Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora – Swim Test - Arena Proszówki, 11/3/2018 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Pływalni BLOK I | 11/3/2018 - 9:35 |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:35 |
1 2 3 4 5 | Grzesiak Oliwia Golonek Amelia Bielecka Laila Bartosik Zuzanna Dudziak Maja | 08 10 10 08 08 | H2O Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Turmińska Gabriela Korbiel Aleksandra Rosół Martyna Chrząszcz Matylda Śmiałek Laura Lichowska-Augier Zoe | 08 08 09 09 08 10 | H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Makarewicz Jagoda Respekta Alicja Maciuszek Katarzyna Miętus Patrycija Chrząszcz Aleksandra Liffredo Alice | 10 08 08 10 14 08 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec H2O Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Mietelska Kamila Chrząszcz Dominika Lew Milena Grzywacz Gabriela Cebula Monika Kuryłek Nikola | 10 12 10 09 09 08 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 8, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Curzytek Hanna Szymczak Karolina Adamczuk Agata Mietelska Natalia Kros Karolina Ryszka Maja | 10 09 10 09 10 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.54 41.36 38.93 39.29 46.07 NT |
Seria 6 z 8, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Bodzoń Mia Preis Zuzanna Szewczyk Maria Baranowska Maria Rachwał Olga Dygulska Julia | 10 09 09 10 10 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.53 28.85 28.54 28.60 31.06 38.36 |
Seria 7 z 8, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalska Lena Nogieć Michalina Mucha Weronika Nowacka Emilia Nogieć Barbara Tracz Kaja | 09 08 08 10 08 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.73 24.46 24.15 24.30 25.72 26.90 |
Seria 8 z 8, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kulig Lucja Skrzypek Ada Dakowicz Lena Gościńska Gabriela Skrzypek Milena Kubis Gabriela | 09 09 09 09 09 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.83 21.28 18.42 18.70 22.51 24.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:49 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:49 |
2 3 4 | Uryga Kacper Sobotkowski Nikodem Swałdek Adrian | 09 10 10 | Iskry Chełmiec H2O Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Koczur Adam Babraj Mikołaj Kapałka Mateusz Pietrzyk Maja Gubała Eryk Magura-Witkowski Adam | 09 08 10 09 09 08 | Swim Test Kraków Pływak Bochnia H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | Ciupka Artur Strugała Igor Kosakowski Wojciech Długopolski Ignacy Nosal Tomek Węgrzyn-Wiśniowski Gabriel | 09 08 08 08 09 09 | Swim Test Kraków H2O Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec H2O Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Głogowski Kuba Siwior Filip Majerski Paweł Kapera Maksymilian Zięba Jacek Kalarus Dawid | 10 10 10 10 10 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:04.67 48.25 43.17 47.24 1:01.90 NT |
Seria 5 z 8, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Kotynia Juliusz Zięba Bartek Werner Izabela Ślusarczyk Jan Chowaniec-Sieniawski Szymon Tatarczyński Edmund | 10 10 10 10 10 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.30 37.89 34.45 37.77 38.43 40.01 |
Seria 6 z 8, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek-Burkacki Franciszek Martys Dominik Słaboń Stanisław Bujak Maksymilian Nowak Oskar Sakłak Michał | 10 08 09 08 09 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.47 30.61 29.26 30.25 32.44 34.17 |
Seria 7 z 8, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Toboła Antoni Łądka Gabriel Wiech Oliwier Patro Michał Pitala Arkadiusz Płoskonka Szymon | 10 08 08 09 09 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.60 27.06 26.00 26.79 27.34 29.05 |
Seria 8 z 8, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Linke Tomasz Rachwał Patryk Szymacha Aleksy Fengler Adam Kusz Franciszek Wajda Artur | 08 08 10 08 09 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.01 21.47 18.27 18.52 21.80 25.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 10:04 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Liffredo Alice Dudziak Maja Lichowska-Augier Zoe Respekta Alicja Miętus Patrycija Grzesiak Oliwia | 08 08 10 08 10 08 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Szk. Podst. 75 Kraków H2O Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Grzywacz Gabriela Cebula Monika Mietelska Kamila Bielecka Laila Chrząszcz Dominika Bartosik Zuzanna | 09 09 10 10 12 08 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Turmińska Gabriela Ryszka Maja Rosół Martyna Lew Milena Makarewicz Jagoda Maciuszek Katarzyna | 08 10 09 10 10 08 | H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Śmiałek Laura Kros Karolina Adamczuk Agata Dygulska Julia Curzytek Hanna Golonek Amelia | 08 10 10 10 10 10 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 51.80 32.56 42.48 1:04.00 NT |
Seria 5 z 7, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Szymczak Karolina Bodzoń Mia Kowalska Lena Preis Zuzanna Rachwał Olga Mietelska Natalia | 09 10 09 09 10 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.35 30.56 28.85 29.03 31.31 32.55 |
Seria 6 z 7, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Szewczyk Maria Nogieć Michalina Nowacka Emilia Skrzypek Milena Tracz Kaja Baranowska Maria | 09 08 10 09 09 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.52 24.58 24.30 24.57 25.51 26.89 |
Seria 7 z 7, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Nogieć Barbara Kłyś Lena Dakowicz Lena Skrzypek Ada Mucha Weronika Kulig Lucja | 08 09 09 09 08 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.03 22.66 20.64 21.92 23.73 24.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 10:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:17 |
1 2 3 4 5 | Swałdek Adrian Strugała Igor Węgrzyn-Wiśniowski Gabriel Gubała Eryk Kosakowski Wojciech | 10 08 09 09 08 | Swim Test Kraków H2O Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Uryga Kacper Kapałka Mateusz Magura-Witkowski Adam Kalarus Dawid Turmiński Patryk Ciupka Artur | 09 10 08 10 08 09 | Iskry Chełmiec H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Sobotkowski Nikodem Liszka Julian Dzięgiel Bartosz Długopolski Ignacy Babraj Mikołaj Pietrzyk Maja | 10 10 09 08 08 09 | H2O Kraków H2O Kraków H2O Kraków Iskry Chełmiec Pływak Bochnia Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Koczur Adam Głogowski Kuba Kapera Maksymilian Zięba Jacek Nosal Tomek Dzięgiel Szymon | 09 10 10 10 09 09 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Iskry Chełmiec H2O Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:06.37 52.86 1:03.69 NT NT |
Seria 5 z 8, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Bartek Pitala Arkadiusz Ślusarczyk Jan Werner Izabela Majerski Paweł Tatarczyński Edmund | 10 09 10 10 10 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.23 37.52 35.25 37.44 45.14 50.31 |
Seria 6 z 8, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Frączek-Burkacki Franciszek Płoskonka Szymon Kotynia Juliusz Martys Dominik Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 10 09 10 08 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.17 30.00 28.39 29.34 30.84 33.13 |
Seria 7 z 8, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Bujak Maksymilian Sakłak Michał Wiech Oliwier Patro Michał Łądka Gabriel Nowak Oskar | 08 10 08 09 08 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.86 27.10 26.43 26.78 27.76 28.15 |
Seria 8 z 8, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Słaboń Stanisław Linke Tomasz Fengler Adam Kusz Franciszek Wajda Artur Toboła Antoni | 09 08 08 09 09 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.52 22.65 21.25 22.34 23.37 26.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/3/2018 - 10:33 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Korbiel Aleksandra Gościńska Gabriela Kłyś Lena Chrząszcz Matylda Kubis Gabriela Kuryłek Nikola | 08 09 09 09 10 08 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:34 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:34 |
3 4 | Rachwał Patryk Szymacha Aleksy | 08 10 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/3/2018 - 10:36 | 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 10:36 |
2 | SP 75 nr2 | Szk. Podst. 75 Kraków | 06 | NT |
3 | H2O Kraków 1 | H2O Kraków | 06 | NT |
Maciuszek Katarzyna, Grzesiak Oliwia, Strugała Igor |
4 | SP 75 nr3 | Szk. Podst. 75 Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 10:38 |
1 | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Chrząszcz Matylda, Korbiel Aleksandra, Kuryłek Nikola, Magura-Witkowski Adam |
2 | SP 75 nr1 | Szk. Podst. 75 Kraków | 06 | NT |
3 | Iskry Chełmiec 1 | Iskry Chełmiec | 06 | NT |
Nosal Tomek, Długopolski Ignacy, Respekta Alicja, Uryga Kacper |
4 | Swim Test Kraków 2 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Swałdek Adrian, Pietrzyk Maja, Śmiałek Laura, Dudziak Maja |
5 | Swim Test Kraków 3 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Dudziak Maja, Grzywacz Gabriela, Gubała Eryk, Liffredo Alice |
<< TOP >> |
2 - Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Pływalni BLOK II | 11/3/2018 - 11:35 |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:35 | Kobiet, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Morawska Laura Majchrzak Patrycja Grzesik Zuzanna Gawęda Joanna Mężyk Anastazja Kalarus Gabriela | 03 05 02 99 07 07 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków H2O Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Julia Bielecka Otylia Sobota Angelina Stawiarska Tatiana Jurkowska Anna Wróbel Martyna | 05 06 04 07 04 05 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:38 | Mężczyzn, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:38 |
2 3 4 | Daniec Jakub Pietrzyk Antoni Bielecki Dymitr | 96 07 05 | H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:40 |
2 3 4 5 | Daniec Karol Ociepka Hubert Przybojewski Nikodem Kot Krzysztof | 92 05 04 03 | H2O Kraków Iskry Chełmiec H2O Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Mazur Mikołaj Bocheński Kajetan Czerski Kamil Maciuszek Bartosz Seruga Jan Wolfinger Aleksander | 05 07 04 07 07 06 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec H2O Kraków Pływak Bochnia Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Szymon Sternalski Kacper Patro Maciej Kafara Łukasz Rosół Bartosz Król Piotr | 03 07 06 03 07 06 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Majewska Olga Górowski Piotr Kaim Jan Nowak Kornel Kusy Miłosz Kumela Jerzy | 04 06 04 03 06 07 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków H2O Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Młynarczyk Maciek Gawęda Maciej Goc Jan Kafara Konrad Górak Łukasz Proc Wiktor | 07 92 07 06 06 05 | Iskry Chełmiec H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 11:47 | Kobiet, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:47 |
2 3 4 | Bielecka Otylia Jurkowska Anna Majchrzak Patrycja | 06 04 05 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Martyna Kalarus Gabriela Stawiarska Tatiana Mężyk Anastazja Gruca Julia Morawska Laura | 05 07 07 07 05 03 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 11:51 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:51 |
2 3 4 5 | Górowski Piotr Proc Wiktor Maciuszek Bartosz Kafara Konrad | 06 05 07 06 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Jastrzębski Kamil Kumela Jerzy Gruca Szymon Czerski Kamil Goc Jan Patro Maciej | 04 07 03 04 07 06 | H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Kot Krzysztof Górak Łukasz Kaim Jan Pietrzyk Antoni Ociepka Hubert Młynarczyk Maciek | 03 06 04 07 05 07 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Kornel Bielecki Dymitr Przybojewski Nikodem Rosół Bartosz Bocheński Kajetan Sternalski Kacper | 03 05 04 07 07 07 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Seruga Jan Kusy Miłosz Wolfinger Aleksander Majewska Olga Król Piotr Mazur Mikołaj | 07 06 06 04 06 05 | Pływak Bochnia Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 11:59 | Kobiet, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:59 |
3 4 | Sobota Angelina Grzesik Zuzanna | 04 02 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:01 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:01 |
2 3 4 5 | Gawęda Maciej Kafara Łukasz Jastrzębski Kamil Daniec Karol | 92 03 04 92 | H2O Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków H2O Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/3/2018 - 12:03 | 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:03 |
1 | Iskry Chełmiec 3 | Iskry Chełmiec | 06 | NT |
Król Piotr, Majchrzak Patrycja, Mężyk Anastazja, Gruca Szymon |
2 | Swim Test Kraków 5 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kafara Łukasz, Morawska Laura, Kot Krzysztof, Bielecki Dymitr |
3 | Iskry Chełmiec 2 | Iskry Chełmiec | 06 | NT |
Nowak Kornel, Jurkowska Anna, Wróbel Martyna, Majewska Olga |
4 | H2O Kraków 2 | H2O Kraków | 06 | NT |
Gawęda Maciej, Daniec Karol, Gawęda Joanna, Daniec Jakub |
5 | Swim Test Kraków 6 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Rosół Bartosz, Górowski Piotr, Pietrzyk Antoni, Grzesik Zuzanna |
6 | Swim Test Kraków 4 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kafara Konrad, Kusy Miłosz, Mazur Mikołaj, Proc Wiktor |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |