Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4 - 27/5/2018 |
2 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Edycja II | 27/5/2018 - 9:40 |
Konkurencja 17 27/5/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Karolina Świerczek Oliwia Alicja Wojtusiak Studentowicz Rita Barnaś Kinga Siaśkiewicz Ula | 10 11 10 11 11 10 | Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ DelfiSport Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 40.00 40.00 NT NT |
Seria 2 z 6, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Tochimiuk Tamara Dębicka Zuzanna Kurzeja Małgorzata Walczewska Alicja Węgrzyniak Klara Filas Natalia | 10 10 13 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ DelfiSport Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 32.00 31.26 31.35 33.00 35.00 |
Seria 3 z 6, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Iskrzycka Karolina Wiertelak Lena Drab Oliwia Puźniak Maja Kuśmierkiewicz Emilia Kubicz Malwina | 10 10 11 10 11 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 28.00 25.00 28.00 29.26 30.00 |
Seria 4 z 6, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniakiewicz Julia Węgrzyn Aleksandra Kliś Hanna Gąsior Iga Kamińska Zofia Lachor Zuzanna | 10 10 11 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.50 22.02 22.45 23.88 24.28 |
Seria 5 z 6, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Leśnik Milena Brońska Anna Darowska Zofia Palmi Julia Mleczko Anna Kierońska Maryla | 11 11 09 09 09 11 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 21.27 20.90 20.50 20.61 21.00 21.44 |
Seria 6 z 6, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Katarzyna Garbacz Martyna Kurzeja Karolina Pęczek Karolina Będkowska Emilia Nowacka Emilia | 10 09 09 09 11 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Optima Skawina SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 19.71 19.38 16.92 18.00 19.50 19.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/5/2018 - 9:48 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:48 |
2 3 4 5 | Cholewa Jakub Bryniarski Piotr Kalata Paweł Jakub Boblak | 09 09 09 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ SP Delfin Nowy Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Wojciech Sójka Patryk Gacek Antoni Zaremba Jan Wilczak Franciszek Michór Oskar | 11 09 11 09 10 11 | Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony DelfiSport Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:00.00 NT NT NT |
Seria 3 z 9, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Filas Damian Szczepaniec Wiktor Kołodziej Igor Iskrzycki Paweł Węgrzyn Borys Kowalczyk Bartłomiej | 11 09 09 09 11 11 | DelfiSport Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ DelfiSport Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 40.00 35.00 36.00 40.00 40.10 |
Seria 4 z 9, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Mikołaj Molek Mikołaj Parszywka Bartosz Molek Maciej Parzygnat Wojciech Węglarczyk Patryk | 11 09 10 10 10 10 | Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 34.33 33.00 32.00 32.00 34.00 35.00 |
Seria 5 z 9, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Leśnicki Franciszek Pastwa Jeremi Zapiór Grzegorz Gut Hubert Madeja Filip Gut Filip | 10 10 10 09 10 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 29.00 29.00 29.00 30.00 32.00 |
Seria 6 z 9, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Madyda Mateusz Studentowicz Dawid Kamiński Jan Pieprzak Jakub Piętka Adam Świdrak Oliwier | 09 10 11 10 10 12 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 28.90 26.00 26.00 26.00 28.74 28.93 |
Seria 7 z 9, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Suchecki Tymoteusz Bodziony Filip Paruch Maciej Łacek Kamil Bielawa Andrzej Kronenberger Franciszek | 10 10 10 11 09 10 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Orka Proszówki Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.73 23.00 24.00 25.00 25.22 |
Seria 8 z 9, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Szymon Kulma Leon Ślimak Stanisław Król Marek Smoleń Arkadiusz Sopata Marcel | 10 09 09 10 09 09 | STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 22.84 21.00 19.00 21.00 21.08 22.91 |
Seria 9 z 9, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Szymon Kutermak Szymon Szymacha Aleksy Maciak Adam Duchnik Konrad Świdrak Kacper | 10 10 10 10 09 09 | Delfin Nowy Targ Optima Skawina SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 18.08 17.90 17.46 17.83 18.00 18.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/5/2018 - 10:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:01 |
2 3 4 | Świerczek Oliwia Wilczak Karolina Julia Rybska | 11 10 09 | SP Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:03 |
1 2 3 4 5 | Wilczek Milena Szewczyk Amelia Cwalina Sabina Wilczek Anna Siaśkiewicz Ula | 12 10 12 11 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Nur z Gór Nowy Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT 46.00 NT NT |
Seria 3 z 7, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kurzeja Małgorzata Dębicka Zuzanna Iskrzycka Karolina Walczewska Alicja Nawrocka Nadia Pachowicz Marcelina | 13 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 38.56 32.00 31.00 31.46 37.00 40.00 |
Seria 4 z 7, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Barnaś Kinga Kuśmierkiewicz Emilia Kubicz Malwina Wiertelak Lena Tochimiuk Tamara Węgrzyniak Klara | 11 11 10 10 10 10 | SP Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 30.08 28.25 28.00 28.00 30.00 31.00 |
Seria 5 z 7, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Kierońska Maryla Piszczek Joanna Lachor Zuzanna Kamińska Zofia Drab Oliwia | 10 11 09 09 10 11 | Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.79 25.00 25.43 26.89 28.00 |
Seria 6 z 7, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Aleksandra Leśnik Milena Brońska Anna Gąsior Iga Kliś Hanna Leśniakiewicz Julia | 10 11 11 10 11 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 24.99 24.54 23.83 23.99 24.95 25.00 |
Seria 7 z 7, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Katarzyna Będkowska Emilia Kurzeja Karolina Pęczek Karolina Nowacka Emilia Mleczko Anna | 10 11 09 09 10 09 | STP Nowy Sącz Optima Skawina STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 22.47 22.00 19.94 20.00 22.13 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/5/2018 - 10:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:12 |
2 3 4 | Kalata Paweł Wilczak Wojciech Cholewa Jakub | 09 11 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Zawodnik niezrzeszony Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:13 |
1 2 3 4 5 | Jakub Boblak Harbut Maksymilian Sopiarz Łukasz Bryniarski Piotr Wilczak Franciszek | 10 10 10 09 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ SP Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Palarz Michał Kołodziej Igor Świdrak Oliwier Węglarczyk Patryk Dobrzyński Wiktor Szczepaniec Wiktor | 09 09 12 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 35.00 32.89 33.00 38.00 40.00 |
Seria 4 z 9, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Parzygnat Wojciech Tarłowski Szymon Madeja Filip Włodarczyk Mikołaj Parszywka Bartosz Kosmal Igor | 10 09 10 11 10 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 32.00 31.80 31.00 31.43 32.00 32.00 |
Seria 5 z 9, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Kronenberger Franciszek Molek Maciej Pieprzak Jakub Molek Mikołaj Zapiór Grzegorz Iskrzycki Paweł | 10 10 10 09 10 09 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 30.24 30.00 29.00 30.00 30.00 31.00 |
Seria 6 z 9, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Gut Filip Piętka Adam Gut Hubert Madyda Mateusz Bodziony Filip Studentowicz Dawid | 09 10 09 09 10 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 29.00 28.50 28.00 28.29 28.59 29.00 |
Seria 7 z 9, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Kamil Pastwa Jeremi Kamiński Jan Paruch Maciej Sopata Marcel Suchecki Tymoteusz | 11 10 11 10 09 10 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ Orka Proszówki STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.00 26.00 26.00 26.90 28.00 |
Seria 8 z 9, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Smoleń Arkadiusz Kliś Szymon Maciak Adam Duchnik Konrad Świdrak Kacper Leśnicki Franciszek | 09 10 10 09 09 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 26.00 24.32 21.45 22.00 24.92 26.00 |
Seria 9 z 9, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Król Marek Szymacha Aleksy Kutermak Szymon Ślimak Stanisław Kulma Leon Tokarski Szymon | 10 10 10 09 09 10 | Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Optima Skawina Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 21.00 20.92 19.50 20.00 21.00 21.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 27/5/2018 - 10:24 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:24 |
2 3 4 | Darowska Zofia Garbacz Martyna Palmi Julia | 09 09 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | 26.00 24.99 25.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 27/5/2018 - 10:26 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:26 |
2 3 4 | Zaremba Jan Bielawa Andrzej Sójka Patryk | 09 09 09 | SP Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 | NT 33.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/5/2018 - 10:27 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 10:27 |
2 | STP Młodsi 3 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
3 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:38.00 |
Iskrzycka Karolina, Węgrzyniak Klara, Madyda Mateusz, Gut Hubert |
4 | Delfin | SP Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Świerczek Oliwia, Barnaś Kinga, Bryniarski Piotr, Zaremba Jan |
Seria 2 z 2, 10:30 |
1 | STP Młodsi 2 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:33.31 |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:30.00 |
Leśniakiewicz Julia, Puźniak Maja, Pieprzak Jakub, Pastwa Jeremi |
3 | STP Młodsi 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:19.21 |
4 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:20.00 |
Garbacz Martyna, Darowska Zofia, Smoleń Arkadiusz, Tokarski Szymon |
5 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:30.00 |
Węgrzyn Aleksandra, Gąsior Iga, Studentowicz Dawid, Leśnicki Franciszek |
10:33 | Dekoracje - Rozgrzewka |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/5/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:03 |
1 2 3 4 5 | Różyczka Anna Janiczak Olga Batkiewicz Julia Magdalena Antolak Wojtyczka Aleksandra | 06 07 07 06 06 | Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Figiel Emilia Mirek Anna Lipkowska Amelia Gluza Wiktoria Piekarczyk Ala Miłek Alicja | 06 08 07 06 07 06 | Siemacha Kraków SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Mroczka Alicja Ruchała Weronika Wątor Oliwia Jawień Lena Mrożek Oliwia Kuryłek Nikola | 08 08 07 07 07 08 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT 46.45 45.57 46.00 52.24 NT |
Seria 4 z 5, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Myszka Roksana Zagata Magdalena Budnik Małgorzata Ślęzak Emilia Jakubowska Kaja Baran Jagoda | 08 06 07 08 08 07 | Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | B | 43.00 38.88 36.93 37.79 40.65 43.29 |
Seria 5 z 5, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Wielkiewicz Anastazja Liszka Amelia Sikora Gabriela Węgrzyn Aleksandra Piętka Zuzanna Mucha Julia | 06 06 06 06 07 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 34.47 33.54 28.96 32.00 33.92 35.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/5/2018 - 11:11 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:11 |
1 2 3 4 5 | Rogowiec Andrzej Żak Filip Domin Maksymilian Jarosz Jakub Lizoń Paweł | 07 06 07 08 06 | Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Chowaniec Krystian Żaczek Piotr Środula Remigiusz Piekarczyk Karol Jałocha Tomasz Staniszewski Kacper | 06 07 08 06 08 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Zagata Jakub Kuwik Wojciech Rumin Sebastian Walczak Szymon Targosz Kacper Wielgus Kacper | 08 08 07 08 07 08 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:02.47 43.13 43.24 NT NT |
Seria 4 z 6, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Gal Konrad Karpiel Mateusz Chudy Karol Gniadek Piotr Postrożny Patryk Kamiński Franciszek | 07 07 06 08 06 08 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Nur z Gór Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 40.25 38.55 38.00 38.25 39.00 43.00 |
Seria 5 z 6, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Mateusz Golonka Konrad Szyszka Bartłomiej Miczołek Maksymilian Madyda Michał Wójcik Hubert | 07 07 06 07 06 06 | STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.37 36.00 35.22 35.40 36.55 37.59 |
Seria 6 z 6, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Gołdyn Michał Kieroński Marcel Pastwa Amadeusz Watycha Aleksander Nowak Piotr Mastalski Kacper | 06 07 06 07 06 08 | Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 34.15 32.98 32.11 32.55 33.20 35.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:21 |
2 3 4 | Omieszczuk Brygida Michór Kinga Zagata Magdalena | 06 06 06 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:23 |
1 2 3 4 5 | Wojdyła Olga Mroczka Alicja Figiel Emilia Janiczak Olga Kalata Wiktoria | 05 08 06 07 08 | Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Zawodnik niezrzeszony Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarska Justyna Studentowicz Emilia Mrożek Oliwia Król Maja Piekarczyk Ala Sułkowska Martyna | 08 08 07 08 07 04 | Delfin Nowy Targ DelfiSport Nowy Targ Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:00.00 51.37 55.00 NT NT |
Seria 4 z 5, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Ślęzak Emilia Sikora Gabriela Majerska Martyna Budnik Małgorzata Myszka Roksana Baran Jagoda | 08 06 07 07 08 07 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.07 43.55 43.35 43.55 45.00 47.13 |
Seria 5 z 5, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Zuzanna Basta Julia Sopata Sandra Szkudlarek Karolina Mroczka Zuzanna Walczak Amelia | 07 06 04 96 05 05 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 38.76 38.39 34.44 35.11 38.55 38.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:30 |
2 3 4 5 | Sławiński Patryk Zagata Jakub Chowaniec Krystian Lizoń Paweł | 07 08 06 06 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Żaczek Piotr Wilczak Piotr Depczyński Jakub Targosz Kacper Piekarczyk Karol Limanowski Piotr | 07 05 08 07 06 03 | Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Siemacha Kraków Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Madyda Michał Walczak Szymon Kuwik Wojciech Rumin Sebastian Wójcik Gerard Przygodzka Julia | 06 08 08 07 08 04 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 54.85 47.20 51.49 56.50 NT |
Seria 4 z 5, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Karpiel Mateusz Chudy Karol Ogórek Dawid Sularz Kamil Leśnik Igor Gniadek Piotr | 07 06 03 04 05 08 | Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 43.26 42.00 39.00 40.34 42.91 44.55 |
Seria 5 z 5, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Bartosz Sadowy Piotr Kurzeja Jakub Dyrek Michał Nowak Wojciech Dudka Filip | 05 04 02 02 05 00 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 35.47 31.89 29.35 29.97 35.21 37.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/5/2018 - 11:39 | Kobiet, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:39 |
2 3 4 | Wolska Wiktoria Liszka Amelia Mucha Julia | 04 06 07 | SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT 38.55 39.41 |
Seria 2 z 2, 11:41 |
2 3 4 5 | Węgrzyn Aleksandra Trojanowska Julia Basta Julia Hajduk Alicja | 06 06 06 04 | Limanowa-Swim STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 | 38.00 33.94 35.20 38.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:42 |
2 3 4 5 | Szymeczko Igor Postrożny Patryk Gal Grzegorz Bizub Oskar | 04 06 03 04 | Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Gombarczyk Denis Jałocha Kacper Wójcik Hubert Imiołek Michał Jałocha Tomasz Kalata Michał | 92 06 06 06 08 02 | Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Siemacha Kraków Orka Proszówki Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 42.85 43.00 NT NT |
Seria 3 z 4, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Miczołek Maksymilian Nowak Piotr Sadowy Piotr Bielewicz Oskar Tworek Wiktor Kieroński Marcel | 07 06 04 04 05 07 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Orka Proszówki Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 38.17 36.08 32.53 34.00 37.00 39.12 |
Seria 4 z 4, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Maciuszek Jakub Mordarski Filip Dyrek Michał Tarasek Szymon Połeć Jakub Dudka Filip | 03 05 02 02 02 00 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 31.22 28.07 27.21 27.84 28.86 31.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/5/2018 - 11:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:49 |
2 3 4 | Kuryłek Nikola Magdalena Antolak Michór Kinga | 08 06 06 | Zawodnik niezrzeszony Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:51 |
1 2 3 4 5 | Lipkowska Amelia Różyczka Anna Omieszczuk Brygida Ruchała Weronika Batkiewicz Julia | 07 06 06 08 07 | SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtyczka Aleksandra Gluza Wiktoria Majerska Martyna Wątor Oliwia Mirek Anna Miłek Alicja | 06 06 07 07 08 06 | Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:30.32 1:34.00 NT NT |
Seria 4 z 4, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Jawień Lena Tokarska Justyna Trojanowska Julia Wielkiewicz Anastazja Król Maja Jakubowska Kaja | 07 08 06 06 08 08 | Orka Proszówki Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 54.00 46.25 39.70 45.95 53.00 59.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/5/2018 - 11:58 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:58 |
2 3 4 | Wielgus Kacper Środula Remigiusz Wójcik Gerard | 08 08 08 | Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 12:00 |
1 2 3 4 5 | Rogowiec Andrzej Szyszka Bartłomiej Jałocha Kacper Sławiński Patryk Staniszewski Kacper | 07 06 06 07 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Jakub Gal Konrad Mastalski Kacper Gołdyn Michał Kamiński Franciszek Depczyński Jakub | 08 07 08 06 08 08 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 49.85 47.55 48.99 1:02.00 NT |
Seria 4 z 4, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Filip Pastwa Amadeusz Watycha Aleksander Imiołek Michał Mółka Mateusz Golonka Konrad | 06 06 07 06 07 07 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki STP Nowy Sącz Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 46.26 45.55 40.55 43.00 46.23 47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/5/2018 - 12:06 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:06 |
2 3 4 5 | Zapała Sonia Szkudlarek Karolina Walczak Amelia Mroczka Zuzanna | 05 96 05 05 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT 2:30.00 3:15.45 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/5/2018 - 12:10 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:10 |
2 3 4 | Bielewicz Oskar Gołdyn Mateusz Leśnik Igor | 04 04 05 | Orka Proszówki Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 12:14 |
1 2 3 4 5 | Ogórek Dawid Maciuszek Jakub Mordarski Filip Kurzeja Jakub Mółka Bartosz | 03 03 05 02 05 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 | 2:48.73 2:21.33 2:07.03 2:11.56 2:39.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/5/2018 - 12:18 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | Kolasa Aleksandra Wolska Wiktoria Sopata Sandra Hajduk Alicja Sułkowska Martyna Wojdyła Olga | 04 04 04 04 04 05 | Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:20.72 1:37.53 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 27/5/2018 - 12:20 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:20 |
2 3 4 | Sójka Filip Wilczak Piotr Gombarczyk Denis | 04 05 92 | Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 12:23 |
1 2 3 4 5 | Gołdyn Mateusz Nowak Wojciech Tarasek Szymon Połeć Jakub Tworek Wiktor | 04 05 02 02 05 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 | NT 1:24.00 1:13.58 1:18.94 1:37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 27/5/2018 - 12:26 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:26 |
2 | Delfin 5 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Limanowski Piotr, Miłek Alicja, Bizub Oskar, Zagata Magdalena |
3 | STP 3 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
4 | Siemacha Krakow | Siemacha Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 12:29 |
1 | STP 1 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
2 | Delfin 3 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:38.21 |
Sikora Gabriela, Kolasa Aleksandra, Szymeczko Igor, Gołdyn Mateusz |
3 | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:30.48 |
Mroczka Zuzanna, Watycha Aleksander, Liszka Amelia, Pastwa Amadeusz |
4 | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:35.25 |
Przygodzka Julia, Sułkowska Martyna, Gal Grzegorz, Kalata Michał |
5 | Delfin 4 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Gołdyn Michał, Tokarska Justyna, Szyszka Bartłomiej, Wielkiewicz Anastazja |
6 | STP 2 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |