Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic Myślenice, 11/3/2018 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic | 11/3/2018 - 9:05 |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 21.22 | 125 | |||
2. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 21.75 | 116 | |||
3. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 22.60 | 103 | |||
4. | Piecuch Klaudia | 11 | Nika Sport Team Kraków | 23.59 | 91 | |||
5. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 24.07 | 85 | |||
6. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 26.26 | 66 | |||
7. | Manista Gabriela | 11 | Optima Skawina | 28.04 | 54 | |||
8. | Dudka- Wołoch Nicila | 11 | Optima Skawina | 28.20 | 53 | |||
9. | Stefańska Agata | 11 | Salwator Kraków | 28.43 | 52 | |||
10. | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | STP Nowy Sącz | 29.26 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 19.28 | 167 | |||
2. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 19.76 | 155 | |||
3. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 19.85 | 153 | |||
4. | Borowska Agata | 10 | Ondraszek Bielsko B. | 21.46 | 121 | |||
5. | Borowska Natalia | 10 | Ondraszek Bielsko B. | 22.08 | 111 | |||
6. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 23.64 | 90 | |||
7. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.46 | 81 | |||
8. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 24.48 | 81 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 24.69 | 79 | |||
10. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 25.57 | 71 | |||
11. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 25.82 | 69 | |||
12. | Wajdzik Zuzanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 27.66 | 56 | |||
13. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 28.43 | 52 | |||
14. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 28.77 | 50 | |||
15. | Sacha Paulina | 10 | Nika Sport Team Kraków | 28.84 | 49 | |||
16. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 30.58 | 41 | |||
17. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 30.61 | 41 | |||
18. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 30.94 | 40 | |||
19. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 34.56 | 29 | |||
20. | Walczak Anna | 10 | STP Nowy Sącz | 34.87 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 16.68 | 258 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 16.82 | 251 | |||
3. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 17.34 | 229 | |||
4. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 18.33 | 194 | |||
5. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.62 | 185 | |||
6. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 18.78 | 180 | |||
7. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.83 | 179 | |||
8. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 19.20 | 169 | |||
9. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.31 | 166 | |||
10. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 19.40 | 164 | |||
11. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 19.63 | 158 | |||
12. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 19.85 | 153 | |||
13. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.51 | 138 | |||
14. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 20.59 | 137 | |||
15. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 20.73 | 134 | |||
16. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.80 | 133 | |||
17. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.92 | 130 | |||
18. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 21.05 | 128 | |||
19. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.09 | 127 | |||
20. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 21.19 | 125 | |||
21. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.53 | 120 | |||
22. | Knutsen Stefania | 09 | Victoria Zawiercie | 21.66 | 117 | |||
23. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 21.93 | 113 | |||
24. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 22.19 | 109 | |||
25. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 22.52 | 104 | |||
26. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 23.46 | 92 | |||
27. | Renduda Antonina | 09 | Wisła Kraków | 24.57 | 80 | |||
28. | Lachor Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 24.73 | 79 | |||
29. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.07 | 76 | |||
30. | Kowal Patrycja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 25.72 | 70 | |||
31. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 30.34 | 42 | |||
32. | Tokarska Natalia | 09 | Optima Skawina | 34.57 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:21 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 24.08 | 54 | |||
2. | Kostańczyk Olgierd | 12 | Jedynka Łazy | 31.15 | 25 | |||
3. | Bigos Patryk | 11 | Nika Sport Team Kraków | 32.82 | 21 | |||
4. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 34.64 | 18 | |||
5. | Grochowski Julek | 11 | Victoria Zawiercie | 40.82 | 11 | |||
6. | Putek Dawid | 11 | Nika Sport Team Kraków | 46.90 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:21 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 17.86 | 133 | |||
2. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 18.31 | 123 | |||
3. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 18.90 | 112 | |||
4. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 19.26 | 106 | |||
5. | Król Marek | 10 | Limanowa Swim | 19.49 | 102 | |||
6. | Misztal Olaf | 10 | Pro-Swim Kraków | 20.07 | 94 | |||
7. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 20.71 | 85 | |||
8. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 21.91 | 72 | |||
9. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 22.01 | 71 | |||
10. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 22.44 | 67 | |||
11. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 24.46 | 52 | |||
12. | Szlusarczyk Antoni | 10 | Aquarius Myślenice | 24.55 | 51 | |||
13. | Kącki Grzegorz | 10 | Ondraszek Bielsko B. | 25.61 | 45 | |||
14. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 26.97 | 38 | |||
15. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 27.48 | 36 | |||
16. | Sarna Bartłomiej | 10 | Jasień Sucha Besk. | 27.63 | 36 | |||
17. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 27.76 | 35 | |||
18. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 28.33 | 33 | |||
19. | Navozenko Michal | 10 | Nika Sport Team Kraków | 30.29 | 27 | |||
20. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 31.25 | 24 | |||
21. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 32.09 | 23 | |||
22. | Jania Filip | 10 | Jordan Kraków | 34.92 | 17 | |||
23. | Zachwieja Tomasz | 10 | Nika Sport Team Kraków | 46.63 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:21 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 17.30 | 146 | |||
2. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 18.17 | 126 | |||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.18 | 126 | |||
4. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 18.43 | 121 | |||
5. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa Swim | 18.87 | 113 | |||
6. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 19.48 | 102 | |||
7. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 19.66 | 100 | |||
8. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 19.94 | 95 | |||
9. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 20.28 | 91 | |||
Kopeć Szymon | 09 | Jedynka Łazy | 20.28 | 91 | ||||
11. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.32 | 90 | |||
12. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 20.40 | 89 | |||
Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.40 | 89 | ||||
14. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 20.44 | 89 | |||
15. | Mroncz Filip | 09 | Jedynka Łazy | 20.47 | 88 | |||
16. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 20.71 | 85 | |||
17. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 20.88 | 83 | |||
18. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 20.97 | 82 | |||
19. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 21.00 | 82 | |||
20. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.03 | 81 | |||
21. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 21.41 | 77 | |||
22. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 21.75 | 73 | |||
23. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 22.00 | 71 | |||
24. | Nowak Jakub | 09 | Ondraszek Bielsko B. | 22.71 | 64 | |||
25. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 22.83 | 63 | |||
26. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 22.98 | 62 | |||
27. | Kulma Leon | 09 | Limanowa Swim | 23.13 | 61 | |||
28. | Baklarz Bartłomiej | 09 | Jordan Kraków | 23.23 | 60 | |||
29. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 23.56 | 58 | |||
30. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 23.90 | 55 | |||
31. | Dacka Mateusz | 09 | Ondraszek Bielsko B. | 25.27 | 47 | |||
32. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 26.34 | 41 | |||
33. | Dwrenicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 26.46 | 41 | |||
34. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 26.51 | 40 | |||
35. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 28.22 | 33 | |||
36. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 28.54 | 32 | |||
37. | Chudzio Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 29.51 | 29 | |||
38. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 34.98 | 17 | |||
39. | Bielecki Patryk | 09 | Jordan Kraków | 39.11 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 24.16 | 125 | |||
2. | Piecuch Klaudia | 11 | Nika Sport Team Kraków | 24.49 | 120 | |||
3. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 25.80 | 102 | |||
4. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 26.18 | 98 | |||
5. | Dudka- Wołoch Nicila | 11 | Optima Skawina | 27.14 | 88 | |||
6. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 28.92 | 72 | |||
7. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 28.97 | 72 | |||
8. | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | STP Nowy Sącz | 29.92 | 65 | |||
9. | Szostak Emilia | 11 | Jordan Kraków | 31.36 | 57 | |||
10. | Manista Gabriela | 11 | Optima Skawina | 31.85 | 54 | |||
11. | Stefańska Agata | 11 | Salwator Kraków | 32.74 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 22.80 | 148 | |||
2. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 23.24 | 140 | |||
3. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 23.30 | 139 | |||
4. | Borowska Agata | 10 | Ondraszek Bielsko B. | 24.27 | 123 | |||
5. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 24.69 | 117 | |||
6. | Borowska Natalia | 10 | Ondraszek Bielsko B. | 24.70 | 116 | |||
7. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 25.04 | 112 | |||
8. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 25.45 | 106 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 25.52 | 106 | |||
10. | Wajdzik Zuzanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 26.32 | 96 | |||
11. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.73 | 92 | |||
12. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 26.94 | 90 | |||
13. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 27.77 | 82 | |||
14. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 27.98 | 80 | |||
15. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 28.19 | 78 | |||
16. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 30.36 | 62 | |||
17. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 30.39 | 62 | |||
18. | Walczak Anna | 10 | STP Nowy Sącz | 30.67 | 61 | |||
19. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 31.10 | 58 | |||
20. | Sacha Paulina | 10 | Nika Sport Team Kraków | 31.24 | 57 | |||
21. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 31.38 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 19.74 | 229 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 20.29 | 211 | |||
3. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 20.40 | 207 | |||
4. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.32 | 181 | |||
5. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.83 | 169 | |||
6. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.86 | 168 | |||
7. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 22.19 | 161 | |||
8. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 22.56 | 153 | |||
9. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.63 | 152 | |||
10. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 22.90 | 146 | |||
11. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 22.91 | 146 | |||
12. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 23.54 | 135 | |||
13. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 23.60 | 134 | |||
14. | Kowal Patrycja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 23.80 | 130 | |||
15. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.82 | 130 | |||
16. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 23.86 | 129 | |||
17. | Knutsen Stefania | 09 | Victoria Zawiercie | 24.53 | 119 | |||
18. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.54 | 119 | |||
19. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 24.88 | 114 | |||
20. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 25.45 | 106 | |||
21. | Lachor Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 25.59 | 105 | |||
22. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.82 | 102 | |||
23. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 25.83 | 102 | |||
24. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 26.48 | 94 | |||
25. | Renduda Antonina | 09 | Wisła Kraków | 26.59 | 93 | |||
26. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.88 | 90 | |||
27. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 27.13 | 88 | |||
28. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.61 | 83 | |||
29. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 27.73 | 82 | |||
30. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 28.63 | 75 | |||
31. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.96 | 72 | |||
32. | Tokarska Natalia | 09 | Optima Skawina | 39.26 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigos Patryk | 11 | Nika Sport Team Kraków | 26.65 | 58 | |||
2. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 29.49 | 43 | |||
3. | Putek Dawid | 11 | Nika Sport Team Kraków | 31.69 | 34 | |||
4. | Kostańczyk Olgierd | 12 | Jedynka Łazy | 34.53 | 27 | |||
5. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 39.62 | 17 | |||
6. | Grochowski Julek | 11 | Victoria Zawiercie | 44.92 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Olaf | 10 | Pro-Swim Kraków | 21.56 | 110 | |||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa Swim | 21.57 | 110 | |||
3. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 21.93 | 105 | |||
4. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 22.10 | 103 | |||
5. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 22.71 | 94 | |||
6. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 23.10 | 90 | |||
7. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.14 | 79 | |||
8. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 25.07 | 70 | |||
9. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 26.07 | 62 | |||
10. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 27.38 | 54 | |||
11. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 27.50 | 53 | |||
12. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 28.50 | 48 | |||
13. | Kącki Grzegorz | 10 | Ondraszek Bielsko B. | 28.68 | 47 | |||
14. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 29.68 | 42 | |||
15. | Obrzud Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 30.17 | 40 | |||
16. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 30.44 | 39 | |||
17. | Navozenko Michal | 10 | Nika Sport Team Kraków | 31.06 | 37 | |||
18. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 31.19 | 36 | |||
19. | Sarna Bartłomiej | 10 | Jasień Sucha Besk. | 32.05 | 33 | |||
20. | Jania Filip | 10 | Jordan Kraków | 33.70 | 29 | |||
21. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 34.84 | 26 | |||
22. | Zachwieja Tomasz | 10 | Nika Sport Team Kraków | 35.26 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 21.15 | 117 | |||
Duchnik Konrad | 09 | Limanowa Swim | 21.15 | 117 | ||||
3. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.25 | 115 | |||
4. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 21.39 | 113 | |||
5. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 21.54 | 111 | |||
6. | Kulma Leon | 09 | Limanowa Swim | 22.35 | 99 | |||
Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 22.35 | 99 | ||||
8. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 22.73 | 94 | |||
9. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 23.00 | 91 | |||
10. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 23.13 | 89 | |||
11. | Kopeć Szymon | 09 | Jedynka Łazy | 23.24 | 88 | |||
12. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.29 | 88 | |||
13. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 23.52 | 85 | |||
14. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 23.58 | 84 | |||
15. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 23.65 | 84 | |||
16. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.70 | 83 | |||
17. | Mroncz Filip | 09 | Jedynka Łazy | 24.07 | 79 | |||
18. | Nowak Jakub | 09 | Ondraszek Bielsko B. | 24.15 | 78 | |||
19. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 24.19 | 78 | |||
Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.19 | 78 | ||||
21. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 24.25 | 77 | |||
22. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 24.62 | 74 | |||
23. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 24.77 | 73 | |||
24. | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.08 | 70 | |||
25. | Baklarz Bartłomiej | 09 | Jordan Kraków | 25.36 | 68 | |||
26. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 25.74 | 65 | |||
27. | Dwrenicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 26.47 | 59 | |||
28. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 27.14 | 55 | |||
29. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 27.29 | 54 | |||
30. | Dacka Mateusz | 09 | Ondraszek Bielsko B. | 27.64 | 52 | |||
31. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 27.78 | 51 | |||
32. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 28.06 | 50 | |||
33. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 28.45 | 48 | |||
34. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 30.00 | 41 | |||
35. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 30.49 | 39 | |||
36. | Bielecki Patryk | 09 | Jordan Kraków | 31.03 | 37 | |||
37. | Chudzio Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 31.82 | 34 | |||
38. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 32.32 | 32 | |||
39. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 36.06 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/3/2018 - 10:16 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 2 | STP Nowy Sącz | 1:16.73 |
Kurzeja Karolina Kuźma Katarzyna | 09 10 | 36.84 | Maciak Adam Świdrak Kacper | 10 09 | 39.89 |
2. | Delfiny | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.90 |
Wrześniak Oskar Łuczak Agata | 09 09 | 38.71 | Rozumek Jan Łukasik Blanka | 09 09 | 39.19 |
3. | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 1:20.11 |
Bigos Patryk Kościarz Wiktoria | 11 09 | 44.83 | Piecuch Mateusz Pach Patrycja | 09 09 | 35.28 |
4. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 1:20.37 |
Dudek Antoni Klimowicz Teresa | 09 09 | 40.19 | Popiołek Jan Małecka Karolina | 09 09 | 40.18 |
5. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 1:23.04 |
Frączek Adam Wyrwiak Julia | 09 09 | 41.76 | Kaczmarczyk Jakub Korycińska Kaja | 09 09 | 41.28 |
6. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 1:23.92 |
Bańdo Wojciech Hus Olivia | 10 09 | 40.42 | Świeży Szymon Wiendlocha Zuzanna | 09 09 | 43.50 |
7. | Rekiny | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.29 |
Korpak Maja Klimkowski Adam | 09 09 | 42.63 | Żak Zoya Surówka Krzysztof | 09 09 | 43.66 |
8. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 1:28.19 |
Laskowska Wanda Durek Wiktor | 09 09 | 47.80 | Krzyszkowska Amelia Kutermak Szymon | 09 10 | 40.39 |
9. | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 1:30.32 |
Litewka Gabriela Kesselman Kyle | 09 09 | 46.67 | Kuźnicki Michał Jewiarz Nikola | 09 09 | 43.65 |
10. | STP 1 | STP Nowy Sącz | 1:31.07 |
Kliś Hanna Obrzud Łukasz | 11 10 | 47.66 | Przewoźnik Hubert Brońska Anna | 09 11 | 43.41 |
11. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 1:32.02 |
Czekaj Franciszek Napierała Matylda | 09 09 | 43.96 | Kusiński Zenon Renduda Antonina | 09 09 | 48.06 |
12. | Ondraszek Bielsko B. 1 | Ondraszek Bielsko B. | 1:38.15 |
Borowska Agata Dacka Mateusz | 10 09 | 49.45 | Kącki Grzegorz Borowska Natalia | 10 10 | 48.70 |
13. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:41.10 |
Kurianowicz Wiktor Baklarz Bartłomiej | 10 09 | 47.58 | Gos Maja Czarnecka Lena | 10 10 | 53.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:55 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 36.86 | 250 | |||
2. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 37.59 | 236 | |||
3. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 38.03 | 228 | |||
4. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 38.65 | 217 | |||
5. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.02 | 211 | |||
6. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 39.08 | 210 | |||
7. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 39.22 | 208 | |||
8. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 40.50 | 188 | |||
9. | Woźny Lilliana | 08 | Wisła Kraków | 41.70 | 173 | |||
10. | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 42.75 | 160 | |||
11. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 42.76 | 160 | |||
12. | Niechajewicz Martyna | 08 | Aquarius Myślenice | 42.81 | 159 | |||
13. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 43.03 | 157 | |||
14. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 44.38 | 143 | |||
15. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 45.19 | 136 | |||
16. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 45.36 | 134 | |||
17. | Pucek Patrycja | 08 | Jedynka Łazy | 46.16 | 127 | |||
18. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 47.19 | 119 | |||
19. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 47.74 | 115 | |||
20. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 47.92 | 114 | |||
21. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa Swim | 48.04 | 113 | |||
22. | Przybyła Maria | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 48.43 | 110 | |||
23. | Szczygieł Maja | 08 | Victoria Zawiercie | 48.63 | 109 | |||
24. | Kowaliczek Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 48.72 | 108 | |||
25. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 48.99 | 106 | |||
26. | Zawalska Weronika | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 49.77 | 101 | |||
27. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 50.18 | 99 | |||
28. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 50.21 | 99 | |||
29. | Król Maja | 08 | Limanowa Swim | 50.74 | 96 | |||
30. | Gola Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 54.20 | 78 | |||
31. | Janicka Karolina | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 56.76 | 68 | |||
32. | Bębenek Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 56.83 | 68 | |||
33. | Wajdzik Zofia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 57.71 | 65 | |||
34. | Błoch Joanna | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.51 | 62 | |||
35. | Łapa Kamila | 08 | Aquarius Myślenice | 59.14 | 60 | |||
36. | Iskierka Katarzyna | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 59.34 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:55 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 32.34 | 371 | |||
2. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 34.34 | 309 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 34.58 | 303 | |||
4. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 34.59 | 303 | |||
5. | Bajorek Hanna | 07 | Salwator Kraków | 36.48 | 258 | |||
6. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 36.82 | 251 | |||
7. | Krzyżaniak Zofia | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 39.86 | 198 | |||
8. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 40.28 | 192 | |||
9. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 41.54 | 175 | |||
10. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 42.49 | 163 | |||
11. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 42.70 | 161 | |||
12. | Kornelia Manista | 07 | Optima Skawina | 42.83 | 159 | |||
13. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 44.07 | 146 | |||
14. | Grubarek Julia | 07 | Jordan Kraków | 45.55 | 132 | |||
15. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 46.23 | 127 | |||
16. | Opyrchał Łucja | 07 | Optima Skawina | 49.26 | 105 | |||
17. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 49.61 | 102 | |||
18. | Wrzos Zuzanna | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 54.53 | 77 | |||
19. | Mroczek Martyna | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.38 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:55 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa Swim | 33.27 | 340 | |||
2. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.69 | 328 | |||
3. | Kuder Aleksandra | 06 | Ondraszek Bielsko B. | 34.72 | 299 | |||
4. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 34.79 | 298 | |||
5. | Łucja Gorlich | 06 | Pro-Swim Kraków | 36.82 | 251 | |||
6. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 38.23 | 224 | |||
7. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 40.43 | 189 |
PK | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 31.42 | 404 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/3/2018 - 11:15 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 33.96 | 212 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 35.34 | 188 | |||
3. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 36.37 | 172 | |||
4. | Grochowski kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 36.84 | 166 | |||
5. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.13 | 162 | |||
6. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.50 | 157 | |||
7. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 38.07 | 150 | |||
8. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 38.52 | 145 | |||
9. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.47 | 135 | |||
10. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 40.54 | 124 | |||
11. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 42.15 | 111 | |||
12. | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 42.71 | 106 | |||
13. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 43.99 | 97 | |||
14. | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 44.20 | 96 | |||
15. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 44.26 | 95 | |||
16. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 45.14 | 90 | |||
17. | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.96 | 85 | |||
18. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 47.28 | 78 | |||
19. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 47.53 | 77 | |||
20. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 48.90 | 71 | |||
21. | Grigorian Kyle | 08 | Jordan Kraków | 51.51 | 60 | |||
22. | Nowakowski Igor | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 53.07 | 55 | |||
23. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 53.89 | 53 | |||
24. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 54.39 | 51 | |||
25. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 56.14 | 47 | |||
26. | Mańka Bartosz | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 59.07 | 40 | |||
27. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 59.74 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/3/2018 - 11:15 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 33.73 | 216 | |||
2. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 34.70 | 199 | |||
3. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 34.76 | 198 | |||
4. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 34.82 | 196 | |||
5. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 35.86 | 180 | |||
6. | Pasich Marcel | 07 | Jedynka Łazy | 36.89 | 165 | |||
7. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 37.13 | 162 | |||
8. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa Swim | 38.00 | 151 | |||
9. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.25 | 148 | |||
10. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.10 | 139 | |||
11. | Parzoch Krzysztof | 07 | Jedynka Łazy | 40.01 | 129 | |||
12. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 42.10 | 111 | |||
13. | Grzanka Patryk | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 42.95 | 104 | |||
14. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 46.16 | 84 | |||
15. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 47.26 | 78 | |||
16. | Targoński Adam | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 50.92 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/3/2018 - 11:15 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko B. | 31.06 | 277 | |||
2. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 32.78 | 236 | |||
3. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa Swim | 34.72 | 198 | |||
4. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 36.01 | 178 | |||
5. | Kaczanowski Kacper | 06 | Nika Sport Team Kraków | 43.62 | 100 | |||
6. | Pitala Edward | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 45.36 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 40.45 | 255 | |||
2. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 43.04 | 212 | |||
3. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 43.05 | 212 | |||
4. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 44.10 | 197 | |||
5. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 44.30 | 194 | |||
6. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 46.37 | 169 | |||
7. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 47.50 | 157 | |||
8. | Woźny Lilliana | 08 | Wisła Kraków | 47.81 | 154 | |||
9. | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 48.07 | 152 | |||
10. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 48.35 | 149 | |||
11. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 48.65 | 146 | |||
12. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 49.75 | 137 | |||
13. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 50.06 | 134 | |||
14. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 50.69 | 129 | |||
15. | Przybyła Maria | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 51.71 | 122 | |||
16. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 52.56 | 116 | |||
17. | Adamus Amelia | 08 | Jordan Kraków | 52.76 | 115 | |||
18. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 53.03 | 113 | |||
19. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 53.42 | 110 | |||
20. | Kowaliczek Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 53.65 | 109 | |||
21. | Wajdzik Zofia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 54.87 | 102 | |||
22. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 55.57 | 98 | |||
23. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa Swim | 55.85 | 97 | |||
24. | Janicka Karolina | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 58.76 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 39.99 | 264 | |||
2. | Bajorek Hanna | 07 | Salwator Kraków | 43.10 | 211 | |||
3. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 43.69 | 202 | |||
4. | Krzyżaniak Zofia | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 45.29 | 182 | |||
5. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 45.88 | 175 | |||
6. | Kornelia Manista | 07 | Optima Skawina | 47.18 | 161 | |||
7. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 49.47 | 139 | |||
8. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 49.98 | 135 | |||
9. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 51.95 | 120 | |||
10. | Opyrchał Łucja | 07 | Optima Skawina | 56.95 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuder Aleksandra | 06 | Ondraszek Bielsko B. | 37.94 | 309 | ||||
2. | Borowska Oliwia | 06 | Ondraszek Bielsko B. | 38.92 | 286 | ||||
3. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 39.19 | 281 | ||||
4. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 39.77 | 268 | ||||
5. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 40.55 | 253 | ||||
6. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 44.95 | 186 | ||||
DYSKW. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 39.23 | 280 | |||
2. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 40.10 | 262 | |||
3. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 40.60 | 252 | |||
4. | Pilecka Maja | 05 | Wodnik Krosno | 42.46 | 220 | |||
5. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 42.65 | 218 | |||
6. | Jeż Oliwia | 05 | Pro-Swim Kraków | 44.06 | 197 | |||
7. | Florkiewicz Kalina | 05 | Nika Sport Team Kraków | 45.24 | 182 | |||
8. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 45.58 | 178 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 32.48 | 493 | |||
2. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 35.07 | 392 | |||
3. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 35.66 | 373 | |||
4. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 37.43 | 322 | |||
5. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa Swim | 38.31 | 300 | |||
6. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 38.84 | 288 | |||
7. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 39.85 | 267 | |||
8. | Urbańczyk Iga | 03 | Jordan Kraków | 42.55 | 219 | |||
9. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 45.10 | 184 | |||
10. | Sułkowska Zuzanna | 03 | Limanowa Swim | 45.62 | 178 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 35.00 | 394 | |||
2. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 35.21 | 387 | |||
3. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 37.56 | 319 | |||
4. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 38.39 | 298 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 39.51 | 177 | ||||
2. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 42.17 | 146 | ||||
3. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 43.09 | 137 | ||||
4. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 44.02 | 128 | ||||
5. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 46.59 | 108 | ||||
6. | Grochowski kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 48.86 | 94 | ||||
7. | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 49.39 | 91 | ||||
8. | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 50.81 | 83 | ||||
9. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 52.67 | 75 | ||||
10. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 53.11 | 73 | ||||
11. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 56.26 | 61 | ||||
12. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 57.91 | 56 | ||||
13. | Nowakowski Igor | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.42 | 55 | ||||
14. | Mańka Bartosz | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 59.36 | 52 | ||||
15. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 59.50 | 52 | ||||
16. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 1:01.92 | 46 | ||||
DYSKW. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa Swim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 39.33 | 180 | |||
2. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 40.19 | 168 | |||
3. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 42.00 | 148 | |||
4. | Pasich Marcel | 07 | Jedynka Łazy | 42.55 | 142 | |||
5. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.34 | 134 | |||
6. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 43.38 | 134 | |||
7. | Pasich Hubert | 07 | Jedynka Łazy | 44.23 | 126 | |||
8. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 45.53 | 116 | |||
9. | Parzoch Krzysztof | 07 | Jedynka Łazy | 45.94 | 113 | |||
10. | Matuszek Filip | 07 | Victoria Kozy | 47.77 | 100 | |||
11. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 52.44 | 76 | |||
12. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 53.50 | 71 | |||
13. | Targoński Adam | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 57.75 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 34.17 | 274 | |||
2. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko B. | 37.95 | 200 | |||
3. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa Swim | 38.13 | 197 | |||
4. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 39.62 | 176 | |||
5. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 42.31 | 144 | |||
6. | Kaczanowski Kacper | 06 | Nika Sport Team Kraków | 54.50 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 30.99 | 368 | |||
2. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 35.52 | 244 | |||
3. | Opaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 38.53 | 191 | |||
4. | Słaby Adrian | 05 | STP Nowy Sącz | 39.87 | 173 | |||
5. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 43.58 | 132 | |||
6. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 46.20 | 111 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 29.58 | 423 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 32.64 | 315 | |||
3. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 33.34 | 296 | |||
4. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 33.81 | 283 | |||
5. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 37.66 | 205 | |||
6. | Jaworz Przemysław | 04 | Limanowa Swim | 44.56 | 123 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 30.06 | 403 | |||
2. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 31.30 | 357 | |||
3. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.26 | 272 | |||
4. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 35.07 | 254 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 44.82 | 260 | |||
2. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 45.24 | 253 | |||
3. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 46.71 | 230 | |||
4. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 48.33 | 208 | |||
5. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 48.60 | 204 | |||
6. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 49.42 | 194 | |||
7. | Bocheńska Zofia | 08 | Jedynka Łazy | 51.61 | 170 | |||
8. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 53.74 | 151 | |||
9. | Szczygieł Maja | 08 | Victoria Zawiercie | 55.24 | 139 | |||
10. | Zawalska Weronika | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 55.73 | 135 | |||
11. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 56.58 | 129 | |||
12. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 56.68 | 129 | |||
13. | Niechajewicz Martyna | 08 | Aquarius Myślenice | 56.92 | 127 | |||
14. | Pucek Patrycja | 08 | Jedynka Łazy | 57.06 | 126 | |||
15. | Król Maja | 08 | Limanowa Swim | 59.43 | 111 | |||
16. | Bębenek Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:01.37 | 101 | |||
17. | Adamus Amelia | 08 | Jordan Kraków | 1:15.21 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 42.29 | 310 | |||
2. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 43.51 | 285 | |||
3. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 45.40 | 251 | |||
4. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 46.19 | 238 | |||
5. | Wieczorek Diana | 07 | Jedynka Łazy | 46.73 | 230 | |||
6. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 47.74 | 215 | |||
7. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 53.92 | 149 | |||
8. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 55.42 | 138 | |||
9. | Grubarek Julia | 07 | Jordan Kraków | 55.48 | 137 | |||
10. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 55.56 | 136 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 41.61 | 326 | |||
2. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa Swim | 41.85 | 320 | |||
3. | Łucja Gorlich | 06 | Pro-Swim Kraków | 42.46 | 306 | |||
4. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 45.82 | 244 | |||
5. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 46.59 | 232 | |||
6. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 47.35 | 221 | |||
7. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 49.73 | 191 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marczak Martyna | 05 | Wodnik Krosno | 43.56 | 284 | |||
2. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa Swim | 44.39 | 268 | |||
3. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 45.28 | 253 | |||
4. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 45.97 | 241 | |||
5. | Florkiewicz Kalina | 05 | Nika Sport Team Kraków | 46.95 | 226 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 36.38 | 487 | |||
2. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 36.58 | 479 | |||
3. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 36.80 | 471 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 37.32 | 451 | |||
5. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa Swim | 38.80 | 402 | |||
6. | Dziendziel Eliza | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 39.69 | 375 | |||
7. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 40.01 | 366 | |||
8. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa Swim | 40.05 | 365 | |||
9. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 41.76 | 322 | |||
10. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 45.11 | 255 | |||
11. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 45.62 | 247 | |||
12. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa Swim | 49.57 | 192 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 38.37 | 415 | |||
2. | Chaba Maria | 02 | Jedynka Łazy | 51.43 | 172 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 46.57 | 159 | |||
2. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 48.15 | 144 | |||
3. | Strojek Mikołaj | 08 | Victoria Kozy | 49.99 | 128 | |||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 50.77 | 123 | |||
5. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 51.07 | 120 | |||
6. | Grigorian Kyle | 08 | Jordan Kraków | 55.18 | 95 | |||
7. | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 55.45 | 94 | |||
8. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 56.87 | 87 | |||
9. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa Swim | 57.82 | 83 | |||
10. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 57.89 | 82 | |||
11. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 59.60 | 76 | |||
12. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 1:01.72 | 68 | |||
13. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 1:02.30 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 41.44 | 226 | |||
2. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 47.17 | 153 | |||
3. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa Swim | 50.15 | 127 | |||
4. | Matuszek Filip | 07 | Victoria Kozy | 52.38 | 112 | |||
5. | Pasich Hubert | 07 | Jedynka Łazy | 52.49 | 111 | |||
6. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 54.91 | 97 | |||
7. | Grzanka Patryk | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 55.06 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 38.60 | 279 | |||
2. | Pitala Edward | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 57.46 | 84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa Swim | 43.45 | 196 | |||
2. | Słaby Adrian | 05 | STP Nowy Sącz | 46.02 | 165 | |||
3. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 49.29 | 134 | |||
4. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 49.93 | 129 | |||
5. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 54.11 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 37.51 | 305 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 40.49 | 242 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 04 | Limanowa Swim | 46.19 | 163 | |||
4. | Jaworz Przemysław | 04 | Limanowa Swim | 49.41 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 32.63 | 463 | |||
2. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 33.22 | 439 | |||
3. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 33.80 | 416 | |||
4. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 34.37 | 396 | |||
5. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 35.12 | 371 | |||
6. | Dudka Filip | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 38.77 | 276 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 12:44 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przybyła Gabriela | 05 | Jedynka Łazy | 1:06.19 | 455 | 30.77 | 35.42 | |||
2. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa Swim | 1:12.78 | 342 | 34.33 | 38.45 | |||
3. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 1:14.54 | 318 | 35.41 | 39.13 | |||
4. | Marczak Martyna | 05 | Wodnik Krosno | 1:15.00 | 312 | 36.61 | 38.39 | |||
5. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:19.88 | 258 | 38.54 | 41.34 | |||
6. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 1:21.43 | 244 | 38.94 | 42.49 | |||
7. | Pilecka Maja | 05 | Wodnik Krosno | 1:22.16 | 237 | 39.41 | 42.75 | |||
8. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:22.37 | 236 | |||||
Jeż Oliwia | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:22.37 | 236 | 40.01 | 42.36 | ||||
10. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.25 | 212 | 40.25 | 45.00 | |||
11. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:28.66 | 189 | 41.38 | 47.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 12:44 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:04.65 | 488 | 30.99 | 33.66 | |||
2. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:04.73 | 486 | 31.10 | 33.63 | |||
3. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:06.66 | 445 | 32.57 | 34.09 | |||
4. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:08.05 | 418 | 32.47 | 35.58 | |||
5. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 1:09.72 | 389 | 33.24 | 36.48 | |||
6. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa Swim | 1:12.33 | 348 | 34.41 | 37.92 | |||
7. | Dziendziel Eliza | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 1:12.91 | 340 | 34.80 | 38.11 | |||
8. | Urbańczyk Iga | 03 | Jordan Kraków | 1:19.55 | 262 | 38.75 | 40.80 | |||
9. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:19.63 | 261 | 37.85 | 41.78 | |||
10. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa Swim | 1:26.93 | 200 | 40.72 | 46.21 | |||
11. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 1:27.67 | 195 | 40.45 | 47.22 | |||
12. | Sułkowska Zuzanna | 03 | Limanowa Swim | 1:29.40 | 184 | 38.93 | 50.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 12:44 | Kobiet, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:09.66 | 390 | 33.07 | 36.59 | ||||
2. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:11.26 | 364 | 33.46 | 37.80 | ||||
3. | Chaba Maria | 02 | Jedynka Łazy | 1:28.27 | 191 | 41.46 | 46.81 | ||||
DYSKW. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:55 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:02.00 | 380 | 30.26 | 31.74 | |||
2. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:05.92 | 316 | 30.39 | 35.53 | |||
3. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:08.53 | 282 | 32.32 | 36.21 | |||
4. | Opaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 1:13.34 | 230 | 35.15 | 38.19 | |||
5. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:17.81 | 192 | 36.06 | 41.75 | |||
6. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 1:21.74 | 166 | 39.53 | 42.21 | |||
7. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa Swim | 1:24.40 | 150 | 39.49 | 44.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:55 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 58.03 | 464 | 27.97 | 30.06 | |||
2. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:04.08 | 344 | 30.52 | 33.56 | |||
3. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:04.11 | 344 | 30.69 | 33.42 | |||
4. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 1:04.68 | 335 | 30.95 | 33.73 | |||
5. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 1:13.47 | 228 | 34.93 | 38.54 | |||
6. | Sowa Bartłomiej | 04 | Limanowa Swim | 1:21.68 | 166 | 37.67 | 44.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:55 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 57.92 | 467 | 27.80 | 30.12 | |||
2. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 58.49 | 453 | 28.36 | 30.13 | |||
3. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 59.81 | 424 | 28.53 | 31.28 | |||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:00.85 | 402 | 29.23 | 31.62 | |||
5. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:02.08 | 379 | 29.72 | 32.36 | |||
6. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:02.45 | 372 | 29.19 | 33.26 | |||
7. | Błaszczyk Filip | 02 | Jedynka Łazy | 1:03.28 | 358 | 29.01 | 34.27 | |||
8. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 1:03.93 | 347 | 31.14 | 32.79 | |||
9. | Dudka Filip | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 1:09.67 | 268 | 32.93 | 36.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/3/2018 - 13:05 | Kobiet, 100m zmienny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:13.83 | 452 | 34.80 | 39.03 | |||
2. | Przybyła Gabriela | 05 | Jedynka Łazy | 1:13.90 | 450 | 34.95 | 38.95 | |||
3. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:14.09 | 447 | 34.25 | 39.84 | |||
4. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:14.23 | 444 | 34.08 | 40.15 | |||
5. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.15 | 428 | 34.58 | 40.57 | |||
6. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:17.06 | 397 | 37.65 | 39.41 | |||
7. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:18.81 | 371 | 36.07 | 42.74 | |||
8. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:19.97 | 355 | 38.48 | 41.49 | |||
9. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 1:21.84 | 332 | 36.23 | 45.61 | |||
10. | Borowska Oliwia | 06 | Ondraszek Bielsko B. | 1:23.51 | 312 | 38.77 | 44.74 | |||
11. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:24.91 | 297 | 38.59 | 46.32 | |||
12. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:27.73 | 269 | 40.55 | 47.18 | |||
13. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:27.91 | 267 | 41.51 | 46.40 | |||
14. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 1:29.61 | 252 | 40.21 | 49.40 | |||
15. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 1:30.12 | 248 | 43.54 | 46.58 | |||
16. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 1:30.55 | 245 | 43.13 | 47.42 | |||
17. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 1:31.42 | 238 | 44.20 | 47.22 | |||
18. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:33.33 | 223 | 45.79 | 47.54 | |||
19. | Wieczorek Diana | 07 | Jedynka Łazy | 1:33.37 | 223 | 44.17 | 49.20 | |||
20. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 1:34.24 | 217 | 45.72 | 48.52 | |||
21. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:36.77 | 200 | 45.42 | 51.35 | |||
22. | Bocheńska Zofia | 08 | Jedynka Łazy | 1:37.37 | 197 | 43.75 | 53.62 | |||
23. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 1:39.67 | 183 | 47.12 | 52.55 | |||
24. | Woźny Lilliana | 08 | Wisła Kraków | 1:43.19 | 165 | 48.05 | 55.14 | |||
25. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 1:43.66 | 163 | 51.63 | 52.03 | |||
26. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 1:49.20 | 139 | 53.23 | 55.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/3/2018 - 13:17 | Mężczyzn, 100m zmienny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:03.85 | 488 | 29.91 | 33.94 | |||
2. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:04.95 | 464 | 30.07 | 34.88 | |||
3. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:07.12 | 420 | 31.77 | 35.35 | |||
4. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 1:07.64 | 411 | 31.61 | 36.03 | |||
5. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:08.35 | 398 | 33.21 | 35.14 | |||
6. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:11.50 | 348 | 33.03 | 38.47 | |||
7. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:11.59 | 346 | 32.92 | 38.67 | |||
8. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:12.44 | 334 | 32.84 | 39.60 | |||
9. | Błaszczyk Filip | 02 | Jedynka Łazy | 1:13.15 | 325 | 32.76 | 40.39 | |||
10. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 1:13.47 | 320 | 33.24 | 40.23 | |||
11. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:14.35 | 309 | 33.94 | 40.41 | |||
12. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:16.00 | 289 | 35.53 | 40.47 | |||
13. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:17.68 | 271 | 35.30 | 42.38 | |||
14. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:20.54 | 243 | 39.00 | 41.54 | |||
15. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:22.04 | 230 | 38.01 | 44.03 | |||
16. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 1:27.40 | 190 | 40.28 | 47.12 | |||
17. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 1:27.89 | 187 | 41.22 | 46.67 | |||
18. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 1:33.80 | 154 | 43.15 | 50.65 | |||
19. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 1:34.98 | 148 | 45.08 | 49.90 | |||
20. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 1:36.62 | 141 | 46.09 | 50.53 | |||
21. | Strojek Mikołaj | 08 | Victoria Kozy | 1:39.20 | 130 | 47.25 | 51.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/3/2018 - 13:27 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jasień Sucha Besk. | Jasień Sucha Besk. | 2:05.11 | 468 |
Habowska Weronika Koczur Michał | 03 01 | 33.06 32.02 | Panek Nikola Sowa Karol | 03 02 | 32.53 27.50 |
2. | STP 1 Starsi | STP Nowy Sącz | 2:09.57 | 421 |
Piętka Zuzanna Sopata Sandra | 07 04 | 39.68 36.59 | Dyrek Michał Kurzeja Jakub | 02 02 | 27.52 25.78 |
3. | BOSiR Brzesko | BOSiR Brzesko | 2:11.53 | 403 |
Gicala Patrycja Mikulska Oliwia | 04 04 | 36.28 37.03 | Gibuła Patryk Nowak Jan | 05 02 | 31.41 26.81 |
4. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślenice | 2:14.69 | 375 |
Piechota Edgar Biela Inga | 03 03 | 30.96 36.89 | Madej Faustyna Proszek Jan | 02 06 | 32.13 34.71 |
5. | STP 2 Starsi | STP Nowy Sącz | 2:20.58 | 330 |
Walczak Amelia Tarasek Szymon | 05 02 | 39.19 34.28 | Połeć Jakub Budnik Małgorzata | 02 07 | 30.37 36.74 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:21.75 | 322 |
Król Zuzanna Nieciuńska Aleksandra | 02 04 | 38.07 44.44 | Tobiasz Maciej Staszowski Jakub | 02 04 | 30.05 29.19 |
7. | Pro-Swim Kraków 1 | Pro-Swim Kraków | 2:22.49 | 317 |
Waszczuk Klara Misztal Oliwier | 06 05 | 40.57 36.82 | Podolecki Jakub Żurkowska Weronika | 05 04 | 34.30 30.80 |
8. | Ondraszek Bielsko B. | Ondraszek Bielsko B. | 2:25.31 | 299 |
Opaliński Alan Dziendziel Eliza | 05 04 | 37.55 40.00 | Borowska Oliwia Twardowski Kamil | 06 06 | 36.61 31.15 |
9. | Jedynka Łazy 1 | Jedynka Łazy | 2:26.36 | 292 |
Chaba Maria Wdowiak Dominik | 02 07 | 44.15 40.44 | Przybyła Gabriela Błaszczyk Filip | 05 02 | 32.92 28.85 |
10. | Salwator Kraków | Salwator Kraków | 2:37.90 | 233 |
Sawiński Wojciech Litwa Justyna | 08 08 | 45.13 44.89 | Litwa Tomasz Bajorek Hanna | 06 07 | 30.60 37.28 |
11. | Pro-Swim Kraków 2 | Pro-Swim Kraków | 2:45.93 | 200 |
Olszewski Maciej Wąsowicz Izabela | 07 08 | 41.95 45.21 | Czarny Radosław Marciniak Aleksandra | 08 07 | 43.71 35.06 |
12. | Jasień Sucha Besk. | Jasień Sucha Besk. | 2:46.34 | 199 |
Sarna Mateusz Droński Wojciech | 08 05 | 55.60 37.71 | Łazarz Milena Wrona Ewa | 06 06 | 39.11 33.92 |
13. | MKS Jordan Kraków IV | Jordan Kraków | 3:17.12 | 119 |
Kaczmarczyk Hanna Nieciuńska Julia | 08 07 | 47.69 56.18 | Urbański Jakub Paluch Igor | 07 07 | 51.48 41.77 |
14. | Wisła Kraków 4 | Wisła Kraków | 3:27.03 | 103 |
Całka Alicja Heiza Ignacy | 07 08 | 42.19 58.64 | Woźny Lilliana Warunek Antoni | 08 08 | 1:00.10 46.10 |
PK | Szk.Podst. nr 1 Łazy 1 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 3:15.80 | 122 |
Przybyła Maria Zawalska Weronika | 08 08 | 51.26 54.86 | Krzyżaniak Zofia Grzanka Patryk | 07 07 | 43.93 45.75 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |