II Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza Nowy Sącz, 4/3/2018 |
1 - II Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza BLOK I | 4/3/2018 - 10:05 |
Konkurencja 1 4/3/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbanek Zuzanna | 09 | Fala Ropczyce | 18.44 | ||||
2. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 19.00 | ||||
3. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 19.25 | ||||
4. | Ślęczek Zuzanna | 09 | Huragan Sosnowiec | 19.34 | ||||
5. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.67 | ||||
6. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.81 | ||||
7. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.67 | ||||
8. | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.08 | ||||
9. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 22.32 | ||||
10. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.88 | ||||
Darowska Zosia | 09 | Delfin Nowy Targ | 22.88 | |||||
12. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 23.13 | ||||
13. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.16 | ||||
14. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 23.39 | ||||
15. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 23.44 | ||||
16. | Krzyżak Gabriela | 09 | Aligator Limanowa | 24.16 | ||||
17. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 24.17 | ||||
18. | Lachor Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 24.28 | ||||
19. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 27.69 | ||||
20. | Tomaniewska Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 31.45 | ||||
21. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 31.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 4/3/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 21.65 | ||||
2. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 24.90 | ||||
3. | Gasior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.95 | ||||
4. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 25.30 | ||||
5. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.63 | ||||
6. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 27.03 | ||||
7. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 27.48 | ||||
8. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.17 | ||||
9. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 28.43 | ||||
10. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 28.98 | ||||
11. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.56 | ||||
12. | Walczak Anna | 10 | STP Nowy Sącz | 30.68 | ||||
13. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 31.01 | ||||
14. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 33.04 | ||||
15. | Morek Magdalena | 10 | Jordan Kraków | 33.78 | ||||
16. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 35.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 4/3/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 21.16 | ||||
2. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 22.02 | ||||
3. | Pałka Ewelina | 11 | Aligator Limanowa | 27.63 | ||||
4. | Batko Karolina | 11 | Orka Proszówki | 28.64 | ||||
5. | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | STP Nowy Sącz | 30.21 | ||||
6. | Tkaczyk Helena | 11 | STP Nowy Sącz | 40.26 | ||||
7. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 41.97 | ||||
8. | Tokarczyk Marlena | 11 | STP Nowy Sącz | 42.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 4/3/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | Niezrzeszeni Nowy Sącz | 32.41 | ||||
2. | Jakubowska Helena | 13 | Niezrzeszeni Nowy Sącz | 42.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4/3/2018 - 10:18 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa - Swim | 18.00 | ||||
2. | Matusiewicz Mikołaj | 09 | Aligator Limanowa | 18.18 | ||||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.20 | ||||
4. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 19.65 | ||||
5. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.58 | ||||
6. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 20.62 | ||||
7. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 20.94 | ||||
8. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 21.12 | ||||
9. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 21.32 | ||||
10. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.56 | ||||
11. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 22.01 | ||||
12. | Sowula Adrian | 09 | Jordan Kraków | 22.58 | ||||
13. | Kulma Leon | 09 | Limanowa - Swim | 22.95 | ||||
14. | Baklarz Bartłomiej | 09 | Jordan Kraków | 23.08 | ||||
15. | Gacek Artur | 09 | Fala Niepołomice | 24.51 | ||||
16. | Tynor Julian | 09 | Fala Niepołomice | 25.47 | ||||
17. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 25.80 | ||||
18. | Juszczak Piotr | 09 | Aligator Limanowa | 26.40 | ||||
19. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 26.44 | ||||
20. | Tokarczyk Michał | 09 | STP Nowy Sącz | 27.31 | ||||
21. | Janczyk Hubert | 09 | Fala Niepołomice | 27.81 | ||||
22. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 30.16 | ||||
23. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 34.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4/3/2018 - 10:18 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 17.83 | ||||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.88 | ||||
3. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.68 | ||||
4. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 20.36 | ||||
5. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 21.89 | ||||
6. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 22.84 | ||||
7. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 23.32 | ||||
8. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 23.46 | ||||
9. | Makuch Paweł | 10 | Gladiator Krynica | 24.44 | ||||
10. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 25.22 | ||||
11. | Stankiewicz Tomek | 10 | Gladiator Krynica | 26.13 | ||||
12. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 26.30 | ||||
13. | Dubel Adrian | 10 | Gladiator Krynica | 27.56 | ||||
14. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 28.15 | ||||
15. | potęga Kacper | 10 | Orka Proszówki | 28.83 | ||||
16. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 28.96 | ||||
17. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 29.05 | ||||
18. | Bołoz Arkadiusz | 10 | Niezrzeszeni Szczawnik | 30.61 | ||||
19. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 32.54 | ||||
20. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 33.35 | ||||
21. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 35.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4/3/2018 - 10:18 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 38.55 | ||||
2. | Bawół Aleks | 11 | Orka Proszówki | 40.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4/3/2018 - 10:18 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krzemień Franciszek | 12 | Niezrzeszeni Nowy Sącz | 35.57 | ||||
2. | Świdrak Oliwer | 12 | STP Nowy Sącz | 35.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 4/3/2018 - 10:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęczek Zuzanna | 09 | Huragan Sosnowiec | 20.60 | ||||
2. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.61 | ||||
3. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 22.63 | ||||
4. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.30 | ||||
5. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 23.67 | ||||
6. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 24.24 | ||||
7. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 24.61 | ||||
8. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 24.82 | ||||
9. | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.18 | ||||
10. | Lachor Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 25.43 | ||||
11. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 25.56 | ||||
12. | Krzyżak Gabriela | 09 | Aligator Limanowa | 26.50 | ||||
13. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 27.29 | ||||
14. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 28.95 | ||||
15. | Matiaszek Paulina | 09 | Gladiator Krynica | 29.32 | ||||
16. | Tomaniewska Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 32.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 4/3/2018 - 10:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 22.99 | ||||
2. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 24.17 | ||||
3. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 25.01 | ||||
4. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 26.28 | ||||
5. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 26.39 | ||||
6. | Gasior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.77 | ||||
7. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 27.74 | ||||
8. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.99 | ||||
9. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.14 | ||||
10. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 28.17 | ||||
11. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.81 | ||||
12. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 30.10 | ||||
13. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 30.82 | ||||
14. | Walczak Anna | 10 | STP Nowy Sącz | 31.00 | ||||
15. | Morek Magdalena | 10 | Jordan Kraków | 31.55 | ||||
16. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 32.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 4/3/2018 - 10:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 24.30 | ||||
2. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 25.00 | ||||
3. | Pałka Ewelina | 11 | Aligator Limanowa | 25.17 | ||||
4. | Batko Karolina | 11 | Orka Proszówki | 26.95 | ||||
5. | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | STP Nowy Sącz | 28.25 | ||||
6. | Pyrcioch Nikola | 11 | Cece Gorlice | 31.85 | ||||
7. | Tkaczyk Helena | 11 | STP Nowy Sącz | 37.74 | ||||
8. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 44.44 | ||||
9. | Tokarczyk Marlena | 11 | STP Nowy Sącz | 45.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 4/3/2018 - 10:43 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa - Swim | 21.83 | ||||
2. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 22.90 | ||||
3. | Matusiewicz Mikołaj | 09 | Aligator Limanowa | 23.04 | ||||
4. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 23.50 | ||||
5. | Kulma Leon | 09 | Limanowa - Swim | 23.58 | ||||
6. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 23.70 | ||||
7. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.73 | ||||
8. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.56 | ||||
9. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 25.03 | ||||
10. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 25.65 | ||||
11. | Juszczak Piotr | 09 | Aligator Limanowa | 25.78 | ||||
12. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 26.05 | ||||
13. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 26.33 | ||||
14. | Baklarz Bartłomiej | 09 | Jordan Kraków | 26.49 | ||||
15. | Sowula Adrian | 09 | Jordan Kraków | 26.52 | ||||
16. | Tynor Julian | 09 | Fala Niepołomice | 27.31 | ||||
17. | Gacek Artur | 09 | Fala Niepołomice | 27.52 | ||||
18. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 27.63 | ||||
19. | Janczyk Hubert | 09 | Fala Niepołomice | 27.90 | ||||
20. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 28.74 | ||||
21. | Tokarczyk Michał | 09 | STP Nowy Sącz | 35.25 | ||||
22. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 36.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 4/3/2018 - 10:43 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa - Swim | 21.11 | ||||
2. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 24.10 | ||||
3. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 24.62 | ||||
4. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 24.92 | ||||
5. | Dubel Adrian | 10 | Gladiator Krynica | 25.86 | ||||
6. | potęga Kacper | 10 | Orka Proszówki | 28.49 | ||||
7. | Makuch Paweł | 10 | Gladiator Krynica | 28.83 | ||||
8. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 28.88 | ||||
9. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 29.53 | ||||
10. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 29.84 | ||||
11. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 30.13 | ||||
12. | Bołoz Arkadiusz | 10 | Niezrzeszeni Szczawnik | 30.71 | ||||
13. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 31.30 | ||||
14. | Stankiewicz Tomek | 10 | Gladiator Krynica | 31.32 | ||||
15. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 32.62 | ||||
16. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 36.30 | ||||
17. | Brach Olaf | 10 | Cece Gorlice | 37.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 4/3/2018 - 10:43 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 32.92 | ||||
2. | Bawół Aleks | 11 | Orka Proszówki | 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 4/3/2018 - 10:56 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 21.47 | ||||
2. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.54 | ||||
3. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.38 | ||||
4. | Darowska Zosia | 09 | Delfin Nowy Targ | 26.93 | ||||
5. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 28.49 | ||||
6. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 31.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 4/3/2018 - 10:56 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 28.81 | ||||
2. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 34.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 4/3/2018 - 10:59 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.41 | ||||
2. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 27.89 | ||||
Marczak Radosław | 09 | Wodnik Krosno | 27.89 | |||||
4. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 30.91 | ||||
5. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 34.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 4/3/2018 - 10:59 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.72 | ||||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa - Swim | 24.97 | ||||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.12 | ||||
4. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 34.51 | ||||
5. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 41.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 4/3/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 17.82 | ||||
2. | Urbanek Zuzanna | 09 | Fala Ropczyce | 19.30 | ||||
3. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.56 | ||||
4. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.73 | ||||
5. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 28.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 4/3/2018 - 11:05 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 25.20 | ||||
2. | Marczak Radosław | 09 | Wodnik Krosno | 28.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 4/3/2018 - 11:05 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 20.81 | ||||
2. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.62 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |