Ogólnopolskie Zawody o Puchar Burmistrza Srebrnego Miasta Olkusz, 5/5/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 33.14 1:18.47 40.54 35.58 | 21/4/2018 25/3/2018 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) 200m zmienny (15) | 1:12.63 1:17.04 1:28.41 2:49.35 | 3/2/2018 3/2/2018 8/10/2017 23/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 01506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.44 26.00 |
|||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 32.98 1:14.10 51.02 39.12 | 21/4/2018 8/4/2018 10/3/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Zabierzow (POL) |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) | 33.78 1:26.88 43.27 1:31.16 | 3/12/2017 9/4/2017 22/4/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
|||
Janczyk Mateusz | 08 | 04006 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 41.13 NT 58.47 NT | 3/12/2017 19/2/2017 | Miechow (POL) Kielce (POL) |
|||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) | 1:17.22 1:25.00 NT 1:28.12 | 17/12/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Zabierzow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 37.53 NT 45.79 43.80 | 3/6/2017 10/3/2018 3/6/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
|||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) | 1:22.16 1:29.69 NT 1:29.12 | 13/5/2017 9/4/2017 3/12/2017 | Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
number 2 | 04006 | 4 x 50m dowolny (27) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Krysa Kamila | 07 | Banach Oliwia | 06 |
number 1 | 04006 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Piestrzyńska Kinga Banach Oliwia | 06 06 | Janczyk Nikola | 06 |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 100m zmienny (25) | 38.27 1:20.51 2:52.89 1:19.61 | 7/4/2018 24/3/2018 22/4/2018 4/2/2018 | Herby (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Guzik Maja | 06 | 00606 | 100606600052 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) | 33.95 39.50 1:25.80 | 23/12/2017 23/12/2017 4/2/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kutermak Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600049 | 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) | 1:25.46 1:32.74 | 25/3/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
Bucka Kinga | 06 | 02711 | 102711600268 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) | 44.27 1:34.53 48.65 | 13/12/2017 15/11/2017 13/12/2017 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Jakubczyk Natalia | 08 | 02711 | 102711600314 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (17) | 33.79 1:16.95 42.55 | 7/4/2018 18/2/2018 16/2/2018 | Herby (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Masłoń Maja | 05 | 02711 | 102711600245 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) | 1:11.23 1:28.80 | 15/12/2017 17/11/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Paprocki Krystian | 05 | 02711 | 102711700246 | 100m dowolny (14) 100m klasyczny (12) | 1:09.01 NT | 17/11/2017 | Radlin (POL) |
CSiR | 02711 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | 50 lat i młodsi | 2:11.00 |
Paprocki Krystian Bucka Kinga | 05 06 | Masłoń Maja Jakubczyk Natalia | 05 08 |
Czapliński Kajetan | 07 | 05611 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | 41.22 1:46.07 49.69 | 28/4/2018 14/5/2017 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Czapliński Mikołaj | 05 | 05611 | 100m dowolny (14) 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) | 1:28.99 1:35.65 NT | 25/2/2017 7/4/2018 | Wieliczka (POL) Herby (POL) |
|||
Domagała Krystian | 08 | 05611 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 47.89 57.65 55.92 | 26/11/2017 7/4/2018 7/4/2018 | Kozy (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Gosławski Filip | 03 | 05611 | 105611700017 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) 200m zmienny (16) | 1:03.08 1:14.22 NT | 18/11/2017 3/3/2017 | Paniowki (POL) Lublin (POL) |
||
Januszka Wiktoria | 02 | 05611 | 105611600016 | 100m dowolny (13) 100m zmienny (25) 200m zmienny (15) | 1:06.76 1:18.71 2:58.89 | 8/4/2017 28/4/2018 30/9/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Jeziorski Adam | 03 | 05611 | 105611700010 | 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (16) | 1:22.16 3:02.03 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kmieć Maciej | 10 | 05611 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 21.00 23.10 |
|||||
Kmieć Patrycja | 05 | 05611 | 105611600013 | 100m dowolny (13) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) | 1:13.59 1:25.06 3:14.74 | 18/11/2017 7/4/2018 8/4/2017 | Paniowki (POL) Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kutynia Hubert | 04 | 05611 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) | 1:17.25 1:33.88 | 18/11/2017 18/11/2017 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Lis Weronika | 07 | 05611 | 105611600025 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (17) | 34.08 1:21.62 43.12 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
||
Lizurej Jakub | 02 | 05611 | 105611700008 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) 200m zmienny (16) | 1:07.23 1:31.94 3:02.12 | 8/4/2017 18/11/2017 30/9/2017 | Czestochowa (POL) Paniowki (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Lizurej Kacper | 05 | 05611 | 100m dowolny (14) 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) | NT 1:39.06 NT | 7/4/2018 | Herby (POL) |
|||
Mazik Antonina | 10 | 05611 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 18.99 21.89 |
|||||
Mazik Franciszek | 10 | 05611 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 18.97 22.34 |
|||||
Noga Dominika | 07 | 05611 | 105611600018 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) | 34.48 1:16.21 43.04 | 17/2/2018 18/3/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Kielce (POL) Katowice (POL) |
||
Paciepnik Kacper | 06 | 05611 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (10) | 34.82 42.94 1:39.86 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Radzioch Konrad | 08 | 05611 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | 39.18 1:47.08 59.73 | 28/4/2018 8/4/2017 18/11/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Paniowki (POL) |
|||
Wacowski Maksymilian | 10 | 05611 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 20.00 23.22 |
|||||
Widuła Zuzanna | 06 | 05611 | 105611600020 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (25) | 48.06 1:48.97 1:39.56 | 7/4/2018 7/4/2018 18/11/2017 | Herby (POL) Herby (POL) Paniowki (POL) |
||
Wojaczek Piotr | 04 | 05611 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) | 1:16.79 NT NT | 18/11/2017 | Paniowki (POL) |
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 100306600189 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 32.85 1:13.08 45.14 38.63 | 17/3/2018 18/3/2018 14/10/2017 21/10/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Krakow (POL) Warsaw (POL) |
||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 28.94 1:03.17 39.50 31.62 | 17/3/2018 7/4/2018 18/3/2018 4/2/2018 | Kielce (POL) Cieszyn (POL) Kielce (POL) Nowy Targ (POL) |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (9) | 30.31 1:04.82 32.22 1:14.98 | 23/12/2017 23/12/2017 4/2/2018 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
|||
Buczulski Aleks | 08 | 04206 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) | NT NT |
|||||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 100m dowolny (13) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (15) | 1:07.57 1:23.70 2:57.00 2:48.35 | 10/2/2018 23/12/2017 3/6/2017 10/3/2018 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
|||
Dyląg Maciej | 09 | 04206 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Janik Anna | 05 | 04206 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) 200m zmienny (15) | 1:09.27 1:17.08 1:20.42 2:54.99 | 23/12/2017 23/12/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 36.44 NT 45.68 41.64 | 7/10/2017 17/12/2017 4/2/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m zmienny (26) | 40.07 1:24.30 1:36.77 1:44.82 | 16/12/2017 25/3/2018 25/3/2018 3/12/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
|||
Polak Iga | 09 | 04206 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | NT NT |
|||||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 100m dowolny (13) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (15) | 1:11.42 1:31.24 3:18.94 2:55.68 | 10/2/2018 10/2/2018 16/12/2017 10/3/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
|||
Socha Filip | 06 | 04206 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 50m motylkowy (18) | 40.19 1:25.12 1:44.96 45.53 | 3/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
|||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Suchecki Tymek | 10 | 04206 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 27.00 31.00 |
|||||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | 1:10.40 1:24.38 1:30.41 NT | 17/12/2017 25/3/2018 24/3/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 35.97 1:16.15 56.17 42.73 | 16/12/2017 25/3/2018 7/10/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Urban Wiktoria | 04 | 04206 | 100m dowolny (13) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) 200m zmienny (15) | 1:21.52 1:32.07 1:27.25 3:09.42 | 11/6/2017 3/12/2017 3/12/2017 10/3/2018 | Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) |
|||
Wydra Patryk | 08 | 04206 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | 50.39 1:03.88 | 3/2/2017 4/2/2017 | Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 23.00 26.00 |
|||||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 35.77 1:14.71 51.87 45.17 | 7/10/2017 25/3/2018 7/10/2017 4/2/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 20.00 22.00 |
Płetwal Zakopane 4 | 04206 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Płetwal Zakopane 2 | 04206 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Płetwal Zakopane 3 | 04206 | 4 x 50m dowolny (27) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Urban Mateusz Łacek Patryk | 07 07 | Tworek Wiktor Knapczyk Bartosz | 05 07 |
Machno Anna | 07 | 04611 | 104611700002 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 31.90 1:09.94 44.56 35.06 | 17/3/2018 20/4/2018 26/11/2017 21/4/2018 | Kielce (POL) Gliwice (POL) Kozy (POL) Wola (POL) |
||
Widawski Jakub | 09 | 04611 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 43.35 51.11 | 17/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
Dziemiańczyk Justyna | 07 | 04911 | 104911600065 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 36.51 1:20.78 49.94 41.50 | 21/4/2018 20/4/2018 16/2/2018 21/4/2018 | Wola (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Wola (POL) |
||
Kuczera Agata | 08 | 04911 | 104911600067 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 39.64 1:34.51 52.59 45.45 | 9/3/2018 21/4/2018 18/11/2017 21/4/2018 | Gliwice (POL) Wola (POL) Paniowki (POL) Wola (POL) |
||
Michalik Karolina | 08 | 04911 | 104911600066 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 41.40 NT 55.48 1:01.82 | 23/4/2018 8/4/2018 16/2/2018 | Gliwice (POL) Zabrze (POL) Katowice (POL) |
||
Sojka Oliwia | 06 | 04911 | 104911600062 | 100m dowolny (13) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (15) | 1:13.33 3:34.73 1:29.66 3:02.01 | 21/4/2018 15/11/2017 23/3/2018 10/3/2018 | Wola (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Raciborz (POL) Wadowice (POL) |
Jedność Przyszowice 1 | 04911 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | 3:12.00 |
Michalik Karolina Kuczera Agata | 08 08 | Sojka Oliwia Dziemiańczyk Justyna | 06 07 |
Cichowicz Radosław | 10 | 01105 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 18.50 22.81 | |||||
Cichowicz Rafał | 08 | 01105 | 101105700226 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 36.56 NT NT NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) |
Cierniak Aleksandra | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT | |||||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 23.64 23.43 |
|||||
Gos Maja | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 23.69 25.79 |
|||||
Jędras Michał | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 32.04 32.25 |
|||||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 24.48 26.01 |
|||||
Kurianowicz Wiktor | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 20.96 24.32 |
|||||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Psica Bartosz | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 28.15 29.84 |
|||||
Zarzycka Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 30.11 26.57 |
Mrzygłód Michał SR | 02 | 01311 | 101311700671 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) 200m zmienny (16) | 56.03 1:00.61 1:04.47 2:23.85 | 18/2/2018 19/12/2017 16/12/2017 1/4/2017 | Katowice (POL) Lodz (POL) Pawlowice (POL) Cieszyn (POL) |
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 100m dowolny (13) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) 200m zmienny (15) | 1:03.24 1:16.10 1:12.54 2:47.38 | 22/4/2018 23/12/2017 21/4/2018 11/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (25) | 1:16.37 1:32.60 2:18.27 1:34.67 | 22/4/2018 10/2/2018 25/2/2017 23/12/2017 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) 200m zmienny (15) | 1:09.00 1:20.68 1:21.68 2:54.98 | 5/3/2017 3/2/2018 23/12/2017 23/12/2017 | Myslenice (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Jackowska Zuzanna | 06 | 01511 | 101511600062 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) | 40.55 1:26.18 3:04.92 | 16/2/2018 7/4/2018 8/4/2018 | Katowice (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
||
Zawada Olaf | 06 | 01511 | 101511700057 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m motylkowy (18) | 33.15 1:17.70 41.24 | 3/3/2018 5/11/2017 14/6/2017 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Radlin (POL) |
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (15) | 1:19.37 2:49.09 1:21.18 2:38.56 | 14/12/2017 15/12/2017 2/6/2017 11/4/2018 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Radlin (POL) |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) | NT 58.96 | 10/3/2018 | Wadowice (POL) |
||
Emilia Kercel | 05 | 03706 | 103706600044 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) | 1:07.51 1:24.11 1:18.63 1:18.68 | 17/12/2017 7/10/2017 4/6/2017 23/12/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kolec Kamil | 07 | 03706 | 103706700113 | 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | 1:33.45 52.06 | 8/4/2018 10/3/2018 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) | 1:10.76 1:20.79 1:40.95 3:52.36 | 4/2/2018 16/12/2017 3/6/2017 11/3/2017 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Mietełka Karol | 06 | 03706 | 103706700109 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | NT 1:22.65 NT 43.95 | 4/2/2018 4/2/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 38.31 1:21.62 50.27 45.53 | 16/12/2017 8/4/2018 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) | 1:16.16 1:31.50 1:43.48 NT | 17/12/2017 7/10/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Roman Jakub | 07 | 03706 | 103706700100 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m motylkowy (18) | 38.43 1:20.74 41.62 | 4/11/2017 25/3/2018 24/3/2018 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Rzucidło Marek | 07 | 03706 | 103706700114 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 37.50 44.97 | 5/3/2017 24/3/2018 | Myslenice (POL) Krakow (POL) |
||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 38.36 44.42 | 16/12/2017 10/3/2018 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
||
Wiktoria Orzechowska | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) | 1:16.16 1:31.22 1:39.53 1:28.02 | 24/6/2017 7/10/2017 25/3/2017 3/6/2017 | Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Wójcik Hubert | 06 | 03706 | 103706700112 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | NT NT |
||||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) | 1:27.90 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | |||
Żak Filip | 06 | 03706 | 103706700111 | 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | NT NT |
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 38.75 NT 50.18 NT | 10/2/2018 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 34.50 1:21.66 53.93 41.48 | 10/2/2018 14/10/2017 14/10/2017 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) | 29.29 1:02.65 1:05.99 1:14.89 | 16/12/2017 25/3/2018 25/3/2018 7/10/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Smulski Antoni | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
Dela Natalia | 04 | 04011 | 104011100016 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (9) | 1:03.95 1:10.95 1:12.45 | 18/2/2018 9/12/2017 17/2/2018 | Katowice (POL) Warsaw (POL) Katowice (POL) |
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 104106700026 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | 35.30 1:29.50 46.35 | 10/2/2018 4/2/2018 8/4/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 33.15 1:15.54 40.16 41.86 | 21/4/2018 10/2/2018 21/4/2018 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Greń Martyna | 07 | 06711 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 35.37 1:19.50 NT NT | 17/2/2018 7/4/2018 | Katowice (POL) Herby (POL) |
|||
Karcz Maja | 10 | 06711 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 25.45 27.05 |
|||||
Markocka Hanna | 07 | 06711 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 31.74 1:11.64 51.30 37.86 | 21/4/2018 7/4/2018 14/5/2017 16/2/2018 | Wola (POL) Herby (POL) Herby (POL) Katowice (POL) |
|||
Massalski Mateusz | 07 | 06711 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 37.60 NT 46.82 NT | 7/4/2018 21/4/2018 | Herby (POL) Wola (POL) |
|||
Okońska Nadia | 06 | 06711 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) | 35.78 1:20.72 1:38.87 NT | 21/4/2018 21/4/2018 16/2/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Katowice (POL) |
|||
Pichit Patryk | 10 | 06711 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 20.80 23.60 |
|||||
Stachowicz Maja | 08 | 06711 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (17) | 38.26 1:23.70 NT | 17/2/2018 18/3/2018 | Katowice (POL) Kielce (POL) |
|||
Słota Wojciech | 08 | 06711 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | 35.38 1:18.00 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m dowolny (27) | Kobiet | 50 lat i młodsi | 2:25.00 |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | 2:42.00 |
Gracjasz Wiktoria | 08 | 02706 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 34.74 39.79 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 102706600041 | 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) | 1:10.23 1:14.42 | 18/11/2017 28/4/2018 | Paniowki (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kowaliczek Wiktoria | 08 | 02706 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 46.66 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Kubas Kacper | 07 | 02706 | 102706700072 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 41.52 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | ||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 102706600054 | 200m klasyczny (21) 100m zmienny (25) | 3:03.04 NT | 4/3/2017 | Lublin (POL) | ||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 102706600081 | 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) | 1:26.47 NT | 25/3/2018 | Krakow (POL) | ||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 50m dowolny (23) 200m klasyczny (21) | 36.02 2:59.38 | 7/10/2017 10/3/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) |
||
Wrona Maria | 08 | 02706 | WronaMaria | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 42.47 57.19 | 18/11/2017 7/10/2017 | Paniowki (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 102706600057 | 50m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) | 34.82 1:38.61 | 18/11/2017 11/6/2017 | Paniowki (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Świętek Ilona | 05 | 02706 | 102706600075 | 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) | 1:34.67 NT | 25/3/2018 | Krakow (POL) |
Bocheńska Zofia | 08 | 05411 | 105411600022 | 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 50.30 42.29 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
||
Chaba Maria | 02 | 05411 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Kciuk Kacper | 09 | 05411 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | NT NT |
|||||
Kostańczyk Kaja | 09 | 05411 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 39.62 NT | 17/2/2018 | Katowice (POL) | |||
Kostańczyk Olgierd | 12 | 05411 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 33.23 32.54 |
|||||
Kotwa Szymon | 10 | 05411 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Ociepa Norbert | 09 | 05411 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 42.48 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 105411600011 | 100m dowolny (13) 100m klasyczny (11) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) | 1:06.08 1:22.05 1:12.73 1:13.71 | 10/2/2018 23/12/2017 10/2/2018 23/12/2017 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pucek Patrycja | 08 | 05411 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) | 44.86 53.26 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 105411600013 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (25) | 33.72 1:17.92 35.64 1:27.67 | 3/3/2018 7/4/2018 28/4/2018 3/3/2018 | Cieszyn (POL) Herby (POL) Czestochowa (POL) Cieszyn (POL) |
||
Tyburska Aleksandra | 09 | 05411 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 46.78 NT | 17/2/2018 | Katowice (POL) | |||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 105411700017 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 32.67 1:14.58 39.68 35.52 | 21/4/2018 9/6/2017 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wieczorek Diana | 07 | 05411 | 105411600018 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 37.78 NT 46.29 50.94 | 17/2/2018 28/4/2018 14/5/2017 | Katowice (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) 200m zmienny (16) | 1:11.68 1:11.93 1:11.77 2:37.86 | 7/4/2018 10/3/2018 17/3/2018 13/4/2018 | Herby (POL) Warsaw (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (17) | 36.88 1:23.30 43.69 | 28/4/2018 7/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) Czestochowa (POL) |
Jedynka Łazy 2 | 05411 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | 2:35.89 |
Kciuk Kacper Wdowiak Dominik | 09 07 | Łukasik Oliwier Ociepa Norbert | 06 09 |
Jedynka Łazy 2 | 05411 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | 2:30.45 |
Pucek Wiktoria Wieczorek Diana | 06 07 | Przybyła Gabriela Łukasik Zuzanna | 05 08 |
Kochańska Aleksandra | 08 | 05801 | 105801600003 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 35.82 1:24.96 47.97 46.02 | 21/4/2018 20/1/2018 16/3/2018 20/1/2018 | Legnica (POL) Mogilno (POL) Luban (POL) Mogilno (POL) |
Bigos Patryk | 11 | 03906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 32.56 27.42 | 10/2/2018 10/2/2018 | Wieliczka Wieliczka |
|||
Gil Malwina | 08 | 03906 | 103906600017 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 36.23 NT | 21/4/2018 | Zabierzow (POL) | ||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 100m grzbietowy (20) 100m klasyczny (12) | 1:38.41 2:02.79 | 10/2/2018 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kaczanowski Kacper | 06 | 03906 | 103906700025 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | 41.82 52.46 | 21/4/2018 21/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m zmienny (26) | 1:12.98 1:20.83 1:24.40 | 10/2/2018 10/2/2018 21/4/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 34.65 45.72 39.94 | 21/4/2018 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 37.57 49.66 NT | 21/4/2018 21/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | NT NT |
||||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 19.23 21.76 | 10/2/2018 21/4/2018 | Wieliczka Zabierzów |
|||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 103906600016 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) | NT NT |
||||
Piecuch Klaudia | 11 | 03906 | 103906600024 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 22.28 25.14 | 10/2/2018 10/2/2018 | Wieliczka Wieliczka |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 03906 | 103906700015 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | NT NT |
||||
Putek Dawid | 11 | 03906 | 25m grzbietowy (6) | 38.79 | 10/2/2018 | Wieliczka | |||
Sacha Paulina | 10 | 03906 | 103906600019 | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Serafin Matylda | 10 | 03906 | 103906600021 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT 30.02 | 27/5/2017 | Wieliczka |
||
Zachwieja Tomasz | 10 | 03906 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m zmienny (26) | 1:04.35 1:09.40 1:24.04 | 25/3/2018 25/3/2018 27/5/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
Nika Team 1 | 03906 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Barczyk Jan | 03 | 03306 | 103306700030 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | 56.63 1:09.00 1:03.12 1:09.32 | 11/11/2017 17/12/2017 10/11/2017 13/5/2017 | Oswiecim (POL) Pawlowice (POL) Oswiecim (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 37.87 1:25.92 43.11 50.05 | 18/3/2018 4/2/2018 21/4/2018 7/10/2017 | Kielce (POL) Nowy Targ (POL) Wola (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 103306600021 | 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (15) | 1:14.63 1:18.93 2:48.78 2:43.19 | 14/5/2017 3/6/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Herby (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (10) | 31.05 1:10.23 33.41 1:17.26 | 7/4/2018 25/3/2018 21/4/2018 24/3/2018 | Herby (POL) Krakow (POL) Wola (POL) Krakow (POL) |
||
Fryc Nadia | 08 | 03306 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 39.77 1:27.98 49.40 52.94 | 10/2/2018 7/4/2018 7/4/2018 27/5/2017 | Wieliczka (POL) Herby (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Fryc Natasza | 10 | 03306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 26.15 28.30 |
|||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 32.28 1:11.61 45.68 35.04 | 21/4/2018 21/4/2018 17/12/2017 17/3/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Zabierzow (POL) Kielce (POL) |
||
Grabowska Zuzanna | 09 | 03306 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (26) | 41.95 1:29.89 3:15.93 1:24.76 | 21/4/2018 21/4/2018 17/3/2018 17/3/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Grzebinoga Hanna | 09 | 03306 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (7) | 47.56 1:02.41 | 17/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 43.14 49.32 | 17/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Guzik Marysia | 10 | 03306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 34.46 NT 48.83 NT | 21/4/2018 7/4/2018 | Wola (POL) Herby (POL) |
|||
Halkiewicz Marysia | 10 | 03306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (9) | 30.43 1:13.10 33.57 1:14.40 | 17/3/2018 7/4/2018 7/4/2018 24/3/2018 | Kielce (POL) Herby (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
||
Janiszewski Wawrzyniec | 09 | 03306 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (18) | 40.57 NT | 17/3/2018 | Kielce (POL) | |||
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 19.57 22.81 |
|||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (15) | 35.92 1:17.15 2:45.60 2:34.86 | 7/4/2018 21/4/2018 25/3/2018 25/3/2018 | Herby (POL) Wola (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 42.17 1:34.36 56.94 45.41 | 27/5/2017 18/3/2018 19/2/2017 21/4/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Wola (POL) |
|||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (11) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (25) | 40.24 1:26.73 34.64 1:18.80 | 18/3/2018 24/3/2018 21/4/2018 7/4/2018 | Kielce (POL) Krakow (POL) Wola (POL) Herby (POL) |
||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | 1:07.99 1:18.17 1:15.49 1:18.63 | 10/3/2018 19/11/2017 10/3/2018 7/4/2018 | Wadowice (POL) Kielce (POL) Wadowice (POL) Herby (POL) |
||
Kowal Bartosz | 09 | 03306 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | NT 56.00 | 18/3/2018 | Kielce (POL) |
|||
Kowalczyk Bartek | 08 | 03306 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) | 44.89 NT 52.79 | 8/4/2018 21/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Wola (POL) |
|||
Marek Jakub | 09 | 03306 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 43.99 NT 53.23 NT | 10/2/2018 8/4/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m zmienny (26) | 30.36 1:08.25 1:19.06 1:27.27 | 21/4/2018 18/3/2018 17/3/2018 7/10/2017 | Wola (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 38.41 NT 48.63 NT | 18/2/2017 21/4/2018 | Kielce (POL) Wola (POL) |
|||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (26) | 40.47 1:27.66 3:10.64 1:25.14 | 17/12/2017 16/12/2017 17/3/2018 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Kielce (POL) Zabierzow (POL) |
||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 59.99 NT | 17/3/2018 | Kielce (POL) | |||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (16) | 40.66 1:26.51 3:05.65 2:58.59 | 17/12/2017 24/3/2018 25/3/2018 10/3/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Płonka Jakub | 03 | 03306 | 100m klasyczny (12) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (26) 200m zmienny (16) | 1:24.77 3:00.01 1:22.08 2:56.93 | 18/11/2017 19/11/2017 8/4/2017 20/1/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Stalowa Wola (POL) Kielce (POL) |
|||
Płonka Nadia | 10 | 03306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 19.74 28.42 |
|||||
Samojło Jakub | 02 | 03306 | 103306700036 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) 200m zmienny (16) | 1:05.66 NT NT NT | 11/11/2017 | Oswiecim (POL) | ||
Satora Rita | 09 | 03306 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 43.27 55.88 | 17/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) 200m zmienny (16) | 1:07.53 1:12.52 1:25.43 2:48.99 | 21/4/2018 7/4/2018 3/6/2017 10/3/2018 | Wola (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Soborski Jakub | 02 | 03306 | 103306700031 | 100m dowolny (14) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) 200m zmienny (16) | 59.24 1:04.94 1:08.32 NT | 16/12/2017 16/12/2017 11/11/2017 | Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stefański Filip | 02 | 03306 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | NT NT NT NT |
|||||
Syguliński Dawid | 07 | 03306 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 38.34 1:27.07 NT 45.43 | 21/4/2018 18/3/2018 21/4/2018 | Wola (POL) Kielce (POL) Wola (POL) |
|||
Szkarłat Julia | 10 | 03306 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Szymanek Adam | 04 | 03306 | 103306700034 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | 1:07.12 NT 1:15.69 NT | 20/1/2017 8/4/2017 | Kielce (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (25) | 30.72 1:06.69 1:20.63 1:26.00 | 21/4/2018 25/3/2018 25/3/2018 3/12/2017 | Wola (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 100m klasyczny (11) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (15) | 1:30.29 3:12.73 1:34.41 2:59.76 | 3/12/2017 17/3/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Miechow (POL) Kielce (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m dowolny (24) 100m grzbietowy (20) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (10) | 33.48 1:22.74 36.63 1:28.93 | 4/11/2017 21/4/2018 7/4/2018 4/6/2017 | Tarnow (POL) Wola (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 38.60 48.45 | 21/4/2018 17/3/2018 | Wola (POL) Kielce (POL) |
|||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 37.92 1:22.06 NT 40.64 | 7/4/2018 18/3/2018 17/3/2018 | Herby (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Zydroń Jakub | 04 | 03306 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) | 1:13.30 NT NT | 21/4/2018 | Wola (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Giec Kacper Grzebinoga Franciszek | 07 06 | Choma Maksym Barczyk Jan | 06 03 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Mędrek Krzysztof Wójcikowski Patryk | 06 08 | Płonka Bartosz Soborski Jakub | 06 02 |
Omega Olkusz 3 | 03306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Grzebinoga Franciszek Halkiewicz Maciej | 06 08 | Nosowicz Mikołaj Samojło Jakub | 06 02 |
Omega Olkusz 4 | 03306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Kluczewski Jakub Niestój Igor | 05 08 | Soborski Igor Szymanek Adam | 05 04 |
Omega Olkusz 5 | 03306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Zydroń Jakub Gumółka Kuba | 04 09 | Syguliński Dawid Stefański Filip | 07 02 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Giec Kacper Grzebinoga Franciszek | 07 06 | Barczyk Jan Choma Maksym | 03 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Mędrek Krzysztof Płonka Bartosz | 06 06 | Soborski Jakub Wójcikowski Patryk | 02 08 |
Omega Olkusz 3 | 03306 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Samojło Jakub Halkiewicz Maciej | 02 08 |
Omega Olkusz 4 | 03306 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 50 lat i młodsi | NT |
Kluczewski Jakub Niestój Igor | 05 08 | Soborski Igor Szymanek Adam | 05 04 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (27) | Kobiet | 50 lat i młodsi | 2:08.11 |
Janik Julia Kaszuba Maja | 06 06 | Tomsia Oliwia Jarosz Helena | 06 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m dowolny (27) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Waśko Faustyna Wioska-Kaganiec Wiktoria | 06 09 | Borkowska Dominika Błyskuń Amelia | 07 04 |
Omega Olkusz 3 | 03306 | 4 x 50m dowolny (27) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Kaszuba Magda Mączka Klaudia | 08 08 | Satora Rita Fryc Nadia | 09 08 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Janik Julia Błyskuń Amelia | 06 04 | Jarosz Helena Tomsia Oliwia | 06 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 50 lat i młodsi | NT |
Waśko Faustyna Borkowska Dominika | 06 07 | Kaszuba Maja Wioska-Kaganiec Wiktoria | 06 09 |
Bednarski Bartosz | 09 | 06011 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (8) | 48.73 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Drzewiecka Karolina | 08 | 06011 | 106011600017 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 35.76 1:20.55 51.52 45.48 | 8/4/2018 7/4/2018 28/10/2017 21/4/2018 | Zabrze (POL) Herby (POL) Bielsko Biala (POL) Wola (POL) |
||
Markowska Nicola | 04 | 06011 | 106011600008 | 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (25) | 1:17.57 1:28.33 1:17.44 | 14/5/2017 1/4/2017 26/3/2017 | Herby (POL) Olawa (POL) Zabrze (POL) |
||
Pietrzak Dominik | 08 | 06011 | 106011700013 | 50m dowolny (24) 100m dowolny (14) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (18) | 32.92 1:15.31 50.22 52.69 | 10/2/2018 21/4/2018 8/4/2018 18/2/2017 | Wieliczka (POL) Wola (POL) Zabrze (POL) Kielce (POL) |
Wojciechowska Maria | 06 | 03406 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 33.95 1:23.19 NT 43.02 | 18/11/2017 18/11/2017 18/11/2017 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
Bałoz Laura | 09 | 02811 | 102811600134 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (17) | 40.62 NT | 3/3/2018 | Cieszyn (POL) |
Roman Dawid | 04 | 03606 | 103606700281 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | 1:03.24 1:13.71 1:13.55 1:12.30 | 3/2/2018 8/10/2017 17/6/2017 11/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (14) 100m grzbietowy (20) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (26) | 1:03.08 1:14.13 1:11.70 1:18.31 | 25/3/2018 25/3/2018 7/4/2018 7/10/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 | 50m dowolny (23) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (17) | 36.39 1:26.06 50.22 37.61 | 21/4/2018 18/11/2017 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Paniowki (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 100m dowolny (13) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (25) 200m zmienny (15) | 59.21 1:04.27 1:05.71 2:24.59 | 7/4/2018 21/10/2017 7/4/2018 10/3/2018 | Herby (POL) Warsaw (POL) Herby (POL) Wadowice (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |