Mateusz SR | 02 | SMS Racibórz | 2:05.27 | 599 | 25,00 | 29.08 | 31.40 | 32.12 | 32.67 | ||||
11. | Kuczak Adam SWR | 00 | SMS Wrocław | 2:05.86 | 591 | - | 28.92 | 31.83 | 32.57 | 32.54 | ||||
12. | Kulpa Michał SOL | 01 | SMS Olsztyn | 2:06.48 | 582 | 24,00 | 29.41 | 31.69 | 33.07 | 32.31 | ||||
13. | Gryz Dawid | 99 | SMS Szczecin | 2:06.91 | 576 | 23,00 | 29.27 | 32.33 | 33.19 | 32.12 | ||||
14. | Opolka Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:07.18 | 572 | - | 29.90 | 32.03 | 32.88 | 32.37 | ||||
15. | Szarpak Marcin SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:07.94 | 562 | - | 29.98 | 32.01 | 33.64 | 32.31 | ||||
16. | Milbrant Kacper SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:08.13 | 560 | - | 28.96 | 32.18 | 33.47 | 33.52 | ||||
17. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:08.86 | 550 | - | 29.74 | 32.60 | 33.57 | 32.95 | ||||
18. | Rój Jakub | 01 | SMS Szczecin | 2:08.94 | 549 | - | 29.85 | 32.87 | 33.28 | 32.94 | ||||
19. | Guścin Eryk | 01 | SMS Zielona Góra | 2:09.02 | 548 | 22,00 | 30.49 | 33.10 | 33.00 | 32.43 | ||||
20. | Nowiczkow Jakub SL | 01 | SMS Lublin | 2:09.06 | 548 | 21,00 | 30.07 | 32.52 | 33.67 | 32.80 | ||||
21. | Wiatr Wojciech S P | 01 | SMS Poznań | 2:09.07 | 548 | 20,00 | 30.86 | 33.10 | 33.09 | 32.02 | ||||
22. | Wiszniewski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:09.48 | 542 | 19,00 | 29.53 | 32.75 | 33.67 | 33.53 | ||||
23. | Zubik Jan SWwa | 03 | SMS Warszawa | 2:09.91 | 537 | 18,00 | 29.50 | 33.19 | 33.64 | 33.58 | ||||
24. | Wamka Mateusz SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:10.45 | 530 | 17,00 | 30.34 | 32.87 | 33.75 | 33.49 | ||||
25. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:11.12 | 522 | - | 30.89 | 33.44 | 33.60 | 33.19 | ||||
26. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Kraków | 2:11.46 | 518 | 16,00 | 30.45 | 33.12 | 34.09 | 33.80 | ||||
27. | Łukaszczyk Mateusz SL | 00 | SMS Lublin | 2:12.01 | 512 | - | 30.08 | 33.12 | 34.24 | 34.57 | ||||
28. | Moryl Wojciech SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:12.14 | 510 | - | 32.00 | 33.99 | 33.81 | 32.34 | ||||
29. | Jałtuszewski Jakub SR | 00 | SMS Racibórz | 2:12.27 | 509 | 15,00 | 30.48 | 34.29 | 33.68 | 33.82 | ||||
30. | Czerwiński Łukasz | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:12.64 | 505 | - | 30.28 | 33.69 | 34.42 | 34.25 | ||||
31. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Kraków | 2:13.79 | 492 | 14,00 | 31.57 | 34.17 | 33.92 | 34.13 | ||||
32. | Pazik Wojciech | 01 | SMS Kraków | 2:14.21 | 487 | - | 29.93 | 33.19 | 35.31 | 35.78 | ||||
33. | Michałowski Tomasz SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:14.86 | 480 | - | 31.58 | 33.58 | 34.50 | 35.20 | ||||
34. | Blachura Oskar SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:15.18 | 477 | - | 32.82 | 35.21 | 34.17 | 32.98 | ||||
35. | Coleman Alan | 03 | SMS Łódź | 2:15.87 | 469 | 13,00 | 31.49 | 34.57 | 35.00 | 34.81 | ||||
36. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Kraków | 2:16.12 | 467 | - | 30.96 | 34.10 | 35.40 | 35.66 | ||||
37. | Dobecki Mikołaj SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 2:16.46 | 463 | 12,00 | 31.44 | 33.91 | 35.34 | 35.77 | ||||
38. | Walerian Oskar SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 2:17.16 | 456 | - | 32.10 | 34.55 | 35.77 | 34.74 | ||||
39. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Kraków | 2:17.88 | 449 | - | 30.61 | 33.73 | 36.20 | 37.34 | ||||
40. | Szymanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:18.16 | 446 | 11,00 | 32.33 | 34.65 | 35.83 | 35.35 | ||||
41. | Wielgus Kacper S P | 01 | SMS Poznań | 2:18.17 | 446 | 10,00 | 31.98 | 34.14 | 35.83 | 36.22 | ||||
42. | Miodoński Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:18.61 | 442 | - | 32.63 | 36.42 | 35.76 | 33.80 | ||||
43. | Brączek Kacper SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:18.80 | 440 | - | 32.84 | 35.42 | 35.86 | 34.68 | ||||
44. | Smul Błażej | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 2:19.31 | 435 | 9,00 | 32.50 | 35.27 | 35.50 | 36.04 | ||||
45. | Dubiel Kornel | 01 | SMS Gdańsk | 2:21.60 | 415 | 8,00 | 32.35 | 34.97 | 36.85 | 37.43 | ||||
46. | Smolarek Mikołaj | 01 | SMS Warszawa | 2:24.49 | 390 | 7,00 | 33.60 | 36.80 | 37.94 | 36.15 | ||||
47. | Wykierski Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:25.67 | 381 | 6,00 | 33.30 | 37.36 | 38.56 | 36.45 | ||||
48. | Biskupski Kacper | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:26.02 | 378 | 5,00 | 34.27 | 38.56 | 37.89 | 35.30 | ||||
49. | Haba Jakub SOc | 01 | SMS Ostrowiec Św. | 2:26.23 | 376 | 4,00 | 33.54 | 36.28 | 38.02 | 38.39 | ||||
50. | Golik Leonard | 02 | SMS Kraków | 2:28.48 | 360 | - | 31.87 | 35.92 | 40.68 | 40.01 | ||||
51. | Fortuna Filip | 03 | SMS Kraków | 2:30.25 | 347 | - | 34.73 | 38.31 | 39.69 | 37.52 | ||||
52. | Jankowski Przemysław | 05 | SMS Gdańsk | 2:31.89 | 336 | 3,00 | 35.30 | 38.22 | 39.13 | 39.24 | ||||
53. | Okręt Oliwier SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:32.65 | 331 | - | 36.71 | 39.15 | 39.14 | 37.65 | ||||
DYSKW. | Wnuk Jakub S P | 01 | SMS Poznań | - | ||||||||||
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m (Czas: 18:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 1/12/2017 - 19:00 | Kobiet, 400m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Samuła Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 4:52.63 | 697 | 35,00 |
50m: 100m: | 30.27 1:05.33 | 30.27 35.06 | 150m: 200m: | 1:44.02 2:21.80 | 38.69 37.78 | 250m: 300m: | 3:01.86 3:43.16 | 40.06 41.30 | 350m: 400m: | 4:18.67 4:52.63 | 35.51 33.96 |
2. | Margula Weronika | 00 | SMS Szczecin | 4:55.78 | 675 | 33,00 |
50m: 100m: | 32.00 1:08.54 | 32.00 36.54 | 150m: 200m: | 1:45.21 2:21.49 | 36.67 36.28 | 250m: 300m: | 3:05.14 3:48.53 | 43.65 43.39 | 350m: 400m: | 4:22.55 4:55.78 | 34.02 33.23 |
3. | Guść Wiktoria | 04 | SMS Łódź | 4:56.46 | 670 | 32,00 |
50m: 100m: | 31.11 1:08.17 | 31.11 37.06 | 150m: 200m: | 1:47.58 2:25.64 | 39.41 38.06 | 250m: 300m: | 3:06.92 3:49.34 | 41.28 42.42 | 350m: 400m: | 4:23.70 4:56.46 | 34.36 32.76 |
4. | Prochownik Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 5:00.00 | 646 | 31,00 |
50m: 100m: | 31.34 1:07.17 | 31.34 35.83 | 150m: 200m: | 1:46.11 2:24.09 | 38.94 37.98 | 250m: 300m: | 3:06.82 3:50.86 | 42.73 44.04 | 350m: 400m: | 4:26.18 5:00.00 | 35.32 33.82 |
5. | Cynarska Weronika | 03 | SMS Warszawa | 5:00.02 | 646 | 30,00 |
50m: 100m: | 32.01 1:09.55 | 32.01 37.54 | 150m: 200m: | 1:48.48 2:26.69 | 38.93 38.21 | 250m: 300m: | 3:09.06 3:51.77 | 42.37 42.71 | 350m: 400m: | 4:26.49 5:00.02 | 34.72 33.53 |
6. | Banaczkowska Aleksandra SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 5:00.53 | 643 | 29,00 |
50m: 100m: | 33.45 1:10.97 | 33.45 37.52 | 150m: 200m: | 1:48.79 2:27.86 | 37.82 39.07 | 250m: 300m: | 3:07.71 3:49.05 | 39.85 41.34 | 350m: 400m: | 4:25.93 5:00.53 | 36.88 34.60 |
7. | Nowak Zuzanna SO | 02 | SMS Oświęcim | 5:02.11 | 633 | 28,00 |
50m: 100m: | 31.35 1:07.82 | 31.35 36.47 | 150m: 200m: | 1:45.87 2:24.07 | 38.05 38.20 | 250m: 300m: | 3:07.68 3:52.32 | 43.61 44.64 | 350m: 400m: | 4:28.14 5:02.11 | 35.82 33.97 |
8. | Wett Oliwia SOL | 01 | SMS Olsztyn | 5:03.94 | 622 | 27,00 |
50m: 100m: | 31.94 1:08.24 | 31.94 36.30 | 150m: 200m: | 1:47.59 2:25.60 | 39.35 38.01 | 250m: 300m: | 3:09.94 3:54.04 | 44.34 44.10 | 350m: 400m: | 4:29.88 5:03.94 | 35.84 34.06 |
9. | Smętek Wiktoria SR | 01 | SMS Racibórz | 5:04.27 | 620 | 26,00 |
50m: 100m: | 34.02 1:13.69 | 34.02 39.67 | 150m: 200m: | 1:51.96 2:29.79 | 38.27 37.83 | 250m: 300m: | 3:12.07 3:54.40 | 42.28 42.33 | 350m: 400m: | 4:30.38 5:04.27 | 35.98 33.89 |
10. | Piskorz Aleksandra SWR | 01 | SMS Wrocław | 5:05.13 | 614 | 25,00 |
50m: 100m: | 31.57 1:08.84 | 31.57 37.27 | 150m: 200m: | 1:48.04 2:26.73 | 39.20 38.69 | 250m: 300m: | 3:08.82 3:52.03 | 42.09 43.21 | 350m: 400m: | 4:30.03 5:05.13 | 38.00 35.10 |
11. | Groń Weronika | 03 | SMS Bydgoszcz | 5:05.52 | 612 | 24,00 |
50m: 100m: | 32.16 1:09.91 | 32.16 37.75 | 150m: 200m: | 1:48.78 2:27.34 | 38.87 38.56 | 250m: 300m: | 3:10.87 3:55.07 | 43.53 44.20 | 350m: 400m: | 4:31.32 5:05.52 | 36.25 34.20 |
12. | Cynarska Natalia | 03 | SMS Warszawa | 5:06.01 | 609 | 23,00 |
50m: 100m: | 32.52 1:10.24 | 32.52 37.72 | 150m: 200m: | 1:47.66 2:24.88 | 37.42 37.22 | 250m: 300m: | 3:09.12 3:54.31 | 44.24 45.19 | 350m: 400m: | 4:30.34 5:06.01 | 36.03 35.67 |
13. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 5:06.24 | 608 | - |
50m: 100m: | 32.28 1:08.87 | 32.28 36.59 | 150m: 200m: | 1:49.53 2:29.50 | 40.66 39.97 | 250m: 300m: | 3:12.46 3:57.01 | 42.96 44.55 | 350m: 400m: | 4:33.08 5:06.24 | 36.07 33.16 |
Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 5:06.24 | 608 | 22,00 |
50m: 100m: | 32.39 1:10.19 | 32.39 37.80 | 150m: 200m: | 1:50.16 2:28.80 | 39.97 38.64 | 250m: 300m: | 3:12.62 3:56.64 | 43.82 44.02 | 350m: 400m: | 4:32.70 5:06.24 | 36.06 33.54 |
15. | Kempa Anna | 01 | SMS Oświęcim | 5:08.69 | 593 | - |
50m: 100m: | 32.36 1:09.92 | 32.36 37.56 | 150m: 200m: | 1:51.15 2:30.08 | 41.23 38.93 | 250m: 300m: | 3:11.04 3:54.46 | 40.96 43.42 | 350m: 400m: | 4:32.19 5:08.69 | 37.73 36.50 |
16. | Prochownik Olimpia | 99 | SMS Lublin | 5:10.12 | 585 | 21,00 |
50m: 100m: | 31.34 1:07.98 | 31.34 36.64 | 150m: 200m: | 1:47.98 2:28.40 | 40.00 40.42 | 250m: 300m: | 3:11.53 3:55.70 | 43.13 44.17 | 350m: 400m: | 4:33.91 5:10.12 | 38.21 36.21 |
17. | Filipek Jagoda SWR | 99 | SMS Wrocław | 5:10.84 | 581 | 20,00 |
50m: 100m: | 31.90 1:08.94 | 31.90 37.04 | 150m: 200m: | 1:48.67 2:28.89 | 39.73 40.22 | 250m: 300m: | 3:13.73 3:58.72 | 44.84 44.99 | 350m: 400m: | 4:36.54 5:10.84 | 37.82 34.30 |
18. | Kocjan Victoria SR | 00 | SMS Racibórz | 5:11.81 | 576 | 19,00 |
50m: 100m: | 34.00 1:15.09 | 34.00 41.09 | 150m: 200m: | 1:57.16 2:38.48 | 42.07 41.32 | 250m: 300m: | 3:20.12 4:02.12 | 41.64 42.00 | 350m: 400m: | 4:37.89 5:11.81 | 35.77 33.92 |
19. | Badzian Natalia | 03 | SMS Warszawa | 5:12.11 | 574 | - |
50m: 100m: | 32.52 1:09.62 | 32.52 37.10 | 150m: 200m: | 1:51.18 2:31.32 | 41.56 40.14 | 250m: 300m: | 3:16.21 4:01.48 | 44.89 45.27 | 350m: 400m: | 4:37.82 5:12.11 | 36.34 34.29 |
20. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Kraków | 5:13.15 | 568 | 18,00 |
50m: 100m: | 33.41 1:11.51 | 33.41 38.10 | 150m: 200m: | 1:52.09 2:32.14 | 40.58 40.05 | 250m: 300m: | 3:17.15 4:02.64 | 45.01 45.49 | 350m: 400m: | 4:39.06 5:13.15 | 36.42 34.09 |
21. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 5:13.20 | 568 | 17,00 |
50m: 100m: | 33.28 1:13.20 | 33.28 39.92 | 150m: 200m: | 1:52.33 2:31.23 | 39.13 38.90 | 250m: 300m: | 3:16.15 4:00.81 | 44.92 44.66 | 350m: 400m: | 4:37.92 5:13.20 | 37.11 35.28 |
22. | Kulik Wiktoria SOL | 03 | SMS Olsztyn | 5:14.18 | 563 | 16,00 |
50m: 100m: | 32.97 1:10.96 | 32.97 37.99 | 150m: 200m: | 1:53.03 2:33.10 | 42.07 40.07 | 250m: 300m: | 3:17.60 4:02.70 | 44.50 45.10 | 350m: 400m: | 4:39.47 5:14.18 | 36.77 34.71 |
23. | Holak Marta SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 5:16.79 | 549 | 15,00 |
50m: 100m: | 32.28 1:10.13 | 32.28 37.85 | 150m: 200m: | 1:49.47 2:29.62 | 39.34 40.15 | 250m: 300m: | 3:16.00 4:02.38 | 46.38 46.38 | 350m: 400m: | 4:40.49 5:16.79 | 38.11 36.30 |
24. | Cygan Julia | 04 | SMS Bydgoszcz | 5:18.56 | 540 | - |
50m: 100m: | 34.79 1:15.37 | 34.79 40.58 | 150m: 200m: | 1:56.55 2:37.22 | 41.18 40.67 | 250m: 300m: | 3:20.33 4:04.86 | 43.11 44.53 | 350m: 400m: | 4:42.75 5:18.56 | 37.89 35.81 |
25. | Kurasińska Oliwia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 5:19.24 | 536 | 14,00 |
50m: 100m: | 34.52 1:14.02 | 34.52 39.50 | 150m: 200m: | 1:54.12 2:33.43 | 40.10 39.31 | 250m: 300m: | 3:19.11 4:04.60 | 45.68 45.49 | 350m: 400m: | 4:42.86 5:19.24 | 38.26 36.38 |
26. | Majewska Weronika SR | 01 | SMS Racibórz | 5:21.17 | 527 | - |
50m: 100m: | 33.74 1:12.77 | 33.74 39.03 | 150m: 200m: | 1:53.69 2:34.57 | 40.92 40.88 | 250m: 300m: | 3:21.39 4:08.16 | 46.82 46.77 | 350m: 400m: | 4:45.43 5:21.17 | 37.27 35.74 |
27. | Mosek Oliwia SR | 03 | SMS Racibórz | 5:21.20 | 527 | - |
50m: 100m: | 33.73 1:13.32 | 33.73 39.59 | 150m: 200m: | 1:56.63 2:38.20 | 43.31 41.57 | 250m: 300m: | 3:20.53 4:03.47 | 42.33 42.94 | 350m: 400m: | 4:43.38 5:21.20 | 39.91 37.82 |
28. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 5:22.52 | 520 | 13,00 |
50m: 100m: | 31.76 1:10.38 | 31.76 38.62 | 150m: 200m: | 1:53.17 2:34.75 | 42.79 41.58 | 250m: 300m: | 3:18.84 4:05.24 | 44.09 46.40 | 350m: 400m: | 4:44.86 5:22.52 | 39.62 37.66 |
29. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Kraków | 5:23.28 | 516 | - |
50m: 100m: | 33.35 1:13.40 | 33.35 40.05 | 150m: 200m: | 1:54.36 2:33.97 | 40.96 39.61 | 250m: 300m: | 3:20.67 4:08.05 | 46.70 47.38 | 350m: 400m: | 4:46.35 5:23.28 | 38.30 36.93 |
30. | Rygiel Oliwia SO | 02 | SMS Oświęcim | 5:26.07 | 503 | - |
50m: 100m: | 34.07 1:14.07 | 34.07 40.00 | 150m: 200m: | 1:56.34 2:36.36 | 42.27 40.02 | 250m: 300m: | 3:24.69 4:12.00 | 48.33 47.31 | 350m: 400m: | 4:49.88 5:26.07 | 37.88 36.19 |
31. | Bylińska Agnieszka | 02 | SMS Gdańsk | 5:26.95 | 499 | 12,00 |
50m: 100m: | 34.66 1:14.96 | 34.66 40.30 | 150m: 200m: | 1:56.21 2:36.75 | 41.25 40.54 | 250m: 300m: | 3:22.72 4:09.98 | 45.97 47.26 | 350m: 400m: | 4:49.28 5:26.95 | 39.30 37.67 |
32. | Kuropatwa Weronika | 01 | SMS Gdańsk | 5:27.56 | 496 | 11,00 |
50m: 100m: | 35.18 1:15.96 | 35.18 40.78 | 150m: 200m: | 1:55.85 2:34.99 | 39.89 39.14 | 250m: 300m: | 3:23.75 4:12.27 | 48.76 48.52 | 350m: 400m: | 4:50.52 5:27.56 | 38.25 37.04 |
33. | Karczmarzyk Anna SR | 02 | SMS Racibórz | 5:35.90 | 460 | - |
50m: 100m: | 34.01 1:13.81 | 34.01 39.80 | 150m: 200m: | 1:57.82 2:41.54 | 44.01 43.72 | 250m: 300m: | 3:27.46 4:14.53 | 45.92 47.07 | 350m: 400m: | 4:56.54 5:35.90 | 42.01 39.36 |
34. | Błajet Oliwia SP | 00 | SMS Poznań | 5:37.21 | 455 | 10,00 |
50m: 100m: | 35.39 1:17.21 | 35.39 41.82 | 150m: 200m: | 2:01.49 2:44.30 | 44.28 42.81 | 250m: 300m: | 3:33.66 4:22.46 | 49.36 48.80 | 350m: 400m: | 5:00.88 5:37.21 | 38.42 36.33 |
35. | Bednarz Oliwia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 6:01.93 | 368 | 9,00 |
50m: 100m: | 37.73 1:25.47 | 37.73 47.74 | 150m: 200m: | 2:14.01 3:00.28 | 48.54 46.27 | 250m: 300m: | 3:48.42 4:37.86 | 48.14 49.44 | 350m: 400m: | 5:20.86 6:01.93 | 43.00 41.07 |
NIE UK. | Baryła Julia | 00 | SMS Szczecin | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 1/12/2017 - 19:30 | Chłopców, 400m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | SMS Oświęcim | 4:18.85 | 753 | 35,00 |
50m: 100m: | 29.01 1:01.55 | 29.01 32.54 | 150m: 200m: | 1:34.18 2:07.00 | 32.63 32.82 | 250m: 300m: | 2:42.66 3:19.30 | 35.66 36.64 | 350m: 400m: | 3:49.41 4:18.85 | 30.11 29.44 |
2. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | SMS Wrocław | 4:19.57 | 746 | 33,00 |
50m: 100m: | 27.61 59.19 | 27.61 31.58 | 150m: 200m: | 1:32.63 2:04.69 | 33.44 32.06 | 250m: 300m: | 2:41.59 3:18.70 | 36.90 37.11 | 350m: 400m: | 3:49.26 4:19.57 | 30.56 30.31 |
3. | Kempa Mikołaj SO | 99 | SMS Oświęcim | 4:23.80 | 711 | 32,00 |
50m: 100m: | 28.03 1:00.12 | 28.03 32.09 | 150m: 200m: | 1:34.40 2:08.29 | 34.28 33.89 | 250m: 300m: | 2:45.42 3:23.05 | 37.13 37.63 | 350m: 400m: | 3:54.47 4:23.80 | 31.42 29.33 |
4. | Oller Krzysztof SL | 00 | SMS Lublin | 4:24.48 | 705 | 31,00 |
50m: 100m: | 27.98 59.54 | 27.98 31.56 | 150m: 200m: | 1:33.78 2:07.15 | 34.24 33.37 | 250m: 300m: | 2:46.11 3:24.56 | 38.96 38.45 | 350m: 400m: | 3:55.21 4:24.48 | 30.65 29.27 |
5. | Sacha Kamil SWR | 01 | SMS Wrocław | 4:25.60 | 697 | 30,00 |
50m: 100m: | 28.34 1:00.93 | 28.34 32.59 | 150m: 200m: | 1:35.51 2:09.67 | 34.58 34.16 | 250m: 300m: | 2:47.10 3:25.40 | 37.43 38.30 | 350m: 400m: | 3:56.20 4:25.60 | 30.80 29.40 |
6. | Dubas Mateusz SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:25.97 | 694 | - |
50m: 100m: | 28.05 1:00.41 | 28.05 32.36 | 150m: 200m: | 1:35.34 2:10.43 | 34.93 35.09 | 250m: 300m: | 2:46.48 3:23.67 | 36.05 37.19 | 350m: 400m: | 3:54.99 4:25.97 | 31.32 30.98 |
7. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | SMS Olsztyn | 4:26.80 | 687 | 29,00 |
50m: 100m: | 28.44 1:01.11 | 28.44 32.67 | 150m: 200m: | 1:35.51 2:09.67 | 34.40 34.16 | 250m: 300m: | 2:47.77 3:26.16 | 38.10 38.39 | 350m: 400m: | 3:56.10 4:26.80 | 29.94 30.70 |
8. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 4:27.67 | 681 | 28,00 |
50m: 100m: | 26.96 59.03 | 26.96 32.07 | 150m: 200m: | 1:33.01 2:06.09 | 33.98 33.08 | 250m: 300m: | 2:45.87 3:25.69 | 39.78 39.82 | 350m: 400m: | 3:56.75 4:27.67 | 31.06 30.92 |
9. | Łapot Radosław SR | 99 | SMS Racibórz | 4:28.65 | 673 | 27,00 |
50m: 100m: | 28.53 1:01.56 | 28.53 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.10 2:09.96 | 34.54 33.86 | 250m: 300m: | 2:49.02 3:28.59 | 39.06 39.57 | 350m: 400m: | 3:59.31 4:28.65 | 30.72 29.34 |
10. | Kłosiński Alan | 00 | SMS Łódź | 4:30.81 | 657 | 26,00 |
50m: 100m: | 28.19 1:01.29 | 28.19 33.10 | 150m: 200m: | 1:37.19 2:12.27 | 35.90 35.08 | 250m: 300m: | 2:49.38 3:26.40 | 37.11 37.02 | 350m: 400m: | 3:58.81 4:30.81 | 32.41 32.00 |
11. | Suchański Przemysław SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:31.40 | 653 | - |
50m: 100m: | 28.58 1:02.12 | 28.58 33.54 | 150m: 200m: | 1:36.33 2:08.91 | 34.21 32.58 | 250m: 300m: | 2:48.25 3:28.11 | 39.34 39.86 | 350m: 400m: | 4:00.41 4:31.40 | 32.30 30.99 |
12. | Winiatowski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 4:31.57 | 652 | 25,00 |
50m: 100m: | 27.70 59.67 | 27.70 31.97 | 150m: 200m: | 1:34.32 2:08.81 | 34.65 34.49 | 250m: 300m: | 2:47.56 3:27.59 | 38.75 40.03 | 350m: 400m: | 4:00.60 4:31.57 | 33.01 30.97 |
13. | Zaremba Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 4:31.71 | 651 | 24,00 |
50m: 100m: | 28.44 1:01.01 | 28.44 32.57 | 150m: 200m: | 1:36.52 2:11.54 | 35.51 35.02 | 250m: 300m: | 2:49.75 3:29.19 | 38.21 39.44 | 350m: 400m: | 4:01.18 4:31.71 | 31.99 30.53 |
14. | Mayerberg Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 4:33.40 | 639 | - |
50m: 100m: | 27.57 59.72 | 27.57 32.15 | 150m: 200m: | 1:36.20 2:11.42 | 36.48 35.22 | 250m: 300m: | 2:50.84 3:31.03 | 39.42 40.19 | 350m: 400m: | 4:02.60 4:33.40 | 31.57 30.80 |
15. | Barusiński Kordian | 01 | SMS Warszawa Bielany | 4:33.71 | 636 | 23,00 |
50m: 100m: | 27.79 59.89 | 27.79 32.10 | 150m: 200m: | 1:33.66 2:08.30 | 33.77 34.64 | 250m: 300m: | 2:46.99 3:27.10 | 38.69 40.11 | 350m: 400m: | 4:01.33 4:33.71 | 34.23 32.38 |
16. | Kiełczewski Amadeusz | 00 | SMS Szczecin | 4:34.06 | 634 | 22,00 |
50m: 100m: | 27.08 59.38 | 27.08 32.30 | 150m: 200m: | 1:33.74 2:08.18 | 34.36 34.44 | 250m: 300m: | 2:50.00 3:32.19 | 41.82 42.19 | 350m: 400m: | 4:04.35 4:34.06 | 32.16 29.71 |
17. | Kuczak Adam SWR | 00 | SMS Wrocław | 4:35.85 | 622 | - |
50m: 100m: | 30.10 1:04.18 | 30.10 34.08 | 150m: 200m: | 1:38.95 2:12.64 | 34.77 33.69 | 250m: 300m: | 2:52.43 3:33.10 | 39.79 40.67 | 350m: 400m: | 4:04.55 4:35.85 | 31.45 31.30 |
18. | Cukanow Michał | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 4:36.24 | 619 | 21,00 |
50m: 100m: | 28.24 1:00.95 | 28.24 32.71 | 150m: 200m: | 1:36.80 2:11.98 | 35.85 35.18 | 250m: 300m: | 2:53.42 3:34.08 | 41.44 40.66 | 350m: 400m: | 4:06.13 4:36.24 | 32.05 30.11 |
19. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | SMS Lublin | 4:37.56 | 610 | 20,00 |
50m: 100m: | 28.84 1:01.72 | 28.84 32.88 | 150m: 200m: | 1:37.63 2:12.88 | 35.91 35.25 | 250m: 300m: | 2:52.71 3:33.05 | 39.83 40.34 | 350m: 400m: | 4:06.10 4:37.56 | 33.05 31.46 |
20. | Walczysko Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 4:38.91 | 601 | - |
50m: 100m: | 29.43 1:03.57 | 29.43 34.14 | 150m: 200m: | 1:38.89 2:14.37 | 35.32 35.48 | 250m: 300m: | 2:54.01 3:34.52 | 39.64 40.51 | 350m: 400m: | 4:06.94 4:38.91 | 32.42 31.97 |
21. | Błaszczyk Kacper | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 4:40.71 | 590 | 19,00 |
50m: 100m: | 29.68 1:03.38 | 29.68 33.70 | 150m: 200m: | 1:41.26 2:18.43 | 37.88 37.17 | 250m: 300m: | 2:58.59 3:38.05 | 40.16 39.46 | 350m: 400m: | 4:10.84 4:40.71 | 32.79 29.87 |
22. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 4:40.79 | 589 | 18,00 |
50m: 100m: | 29.51 1:03.41 | 29.51 33.90 | 150m: 200m: | 1:39.32 2:14.80 | 35.91 35.48 | 250m: 300m: | 2:54.77 3:36.60 | 39.97 41.83 | 350m: 400m: | 4:09.77 4:40.79 | 33.17 31.02 |
23. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Kraków | 4:40.95 | 588 | 17,00 |
50m: 100m: | 27.93 1:01.37 | 27.93 33.44 | 150m: 200m: | 1:37.70 2:13.89 | 36.33 36.19 | 250m: 300m: | 2:53.75 3:34.63 | 39.86 40.88 | 350m: 400m: | 4:08.68 4:40.95 | 34.05 32.27 |
24. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 4:40.99 | 588 | 16,00 |
50m: 100m: | 27.10 59.46 | 27.10 32.36 | 150m: 200m: | 1:36.61 2:13.64 | 37.15 37.03 | 250m: 300m: | 2:52.86 3:33.37 | 39.22 40.51 | 350m: 400m: | 4:08.55 4:40.99 | 35.18 32.44 |
25. | Muc Filip SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:41.44 | 585 | - |
50m: 100m: | 29.74 1:04.66 | 29.74 34.92 | 150m: 200m: | 1:40.85 2:16.34 | 36.19 35.49 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:36.64 | 39.82 40.48 | 350m: 400m: | 4:09.82 4:41.44 | 33.18 31.62 |
26. | Jarosz Dawid | 99 | SMS Warszawa | 4:41.95 | 582 | 15,00 |
50m: 100m: | 28.40 1:01.14 | 28.40 32.74 | 150m: 200m: | 1:36.57 2:11.90 | 35.43 35.33 | 250m: 300m: | 2:53.00 3:35.08 | 41.10 42.08 | 350m: 400m: | 4:09.16 4:41.95 | 34.08 32.79 |
27. | Szczygieł David SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:42.23 | 580 | - |
50m: 100m: | 30.56 1:04.75 | 30.56 34.19 | 150m: 200m: | 1:40.06 2:15.21 | 35.31 35.15 | 250m: 300m: | 2:55.31 3:36.31 | 40.10 41.00 | 350m: 400m: | 4:10.02 4:42.23 | 33.71 32.21 |
28. | Bachlaj Dorian SR | 99 | SMS Racibórz | 4:43.66 | 572 | 14,00 |
50m: 100m: | 31.48 1:08.98 | 31.48 37.50 | 150m: 200m: | 1:47.28 2:24.13 | 38.30 36.85 | 250m: 300m: | 3:01.26 3:39.41 | 37.13 38.15 | 350m: 400m: | 4:12.10 4:43.66 | 32.69 31.56 |
29. | Woronko Kszysztof SOL | 02 | SMS Olsztyn | 4:43.77 | 571 | 13,00 |
50m: 100m: | 29.26 1:03.68 | 29.26 34.42 | 150m: 200m: | 1:39.18 2:14.84 | 35.50 35.66 | 250m: 300m: | 2:55.16 3:37.12 | 40.32 41.96 | 350m: 400m: | 4:10.95 4:43.77 | 33.83 32.82 |
30. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 4:44.52 | 567 | 12,00 |
50m: 100m: | 28.83 1:02.53 | 28.83 33.70 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:15.62 | 36.44 36.65 | 250m: 300m: | 2:54.54 3:35.94 | 38.92 41.40 | 350m: 400m: | 4:10.72 4:44.52 | 34.78 33.80 |
31. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:47.33 | 550 | 11,00 |
50m: 100m: | 29.97 1:04.82 | 29.97 34.85 | 150m: 200m: | 1:43.52 2:21.26 | 38.70 37.74 | 250m: 300m: | 3:00.76 3:41.53 | 39.50 40.77 | 350m: 400m: | 4:15.44 4:47.33 | 33.91 31.89 |
32. | Krupa Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:48.31 | 544 | - |
50m: 100m: | 31.01 1:05.84 | 31.01 34.83 | 150m: 200m: | 1:44.53 2:22.34 | 38.69 37.81 | 250m: 300m: | 3:02.05 3:42.12 | 39.71 40.07 | 350m: 400m: | 4:16.33 4:48.31 | 34.21 31.98 |
33. | Mencel Miłosz SR | 02 | SMS Racibórz | 4:50.04 | 535 | - |
50m: 100m: | 30.39 1:06.35 | 30.39 35.96 | 150m: 200m: | 1:44.88 2:21.82 | 38.53 36.94 | 250m: 300m: | 3:03.24 3:45.00 | 41.42 41.76 | 350m: 400m: | 4:18.37 4:50.04 | 33.37 31.67 |
34. | Bugała Krzysztof | 01 | SMS Szczecin | 4:50.45 | 533 | - |
50m: 100m: | 29.31 1:02.89 | 29.31 33.58 | 150m: 200m: | 1:41.32 2:18.45 | 38.43 37.13 | 250m: 300m: | 3:02.04 3:46.21 | 43.59 44.17 | 350m: 400m: | 4:19.09 4:50.45 | 32.88 31.36 |
35. | Solarski Antoni | 01 | SMS Poznań | 4:50.81 | 531 | 10,00 |
50m: 100m: | 30.30 1:05.06 | 30.30 34.76 | 150m: 200m: | 1:43.01 2:19.99 | 37.95 36.98 | 250m: 300m: | 2:59.65 3:40.85 | 39.66 41.20 | 350m: 400m: | 4:16.53 4:50.81 | 35.68 34.28 |
36. | Knyszyński Maciej | 02 | SMS Łódź | 4:51.81 | 525 | 9,00 |
50m: 100m: | 31.16 1:06.05 | 31.16 34.89 | 150m: 200m: | 1:45.09 2:23.80 | 39.04 38.71 | 250m: 300m: | 3:06.17 3:48.64 | 42.37 42.47 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:51.81 | 32.68 30.49 |
37. | Lewandowski Jakub SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:51.84 | 525 | - |
50m: 100m: | 30.78 1:06.38 | 30.78 35.60 | 150m: 200m: | 1:44.69 2:22.17 | 38.31 37.48 | 250m: 300m: | 3:05.09 3:48.31 | 42.92 43.22 | 350m: 400m: | 4:20.81 4:51.84 | 32.50 31.03 |
38. | Wilk Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:51.96 | 524 | 8,00 |
50m: 100m: | 31.24 1:07.29 | 31.24 36.05 | 150m: 200m: | 1:44.50 2:20.26 | 37.21 35.76 | 250m: 300m: | 3:03.73 3:48.26 | 43.47 44.53 | 350m: 400m: | 4:21.37 4:51.96 | 33.11 30.59 |
39. | Olek Jakub | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:52.07 | 524 | 7,00 |
50m: 100m: | 29.53 1:04.53 | 29.53 35.00 | 150m: 200m: | 1:43.30 2:21.78 | 38.77 38.48 | 250m: 300m: | 3:02.47 3:43.70 | 40.69 41.23 | 350m: 400m: | 4:18.41 4:52.07 | 34.71 33.66 |
40. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | SMS Oświęcim | 4:52.18 | 523 | - |
50m: 100m: | 29.50 1:04.85 | 29.50 35.35 | 150m: 200m: | 1:43.70 2:21.17 | 38.85 37.47 | 250m: 300m: | 3:03.16 3:45.08 | 41.99 41.92 | 350m: 400m: | 4:19.47 4:52.18 | 34.39 32.71 |
41. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | 4:52.44 | 522 | - |
50m: 100m: | 29.80 1:05.43 | 29.80 35.63 | 150m: 200m: | 1:43.32 2:20.80 | 37.89 37.48 | 250m: 300m: | 3:02.04 3:44.30 | 41.24 42.26 | 350m: 400m: | 4:18.71 4:52.44 | 34.41 33.73 |
42. | Grzemski Kamil SP | 01 | SMS Poznań | 4:56.59 | 500 | 6,00 |
50m: 100m: | 31.74 1:08.73 | 31.74 36.99 | 150m: 200m: | 1:47.17 2:23.50 | 38.44 36.33 | 250m: 300m: | 3:06.90 3:50.21 | 43.40 43.31 | 350m: 400m: | 4:23.88 4:56.59 | 33.67 32.71 |
43. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Kraków | 4:56.83 | 499 | - |
50m: 100m: | 30.07 1:05.12 | 30.07 35.05 | 150m: 200m: | 1:45.01 2:23.62 | 39.89 38.61 | 250m: 300m: | 3:05.02 3:46.85 | 41.40 41.83 | 350m: 400m: | 4:23.93 4:56.83 | 37.08 32.90 |
44. | Płatek Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:57.86 | 494 | - |
50m: 100m: | 32.13 1:09.42 | 32.13 37.29 | 150m: 200m: | 1:47.55 2:25.38 | 38.13 37.83 | 250m: 300m: | 3:07.18 3:50.13 | 41.80 42.95 | 350m: 400m: | 4:24.77 4:57.86 | 34.64 33.09 |
45. | Szydłowski Erwin SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:58.01 | 493 | - |
50m: 100m: | 31.41 1:07.49 | 31.41 36.08 | 150m: 200m: | 1:47.80 2:26.87 | 40.31 39.07 | 250m: 300m: | 3:07.70 3:48.72 | 40.83 41.02 | 350m: 400m: | 4:24.01 4:58.01 | 35.29 34.00 |
46. | Dubiel Kornel | 01 | SMS Gdańsk | 4:59.99 | 483 | 5,00 |
50m: 100m: | 30.49 1:07.82 | 30.49 37.33 | 150m: 200m: | 1:44.95 2:21.53 | 37.13 36.58 | 250m: 300m: | 3:03.10 3:47.95 | 41.57 44.85 | 350m: 400m: | 4:23.95 4:59.99 | 36.00 36.04 |
47. | Żurawski Marcel | 01 | SMS Gdańsk | 5:00.60 | 480 | 4,00 |
50m: 100m: | 31.55 1:09.50 | 31.55 37.95 | 150m: 200m: | 1:47.38 2:25.30 | 37.88 37.92 | 250m: 300m: | 3:07.32 3:49.88 | 42.02 42.56 | 350m: 400m: | 4:25.40 5:00.60 | 35.52 35.20 |
48. | Kesler Marcin SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 5:02.07 | 473 | 3,00 |
50m: 100m: | 31.99 1:09.17 | 31.99 37.18 | 150m: 200m: | 1:47.94 2:26.09 | 38.77 38.15 | 250m: 300m: | 3:09.56 3:52.74 | 43.47 43.18 | 350m: 400m: | 4:28.87 5:02.07 | 36.13 33.20 |
49. | Kapała Szymon SOL | 03 | SMS Olsztyn | 5:02.58 | 471 | - |
50m: 100m: | 32.31 1:09.69 | 32.31 37.38 | 150m: 200m: | 1:49.01 2:26.73 | 39.32 37.72 | 250m: 300m: | 3:09.51 3:53.21 | 42.78 43.70 | 350m: 400m: | 4:28.80 5:02.58 | 35.59 33.78 |
50. | Czajka Marcel | 02 | SMS Warszawa | 5:07.46 | 449 | 2,00 |
50m: 100m: | 30.96 1:08.95 | 30.96 37.99 | 150m: 200m: | 1:49.53 2:29.06 | 40.58 39.53 | 250m: 300m: | 3:12.09 3:55.88 | 43.03 43.79 | 350m: 400m: | 4:31.73 5:07.46 | 35.85 35.73 |
51. | Malinowski Paweł | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 5:15.68 | 415 | - |
50m: 100m: | 30.78 1:07.60 | 30.78 36.82 | 150m: 200m: | 1:49.99 2:31.47 | 42.39 41.48 | 250m: 300m: | 3:17.51 4:03.97 | 46.04 46.46 | 350m: 400m: | 4:41.21 5:15.68 | 37.24 34.47 |
DYSKW. | Doroba Michał SWR | 02 | SMS Wrocław | - | |||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 19:43) | |||||||||||
DYSKW. | Kamiński Dawid | 01 | SMS Szczecin | - | |||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 19:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 1/12/2017 - 20:09 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 8:16.01 | 761 | 70,00 |
Pisarek Justyna SO Klimek Marta SO Lewandowska Natalia SO Kołodziej Katarzyna SO | 00 03 01 00 | 29.54 28.79 28.65 27.83 | 31.61 32.01 31.68 30.89 | 32.29 32.30 32.41 31.65 | 31.95 31.42 32.79 30.20 | 2:05.39 2:04.52 2:05.53 2:00.57 |
2. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 8:18.70 | 748 | 66,00 |
Czarnecka Wiktoria SL Andrzejewska Kamila SL Rabiniak Zuzanna SL Samuła Wiktoria SL | 99 99 01 99 | +0,78 +0,41 +0,29 +0,47 | 29.07 28.86 28.31 27.96 | 31.79 31.29 32.28 31.00 | 32.30 31.53 32.60 32.26 | 33.06 32.17 31.56 32.66 | 2:06.22 2:03.85 2:04.75 2:03.88 |
3. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 8:23.97 | 725 | 64,00 |
Rogowska Katarzyna Fryckowska Natalia Górnicka Aleksandra Baryła Julia | 00 99 02 00 | +0,73 +0,27 +0,21 | 28.78 28.68 29.16 28.50 | 32.05 32.89 32.40 31.81 | 33.81 33.56 33.32 32.17 | 32.19 30.42 32.41 31.82 | 2:06.83 2:05.55 2:07.29 2:04.30 |
4. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 8:26.54 | 714 | 62,00 |
Skibczak Natalia Klonowska Julia Gotowska Weronika Woźniak Zofia | 00 00 00 01 | +0,62 +0,24 +0,42 +0,14 | 29.12 28.70 30.15 28.93 | 31.68 31.30 32.57 32.58 | 32.40 31.77 34.10 33.20 | 31.46 31.16 34.32 33.10 | 2:04.66 2:02.93 2:11.14 2:07.81 |
5. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 8:30.19 | 699 | 60,00 |
Paradowska Kinga SB Włodarczyk Agnieszka SB Rydyńska Marianna SB Dudek Aleksandra SB | 01 01 04 01 | +0,66 | 28.92 29.21 28.84 28.80 | 32.01 32.24 32.62 32.97 | 32.20 33.89 33.61 33.48 | 31.21 33.16 33.55 33.48 | 2:04.34 2:08.50 2:08.62 2:08.73 |
6. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 8:31.56 | 693 | 58,00 |
Kossakowska Dominika SWR Hellak Emilia SWR Traczyk Justyna SWR Zając-Więckowska Julia SWR | 01 03 04 01 | +0,57 +0,55 +0,49 +0,50 | 28.27 29.13 30.57 30.09 | 30.59 32.07 32.54 33.79 | 31.22 33.22 33.79 34.68 | 30.83 33.32 32.18 35.27 | 2:00.91 2:07.74 2:09.08 2:13.83 |
7. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 8:39.70 | 661 | 56,00 |
Dąbrowska Wiktoria Wróbel Julia SWwa Jasiorska Aleksandra SWwa Cynarska Weronika | 03 03 02 03 | +0,53 +0,20 +0,31 +0,43 | 30.21 29.63 29.65 29.45 | 32.42 33.25 32.74 32.74 | 33.70 34.05 34.50 33.92 | 33.53 32.97 34.27 32.67 | 2:09.86 2:09.90 2:11.16 2:08.78 |
8. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 8:39.94 | 660 | 54,00 |
Koluch Julia Kramer Aleksandra Frąckiewicz Martyna Łuczak Dominika | 00 02 03 02 | +0,80 +0,02 +0,20 | 29.32 28.83 31.33 29.25 | 32.00 32.89 34.97 33.01 | 32.93 33.83 35.07 33.97 | 31.94 32.80 34.36 33.44 | 2:06.19 2:08.35 2:15.73 2:09.67 |
9. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 8:41.18 | 655 | 52,00 |
Peciak Katarzyna Świstuń Julia Kowal Emilia SK Śmietana Karolina | 02 00 02 01 | +0,75 +0,30 +0,34 | 28.91 29.07 28.49 29.77 | 32.45 33.07 32.79 33.09 | 34.05 34.75 34.35 34.30 | 34.02 34.29 33.81 33.97 | 2:09.43 2:11.18 2:09.44 2:11.13 |
10. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 8:48.06 | 630 | 50,00 |
Iżycka Marta SR Maruszczyk Beata SR Zarembik Katarzyna SR Wygnał Maja SR | 00 00 02 03 | +0,64 +0,52 +0,57 +0,58 | 30.64 29.60 30.76 28.63 | 33.34 32.73 34.28 32.40 | 34.40 34.37 35.25 34.49 | 34.50 32.99 35.12 34.56 | 2:12.88 2:09.69 2:15.41 2:10.08 |
11. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 8:54.17 | 609 | 48,00 |
Łukaszewicz Emilia S P Kromolicka Wiktoria SP Kozanecka Katarzyna SP Błajet Oliwia SP | 01 00 01 00 | 29.83 30.08 29.70 31.07 | 33.37 33.92 33.27 34.27 | 34.95 36.43 34.66 35.13 | 33.21 35.83 34.24 34.21 | 2:11.36 2:16.26 2:11.87 2:14.68 |
12. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 8:54.30 | 608 | 46,00 |
Jaszczuk Ewa SOL Wett Oliwia SOL Zmierczak Natalia SOL Kulik Wiktoria SOL | 02 01 03 03 | 30.53 30.86 30.44 31.30 | 33.14 33.92 34.68 34.39 | 33.64 34.43 35.81 34.75 | 33.06 33.57 35.89 33.89 | 2:10.37 2:12.78 2:16.82 2:14.33 |
13. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 8:58.90 | 593 | 44,00 |
Szafrańska Julia SOc Banaczkowska Aleksandra SOc Przygoda Natalia SOc Kurasińska Oliwia SOc | 00 02 02 02 | +0,90 +0,51 +0,47 | 29.60 30.79 31.16 32.66 | 32.20 33.74 34.46 35.96 | 33.22 34.32 35.56 36.95 | 32.90 33.85 35.06 36.47 | 2:07.92 2:12.70 2:16.24 2:22.04 |
14. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 8:59.54 | 591 | 42,00 |
Piepiórka Martyna Kuropatwa Weronika Hebel Natalia Molenda Dominika | 03 01 05 03 | +0,86 +0,44 | 30.57 32.04 31.63 30.50 | 32.93 34.53 35.31 34.94 | 34.05 35.63 35.27 35.70 | 32.27 35.49 34.36 34.32 | 2:09.82 2:17.69 2:16.57 2:15.46 |
15. | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 9:00.54 | 588 | 40,00 |
Piękoś Natalia Szubska Oliwia Grzelczyk Natalia Guść Wiktoria | 02 03 02 04 | +0,59 +0,39 | 30.84 32.86 30.86 28.55 | 34.02 35.87 35.04 32.98 | 34.16 36.51 36.98 33.70 | 33.95 36.14 35.52 32.56 | 2:12.97 2:21.38 2:18.40 2:07.79 |
16. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 9:22.21 | 522 | 38,00 |
Czepulanis Alicja Van Doorne Natalia Grzegolec Weronika Miciak Agata | 02 02 02 02 | +0,29 +0,29 +0,45 | 31.38 31.63 32.26 29.30 | 34.71 36.44 36.94 33.14 | 35.93 39.73 39.07 34.56 | 35.24 40.11 38.26 33.51 | 2:17.26 2:27.91 2:26.53 2:10.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 1/12/2017 - 20:29 | Chłopców, 4 x 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 7:22.28 | 791 | 70,00 |
Piotrowski Kacper Jemielita Oskar Butkiewicz Cezary Piszczorowicz Bartosz | 01 01 00 99 | +0,76 +0,38 +0,33 +0,30 | 25.19 25.39 25.36 24.87 | 27.74 29.15 27.65 27.84 | 27.68 28.58 28.86 28.11 | 28.41 28.71 29.67 29.07 | 1:49.02 1:51.83 1:51.54 1:49.89 |
2. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 7:25.03 | 776 | 66,00 |
Dutkowiak Wojciech SWR Kiszczak Jakub SWR Dąbrowski Patryk SWR Jaworski Szymon SWR | 00 00 00 01 | +0,74 +0,47 +0,34 +0,39 | 25.81 24.94 25.82 25.07 | 27.89 28.21 28.71 27.97 | 28.13 29.51 29.92 28.69 | 27.96 28.93 28.95 28.52 | 1:49.79 1:51.59 1:53.40 1:50.25 |
3. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 7:29.98 | 751 | 64,00 |
Domański Gracjan Gębka Olaf Kiełczewski Amadeusz Kędzia Wiktor | 00 00 00 00 | +0,58 | 25.12 25.23 25.81 25.70 | 28.25 29.03 28.95 28.74 | 28.49 29.70 29.95 30.08 | 27.81 28.62 28.86 29.64 | 1:49.67 1:52.58 1:53.57 1:54.16 |
4. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 7:33.52 | 733 | 62,00 |
Goraj Marcin SK Majerski Jakub Kolanowski Wiktor Krzykała Emil SK | 01 00 99 01 | +0,69 +0,01 +0,44 +0,48 | 24.95 25.23 26.12 25.92 | 27.75 28.83 28.50 28.49 | 29.57 29.37 30.24 29.47 | 30.15 28.49 30.74 29.70 | 1:52.42 1:51.92 1:55.60 1:53.58 |
5. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 7:33.96 | 731 | 60,00 |
Krulikowski Maciej SO Goleniec Kamil SO Drozd Tymoteusz SO Blachura Patryk SO | 99 99 99 99 | +0,69 +0,17 +0,44 +0,19 | 26.24 25.95 25.98 24.30 | 28.66 29.05 28.77 28.48 | 28.85 29.85 29.74 29.57 | 28.88 29.68 30.19 29.77 | 1:52.63 1:54.53 1:54.68 1:52.12 |
6. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 7:38.81 | 708 | 58,00 |
Dejneżenko Daniel Komosa Maciej Zubik Stanisław Jarosz Dawid | 00 99 01 99 | +0,68 +0,38 +0,12 +0,63 | 26.31 26.64 26.45 26.27 | 28.45 29.59 28.90 28.82 | 28.59 30.11 30.10 30.26 | 28.54 29.60 29.91 30.27 | 1:51.89 1:55.94 1:55.36 1:55.62 |
7. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 7:39.21 | 706 | 56,00 |
Mościcki Jakub SOL Kalkowski Dawid SOL Sadłowski Piotr SOL Koziejko Bartłomiej SOL | 01 00 00 00 | 26.25 25.83 25.49 26.44 | 28.41 29.35 28.22 29.58 | 29.21 31.15 29.39 30.84 | 29.23 30.68 28.83 30.31 | 1:53.10 1:57.01 1:51.93 1:57.17 |
8. | SMS Aleksandrów Ł. 1 | SMS Aleksandrów Ł. | 7:46.72 | 673 | 54,00 |
Cukanow Michał Smul Błażej Kaźmierczak Kamil Cierpikowski Robert | 99 99 99 00 | +0,54 +0,30 +0,38 +0,04 | 26.74 25.97 25.72 27.25 | 28.75 29.30 28.92 30.98 | 28.68 30.93 29.64 32.25 | 27.73 31.40 30.35 32.11 | 1:51.90 1:57.60 1:54.63 2:02.59 |
9. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 7:47.11 | 671 | 52,00 |
Mencel Miłosz SR Łapot Radosław SR Czyżak Arkadiusz SR Lesik Jarosław SR | 02 99 99 02 | +1,13 | 26.42 25.71 26.50 25.02 | 29.12 29.09 29.71 28.85 | 29.86 30.42 31.77 31.53 | 29.37 29.75 31.53 32.46 | 1:54.77 1:54.97 1:59.51 1:57.86 |
10. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 7:48.11 | 667 | 50,00 |
Bryła Kamil SL Chałat Stanisław SL Małyska Bartosz SL Chodulski Jakub Sl | 99 99 99 00 | +0,71 +0,24 +0,35 +0,01 | 26.38 27.29 26.33 27.26 | 29.02 30.28 29.70 30.09 | 29.31 30.49 31.33 30.72 | 28.43 30.24 30.92 30.32 | 1:53.14 1:58.30 1:58.28 1:58.39 |
11. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 7:53.91 | 642 | 48,00 |
Miciul Michał Gotszling Dawid Beberok Filip Woźny Wiktor | 00 01 00 01 | 26.32 25.36 26.78 26.85 | 28.80 28.95 31.98 30.65 | 29.53 30.99 32.55 31.86 | 29.50 31.66 31.33 30.80 | 1:54.15 1:56.96 2:02.64 2:00.16 |
12. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 7:55.47 | 636 | 46,00 |
Wałcerz Mateusz Chyczewski Oliwer Kulczycki Patryk Szczepanowski Jakub | 00 00 01 02 | 27.05 26.96 27.04 28.09 | 30.11 30.93 30.72 31.08 | 30.84 31.33 31.49 30.39 | 29.10 29.81 31.00 29.53 | 1:57.10 1:59.03 2:00.25 1:59.09 |
13. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 7:58.03 | 626 | 44,00 |
Matuszewski Krzysztof Dembski Patryk SB Muszyński Jakub SB Winiatowski Patryk SB | 04 99 01 99 | +0,81 +0,45 +0,46 +0,32 | 28.28 26.90 26.81 26.35 | 30.41 29.63 30.45 30.14 | 31.83 31.76 32.09 30.71 | 31.09 31.47 32.04 28.07 | 2:01.61 1:59.76 2:01.39 1:55.27 |
14. | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 8:01.64 | 612 | 42,00 |
Purtak Wiktor Malinowski Wojciech Lik Kacper Kłosiński Alan | 02 03 02 00 | +0,74 +0,35 +0,29 +0,42 | 26.87 28.60 27.97 26.14 | 30.04 31.49 30.92 29.89 | 30.95 32.64 31.55 30.14 | 31.18 31.65 31.39 30.22 | 1:59.04 2:04.38 2:01.83 1:56.39 |
15. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 8:04.67 | 601 | 40,00 |
Wiatr Wojciech S P Ratajczak Mateusz S P Wytyk Marcel S P Solarski Antoni | 01 01 01 01 | +0,80 +0,52 +0,49 +0,36 | 27.29 27.79 26.52 28.42 | 29.66 30.88 31.52 31.29 | 30.10 31.57 34.14 31.23 | 29.11 30.77 33.66 30.72 | 1:56.16 2:01.01 2:05.84 2:01.66 |
16. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 8:05.75 | 597 | 38,00 |
Rogoziński Mateusz SOc Wilk Jakub SOc Stefański Patryk SOc Haba Jakub SOc | 99 02 03 01 | +0,72 +0,60 +0,45 +0,69 | 26.86 28.05 27.02 28.92 | 28.95 30.75 31.60 32.38 | 30.21 31.20 32.71 33.10 | 30.77 30.04 31.61 31.58 | 1:56.79 2:00.04 2:02.94 2:05.98 |
17. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 8:49.88 | 460 | 36,00 |
Bielawa Dominik Marzec Milan Krajewski Patryk Żurawski Marcel | 02 03 02 01 | +0,71 +0,39 +0,58 +0,60 | 27.82 28.71 29.52 32.07 | 31.17 32.94 34.34 35.84 | 32.51 34.31 35.67 36.86 | 32.32 34.09 34.29 37.42 | 2:03.82 2:10.05 2:13.82 2:22.19 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |