Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora – Swim Test - Arena Proszówki, 11/3/2018 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Pływalni BLOK I | 11/3/2018 - 9:35 |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 19.48 | 162 | |||
2. | Śmiałek Laura | 08 | Swim Test Kraków | 19.55 | 160 | |||
3. | Kuryłek Nikola | 08 | Swim Test Kraków | 19.65 | 157 | |||
4. | Dudziak Maja | 08 | Swim Test Kraków | 20.27 | 143 | |||
5. | Liffredo Alice | 08 | Swim Test Kraków | 20.59 | 137 | |||
6. | Mucha Weronika | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 20.78 | 133 | |||
7. | Nogieć Barbara | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 21.30 | 123 | |||
8. | Respekta Alicja | 08 | Iskry Chełmiec | 21.69 | 117 | |||
9. | Nogieć Michalina | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.18 | 109 | |||
10. | Bartosik Zuzanna | 08 | Iskry Chełmiec | 22.49 | 105 | |||
11. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 23.15 | 96 | |||
12. | Turmińska Gabriela | 08 | H2O Bochnia | 28.31 | 52 | |||
13. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 31.51 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 17.75 | 214 | |||
2. | Dakowicz Lena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 18.49 | 189 | |||
3. | Skrzypek Ada | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 19.47 | 162 | |||
4. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 19.60 | 159 | |||
5. | Pietrzyk Maja | 09 | Swim Test Kraków | 21.09 | 127 | |||
6. | Skrzypek Milena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 21.14 | 126 | |||
7. | Grzywacz Gabriela | 09 | Swim Test Kraków | 21.88 | 114 | |||
8. | Kulig Lucja | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.78 | 101 | |||
9. | Cebula Monika | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.24 | 74 | |||
10. | Szewczyk Maria | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.41 | 73 | |||
11. | Tracz Kaja | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.70 | 70 | |||
12. | Kowalska Lena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.87 | 69 | |||
13. | Rosół Martyna | 09 | Swim Test Kraków | 27.32 | 58 | |||
14. | Preis Zuzanna | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.72 | 56 | |||
15. | Szymczak Karolina | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 30.52 | 42 | |||
16. | Mietelska Natalia | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 34.98 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 19.96 | 150 | |||
2. | Kubis Gabriela | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.36 | 93 | |||
3. | Baranowska Maria | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.60 | 91 | |||
4. | Lew Milena | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 29.31 | 47 | |||
5. | Ryszka Maja | 10 | Swim Test Kraków | 29.65 | 45 | |||
6. | Rachwał Olga | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 31.81 | 37 | |||
7. | Lichowska-Augier Zoe | 10 | Swim Test Kraków | 34.63 | 28 | |||
8. | Adamczuk Agata | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 35.28 | 27 | |||
9. | Bodzoń Mia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 35.78 | 26 | |||
10. | Makarewicz Jagoda | 10 | Swim Test Kraków | 37.87 | 22 | |||
11. | Bielecka Laila | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 39.86 | 18 | |||
12. | Dygulska Julia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 40.15 | 18 | |||
13. | Curzytek Hanna | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 41.38 | 16 | |||
14. | Mietelska Kamila | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 46.34 | 12 | |||
15. | Golonek Amelia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 52.70 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Dominika | 12 | Swim Test Kraków | 47.01 | 11 | |||
2. | Chrząszcz Aleksandra | 14 | Swim Test Kraków | 2:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:49 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rachwał Patryk | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 17.37 | 145 | |||
2. | Fengler Adam | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 17.72 | 136 | |||
3. | Długopolski Ignacy | 08 | Iskry Chełmiec | 18.07 | 128 | |||
4. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 18.57 | 118 | |||
5. | Magura-Witkowski Adam | 08 | Swim Test Kraków | 19.06 | 109 | |||
6. | Linke Tomasz | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.46 | 67 | |||
7. | Łądka Gabriel | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.87 | 55 | |||
8. | Wiech Oliwier | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.71 | 50 | |||
9. | Kosakowski Wojciech | 08 | Iskry Chełmiec | 26.92 | 39 | |||
10. | Martys Dominik | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.18 | 37 | |||
11. | Bujak Maksymilian | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 29.02 | 31 | |||
12. | Strugała Igor | 08 | H2O Bochnia | 40.03 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:49 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nosal Tomek | 09 | Iskry Chełmiec | 20.15 | 93 | |||
2. | Kusz Franciszek | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 20.60 | 87 | |||
3. | Słaboń Stanisław | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 21.91 | 72 | |||
4. | Uryga Kacper | 09 | Iskry Chełmiec | 22.06 | 70 | |||
5. | Patro Michał | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.43 | 67 | |||
6. | Wajda Artur | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.10 | 54 | |||
7. | Ciupka Artur | 09 | Swim Test Kraków | 24.31 | 52 | |||
8. | Gubała Eryk | 09 | Swim Test Kraków | 24.40 | 52 | |||
9. | Płoskonka Szymon | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.62 | 50 | |||
10. | Koczur Adam | 09 | Swim Test Kraków | 26.37 | 41 | |||
11. | Nowak Oskar | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 26.42 | 41 | |||
12. | Węgrzyn-Wiśniowski Gabriel | 09 | H2O Bochnia | 43.83 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:49 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 18.15 | 127 | |||
2. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 22.63 | 65 | |||
3. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.34 | 52 | |||
4. | Sakłak Michał | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.04 | 48 | |||
5. | Toboła Antoni | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 26.30 | 41 | |||
6. | Kotynia Juliusz | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.08 | 38 | |||
7. | Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 31.36 | 24 | |||
8. | Ślusarczyk Jan | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 31.75 | 23 | |||
9. | Majerski Paweł | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 32.65 | 21 | |||
10. | Kapałka Mateusz | 10 | H2O Bochnia | 34.00 | 19 | |||
11. | Sobotkowski Nikodem | 10 | H2O Bochnia | 34.09 | 19 | |||
12. | Kalarus Dawid | 10 | Swim Test Kraków | 36.89 | 15 | |||
13. | Głogowski Kuba | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 42.97 | 9 | |||
14. | Zięba Jacek | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 45.18 | 8 | |||
15. | Kapera Maksymilian | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 48.99 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 10:04 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mucha Weronika | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.43 | 137 | |||
2. | Dudziak Maja | 08 | Swim Test Kraków | 23.55 | 134 | |||
3. | Nogieć Barbara | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.05 | 126 | |||
4. | Śmiałek Laura | 08 | Swim Test Kraków | 24.18 | 124 | |||
5. | Nogieć Michalina | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.07 | 111 | |||
6. | Respekta Alicja | 08 | Iskry Chełmiec | 26.09 | 99 | |||
7. | Liffredo Alice | 08 | Swim Test Kraków | 26.18 | 98 | |||
8. | Bartosik Zuzanna | 08 | Iskry Chełmiec | 26.21 | 97 | |||
9. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 26.64 | 93 | |||
10. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 33.45 | 47 | |||
11. | Turmińska Gabriela | 08 | H2O Bochnia | 35.99 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 10:04 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dakowicz Lena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 20.71 | 198 | |||
2. | Skrzypek Ada | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 21.59 | 175 | |||
3. | Pietrzyk Maja | 09 | Swim Test Kraków | 22.86 | 147 | |||
4. | Skrzypek Milena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.92 | 146 | |||
5. | Kłyś Lena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.28 | 139 | |||
6. | Grzywacz Gabriela | 09 | Swim Test Kraków | 24.81 | 115 | |||
7. | Tracz Kaja | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.30 | 108 | |||
8. | Rosół Martyna | 09 | Swim Test Kraków | 26.11 | 99 | |||
9. | Kulig Lucja | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 26.45 | 95 | |||
10. | Cebula Monika | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 26.74 | 92 | |||
11. | Preis Zuzanna | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.98 | 80 | |||
12. | Szewczyk Maria | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 29.24 | 70 | |||
13. | Kowalska Lena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 29.31 | 70 | |||
14. | Szymczak Karolina | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 29.96 | 65 | |||
15. | Mietelska Natalia | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 31.42 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 10:04 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.63 | 152 | |||
2. | Baranowska Maria | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 26.43 | 95 | |||
3. | Lew Milena | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.30 | 86 | |||
4. | Ryszka Maja | 10 | Swim Test Kraków | 27.78 | 82 | |||
5. | Rachwał Olga | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 28.03 | 80 | |||
6. | Makarewicz Jagoda | 10 | Swim Test Kraków | 31.55 | 56 | |||
7. | Dygulska Julia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 33.49 | 46 | |||
8. | Curzytek Hanna | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 33.71 | 46 | |||
9. | Lichowska-Augier Zoe | 10 | Swim Test Kraków | 33.96 | 45 | |||
10. | Bodzoń Mia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 34.21 | 44 | |||
11. | Adamczuk Agata | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 35.34 | 39 | |||
12. | Golonek Amelia | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 37.36 | 33 | |||
13. | Bielecka Laila | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 38.39 | 31 | |||
14. | Mietelska Kamila | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 45.84 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 10:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 21.30 | 115 | |||
2. | Fengler Adam | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 21.36 | 114 | |||
3. | Martys Dominik | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.21 | 88 | |||
4. | Długopolski Ignacy | 08 | Iskry Chełmiec | 23.62 | 84 | |||
5. | Linke Tomasz | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.30 | 77 | |||
6. | Magura-Witkowski Adam | 08 | Swim Test Kraków | 25.88 | 64 | |||
7. | Strugała Igor | 08 | H2O Bochnia | 27.09 | 55 | |||
8. | Wiech Oliwier | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.21 | 55 | |||
9. | Łądka Gabriel | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.30 | 54 | |||
10. | Kosakowski Wojciech | 08 | Iskry Chełmiec | 30.02 | 41 | |||
11. | Bujak Maksymilian | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 30.11 | 40 | |||
12. | Turmiński Patryk | 08 | H2O Bochnia | 36.24 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 10:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusz Franciszek | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.53 | 97 | |||
2. | Nosal Tomek | 09 | Iskry Chełmiec | 24.01 | 80 | |||
3. | Ciupka Artur | 09 | Swim Test Kraków | 24.38 | 76 | |||
4. | Słaboń Stanisław | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 24.43 | 76 | |||
5. | Patro Michał | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 25.56 | 66 | |||
6. | Koczur Adam | 09 | Swim Test Kraków | 26.31 | 61 | |||
7. | Nowak Oskar | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.30 | 54 | |||
8. | Gubała Eryk | 09 | Swim Test Kraków | 27.45 | 53 | |||
9. | Wajda Artur | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.51 | 53 | |||
10. | Uryga Kacper | 09 | Iskry Chełmiec | 27.98 | 50 | |||
11. | Płoskonka Szymon | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 28.54 | 47 | |||
12. | Dzięgiel Szymon | 09 | H2O Bochnia | 35.01 | 25 | |||
13. | Węgrzyn-Wiśniowski Gabriel | 09 | H2O Bochnia | 40.06 | 17 | |||
14. | Dzięgiel Bartosz | 09 | H2O Bochnia | 1:06.33 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 10:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 24.75 | 73 | |||
2. | Toboła Antoni | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 26.63 | 58 | |||
3. | Sakłak Michał | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.28 | 54 | |||
4. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.60 | 52 | |||
5. | Kotynia Juliusz | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.69 | 52 | |||
6. | Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 28.96 | 45 | |||
7. | Majerski Paweł | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 31.36 | 36 | |||
8. | Kalarus Dawid | 10 | Swim Test Kraków | 32.58 | 32 | |||
9. | Sobotkowski Nikodem | 10 | H2O Bochnia | 32.72 | 31 | |||
10. | Kapałka Mateusz | 10 | H2O Bochnia | 33.89 | 28 | |||
11. | Zięba Bartek | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 34.59 | 26 | |||
12. | Głogowski Kuba | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 36.90 | 22 | |||
13. | Kapera Maksymilian | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 37.58 | 20 | |||
14. | Ślusarczyk Jan | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 37.66 | 20 | |||
15. | Liszka Julian | 10 | H2O Bochnia | 47.88 | 10 | |||
16. | Zięba Jacek | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 50.68 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/3/2018 - 10:33 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuryłek Nikola | 08 | Swim Test Kraków | 22.16 | 128 | |||
2. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 22.90 | 116 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/3/2018 - 10:33 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 21.80 | 135 | |||
2. | Gościńska Gabriela | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 21.96 | 132 | |||
3. | Kłyś Lena | 09 | Szk. Podst. 75 Kraków | 27.05 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/3/2018 - 10:33 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubis Gabriela | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 28.33 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:34 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rachwał Patryk | 08 | Szk. Podst. 75 Kraków | 23.21 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:34 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Szk. Podst. 75 Kraków | 22.42 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/3/2018 - 10:36 | Wszystkie, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP 75 nr1 | Szk. Podst. 75 Kraków | 1:13.24 |
2. | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 1:20.09 |
Chrząszcz Matylda Korbiel Aleksandra | 09 08 | Kuryłek Nikola Magura-Witkowski Adam | 08 08 |
3. | SP 75 nr2 | Szk. Podst. 75 Kraków | 1:21.79 |
4. | Iskry Chełmiec 1 | Iskry Chełmiec | 1:25.72 |
Nosal Tomek Długopolski Ignacy | 09 08 | Respekta Alicja Uryga Kacper | 08 09 |
5. | Swim Test Kraków 2 | Swim Test Kraków | 1:28.28 |
Swałdek Adrian Pietrzyk Maja | 10 09 | Śmiałek Laura Dudziak Maja | 08 08 |
6. | Swim Test Kraków 3 | Swim Test Kraków | 1:37.96 |
Rosół Martyna Grzywacz Gabriela | 09 09 | Gubała Eryk Liffredo Alice | 09 08 |
7. | SP 75 nr3 | Szk. Podst. 75 Kraków | 1:39.59 |
8. | H2O Bochnia 1 | H2O Bochnia | 1:57.79 |
Maciuszek Katarzyna | 08 | Grzesiak Oliwia Strugała Igor | 08 08 |
<< TOP >> |
2 - Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Pływalni BLOK II | 11/3/2018 - 11:35 |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:35 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gawęda Joanna | 99 | H2O Bochnia | 41.22 | 179 | |||
2. | Grzesik Zuzanna | 02 | Swim Test Kraków | 42.37 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 36.10 | 266 | |||
2. | Jurkowska Anna | 04 | Iskry Chełmiec | 37.71 | 234 | |||
3. | Sobota Angelina | 04 | Swim Test Kraków | 37.84 | 231 | |||
4. | Majewska Olga | 04 | Iskry Chełmiec | 43.19 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Martyna | 05 | Iskry Chełmiec | 38.50 | 219 | |||
2. | Majchrzak Patrycja | 05 | Iskry Chełmiec | 40.52 | 188 | |||
3. | Bielecka Otylia | 06 | Swim Test Kraków | 44.09 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mężyk Anastazja | 07 | Iskry Chełmiec | 43.48 | 152 | |||
2. | Kalarus Gabriela | 07 | Swim Test Kraków | 45.34 | 134 | |||
3. | Stawiarska Tatiana | 07 | Iskry Chełmiec | 52.46 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:38 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gawęda Maciej | 92 | H2O Bochnia | 28.92 | 343 | |||
2. | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 30.44 | 294 | |||
3. | Daniec Karol | 92 | H2O Bochnia | 30.78 | 285 | |||
4. | Daniec Jakub | 96 | H2O Bochnia | 31.06 | 277 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:38 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 27.52 | 399 | |||
2. | Kafara Łukasz | 03 | Swim Test Kraków | 30.05 | 306 | |||
3. | Nowak Kornel | 03 | Iskry Chełmiec | 32.29 | 247 | |||
4. | Gruca Szymon | 03 | Iskry Chełmiec | 39.88 | 131 | |||
5. | Kaim Jan | 04 | H2O Bochnia | 45.65 | 87 | |||
6. | Przybojewski Nikodem | 04 | H2O Bochnia | 54.96 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:38 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kafara Konrad | 06 | Swim Test Kraków | 34.81 | 197 | |||
2. | Bielecki Dymitr | 05 | Swim Test Kraków | 36.67 | 168 | |||
3. | Proc Wiktor | 05 | Swim Test Kraków | 36.68 | 168 | |||
4. | Mazur Mikołaj | 05 | Swim Test Kraków | 36.83 | 166 | |||
5. | Górowski Piotr | 06 | Swim Test Kraków | 40.45 | 125 | |||
6. | Król Piotr | 06 | Iskry Chełmiec | 40.99 | 120 | |||
7. | Wolfinger Aleksander | 06 | Swim Test Kraków | 43.77 | 99 | |||
8. | Ociepka Hubert | 05 | Iskry Chełmiec | 45.27 | 89 | |||
9. | Patro Maciej | 06 | Swim Test Kraków | 49.28 | 69 | |||
10. | Górak Łukasz | 06 | Swim Test Kraków | 56.08 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:38 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrzyk Antoni | 07 | Swim Test Kraków | 39.38 | 136 | |||
2. | Rosół Bartosz | 07 | Swim Test Kraków | 40.32 | 126 | |||
3. | Seruga Jan | 07 | Pływak Bochnia | 44.30 | 95 | |||
4. | Bocheński Kajetan | 07 | Iskry Chełmiec | 45.42 | 88 | |||
5. | Sternalski Kacper | 07 | Swim Test Kraków | 48.08 | 74 | |||
6. | Kumela Jerzy | 07 | Swim Test Kraków | 49.81 | 67 | |||
7. | Młynarczyk Maciek | 07 | Iskry Chełmiec | 54.12 | 52 | |||
8. | Goc Jan | 07 | Swim Test Kraków | 57.07 | 44 | |||
9. | Maciuszek Bartosz | 07 | H2O Bochnia | 59.19 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 11:47 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 41.25 | 240 | |||
2. | Jurkowska Anna | 04 | Iskry Chełmiec | 46.52 | 168 | |||
3. | Majewska Olga | 04 | Iskry Chełmiec | 49.96 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 11:47 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Martyna | 05 | Iskry Chełmiec | 45.81 | 175 | |||
2. | Majchrzak Patrycja | 05 | Iskry Chełmiec | 48.43 | 148 | |||
3. | Bielecka Otylia | 06 | Swim Test Kraków | 50.34 | 132 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 11:47 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mężyk Anastazja | 07 | Iskry Chełmiec | 51.07 | 126 | |||
2. | Kalarus Gabriela | 07 | Swim Test Kraków | 56.63 | 93 | |||
3. | Stawiarska Tatiana | 07 | Iskry Chełmiec | 59.59 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 11:51 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 34.06 | 277 | |||
2. | Nowak Kornel | 03 | Iskry Chełmiec | 39.04 | 184 | |||
3. | Jastrzębski Kamil | 04 | H2O Bochnia | 45.46 | 116 | |||
4. | Przybojewski Nikodem | 04 | H2O Bochnia | 47.96 | 99 | |||
5. | Gruca Szymon | 03 | Iskry Chełmiec | 48.59 | 95 | |||
6. | Kaim Jan | 04 | H2O Bochnia | 58.65 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 11:51 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mazur Mikołaj | 05 | Swim Test Kraków | 41.82 | 149 | |||
2. | Bielecki Dymitr | 05 | Swim Test Kraków | 42.18 | 146 | |||
3. | Kafara Konrad | 06 | Swim Test Kraków | 44.96 | 120 | |||
4. | Proc Wiktor | 05 | Swim Test Kraków | 46.29 | 110 | |||
5. | Górowski Piotr | 06 | Swim Test Kraków | 47.93 | 99 | |||
6. | Król Piotr | 06 | Iskry Chełmiec | 48.57 | 95 | |||
7. | Wolfinger Aleksander | 06 | Swim Test Kraków | 49.62 | 89 | |||
8. | Ociepka Hubert | 05 | Iskry Chełmiec | 55.56 | 63 | |||
9. | Patro Maciej | 06 | Swim Test Kraków | 58.05 | 56 | |||
10. | Górak Łukasz | 06 | Swim Test Kraków | 1:03.40 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 11:51 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrzyk Antoni | 07 | Swim Test Kraków | 49.58 | 90 | |||
2. | Sternalski Kacper | 07 | Swim Test Kraków | 51.72 | 79 | |||
3. | Seruga Jan | 07 | Pływak Bochnia | 53.04 | 73 | |||
4. | Rosół Bartosz | 07 | Swim Test Kraków | 53.28 | 72 | |||
5. | Młynarczyk Maciek | 07 | Iskry Chełmiec | 53.34 | 72 | |||
6. | Bocheński Kajetan | 07 | Iskry Chełmiec | 56.03 | 62 | |||
7. | Goc Jan | 07 | Swim Test Kraków | 56.12 | 62 | |||
8. | Kumela Jerzy | 07 | Swim Test Kraków | 58.37 | 55 | |||
9. | Maciuszek Bartosz | 07 | H2O Bochnia | 1:03.84 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 11:59 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grzesik Zuzanna | 02 | Swim Test Kraków | 51.44 | 172 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 11:59 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobota Angelina | 04 | Swim Test Kraków | 52.37 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:01 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gawęda Maciej | 92 | H2O Bochnia | 36.57 | 329 | |||
2. | Daniec Karol | 92 | H2O Bochnia | 38.98 | 271 | |||
3. | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 39.15 | 268 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:01 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kafara Łukasz | 03 | Swim Test Kraków | 39.65 | 258 | |||
2. | Jastrzębski Kamil | 04 | H2O Bochnia | 52.88 | 108 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/3/2018 - 12:03 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Swim Test Kraków 5 | Swim Test Kraków | 2:07.18 | 337 |
Kafara Łukasz Morawska Laura | 03 03 | Kot Krzysztof Kraj Michał | 03 01 |
2. | H2O Bochnia 2 | H2O Bochnia | 2:16.76 | 271 |
Gawęda Maciej Daniec Karol | 92 92 | Gawęda Joanna Daniec Jakub | 99 96 |
3. | Swim Test Kraków 4 | Swim Test Kraków | 2:29.65 | 207 |
Kafara Konrad Bielecki Dymitr | 06 05 | Mazur Mikołaj Proc Wiktor | 05 05 |
4. | Iskry Chełmiec 2 | Iskry Chełmiec | 2:32.01 | 197 |
Nowak Kornel Jurkowska Anna | 03 04 | Wróbel Martyna Majewska Olga | 05 04 |
5. | Swim Test Kraków 6 | Swim Test Kraków | 2:48.78 | 144 |
Rosół Bartosz Górowski Piotr | 07 06 | Pietrzyk Antoni Grzesik Zuzanna | 07 02 |
6. | Iskry Chełmiec 3 | Iskry Chełmiec | 2:49.44 | 142 |
Król Piotr Majchrzak Patrycja | 06 05 | Mężyk Anastazja Gruca Szymon | 07 03 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |