Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora – Swim Test - Arena Proszówki, 11/3/2018 |
2 - Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Pływalni BLOK II | 11/3/2018 - 11:35 |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:35 | Kobiet, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Morawska Laura Majchrzak Patrycja Grzesik Zuzanna Gawęda Joanna Mężyk Anastazja Kalarus Gabriela | 03 05 02 99 07 07 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków H2O Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Julia Bielecka Otylia Sobota Angelina Stawiarska Tatiana Jurkowska Anna Wróbel Martyna | 05 06 04 07 04 05 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:38 | Mężczyzn, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:38 |
2 3 4 | Daniec Jakub Pietrzyk Antoni Bielecki Dymitr | 96 07 05 | H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:40 |
2 3 4 5 | Daniec Karol Ociepka Hubert Przybojewski Nikodem Kot Krzysztof | 92 05 04 03 | H2O Kraków Iskry Chełmiec H2O Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Mazur Mikołaj Bocheński Kajetan Czerski Kamil Maciuszek Bartosz Seruga Jan Wolfinger Aleksander | 05 07 04 07 07 06 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec H2O Kraków Pływak Bochnia Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Szymon Sternalski Kacper Patro Maciej Kafara Łukasz Rosół Bartosz Król Piotr | 03 07 06 03 07 06 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Majewska Olga Górowski Piotr Kaim Jan Nowak Kornel Kusy Miłosz Kumela Jerzy | 04 06 04 03 06 07 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków H2O Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Młynarczyk Maciek Gawęda Maciej Goc Jan Kafara Konrad Górak Łukasz Proc Wiktor | 07 92 07 06 06 05 | Iskry Chełmiec H2O Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 11:47 | Kobiet, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:47 |
2 3 4 | Bielecka Otylia Jurkowska Anna Majchrzak Patrycja | 06 04 05 | Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Martyna Kalarus Gabriela Stawiarska Tatiana Mężyk Anastazja Gruca Julia Morawska Laura | 05 07 07 07 05 03 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 11:51 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:51 |
2 3 4 5 | Górowski Piotr Proc Wiktor Maciuszek Bartosz Kafara Konrad | 06 05 07 06 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Jastrzębski Kamil Kumela Jerzy Gruca Szymon Czerski Kamil Goc Jan Patro Maciej | 04 07 03 04 07 06 | H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Kot Krzysztof Górak Łukasz Kaim Jan Pietrzyk Antoni Ociepka Hubert Młynarczyk Maciek | 03 06 04 07 05 07 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Kornel Bielecki Dymitr Przybojewski Nikodem Rosół Bartosz Bocheński Kajetan Sternalski Kacper | 03 05 04 07 07 07 | Iskry Chełmiec Swim Test Kraków H2O Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Seruga Jan Kusy Miłosz Wolfinger Aleksander Majewska Olga Król Piotr Mazur Mikołaj | 07 06 06 04 06 05 | Pływak Bochnia Swim Test Kraków Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 11:59 | Kobiet, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:59 |
3 4 | Sobota Angelina Grzesik Zuzanna | 04 02 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:01 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:01 |
2 3 4 5 | Gawęda Maciej Kafara Łukasz Jastrzębski Kamil Daniec Karol | 92 03 04 92 | H2O Kraków Swim Test Kraków H2O Kraków H2O Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/3/2018 - 12:03 | 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:03 |
1 | Iskry Chełmiec 3 | Iskry Chełmiec | 06 | NT |
Król Piotr, Majchrzak Patrycja, Mężyk Anastazja, Gruca Szymon |
2 | Swim Test Kraków 5 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kafara Łukasz, Morawska Laura, Kot Krzysztof, Bielecki Dymitr |
3 | Iskry Chełmiec 2 | Iskry Chełmiec | 06 | NT |
Nowak Kornel, Jurkowska Anna, Wróbel Martyna, Majewska Olga |
4 | H2O Kraków 2 | H2O Kraków | 06 | NT |
Gawęda Maciej, Daniec Karol, Gawęda Joanna, Daniec Jakub |
5 | Swim Test Kraków 6 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Rosół Bartosz, Górowski Piotr, Pietrzyk Antoni, Grzesik Zuzanna |
6 | Swim Test Kraków 4 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kafara Konrad, Kusy Miłosz, Mazur Mikołaj, Proc Wiktor |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |