Puchar Solnego Miasta
Wieliczka, 10/2 - 26/5/2018

Lista zgłoszeń wg zawodników  -  Sesja nr 2 - Puchar Solnego Miasta Finał

Rok ur.

Dadej Julia0501506101506600019
Gibuła Patryk050150610150670002250m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
32.56
30.37
1:10.97
22/4/2018
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Gicala Natalia070150610150660003050m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
40.54
35.58
1:23.60
21/4/2018
22/4/2018
8/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kierońska Maryla110150625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
21.44
26.79
31.85
Kieroński Marcel070150610150670002950m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
32.98
40.26
39.12
21/4/2018
22/4/2018
22/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Marek Amelia0501506101506600015
Smoleń Patrycja0501506101506600020
Sowa Emilia0501506
Szczerba Patrycja070150610150660003150m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
35.90
47.97
1:22.69
16/12/2017
7/10/2017
25/3/2018
Zabierzow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Krakow (POL)
Guzik Maja060060610060660005250m klasyczny (41)38.245/5/2018Olkusz (POL)
Nowak Szymon080060650m dowolny (28)NT
Jakubczyk Natalia080271150m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
33.79
37.67
1:26.21
7/4/2018
19/5/2018
23/4/2018
Herby (POL)
Pawlowice (POL)
Gliwice (POL)
Badura Oliwia0700407100407600107
Badura Victor0500407100407700106
Brzezina Olaf0500407100407700090
Bylak Dawid0800407100407700127
Fablewski Emilia0700407100407600126
Hyla Denis0700407100407700125
Jainta Sara0700407100407600100
Kowalska Olga0800407100407600130
Olczyk Natalia1000407100407600129
Solich Martyna0800407100407600099
Wąsik Marek0600407100407700120
Noga Dominika0704511105611600018
Radzioch Konrad0804511
Olejniczak Julia0600211100211600275
Basta Jakub0600306100306700207100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:16.60
42.73
41.36
25/3/2018
14/10/2017
4/2/2018
Krakow (POL)
Krakow (POL)
Nowy Targ (POL)
Basta Nina0600306100306600145
Czaja Zuzanna080030610030660018950m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
32.85
36.97
36.48
17/3/2018
18/3/2018
5/5/2018
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Olkusz (POL)
Golc Tomasz080030650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
53.27
59.70
10/2/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kiełboń Bartosz0600306100306700177100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
1:15.91
39.87
43.63
1:28.14
14/10/2017
10/3/2018
14/10/2017
16/12/2017
Krakow (POL)
Wadowice (POL)
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Mazanek Szymon0800306
Mokrzycka Wiktoria060030610030660020650m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
47.22
51.20
1:37.35
27/5/2017
11/6/2017
4/2/2018
Wieliczka (POL)
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Pasierb Adam100030625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
19.70
22.89
Podkowa Oskar0600306100306700196100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
1:26.50
49.23
1:40.20
10/2/2018
7/10/2017
3/12/2017
Wieliczka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Miechow (POL)
Popiołek Pola090030650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Szymański Paweł0800306
Tucharz Mikołaj080030650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
43.58
NT
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Wiekiera Julia0600306100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:25.00
NT
NT
25/3/2018Krakow (POL)
Żelazny Lena0800306
Brzoza Lena0604206100m dowolny (29)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
1:04.82
31.41
1:18.02
23/12/2017
5/5/2018
7/10/2017
Oswiecim (POL)
Olkusz (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Bukowska Aleksandra0504206100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:07.57
37.68
1:17.13
10/2/2018
23/12/2017
23/12/2017
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Janik Anna0504206100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
1:09.27
35.79
1:20.42
23/12/2017
23/12/2017
3/12/2017
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Miechow (POL)
Knapczy Bartosz0704206
Knapczyk Bartosz070420650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
34.96
44.75
1:32.12
5/5/2018
5/5/2018
3/12/2017
Olkusz (POL)
Olkusz (POL)
Miechow (POL)
Mleczko Jakub0604206100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
1:24.30
49.76
1:40.05
25/3/2018
7/10/2017
5/5/2018
Krakow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Olkusz (POL)
Ryba Monika0504206100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:11.42
42.91
1:23.38
10/2/2018
23/12/2017
16/12/2017
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Socha Filip0604206100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
1:23.09
48.92
1:37.57
5/5/2018
4/6/2017
3/12/2017
Olkusz (POL)
Bochnia (POL)
Miechow (POL)
Tworek Wiktor0504206100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:09.45
40.78
37.17
5/5/2018
3/2/2017
4/2/2018
Olkusz (POL)
Debica (POL)
Nowy Targ (POL)
Urban Mateusz070420650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
35.53
38.81
1:31.70
5/5/2018
5/5/2018
18/11/2017
Olkusz (POL)
Olkusz (POL)
Oswiecim (POL)
Łacek Patryk070420650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
34.71
40.08
1:30.03
5/5/2018
18/3/2018
17/3/2018
Olkusz (POL)
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Gawlik Michał070661150m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
35.46
44.74
NT
28/4/2018
8/4/2018
Czestochowa (POL)
Zabrze (POL)
Goj Katarzyna080661150m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
42.19
45.90

7/4/2018
21/4/2018

Herby (POL)
Wola (POL)
Kowalska Patrycja080661150m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
40.34
45.66
1:27.07
9/12/2017
21/4/2018
18/2/2018
Warsaw (POL)
Wola (POL)
Katowice (POL)
Machno Anna070661110461160000150m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
36.11
34.26
1:20.99
20/4/2018
19/5/2018
10/3/2018
Gliwice (POL)
Pawlowice (POL)
Gliwice (POL)
Pietrakowski Aleksander090661150m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
43.69
50.36
51.68
7/4/2018
7/4/2018
7/4/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Herby (POL)
Widawski Jakub090661150m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
43.35
NT
51.11
17/3/2018

17/3/2018
Kielce (POL)

Kielce (POL)
Adamus Amelia080010650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
51.06
50.40
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Bierowiec Stanisław090010650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Bień Oliwier070010610010670045850m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Bobak Oliwia080010610010660043650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Boboń Amelia100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
28.80
28.91
Cierniak Aleksandra100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
27.96
29.10
Czarnecka Lena100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
22.22
22.88
33.22
Dadej Jakub0500106100106700374100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:12.86
37.64
42.54
10/2/2018
17/12/2017
7/10/2017
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Frączek Adam090010610010670044350m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
50.41
NT

8/4/2018

Nowy Sacz (POL)
Gorczyca Klaudia100010625m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
28.49
NT
Gos Maja100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
23.35
26.06
NT
Grubarek Julia070010610010660043650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Jania Filip100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
33.85
30.55
Janiga Filip090010610010670044050m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Jewiarz Nikola090010610010660044450m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Jeziorska Wiktoria100010625m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
30.33
NT
Jędras Michał100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
30.90
28.63
Kaczmarczyk Hanna0800106100106600432
Kaczmarczyk Jakub090010610010670044950m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Kesselman Kyle090010610010670045450m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Kielar Julia100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
23.91
27.25
Korycińska Kaja090010610010660043750m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50.66
55.65
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kosiba Szymon0500106100106700385100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
1:09.37
38.32
1:24.02
17/12/2017
17/12/2017
16/12/2017
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Koszykowska Karolina090010610010660045250m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
Kozioł Julia080010610010660043050m dowolny (27)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
39.15
NT
NT
8/4/2018Nowy Sacz (POL)
Kozińska Felicja0700106100106600431
Kurianowicz Wiktor100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
19.92
24.32
NT
Kuźnicki Michał090010610010670044150m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
53.60
NT
1:06.77
8/4/2018

8/4/2018
Nowy Sacz (POL)

Nowy Sacz (POL)
Lasota Tomasz090010610010670043950m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Litewka Gabriela090010610010660045050m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
NT
NT
NT
Mamot Maria070010610010660042650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
38.60
48.80
NT
19/5/2018
4/2/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Nowy Targ (POL)
Morek Magdalena1000106
Mrożek Jakub100010610010670045525m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
29.00
27.00
Mykicka Wiktoria070010610010660042450m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
39.99
51.82
NT
19/5/2018
25/3/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Krakow (POL)
Nieciuńska Julia070010610010660042350m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
45.62
48.96
58.40
19/5/2018
17/12/2017
26/11/2017
Sucha Beskidzka (POL)
Zabierzow (POL)
Kozy (POL)
Nieścioruk Jakub100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
28.90
26.43
Nowicki Łukasz070010610010670042250m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
51.52

25/3/2018

Krakow (POL)
Ochal Antoni100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
28.49
30.88
Paluch Igor070010610010670042150m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
38.36
45.00
NT
19/5/2018
25/3/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Krakow (POL)
Piotrowski Mateusz100010610010670044525m dowolny (36)
25m klasyczny (44)
26.00
29.00
Polowiec Nikola070010610010660040850m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
38.29
47.69
NT
19/5/2018
5/3/2017
Sucha Beskidzka (POL)
Myslenice (POL)
Przybysz Greta070010610010660041850m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
43.64
53.16
56.71
19/5/2018
17/12/2017
17/12/2017
Sucha Beskidzka (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Psica Bartosz100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
22.61
24.62
NT
Sadowski Oskar0900106100106700451
Siwek Lilianna100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
25.33
25.65
NT
Sokołowska Lena080010610010660041550m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
52.30
54.48
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Sowula Adrian090010610010670045650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Stanisz Mikołaj070010610010670041450m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
37.07
49.01
49.07
19/5/2018
17/12/2017
19/5/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Zabierzow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Strzyżewski Patryk0700106100106700413
Szostak Emilia1100106
Szostak Natasza0800106100106600412
Tomczak Patrycja090010610010660044650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Urbański Jakub070010610010670041150m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
37.90
54.09
1:36.59
19/5/2018
14/10/2017
25/3/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Krakow (POL)
Krakow (POL)
Więch Emilia1000106
Wyrwiak Julia090010610010660043850m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Wywiał Lena100010625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
29.56
29.07
Zarzycka Julia1000106
Zarzycki Sebastian0700106100106700410
Zięba Kamil100010625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
31.25
29.68
NT
Łuczyńska Nikola090010610010660045750m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
52.36
NT
NT
8/4/2018Nowy Sacz (POL)
Basta Julia0601406100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:14.19
38.39
NT
10/2/2018
10/3/2018
Wieliczka (POL)
Wadowice (POL)
Bodziony Filip100140625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
24.73
28.59
NT
Brońska Anna110140625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
20.90
23.83
NT
Budnik Małgorzata070140650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
38.98
43.55
1:39.81
4/11/2017
4/2/2018
16/12/2017
Tarnow (POL)
Nowy Targ (POL)
Zabierzow (POL)
Dzięgiel Zofia050140650m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
NT
NT
43.80


27/5/2017


Wieliczka (POL)
Gromala Julia070140650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
35.83
45.66
1:30.67
16/12/2017
4/6/2017
8/4/2018
Zabierzow (POL)
Bochnia (POL)
Nowy Sacz (POL)
Jakubowska Kaja080140650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
40.65
NT
NT
8/4/2018Nowy Sacz (POL)
Kamińska Zofia100140625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
23.88
26.89
28.81
Kliś Hanna110140625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
22.02
24.95
NT
Kliś Szymon100140625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
22.84
24.32
NT
Kurzeja Karolina090140650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
46.60


8/4/2018


Nowy Sacz (POL)
Kurzeja Małgorzata130140625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
31.26
38.56
Kuźma Katarzyna100140625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
19.71
22.47
NT
Lachor Wiktoria0701406
Leśniak Franciszek070140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
34.45
39.29
1:30.49
21/4/2018
10/3/2018
18/11/2017
Zabierzow (POL)
Wadowice (POL)
Oswiecim (POL)
Leśnik Igor050140650m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
44.72
48.24
NT
22/4/2017
27/5/2017
Staszow (POL)
Wieliczka (POL)
Leśnik Milena110140625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
21.27
24.54
NT
Maciak Adam100140625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
18.30
22.43
NT
Miczołek Maksymilian070140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
35.40
40.13
38.17
21/4/2018
25/3/2018
22/4/2018
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Migacz Anna0501406100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
1:09.43
38.73
NT
10/2/2018
14/10/2017
Wieliczka (POL)
Krakow (POL)
Mordarski Filip0501406100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
56.81
29.87
28.07
25/3/2018
23/12/2017
4/2/2018
Krakow (POL)
Oswiecim (POL)
Nowy Targ (POL)
Mucha Julia070140650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
38.61
43.16
1:32.08
16/12/2017
17/12/2017
25/3/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Mucha Lena0601406100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:06.24
37.94
35.75
25/3/2018
10/3/2018
4/2/2018
Krakow (POL)
Wadowice (POL)
Nowy Targ (POL)
Mółka Bartosz0501406100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:10.42
36.40
38.52
17/12/2017
10/3/2018
13/5/2017
Zabierzow (POL)
Wadowice (POL)
Nowy Sacz (POL)
Mółka Mateusz070140650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
37.37
46.23
1:32.57
16/12/2017
25/3/2018
25/3/2018
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Krakow (POL)
Nowak Piotr0601406100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:14.34
38.68
36.08
25/3/2018
17/12/2017
4/2/2018
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Nowy Targ (POL)
Nowak Wojciech050140650m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
35.21
38.56
1:17.39
10/3/2018
21/4/2018
21/4/2018
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Obrzud Łukasz1001406
Piętka Zuzanna070140650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
33.92
38.76
40.54
21/4/2018
4/2/2018
22/4/2018
Zabierzow (POL)
Nowy Targ (POL)
Zabierzow (POL)
Połeć Julia050140650m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
38.85
42.79
1:29.43
10/3/2018
17/12/2017
27/5/2017
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Przewoźnik Hubert090140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
NT
NT
NT
Ruchała Adrian080140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
34.60
38.80
1:25.11
21/4/2018
22/4/2018
8/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Nowy Sacz (POL)
Ruchała Weronika080140650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
46.45
48.64
NT
10/2/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Rumin Sebastian070140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
NT
Sopata Marcel090140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
NT
Słaby Adrian050140650m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
NT
NT
NT
Trojanowska Julia060140650m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
44.87
37.76
1:21.14
7/10/2017
7/10/2017
4/2/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Nowy Targ (POL)
Walczak Amelia0501406100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
1:22.20
41.97
NT
10/2/2018
27/5/2017
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Walczak Szymon080140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
44.75
59.74
1:00.68
8/4/2018
10/2/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Świdrak Kacper090140650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
NT
NT
NT
Świdrak Oliwier120140625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
28.93
32.89
Asman Bartosz0700207100207700350
Barnuś Michał0500207100207700237
Barnuś Wojciech0800207100207700378
Bartoszek Jan0500207100207700316
Deneka Jan0600207100207700337
Długosz Franciszek0500207100207700238
Emerling Diana100020725m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
22.25
24.55
27.40
Gohla Amadeus090020750m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
NT
NT
55.24


11/5/2018


Kedzierzyn-Kozle (POL)
Gohla Kamil0500207100207700315100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
1:06.97
36.92
35.94
34.87
1:15.24
12/5/2018
13/2/2018
22/4/2018
14/1/2017
21/4/2018
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Kietrz (POL)
Olesnica (POL)
Zdzieszowice (POL)
Olesnica (POL)
Jaśkowska Julia0800207100207600379
Justyńska Jagoda0700207100207600349
Kania Kamil0500207100207700314
Kordek Zuzanna0800207100207600367
Kuterski Szymon0600207100207700335
Kużaj Lena0900207
Kużaj Paulina0600207100207600324
Lech Agata0600207100207600354
Lecht Jasmina0600207100207600329
Leszczyński Maciej0500207100207700233100m dowolny (30)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
1:02.11
32.30
1:17.32
12/5/2018
28/10/2017
13/5/2017
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Rybnik (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Mierzwińska Jagoda0800207100207600382
Skrzypczak Natalia0700207100207600348
Skrzypiec Szymon0700207100207700346
Smętek Marek0600207100207700328
Smętek Rafał0600207100207700327
Taraszkiewicz Hanna0600207100207600326
Topolnicki Maksymilian0600207100207700342100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
1:10.89
50.02
1:25.68
12/5/2018
4/2/2017
28/10/2017
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Rybnik (POL)
Trojnar Jakub0700207100207700347
Wach Aleksandra0600207100207600331
Wiśniewska Hanna0600207100207600332
Szelc Aleksandra0600608100608600082
Baran Aleksandra110050625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
26.00
26.00
Cichy Julia0600506100m dowolny (29)
50m motylkowy (33)
1:29.71
45.63
4/2/2018
4/2/2018
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Lichoń Zuzanna0500506
Lichoń Zuzanna0500506100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:19.00
47.31
1:31.92
17/12/2017
17/12/2017
23/12/2017
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Oswiecim (POL)
Madej Justyna0500506
Miska Antoni0500506
podmokły jakub050050650m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
45.52
NT
5/3/2017Myslenice (POL)
stoch Malgorzata070050650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
NT
Szybowski Grzegorz080050650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
37.73
45.27
1:35.99
10/2/2018
8/4/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
terlikowska liwia110050625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
24.00
27.00
łopata michał100050625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
21.91
27.50
Král David05ZLIN
Kůstka Lukáš05ZLIN
Přibylová Jana05ZLIN
Skálová Aneta06ZLIN
Vydrová Marie06ZLIN
Kowalski Wojciech0701206101206700043
Kryjak Jakub0701206
Kubata Justyna0601206
Palarska Natalia0601206101206600049
Sarapata Julia0801206
Madej Józef1001706
Brońka Anna080350650m dowolny (27)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
40.51
46.82
1:38.02
10/2/2018
10/2/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Całka Piotr080350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
38.12
47.11
NT
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Cholewa Hanna070350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
36.21
39.98
1:29.70
16/12/2017
22/4/2018
8/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Nowy Sacz (POL)
Cholewa Wojciech0603506103506700059100m dowolny (30)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
1:08.52
34.38
1:20.67
25/3/2018
4/2/2018
21/4/2018
Krakow (POL)
Nowy Targ (POL)
Zabierzow (POL)
Dulak Emilia070350610350660006150m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
41.58
46.08
52.69
21/4/2018
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Dulak Wiktor100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
31.32
28.70
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Dyda Artur080350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
37.89
42.42
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Dębowska Amelia1003506
Dębowska Amelia100350625m dowolny (35)
25m klasyczny (43)
NT
NT
Gałuszka Magdalena080350650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
48.59
52.65
1:52.02
10/2/2018
8/4/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Gorczyca Gabriela0603506103506600052100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:05.95
34.86
32.54
22/4/2018
10/3/2018
22/4/2018
Zabierzow (POL)
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Góra Natalia090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Gąsiorek Alicja090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Gąsiorek Wiktor070350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
34.90
41.46
50.15
21/4/2018
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Głuch Jakub1003506
Głuch Jakub100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Helena Jarmołowska080350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
43.74
47.56
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Horbal Ignacy100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Idzik Arkadiusz070350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
36.51
44.61
1:30.60
24/3/2018
25/3/2018
25/3/2018
Krakow (POL)
Krakow (POL)
Krakow (POL)
Jantas Aleksandra090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Jarmołowska Helena0803506
Kapusta Eryk080350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
38.75
50.18
1:40.91
10/2/2018
10/2/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Klimkowski Adam090350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
NT
Knapik Julia090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Kofin Maciej100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
29.87
29.07
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kolasa Natalia080350650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
42.18
51.32
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kolasa Oliwia070350650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
44.95
53.53
1:59.22
27/5/2017
9/4/2017
27/5/2017
Wieliczka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Wieliczka (POL)
Kopta Jakub100350625m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
NT
NT
Kordjak Dawid0603506103506700077100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
1:25.47
45.99
1:42.26
10/2/2018
10/3/2018
16/12/2017
Wieliczka (POL)
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Korpak Maja090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Kosek Karolina100350625m dowolny (35)
25m klasyczny (43)
21.85
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Kosek Patryk060350610350670004750m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
42.38
38.32
1:22.59
23/12/2017
3/12/2017
23/12/2017
Oswiecim (POL)
Miechow (POL)
Oswiecim (POL)
Kot Kacper080350650m dowolny (28)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
34.50
41.48
1:33.13
10/2/2018
10/2/2018
21/4/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Kowalik Norbert070350650m dowolny (28)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
39.88
46.08
1:40.40
16/12/2017
10/3/2018
16/12/2017
Zabierzow (POL)
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Kowalski Franciszek100350625m dowolny (36)
25m klasyczny (44)
31.34
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Kowalski Mieszko080350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
41.81
51.51
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kozioł Alicja1003506
Kozioł Alicja100350625m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
38.92
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Kryza Jagoda080350650m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
1:09.23

8/4/2018

Nowy Sacz (POL)
Krzemińska Anna1003506
Krzemińska Anna100350625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
NT
NT
Kukułka Aleksander080350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
41.26
49.13
NT
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kuna Alina100350625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
23.07
26.40
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kuna Jakub070350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
38.24
46.65
1:33.81
4/11/2017
25/3/2018
8/4/2018
Tarnow (POL)
Krakow (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kwaśny Bartosz080350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
45.57
1:00.92
NT
10/2/2018
14/10/2017
Wieliczka (POL)
Krakow (POL)
Lembas Hugo100350625m dowolny (36)
25m klasyczny (44)
33.34
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Lewandowski Filip100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
28.92
30.39
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Madej Zofia060350610350660004850m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
50.13
46.19
1:35.66
28/1/2017
7/10/2017
4/2/2018
Krakow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Nowy Targ (POL)
Marciniak Małgorzata090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Marciniec Jakub0603506103506700050
Miłek Alicja0603506103506600051
Miłek Alicja0603506103506600051100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:02.37
31.89
31.00
5/5/2018
10/3/2018
22/4/2018
Olkusz (POL)
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Możdzan Hanna1003506
Możdzan Hanna100350625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
39.02
34.67
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Myszkowski Igor070350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
38.35
44.58
1:41.54
21/4/2018
22/4/2018
18/11/2017
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Oswiecim (POL)
Olearczyk Krzysztof100350625m dowolny (36)
25m klasyczny (44)
36.44
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Osak Kacper100350625m dowolny (36)
25m klasyczny (44)
NT
NT
Owczarczyk Aleksander100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Palmi Julia090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
49.89
NT
57.10
8/4/2018

8/4/2018
Nowy Sacz (POL)

Nowy Sacz (POL)
Pasek Kamil100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
33.85
28.87
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Permus Aleksandra060350610350660004650m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
35.64
41.89
1:22.46
10/3/2018
7/10/2017
3/12/2017
Wadowice (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Miechow (POL)
Permus Maciej100350625m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
21.78
32.07
21/4/2018
27/5/2017
Wola (POL)
Wieliczka (POL)
Piecuch Julia100350625m dowolny (35)
25m klasyczny (43)
38.54
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Pitala Edward0603506103506700079100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
NT
Przystał Antonio070350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
35.92
43.68
1:30.17
21/4/2018
21/4/2018
16/12/2017
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Rozumek Jan0903506
Sawicki Maciej100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Smulski Antoni100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Sobek Michał1003506
Sobek Michał100350625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Stanek Lena100350625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
NT
NT
Stefański Juliusz080350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
44.29
48.10
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Stolarz Ewa1003506
Surówka Krzysztof090350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
NT
Szymacha Magdalena060350610350660006050m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
46.53
49.44
7/10/2017
17/12/2017
Sucha Beskidzka (POL)
Zabierzow (POL)
Słomski Mikołaj080350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
40.40
51.16
NT
10/2/2018
10/2/2018
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Urbaniec Zofia0703506
Wieleba Michał080350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
53.83
1:03.75
NT
27/5/2017
27/5/2017
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wrześniak Oskar090350650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
NT
NT
NT
Wójcik Joanna1003506
Wójcik Joanna100350625m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
32.38
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Wójcik Maciej0603506103506700056
Wójcik Maciej060350610350670005650m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
39.76
38.77
1:28.03
10/3/2018
11/3/2017
3/12/2017
Wadowice (POL)
Wadowice (POL)
Miechow (POL)
Zawiślan Julia070350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
36.24
43.41
1:42.88
21/4/2018
25/3/2018
16/12/2017
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Zbrożek Adam070350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
40.86
43.99
1:47.98
4/11/2017
25/3/2018
18/11/2017
Tarnow (POL)
Krakow (POL)
Oswiecim (POL)
Łuczak Agata090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
NT
NT
NT
Łukasik Blanka090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Łupińska Barbara090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Śliwa Antonina090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Śliwa Leon0603506103506700053100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
NT
48.30
1:30.77

7/10/2017
4/2/2018

Sucha Beskidzka (POL)
Nowy Targ (POL)
Żak Zoya090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Żmijewska Nina090350650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
NT
NT
NT
Żmijewski Borys070350650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
37.91
42.16
1:36.19
16/12/2017
25/3/2018
4/2/2018
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Nowy Targ (POL)
Koczwara Anna080370610370660010650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
NT
Pieniążek Sara080370610370660010750m dowolny (27)NT
Salamon Julia060370610370660010350m klasyczny (41)NT
Surowiecka Julia070370610370660010550m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Zamojska Emilia070370610370660010850m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
NT
Banaszkiewicz Julia0604406104406600004100m dowolny (29)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
1:14.17
35.79
1:23.66
23/12/2017
23/4/2017
19/5/2018
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Pawlowice (POL)
Czaja Kamil080440610440670001250m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
40.45
48.69
49.64
10/2/2018
19/5/2018
7/4/2018
Wieliczka (POL)
Pawlowice (POL)
Humenne (SVK)
Gdula Radosław0604406104406700011
Korcz Kinga0604406104406600007100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:13.98
38.13
38.38
19/11/2017
4/6/2017
18/2/2017
Kielce (POL)
Bochnia (POL)
Kielce (POL)
Nawara Oliwia0804406104406600013
Polarz Lena060440610440660000850m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
40.83
36.62
1:20.03
23/12/2017
19/5/2018
16/12/2017
Oswiecim (POL)
Pawlowice (POL)
Pawlowice (POL)
Sadok Tymon080440610440670001550m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
49.88
59.85
58.71
20/5/2018
19/5/2018
19/5/2018
Pawlowice (POL)
Pawlowice (POL)
Pawlowice (POL)
Sargsyan Robert070440610440670001650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
43.87
47.43
57.25
20/5/2018
19/5/2018
19/5/2018
Pawlowice (POL)
Pawlowice (POL)
Pawlowice (POL)
Darowska Zosia090410650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
NT
Gal Konrad0704106104106700021
Garbacz Martyna090410650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
45.36
56.97
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Gołdyn Michał0604106104106700024
Gąsior Iga100410625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
22.45
24.55
29/4/2018
29/4/2018
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Leśniakiewicz Julia100410625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
24.53
25.88
29/4/2018
29/4/2018
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Leśnicki Franciszek100410625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Madyda Michał0604106104106700023100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
1:26.50
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Mastalski Kacper080410650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
35.30
46.35
NT
10/2/2018
8/4/2018
Wieliczka (POL)
Nowy Sacz (POL)
Miłek Alicja0604106
Pastwa Amadeusz0604106104106700009100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
1:14.95
43.81
1:28.31
25/3/2018
17/12/2017
16/12/2017
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Puźniak Maja100410625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
29.53
27.28
29/4/2018
29/4/2018
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Sikora Gabriela0604106104106600017
Smoleń Arkadiusz090410650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Szyszka Bartłomiej0604106104106700018100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
1:21.85
NT
NT
25/3/2018Krakow (POL)
Tokarska Justyna080410650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
42.07
47.58
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Tokarski Szymon100410625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
18.02
20.65
23.55
4/4/2018
29/4/2018
6/3/2018
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Watycha Aleksander070410610410670000250m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
33.14
40.16
1:22.33
5/5/2018
21/4/2018
25/3/2018
Olkusz (POL)
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Wielgus Kacper080410650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Wielkiewicz Anastazja0604106104106600013100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:25.66
47.85
NT
10/2/2018
17/12/2017
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Węgrzyn Aleksandra100410625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
23.50
26.10
29/4/2018
29/4/2018
Nowy Targ (POL)
Nowy Targ (POL)
Węgrzyn Hanna0704106104106600003
Zagata Jakub080410650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Zagata Magdalena0604106100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
1:30.90
46.76
17/12/2017
17/12/2017
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Andryszczak Piotr0604111104111700042
Bojczuk Łucja0604111104111600050
Całus Kacper0704111104111700053
Gomolec Maja0904111
Langier Milena0604111104111600040
Marcjanek Wiktoria0704111104111600047
Mazur Nina0704111104111600056
Mulewicz Bartosz0704111104111700054
Mączka Paulina0504111104111600038
Szwed Kasper0704111104111700049
Wróblewski Borys0805114
Krzemińska Amelia070321110321160005950m dowolny (27)
50m motylkowy (33)
34.19
36.89
17/2/2018
16/2/2018
Katowice (POL)
Katowice (POL)
Droński Wojciech050270610270670006750m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
35.59
36.22
19/5/2018
21/4/2018
Sucha Beskidzka (POL)
Zabierzow (POL)
Gracjasz Wiktoria080270650m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
41.56
NT
10/2/2018Wieliczka (POL)
Jurek Filip110270625m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
NT
NT
Jurek Kacper090270650m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Jurek Maciej080270650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Kowaliczek Maja0802706
Kozioł Krystian090270650m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
NT
NT
Kubas Kacper070270610270670007250m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
40.18
51.23
19/5/2018
28/10/2017
Sucha Beskidzka (POL)
Bielsko Biala (POL)
Piątek Zofia0502706102706600081100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
1:23.44
39.90
10/2/2018
28/4/2018
Wieliczka (POL)
Czestochowa (POL)
Pochopień Paweł070270610270670005950m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
38.42
51.47
19/5/2018
28/10/2017
Sucha Beskidzka (POL)
Bielsko Biala (POL)
Potoczny Oliwier090270650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Sumera Maja080270650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Wrona Ewa0602706102706600077
Wrona Maria0802706WronaMaria
Zajda Dawid080270650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Łazarz Milena060270610270660005750m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
40.14
50.98
10/3/2018
7/10/2017
Wadowice (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Aleksandra Tyburska0905411
Błaszczyk Olaf0905411
Długokęcka Justyna0505411105411600012
Góral Michalina0805411
Kostańczyk Kaja0905411
Kostańczyk Olgierd1205411
Przybyła Gabriela0505411105411600011100m dowolny (29)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
1:06.08
32.10
1:13.71
10/2/2018
28/4/2018
23/12/2017
Wieliczka (POL)
Czestochowa (POL)
Oswiecim (POL)
Wdowiak Dominik070541110541170001750m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
39.68
34.93
1:19.01
21/4/2018
5/5/2018
10/3/2018
Zabierzow (POL)
Olkusz (POL)
Gliwice (POL)
Łukasik Oliwier0605411105411700014100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
1:05.78
32.49
1:11.77
13/12/2017
13/4/2018
17/3/2018
Gliwice (POL)
Dabrowa Gornicza (POL)
Dabrowa Gornicza (POL)
Łukasik Zuzanna080541150m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
43.32
43.69
1:37.39
10/3/2018
28/4/2018
7/4/2018
Warsaw (POL)
Czestochowa (POL)
Herby (POL)
Bigos Patryk110390625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
31.21
25.62
5/5/2018
5/5/2018
Olkusz
Olkusz
Florkiewicz Kalina050390610390660001050m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
44.44
46.72
NT
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Gil Malwina080390610390660001750m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
36.23
42.51
41.27
21/4/2018
22/4/2018
5/5/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Olkusz (POL)
Halberda Mateusz080390650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
45.89
52.22
54.81
21/4/2018
10/2/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Halberda Milena110390625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
26.26
28.92
11/3/2018
11/3/2018
Myślenice
Myślenice
Jakubas Michał0503906103906700003
Kaczanowski Kacper0603906103906700025100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
NT
52.46

21/4/2018

Zabierzow (POL)
Konieczny Mateusz0503906103906700008
Konieczny Miłosz070390610390670000950m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
34.54
45.72
39.33
5/5/2018
21/4/2018
5/5/2018
Olkusz (POL)
Zabierzow (POL)
Olkusz (POL)
Kowalik Aleksandra080390610390660000650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
37.57
43.68
49.66
21/4/2018
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Kościarz Wiktoria090390610390660001450m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
38.61
NT
45.12
5/5/2018

5/5/2018
Olkusz (POL)

Olkusz (POL)
Kuryłek Nikola080390650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
NT
NT
NT
Matysik Alicja100390625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
19.05
22.22
26.90
5/5/2018
10/2/2018
21/4/2018
Olkusz
Wieliczka
Zabierzów
Navozenko Michal100390625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
30.29
31.06
11/3/2018
11/3/2018
Myślenice
Myślenice
Navozenko Michał1003906
Pach Patrycja090390610390660001650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
38.61
NT
49.37
5/5/2018

5/5/2018
Olkusz (POL)

Olkusz (POL)
Piecuch Klaudia110390625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
20.43
23.58
NT
5/5/2018
5/5/2018
Olkusz
Olkusz
Piecuch Mateusz090390610390670001550m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
38.66
NT
NT
5/5/2018Olkusz (POL)
Putek Dawid110390610390670002025m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
29.91

5/5/2018

Olkusz
Sacha Paulina100390610390660001925m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
28.84
31.24
11/3/2018
11/3/2018
Myślenice
Myślenice
Sarnat Szymon0603906103906700001
Serafin Matylda100390610390660002125m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
24.09
26.44
NT
5/5/2018
5/5/2018
Olkusz
Olkusz
Siatka Iwo100390625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
NT
Zachwieja Tomasz100390625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
NT
32.58

5/5/2018

Olkusz
Łanda Zofia060390610390660001850m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
39.39
46.92
NT
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Ślęczka Nataniel0503906103906700007100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:04.35
31.37
31.79
25/3/2018
22/4/2018
22/4/2018
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Borkowska Dominika070330610330660005750m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
44.40
43.11
1:38.46
8/4/2017
21/4/2018
7/10/2017
Czestochowa (POL)
Wola (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Choma Maksym0603306103306700039100m dowolny (30)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
1:10.23
33.41
1:22.10
25/3/2018
21/4/2018
18/2/2018
Krakow (POL)
Wola (POL)
Katowice (POL)
Fryc Nadia0803306
Fryc Natasza1003306
Giec Kacper070330610330670005850m dowolny (28)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
32.28
34.05
1:21.42
21/4/2018
5/5/2018
16/12/2017
Wola (POL)
Olkusz (POL)
Zabierzow (POL)
Grzebinoga Franciszek060330610330670004150m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
41.95
41.33
1:24.76
21/4/2018
7/10/2017
17/3/2018
Wola (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Kielce (POL)
Grzebinoga Hanna090330650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
47.56
53.59
NT
17/3/2018
18/3/2018
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Gumółka Kuba090330650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
43.14
48.53
49.32
17/3/2018
18/3/2018
17/3/2018
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Guzik Marysia100330625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
29.22
32.82
Halkiewicz Maciej080330650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
34.38
48.83
NT
5/5/2018
7/4/2018
Olkusz (POL)
Herby (POL)
Janik Julia0603306103306600042100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:08.06
34.14
33.43
18/3/2018
7/4/2018
5/5/2018
Kielce (POL)
Herby (POL)
Olkusz (POL)
Janiszewski Wawrzyniec090330650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
40.57
47.63
49.80
17/3/2018
18/3/2018
5/5/2018
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Olkusz (POL)
Jarosz Hanna100330625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
19.57
22.58
25.44
Jarosz Helena0603306103306600043100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:04.95
35.92
1:13.23
7/4/2018
7/4/2018
17/3/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Kielce (POL)
Kaszuba Magda080330650m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
44.04
45.41
1:48.08
8/4/2018
21/4/2018
18/2/2017
Nowy Sacz (POL)
Wola (POL)
Kielce (POL)
Kaszuba Maja060330610330660004450m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
40.24
34.64
1:18.80
18/3/2018
21/4/2018
7/4/2018
Kielce (POL)
Wola (POL)
Herby (POL)
Kluczewski Jakub0503306103306700015100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:07.99
36.27
34.35
10/3/2018
10/3/2018
21/4/2018
Wadowice (POL)
Wadowice (POL)
Wola (POL)
Kowalczyk Bartek080330650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
41.60
56.54
52.75
5/5/2018
8/4/2018
5/5/2018
Olkusz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Olkusz (POL)
Mączka Klaudia080330650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
43.99
52.43
1:53.31
10/2/2018
5/5/2018
17/3/2018
Wieliczka (POL)
Olkusz (POL)
Kielce (POL)
Mędrek Krzysztof0603306103306700047100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:08.25
35.20
39.31
18/3/2018
18/3/2018
7/10/2017
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Młodzik Maksymilian080330650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
43.13
49.10
1:15.15
8/4/2018
8/4/2018
19/2/2017
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kielce (POL)
Niestój Igor0803306
Nosowicz Mikołaj060330610330670004950m klasyczny (42)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
40.47
38.38
1:25.14
17/12/2017
3/12/2017
16/12/2017
Zabierzow (POL)
Miechow (POL)
Zabierzow (POL)
Panasiuk Agata090330650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
57.68
1:04.40
5/5/2018
18/3/2018
Olkusz (POL)
Kielce (POL)
Płonka Bartosz0603306103306700050
Płonka Nadia100330625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
19.74
25.56
25.38
Soborski Igor0503306103306700016
Syguliński Dawid070330650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
38.34
47.12
45.17
21/4/2018
18/3/2018
5/5/2018
Wola (POL)
Kielce (POL)
Olkusz (POL)
Tomsia Oliwia0603306103306600052100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:06.69
36.46
38.27
25/3/2018
18/3/2018
17/3/2018
Krakow (POL)
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Waśko Faustyna060330610330660005350m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
38.99
41.82
1:22.61
5/5/2018
21/4/2018
7/4/2018
Olkusz (POL)
Wola (POL)
Herby (POL)
Wioska-Kaganiec Wiktor0603306103306700054100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:13.72
37.90
36.26
4/6/2017
18/3/2018
5/5/2018
Bochnia (POL)
Kielce (POL)
Olkusz (POL)
Wioska-Kaganiec Wiktoria090330650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
38.60
47.31
48.45
21/4/2018
18/3/2018
17/3/2018
Wola (POL)
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Wójcikowski Patryk080330650m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
43.24
40.64
1:55.07
18/3/2018
17/3/2018
18/2/2017
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Kielce (POL)
Mermer Weronika1006011
Pietrzak Dominik0806011106011600013
Cebula Karol070430650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
36.62
40.28
NT
7/4/2018
7/4/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Czarny Radosław080430650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
41.35
41.45
NT
28/10/2017
7/4/2018
Bielsko Biala (POL)
Herby (POL)
Gorlich Łucja060430650m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
42.19
37.96
1:25.92
7/4/2018
19/5/2018
26/11/2017
Herby (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Kozy (POL)
Hajdo Michał080430650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
44.62
50.83
NT
7/4/2018
7/4/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Jałowiecka Gabriela080430650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
37.71
42.87
NT
7/4/2018
7/4/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Jeż Oliwia0504306100m dowolny (29)
50m motylkowy (33)
1:23.38
40.10
23/9/2017
19/5/2018
Sandomierz (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Marciniak Aleksandra070430650m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
41.43
38.24
1:27.11
7/4/2018
7/4/2018
26/11/2017
Herby (POL)
Herby (POL)
Kozy (POL)
Misztal Olaf100430625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
19.50
21.50
24.00
Misztal Oliwer0504306
Misztal Oliwier050430650m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
36.18
39.18
1:19.19
17/12/2017
17/12/2017
16/12/2017
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Olszewski Maciej070430650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
38.90
40.61
45.76
28/10/2017
7/4/2018
14/5/2017
Bielsko Biala (POL)
Herby (POL)
Herby (POL)
Podolecki Jakub0504306100m dowolny (30)
50m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
1:09.23
42.56
33.64
7/4/2018
14/5/2017
19/5/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Stanek Igor090430650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
46.03
NT
52.32
7/4/2018

7/4/2018
Herby (POL)

Herby (POL)
Tarasek Igor100430625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
19.00
21.00
26.00
Waga Monika0604306100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:19.96
NT
40.58
28/10/2017

4/11/2017
Bielsko Biala (POL)

Tarnow (POL)
Waszczuk Klara0604306100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:20.24
39.77
NT
14/5/2017
7/4/2018
Herby (POL)
Herby (POL)
Wąsowicz Izabela080430650m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
45.02
43.67
41.44
28/10/2017
7/4/2018
7/4/2018
Bielsko Biala (POL)
Herby (POL)
Herby (POL)
Baranowska Hanna0703606103606600234
Basista Karolina0703606103606700235
Bednarski Kacper0603606
Bednarski Mateusz0803606
Blacha Igor0603606103606700237
Blacha Maja0803606
Borowski Dominik0603606103606700238
Bujak Maksymilian0803606
Caba Stanisław0603606103606700240100m dowolny (30)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
1:07.72
39.79
1:24.79
25/3/2018
4/2/2018
3/12/2017
Krakow (POL)
Nowy Targ (POL)
Miechow (POL)
Czyż Adam0603606103606700286
Dakowicz Lena090360650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
41.93
NT
54.94
8/4/2018

8/4/2018
Nowy Sacz (POL)

Nowy Sacz (POL)
Dakowicz Marcin070360610360670024150m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
37.03
41.83
1:26.60
22/4/2018
10/3/2018
25/3/2018
Zabierzow (POL)
Wadowice (POL)
Krakow (POL)
Dygulska Weronika0803606
Fengler Adam080360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
43.67
49.02
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Filipiak Julia0603606103606600289100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
1:13.54
39.44
38.45
10/2/2018
10/3/2018
4/2/2018
Wieliczka (POL)
Wadowice (POL)
Nowy Targ (POL)
Gościńska Gabriela090360650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
41.30
NT
52.92
8/4/2018

8/4/2018
Nowy Sacz (POL)

Nowy Sacz (POL)
Hańderek Mateusz060360610360670024250m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
37.06
44.94
1:23.81
10/3/2018
17/12/2017
14/10/2017
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Jankowiak Oliwia060360610360660027050m grzbietowy (37)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
44.93
53.06
1:35.92
4/6/2017
22/4/2017
4/2/2018
Bochnia (POL)
Zabierzow (POL)
Nowy Targ (POL)
Kowalska Lena090360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
57.74
NT
8/4/2018Nowy Sacz (POL)
Kubis Gabriela100360625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
23.36
25.14
NT
Kulig Lucja090360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
50.21
NT
8/4/2018Nowy Sacz (POL)
Kusz Franciszek090360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50m klasyczny (42)
44.57
NT
1:02.23
8/4/2018

8/4/2018
Nowy Sacz (POL)

Nowy Sacz (POL)
Kłyś Lena090360650m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
49.06
NT
8/4/2018Nowy Sacz (POL)
Linke Tomasz080360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
50.49
55.97
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Malecka Inka0803606
Mietelska Natalia090360650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Mroczek Joanna0603606103606600266100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:20.77
46.13
1:29.29
25/3/2018
17/12/2017
4/2/2018
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Nowy Targ (POL)
Mrozowski Wojciech090360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
NT
NT
Mucha Weronika080360650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
NT
NT
Nogieć Barbara080360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
1:05.00

8/4/2018

Nowy Sacz (POL)
Nogieć Leon0603606103606700250100m dowolny (30)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
1:10.55
35.72
1:25.86
25/3/2018
22/4/2018
3/12/2017
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Miechow (POL)
Nogieć Michalina080360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
1:07.29

8/4/2018

Nowy Sacz (POL)
Nowacka Emilia100360625m dowolny (35)
25m grzbietowy (39)
25m klasyczny (43)
19.86
22.13
NT
Nowak Oskar090360650m dowolny (28)
50m klasyczny (42)
58.46
1:06.35
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Pitala Arkadiusz0903606
Preis Zuzanna0903606
Preis Zuzanna080360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
NT
Płoskonka Szymon090360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
57.04
1:05.09
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Rachwał Patryk080360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
100m zmienny (32)
41.75
49.60
NT
8/4/2018
10/2/2018
Nowy Sacz (POL)
Wieliczka (POL)
Rolnicki Maksymilian0803606
Siwior Maja0603606103606600252
Skrzypek Ada090360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
NT
55.73

8/4/2018

Nowy Sacz (POL)
Skrzypek Jagoda0703606103606600253
Skrzypek Milena090360650m dowolny (27)
50m klasyczny (41)
50.85
58.77
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Smurzyńska Julia060360610360660027350m klasyczny (41)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
38.48
32.47
1:14.40
21/4/2018
22/4/2018
21/4/2018
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Spórna Jan0803606
Stanek Magdalena070360650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
33.89
36.92
1:24.54
21/4/2018
25/3/2018
25/3/2018
Zabierzow (POL)
Krakow (POL)
Krakow (POL)
Suchan Jakub0603606103606700269100m dowolny (30)
50m klasyczny (42)
100m zmienny (32)
1:09.20
40.06
1:20.49
22/4/2018
7/4/2018
4/2/2018
Zabierzow (POL)
Herby (POL)
Nowy Targ (POL)
Szewczyk Maria090360650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
1:08.64
1:04.77
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Szymacha Aleksy100360625m dowolny (36)
25m grzbietowy (40)
25m klasyczny (44)
18.15
21.41
26.46
Sądel Oliwia0803606
Tasak Piotr0803606
Wajda Artur090360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
57.17
59.36
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Wojtal Paweł0603606103606700271
Łądka Gabriel080360650m dowolny (28)
50m grzbietowy (38)
1:01.23
1:00.33
8/4/2018
8/4/2018
Nowy Sacz (POL)
Nowy Sacz (POL)
Kawala Szymon080070610070670005150m grzbietowy (38)
50m motylkowy (34)
100m zmienny (32)
39.73
37.79
1:29.10
11/5/2018
11/5/2018
7/4/2018
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Herby (POL)
Pancerz Oliwia0600706100m dowolny (29)
50m klasyczny (41)
100m zmienny (31)
1:18.07
44.88
1:26.67
18/11/2017
26/11/2017
26/11/2017
Paniowki (POL)
Kozy (POL)
Kozy (POL)
Poznańska Justyna0500706100706600041100m dowolny (29)
50m grzbietowy (37)
100m zmienny (31)
59.80
30.41
1:07.56
12/5/2018
10/3/2018
19/5/2018
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Wadowice (POL)
Pawlowice (POL)
Rajca Lena0800706
Zabawa Emilia070070650m dowolny (27)
50m grzbietowy (37)
50m motylkowy (33)
35.79
40.81
37.61
5/5/2018
10/3/2018
22/4/2018
Olkusz (POL)
Wadowice (POL)
Zabierzow (POL)
Ziober Wiktoria0500706100706600037100m dowolny (29)
50m motylkowy (33)
100m zmienny (31)
59.21
29.36
1:05.71
7/4/2018
1/10/2017
7/4/2018
Herby (POL)
Berlin (GER)
Herby (POL)
Chobot Karolina1005711
Chobot Tomasz1005711


Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice
.
.
www.swimart.pl
.
.
zawody@swimart.pl
.
.