Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 1 - 2/12/2017 |
2 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK II | 2/12/2017 - 8:30 |
Konkurencja 15 2/12/2017 - 8:30 | Kobiet, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | SMS Szczecin | 27.60 | 689 | 35,00 | ||||
2. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 27.72 | 680 | 33,00 | ||||
3. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 28.31 | 638 | 32,00 | ||||
4. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 28.47 | 627 | 31,00 | ||||
5. | Klonowska Julia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 28.51 | 625 | 30,00 | ||||
6. | Rogowska Katarzyna | 00 | SMS Szczecin | 28.79 | 607 | 29,00 | ||||
7. | Romanowska Patrycja | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 28.92 | 599 | 28,00 | ||||
8. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Kraków | 28.94 | 597 | 27,00 | ||||
9. | Gancarz Karolina | 01 | SMS Lublin | 28.99 | 594 | 26,00 | ||||
10. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Kraków | 29.00 | 594 | 25,00 | ||||
11. | Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 29.06 | 590 | 24,00 | ||||
12. | Gus Julia SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 29.11 | 587 | 23,00 | ||||
13. | Redner Sandra SL | 99 | SMS Lublin | 29.21 | 581 | - | ||||
14. | Adamiec Dominika SO | 99 | SMS Oświęcim | 29.27 | 577 | 22,00 | ||||
15. | Szkurat Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 29.39 | 570 | - | ||||
16. | Durczyńska Katarzyna | 99 | SMS Kraków | 29.44 | 567 | - | ||||
17. | Nowak Zuzanna SO | 02 | SMS Oświęcim | 29.45 | 567 | - | ||||
18. | Wróbel Julia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 29.53 | 562 | 21,00 | ||||
19. | Raczewska Emilia SOL | 02 | SMS Olsztyn | 29.54 | 562 | 20,00 | ||||
20. | Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 29.65 | 555 | - | ||||
21. | Kamieniarz Weronika | 99 | SMS Wrocław | 29.79 | 548 | 19,00 | ||||
22. | Dudek Aleksandra SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 29.86 | 544 | 18,00 | ||||
23. | Buszka Kornelia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 29.94 | 539 | 17,00 | ||||
24. | Zając-Więckowska Julia SWR | 01 | SMS Wrocław | 30.00 | 536 | 16,00 | ||||
25. | Filipek Jagoda SWR | 99 | SMS Wrocław | 30.10 | 531 | - | ||||
26. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 30.16 | 528 | - | ||||
27. | Tomkowicz Wiktoria SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 30.17 | 527 | - | ||||
28. | Błaszkiewicz Wiktoria SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 30.27 | 522 | 15,00 | ||||
29. | Kruszniewska Kinga | 99 | SMS Kraków | 30.28 | 521 | - | ||||
30. | Bielewicz Joanna SP | 00 | SMS Poznań | 30.29 | 521 | 14,00 | ||||
31. | Karczmarzyk Anna SR | 02 | SMS Racibórz | 30.30 | 520 | 13,00 | ||||
32. | Wróbel Julia | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 30.33 | 519 | 12,00 | ||||
33. | Chodyna Kinga SOL | 00 | SMS Olsztyn | 30.38 | 516 | 11,00 | ||||
34. | Hebel Natalia | 05 | SMS Gdańsk | 30.40 | 515 | 10,00 | ||||
35. | Hojoł Agata | 01 | SMS Kraków | 30.42 | 514 | - | ||||
36. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 30.43 | 514 | - | ||||
37. | Badzian Natalia | 03 | SMS Warszawa | 30.47 | 512 | - | ||||
38. | Gajdzińska Amelia | 02 | SMS Bydgoszcz | 31.05 | 484 | - | ||||
39. | Malinowska Zuzanna | 00 | SMS Wrocław | 31.10 | 481 | - | ||||
40. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 31.18 | 478 | 9,00 | ||||
41. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | SMS Wrocław | 31.28 | 473 | - | ||||
42. | Śliwa Maja SR | 01 | SMS Racibórz | 31.44 | 466 | 8,00 | ||||
Holak Marta SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 31.44 | 466 | - | |||||
44. | Turko Daria SR | 99 | SMS Racibórz | 31.45 | 465 | - | ||||
45. | Migdał Maria | 01 | SMS Gdańsk | 31.49 | 464 | 7,00 | ||||
46. | Wesołowska Agata | 01 | SMS Lublin | 31.70 | 454 | - | ||||
47. | Pyrlik Paulina SO | 99 | SMS Oświęcim | 31.73 | 453 | - | ||||
48. | Basista Barbara | 04 | SMS Kraków | 31.80 | 450 | - | ||||
49. | Bluge Angelika S P | 00 | SMS Poznań | 31.82 | 449 | 6,00 | ||||
50. | Blachura Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 31.83 | 449 | - | ||||
51. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | SMS Oświęcim | 32.12 | 437 | - | ||||
52. | Borowska Agnieszka | 00 | SMS Warszawa | 32.22 | 433 | - | ||||
53. | Rygiel Oliwia SO | 02 | SMS Oświęcim | 32.23 | 432 | - | ||||
54. | Przygoda Natalia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 32.61 | 417 | 5,00 | ||||
55. | Marszałek Magdalena | 01 | SMS Szczecin | 32.68 | 415 | - | ||||
56. | Gabor Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 32.82 | 409 | - | ||||
57. | Van Doorne Natalia | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 33.75 | 376 | 4,00 | ||||
58. | Szubska Oliwia | 03 | SMS Łódź | 34.36 | 357 | 3,00 | ||||
59. | Marciniak Hanna | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 41.23 | 206 | 2,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2/12/2017 - 8:40 | Chłopców, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Kaźmierczak Kamil | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 24.41 | 712 | 35,00 | ||||
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | SMS Warszawa Bielany | 24.57 | 698 | 33,00 | ||||
3. | Mitrus Paweł | 00 | SMS Warszawa Bielany | 24.58 | 697 | 32,00 | ||||
4. | Blachura Patryk SO | 99 | SMS Oświęcim | 24.65 | 691 | 31,00 | ||||
5. | Majerski Jakub | 00 | SMS Kraków | 24.74 | 684 | 30,00 | ||||
6. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Kraków | 24.90 | 671 | 29,00 | ||||
7. | Dziedzic Dawid SR | 99 | SMS Racibórz | 24.91 | 670 | 28,00 | ||||
8. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | SMS Olsztyn | 25.01 | 662 | 27,00 | ||||
9. | Gębka Olaf | 00 | SMS Szczecin | 25.16 | 650 | 26,00 | ||||
10. | Smoliński Paweł SR | 01 | SMS Racibórz | 25.20 | 647 | 25,00 | ||||
11. | Miciul Michał | 00 | SMS Zielona Góra | 25.22 | 645 | 24,00 | ||||
12. | Dejneżenko Daniel | 00 | SMS Warszawa | 25.25 | 643 | 23,00 | ||||
13. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | SMS Wrocław | 25.34 | 636 | 22,00 | ||||
14. | Butkiewicz Cezary | 00 | SMS Warszawa Bielany | 25.36 | 635 | - | ||||
15. | Rębacz Maciej | 00 | SMS Warszawa Bielany | 25.40 | 632 | - | ||||
16. | Goleniec Kamil SO | 99 | SMS Oświęcim | 25.42 | 630 | 21,00 | ||||
17. | Domański Gracjan | 00 | SMS Szczecin | 25.45 | 628 | 20,00 | ||||
18. | Smul Błażej | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 25.53 | 622 | 19,00 | ||||
19. | Czaja Przemysław | 01 | SMS Kraków | 25.60 | 617 | - | ||||
20. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 25.61 | 616 | - | ||||
21. | Zhuravel Nazar SWR | 03 | SMS Wrocław | 25.64 | 614 | 18,00 | ||||
22. | Czyżak Arkadiusz SR | 99 | SMS Racibórz | 25.76 | 606 | - | ||||
23. | Bednarczyk Aleksander | 00 | SMS Warszawa | 25.79 | 603 | 17,00 | ||||
24. | Wałcerz Mateusz | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 25.82 | 601 | 16,00 | ||||
25. | Sordyl Mateusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 25.95 | 592 | - | ||||
26. | Nowotny Dawid | 01 | SMS Warszawa Bielany | 26.08 | 584 | - | ||||
27. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | SMS Warszawa | 26.10 | 582 | - | ||||
28. | Krutowicz Bartłomiej SWwa | 02 | SMS Warszawa | 26.20 | 576 | - | ||||
29. | Borsuk Łukasz SL | 01 | SMS Lublin | 26.34 | 566 | 15,00 | ||||
30. | Oller Krzysztof SL | 00 | SMS Lublin | 26.44 | 560 | 14,00 | ||||
31. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | SMS Wrocław | 26.45 | 559 | - | ||||
32. | Dereziński Szymon SWwa | 01 | SMS Warszawa | 26.46 | 559 | - | ||||
33. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 26.50 | 556 | - | ||||
34. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 26.64 | 547 | - | ||||
35. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | 26.70 | 544 | - | ||||
36. | Chyczewski Oliwer | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 26.71 | 543 | 13,00 | ||||
37. | Lipiński Szymon SOL | 01 | SMS Olsztyn | 26.74 | 541 | 12,00 | ||||
38. | Kupracz Szymon S P | 01 | SMS Poznań | 26.76 | 540 | 11,00 | ||||
Marciów Jakub SWR | 01 | SMS Wrocław | 26.76 | 540 | - | |||||
40. | Pacławski Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 26.78 | 539 | - | ||||
41. | Major Daniel SO | 01 | SMS Oświęcim | 26.87 | 534 | - | ||||
42. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | 26.92 | 531 | - | ||||
43. | Milczarczyk Piotr SWR | 01 | SMS Wrocław | 27.09 | 521 | - | ||||
44. | Kwaśny Jakub SO | 01 | SMS Oświęcim | 27.13 | 518 | - | ||||
45. | Słojewski Adam | 01 | SMS Poznań | 27.14 | 518 | 10,00 | ||||
46. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 27.18 | 515 | - | ||||
47. | Aleksander Jakub | 02 | SMS Szczecin | 27.20 | 514 | - | ||||
48. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 27.28 | 510 | 9,00 | ||||
49. | Zając Mateusz SR | 02 | SMS Racibórz | 27.29 | 509 | - | ||||
Chodulski Jakub Sl | 00 | SMS Lublin | 27.29 | 509 | - | |||||
51. | Purtak Wiktor | 02 | SMS Łódź | 27.30 | 509 | 8,00 | ||||
52. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Gdańsk | 27.43 | 501 | 7,00 | ||||
Dembski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 27.43 | 501 | 7,00 | |||||
54. | Wlazłowski Kamil | 03 | SMS Warszawa | 27.53 | 496 | - | ||||
55. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | SMS Oświęcim | 27.62 | 491 | - | ||||
56. | Naleźnik Jakub | 01 | SMS Szczecin | 27.67 | 489 | - | ||||
57. | Kraszewski Daniel | 01 | SMS Warszawa | 27.69 | 487 | - | ||||
58. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Kraków | 27.71 | 486 | - | ||||
59. | Moryl Wojciech SO | 02 | SMS Oświęcim | 27.73 | 485 | - | ||||
60. | Augustyn Jan | 02 | SMS Kraków | 27.74 | 485 | - | ||||
61. | Szczygieł David SO | 02 | SMS Oświęcim | 27.96 | 473 | - | ||||
62. | Syska Kacper | 02 | SMS Łódź | 27.99 | 472 | 5,00 | ||||
63. | Wesołowski Jacek | 01 | SMS Lublin | 28.01 | 471 | - | ||||
64. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Kraków | 28.02 | 470 | - | ||||
65. | Kwasowski Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 28.05 | 469 | 4,00 | ||||
66. | Łochinski Jan | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 28.35 | 454 | - | ||||
67. | Malarz Marcin SO | 03 | SMS Oświęcim | 28.59 | 443 | - | ||||
68. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Kraków | 28.68 | 439 | - | ||||
69. | Zalewski Sebastian SO | 03 | SMS Oświęcim | 28.82 | 432 | - | ||||
70. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Kraków | 28.94 | 427 | - | ||||
71. | Grzemski Kamil SP | 01 | SMS Poznań | 29.04 | 423 | - | ||||
72. | Miziak Adam | 01 | SMS Warszawa | 29.13 | 419 | - | ||||
73. | Więzik Jan SO | 03 | SMS Oświęcim | 29.24 | 414 | - | ||||
74. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | SMS Oświęcim | 29.29 | 412 | - | ||||
75. | Górski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 29.53 | 402 | - | ||||
76. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Kraków | 29.54 | 401 | - | ||||
77. | Kapała Szymon SOL | 03 | SMS Olsztyn | 30.46 | 366 | - | ||||
78. | Para Mikołaj SO | 03 | SMS Oświęcim | 30.67 | 359 | - | ||||
79. | Skrzypek Jan | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 31.07 | 345 | - | ||||
80. | Walczyk Dominik SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 31.34 | 336 | 3,00 | ||||
81. | Hebel Maciej | 05 | SMS Gdańsk | 31.80 | 322 | 2,00 | ||||
82. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | SMS Oświęcim | 33.86 | 266 | - | ||||
83. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | SMS Oświęcim | 35.73 | 227 | - | ||||
84. | Boba Arkadiusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 37.08 | 203 | - | ||||
85. | Ryszka Kacper SO | 04 | SMS Oświęcim | 40.10 | 160 | - | ||||
86. | Kołodziejczyk Eryk SO | 04 | SMS Oświęcim | 40.28 | 158 | - | ||||
87. | Ryszka Jakub SO | 04 | SMS Oświęcim | 41.67 | 143 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2/12/2017 - 8:54 | Kobiet, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Koluch Julia | 00 | SMS Zielona Góra | 28.99 | 694 | 35,00 | ||||
2. | Smyłek Karolina SL | 00 | SMS Lublin | 29.40 | 665 | 33,00 | ||||
3. | Gus Julia SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 29.57 | 654 | 32,00 | ||||
4. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Kraków | 29.70 | 645 | 31,00 | ||||
5. | Bilińska Dominika SO | 00 | SMS Oświęcim | 30.19 | 614 | 30,00 | ||||
6. | Dudek Aleksandra SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 30.30 | 608 | 29,00 | ||||
7. | Gancarz Karolina | 01 | SMS Lublin | 30.49 | 596 | 28,00 | ||||
8. | Romanowska Patrycja | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 30.50 | 596 | 27,00 | ||||
9. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa | 30.53 | 594 | 26,00 | ||||
10. | Kaczanowska Maria | 01 | SMS Gdańsk | 30.56 | 592 | 25,00 | ||||
11. | Dekoninck Laura SWwa | 02 | SMS Warszawa | 30.63 | 588 | 24,00 | ||||
12. | Traczyk Justyna SWR | 04 | SMS Wrocław | 30.71 | 584 | 23,00 | ||||
13. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 30.87 | 574 | 22,00 | ||||
14. | Borys Anna | 00 | SMS Warszawa | 30.90 | 573 | - | ||||
15. | Modrzejewska Magdalena SR | 02 | SMS Racibórz | 30.94 | 571 | 21,00 | ||||
16. | Lewandowska Natalia SO | 01 | SMS Oświęcim | 31.02 | 566 | 20,00 | ||||
17. | Świstuń Julia | 00 | SMS Kraków | 31.08 | 563 | 19,00 | ||||
18. | Adamiec Dominika SO | 99 | SMS Oświęcim | 31.17 | 558 | - | ||||
19. | Śliwa Maja SR | 01 | SMS Racibórz | 31.21 | 556 | 18,00 | ||||
20. | Brzozowska Marta SWR | 00 | SMS Wrocław | 31.22 | 555 | 17,00 | ||||
21. | Gładkojć Marta SOL | 02 | SMS Olsztyn | 31.23 | 555 | 16,00 | ||||
22. | Król Wiktoria | 02 | SMS Kraków | 31.27 | 553 | - | ||||
23. | Kosińska Dominika SO | 01 | SMS Oświęcim | 31.28 | 552 | - | ||||
24. | Lisowska Wiktoria SOL | 00 | SMS Olsztyn | 31.29 | 552 | 15,00 | ||||
25. | Zawisza Alina SO | 00 | SMS Oświęcim | 31.43 | 544 | - | ||||
26. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | SMS Oświęcim | 31.49 | 541 | - | ||||
Kuropatwa Weronika | 01 | SMS Gdańsk | 31.49 | 541 | 14,00 | |||||
28. | Skibczak Natalia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 31.57 | 537 | 13,00 | ||||
29. | Gajdzińska Amelia | 02 | SMS Bydgoszcz | 31.58 | 537 | - | ||||
30. | Łukaszewicz Emilia S P | 01 | SMS Poznań | 31.83 | 524 | 12,00 | ||||
31. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 31.85 | 523 | - | ||||
32. | Grzelczyk Natalia | 02 | SMS Łódź | 31.99 | 516 | 11,00 | ||||
33. | Migdał Maria | 01 | SMS Gdańsk | 32.27 | 503 | - | ||||
34. | Gondek Wiktoria | 01 | SMS Lublin | 32.33 | 500 | - | ||||
Rogalka Joanna | 02 | SMS Poznań | 32.33 | 500 | 10,00 | |||||
36. | Turko Daria SR | 99 | SMS Racibórz | 32.38 | 498 | - | ||||
37. | Skowron Maja | 02 | SMS Szczecin | 32.40 | 497 | 9,00 | ||||
38. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 32.67 | 485 | 8,00 | ||||
39. | Kromolicka Wiktoria SP | 00 | SMS Poznań | 32.70 | 483 | - | ||||
40. | Gąsowska Martyna SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 32.72 | 482 | - | ||||
41. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Kraków | 32.85 | 477 | - | ||||
42. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 32.87 | 476 | - | ||||
43. | Krawczyk Nikola SO | 03 | SMS Oświęcim | 32.96 | 472 | - | ||||
44. | Petrykowska Adrianna SOc | 05 | SMS Ostrowiec Św. | 33.22 | 461 | 7,00 | ||||
45. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 33.33 | 456 | - | ||||
46. | Zmierczak Natalia SOL | 03 | SMS Olsztyn | 33.64 | 444 | - | ||||
47. | Falfus Julia SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 34.06 | 428 | 6,00 | ||||
48. | Kostkiewicz Gabriela | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 34.19 | 423 | 5,00 | ||||
49. | Grzegolec Weronika | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 34.83 | 400 | 4,00 | ||||
50. | Matyja Emilia SO | 04 | SMS Oświęcim | 39.33 | 278 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2/12/2017 - 9:04 | Chłopców, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Stokowski Kacper | 99 | SMS Warszawa Bielany | 25.25 | 681 | 35,00 | ||||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | SMS Warszawa Bielany | 25.43 | 667 | 33,00 | ||||
3. | Majerski Jakub | 00 | SMS Kraków | 25.48 | 663 | 32,00 | ||||
4. | Mościcki Jakub SOL | 01 | SMS Olsztyn | 25.68 | 647 | 31,00 | ||||
5. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | SMS Wrocław | 25.76 | 641 | 30,00 | ||||
6. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Kraków | 26.13 | 614 | 29,00 | ||||
7. | Blachura Patryk SO | 99 | SMS Oświęcim | 26.19 | 610 | 28,00 | ||||
8. | Miciul Michał | 00 | SMS Zielona Góra | 26.30 | 603 | 27,00 | ||||
9. | Milbrant Kacper SO | 01 | SMS Oświęcim | 26.44 | 593 | 26,00 | ||||
10. | Kaźmierczak Kamil | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 26.58 | 584 | 25,00 | ||||
11. | Bieroński Michał SWR | 99 | SMS Wrocław | 26.59 | 583 | 24,00 | ||||
12. | Bryła Kamil SL | 99 | SMS Lublin | 26.67 | 578 | 23,00 | ||||
13. | Grzybowski Miłosz | 00 | SMS Warszawa Bielany | 26.85 | 566 | - | ||||
14. | Balicki Michał SWR | 00 | SMS Wrocław | 26.86 | 566 | - | ||||
15. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | SMS Oświęcim | 26.87 | 565 | - | ||||
16. | Kulpa Michał SOL | 01 | SMS Olsztyn | 26.88 | 564 | 22,00 | ||||
17. | Kędzia Wiktor | 00 | SMS Szczecin | 27.11 | 550 | 21,00 | ||||
18. | Nowiczkow Jakub SL | 01 | SMS Lublin | 27.27 | 540 | 20,00 | ||||
19. | Łukaszczyk Mateusz SL | 00 | SMS Lublin | 27.38 | 534 | - | ||||
20. | Zając Mateusz SR | 02 | SMS Racibórz | 27.64 | 519 | 19,00 | ||||
21. | Pazik Wojciech | 01 | SMS Kraków | 27.68 | 517 | - | ||||
22. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 27.82 | 509 | - | ||||
23. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Kraków | 27.86 | 507 | - | ||||
24. | Opolka Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 27.90 | 505 | - | ||||
25. | Wałcerz Mateusz | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 27.99 | 500 | 18,00 | ||||
26. | Kuczak Adam SWR | 00 | SMS Wrocław | 28.15 | 491 | - | ||||
27. | Zubik Jan SWwa | 03 | SMS Warszawa | 28.17 | 490 | 17,00 | ||||
28. | Rój Jakub | 01 | SMS Szczecin | 28.18 | 490 | 16,00 | ||||
29. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Kraków | 28.19 | 489 | - | ||||
30. | Wiatr Wojciech S P | 01 | SMS Poznań | 28.22 | 488 | 15,00 | ||||
31. | Walerian Oskar SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 28.25 | 486 | 14,00 | ||||
32. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Kraków | 28.29 | 484 | - | ||||
33. | Marciów Jakub SWR | 01 | SMS Wrocław | 28.30 | 484 | - | ||||
34. | Biskupski Kacper | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 28.32 | 483 | 13,00 | ||||
35. | Wamka Mateusz SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 28.47 | 475 | 12,00 | ||||
36. | Jałtuszewski Jakub SR | 00 | SMS Racibórz | 28.58 | 469 | 11,00 | ||||
37. | Dobecki Mikołaj SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 28.61 | 468 | - | ||||
38. | Mikołajczak Błażej SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 28.63 | 467 | - | ||||
39. | Wiszniewski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 28.70 | 464 | - | ||||
40. | Wojaczek Paweł SO | 00 | SMS Oświęcim | 28.94 | 452 | - | ||||
Michałowski Tomasz SO | 02 | SMS Oświęcim | 28.94 | 452 | - | |||||
42. | Kupracz Szymon S P | 01 | SMS Poznań | 29.00 | 449 | 10,00 | ||||
43. | Czerwiński Łukasz | 01 | SMS Warszawa Bielany | 29.07 | 446 | - | ||||
44. | Guścin Eryk | 01 | SMS Zielona Góra | 29.10 | 445 | 9,00 | ||||
45. | Brączek Kacper SO | 03 | SMS Oświęcim | 29.22 | 439 | - | ||||
46. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Kraków | 29.81 | 414 | - | ||||
47. | Smolarek Mikołaj | 01 | SMS Warszawa | 29.88 | 411 | 8,00 | ||||
48. | Grabek Filip SL | 99 | SMS Lublin | 29.93 | 409 | - | ||||
49. | Coleman Alan | 03 | SMS Łódź | 30.00 | 406 | 7,00 | ||||
50. | Golik Leonard | 02 | SMS Kraków | 30.29 | 394 | - | ||||
51. | Haba Jakub SOc | 01 | SMS Ostrowiec Św. | 30.68 | 379 | 6,00 | ||||
52. | Miodoński Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 31.77 | 342 | - | ||||
53. | Wykierski Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 31.84 | 339 | 5,00 | ||||
54. | Papis Dominik | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 32.48 | 320 | - | ||||
55. | Borowski Kacper SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 32.56 | 317 | - | ||||
56. | Jankowski Przemysław | 05 | SMS Gdańsk | 33.78 | 284 | 4,00 | ||||
57. | Hebel Maciej | 05 | SMS Gdańsk | 33.93 | 280 | 3,00 | ||||
58. | Jasiński Jakub | 03 | SMS Łódź | 34.52 | 266 | 2,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2/12/2017 - 9:13 | Kobiet, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | SMS Lublin | 4:18.87 | 743 | 35,00 |
50m: 100m: | 30.78 1:03.73 | 30.78 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.79 2:09.87 | 33.06 33.08 | 250m: 300m: | 2:42.58 3:14.88 | 32.71 32.30 | 350m: 400m: | 3:46.92 4:18.87 | 32.04 31.95 |
2. | Margula Weronika | 00 | SMS Szczecin | 4:21.11 | 724 | 33,00 |
50m: 100m: | 30.89 1:03.74 | 30.89 32.85 | 150m: 200m: | 1:36.86 2:09.72 | 33.12 32.86 | 250m: 300m: | 2:42.57 3:15.39 | 32.85 32.82 | 350m: 400m: | 3:48.33 4:21.11 | 32.94 32.78 |
3. | Kossakowska Dominika SWR | 01 | SMS Wrocław | 4:21.88 | 718 | 32,00 |
50m: 100m: | 30.19 1:02.80 | 30.19 32.61 | 150m: 200m: | 1:35.86 2:09.71 | 33.06 33.85 | 250m: 300m: | 2:43.09 3:16.70 | 33.38 33.61 | 350m: 400m: | 3:49.91 4:21.88 | 33.21 31.97 |
4. | Paradowska Kinga SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:21.91 | 717 | 31,00 |
50m: 100m: | 31.02 1:03.98 | 31.02 32.96 | 150m: 200m: | 1:37.27 2:10.82 | 33.29 33.55 | 250m: 300m: | 2:44.01 3:17.19 | 33.19 33.18 | 350m: 400m: | 3:50.50 4:21.91 | 33.31 31.41 |
5. | Nita Daria SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:23.28 | 706 | 30,00 |
50m: 100m: | 31.47 1:04.73 | 31.47 33.26 | 150m: 200m: | 1:38.26 2:12.11 | 33.53 33.85 | 250m: 300m: | 2:45.63 3:19.44 | 33.52 33.81 | 350m: 400m: | 3:52.40 4:23.28 | 32.96 30.88 |
6. | Pisarek Justyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 4:24.45 | 697 | 29,00 |
50m: 100m: | 31.00 1:04.37 | 31.00 33.37 | 150m: 200m: | 1:37.94 2:12.25 | 33.57 34.31 | 250m: 300m: | 2:45.50 3:18.79 | 33.25 33.29 | 350m: 400m: | 3:52.04 4:24.45 | 33.25 32.41 |
7. | Baryła Julia | 00 | SMS Szczecin | 4:25.30 | 690 | 28,00 |
50m: 100m: | 31.12 1:04.19 | 31.12 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.57 2:10.73 | 33.38 33.16 | 250m: 300m: | 2:43.98 3:18.29 | 33.25 34.31 | 350m: 400m: | 3:52.23 4:25.30 | 33.94 33.07 |
8. | Szafrańska Julia SOc | 00 | SMS Ostrowiec Św. | 4:25.99 | 685 | 27,00 |
50m: 100m: | 30.96 1:04.11 | 30.96 33.15 | 150m: 200m: | 1:37.61 2:11.17 | 33.50 33.56 | 250m: 300m: | 2:44.96 3:18.86 | 33.79 33.90 | 350m: 400m: | 3:52.77 4:25.99 | 33.91 33.22 |
9. | Krauze Alicja SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:26.32 | 682 | - |
50m: 100m: | 31.08 1:04.26 | 31.08 33.18 | 150m: 200m: | 1:37.87 2:11.58 | 33.61 33.71 | 250m: 300m: | 2:45.25 3:19.12 | 33.67 33.87 | 350m: 400m: | 3:52.86 4:26.32 | 33.74 33.46 |
10. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 4:26.75 | 679 | 26,00 |
50m: 100m: | 31.24 1:04.40 | 31.24 33.16 | 150m: 200m: | 1:38.26 2:12.32 | 33.86 34.06 | 250m: 300m: | 2:46.75 3:20.71 | 34.43 33.96 | 350m: 400m: | 3:54.46 4:26.75 | 33.75 32.29 |
11. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | SMS Olsztyn | 4:27.29 | 675 | 25,00 |
50m: 100m: | 31.09 1:04.27 | 31.09 33.18 | 150m: 200m: | 1:38.29 2:12.17 | 34.02 33.88 | 250m: 300m: | 2:45.92 3:20.09 | 33.75 34.17 | 350m: 400m: | 3:54.29 4:27.29 | 34.20 33.00 |
12. | Cynarska Weronika | 03 | SMS Warszawa | 4:27.50 | 673 | 24,00 |
50m: 100m: | 30.67 1:03.89 | 30.67 33.22 | 150m: 200m: | 1:37.92 2:12.15 | 34.03 34.23 | 250m: 300m: | 2:46.19 3:20.33 | 34.04 34.14 | 350m: 400m: | 3:54.67 4:27.50 | 34.34 32.83 |
13. | Klimek Marta SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:28.87 | 663 | - |
50m: 100m: | 30.53 1:04.16 | 30.53 33.63 | 150m: 200m: | 1:37.86 2:12.18 | 33.70 34.32 | 250m: 300m: | 2:46.20 3:20.21 | 34.02 34.01 | 350m: 400m: | 3:55.15 4:28.87 | 34.94 33.72 |
14. | Miciak Agata | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:28.94 | 663 | 23,00 |
50m: 100m: | 30.67 1:04.42 | 30.67 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.94 2:13.42 | 34.52 34.48 | 250m: 300m: | 2:47.18 3:21.23 | 33.76 34.05 | 350m: 400m: | 3:55.69 4:28.94 | 34.46 33.25 |
15. | Koluch Julia | 00 | SMS Zielona Góra | 4:29.35 | 660 | 22,00 |
50m: 100m: | 31.00 1:04.77 | 31.00 33.77 | 150m: 200m: | 1:38.99 2:13.47 | 34.22 34.48 | 250m: 300m: | 2:47.94 3:22.84 | 34.47 34.90 | 350m: 400m: | 3:56.63 4:29.35 | 33.79 32.72 |
16. | Włodarczyk Agnieszka SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:31.40 | 645 | 21,00 |
50m: 100m: | 31.34 1:05.23 | 31.34 33.89 | 150m: 200m: | 1:39.53 2:14.47 | 34.30 34.94 | 250m: 300m: | 2:49.36 3:24.07 | 34.89 34.71 | 350m: 400m: | 3:58.61 4:31.40 | 34.54 32.79 |
17. | Rabiniak Zuzanna SL | 01 | SMS Lublin | 4:32.18 | 639 | - |
50m: 100m: | 30.16 1:04.43 | 30.16 34.27 | 150m: 200m: | 1:39.77 2:15.10 | 35.34 35.33 | 250m: 300m: | 2:50.25 3:25.13 | 35.15 34.88 | 350m: 400m: | 3:59.52 4:32.18 | 34.39 32.66 |
18. | Kosińska Dominika SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:32.71 | 635 | - |
50m: 100m: | 31.59 1:06.09 | 31.59 34.50 | 150m: 200m: | 1:41.36 2:16.37 | 35.27 35.01 | 250m: 300m: | 2:51.43 3:26.10 | 35.06 34.67 | 350m: 400m: | 4:00.07 4:32.71 | 33.97 32.64 |
19. | Dąbrowska Wiktoria | 03 | SMS Warszawa | 4:33.05 | 633 | 20,00 |
50m: 100m: | 31.18 1:04.41 | 31.18 33.23 | 150m: 200m: | 1:38.63 2:13.58 | 34.22 34.95 | 250m: 300m: | 2:48.28 3:23.72 | 34.70 35.44 | 350m: 400m: | 3:59.37 4:33.05 | 35.65 33.68 |
20. | Prochownik Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:33.19 | 632 | - |
50m: 100m: | 31.26 1:05.42 | 31.26 34.16 | 150m: 200m: | 1:39.57 2:14.34 | 34.15 34.77 | 250m: 300m: | 2:49.04 3:23.93 | 34.70 34.89 | 350m: 400m: | 3:58.98 4:33.19 | 35.05 34.21 |
21. | Rutkowska Wiktoria SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 4:34.05 | 626 | - |
50m: 100m: | 31.50 1:05.37 | 31.50 33.87 | 150m: 200m: | 1:40.00 2:14.73 | 34.63 34.73 | 250m: 300m: | 2:49.83 3:24.92 | 35.10 35.09 | 350m: 400m: | 3:59.95 4:34.05 | 35.03 34.10 |
22. | Wygnał Maja SR | 03 | SMS Racibórz | 4:34.10 | 626 | 19,00 |
50m: 100m: | 31.05 1:04.86 | 31.05 33.81 | 150m: 200m: | 1:39.97 2:15.21 | 35.11 35.24 | 250m: 300m: | 2:50.33 3:24.89 | 35.12 34.56 | 350m: 400m: | 3:59.96 4:34.10 | 35.07 34.14 |
23. | Skibczak Natalia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 4:35.85 | 614 | 18,00 |
50m: 100m: | 31.19 1:04.93 | 31.19 33.74 | 150m: 200m: | 1:39.04 2:14.15 | 34.11 35.11 | 250m: 300m: | 2:49.45 3:25.15 | 35.30 35.70 | 350m: 400m: | 4:01.30 4:35.85 | 36.15 34.55 |
24. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:36.24 | 611 | - |
50m: 100m: | 31.49 1:05.83 | 31.49 34.34 | 150m: 200m: | 1:40.47 2:15.95 | 34.64 35.48 | 250m: 300m: | 2:51.18 3:26.59 | 35.23 35.41 | 350m: 400m: | 4:01.84 4:36.24 | 35.25 34.40 |
25. | Jasiorska Aleksandra SWwa | 02 | SMS Warszawa | 4:36.47 | 610 | - |
50m: 100m: | 30.79 1:04.46 | 30.79 33.67 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:14.30 | 34.51 35.33 | 250m: 300m: | 2:49.38 3:25.58 | 35.08 36.20 | 350m: 400m: | 4:01.97 4:36.47 | 36.39 34.50 |
26. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Kraków | 4:36.90 | 607 | 17,00 |
50m: 100m: | 31.77 1:06.13 | 31.77 34.36 | 150m: 200m: | 1:41.25 2:16.86 | 35.12 35.61 | 250m: 300m: | 2:52.32 3:27.58 | 35.46 35.26 | 350m: 400m: | 4:02.78 4:36.90 | 35.20 34.12 |
27. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 4:37.86 | 601 | - |
50m: 100m: | 31.04 1:05.24 | 31.04 34.20 | 150m: 200m: | 1:39.86 2:15.36 | 34.62 35.50 | 250m: 300m: | 2:51.15 3:27.18 | 35.79 36.03 | 350m: 400m: | 4:03.45 4:37.86 | 36.27 34.41 |
28. | Wójtowicz Julia SL | 00 | SMS Lublin | 4:37.88 | 601 | - |
50m: 100m: | 31.90 1:06.97 | 31.90 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.17 2:17.63 | 35.20 35.46 | 250m: 300m: | 2:52.55 3:28.05 | 34.92 35.50 | 350m: 400m: | 4:03.33 4:37.88 | 35.28 34.55 |
29. | Zarembik Katarzyna SR | 02 | SMS Racibórz | 4:38.12 | 599 | 16,00 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.55 | 31.29 34.26 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.01 | 34.62 34.84 | 250m: 300m: | 2:50.59 3:26.18 | 35.58 35.59 | 350m: 400m: | 4:02.05 4:38.12 | 35.87 36.07 |
30. | Haławczak Marcelina | 02 | SMS Szczecin | 4:38.23 | 598 | - |
50m: 100m: | 31.99 1:07.11 | 31.99 35.12 | 150m: 200m: | 1:42.62 2:18.55 | 35.51 35.93 | 250m: 300m: | 2:53.89 3:29.38 | 35.34 35.49 | 350m: 400m: | 4:04.92 4:38.23 | 35.54 33.31 |
31. | Smętek Wiktoria SR | 01 | SMS Racibórz | 4:38.75 | 595 | - |
50m: 100m: | 32.46 1:07.88 | 32.46 35.42 | 150m: 200m: | 1:43.99 2:20.06 | 36.11 36.07 | 250m: 300m: | 2:55.48 3:30.60 | 35.42 35.12 | 350m: 400m: | 4:05.08 4:38.75 | 34.48 33.67 |
32. | Iżycka Marta SR | 00 | SMS Racibórz | 4:39.40 | 591 | - |
50m: 100m: | 31.76 1:06.45 | 31.76 34.69 | 150m: 200m: | 1:42.09 2:17.96 | 35.64 35.87 | 250m: 300m: | 2:53.40 3:28.75 | 35.44 35.35 | 350m: 400m: | 4:04.68 4:39.40 | 35.93 34.72 |
33. | Redner Sandra SL | 99 | SMS Lublin | 4:39.52 | 590 | - |
50m: 100m: | 32.55 1:08.08 | 32.55 35.53 | 150m: 200m: | 1:43.68 2:19.44 | 35.60 35.76 | 250m: 300m: | 2:54.77 3:30.41 | 35.33 35.64 | 350m: 400m: | 4:05.31 4:39.52 | 34.90 34.21 |
34. | Szkurat Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:39.55 | 590 | - |
50m: 100m: | 31.41 1:06.16 | 31.41 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.05 2:18.50 | 35.89 36.45 | 250m: 300m: | 2:53.11 3:28.99 | 34.61 35.88 | 350m: 400m: | 4:05.15 4:39.55 | 36.16 34.40 |
35. | Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 4:39.64 | 589 | 15,00 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.93 | 32.36 35.57 | 150m: 200m: | 1:43.74 2:19.66 | 35.81 35.92 | 250m: 300m: | 2:55.52 3:31.41 | 35.86 35.89 | 350m: 400m: | 4:06.33 4:39.64 | 34.92 33.31 |
36. | Kuziów Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:39.87 | 588 | - |
50m: 100m: | 32.29 1:07.62 | 32.29 35.33 | 150m: 200m: | 1:43.25 2:19.14 | 35.63 35.89 | 250m: 300m: | 2:54.92 3:30.77 | 35.78 35.85 | 350m: 400m: | 4:05.98 4:39.87 | 35.21 33.89 |
37. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | SMS Oświęcim | 4:40.03 | 587 | - |
50m: 100m: | 31.41 1:06.55 | 31.41 35.14 | 150m: 200m: | 1:42.75 2:18.80 | 36.20 36.05 | 250m: 300m: | 2:54.65 3:30.45 | 35.85 35.80 | 350m: 400m: | 4:06.46 4:40.03 | 36.01 33.57 |
38. | Wolska Karolina SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:40.38 | 585 | - |
50m: 100m: | 31.21 1:05.30 | 31.21 34.09 | 150m: 200m: | 1:40.16 2:15.30 | 34.86 35.14 | 250m: 300m: | 2:51.12 3:27.53 | 35.82 36.41 | 350m: 400m: | 4:04.60 4:40.38 | 37.07 35.78 |
39. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Kraków | 4:40.44 | 584 | 14,00 |
50m: 100m: | 32.14 1:06.99 | 32.14 34.85 | 150m: 200m: | 1:42.49 2:18.53 | 35.50 36.04 | 250m: 300m: | 2:54.16 3:29.66 | 35.63 35.50 | 350m: 400m: | 4:05.50 4:40.44 | 35.84 34.94 |
40. | Łuczak Dominika | 02 | SMS Zielona Góra | 4:40.84 | 582 | 13,00 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.24 | 32.28 34.96 | 150m: 200m: | 1:43.25 2:19.16 | 36.01 35.91 | 250m: 300m: | 2:55.04 3:30.95 | 35.88 35.91 | 350m: 400m: | 4:06.53 4:40.84 | 35.58 34.31 |
41. | Piękoś Natalia | 02 | SMS Łódź | 4:41.10 | 580 | 12,00 |
50m: 100m: | 31.98 1:06.96 | 31.98 34.98 | 150m: 200m: | 1:42.04 2:18.23 | 35.08 36.19 | 250m: 300m: | 2:53.66 3:29.45 | 35.43 35.79 | 350m: 400m: | 4:05.48 4:41.10 | 36.03 35.62 |
42. | Malinowska Zuzanna | 00 | SMS Wrocław | 4:41.73 | 576 | 11,00 |
50m: 100m: | 32.16 1:07.67 | 32.16 35.51 | 150m: 200m: | 1:44.01 2:20.42 | 36.34 36.41 | 250m: 300m: | 2:56.62 3:31.88 | 36.20 35.26 | 350m: 400m: | 4:07.29 4:41.73 | 35.41 34.44 |
43. | Kulik Wiktoria SOL | 03 | SMS Olsztyn | 4:41.76 | 576 | 10,00 |
50m: 100m: | 32.29 1:07.21 | 32.29 34.92 | 150m: 200m: | 1:43.01 2:18.71 | 35.80 35.70 | 250m: 300m: | 2:54.62 3:30.52 | 35.91 35.90 | 350m: 400m: | 4:06.30 4:41.76 | 35.78 35.46 |
44. | Zając Wiktoria | 02 | SMS Warszawa | 4:42.16 | 574 | - |
50m: 100m: | 31.47 1:06.02 | 31.47 34.55 | 150m: 200m: | 1:42.36 2:18.93 | 36.34 36.57 | 250m: 300m: | 2:55.57 3:31.78 | 36.64 36.21 | 350m: 400m: | 4:08.14 4:42.16 | 36.36 34.02 |
45. | Błajet Oliwia SP | 00 | SMS Poznań | 4:42.41 | 572 | 9,00 |
50m: 100m: | 32.28 1:06.89 | 32.28 34.61 | 150m: 200m: | 1:42.01 2:17.74 | 35.12 35.73 | 250m: 300m: | 2:54.00 3:30.02 | 36.26 36.02 | 350m: 400m: | 4:06.25 4:42.41 | 36.23 36.16 |
46. | Środa Dominika | 02 | SMS Szczecin | 4:42.46 | 572 | - |
50m: 100m: | 31.82 1:06.81 | 31.82 34.99 | 150m: 200m: | 1:42.99 2:19.03 | 36.18 36.04 | 250m: 300m: | 2:54.81 3:31.22 | 35.78 36.41 | 350m: 400m: | 4:08.02 4:42.46 | 36.80 34.44 |
47. | Hałka Wiktoria SL | 01 | SMS Lublin | 4:42.67 | 571 | - |
50m: 100m: | 31.63 1:06.83 | 31.63 35.20 | 150m: 200m: | 1:43.05 2:19.39 | 36.22 36.34 | 250m: 300m: | 2:55.69 3:31.62 | 36.30 35.93 | 350m: 400m: | 4:07.91 4:42.67 | 36.29 34.76 |
48. | Tomoń Martyna SL | 00 | SMS Lublin | 4:42.96 | 569 | - |
50m: 100m: | 32.96 1:08.48 | 32.96 35.52 | 150m: 200m: | 1:44.60 2:20.41 | 36.12 35.81 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:32.10 | 35.75 35.94 | 350m: 400m: | 4:07.94 4:42.96 | 35.84 35.02 |
49. | Pyrlik Paulina SO | 99 | SMS Oświęcim | 4:46.34 | 549 | - |
50m: 100m: | 32.60 1:08.29 | 32.60 35.69 | 150m: 200m: | 1:44.29 2:20.45 | 36.00 36.16 | 250m: 300m: | 2:57.04 3:33.82 | 36.59 36.78 | 350m: 400m: | 4:10.95 4:46.34 | 37.13 35.39 |
50. | Grąz Gabriela | 01 | SMS Lublin | 4:46.57 | 548 | - |
50m: 100m: | 32.16 1:07.74 | 32.16 35.58 | 150m: 200m: | 1:43.61 2:19.95 | 35.87 36.34 | 250m: 300m: | 2:56.66 3:33.90 | 36.71 37.24 | 350m: 400m: | 4:10.61 4:46.57 | 36.71 35.96 |
51. | Kuropatwa Weronika | 01 | SMS Gdańsk | 4:48.53 | 536 | 8,00 |
50m: 100m: | 33.56 1:08.91 | 33.56 35.35 | 150m: 200m: | 1:45.10 2:21.71 | 36.19 36.61 | 250m: 300m: | 2:58.71 3:35.55 | 37.00 36.84 | 350m: 400m: | 4:12.52 4:48.53 | 36.97 36.01 |
52. | Bielewicz Joanna SP | 00 | SMS Poznań | 4:48.99 | 534 | 7,00 |
50m: 100m: | 33.12 1:08.82 | 33.12 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.76 2:21.31 | 35.94 36.55 | 250m: 300m: | 2:58.60 3:36.67 | 37.29 38.07 | 350m: 400m: | 4:14.65 4:48.99 | 37.98 34.34 |
53. | Ciporska Katarzyna SWwa | 00 | SMS Warszawa | 4:51.03 | 523 | - |
50m: 100m: | 32.67 1:08.88 | 32.67 36.21 | 150m: 200m: | 1:45.48 2:22.61 | 36.60 37.13 | 250m: 300m: | 2:59.58 3:36.75 | 36.97 37.17 | 350m: 400m: | 4:14.16 4:51.03 | 37.41 36.87 |
54. | Boroń Paulina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:52.44 | 515 | 6,00 |
50m: 100m: | 32.47 1:09.09 | 32.47 36.62 | 150m: 200m: | 1:46.05 2:23.34 | 36.96 37.29 | 250m: 300m: | 3:00.89 3:38.16 | 37.55 37.27 | 350m: 400m: | 4:16.02 4:52.44 | 37.86 36.42 |
55. | Grzelczyk Natalia | 02 | SMS Łódź | 4:52.80 | 513 | 5,00 |
50m: 100m: | 32.51 1:08.54 | 32.51 36.03 | 150m: 200m: | 1:45.62 2:22.92 | 37.08 37.30 | 250m: 300m: | 2:59.49 3:37.59 | 36.57 38.10 | 350m: 400m: | 4:15.69 4:52.80 | 38.10 37.11 |
56. | Czepulanis Alicja | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:53.54 | 509 | 4,00 |
50m: 100m: | 32.79 1:08.76 | 32.79 35.97 | 150m: 200m: | 1:45.81 2:24.00 | 37.05 38.19 | 250m: 300m: | 3:02.18 3:40.34 | 38.18 38.16 | 350m: 400m: | 4:17.89 4:53.54 | 37.55 35.65 |
57. | Wilczek Renata SO | 04 | SMS Oświęcim | 4:54.85 | 503 | - |
50m: 100m: | 32.31 1:09.04 | 32.31 36.73 | 150m: 200m: | 1:46.32 2:24.66 | 37.28 38.34 | 250m: 300m: | 3:03.48 3:41.41 | 38.82 37.93 | 350m: 400m: | 4:19.02 4:54.85 | 37.61 35.83 |
58. | Falfus Julia SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 4:56.91 | 492 | - |
50m: 100m: | 32.98 1:09.68 | 32.98 36.70 | 150m: 200m: | 1:47.83 2:26.48 | 38.15 38.65 | 250m: 300m: | 3:04.58 3:42.97 | 38.10 38.39 | 350m: 400m: | 4:20.43 4:56.91 | 37.46 36.48 |
59. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Kraków | 4:57.96 | 487 | - |
50m: 100m: | 32.41 1:08.95 | 32.41 36.54 | 150m: 200m: | 1:47.51 2:26.19 | 38.56 38.68 | 250m: 300m: | 3:05.11 3:44.26 | 38.92 39.15 | 350m: 400m: | 4:23.68 4:57.96 | 39.42 34.28 |
60. | Czernik Natalia SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 5:01.96 | 468 | - |
50m: 100m: | 33.76 1:11.20 | 33.76 37.44 | 150m: 200m: | 1:49.24 2:27.96 | 38.04 38.72 | 250m: 300m: | 3:06.26 3:45.32 | 38.30 39.06 | 350m: 400m: | 4:24.33 5:01.96 | 39.01 37.63 |
61. | Gabor Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 5:04.49 | 456 | - |
50m: 100m: | 35.05 1:12.67 | 35.05 37.62 | 150m: 200m: | 1:50.99 2:29.92 | 38.32 38.93 | 250m: 300m: | 3:08.68 3:47.57 | 38.76 38.89 | 350m: 400m: | 4:26.30 5:04.49 | 38.73 38.19 |
62. | Miernik Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 5:06.44 | 448 | - |
50m: 100m: | 34.38 1:12.71 | 34.38 38.33 | 150m: 200m: | 1:52.35 2:32.06 | 39.64 39.71 | 250m: 300m: | 3:11.54 3:51.28 | 39.48 39.74 | 350m: 400m: | 4:30.34 5:06.44 | 39.06 36.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2/12/2017 - 9:57 | Chłopców, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | SMS Wrocław | 3:54.47 | 741 | 35,00 |
50m: 100m: | 27.40 56.81 | 27.40 29.41 | 150m: 200m: | 1:26.69 1:56.37 | 29.88 29.68 | 250m: 300m: | 2:26.03 2:56.01 | 29.66 29.98 | 350m: 400m: | 3:25.82 3:54.47 | 29.81 28.65 |
2. | Jackowski Tomasz SWR | 02 | SMS Wrocław | 3:57.96 | 709 | 33,00 |
50m: 100m: | 26.90 56.41 | 26.90 29.51 | 150m: 200m: | 1:26.61 1:57.32 | 30.20 30.71 | 250m: 300m: | 2:27.90 2:58.44 | 30.58 30.54 | 350m: 400m: | 3:29.25 3:57.96 | 30.81 28.71 |
3. | Jaworski Szymon SWR | 01 | SMS Wrocław | 3:59.02 | 700 | - |
50m: 100m: | 27.82 58.03 | 27.82 30.21 | 150m: 200m: | 1:28.59 1:59.42 | 30.56 30.83 | 250m: 300m: | 2:30.31 3:00.94 | 30.89 30.63 | 350m: 400m: | 3:30.98 3:59.02 | 30.04 28.04 |
4. | Cukanow Michał | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 3:59.15 | 699 | 32,00 |
50m: 100m: | 27.08 56.88 | 27.08 29.80 | 150m: 200m: | 1:27.42 1:58.33 | 30.54 30.91 | 250m: 300m: | 2:29.04 2:59.82 | 30.71 30.78 | 350m: 400m: | 3:30.56 3:59.15 | 30.74 28.59 |
5. | Kiełczewski Amadeusz | 00 | SMS Szczecin | 3:59.48 | 696 | 31,00 |
50m: 100m: | 27.57 57.12 | 27.57 29.55 | 150m: 200m: | 1:26.95 1:57.26 | 29.83 30.31 | 250m: 300m: | 2:28.14 2:59.28 | 30.88 31.14 | 350m: 400m: | 3:30.23 3:59.48 | 30.95 29.25 |
6. | Kędzia Wiktor | 00 | SMS Szczecin | 4:00.14 | 690 | 30,00 |
50m: 100m: | 27.99 58.09 | 27.99 30.10 | 150m: 200m: | 1:28.81 1:59.82 | 30.72 31.01 | 250m: 300m: | 2:30.26 3:00.51 | 30.44 30.25 | 350m: 400m: | 3:31.05 4:00.14 | 30.54 29.09 |
7. | Małyska Bartosz SL | 99 | SMS Lublin | 4:00.52 | 687 | 29,00 |
50m: 100m: | 27.76 57.44 | 27.76 29.68 | 150m: 200m: | 1:27.66 1:58.32 | 30.22 30.66 | 250m: 300m: | 2:29.23 2:59.64 | 30.91 30.41 | 350m: 400m: | 3:30.28 4:00.52 | 30.64 30.24 |
8. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:00.64 | 686 | 28,00 |
50m: 100m: | 27.73 58.02 | 27.73 30.29 | 150m: 200m: | 1:28.96 1:59.50 | 30.94 30.54 | 250m: 300m: | 2:30.45 3:01.87 | 30.95 31.42 | 350m: 400m: | 3:31.95 4:00.64 | 30.08 28.69 |
9. | Hano Grzegorz SWR | 00 | SMS Wrocław | 4:01.38 | 679 | - |
50m: 100m: | 27.77 57.46 | 27.77 29.69 | 150m: 200m: | 1:27.67 1:58.44 | 30.21 30.77 | 250m: 300m: | 2:29.36 3:00.54 | 30.92 31.18 | 350m: 400m: | 3:31.64 4:01.38 | 31.10 29.74 |
10. | Jóźków Cezary SWR | 01 | SMS Wrocław | 4:01.57 | 678 | - |
50m: 100m: | 28.03 58.36 | 28.03 30.33 | 150m: 200m: | 1:29.08 2:00.09 | 30.72 31.01 | 250m: 300m: | 2:30.80 3:01.42 | 30.71 30.62 | 350m: 400m: | 3:31.87 4:01.57 | 30.45 29.70 |
11. | Kempa Mikołaj SO | 99 | SMS Oświęcim | 4:01.72 | 677 | 27,00 |
50m: 100m: | 27.68 58.32 | 27.68 30.64 | 150m: 200m: | 1:29.14 2:00.11 | 30.82 30.97 | 250m: 300m: | 2:30.82 3:01.93 | 30.71 31.11 | 350m: 400m: | 3:32.52 4:01.72 | 30.59 29.20 |
12. | Cieśla Oskar SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:01.81 | 676 | - |
50m: 100m: | 28.03 58.31 | 28.03 30.28 | 150m: 200m: | 1:29.40 2:00.85 | 31.09 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.36 3:02.09 | 30.51 30.73 | 350m: 400m: | 3:32.68 4:01.81 | 30.59 29.13 |
13. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | SMS Olsztyn | 4:02.65 | 669 | 26,00 |
50m: 100m: | 27.65 57.64 | 27.65 29.99 | 150m: 200m: | 1:28.18 1:58.99 | 30.54 30.81 | 250m: 300m: | 2:30.07 3:01.37 | 31.08 31.30 | 350m: 400m: | 3:32.90 4:02.65 | 31.53 29.75 |
14. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 4:02.87 | 667 | 25,00 |
50m: 100m: | 26.81 56.61 | 26.81 29.80 | 150m: 200m: | 1:27.33 1:58.80 | 30.72 31.47 | 250m: 300m: | 2:30.28 3:01.96 | 31.48 31.68 | 350m: 400m: | 3:33.14 4:02.87 | 31.18 29.73 |
15. | Łapot Radosław SR | 99 | SMS Racibórz | 4:03.13 | 665 | 24,00 |
50m: 100m: | 27.23 57.56 | 27.23 30.33 | 150m: 200m: | 1:28.44 1:59.26 | 30.88 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.89 3:00.95 | 30.63 31.06 | 350m: 400m: | 3:32.33 4:03.13 | 31.38 30.80 |
16. | Dominiak Kacper SWR | 00 | SMS Wrocław | 4:03.40 | 663 | - |
50m: 100m: | 27.88 58.27 | 27.88 30.39 | 150m: 200m: | 1:29.10 1:59.84 | 30.83 30.74 | 250m: 300m: | 2:30.46 3:01.56 | 30.62 31.10 | 350m: 400m: | 3:32.88 4:03.40 | 31.32 30.52 |
17. | Szarpak Marcin SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:04.10 | 657 | - |
50m: 100m: | 27.56 57.59 | 27.56 30.03 | 150m: 200m: | 1:28.38 2:00.07 | 30.79 31.69 | 250m: 300m: | 2:31.61 3:03.99 | 31.54 32.38 | 350m: 400m: | 3:34.84 4:04.10 | 30.85 29.26 |
18. | Jemielita Oskar | 01 | SMS Warszawa Bielany | 4:04.18 | 656 | 23,00 |
50m: 100m: | 27.13 57.77 | 27.13 30.64 | 150m: 200m: | 1:28.94 2:00.66 | 31.17 31.72 | 250m: 300m: | 2:31.54 3:03.33 | 30.88 31.79 | 350m: 400m: | 3:34.32 4:04.18 | 30.99 29.86 |
19. | Bugała Krzysztof | 01 | SMS Szczecin | 4:04.61 | 653 | - |
50m: 100m: | 27.61 57.54 | 27.61 29.93 | 150m: 200m: | 1:28.45 1:59.69 | 30.91 31.24 | 250m: 300m: | 2:30.95 3:02.18 | 31.26 31.23 | 350m: 400m: | 3:34.01 4:04.61 | 31.83 30.60 |
20. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Kraków | 4:04.76 | 652 | 22,00 |
50m: 100m: | 27.64 57.91 | 27.64 30.27 | 150m: 200m: | 1:29.19 2:00.78 | 31.28 31.59 | 250m: 300m: | 2:32.23 3:04.00 | 31.45 31.77 | 350m: 400m: | 3:35.06 4:04.76 | 31.06 29.70 |
21. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Kraków | 4:05.18 | 648 | - |
50m: 100m: | 27.08 56.45 | 27.08 29.37 | 150m: 200m: | 1:26.90 1:58.34 | 30.45 31.44 | 250m: 300m: | 2:29.52 3:01.66 | 31.18 32.14 | 350m: 400m: | 3:33.96 4:05.18 | 32.30 31.22 |
22. | Mayerberg Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 4:05.58 | 645 | - |
50m: 100m: | 28.32 59.12 | 28.32 30.80 | 150m: 200m: | 1:30.42 2:01.81 | 31.30 31.39 | 250m: 300m: | 2:33.26 3:04.95 | 31.45 31.69 | 350m: 400m: | 3:36.05 4:05.58 | 31.10 29.53 |
23. | Komosa Maciej | 99 | SMS Warszawa | 4:05.72 | 644 | 21,00 |
50m: 100m: | 28.18 58.61 | 28.18 30.43 | 150m: 200m: | 1:29.37 2:00.34 | 30.76 30.97 | 250m: 300m: | 2:31.20 3:02.88 | 30.86 31.68 | 350m: 400m: | 3:34.95 4:05.72 | 32.07 30.77 |
24. | Girul Radosław SWR | 01 | SMS Wrocław | 4:05.76 | 644 | - |
50m: 100m: | 28.61 59.50 | 28.61 30.89 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:01.60 | 31.11 30.99 | 250m: 300m: | 2:32.84 3:04.17 | 31.24 31.33 | 350m: 400m: | 3:35.57 4:05.76 | 31.40 30.19 |
25. | Chałat Stanisław SL | 99 | SMS Lublin | 4:05.89 | 643 | 20,00 |
50m: 100m: | 28.52 59.22 | 28.52 30.70 | 150m: 200m: | 1:30.51 2:01.90 | 31.29 31.39 | 250m: 300m: | 2:33.01 3:04.17 | 31.11 31.16 | 350m: 400m: | 3:35.28 4:05.89 | 31.11 30.61 |
26. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | SMS Olsztyn | 4:07.14 | 633 | 19,00 |
50m: 100m: | 28.52 59.76 | 28.52 31.24 | 150m: 200m: | 1:31.60 2:03.87 | 31.84 32.27 | 250m: 300m: | 2:34.73 3:05.97 | 30.86 31.24 | 350m: 400m: | 3:36.99 4:07.14 | 31.02 30.15 |
27. | Jarosz Dawid | 99 | SMS Warszawa | 4:08.10 | 626 | 18,00 |
50m: 100m: | 27.43 57.42 | 27.43 29.99 | 150m: 200m: | 1:27.79 1:58.67 | 30.37 30.88 | 250m: 300m: | 2:30.02 3:02.62 | 31.35 32.60 | 350m: 400m: | 3:35.49 4:08.10 | 32.87 32.61 |
28. | Zubik Stanisław | 01 | SMS Warszawa | 4:08.30 | 624 | - |
50m: 100m: | 27.75 58.13 | 27.75 30.38 | 150m: 200m: | 1:29.40 2:00.91 | 31.27 31.51 | 250m: 300m: | 2:33.24 3:05.53 | 32.33 32.29 | 350m: 400m: | 3:37.54 4:08.30 | 32.01 30.76 |
29. | Mencel Miłosz SR | 02 | SMS Racibórz | 4:08.61 | 622 | 17,00 |
50m: 100m: | 28.05 59.49 | 28.05 31.44 | 150m: 200m: | 1:31.49 2:03.67 | 32.00 32.18 | 250m: 300m: | 2:35.84 3:07.98 | 32.17 32.14 | 350m: 400m: | 3:39.09 4:08.61 | 31.11 29.52 |
30. | Muszyński Jakub SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:08.68 | 621 | 16,00 |
50m: 100m: | 28.13 58.85 | 28.13 30.72 | 150m: 200m: | 1:30.67 2:02.21 | 31.82 31.54 | 250m: 300m: | 2:33.90 3:06.07 | 31.69 32.17 | 350m: 400m: | 3:37.76 4:08.68 | 31.69 30.92 |
31. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | SMS Ostrowiec Św. | 4:09.04 | 619 | 15,00 |
50m: 100m: | 29.14 1:00.19 | 29.14 31.05 | 150m: 200m: | 1:30.82 2:02.08 | 30.63 31.26 | 250m: 300m: | 2:33.36 3:05.56 | 31.28 32.20 | 350m: 400m: | 3:37.59 4:09.04 | 32.03 31.45 |
32. | Rytter Igor | 01 | SMS Warszawa Bielany | 4:09.42 | 616 | 14,00 |
50m: 100m: | 28.15 59.17 | 28.15 31.02 | 150m: 200m: | 1:30.86 2:03.49 | 31.69 32.63 | 250m: 300m: | 2:35.25 3:07.18 | 31.76 31.93 | 350m: 400m: | 3:38.55 4:09.42 | 31.37 30.87 |
33. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | SMS Lublin | 4:09.76 | 613 | - |
50m: 100m: | 28.63 59.90 | 28.63 31.27 | 150m: 200m: | 1:31.32 2:02.86 | 31.42 31.54 | 250m: 300m: | 2:34.69 3:06.29 | 31.83 31.60 | 350m: 400m: | 3:38.21 4:09.76 | 31.92 31.55 |
34. | Zaremba Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 4:10.50 | 608 | - |
50m: 100m: | 28.58 59.39 | 28.58 30.81 | 150m: 200m: | 1:31.17 2:03.09 | 31.78 31.92 | 250m: 300m: | 2:34.61 3:06.94 | 31.52 32.33 | 350m: 400m: | 3:39.25 4:10.50 | 32.31 31.25 |
35. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Bydgoszcz | 4:11.26 | 602 | 13,00 |
50m: 100m: | 29.15 1:00.67 | 29.15 31.52 | 150m: 200m: | 1:32.49 2:04.45 | 31.82 31.96 | 250m: 300m: | 2:36.82 3:09.17 | 32.37 32.35 | 350m: 400m: | 3:40.76 4:11.26 | 31.59 30.50 |
36. | Karpiel Dominik SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:11.70 | 599 | - |
50m: 100m: | 28.45 59.76 | 28.45 31.31 | 150m: 200m: | 1:31.89 2:04.08 | 32.13 32.19 | 250m: 300m: | 2:36.27 3:08.57 | 32.19 32.30 | 350m: 400m: | 3:40.57 4:11.70 | 32.00 31.13 |
37. | Wilk Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:11.84 | 598 | 12,00 |
50m: 100m: | 28.74 59.92 | 28.74 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.31 | 31.45 31.94 | 250m: 300m: | 2:35.80 3:08.70 | 32.49 32.90 | 350m: 400m: | 3:40.98 4:11.84 | 32.28 30.86 |
38. | Pawełek Paweł | 99 | SMS Warszawa | 4:12.24 | 595 | - |
50m: 100m: | 27.60 58.52 | 27.60 30.92 | 150m: 200m: | 1:30.71 2:02.67 | 32.19 31.96 | 250m: 300m: | 2:34.70 3:06.94 | 32.03 32.24 | 350m: 400m: | 3:39.76 4:12.24 | 32.82 32.48 |
Kłaput Bartosz | 00 | SMS Kraków | 4:12.24 | 595 | - |
50m: 100m: | 27.93 58.63 | 27.93 30.70 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:03.16 | 31.98 32.55 | 250m: 300m: | 2:35.86 3:08.38 | 32.70 32.52 | 350m: 400m: | 3:40.74 4:12.24 | 32.36 31.50 |
40. | Lewicki Filip | 03 | SMS Kraków | 4:12.49 | 594 | - |
50m: 100m: | 28.35 59.93 | 28.35 31.58 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:04.79 | 32.54 32.32 | 250m: 300m: | 2:37.31 3:09.92 | 32.52 32.61 | 350m: 400m: | 3:41.43 4:12.49 | 31.51 31.06 |
41. | Chodulski Jakub Sl | 00 | SMS Lublin | 4:12.55 | 593 | - |
50m: 100m: | 29.71 1:02.18 | 29.71 32.47 | 150m: 200m: | 1:35.11 2:07.78 | 32.93 32.67 | 250m: 300m: | 2:39.66 3:11.11 | 31.88 31.45 | 350m: 400m: | 3:42.66 4:12.55 | 31.55 29.89 |
42. | Malinowski Wojciech | 03 | SMS Łódź | 4:12.87 | 591 | 11,00 |
50m: 100m: | 30.13 1:02.71 | 30.13 32.58 | 150m: 200m: | 1:35.57 2:08.43 | 32.86 32.86 | 250m: 300m: | 2:40.11 3:11.68 | 31.68 31.57 | 350m: 400m: | 3:42.92 4:12.87 | 31.24 29.95 |
43. | Knyszyński Maciej | 02 | SMS Łódź | 4:13.01 | 590 | 10,00 |
50m: 100m: | 29.60 1:01.93 | 29.60 32.33 | 150m: 200m: | 1:34.37 2:06.64 | 32.44 32.27 | 250m: 300m: | 2:39.07 3:11.17 | 32.43 32.10 | 350m: 400m: | 3:43.17 4:13.01 | 32.00 29.84 |
44. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Kraków | 4:13.19 | 589 | - |
50m: 100m: | 28.53 59.93 | 28.53 31.40 | 150m: 200m: | 1:32.45 2:05.12 | 32.52 32.67 | 250m: 300m: | 2:37.71 3:10.29 | 32.59 32.58 | 350m: 400m: | 3:42.23 4:13.19 | 31.94 30.96 |
45. | Blachura Oskar SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:13.21 | 588 | - |
50m: 100m: | 29.03 1:00.75 | 29.03 31.72 | 150m: 200m: | 1:33.07 2:05.50 | 32.32 32.43 | 250m: 300m: | 2:37.44 3:09.85 | 31.94 32.41 | 350m: 400m: | 3:42.13 4:13.21 | 32.28 31.08 |
46. | Kulczycki Patryk | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:14.07 | 583 | 9,00 |
50m: 100m: | 27.94 59.24 | 27.94 31.30 | 150m: 200m: | 1:31.58 2:04.18 | 32.34 32.60 | 250m: 300m: | 2:37.26 3:10.16 | 33.08 32.90 | 350m: 400m: | 3:42.26 4:14.07 | 32.10 31.81 |
47. | Michalski Wojciech | 01 | SMS Szczecin | 4:14.91 | 577 | - |
50m: 100m: | 29.27 1:00.85 | 29.27 31.58 | 150m: 200m: | 1:33.26 2:06.60 | 32.41 33.34 | 250m: 300m: | 2:39.15 3:11.94 | 32.55 32.79 | 350m: 400m: | 3:44.33 4:14.91 | 32.39 30.58 |
48. | Nowiczkow Jakub SL | 01 | SMS Lublin | 4:15.19 | 575 | - |
50m: 100m: | 29.24 1:02.02 | 29.24 32.78 | 150m: 200m: | 1:34.56 2:07.40 | 32.54 32.84 | 250m: 300m: | 2:40.34 3:12.74 | 32.94 32.40 | 350m: 400m: | 3:45.00 4:15.19 | 32.26 30.19 |
49. | Major Daniel SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:15.43 | 573 | - |
50m: 100m: | 28.68 1:00.83 | 28.68 32.15 | 150m: 200m: | 1:33.33 2:05.97 | 32.50 32.64 | 250m: 300m: | 2:38.78 3:11.36 | 32.81 32.58 | 350m: 400m: | 3:43.79 4:15.43 | 32.43 31.64 |
50. | Lik Kacper | 02 | SMS Łódź | 4:15.46 | 573 | - |
50m: 100m: | 29.03 1:00.62 | 29.03 31.59 | 150m: 200m: | 1:32.94 2:05.30 | 32.32 32.36 | 250m: 300m: | 2:37.93 3:10.69 | 32.63 32.76 | 350m: 400m: | 3:43.38 4:15.46 | 32.69 32.08 |
51. | Lewandowski Jakub SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:15.72 | 571 | - |
50m: 100m: | 29.21 1:01.29 | 29.21 32.08 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:07.27 | 32.75 33.23 | 250m: 300m: | 2:40.11 3:12.80 | 32.84 32.69 | 350m: 400m: | 3:44.62 4:15.72 | 31.82 31.10 |
52. | Woźny Wiktor | 01 | SMS Zielona Góra | 4:15.97 | 570 | 8,00 |
50m: 100m: | 29.01 1:00.21 | 29.01 31.20 | 150m: 200m: | 1:32.12 2:05.10 | 31.91 32.98 | 250m: 300m: | 2:37.59 3:10.38 | 32.49 32.79 | 350m: 400m: | 3:43.85 4:15.97 | 33.47 32.12 |
53. | Kwaśny Jakub SO | 01 | SMS Oświęcim | 4:16.00 | 569 | - |
50m: 100m: | 28.70 1:00.56 | 28.70 31.86 | 150m: 200m: | 1:32.91 2:05.52 | 32.35 32.61 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:10.99 | 32.57 32.90 | 350m: 400m: | 3:43.79 4:16.00 | 32.80 32.21 |
54. | Chromik Szymon SR | 99 | SMS Racibórz | 4:16.39 | 567 | - |
50m: 100m: | 28.58 1:00.08 | 28.58 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.84 2:05.75 | 32.76 32.91 | 250m: 300m: | 2:39.14 3:12.74 | 33.39 33.60 | 350m: 400m: | 3:45.78 4:16.39 | 33.04 30.61 |
55. | Mazur Dominik SO | 99 | SMS Oświęcim | 4:16.41 | 567 | - |
50m: 100m: | 28.23 59.44 | 28.23 31.21 | 150m: 200m: | 1:31.86 2:05.07 | 32.42 33.21 | 250m: 300m: | 2:38.48 3:11.51 | 33.41 33.03 | 350m: 400m: | 3:44.55 4:16.41 | 33.04 31.86 |
56. | Róg Adrian SL | 01 | SMS Lublin | 4:16.79 | 564 | - |
50m: 100m: | 29.10 1:01.76 | 29.10 32.66 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.25 | 33.29 33.20 | 250m: 300m: | 2:41.82 3:15.00 | 33.57 33.18 | 350m: 400m: | 3:46.63 4:16.79 | 31.63 30.16 |
57. | Niedziałek Michał SOL | 03 | SMS Olsztyn | 4:17.16 | 562 | - |
50m: 100m: | 29.80 1:01.84 | 29.80 32.04 | 150m: 200m: | 1:34.55 2:07.40 | 32.71 32.85 | 250m: 300m: | 2:40.15 3:13.03 | 32.75 32.88 | 350m: 400m: | 3:45.88 4:17.16 | 32.85 31.28 |
58. | Ratajczak Mateusz S P | 01 | SMS Poznań | 4:17.47 | 560 | 7,00 |
50m: 100m: | 29.25 1:00.77 | 29.25 31.52 | 150m: 200m: | 1:33.44 2:06.70 | 32.67 33.26 | 250m: 300m: | 2:39.37 3:12.10 | 32.67 32.73 | 350m: 400m: | 3:44.98 4:17.47 | 32.88 32.49 |
59. | Cielecki Kuba SWR | 02 | SMS Wrocław | 4:17.66 | 558 | - |
50m: 100m: | 28.72 1:00.25 | 28.72 31.53 | 150m: 200m: | 1:32.54 2:05.28 | 32.29 32.74 | 250m: 300m: | 2:38.05 3:11.13 | 32.77 33.08 | 350m: 400m: | 3:44.63 4:17.66 | 33.50 33.03 |
60. | Kamiński Dawid | 01 | SMS Szczecin | 4:19.01 | 550 | - |
50m: 100m: | 29.50 1:01.84 | 29.50 32.34 | 150m: 200m: | 1:34.79 2:07.52 | 32.95 32.73 | 250m: 300m: | 2:40.42 3:13.54 | 32.90 33.12 | 350m: 400m: | 3:46.55 4:19.01 | 33.01 32.46 |
61. | Sieprawski Roch SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:19.44 | 547 | - |
50m: 100m: | 29.73 1:02.81 | 29.73 33.08 | 150m: 200m: | 1:36.17 2:09.15 | 33.36 32.98 | 250m: 300m: | 2:41.90 3:14.73 | 32.75 32.83 | 350m: 400m: | 3:47.10 4:19.44 | 32.37 32.34 |
62. | Borsuk Łukasz SL | 01 | SMS Lublin | 4:19.68 | 546 | - |
50m: 100m: | 29.45 1:02.26 | 29.45 32.81 | 150m: 200m: | 1:34.49 2:07.42 | 32.23 32.93 | 250m: 300m: | 2:40.92 3:14.51 | 33.50 33.59 | 350m: 400m: | 3:48.04 4:19.68 | 33.53 31.64 |
63. | Sobków Dominik | 02 | SMS Bydgoszcz | 4:19.72 | 545 | - |
50m: 100m: | 29.37 1:01.71 | 29.37 32.34 | 150m: 200m: | 1:34.82 2:08.03 | 33.11 33.21 | 250m: 300m: | 2:41.26 3:14.35 | 33.23 33.09 | 350m: 400m: | 3:47.19 4:19.72 | 32.84 32.53 |
64. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:20.10 | 543 | 6,00 |
50m: 100m: | 28.72 1:00.47 | 28.72 31.75 | 150m: 200m: | 1:33.19 2:06.46 | 32.72 33.27 | 250m: 300m: | 2:39.55 3:13.67 | 33.09 34.12 | 350m: 400m: | 3:47.58 4:20.10 | 33.91 32.52 |
65. | Kotarski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 4:20.14 | 543 | - |
50m: 100m: | 29.72 1:01.92 | 29.72 32.20 | 150m: 200m: | 1:34.85 2:07.50 | 32.93 32.65 | 250m: 300m: | 2:40.87 3:14.54 | 33.37 33.67 | 350m: 400m: | 3:48.12 4:20.14 | 33.58 32.02 |
66. | Chełstowski Maciej | 02 | SMS Warszawa | 4:22.23 | 530 | - |
50m: 100m: | 28.94 1:00.75 | 28.94 31.81 | 150m: 200m: | 1:33.59 2:07.03 | 32.84 33.44 | 250m: 300m: | 2:40.89 3:14.96 | 33.86 34.07 | 350m: 400m: | 3:48.85 4:22.23 | 33.89 33.38 |
67. | Zalewski Sebastian SO | 03 | SMS Oświęcim | 4:22.38 | 529 | - |
50m: 100m: | 29.88 1:02.52 | 29.88 32.64 | 150m: 200m: | 1:34.95 2:08.21 | 32.43 33.26 | 250m: 300m: | 2:41.80 3:15.38 | 33.59 33.58 | 350m: 400m: | 3:48.86 4:22.38 | 33.48 33.52 |
68. | Moryl Wojciech SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:22.73 | 527 | - |
50m: 100m: | 30.10 1:03.06 | 30.10 32.96 | 150m: 200m: | 1:36.32 2:09.99 | 33.26 33.67 | 250m: 300m: | 2:43.73 3:17.15 | 33.74 33.42 | 350m: 400m: | 3:50.49 4:22.73 | 33.34 32.24 |
69. | Marzec Milan | 03 | SMS Gdańsk | 4:25.96 | 508 | 5,00 |
50m: 100m: | 29.44 1:02.09 | 29.44 32.65 | 150m: 200m: | 1:35.42 2:09.41 | 33.33 33.99 | 250m: 300m: | 2:43.82 3:17.96 | 34.41 34.14 | 350m: 400m: | 3:52.36 4:25.96 | 34.40 33.60 |
70. | Jasiński Jakub | 03 | SMS Łódź | 4:26.17 | 507 | - |
50m: 100m: | 30.82 1:04.06 | 30.82 33.24 | 150m: 200m: | 1:37.67 2:11.87 | 33.61 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.85 3:19.48 | 33.98 33.63 | 350m: 400m: | 3:53.70 4:26.17 | 34.22 32.47 |
71. | Płatek Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 4:26.20 | 506 | - |
50m: 100m: | 30.44 1:03.64 | 30.44 33.20 | 150m: 200m: | 1:37.29 2:11.54 | 33.65 34.25 | 250m: 300m: | 2:45.55 3:19.70 | 34.01 34.15 | 350m: 400m: | 3:53.79 4:26.20 | 34.09 32.41 |
72. | Malinowski Paweł | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:26.34 | 506 | - |
50m: 100m: | 29.75 1:03.31 | 29.75 33.56 | 150m: 200m: | 1:37.34 2:11.48 | 34.03 34.14 | 250m: 300m: | 2:45.88 3:19.73 | 34.40 33.85 | 350m: 400m: | 3:53.75 4:26.34 | 34.02 32.59 |
73. | Auguścik Daniel SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:26.70 | 504 | - |
50m: 100m: | 30.22 1:03.31 | 30.22 33.09 | 150m: 200m: | 1:37.46 2:12.00 | 34.15 34.54 | 250m: 300m: | 2:46.85 3:21.43 | 34.85 34.58 | 350m: 400m: | 3:54.87 4:26.70 | 33.44 31.83 |
74. | Coleman Alan | 03 | SMS Łódź | 4:27.52 | 499 | - |
50m: 100m: | 29.99 1:03.35 | 29.99 33.36 | 150m: 200m: | 1:37.53 2:12.23 | 34.18 34.70 | 250m: 300m: | 2:46.98 3:21.46 | 34.75 34.48 | 350m: 400m: | 3:55.32 4:27.52 | 33.86 32.20 |
75. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Kraków | 4:30.51 | 483 | - |
50m: 100m: | 29.88 1:03.31 | 29.88 33.43 | 150m: 200m: | 1:37.37 2:11.84 | 34.06 34.47 | 250m: 300m: | 2:46.40 3:20.88 | 34.56 34.48 | 350m: 400m: | 3:56.52 4:30.51 | 35.64 33.99 |
76. | Dubiel Kornel | 01 | SMS Gdańsk | 4:32.53 | 472 | 4,00 |
50m: 100m: | 29.19 1:02.30 | 29.19 33.11 | 150m: 200m: | 1:36.40 2:11.13 | 34.10 34.73 | 250m: 300m: | 2:46.07 3:21.90 | 34.94 35.83 | 350m: 400m: | 3:57.37 4:32.53 | 35.47 35.16 |
77. | Wielgus Kacper S P | 01 | SMS Poznań | 4:32.97 | 470 | 3,00 |
50m: 100m: | 30.35 1:04.46 | 30.35 34.11 | 150m: 200m: | 1:38.67 2:13.65 | 34.21 34.98 | 250m: 300m: | 2:48.30 3:23.65 | 34.65 35.35 | 350m: 400m: | 3:59.24 4:32.97 | 35.59 33.73 |
78. | Kępiński Paweł SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:34.27 | 463 | - |
50m: 100m: | 31.37 1:05.64 | 31.37 34.27 | 150m: 200m: | 1:40.08 2:15.00 | 34.44 34.92 | 250m: 300m: | 2:50.08 3:25.12 | 35.08 35.04 | 350m: 400m: | 4:00.42 4:34.27 | 35.30 33.85 |
79. | Juda Dominik SO | 04 | SMS Oświęcim | 4:48.46 | 398 | - |
50m: 100m: | 32.34 1:08.62 | 32.34 36.28 | 150m: 200m: | 1:45.55 2:22.85 | 36.93 37.30 | 250m: 300m: | 3:00.09 3:37.05 | 37.24 36.96 | 350m: 400m: | 4:13.67 4:48.46 | 36.62 34.79 |
PK | Szczerba Adam | 02 | SMS Lublin | 4:05.53 | 645 | - |
50m: 100m: | 27.90 58.57 | 27.90 30.67 | 150m: 200m: | 1:29.77 2:01.06 | 31.20 31.29 | 250m: 300m: | 2:32.28 3:03.41 | 31.22 31.13 | 350m: 400m: | 3:34.99 4:05.53 | 31.58 30.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2/12/2017 - 10:52 | Kobiet, 200m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Żmuda Weronika | 00 | SMS Lublin | 2:28.50 | 744 | 35,00 | 32.89 | 37.08 | 38.25 | 40.28 | ||||
2. | Kramer Aleksandra | 02 | SMS Zielona Góra | 2:31.80 | 696 | 33,00 | 33.99 | 38.30 | 39.88 | 39.63 | ||||
3. | Paradowska Kinga SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:32.27 | 690 | 32,00 | 34.63 | 38.67 | 39.44 | 39.53 | ||||
4. | Samuła Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 2:32.49 | 687 | 31,00 | 34.01 | 37.76 | 39.44 | 41.28 | ||||
5. | Hellak Emilia SWR | 03 | SMS Wrocław | 2:34.26 | 663 | 30,00 | 35.06 | 38.99 | 39.86 | 40.35 | ||||
6. | Kocjan Victoria SR | 00 | SMS Racibórz | 2:34.38 | 662 | 29,00 | 34.27 | 39.50 | 40.18 | 40.43 | ||||
7. | Banaczkowska Aleksandra SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:34.86 | 656 | 28,00 | 35.73 | 39.19 | 39.93 | 40.01 | ||||
8. | Maruszczyk Beata SR | 00 | SMS Racibórz | 2:35.59 | 646 | 27,00 | 34.31 | 39.54 | 40.87 | 40.87 | ||||
Kempa Anna | 01 | SMS Oświęcim | 2:35.59 | 646 | 27,00 | 35.43 | 39.93 | 40.13 | 40.10 | |||||
10. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | SMS Warszawa | 2:35.67 | 645 | 25,00 | 35.07 | 39.04 | 39.19 | 42.37 | ||||
11. | Piskorz Aleksandra SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:37.50 | 623 | 24,00 | 34.53 | 39.26 | 41.17 | 42.54 | ||||
12. | Russek Agata | 03 | SMS Warszawa | 2:37.54 | 623 | 23,00 | 35.56 | 39.52 | 40.89 | 41.57 | ||||
13. | Pawłowska Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:39.38 | 601 | 22,00 | 36.32 | 40.16 | 40.95 | 41.95 | ||||
14. | Dobosz Kalina | 02 | SMS Warszawa | 2:39.86 | 596 | - | 35.99 | 40.18 | 41.39 | 42.30 | ||||
15. | Mosek Oliwia SR | 03 | SMS Racibórz | 2:40.84 | 585 | - | 35.86 | 41.00 | 42.20 | 41.78 | ||||
16. | Kisiel Gabriela | 00 | SMS Szczecin | 2:41.24 | 581 | 21,00 | 35.60 | 41.10 | 42.27 | 42.27 | ||||
17. | Kamińska Anna SB | 03 | SMS Bydgoszcz | 2:42.06 | 572 | 20,00 | 35.08 | 40.97 | 42.91 | 43.10 | ||||
18. | Bujak Maria SL | 01 | SMS Lublin | 2:42.20 | 571 | - | 36.43 | 41.17 | 41.73 | 42.87 | ||||
19. | Cygan Julia | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:42.59 | 566 | - | 36.66 | 41.29 | 42.41 | 42.23 | ||||
20. | Kozanecka Katarzyna SP | 01 | SMS Poznań | 2:42.62 | 566 | 19,00 | 37.54 | 42.40 | 40.86 | 41.82 | ||||
21. | Sadlik Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:42.86 | 564 | - | 37.52 | 41.89 | 41.95 | 41.50 | ||||
22. | Szopa Marta SL | 00 | SMS Lublin | 2:42.90 | 563 | - | 35.37 | 40.99 | 42.63 | 43.91 | ||||
23. | Budzińska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:43.45 | 558 | - | 37.67 | 41.59 | 42.63 | 41.56 | ||||
24. | Durczyńska Katarzyna | 99 | SMS Kraków | 2:45.01 | 542 | 18,00 | 36.08 | 41.30 | 43.41 | 44.22 | ||||
25. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 2:45.07 | 541 | 17,00 | 36.68 | 41.12 | 42.91 | 44.36 | ||||
26. | Kertyńska Nadia | 03 | SMS Wrocław | 2:46.31 | 529 | - | 38.08 | 43.14 | 43.04 | 42.05 | ||||
27. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | SMS Kraków | 2:46.44 | 528 | - | 37.03 | 41.45 | 43.72 | 44.24 | ||||
28. | Pałka Aleksandra SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:47.63 | 517 | - | 37.19 | 43.15 | 43.65 | 43.64 | ||||
29. | Prusik Kamila | 02 | SMS Szczecin | 2:48.06 | 513 | 16,00 | 37.45 | 42.12 | 43.74 | 44.75 | ||||
30. | Bluge Angelika S P | 00 | SMS Poznań | 2:48.48 | 509 | 15,00 | 37.22 | 42.38 | 44.16 | 44.72 | ||||
31. | Wesołowska Agata | 01 | SMS Lublin | 2:48.88 | 505 | - | 37.02 | 43.20 | 44.53 | 44.13 | ||||
32. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Kraków | 2:50.86 | 488 | - | 37.52 | 43.51 | 44.46 | 45.37 | ||||
33. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:53.05 | 470 | - | 38.88 | 44.85 | 44.93 | 44.39 | ||||
34. | Bylińska Agnieszka | 02 | SMS Gdańsk | 2:53.36 | 467 | 14,00 | 40.18 | 43.36 | 45.10 | 44.72 | ||||
35. | Kulik Wiktoria SOL | 03 | SMS Olsztyn | 2:54.26 | 460 | 13,00 | 40.11 | 44.33 | 45.17 | 44.65 | ||||
36. | Witek Aleksandra | 03 | SMS Gdańsk | 2:57.26 | 437 | 12,00 | 39.47 | 45.03 | 46.10 | 46.66 | ||||
37. | Kowalska Karolina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:57.64 | 434 | 11,00 | 40.82 | 45.39 | 46.02 | 45.41 | ||||
38. | Ochał Maja | 01 | SMS Kraków | 2:58.72 | 426 | - | 39.65 | 45.74 | 46.93 | 46.40 | ||||
39. | Bednarz Oliwia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 3:00.22 | 416 | 10,00 | 40.20 | 45.21 | 46.72 | 48.09 | ||||
40. | Gromska Kinga SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 3:04.46 | 388 | - | 42.30 | 47.97 | 48.16 | 46.03 | ||||
41. | Dyduch Martyna SO | 04 | SMS Oświęcim | 3:07.49 | 369 | - | 41.95 | 47.64 | 49.38 | 48.52 | ||||
DYSKW. | Szubska Oliwia | 03 | SMS Łódź | - | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:14) | ||||||||||||||
DYSKW. | Kostkiewicz Gabriela | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | - | ||||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2/12/2017 - 11:14 | Chłopców, 200m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:14.18 | 723 | 35,00 | 30.77 | 34.35 | 34.52 | 34.54 | ||||
2. | Krulikowski Maciej SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:14.28 | 721 | 33,00 | 30.70 | 34.06 | 34.37 | 35.15 | ||||
3. | Rębacz Maciej | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:17.66 | 669 | 32,00 | 31.35 | 34.37 | 34.97 | 36.97 | ||||
4. | Nowak Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:18.30 | 660 | - | 30.67 | 34.50 | 36.06 | 37.07 | ||||
5. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | SMS Warszawa | 2:18.85 | 652 | 31,00 | 31.35 | 35.48 | 35.91 | 36.11 | ||||
6. | Zhuravel Nazar SWR | 03 | SMS Wrocław | 2:19.94 | 637 | 30,00 | 31.83 | 35.47 | 35.64 | 37.00 | ||||
7. | Kowol Tymoteusz | 01 | SMS Wrocław | 2:20.14 | 634 | 29,00 | 31.17 | 35.55 | 36.50 | 36.92 | ||||
8. | Szynawa Oskar SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:20.25 | 633 | - | 31.40 | 35.55 | 36.69 | 36.61 | ||||
9. | Kłosiński Alan | 00 | SMS Łódź | 2:20.84 | 625 | 28,00 | 31.30 | 35.51 | 36.85 | 37.18 | ||||
10. | Gałuszka Bruno SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:21.92 | 611 | - | 32.65 | 36.42 | 36.27 | 36.58 | ||||
11. | Jung Krzysztof SR | 99 | SMS Racibórz | 2:22.21 | 607 | 27,00 | 32.34 | 36.09 | 36.46 | 37.32 | ||||
12. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 2:22.54 | 603 | 26,00 | 30.83 | 35.81 | 37.31 | 38.59 | ||||
13. | Gregorczyk Jan | 02 | SMS Warszawa | 2:24.03 | 584 | 25,00 | 32.86 | 36.16 | 37.14 | 37.87 | ||||
14. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:24.45 | 579 | 24,00 | 32.31 | 37.09 | 38.29 | 36.76 | ||||
15. | Klimas Michał SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:26.00 | 561 | 23,00 | 31.89 | 37.23 | 37.84 | 39.04 | ||||
16. | Solarski Antoni | 01 | SMS Poznań | 2:26.20 | 559 | 22,00 | 33.22 | 37.75 | 37.92 | 37.31 | ||||
17. | Greber Artur | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:26.37 | 557 | 21,00 | 32.19 | 36.79 | 38.02 | 39.37 | ||||
18. | Bazyl Kamil | 00 | SMS Kraków | 2:26.47 | 555 | 20,00 | 32.46 | 36.88 | 38.60 | 38.53 | ||||
19. | Beberok Filip | 00 | SMS Zielona Góra | 2:26.70 | 553 | 19,00 | 32.82 | 36.26 | 37.83 | 39.79 | ||||
20. | Krystyniak Mateusz SR | 00 | SMS Racibórz | 2:26.95 | 550 | 18,00 | 32.19 | 37.87 | 39.03 | 37.86 | ||||
21. | Krupa Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:27.31 | 546 | - | 33.60 | 38.02 | 37.81 | 37.88 | ||||
22. | Łochinski Jan | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:27.32 | 546 | 17,00 | 30.48 | 36.76 | 39.82 | 40.26 | ||||
23. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 2:27.33 | 546 | 16,00 | 32.43 | 37.35 | 38.84 | 38.71 | ||||
24. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Gdańsk | 2:27.36 | 545 | 15,00 | 32.12 | 37.07 | 38.88 | 39.29 | ||||
25. | Data Mariusz | 00 | SMS Lublin | 2:27.43 | 545 | 14,00 | 31.27 | 36.67 | 39.82 | 39.67 | ||||
26. | Stańczyk Jarema SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:27.47 | 544 | - | 33.50 | 37.83 | 38.03 | 38.11 | ||||
27. | Walczysko Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 2:28.35 | 535 | 13,00 | 33.44 | 38.11 | 39.12 | 37.68 | ||||
28. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | SMS Olsztyn | 2:28.71 | 531 | 12,00 | 34.08 | 39.07 | 38.13 | 37.43 | ||||
29. | Rokita Aleksander | 99 | SMS Kraków | 2:28.94 | 528 | - | 33.22 | 38.50 | 38.72 | 38.50 | ||||
30. | Błaszczyk Kacper | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 2:29.69 | 520 | 11,00 | 34.01 | 38.30 | 38.82 | 38.56 | ||||
31. | Wiśniewski Jakub SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:30.38 | 513 | 10,00 | 33.70 | 37.78 | 39.21 | 39.69 | ||||
32. | Kryś Jarosław | 01 | SMS Szczecin | 2:30.40 | 513 | 9,00 | 33.91 | 37.62 | 39.68 | 39.19 | ||||
33. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Kraków | 2:31.20 | 505 | - | 35.06 | 38.87 | 39.21 | 38.06 | ||||
34. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Kraków | 2:31.35 | 503 | - | 33.09 | 37.76 | 39.11 | 41.39 | ||||
35. | Modrzyński Hubert | 02 | SMS Szczecin | 2:31.57 | 501 | 8,00 | 32.51 | 37.72 | 40.15 | 41.19 | ||||
36. | Oszutowski Adam | 02 | SMS Bydgoszcz | 2:32.30 | 494 | - | 34.15 | 38.62 | 40.18 | 39.35 | ||||
37. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Kraków | 2:32.75 | 490 | - | 34.61 | 38.02 | 39.07 | 41.05 | ||||
38. | Łanczkowski Dominik | 01 | SMS Szczecin | 2:32.81 | 489 | - | 32.48 | 38.88 | 40.66 | 40.79 | ||||
39. | Szydłowski Erwin SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:33.03 | 487 | - | 34.40 | 38.35 | 40.23 | 40.05 | ||||
40. | Górski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:35.11 | 468 | - | 34.14 | 39.51 | 40.54 | 40.92 | ||||
41. | Żurawski Marcel | 01 | SMS Gdańsk | 2:35.34 | 466 | 7,00 | 33.53 | 39.26 | 41.73 | 40.82 | ||||
42. | Jasiński Bartłomiej | 03 | SMS Łódź | 2:42.32 | 408 | 6,00 | 35.65 | 41.30 | 43.05 | 42.32 | ||||
43. | Kesler Marcin SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:44.23 | 394 | 5,00 | 36.77 | 42.58 | 43.61 | 41.27 | ||||
44. | Wilanowski Mateusz | 03 | SMS Łódź | 2:45.25 | 387 | - | 38.11 | 42.93 | 43.35 | 40.86 | ||||
45. | Jurczak Kacper SOL | 01 | SMS Olsztyn | 2:45.80 | 383 | 4,00 | 35.35 | 41.58 | 43.81 | 45.06 | ||||
46. | Grabek Filip SL | 99 | SMS Lublin | 2:49.11 | 361 | - | 36.32 | 42.08 | 45.45 | 45.26 | ||||
47. | Nosal Milosz SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:52.11 | 342 | - | 37.84 | 43.92 | 45.44 | 44.91 | ||||
48. | Okręt Oliwier SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:52.19 | 342 | - | 38.82 | 44.54 | 44.85 | 43.98 | ||||
49. | Świątek Bartosz SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:53.69 | 333 | - | 37.69 | 44.24 | 45.72 | 46.04 | ||||
DYSKW. | Szczeciński Robert | 00 | SMS Warszawa | - | ||||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 11:23) | ||||||||||||||
DYSKW. | Doroba Michał SWR | 02 | SMS Wrocław | - | ||||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2/12/2017 - 11:37 | Kobiet, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Samuła Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 2:19.08 | 672 | 35,00 | 30.40 | 36.83 | 38.79 | 33.06 | |||
2. | Żmuda Weronika | 00 | SMS Lublin | 2:21.49 | 638 | 33,00 | 30.34 | 36.88 | 39.86 | 34.41 | |||
3. | Guść Wiktoria | 04 | SMS Łódź | 2:21.87 | 633 | 32,00 | 30.96 | 37.62 | 41.18 | 32.11 | |||
4. | Rydyńska Marianna SB | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:22.79 | 621 | 31,00 | 30.66 | 35.57 | 43.43 | 33.13 | |||
5. | Cynarska Weronika | 03 | SMS Warszawa | 2:22.99 | 618 | 30,00 | 31.47 | 37.37 | 41.10 | 33.05 | |||
6. | Gotowska Weronika | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:23.02 | 618 | 29,00 | 31.47 | 36.38 | 41.76 | 33.41 | |||
7. | Zawisza Alina SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:23.19 | 616 | 28,00 | 30.88 | 36.07 | 42.51 | 33.73 | |||
8. | Kramer Aleksandra | 02 | SMS Zielona Góra | 2:23.22 | 615 | 27,00 | 30.99 | 39.45 | 39.30 | 33.48 | |||
9. | Cynarska Natalia | 03 | SMS Warszawa | 2:23.78 | 608 | 26,00 | 32.08 | 35.48 | 41.92 | 34.30 | |||
10. | Traczyk Justyna SWR | 04 | SMS Wrocław | 2:24.22 | 603 | 25,00 | 30.88 | 35.66 | 44.24 | 33.44 | |||
11. | Nowak Zuzanna SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:24.28 | 602 | 24,00 | 30.27 | 36.71 | 43.90 | 33.40 | |||
12. | Lisowska Wiktoria SOL | 00 | SMS Olsztyn | 2:24.65 | 597 | 23,00 | 31.07 | 34.48 | 43.94 | 35.16 | |||
13. | Lewandowska Natalia SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:24.70 | 597 | - | 30.17 | 35.97 | 43.02 | 35.54 | |||
14. | Groń Weronika | 03 | SMS Bydgoszcz | 2:24.85 | 595 | 22,00 | 31.18 | 37.02 | 42.60 | 34.05 | |||
15. | Prochownik Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:25.23 | 590 | - | 31.20 | 37.37 | 42.48 | 34.18 | |||
16. | Prochownik Olimpia | 99 | SMS Lublin | 2:25.88 | 582 | - | 30.54 | 37.42 | 41.34 | 36.58 | |||
17. | Piskorz Aleksandra SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:26.07 | 580 | 21,00 | 31.84 | 37.08 | 41.24 | 35.91 | |||
18. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 2:26.30 | 577 | 20,00 | 32.77 | 37.32 | 42.59 | 33.62 | |||
19. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 2:26.85 | 571 | 19,00 | 31.36 | 36.43 | 43.18 | 35.88 | |||
20. | Smętek Wiktoria SR | 01 | SMS Racibórz | 2:27.32 | 565 | 18,00 | 33.92 | 37.64 | 41.71 | 34.05 | |||
21. | Maruszczyk Beata SR | 00 | SMS Racibórz | 2:27.42 | 564 | 17,00 | 31.96 | 40.79 | 41.34 | 33.33 | |||
22. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 2:27.89 | 559 | 16,00 | 32.12 | 36.03 | 45.99 | 33.75 | |||
23. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 2:28.43 | 553 | 15,00 | 32.13 | 36.88 | 44.03 | 35.39 | |||
24. | Król Wiktoria | 02 | SMS Kraków | 2:28.75 | 549 | - | 32.64 | 35.03 | 45.86 | 35.22 | |||
25. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Kraków | 2:28.76 | 549 | - | 32.83 | 38.58 | 43.98 | 33.37 | |||
26. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 2:29.25 | 544 | 14,00 | 31.91 | 37.73 | 43.56 | 36.05 | |||
27. | Kozanecka Katarzyna SP | 01 | SMS Poznań | 2:29.71 | 539 | 13,00 | 32.63 | 39.52 | 42.02 | 35.54 | |||
28. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Kraków | 2:30.14 | 534 | - | 31.31 | 37.05 | 44.79 | 36.99 | |||
29. | Wett Oliwia SOL | 01 | SMS Olsztyn | 2:30.26 | 533 | 12,00 | 31.84 | 37.81 | 44.19 | 36.42 | |||
30. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:30.85 | 527 | - | 33.72 | 39.89 | 42.61 | 34.63 | |||
31. | Majewska Weronika SR | 01 | SMS Racibórz | 2:32.82 | 507 | - | 32.87 | 38.45 | 45.83 | 35.67 | |||
32. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Kraków | 2:33.15 | 503 | - | 33.03 | 38.56 | 45.81 | 35.75 | |||
33. | Piepiórka Martyna | 03 | SMS Gdańsk | 2:33.41 | 501 | 11,00 | 33.47 | 40.49 | 44.86 | 34.59 | |||
34. | Kapcińska Maja SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:33.52 | 500 | - | 32.57 | 37.70 | 46.65 | 36.60 | |||
35. | Kisiel Gabriela | 00 | SMS Szczecin | 2:34.27 | 492 | 10,00 | 32.34 | 43.54 | 42.44 | 35.95 | |||
36. | Wróbel Zofia SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:34.31 | 492 | - | 32.88 | 40.17 | 47.22 | 34.04 | |||
37. | Kurasińska Oliwia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:35.05 | 485 | 9,00 | 34.55 | 38.77 | 44.98 | 36.75 | |||
38. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:35.85 | 478 | - | 32.66 | 42.26 | 44.70 | 36.23 | |||
39. | Petrykowska Adrianna SOc | 05 | SMS Ostrowiec Św. | 2:37.02 | 467 | 8,00 | 34.99 | 39.48 | 46.89 | 35.66 | |||
40. | Żak Amelia SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:39.31 | 447 | - | 35.43 | 41.03 | 44.95 | 37.90 | |||
41. | Kumor Aleksandra SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:42.17 | 424 | - | 35.55 | 41.67 | 47.72 | 37.23 | |||
42. | Grzegolec Weronika | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:45.33 | 400 | 7,00 | 35.32 | 40.69 | 51.84 | 37.48 | |||
43. | Budzińska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:45.84 | 396 | - | 37.63 | 43.61 | 45.89 | 38.71 | |||
44. | Wąsik Julia SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:46.00 | 395 | - | 36.53 | 43.58 | 48.49 | 37.40 | |||
45. | Rogalka Joanna | 02 | SMS Poznań | 2:48.08 | 381 | 6,00 | 37.20 | 41.70 | 48.91 | 40.27 | |||
46. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:50.39 | 365 | - | 36.65 | 45.33 | 50.13 | 38.28 | |||
47. | Tyndzik Eleonora | 03 | SMS Warszawa Bielany | 2:51.66 | 357 | 5,00 | 38.21 | 44.70 | 51.38 | 37.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2/12/2017 - 12:01 | Chłopców, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piotrowski Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:03.07 | 706 | 35,00 | 27.09 | 31.33 | 36.87 | 27.78 | ||||
2. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:03.43 | 700 | 33,00 | 27.64 | 30.52 | 35.52 | 29.75 | ||||
3. | Sacha Kamil SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:04.29 | 686 | 32,00 | 27.68 | 32.40 | 35.29 | 28.92 | ||||
4. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | SMS Wrocław | 2:04.90 | 676 | 31,00 | 27.00 | 30.90 | 36.83 | 30.17 | ||||
5. | Winiatowski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 2:04.99 | 674 | 30,00 | 26.87 | 31.75 | 36.61 | 29.76 | ||||
6. | Jaworski Szymon SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:06.01 | 658 | - | 27.84 | 32.86 | 36.88 | 28.43 | ||||
7. | Dejneżenko Daniel | 00 | SMS Warszawa | 2:06.17 | 656 | 29,00 | 26.68 | 32.37 | 36.06 | 31.06 | ||||
8. | Goleniec Kamil SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:07.28 | 639 | 28,00 | 26.93 | 32.62 | 36.65 | 31.08 | ||||
9. | Łapot Radosław SR | 99 | SMS Racibórz | 2:07.76 | 631 | 27,00 | 27.19 | 31.84 | 38.88 | 29.85 | ||||
10. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:08.00 | 628 | - | 26.61 | 31.94 | 38.86 | 30.59 | ||||
11. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Kraków | 2:08.04 | 627 | 26,00 | 27.00 | 33.34 | 36.24 | 31.46 | ||||
12. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 2:08.44 | 621 | 25,00 | 26.91 | 32.00 | 39.44 | 30.09 | ||||
13. | Suchański Przemysław SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:08.80 | 616 | - | 27.83 | 31.06 | 39.05 | 30.86 | ||||
14. | Sordyl Mateusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:08.81 | 616 | - | 26.98 | 33.90 | 37.37 | 30.56 | ||||
15. | Dziedzic Dawid SR | 99 | SMS Racibórz | 2:10.18 | 597 | 24,00 | 27.80 | 33.75 | 36.95 | 31.68 | ||||
16. | Jarosz Dawid | 99 | SMS Warszawa | 2:10.25 | 596 | 23,00 | 28.15 | 32.36 | 39.06 | 30.68 | ||||
Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | SMS Olsztyn | 2:10.25 | 596 | 23,00 | 28.34 | 33.40 | 38.20 | 30.31 | |||||
18. | Barusiński Kordian | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:11.31 | 581 | 21,00 | 27.47 | 32.50 | 38.60 | 32.74 | ||||
19. | Borkowski Kacper SL | 00 | SMS Lublin | 2:11.39 | 580 | 20,00 | 26.92 | 33.66 | 39.90 | 30.91 | ||||
20. | Kłosiński Alan | 00 | SMS Łódź | 2:12.25 | 569 | 19,00 | 28.31 | 35.60 | 36.80 | 31.54 | ||||
21. | Pacławski Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 2:12.69 | 563 | 18,00 | 27.45 | 34.30 | 39.65 | 31.29 | ||||
22. | Ferenc Filip SWR | 02 | SMS Wrocław | 2:12.97 | 560 | - | 27.68 | 34.12 | 39.29 | 31.88 | ||||
23. | Stefański Patryk SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:13.01 | 559 | 17,00 | 28.84 | 34.74 | 38.71 | 30.72 | ||||
24. | Mikołajczak Błażej SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:13.22 | 557 | 16,00 | 27.67 | 32.80 | 39.47 | 33.28 | ||||
25. | Muc Filip SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:13.29 | 556 | - | 28.88 | 33.76 | 39.24 | 31.41 | ||||
26. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 2:13.36 | 555 | 15,00 | 27.84 | 34.36 | 40.18 | 30.98 | ||||
27. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 2:13.45 | 554 | 14,00 | 27.65 | 34.58 | 40.24 | 30.98 | ||||
28. | Gryz Dawid | 99 | SMS Szczecin | 2:13.62 | 552 | 13,00 | 28.16 | 33.68 | 41.62 | 30.16 | ||||
Jochymek Oskar SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:13.62 | 552 | - | 28.16 | 34.41 | 40.26 | 30.79 | |||||
30. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Kraków | 2:13.64 | 552 | - | 27.63 | 35.40 | 38.55 | 32.06 | ||||
31. | Kowalski Rafał | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:13.75 | 550 | 12,00 | 28.94 | 35.56 | 38.94 | 30.31 | ||||
32. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | SMS Lublin | 2:14.39 | 542 | - | 28.52 | 34.25 | 40.57 | 31.05 | ||||
33. | Szczygieł David SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:14.87 | 537 | - | 29.00 | 34.41 | 39.47 | 31.99 | ||||
34. | Pawłowski Maksymilian | 99 | SMS Warszawa | 2:15.36 | 531 | - | 28.61 | 33.83 | 39.78 | 33.14 | ||||
35. | Aleksander Jakub | 02 | SMS Szczecin | 2:15.90 | 524 | - | 28.35 | 35.31 | 40.36 | 31.88 | ||||
36. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:17.68 | 504 | - | 28.62 | 36.09 | 40.48 | 32.49 | ||||
37. | Solarski Antoni | 01 | SMS Poznań | 2:17.80 | 503 | 11,00 | 30.10 | 37.37 | 38.51 | 31.82 | ||||
38. | Woronko Kszysztof SOL | 02 | SMS Olsztyn | 2:17.97 | 501 | 10,00 | 28.83 | 33.90 | 41.49 | 33.75 | ||||
39. | Czerwiński Łukasz | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:18.26 | 498 | - | 28.88 | 35.50 | 41.12 | 32.76 | ||||
40. | Olek Jakub | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:18.37 | 497 | 9,00 | 28.88 | 36.71 | 40.13 | 32.65 | ||||
41. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:18.46 | 496 | - | 28.78 | 36.90 | 41.07 | 31.71 | ||||
42. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:18.71 | 493 | - | 29.01 | 36.37 | 41.05 | 32.28 | ||||
43. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:19.83 | 481 | - | 28.82 | 35.44 | 43.57 | 32.00 | ||||
44. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Kraków | 2:20.07 | 479 | - | 29.50 | 37.68 | 40.01 | 32.88 | ||||
45. | Malarz Marcin SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:20.41 | 475 | - | 29.50 | 36.01 | 41.99 | 32.91 | ||||
46. | Cierpikowski Robert | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 2:21.82 | 461 | 8,00 | 27.38 | 35.52 | 42.89 | 36.03 | ||||
47. | Wytyk Marcel S P | 01 | SMS Poznań | 2:22.39 | 456 | 7,00 | 28.93 | 37.94 | 44.21 | 31.31 | ||||
48. | Czajka Marcel | 02 | SMS Warszawa | 2:23.36 | 447 | - | 29.72 | 37.63 | 42.73 | 33.28 | ||||
49. | Kamiński Dawid | 01 | SMS Szczecin | 2:24.16 | 439 | - | 30.80 | 37.25 | 42.35 | 33.76 | ||||
50. | Para Mikołaj SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:24.32 | 438 | - | 32.29 | 37.03 | 42.71 | 32.29 | ||||
51. | Brączek Kacper SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:24.34 | 438 | - | 31.68 | 34.72 | 44.90 | 33.04 | ||||
52. | Klimas Michał SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:24.48 | 436 | 6,00 | 31.98 | 39.30 | 38.65 | 34.55 | ||||
53. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Kraków | 2:24.78 | 434 | - | 28.71 | 36.04 | 44.22 | 35.81 | ||||
54. | Wróbel Igor SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:25.64 | 426 | - | 31.78 | 39.91 | 39.29 | 34.66 | ||||
55. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Kraków | 2:26.48 | 419 | - | 30.36 | 38.73 | 43.29 | 34.10 | ||||
56. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 2:29.15 | 397 | 5,00 | 30.66 | 36.41 | 45.76 | 36.32 | ||||
57. | Piela Michał SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:29.16 | 397 | - | 33.14 | 39.64 | 43.45 | 32.93 | ||||
58. | Krajewski Patryk | 02 | SMS Gdańsk | 2:29.91 | 391 | 4,00 | 31.15 | 40.24 | 40.98 | 37.54 | ||||
59. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:40.60 | 318 | - | 36.26 | 42.86 | 45.36 | 36.12 | ||||
60. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:49.57 | 270 | - | 38.04 | 45.62 | 48.53 | 37.38 | ||||
61. | Drabczyk Krystian SO | 04 | SMS Oświęcim | 2:51.06 | 263 | - | 39.13 | 44.59 | 50.28 | 37.06 | ||||
DYSKW. | Michałowski Tomasz SO | 02 | SMS Oświęcim | - | ||||||||||
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie (Czas: 12:09) | ||||||||||||||
DYSKW. | Modrzyński Hubert | 02 | SMS Szczecin | - | ||||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 12:20) | ||||||||||||||
DYSKW. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | - | ||||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:19) | ||||||||||||||
DYSKW. | Syska Kacper | 02 | SMS Łódź | - | ||||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 12:20) | ||||||||||||||
DYSKW. | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | - | ||||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 12:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2/12/2017 - 12:29 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 3:48.87 | 734 | 70,00 |
Fryckowska Natalia Rogowska Katarzyna | +0,72 +0,28 | 26.45 26.31 | 56.66 55.84 | Margula Weronika Baryła Julia | +0,51 +0,21 | 27.62 27.52 | 59.02 57.35 |
2. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 3:49.66 | 727 | 66,00 |
Kossakowska Dominika SWR Hellak Emilia SWR | +0,63 +0,58 | 26.99 28.40 | 55.80 59.00 | Zając-Więckowska Julia SWR Rzońca Patrycja SWR | +0,41 +0,37 | 27.39 26.99 | 58.20 56.66 |
3. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 3:51.43 | 710 | 64,00 |
Czarnecka Wiktoria SL Samuła Wiktoria SL | 99 99 | 27.21 27.60 | 57.52 57.56 | Rabiniak Zuzanna SL Andrzejewska Kamila SL | 01 99 | 27.38 27.58 | 58.65 57.70 |
4. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 3:51.46 | 710 | 62,00 |
Skibczak Natalia Woźniak Zofia | +0,57 +0,37 | 27.95 27.20 | 57.47 57.03 | Gotowska Weronika Klonowska Julia | +0,39 +0,30 | 29.27 26.83 | 1:00.64 56.32 |
5. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:51.64 | 708 | 60,00 |
Klimek Marta SO Szuster Aleksandra SO | +0,78 | 27.79 27.62 | 58.09 58.29 | Pisarek Justyna SO Kołodziej Katarzyna SO | 27.99 26.92 | 58.97 56.29 |
6. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:54.84 | 680 | 58,00 |
Peciak Katarzyna Kowal Emilia SK | +0,74 | 27.86 27.53 | 58.93 57.76 | Horova Oksana Świstuń Julia | +0,37 +0,19 | 27.35 27.33 | 59.55 58.60 |
7. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 3:55.61 | 673 | 56,00 |
Paradowska Kinga SB Tomkowicz Wiktoria SB | +0,67 +0,47 | 28.77 28.48 | 59.03 59.01 | Rydyńska Marianna SB Dudek Aleksandra SB | +0,26 +0,40 | 28.42 27.81 | 59.79 57.78 |
8. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 3:57.37 | 658 | 54,00 |
Mozołowska Emilia Dekoninck Laura SWwa | +0,74 +0,71 | 27.87 28.35 | 59.71 59.67 | Wróbel Julia SWwa Dąbrowska Wiktoria | +0,30 +0,36 | 28.11 27.35 | 59.48 58.51 |
9. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 4:01.09 | 628 | 52,00 |
Koluch Julia Kramer Aleksandra | +0,65 +0,33 | 28.00 28.88 | 58.58 1:00.63 | Łuczak Dominika Piotrowicz Maja | +0,18 +0,42 | 29.25 28.73 | 1:01.40 1:00.48 |
10. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 4:03.57 | 609 | 50,00 |
Wygnał Maja SR Zarembik Katarzyna SR | +0,68 | 28.62 29.23 | 59.92 1:00.21 | Modrzejewska Magdalena SR Maruszczyk Beata SR | +0,45 | 29.64 29.08 | 1:02.88 1:00.56 |
11. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 4:05.67 | 594 | 48,00 |
Szafrańska Julia SOc Banaczkowska Aleksandra SOc | 00 02 | 28.88 29.51 | 59.85 1:01.54 | Przygoda Natalia SOc Błaszkiewicz Wiktoria SOc | 02 02 | 30.23 28.67 | 1:02.34 1:01.94 |
12. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 4:08.96 | 570 | 46,00 |
Łukaszewicz Emilia S P Kromolicka Wiktoria SP | +0,68 +0,04 | 28.92 29.04 | 1:01.53 1:01.06 | Kozanecka Katarzyna SP Bielewicz Joanna SP | +0,27 +0,28 | 29.73 30.05 | 1:02.24 1:04.13 |
13. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 4:09.59 | 566 | 44,00 |
Piepiórka Martyna Hebel Natalia | +0,87 | 29.28 29.93 | 1:00.18 1:01.96 | Kuropatwa Weronika Molenda Dominika | +0,39 +0,24 | 31.08 29.72 | 1:05.03 1:02.42 |
14. | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 4:12.68 | 546 | 42,00 |
Guść Wiktoria Piękoś Natalia | +0,52 +0,51 | 28.31 29.74 | 59.45 1:02.11 | Grzelczyk Natalia Szubska Oliwia | 30.51 32.30 | 1:04.40 1:06.72 |
15. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 4:13.92 | 538 | 40,00 |
Jaszczuk Ewa SOL Kulik Wiktoria SOL | +0,60 | 29.82 31.49 | 1:02.04 1:05.40 | Wett Oliwia SOL Chodyna Kinga SOL | +0,14 +0,47 | 31.27 30.00 | 1:04.56 1:01.92 |
16. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:20.26 | 499 | 38,00 |
Czepulanis Alicja Grzegolec Weronika | +0,27 | 30.66 32.26 | 1:03.62 1:08.05 | Van Doorne Natalia Miciak Agata | +0,30 +0,46 | 32.21 29.08 | 1:07.99 1:00.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2/12/2017 - 12:39 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 3:22.49 | 741 | 70,00 |
Piotrowski Kacper Jemielita Oskar | +0,74 +0,42 | 24.41 24.30 | 49.91 51.03 | Piszczorowicz Bartosz Stokowski Kacper | +0,32 +0,42 | 22.99 25.00 | 48.11 53.44 |
2. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 3:23.75 | 728 | 66,00 |
Bieroński Michał SWR Jaworski Szymon SWR | +0,27 | 24.73 23.85 | 51.64 50.31 | Dąbrowski Patryk SWR Kiszczak Jakub SWR | +0,25 +0,28 | 24.03 23.82 | 51.20 50.60 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:25.14 | 713 | 64,00 |
Milbrant Kacper SO Drozd Tymoteusz SO | +0,76 +0,38 | 24.75 24.35 | 51.76 51.17 | Goleniec Kamil SO Blachura Patryk SO | +0,22 +0,23 | 24.40 23.48 | 51.54 50.67 |
4. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 3:25.95 | 705 | 62,00 |
Domański Gracjan Gębka Olaf | +0,63 +0,30 | 23.66 24.32 | 49.78 51.03 | Kędzia Wiktor Kiełczewski Amadeusz | +0,46 +0,42 | 25.01 24.66 | 52.48 52.66 |
5. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:26.85 | 695 | 60,00 |
Majerski Jakub Goraj Marcin SK | +0,71 +0,29 | 24.59 24.26 | 51.34 50.96 | Jakimiak Jakub Krzykała Emil SK | +0,56 +0,36 | 24.90 24.51 | 52.49 52.06 |
6. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 3:28.72 | 677 | 58,00 |
Sadłowski Piotr SOL Mościcki Jakub SOL | 00 01 | 24.86 24.35 | 51.44 51.11 | Koziejko Bartłomiej SOL Kalkowski Dawid SOL | 00 00 | 25.27 25.36 | 52.59 53.58 |
7. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 3:30.97 | 655 | 56,00 |
Bryła Kamil SL Borkowski Kacper SL | +0,71 +0,51 | 24.94 24.85 | 51.61 52.85 | Nowiczkow Jakub SL Róg Adrian SL | +0,24 +0,14 | 25.32 25.32 | 53.18 53.33 |
8. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 3:31.22 | 653 | 54,00 |
Dejneżenko Daniel Bednarczyk Aleksander | +0,68 +0,46 | 24.96 25.09 | 51.88 53.44 | Chałupczyński Bartosz SWwa Zubik Stanisław | +0,35 +0,18 | 24.98 25.32 | 52.87 53.03 |
9. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 3:32.76 | 639 | 52,00 |
Dziedzic Dawid SR Mencel Miłosz SR | 99 02 | 24.76 25.63 | 52.41 53.49 | Łapot Radosław SR Lesik Jarosław SR | 99 02 | 25.16 24.99 | 53.22 53.64 |
10. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 3:33.22 | 635 | 50,00 |
Miciul Michał Gotszling Dawid | 00 01 | 25.14 25.00 | 51.57 52.54 | Beberok Filip Jasionowski Mikołaj | 00 01 | 25.74 25.44 | 54.50 54.61 |
11. | SMS Aleksandrów Ł. 1 | SMS Aleksandrów Ł. | 3:34.01 | 628 | 48,00 |
Smul Błażej Kaźmierczak Kamil | +0,77 +0,31 | 25.38 25.46 | 53.06 54.58 | Cierpikowski Robert Cukanow Michał | +0,04 +0,33 | 25.97 24.60 | 55.02 51.35 |
12. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 3:35.96 | 611 | 46,00 |
Dobecki Mikołaj SB Kwasowski Mateusz | +0,63 +0,40 | 26.02 26.02 | 55.44 54.97 | Mikołajczak Błażej SB Winiatowski Patryk SB | +0,34 +0,32 | 25.87 24.25 | 54.54 51.01 |
13. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 3:39.68 | 580 | 44,00 |
Wiatr Wojciech S P Urbaniak Sebastian S P | +0,72 +0,22 | 25.62 26.22 | 53.46 55.82 | Wytyk Marcel S P Solarski Antoni | +0,51 +0,45 | 26.10 26.62 | 54.86 55.54 |
14. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 3:41.71 | 565 | 42,00 |
Wilk Jakub SOc Stefański Patryk SOc | +0,63 +0,52 | 26.45 27.69 | 55.13 56.05 | Auguścik Daniel SOc Rogoziński Mateusz SOc | +0,57 +0,55 | 27.25 25.57 | 57.06 53.47 |
15. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 3:42.03 | 562 | 40,00 |
Szczepanowski Jakub Kulczycki Patryk | 02 01 | 55.94 35.20 | Łochinski Jan Chyczewski Oliwer | 01 00 | 1:16.83 54.06 |
16. | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 3:43.99 | 548 | 38,00 |
Purtak Wiktor Knyszyński Maciej | 02 02 | Lik Kacper Kłosiński Alan | 02 00 |
17. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 3:56.54 | 465 | 36,00 |
Bielawa Dominik Marzec Milan | 02 03 | 57.51 58.91 | Dubiel Kornel Żurawski Marcel | 01 01 | 59.94 1:00.18 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |