X Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica
Świebodzice, 28/4/2018

Lista zgłoszeń wg zawodników  -  Wszystkie konkurencje

Rok ur.

Adamczyk Wiktoria0010220110220160006550m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
31.00
1:08.00
1:10.00
Andrzejewska Amelia0810200150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
56.13
NT
1:03.97
16/3/2018

16/3/2018
Luban (POL)

Luban (POL)
Arabasz Kacper0510450110450170001550m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m motylkowy (2)
29.00
1:21.00
32.00
Bagiński Antoni0310440150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
NT
NT
Bagiński Mikołaj0610440150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
NT
NT
Bak Szymon0510200150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
32.47
35.38
1:20.66
28/10/2017
17/3/2018
17/3/2018
Jelenia Gora (POL)
Luban (POL)
Luban (POL)
Barczyński Oliwier06105201105201700029100m grzbietowy (12)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
1:41.54
56.70
49.95
Bartczak Filip0810351550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
41.78
1:43.89
45.90
Bator Izabela0410070110070160005450m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
31.40
40.18
1:30.41
35.00
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Batóg Dominika0510460150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
29.46
1:04.78
34.12
Bałdyga Sebastian0610050110050170002250m dowolny (8)
100m dowolny (18)
100m zmienny (16)
30.51
1:08.59
1:29.57
Bednarczuk Konrad0610260110260170009250m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m klasyczny (14)
36.63
45.73
1:48.58
Bednarz Amelia0810540150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
37.84
49.54
46.89
Bednarz Jakub0810400150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
41.30
51.29
1:05.20
Bejster Wiktoria0510070110070160008250m dowolny (7)
100m dowolny (17)
30.37
1:08.02
28/4/2018
28/4/2018
Białas Szymon0610120110120170025250m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m zmienny (16)
32.80
45.00
1:27.00
Białek Karolina0650m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m klasyczny (5)
42.10
NT
NT
Biały Karolina0610440150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
36.50
42.30
44.10
Biełous Mateusz0410200110200120008550m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m zmienny (16)
32.51
38.62
1:20.89
28/10/2017
28/10/2017
16/12/2017
Jelenia Gora (POL)
Jelenia Gora (POL)
Swidnica (POL)
Bijak Marcel0410510150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
29.04
33.13
1:16.80
Blaszke Daria0510450110450170001450m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
41.00
46.00
1:44.00
Blejwas Oliwia0710120110120160028650m dowolny (7)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
40.00
1:45.00
1:38.00
Borczyk Martyna00102001S0200110002250m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
31.35
1:06.89
1:11.44
9/12/2017
8/12/2017
9/12/2017
Nowa Ruda (POL)
Nowa Ruda (POL)
Nowa Ruda (POL)
Bordziłowski Maciej0410520150m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
39.77
37.03
1:31.59
Borsukiewicz Jakub0410590150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
41.18
49.98
Brdys Miłosz0210111550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
25.30
56.70
29.50
Brożyna Aganieszka0310460150m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
NT
NT
NT
Bylińska Natasza0710200150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
44.49
58.34
1/4/2017
16/3/2018
Olawa (POL)
Luban (POL)
Cajzer Emilia0510200150m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
39.93
1:28.16
1:21.52
18/11/2017
23/3/2018
17/3/2018
Paniowki (POL)
Nowa Ruda (POL)
Luban (POL)
Cała Igor0710490110490170003050m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m zmienny (16)
46.02
55.56
NT
Chadzikonstandinu Kamil0810530150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
54.00
58.00
1:10.00
Chanyszkiewicz Martyna0610530150m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
39.00
47.00
NT
Chmielewski Olek0110530150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
28.12
30.00
1:15.00
Chrenowski Wojciech0410380110380170004050m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
29.43
29.43
32.31
Chryplewicz Julia0410200110200110005250m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
33.31
1:11.66
1:16.69
22/4/2017
18/11/2017
1/4/2017
Olesnica (POL)
Paniowki (POL)
Olawa (POL)
Cikoto Maja0610460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
NT
NT
NT
Cios Bruno0710080150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
36.02
49.00
1:48.12
Cybowkski Kajetan0810440150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
47.90
NT
NT
Cybowska Sara0510440110440160001450m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
39.90
41.90
NT
Czapor Adrian0310560150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
32.04
35.83
1:16.79
Czarny Grzegorz0710450150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
46.00
51.00
1:50.00
Czarny Mateusz0410040150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
38.03
NT
NT
Czerwiak Emila0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
42.22
45.10
46.00
Czyszczoń Hubert0410070110070170008150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
34.60
41.17
NT
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Damsz Andrzej02102001S0200120006750m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
27.00
33.67
1:13.27
17/2/2018
3/3/2017
9/12/2017
Katowice (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Nowa Ruda (POL)
Dańczak Nadia0510200150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m zmienny (15)
38.45
50.13
1:34.67
1/4/2017
28/10/2017
1/4/2017
Olawa (POL)
Jelenia Gora (POL)
Olawa (POL)
Dejewski Michał0810460150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
54.33
55.21
54.50
Demiańczuk Karolina0510510150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
46.18
55.00
Dereń Kacper98100701100701700069100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
50.75
24.90
53.79
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Dobrianska Tetiana0810380110380160008350m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
47.29
1:10.95
1:00.97
Dobrianskyi Jevgenii0510380110380170007650m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
36.51
NT
45.19
Dobrowolski Michał0310450110450170002750m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
28.00
1:26.00
1:23.00
Dobroń Magdalena0510490150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
55.12
59.53
1:57.10
Dobrzański Krystian0010070110070170006150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
100m motylkowy (10)
25.32
56.23
1:03.70
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Draus Filip0710460150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
39.98
44.81
47.28
Drewnik Julia0710520150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
35.19
47.95
1:47.37
Drewnik Oliwia0510520150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
35.77
41.82
1:32.60
Drożdż Joanna0510380110380160004250m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
33.60
37.01
1:27.72
Drzewiecka Maja0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
36.82
40.91
41.93
Dudała Kacper0810440150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
46.79
NT
Dudzińska Aleksandra0410070150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
35.43
43.65
28/4/2018
28/4/2018
Dul Patrycja0410520110520160002150m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
100m motylkowy (9)
39.84
49.26
1:39.39
Dzielecka Łucja04103515100m dowolny (17)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
1:08.00
1:14.39
35.19
Dzięcielski Stanisław0610540150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
35.45
42.11
Dzięsław Justyna0510450110450160001350m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
39.00
47.00
45.00
Dąbrowski Michał0610120110120170025350m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
33.00
39.00
1:24.00
Dąbrowski Wiktor0810530150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
46.00
49.00
NT
Fiedorowicz Mateusz05105301105301700001100m dowolny (18)
100m klasyczny (14)
50m motylkowy (2)
1:03.00
1:35.00
35.00
Flaga Aleksandra0510450110450160001150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
30.00
39.00
33.00
Florczak Piotr0710490110490170002650m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
50m motylkowy (2)
43.69
1:34.65
41.00
Florek Monika0210590150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
37.89
44.51
46.22
Florek Zofia0610590150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
52.46
48.51
Franczak Agata10351550m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m zmienny (15)
37.61
45.28
1:46.76
Franczyk Bartosz0210460150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
100m grzbietowy (12)
29.41
1:01.36
1:08.90
Frąckowiak Kaja0610450110450160003450m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
32.00
37.00
38.00
Frąckowiak Nina0510450110450160001050m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
33.00
1:14.00
Fulbiszewski Oskar0310400150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
26.60
29.30
1:05.20
Gadacz Jakub0610200150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
36.40
41.87
1:34.14
16/3/2018
8/4/2017
8/4/2017
Luban (POL)
Swiebodzice (POL)
Swiebodzice (POL)
Gajdowska Agnieszka9510220110220160007150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
26.80
58.30
29.00
Galimski Wiktor0410200150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
NT
NT
Galle Julia0410450110450160000750m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
31.00
38.00
1:21.00
Garba Róża0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
40.94
45.98
55.21
Gałuszka Aleksander0710450150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
49.00
50.00
52.00
Geisler Bartosz0710040150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
47.15
52.93
1:01.62
Giezek Gracjan0410200110200120008650m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
NT
34.53
1:22.90

8/4/2017
8/4/2017

Swiebodzice (POL)
Swiebodzice (POL)
Glejzer Filip0610200150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
31.84
35.87
1:21.06
16/3/2018
9/12/2017
16/3/2018
Luban (POL)
Nowa Ruda (POL)
Luban (POL)
Glejzer Marcelina02102001S0200110003550m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m motylkowy (9)
36.02
1:17.61
1:08.60
16/2/2018
5/3/2017
17/2/2018
Katowice (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Katowice (POL)
Golasiński Bartłomiej0210590150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
36.80
39.04
48.08
Gorczyca Igor04105601100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
1:10.25
37.39
1:18.26
Gorczyca Mateusz0810200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
43.47
52.31
57.97
16/3/2018
16/3/2018
16/3/2018
Luban (POL)
Luban (POL)
Luban (POL)
Gołębiewska Maja0610520110520160004150m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
50.11
55.05
51.37
Grabowy Jakub0210440150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
33.76
1:10.90
NT
Greber Artur01105114105114700394100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
53.86
29.60
1:04.43
Gromczewski Dawid0410440110440170001150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
29.78
32.90
NT
Gromnickaite Gabriele0810590150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
52.11
55.02
1:05.80
Grylewicz Zuzanna02102001S0200110003650m motylkowy (1)
100m motylkowy (9)
100m zmienny (15)
32.76
1:11.11
1:15.65
4/3/2017
8/12/2017
1/4/2017
Ostrowiec Sw (POL)
Nowa Ruda (POL)
Olawa (POL)
Górska Zuzanna0710460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
49.03
48.12
52.07
Gąsior Jagoda0510040150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
43.40
1:43.60
45.34
Heiduk Kacper0510120110120170022250m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
33.80
1:12.00
1:14.00
Herbik Paweł0510120110120170022350m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
31.70
39.00
1:22.00
Horbacz Franciszek0710590150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
39.01
42.14
54.38
Hoszowska Agnieszka0710380110380160006450m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
38.29
43.81
1:39.04
Hołyński Kacper0710450150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
55.00
57.00
58.00
Hryniewicz Marcelina0310120110120160017050m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
36.00
1:17.00
Hyckowski Paweł0310200110200120008350m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
26.67
29.70
34.45
17/2/2018
18/2/2018
16/2/2018
Katowice (POL)
Katowice (POL)
Katowice (POL)
Igor Olesiejko0610440110440170003450m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
36.54
48.78
NT
Jachym Maciej0310200110200120007650m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
100m zmienny (16)
30.33
1:08.81
1:06.73
16/2/2018
16/12/2017
18/2/2018
Katowice (POL)
Swidnica (POL)
Katowice (POL)
Jadczak Monika0110111550m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m motylkowy (9)
38.00
1:24.00
1:20.00
Janiak Oliwia0710380110380160006850m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
41.14
1:28.94
1:33.03
Janicka Nikola0810030150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
47.51
54.53
1:12.13
Janiszewski Mikołaj0310351550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
28.89
1:04.20
32.19
Janus Szymon03100401100m grzbietowy (12)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
1:13.49
37.62
1:22.06
Janyga Zuzanna0710460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
39.21
45.84
Jaros Aleksandra0710490110490160002450m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
37.68
43.33
1:38.76
Jasek Aniela0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
37.98
44.30
51.42
Jaskulska Emilia06103515100m dowolny (17)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
1:34.80
1:37.90
44.20
Jedruch Jakub0510520110520170001150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m klasyczny (6)
31.55
1:35.37
49.47
Jeżewski Jacek0610540150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
37.76
49.67
Juraszek Paweł9410070110070170006850m dowolny (8)
100m dowolny (18)
20.81
47.87
28/4/2018
28/4/2018
Jurczyk Karolina0110070110070160005650m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
24.98
55.33
28.41
26.81
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Jurkowski Jan0710040150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m zmienny (16)
49.06
49.92
NT
Jędruch Maja0710520110520160003350m dowolny (7)
100m grzbietowy (11)
100m klasyczny (13)
36.77
1:40.66
NT
Jędrzejczyk Nadia0610460150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
37.12
41.15
1:27.78
Kalus Szczepan0210040150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m motylkowy (2)
28.49
1:11.35
31.05
Karniszewski Mateusz0510200150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
34.26
38.59
1:27.00
18/11/2017
17/3/2018
8/4/2017
Paniowki (POL)
Luban (POL)
Swiebodzice (POL)
Kasprzak Krystian0710520110520170003550m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
33.91
39.77
NT
Kastner Łukasz0510460150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
34.03
55.21
43.33
Kaszubowski Borys0810260110260170011250m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
36.70
53.35
45.67
Kawalec Amadeusz0750m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
48.90
NT
50.90
Kawalec Miłosz0410200150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
29.67
32.59
NT
14/10/2017
17/3/2018
Opole (POL)
Luban (POL)
Kin Natalia04104601100m grzbietowy (11)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
1:28.41
44.91
1:38.70
Kita Katarzyna9510220110220160007850m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
25.82
56.29
35.00
Knihnicki Miłosz02102001S0200120006850m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
25.86
57.03
29.39
14/10/2017
8/4/2017
8/4/2017
Opole (POL)
Swiebodzice (POL)
Swiebodzice (POL)
Kochańska Aleksandra0810580110580160000350m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
36.52
44.64
47.97
46.02
Kocik Karol04105601100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
1:03.62
33.70
1:18.00
Kocik Zuzanna0610560150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
40.04
1:28.90
47.63
Kodlew Jakub0510590150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
31.79
43.21
38.56
Konarska Natalia0510380110380160007450m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
42.53
38.53
1:36.27
Konieczna Wiktoria0710120110120160027550m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
47.00
1:48.00
1:31.00
Kopeć Rafał0810530150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
45.00
55.00
1:01.00
Kordylak Tymoteusz04104601100m grzbietowy (12)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
1:28.41
44.91
1:38.70
Korecka Natalia0410520110520160001750m grzbietowy (3)
100m motylkowy (9)
100m zmienny (15)
44.23
NT
1:37.44
Kowalik Wiktor0610490110490170001650m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
37.87
43.11
1:32.59
Kołaczek Amadeusz00102001S0200120005550m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
NT
35.48
NT

8/4/2017

Swiebodzice (POL)
Kołaczek Tymoteusz0310200150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
31.09
37.25
1:23.23
8/4/2017
8/4/2017
8/4/2017
Swiebodzice (POL)
Swiebodzice (POL)
Swiebodzice (POL)
Kołomańska Natalia0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
37.80
45.90
54.90
Krasiński Kacper0010070110070170005550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
24.15
53.38
28/4/2018
28/4/2018
Krochmal Roxana0610450110450160003150m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
44.00
1:33.00
38.00
Krojcig Julia0610590150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
36.79
51.71
Krutaszewska Paulina0210450110450160000650m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
34.00
39.00
1:30.00
Krutaszewski Marcin0210450110450170000550m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
28.00
35.00
1:24.00
Krygiel Pola03105201105201600040100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
1:05.84
34.92
1:16.65
Król Maciej0510460150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
35.58
45.60
42.00
Książek Dominika05105201105201600022100m dowolny (17)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
1:04.83
1:19.25
33.68
Kucharski Bartłomiej0710260110260170008050m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
30.44
1:04.75
34.04
Kukuła Kacper0610440110440170002150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
33.56
1:12.10
37.99
Kulas Anna0710260110260160010450m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m klasyczny (13)
40.93
1:30.86
1:44.86
Kuleta Dominik0810380110380170008150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
44.43
49.20
1:16.99
Kuleta Julia0310070110070160007450m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
33.03
1:13.12
1:14.59
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Kuleta Maja0610400150m dowolny (7)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
33.19
1:19.98
36.30
Kuleta Szymon0810400150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
38.45
48.24
54.20
Kulon Bartosz0610260110260170009450m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
37.90
50.96
1:39.43
Kuriata Mateusz0810351550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
43.90
1:45.78
51.30
Kurowska Angelika0710200150m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
34.89
40.13
1:30.16
18/11/2017
16/3/2018
16/3/2018
Paniowki (POL)
Luban (POL)
Luban (POL)
Kutyło Maria0410200110200110005350m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
29.63
35.56
1:16.82
14/5/2017
23/4/2017
17/3/2018
Ostrzeszow (POL)
Olesnica (POL)
Luban (POL)
Kuśnierz Bruno0810490150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
59.34
59.00
59.00
Kuśnierz Martyna0610490110490160002950m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
46.05
1:38.36
1:33.42
Kuźma Julia0510040150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
36.14
43.87
1:37.62
Kuźma Maria0710460150m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
43.95
40.85
1:35.93
Kwiecień Igor0610030150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
44.25
53.26
1:48.50
Laszczak Aleksandra0710110110110160005350m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
34.75
39.15
1:29.73
Laszkiewicz Antoni0710460150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
33.08
1:23.80
1:26.37
Latoch Kacper0810380110380170008050m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
47.26
52.27
1:02.39
Lepczak Aleksandra0610380110380160005850m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
39.39
1:26.18
33.80
Lewkowski Patryk9910220110220170005150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
24.53
25.32
58.00
Leśniewska Milena0610050110050160002650m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
35.40
42.73
1:35.91
Leśniewski Dominik0410050110050170002550m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m motylkowy (10)
30.34
33.33
1:32.86
Lisiecka Patrycja0610400150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
37.73
43.53
49.42
Lisiecki Adrian0810400150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
42.07
49.55
55.65
Lęga Maja0510490110490160000950m dowolny (7)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
31.16
1:16.00
1:20.39
Lęga Natalia0710490110490160002350m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
44.09
1:32.54
1:42.10
Maciocha Kacper0710450110450170002850m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
41.00
43.00
1:36.00
Madej Wojciech0810440150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
NT
NT
Majchrzak Aleksandra0610560150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
36.84
1:26.73
51.69
Makodoński Bartosz0510450110450170002350m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
100m klasyczny (14)
37.00
1:20.00
1:35.00
Marciniak Aleksandra0710430650m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
41.46
1:37.20
38.50
Marcinowska Julia0510120110120160022650m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
32.80
37.00
1:24.00
Martyka Martyna0710540150m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
49.46
1:48.87
Martyniak Krystian0710120110120170028050m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
36.00
46.00
1:33.00
Matczuk Krzysztof0510120110120170022850m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
33.40
40.00
1:27.00
Matuszewska Maja0710260110260160011450m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
50m klasyczny (5)
43.28
1:34.23
57.02
Maziar Alicja02102001S02001100038100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
1:03.92
32.02
1:09.27
17/3/2018
4/3/2017
5/3/2017
Luban (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Maziar Kamil0810200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
53.47
NT
1:02.09
16/3/2018

16/3/2018
Luban (POL)

Luban (POL)
Michalczuk Marcin0810560150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
38.55
1:30.23
46.36
Michalczuk Monika0810560150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
39.74
1:32.44
45.90
Michalkiewicz Jakub0210070110070170006550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
29.48
1:05.02
28/4/2018
28/4/2018
Mielczarek Jakub0310120110120160028150m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
37.00
1:21.00
Mielnicka Michalina0810450150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
58.00
53.00
1:00.00
Mikołajczak Aleksandra0810590150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
44.07
49.02
52.04
Misiewicz Hanna0810110150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
41.63
44.43
56.99
Mita Dawid0610120110120170025950m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
38.00
43.00
MMakodoński Oliwier0810450150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
41.00
50.00
56.00
Modrzewska Inga0810440150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
38.78
45.55
NT
Modzrewska Iga0610440110440160002950m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
36.90
44.10
1:28.10
Monastyrski Kamil0110450150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m motylkowy (2)
32.00
1:30.00
38.00
Mrzygłód Michał0510530150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
30.00
35.00
1:16.00
Musiał Alicja0510120110120160022950m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
34.00
41.00
1:28.00
Musielak Piotr0610120110120170026050m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
36.00
44.00
1:35.00
Muzyka Jakub0110530150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
27.50
1:04.00
Muzyka Justyna0310530150m dowolny (7)
100m zmienny (15)
34.00
1:28.00
Mądra Julia0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
45.11
44.12
49.55
Młodnicki Adam0610030150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m zmienny (16)
37.19
42.78
1:38.50
Nachman Aleksandra0310530150m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
100m zmienny (15)
37.00
43.00
1:24.00
Nawrot Hanna0610070110070160008050m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
34.14
41.50
28/4/2018
28/4/2018
Nieczyporuk Maciej0610351450m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
35.95
1:19.45
1:24.56
4/2/2018
4/3/2018
8/4/2018
Kielce (POL)
Giżycko (POL)
Giżycko (POL)
Niedźwiecki Jakub0610460150m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
100m zmienny (16)
38.90
45.25
1:28.92
Noculak Jakub0210351550m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
25.80
56.90
29.54
Nowosielska Gaja0610460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
40.21
48.81
49.20
Obajtek Aleksandra0310200110200110004550m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
35.16
1:15.86
1:08.76
3/3/2017
4/2/2017
5/3/2017
Lublin (POL)
Katowice (POL)
Lublin (POL)
Ochudło Dominik0710530150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
NT
NT
NT
Okoń Jakub07105601100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
1:22.50
46.70
1:43.35
Opałka Dominika0610120110120160026150m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
44.00
1:35.00
Oranje Orlando0710200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
37.80
47.62
49.13
19/5/2017
16/3/2018
16/3/2018
Nowa Ruda (POL)
Luban (POL)
Luban (POL)
Orłowski Igor0510200150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
29.08
33.06
1:13.28
17/2/2018
16/2/2018
17/3/2018
Katowice (POL)
Katowice (POL)
Luban (POL)
Ostrowski Michał0610260110260170011350m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
49.03
NT
NT
Osuchowski Aron0710530150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
46.54
53.49
54.27
Otrocki Witold0810400150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
39.45
47.30
49.96
Pachciak Jonatan0310030150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
35.01
41.87
1:38.50
Paprzycki Olivier0610400150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
34.15
1:20.48
40.16
Parszeniew Adam0710260110260170010650m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
50m motylkowy (2)
51.06
1:48.82
41.65
Parysek Wiktoria0310040150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
35.75
1:21.70
45.33
Pastor Bartosz0810510150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
37.93
49.32
41.44
Pastor Maciej0510510150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
100m klasyczny (14)
39.00
NT
NT
Pastuszka Paweł0510440150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
37.55
NT
42.10
Pawlak Jagoda08103515100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
1:52.86
43.90
56.19
Pawłowska Agata0710490110490160002850m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m zmienny (15)
40.52
54.18
1:41.21
Piebiak Nicola0810450150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
37.00
42.00
49.00
Pietrewicz Dominik0310070110070170007150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
31.95
38.28
46.40
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Piotrowski Marcel0710120110120170027850m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m zmienny (16)
34.00
47.00
1:31.00
Piątek Katarzyna0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
45.12
44.51
53.50
Piątek Marcel0810590150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
43.54
55.10
1:10.82
Pliszka Jakub0610400150m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
42.80
44.40
38.43
Poborczyk Michał0610400150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
44.44
48.97
54.26
Podgórski Robert0710050150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
41.22
55.00
Pokora Remigiusz0510590150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
34.21
46.32
Polański Olaf0510200110200170014150m dowolny (8)
100m klasyczny (14)
50m motylkowy (2)
32.24
1:30.83
36.79
10/2/2018
23/3/2018
17/3/2018
Osiecznica (POL)
Nowa Ruda (POL)
Luban (POL)
Polański Oskar0710200110200170014050m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
NT
38.96
NT
10/2/2018
9/2/2018
10/2/2018
Osiecznica (POL)
Osiecznica (POL)
Osiecznica (POL)
Porada Wiktor0510030150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
39.90
47.54
48.01
Porębska Paulina0310070110070160007550m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
30.68
33.11
28/4/2018
28/4/2018
Potoniec Karol0610490150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
46.92
56.57
NT
Proce Marta0210200110200110004150m dowolny (7)
100m motylkowy (9)
100m zmienny (15)
29.91
1:16.04
1:14.12
17/2/2018
14/5/2017
8/4/2017
Katowice (POL)
Ostrzeszow (POL)
Swiebodzice (POL)
Puk Dominika0810590150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
46.73
54.12
1:06.21
Radowski Jakub0850m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
40.90
1:33.10
NT
Radziwon Adrianna0610380110380160005450m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
35.14
44.88
1:35.29
Rak Wiktoria0510040150m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
35.23
1:17.09
33.90
Rakucka Urszula05105201105201600014100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
100m klasyczny (13)
1:10.63
40.00
1:29.47
Ramilowska Magdalena0610070110070160007850m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
37.52
42.23
28/4/2018
28/4/2018
Raś Bartosz0710120110120170027950m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m zmienny (16)
37.00
43.00
1:35.00
Romanowska Natalia0810200150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
47.07
50.73
18/11/2017
18/11/2017
Olsztyn (POL)
Olsztyn (POL)
Rybeczka Mateusz0210030150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
35.01
1:19.20
40.50
Różyczka Oliwer0810590150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
46.78
1:02.59
Sacher Maja0710200150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
48.06
53.34
55.86
19/5/2017
20/5/2017
28/10/2017
Nowa Ruda (POL)
Nowa Ruda (POL)
Jelenia Gora (POL)
Sacher Nadia0510200150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
36.09
42.14
NT
28/10/2017
1/4/2017
Jelenia Gora (POL)
Olawa (POL)
Sadowska Klaudia9910060110060160036650m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
29.42
35.09
19/7/2017Warsaw (POL)
Sawicka Olga0610220110220160007650m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m klasyczny (5)
38.90
1:25.00
46.90
Sejda Jakub0610460150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
41.90
47.94
Sekuła Natalia0710590150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
37.08
48.23
52.54
Serwatyński Adam0610040150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
40.32
1:42.16
47.68
Siejka Weronika0810490110490160003350m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
37.93
48.69
54.86
Sikorska Oktawia0310530150m grzbietowy (3)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
NT
1:30.00
1:20.00
Skibińska Julia Antonina0710440110440160002750m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
38.90
51.10
55.11
Skokowski Maciej0510120110120170023950m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m motylkowy (2)
34.00
1:30.00
45.00
Skowron Dawid0610200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
NT
NT
Skowron Kornel0510200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
NT
NT
NT
Skwarczewska Kamila0310050110050160003150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
29.95
1:07.08
33.35
Skórski Adam0110050150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
29.38
1:15.00
1:19.04
Smoliński Szymon0610450150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
36.00
41.00
44.00
Smużny Łukasz0210530150m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
100m zmienny (16)
36.00
1:18.00
1:11.00
Sobaszek Anna07104601100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
1:16.61
33.73
1:18.45
Sobiechowski Filip0410220110220170007450m dowolny (8)
100m motylkowy (10)
100m zmienny (16)
27.50
1:12.34
1:13.00
Sobiechowski Kajetan0610220110220170007750m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
33.21
38.80
1:24.00
Sorokanycz Julia03101201101201600249100m klasyczny (14)
100m zmienny (16)
1:26.00
1:24.00
Sorokanycz Zuzanna0710120110120160029850m dowolny (7)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
53.00
1:40.00
1:36.00
Sowiński Jakub0610540150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
37.49
53.12
Sroka Kamil0110460150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
26.11
NT
29.87
Stachura Oskar0510440110440170001050m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
29.07
1:05.66
37.66
Stawiarz Ada0410530150m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
33.00
36.00
1:24.00
Stec Roksana0510400150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
48.26
58.20
1:01.20
Stelmach Michał0310460150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
26.45
59.64
30.11
Stelmaszczyk Natalia04105201105201600008100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
1:07.60
36.02
33.75
Straszewski Piotrek0110530150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
100m zmienny (16)
30.00
32.00
1:17.00
Strycharczuk Adam0210450110450170002650m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
30.00
41.00
1:27.00
Strzę˜Pek Kornelia0010200110200110005050m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
31.66
1:06.63
18/2/2018
16/2/2018
Katowice (POL)
Katowice (POL)
Sularz Patrycja0710380110380160006750m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
39.24
50.72
1:43.67
Suława Hanna0810200150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
NT
NT
NT
Sułkowska Agnieszka0310120110120160017950m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
37.00
1:24.00
Szajna Karol0750m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
38.88
44.38
1:39.39
Szajna Magdalena0450m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
33.05
39.75
1:29.79
Szajnicki Szymon0010220110220170005850m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
24.23
53.93
26.43
Szczęsna Amelia0710460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
42.98
49.10
1:42.90
Szczęsna Kamila0710460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
43.91
48.28
1:41.28
Szerszeń Filip0710040150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
52.05
NT
1:02.09
Szerszeń Wiktoria0510040150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m klasyczny (13)
37.86
42.58
1:40.53
Szewczuk Szymon0610450110450170003250m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
35.00
47.00
41.00
Szkarłat Natalia0810440150m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
41.09
NT
44.11
Sznajder Martyna0710440110440160002450m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
42.21
46.77
NT
Szojka Miłosz0610590150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
52.17
49.50
Sztachelek Miłosz0510070110070170007750m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
35.57
43.07
28/4/2018
28/4/2018
Szudrowicz Kacper0610380110380170007850m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
39.02
NT
50.94
Szulczyńska Wiktoria0410520110520160001550m dowolny (7)
100m grzbietowy (11)
50m motylkowy (1)
33.14
1:30.10
38.82
Szuster Oskar0810070150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
45.55
54.15
28/4/2018
28/4/2018
Szwesta Aleksander0810440150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
39.09
NT
44.31
Szylko Michalina0710120110120160027650m grzbietowy (3)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
43.00
1:47.00
1:35.00
Szymańska Daria0510260110260160006350m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
38.31
49.80
1:34.32
Szymańska Lena0810460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
50.21
51.00
51.22
Szymkowicz Filip0710260110260170010750m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
38.59
1:24.80
40.41
Słomiński Sebastian00102001S02001200040100m grzbietowy (12)
100m klasyczny (14)
100m zmienny (16)
1:01.10
NT
1:00.95
12/3/2017

8/4/2017
Gorzow Wlkp (POL)

Swiebodzice (POL)
Tarnawska Oliwia0850m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m grzbietowy (3)
52.22
NT
51.09
Tarnowski Bartosz0610490150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m zmienny (16)
43.74
49.24
NT
Tatarzyn Kacper0710070150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
45.81
48.18
28/4/2018
28/4/2018
Tkaczyk Amelia0710440110440160003050m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
38.99
50.90
1:44.10
Tokarski Antoni0510200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
36.55
40.53
1/4/2017
1/4/2017
Olawa (POL)
Olawa (POL)
Tokarski StanisłAw0210200110200120007550m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m klasyczny (6)
27.15
1:07.15
36.34
1/4/2017
1/4/2017
4/2/2017
Olawa (POL)
Olawa (POL)
Katowice (POL)
Tomalik Aleksander0610560150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
38.86
43.45
1:35.02
Tomalik Antoni0810560150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
40.06
1:29.12
47.44
Tuchewicz Kacper0110070110070170005350m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m grzbietowy (4)
27.48
1:00.16
33.98
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Tulski Michał0350m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
38.99
44.10
NT
Turków Barbara0710460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
52.31
49.32
55.55
Turków Kacper0310460150m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
31.25
32.14
1:12.11
Turlej Anna0810380150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
45.43
52.68
NT
Urban Laura0510450110450160000150m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
41.00
1:29.00
Victor Małgorzata03104601100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
100m motylkowy (9)
1:10.25
36.78
1:28.02
Walczyk Aleksandra0010590150m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
35.60
47.25
Waszczuk Aleksandra0410450110450160002250m dowolny (7)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
31.00
1:25.00
37.00
Wielgus Angeilina0750m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
49.99
52.33
Wielgus Szymon0750m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
41.11
NT
NT
Wierzbicka Liliana0410070110070160006250m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
30.50
36.11
28/4/2018
28/4/2018
Wierzbicki Igor0710070150m dowolny (8)
50m motylkowy (2)
32.71
40.26
28/4/2018
28/4/2018
Wierzbicki Igor0510110110110170004350m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
34.98
1:14.77
1:17.47
Wiesiłek Oliwia05102601102601600091100m grzbietowy (11)
50m klasyczny (5)
100m zmienny (15)
1:27.56
44.27
1:28.37
Wilman Wojciech0810200150m dowolny (8)NT
Wiśniewska Natalia0710590150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
47.21
47.01
53.51
Wiśniewska Natalia10380150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
NT
NT
1:44.66
Wnęczak Natalia0210070110070160007350m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
31.81
1:15.14
35.65
28/4/2018
28/4/2018
28/4/2018
Wojtaczka Weronika06105201105201600037100m grzbietowy (11)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
1:34.24
1:38.31
44.57
Wojtas Michalina0410030150m dowolny (7)
100m motylkowy (9)
100m zmienny (15)
31.15
NT
1:24.63
Wojtkowiak Zuzanna0610380110380170006350m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
47.20
1:38.83
48.20
Wojtowicz Alan0810590150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
42.61
52.61
59.81
Wojtysiak Błażej0610120110120170027250m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
33.00
39.00
1:24.00
Wołczak Kacper0410380110380170003950m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
30.38
30.38
33.43
Wołodko Oskar0510450150m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
50m motylkowy (2)
42.00
1:33.00
41.00
Wołodko Wiktor0710450150m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
100m zmienny (16)
47.00
1:44.00
1:45.00
Wrona Natalia0810490150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
49.51
59.00
59.00
Wyszyńska Elżbieta0510040150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m klasyczny (13)
49.93
54.62
NT
Wyszyński Mateusz0310040150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
100m klasyczny (14)
37.36
1:26.85
1:49.90
Wójcicka Weronika0810050150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
42.09
1:01.83
Wątroba Klaudia0610120110120160026850m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
34.00
41.00
1:28.00
Włodarczyk Bartłomiej0510120110120170024850m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m motylkowy (2)
30.00
1:05.00
35.00
Włodarczyk Maja0810110150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
45.55
49.70
1:03.08
Zając Wiktoria0510450110450160001750m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
50m klasyczny (5)
34.00
1:15.00
41.00
Zaklukiewicz Bogna0510450110450160001850m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
34.00
41.00
1:30.00
Zapora Agata0610520110520160003850m dowolny (7)
100m klasyczny (13)
50m motylkowy (1)
33.91
1:39.80
39.62
Zarzycki Adrian0610400150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
33.40
42.90
1:32.11
Zawadzka Hanna02102001S0200110003950m dowolny (7)
100m dowolny (17)
50m motylkowy (1)
27.28
57.75
28.89
8/4/2017
5/3/2017
4/3/2017
Swiebodzice (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Załęcki Rafał0310460150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
30.21
38.45
1:24.17
Zdanowicz Kajetan9910200110200120007250m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
25.75
32.16
28.45
14/10/2017
10/3/2017
11/3/2017
Opole (POL)
Gorzow Wlkp (POL)
Gorzow Wlkp (POL)
Zdanowicz Patryk0310200150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m motylkowy (2)
28.95
NT
32.55
14/10/2017

9/12/2017
Opole (POL)

Nowa Ruda (POL)
Zeszutek Klaudia0850m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
44.78
55.10
NT
Zieliński Mateusz0510080150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
50m motylkowy (2)
30.64
42.13
33.57
Ziemak Hanna0710590150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
50m klasyczny (5)
45.00
49.82
55.11
Ziobrowska Ada0710450150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
50.00
52.00
1:46.00
Ćwiąkała Malwina0510520110520160000250m dowolny (7)
50m motylkowy (1)
100m zmienny (15)
36.00
41.51
1:27.86
Łazarowicz Michał0710590150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
43.72
44.21
Łokaj Michał0410220110220170005450m grzbietowy (4)
100m grzbietowy (12)
100m zmienny (16)
31.23
1:08.90
1:11.00
Łyś Antonina0810400150m dowolny (7)
50m klasyczny (5)
50m motylkowy (1)
37.50
49.28
46.20
Łąpieś Maja0410460150m grzbietowy (3)
100m grzbietowy (11)
100m zmienny (15)
34.11
1:12.82
1:16.09
Ścigała Remigiusz0710520150m dowolny (8)
100m grzbietowy (12)
50m klasyczny (6)
40.97
1:36.76
53.25
Ścisłowicz Kinga0710490110490160002550m klasyczny (5)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
51.26
1:47.27
1:40.94
Ślipko Jakub0810440150m dowolny (8)
100m dowolny (18)
50m klasyczny (6)
40.88
NT
50.90
Śliwka Justyna0410050150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
35.99
43.15
1:37.80
Śmiałowski Borys0810030150m dowolny (8)
50m grzbietowy (4)
50m klasyczny (6)
38.13
46.80
51.80
Śmigielska Dominika0710460150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
38.40
45.10
1:41.20
Świdnicka Kamila0610200150m grzbietowy (3)
100m klasyczny (13)
100m zmienny (15)
37.47
1:32.13
1:22.84
16/3/2018
23/3/2018
16/3/2018
Luban (POL)
Nowa Ruda (POL)
Luban (POL)
Żabiński Jakub0110030150m dowolny (8)
50m klasyczny (6)
100m klasyczny (14)
27.50
36.51
1:20.06
Żak Dominik0610120110120170027050m dowolny (8)
100m klasyczny (14)
50m motylkowy (2)
30.50
1:28.00
35.60
Żebrowska Paulina0610070150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
41.07
46.03
28/4/2018
28/4/2018
Żmijewska Ewelina0610520150m dowolny (7)
50m grzbietowy (3)
100m zmienny (15)
37.97
44.22
1:45.65
Żurawska Klaudia0210460150m grzbietowy (3)
50m motylkowy (1)
100m motylkowy (9)
34.98
31.53
1:14.56

Shark Rudna 1
Rekin Świebodzice 1
Szafir Wałbrzych 1
Szafir Wałbrzych 1
Rekin Świebodzice 2
Rokita Brzeg Dolny 1
Rokita Brzeg Dolny 1
Piast Głogów 1
Rekin Świebodzice 3
Rekin Świebodzice 4
Just Swim Jelenia Góra 1
9 Dzierżoniów 1
9 Dzierżoniów 2
Klub 74 Wałbrzych 1
Klub 74 Wałbrzych 1
Szafir Wałbrzych 5
Szafir Wałbrzych 5
Delfinek Legnica 1
Rekin Świebodzice 1
Rekin Świebodzice 2
Shark Rudna 1
Rokita Brzeg Dolny 1
Rokita Brzeg Dolny 1
Szafir Wałbrzych 2
Szafir Wałbrzych 2
Rekin Świebodzice 3
Just Swim Jelenia Góra 1
Piast Głogów 1
Just Swim Jelenia Góra 2
Szafir Wałbrzych 3
Szafir Wałbrzych 3
Just Swim Jelenia Góra 3
9 Dzierżoniów 1
9 Dzierżoniów 2
Klub 74 Wałbrzych 1
Szafir Wałbrzych 4
Szafir Wałbrzych 4
Delfinek Legnica 2
Delfinek Legnica 1
102201
102001
104601
104601
102001
100401
100401
101201
102001
102001
105201
100701
100701
105301
105301
104601
104601
103801
102001
102001
102201
100401
100401
104601
104601
102001
105201
101201
105201
104601
104601
105201
100701
100701
105301
104601
104601
103801
103801
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (20)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
4 x 50m zmienny  (19)
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Mężczyzn
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Kobiet
Open
15 lat i starsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
Open
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
14 lat i młodsi
15 lat i starsi
15 lat i starsi
1:55.00
1:55.00
1:58.29
1:58.29
1:59.00
2:07.40
2:07.40
2:19.00
2:20.00
2:24.00
2:34.45
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
2:04.00
2:05.00
2:10.00
2:11.34
2:11.34
2:16.78
2:16.78
2:22.00
2:23.54
2:35.00
2:40.98
2:41.87
2:41.87
2:48.50
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT


Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice
.
.
www.swimart.pl
.
.
zawody@swimart.pl
.
.