XIII Zawody o Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 20/4/2007 - 22/4/2018 |
1 - XIII Puchar Rycerza Kmity BLOK Długodystansowy | 20/4/2007 - 15:30 |
Konkurencja 1 20/4/2007 - 15:30 | Kobiet, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:30 |
2 3 4 | Kosiec Małgorzata Zahuta Julia Waga Dominika | 03 06 06 | NKP Bielsko-Biała Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 11 08 08 | POL POL POL | NT 6:56.49 NT |
Seria 2 z 5, 15:38 |
2 3 4 5 | Bartuś Maria Gicala Patrycja Krauze Paulina Waga Karolina | 05 04 05 06 | Kmita Zabierzów BOSiR Brzesko NKP Bielsko-Biała Kmita Zabierzów | 08 06 11 08 | POL POL POL POL | 5:59.67 5:35.80 5:47.91 6:45.90 |
Seria 3 z 5, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kaleta Kalina Łazarz Milena Nowak Jagoda Kowal Magdalena Habowska Weronika Godlewska Zofia | 05 06 02 05 03 04 | Sikret Gliwice Jasień Sucha Besk. MKS MOS Katowice MUKS Wodnik Łask Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 11 06 11 05 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 5:28.59 5:19.55 5:08.70 5:15.31 5:24.75 5:28.63 |
Seria 4 z 5, 15:52 |
1 2 3 4 5 6 | Żelazko Emilia Urbańska Patrycja Dadej Julia Karbownik Małgorzata Cicha Aleksandra Brach Oliwia | 03 05 05 05 05 04 | MKS MOS Katowice Jedynka Łódź BOSiR Brzesko Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 11 05 06 05 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 5:04.22 4:53.99 4:52.58 4:53.73 4:59.02 5:05.17 |
Seria 5 z 5, 15:58 |
1 2 3 4 5 6 | Okaj Martyna Kozdęba Karolina Cierpiałowska Paulina Szymczak Patrycja Poznańska Justyna Jodłowska Zuzanna | 02 03 05 02 05 03 | MKS MOS Katowice SMS Galicja Kraków MAL WOPR Malbork Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 11 06 10 11 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:44.88 4:42.93 4:27.78 4:35.40 4:43.16 4:49.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 20/4/2007 - 16:04 | Mężczyzn, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 | Korba Jerzy Armuła Karol Koczur Michał Herbut Oskar Kijek Wiktor Orzeł Piotr | 69 05 01 06 02 05 | Wisła Masters Kraków YMCA Kraków Jasień Sucha Besk. Glosator Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Korona Swim Kielce | 06 06 06 06 11 12 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Bartek Jankowiak Cyprian Suchan Jakub Rudzki Jakub Pająk Mikołaj Litwa Tomasz | 06 04 06 05 01 06 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jedynka Łódź Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 08 06 06 05 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 6:12.47 5:30.92 5:17.73 5:26.96 5:39.90 NT |
Seria 3 z 6, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 | Błaut Maciej Talaga Maciej Skrzyszowski Bruno Czerwiec Artur Kozak Arkadiusz Strózik Mikołaj | 05 02 03 76 04 04 | Korona Swim Kielce Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Glosator Kraków | 12 06 06 08 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 5:11.42 5:06.61 5:00.57 5:01.97 5:07.38 5:13.28 |
Seria 4 z 6, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 | Banasiaak Michał Luberda Wiktor Szynawa Wiktor Kaczmarek Michał Płoskonka Jakub Generowicz Marek | 05 04 02 05 03 04 | Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 05 06 11 05 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:58.26 4:51.34 4:41.58 4:41.70 4:53.83 4:59.35 |
Seria 5 z 6, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Płoszka Kacper Jędrszczyk Kacper Stanisławski Szymon Mazur Bartosz Fortuna Filip Jamróz Michał | 05 02 05 02 03 03 | Nautilus Brzeziny SMS Galicja Kraków Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 05 06 05 06 06 06 | POL POL POL POL POL POL | 4:39.85 4:37.95 4:29.68 4:33.20 4:39.64 4:39.94 |
Seria 6 z 6, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Kacper Bartosiewicz Remigiusz Sionkowski Arkadiusz Wleciał Damian Mordarski Filip Arent Artur | 04 02 00 03 05 05 | SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Jedynka Łódź | 06 11 08 06 06 05 | POL POL POL POL POL POL | 4:25.20 4:23.20 4:14.54 4:19.36 4:23.73 4:28.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 20/4/2007 - 16:41 | Kobiet, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:41 |
2 3 4 | Grzebieluch Maja Kowalczyk Katarzyna Morciszek Weronika | 05 05 04 | Delfin Łódź UKS 149 Łódź Sikret Gliwice | 05 05 11 | POL POL POL | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 16:48 |
1 2 3 4 5 | Miłek Alicja Kusion Judyta Schab Zuzanna Smoleń Patrycja Michalska Julia | 06 06 03 05 05 | Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Wisła Kraków BOSiR Brzesko Korona Swim Kielce | 06 06 06 06 12 | POL POL POL POL POL | NT 6:13.50 5:44.87 6:06.56 6:24.24 |
Seria 3 z 3, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Ziober Wiktoria Fuks Aleksandra Mańdok Klaudia Nocoń Dominika Marek Amelia Kossowska Julita | 05 03 01 02 05 05 | UKS SP 8 Chrzanów Gilus Gilowice NKP Bielsko-Biała Manta Kochłowice Ruda Śl. BOSiR Brzesko UKS 190 Łódź | 06 11 11 11 06 05 | POL POL POL POL POL POL | 5:25.43 5:18.74 5:10.87 5:13.68 5:19.63 5:37.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 20/4/2007 - 17:02 | Mężczyzn, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 17:02 |
1 2 3 4 5 6 | Gibuła Patryk Korba Jerzy Stec Kacper Cholewa Wojciech Kobus Bartosz Śliwa Leon | 05 69 99 06 05 06 | BOSiR Brzesko Wisła Masters Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka AZS UŁ PŁ Łódź Solne Miasto Wieliczka | 06 06 08 06 05 06 | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 17:09 |
1 2 3 4 5 6 | Błaut Maciej Swojnóg Igor SO Włodarczyk Bruno Danikiewicz Dawid SO Mochnal Kacper Ziółko Wiktor | 05 03 00 03 05 05 | Korona Swim Kielce Unia Oświęcim Wisła Kraków Unia Oświęcim UKS 149 Łódź Kmita Zabierzów | 12 06 06 06 05 08 | POL POL POL POL POL POL | 5:24.37 5:04.96 4:47.33 4:52.77 5:14.37 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 20/4/2007 - 17:15 | Kobiet, 800m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:15 |
1 2 3 4 5 | Nikiel Natalia Szuba-Łata Daria Kusion Judyta Niepogodzińska Izabela Sojka Oliwia | 06 02 06 03 06 | Park Wodny Tarn. Góry Aquarius Myślenice BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice | 11 05 06 06 11 | POL POL POL POL POL | NT NT 10:34.82 NT NT |
Seria 2 z 3, 17:27 |
1 2 3 4 5 6 | Gorczyca Gabriela Dadej Julia Wolny Natalia Sobolewska Magdalena Kossowska Julita Madej Maja | 06 05 04 04 05 03 | Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Jedność 32 Przyszowice Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS 190 Łódź Pływak Bochnia | 06 06 11 11 05 06 | POL POL POL POL POL POL | 10:24.26 10:05.76 9:57.90 10:01.36 10:10.10 10:31.74 |
Seria 3 z 3, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczek Natalia Fuks Aleksandra Cioch-Gradzik Wiktoria Bocian Roksana Niewiadomska Nikola Marcinkowska Maja | 05 03 03 04 03 05 | Jedność 32 Przyszowice Gilus Gilowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Jedność 32 Przyszowice Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS 149 Łódź | 11 11 11 11 11 05 | POL POL POL POL POL POL | 9:45.86 9:36.43 9:21.24 9:31.86 9:41.64 9:47.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 20/4/2007 - 17:49 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 | Armuła Karol Śliwa Leon Płoszka Kacper Pajerski Jakub Kucharski Paweł Wójcik Maciej | 05 06 05 05 05 06 | YMCA Kraków Solne Miasto Wieliczka Nautilus Brzeziny Kmita Zabierzów NKP Bielsko-Biała Solne Miasto Wieliczka | 06 06 05 08 11 06 | POL POL POL POL POL POL | NT 12:22.42 10:03.43 10:43.71 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 20/4/2007 - 18:03 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 | Wykręt Marcin Kubsik Stanisław Generowicz Marek Stefanowski Maciej Krystyński Aleksander Hudzikowski Mateisz | 04 03 04 04 04 03 | NKP Bielsko-Biała Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice | 11 06 06 08 06 11 | POL POL POL POL POL POL | LT | NT NT 20:09.28 NT NT NT |
Seria 2 z 2, 18:24 |
1 2 3 4 5 6 | Jan Nowak Więzik Jan SO Lamla Filip Kalkan Jakub Sieprawski Roch SO Czerwiec Artur | 02 03 03 04 03 76 | BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Jedność 32 Przyszowice Jedność 32 Przyszowice Unia Oświęcim Kmita Zabierzów | 06 06 11 11 06 08 | POL POL POL POL POL POL | 17:18.13 16:35.80 16:30.02 16:32.36 16:56.21 19:43.99 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |