Sobota Pływacka V 2017/2018 Wadowice, 10/3/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 400m dowolny (9) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | 5:02.85 3:39.17 1:17.20 | ||||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (14) | 39.46 3:10.00 1:07.47 |
||||
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 2:48.17 41.24 3:02.24 |
||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 2:54.06 41.73 53.27 |
||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 33.61 2:44.36 2:31.25 |
||||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | 35.62 3:12.00 1:20.75 |
||||
Szczerba Patrycja | 07 | 01506 | 101506600031 | 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (5) | 44.17 40.70 3:03.88 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 38.63 3:07.49 | |||||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 40.72 3:10.20 |
|||||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 42.90 47.42 |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 41.45 3:15.68 |
|||||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 44.99 51.20 |
|||||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 37.23 3:04.92 |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 40.13 3:14.48 |
|||||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 46.92 50.03 |
CKiS Miechów 1 | 04006 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 12 lat | 5:17.42 |
Banach Oliwia Janczyk Nikola | 06 06 | Micyk Wiktoria Piestrzyńska Kinga | 06 06 |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 3:05.46 3:01.87 | ||||
Kutermak Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600049 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | 40.42 3:20.45 |
||||
Mróz Wiktoria | 06 | 00606 | 100606600054 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | 38.78 NT |
||||
Płonka Martyna | 06 | 00606 | 100606600051 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | NT 3:26.76 |
||||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 400m dowolny (10) | 5:25.65 | ||||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 38.34 NT |
Dyduch Natalia | 07 | 01206 | 101206600033 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 2:43.50 43.09 44.20 | ||||
Gajczak Małgorzata | 06 | 01206 | 101206600054 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 38.42 1:21.30 3:02.33 |
||||
Kryjak Jakub | 07 | 01206 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 3:30.22 43.50 45.28 |
|||||
Kubata Justyna | 06 | 01206 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 3:19.22 NT 3:08.00 |
|||||
Lach Jakub | 05 | 01206 | 101206700048 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 38.33 3:01.00 2:45.09 |
||||
Palarska Natalia | 06 | 01206 | 101206600049 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 3:15.76 1:23.48 3:04.38 |
||||
Piątek Bartosz | 05 | 01206 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT NT |
|||||
Polak Oskar | 07 | 01206 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Repich Jakub | 06 | 01206 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT NT |
|||||
Rybski Mikołaj | 07 | 01206 | 101206700041 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | 3:15.00 43.44 43.26 |
||||
Sikora Wiktoria | 06 | 01206 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | NT 43.25 3:32.25 |
|||||
Sordyl Nikola | 05 | 01206 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | NT NT |
|||||
Wacław Daria | 07 | 01206 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) | NT 40.05 |
|||||
Wojciech Kowalski | 07 | 01206 | 101206700043 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (16) | 2:44.35 43.50 41.33 |
||||
Łozińska Małgorzata | 06 | 01206 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 44.43 3:35.34 3:15.25 |
Karol Wadowice 3 | 01206 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Polak Oskar Rybski Mikołaj | 07 07 | Wojciech Kowalski Kryjak Jakub | 07 07 |
Karol Wadowice 1 | 01206 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 12 lat | NT |
Palarska Natalia Sikora Wiktoria | 06 06 | Gajczak Małgorzata Kubata Justyna | 06 06 |
Karol Wadowice 2 | 01206 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 12 lat | NT |
Dyduch Natalia Sordyl Nikola | 07 05 | Wacław Daria Sikora Wiktoria | 07 06 |
Basta Jakub | 06 | 00306 | 100306700207 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 6:46.45 42.73 3:30.04 | ||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 6:31.01 43.97 3:38.71 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (5) | 44.89 31.62 NT |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 5:46.93 43.66 3:17.51 |
||||
Leśniak Albert | 06 | 00306 | 100306700208 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 46.25 NT |
||||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 45.10 NT 3:21.42 |
||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 400m dowolny (10) 200m klasyczny (18) | 7:15.09 3:47.18 |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 400m dowolny (10) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 5:25.30 1:14.42 2:46.68 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:59.31 43.30 |
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 400m dowolny (9) 200m klasyczny (17) | 5:55.55 3:10.00 |
Dylowicz Nikodem | 07 | 04606 | 104606700003 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 58.81 1:03.81 | ||||
Imiołek Michał | 06 | 04606 | 104606700001 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 48.21 3:35.96 |
||||
Przybyłko Tomasz | 07 | 04606 | 104606700002 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) | NT 49.49 |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 4:59.13 2:48.13 | 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:35.50 2:53.84 | 18/11/2017 4/6/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | 04206 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:28.19 2:54.99 | 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 200m dowolny (12) 200m zmienny (6) | 3:04.98 NT | 18/11/2017 | Oswiecim (POL) | |||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 400m dowolny (10) 200m zmienny (6) | 6:09.70 3:42.24 | 16/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:25.41 2:57.40 | 18/11/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 400m dowolny (10) 200m zmienny (6) | 5:36.81 3:10.61 | 16/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 200m dowolny (12) 200m zmienny (6) | 2:52.08 NT | 18/11/2017 | Oswiecim (POL) | |||
Urban Wiktoria | 04 | 04206 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:54.03 3:10.39 | 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 200m dowolny (12) 200m zmienny (6) | 2:44.16 NT | 18/11/2017 | Oswiecim (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | Open | 4:30.00 |
Bukowska Aleksandra Janik Anna | 05 05 | Brzoza Lena Ryba Monika | 06 05 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | Open | 5:08.00 |
Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 | Brzoza Lena Ryba Monika | 06 05 |
Sojka Oliwia | 06 | 04911 | 104911600062 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:45.00 3:19.00 |
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 6:13.05 38.50 | ||||
Kozińska Felicja | 07 | 00106 | 100106600431 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 50.44 1:04.95 |
||||
Mamot Maria | 07 | 00106 | 100106600426 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 48.80 NT |
||||
Mykicka Wiktoria | 07 | 00106 | 100106600424 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT NT |
||||
Nowicki Łukasz | 07 | 00106 | 100106700422 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 51.54 NT |
||||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 100106700421 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 46.32 1:03.97 |
||||
Stanisz Mikołaj | 07 | 00106 | 100106700414 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 46.69 49.01 |
||||
Strzyżewski Patryk | 07 | 00106 | 100106700413 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 50.40 NT |
Basta Julia | 06 | 01406 | 101406600108 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | 39.79 3:29.20 NT | ||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) | 3:05.05 43.55 46.63 |
|||||
Lachor Wiktoria | 07 | 01406 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 3:35.24 46.39 55.60 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | 3:00.29 41.06 40.08 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 4:30.78 29.87 2:21.56 |
||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 42.90 51.75 50.20 |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 101406600138 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:52.65 43.31 |
||||
Mólka Bartosz | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 39.53 3:30.71 2:56.52 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | NT 44.92 44.39 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 37.55 NT 3:03.52 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 35.86 3:06.72 2:48.05 |
||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 38.76 51.00 40.70 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 101406600072 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | NT NT |
||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 101406600108 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | NT NT |
Stp 1 | 01406 | 4 x 100m zmienny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 4:57.00 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | Open | NT |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 200m zmienny (5) | 3:14.39 46.50 NT | ||||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 5:54.42 38.80 1:19.81 |
||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (6) | 2:39.13 35.40 NT |
||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 5:48.37 43.24 3:17.90 |
||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 34.86 1:18.79 2:50.74 |
||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 400m dowolny (9) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | 5:10.71 2:53.08 1:18.60 |
||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 40.30 1:23.41 2:57.02 |
||||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 38.11 1:19.72 2:49.16 |
||||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 5:57.65 38.33 NT |
||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 3:11.16 NT 3:05.09 |
||||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 42.78 3:10.34 3:00.54 |
||||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 400m dowolny (10) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 5:28.81 1:13.83 2:58.04 |
||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 5:36.68 38.25 3:07.54 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 3:14.93 NT 3:00.41 |
||||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 38.97 1:28.93 3:07.20 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | Open | NT |
Kluczewski Jakub Wioska-Kaganiec Wiktor | 05 06 | Nosowicz Mikołaj Soborski Igor | 06 05 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m zmienny (20) | Mężczyzn | Open | NT |
Mędrek Krzysztof Płonka Bartosz | 06 06 | Choma Maksym Giec Kacper | 06 07 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | 12 lat | 5:15.00 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 47.13 NT 53.31 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 103706600083 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:09.24 41.85 | 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 5:06.54 43.63 | 16/12/2017 17/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:25.04 2:52.15 |
||||
Kolec Kamil | 07 | 03706 | 103706700113 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 41.89 1:39.43 | 17/12/2017 17/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:00.77 40.44 | 18/11/2017 27/5/2017 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:13.70 43.30 | 21/4/2017 23/12/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:55.65 41.00 | 16/12/2017 17/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mietełka Karol | 06 | 03706 | 103706700109 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT NT |
||||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 200m dowolny (11) 200m zmienny (5) | 3:13.96 NT | 18/11/2017 | Oswiecim (POL) | ||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:01.71 42.78 | 16/12/2017 4/6/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | NT 3:15.63 | 18/11/2017 | Oswiecim (POL) |
||
Roman Jakub | 07 | 03706 | 103706700100 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (16) | 3:11.84 58.57 46.53 | 18/11/2017 7/10/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03706 | 103706600110 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 3:04.62 43.09 51.10 | 18/11/2017 17/12/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:39.86 3:16.97 | 3/12/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (16) | 42.19 NT 44.74 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 38.00 1:24.86 | 23/4/2017 4/6/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Wójcik Hubert | 06 | 03706 | 103706700112 | 50m grzbietowy (4) | NT | ||||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 103706700097 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:30.51 NT | 17/12/2017 | Zabierzow (POL) | ||
Żak Filip | 06 | 03706 | 103706700111 | 50m grzbietowy (4) | NT |
Siemacha Kraków 1 | 03706 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Siemacha Kraków 1 | 03706 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 13 lat | NT |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (5) | 3:06.74 44.72 3:14.47 | 18/11/2017 16/12/2017 10/2/2018 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | NT 1:20.68 2:45.46 | 17/12/2017 10/2/2018 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 103506600061 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 3:46.80 53.72 NT | 18/11/2017 4/6/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 35.52 1:11.02 2:44.04 | 17/12/2017 17/2/2018 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (6) | 48.52 46.48 3:23.65 | 4/6/2017 7/10/2017 10/2/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 103506700077 | 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 46.53 3:39.32 | 17/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | NT NT 47.67 | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) |
|||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (16) | 3:18.51 49.14 51.13 | 18/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:33.90 44.51 | 18/11/2017 18/2/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 4:49.60 32.16 1:11.57 | 16/12/2017 17/12/2017 10/2/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | 3:15.44 45.42 50.29 | 18/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:45.06 37.03 | 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (6) | 42.86 44.85 NT | 17/12/2017 17/12/2017 10/2/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT 51.95 56.73 | 7/10/2017 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 5:57.85 41.46 1:28.84 | 18/11/2017 7/10/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 3:24.29 44.32 53.34 | 18/11/2017 4/2/2018 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | 3:34.42 46.83 NT | 18/11/2017 4/2/2018 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 400m dowolny (10) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 6:00.44 3:34.96 3:17.56 | 18/11/2017 16/12/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (16) | 3:17.64 50.92 47.29 | 18/11/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 101806700041 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT 41.57 3:25.06 | ||||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 101806700045 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 5:36.09 35.71 NT |
||||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 3:09.99 NT 2:51.33 |
||||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 37.92 3:13.57 3:02.28 |
||||
Walecka Maja | 05 | 01806 | 101806600055 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | NT NT |
||||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 101806700040 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | NT 3:33.78 3:15.99 |
||||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 101806700048 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | NT 37.93 |
Gołdyn Michał | 06 | 04106 | 104106700024 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT NT NT | ||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 104106700009 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 6:15.92 43.16 NT | 18/11/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 104106700018 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 6:50.53 44.63 3:42.23 | 18/11/2017 3/12/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Miechow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | 3:14.61 44.50 41.86 | 18/11/2017 7/10/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 104106600013 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | NT NT NT |
||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) | 3:04.95 42.12 45.97 | 18/11/2017 4/2/2018 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT 41.00 51.00 | ||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 38.48 3:15.11 NT |
||||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 102706600057 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:50.00 43.00 |
Gach Magdalena SO | 05 | 04411 | 104411600075 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 1:16.27 2:47.17 | 2/6/2017 18/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | 3:54.28 1:33.57 | 26/3/2017 3/12/2017 | Zakopane (POL) Miechów (POL) |
||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) | NT 37.37 41.04 | 4/2/2018 16/12/2017 | Nowy Targ (POL) Zabierzów (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606700235 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT 42.62 50.63 | 4/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 44.24 NT 3:07.24 | 18/2/2017 10/2/2018 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | NT 41.25 1:39.14 | 17/12/2017 10/2/2018 | Zabierzów (POL) Wieliczka (POL) |
||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT 50.42 NT | 18/2/2017 | Bochnia (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | NT 41.71 NT | 23/4/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 37.60 1:20.07 2:54.74 | 14/10/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Kraków (POL) Miechów (POL) Oświęcim (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 3:30.66 51.83 50.61 | 18/11/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | NT 1:22.85 2:46.98 | 4/6/2017 10/2/2018 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (16) | NT 49.69 42.35 | 4/6/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Miechów (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 5:27.87 39.98 3:13.10 | 16/12/2017 14/10/2017 11/3/2017 | Zabierzów (POL) Kraków (POL) Wadowice (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) | NT NT |
||||
Filipiak Julia | 06 | 03606 | 103606600289 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 5:55.92 42.80 1:31.06 | 16/12/2017 7/10/2017 17/12/2017 | Zabierzów (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 3:13.83 42.58 48.95 | 18/11/2017 17/12/2017 17/12/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:16.44 2:36.77 | 11/3/2017 13/5/2017 | Wadowice (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:23.95 37.96 | 24/6/2017 27/5/2017 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 37.25 3:51.52 3:00.67 | 17/12/2017 4/2/2017 4/6/2017 | Zabierzów (POL) Dębica (POL) Bochnia (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:36.41 3:11.49 | 3/12/2017 18/11/2017 | Miechów (POL) Oświęcim (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03606 | 103606600291 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | NT NT |
||||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | ||||||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 400m dowolny (9) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 5:02.72 1:15.62 2:48.95 | 16/12/2017 3/12/2017 14/10/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) Kraków (POL) |
||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT 42.79 51.88 | 17/12/2017 17/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | NT 42.07 NT | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) | 3:16.92 44.60 49.05 | 18/11/2017 17/12/2017 4/2/2018 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 44.35 1:49.12 | 14/10/2017 24/6/2017 | Kraków (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Machinko Maciej | 07 | 03606 | 200m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (16) | 3:59.10 47.52 NT | 18/11/2017 17/12/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Mroczek Joanna | 06 | 03606 | 103606600266 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 48.75 3:39.50 NT | 11/3/2017 16/12/2017 | Wadowice (POL) Zabierzów (POL) |
||
Nocoń Milena | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) | 3:51.93 47.61 58.04 | 18/11/2017 4/11/2017 4/2/2018 | Oświęcim (POL) Tarnów (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 39.17 NT 3:00.22 | 17/12/2017 17/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | NT 41.86 NT | 3/12/2017 | Miechów (POL) |
||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (6) | 2:51.83 46.91 NT | 18/11/2017 17/12/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Olszowski Mikołaj | 06 | 03606 | 103606700292 | 50m grzbietowy (4) | NT | ||||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 3:38.08 44.92 57.50 | 18/11/2017 17/12/2017 14/10/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) Kraków (POL) |
|||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 3:26.54 45.83 56.29 | 18/11/2017 4/11/2017 14/10/2017 | Oświęcim (POL) Tarnów (POL) Kraków (POL) |
|||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 3:08.20 1:22.15 2:46.77 | 16/12/2017 11/3/2017 4/2/2018 | Zabierzów (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 36.89 NT 3:05.93 | 23/4/2017 11/3/2017 | Zabierzów (POL) Wadowice (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 400m dowolny (10) 200m klasyczny (18) | 5:38.75 3:32.29 | 24/6/2017 24/6/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 42.54 50.30 | 4/6/2017 17/12/2017 | Bochnia (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 43.86 NT NT | 4/6/2017 | Bochnia (POL) | ||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | NT 46.68 | 29/4/2017 | Kraków (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | NT 42.87 44.58 | 17/12/2017 4/2/2018 | Zabierzów (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03606 | 103606600273 | 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 3:17.36 1:16.86 2:53.33 | 3/6/2017 10/2/2018 18/11/2017 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oświęcim (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 3:32.01 2:58.74 | 24/6/2017 4/2/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 200m zmienny (5) | 3:17.79 NT | 18/11/2017 | Oświęcim (POL) | |||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 5:39.56 37.71 NT | 18/11/2017 17/12/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:21.61 38.17 | 18/11/2017 3/12/2017 | Oświęcim (POL) Miechów (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 36.80 3:01.31 2:53.64 | 14/10/2017 16/12/2017 13/5/2017 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 45.71 NT NT | 17/12/2017 | Zabierzów (POL) | ||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | NT 44.02 NT | 17/12/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 44.45 NT NT | 5/3/2017 | Myślenice (POL) | ||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:24.48 2:56.86 | 3/12/2017 4/2/2018 | Miechów (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Żemojtel Lena | 07 | 03606 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 3:42.07 58.83 55.51 | 18/11/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Oświęcim (POL) Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 13 lat | 4:37.24 |
Dybowski Antoni Tetlak Maciej | 05 05 | Żak Michał Gościński Jakub | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 12 lat | 4:41.92 |
Caba Stanisław Suchan Jakub | 06 06 | Rydzewski Szczepan Czyż Adam | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 12 lat | 5:08.56 |
Nogieć Leon Hańderek Mateusz | 06 06 | Bednarski Kacper Wojtal Paweł | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Nowakowski Oliwier Koczur Maciej | 07 07 | Sakłak Szymon Dakowicz Marcin | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 100m zmienny (20) | Mężczyzn | 12 lat | 5:24.56 |
Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | Czyż Adam Rydzewski Szczepan | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m zmienny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 5:26.06 |
Dybowski Antoni Tetlak Maciej | 05 05 | Gościński Jakub Żak Michał | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 13 lat | 4:38.78 |
Cicha Aleksandra Tchórzewska Sabina | 05 05 | Kania Kamila | 05 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 12 lat | 4:59.78 |
Iwaniuk Julia Filipiak Julia | 06 06 | Ilnicka Amelia Smurzyńska Julia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 11 lat | 5:30.61 |
Stanek Magdalena Basista Karolina | 07 07 | Król Karolina Baranowska Hanna | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 11 lat | NT |
Pałys Antonina Pilas Zuzanna | 07 07 | Skrzypek Jagoda | 07 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | 13 lat | 5:10.49 |
Guzik Karolina Rapkiewicz Natalia | 05 05 | Kania Kamila Cicha Aleksandra | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | 12 lat | 5:34.52 |
Nowak Aleksandra Smurzyńska Julia | 06 06 | Filipiak Julia Ilnicka Amelia | 06 06 |
Augustyńska Zuzanna | 07 | 03806 | 103806600057 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | NT 56.37 55.31 | ||||
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 103806600043 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | NT 41.75 1:23.98 |
||||
Bogacz Bartosz | 07 | 03806 | 103806700058 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (6) | NT 42.47 NT |
||||
Hajdo Anna | 07 | 03806 | 103806600060 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | NT 59.43 48.29 |
||||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 4:50.10 35.18 NT |
||||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 400m dowolny (10) 200m zmienny (6) | 5:10.92 2:55.12 |
||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 38.07 1:20.15 2:53.50 |
||||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (14) | 39.88 3:32.97 1:27.18 |
||||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 6:16.35 41.95 |
||||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 103806700056 | 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 49.96 3:43.88 |
||||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 103806600040 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | 40.82 NT |
||||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 103806600048 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:52.01 NT |
||||
Rogala Oliwia | 07 | 03806 | 103806600062 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 1:01.47 57.07 NT |
||||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 5:58.93 49.08 |
||||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 103806700047 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 6:55.87 47.10 |
||||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 5:56.87 39.78 3:21.66 |
||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 4:37.57 32.11 1:13.94 |
||||
Wadas Filip | 06 | 03806 | 10380670004530 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 47.12 NT |
||||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 103806600063 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 53.09 1:02.12 56.29 |
||||
Zabawa Dominika | 07 | 03806 | 103806600065 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 57.08 NT 1:00.78 |
||||
Zabawa Klaudia | 07 | 03806 | 103806600064 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT 51.41 53.07 |
||||
Święs Anna | 06 | 03806 | 103806600066 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 7:08.29 45.70 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 12 lat | 4:42.00 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 11 lat | 6:47.00 |
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 4:42.88 30.95 2:30.89 | ||||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 | 50m grzbietowy (3) 50m motylkowy (15) | 38.95 39.20 |
||||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (5) | 30.97 1:04.27 2:27.78 |
Kozieł Miłosz | 06 | 03411 | 103411700099 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:18.57 3:04.18 |
Ants Alicja | 07 | 00806 | 100806600351 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT NT | ||||
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:06.96 39.50 | 18/11/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Wadowice (POL) |
||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700327 | 200m klasyczny (18) 200m zmienny (6) | 3:17.57 3:08.23 | 16/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bigaj Gabriel SO | 05 | 00806 | 100806700278 | 50m grzbietowy (4) 200m zmienny (6) | 40.62 3:06.38 | 11/3/2017 18/11/2017 | Wadowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) | 3:24.77 49.00 | 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ciapuła Michał | 07 | 00806 | 100806700354 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) | 3:06.31 49.00 | 18/11/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 50m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 46.61 1:25.80 | 7/10/2017 17/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Głogowska Dobromiła SO | 05 | 00806 | 100806600253 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:44.92 36.64 | 18/11/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jakubik Julia SO | 05 | 00806 | 100806600250 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:27.80 NT | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) | ||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 200m klasyczny (17) 200m zmienny (5) | 3:23.58 3:10.61 | 16/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarzyna Klaudia | 07 | 00806 | 100806600358 | 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | NT 59.65 | 4/11/2017 | Tarnow (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m grzbietowy (3) 200m klasyczny (17) | 40.01 3:02.13 | 4/6/2017 16/12/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 6:07.08 3:15.85 | 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:58.42 41.10 | 4/2/2018 17/12/2017 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) | NT 49.31 | 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (16) | 2:54.51 38.73 | 18/11/2017 4/2/2018 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:58.50 2:59.66 | 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | 38.12 3:11.82 | 7/10/2017 16/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Marszałek Emilia | 07 | 00806 | 100806600363 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) | NT 48.00 | 18/11/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 38.00 1:15.84 | 11/3/2017 3/12/2017 | Wadowice (POL) Miechow (POL) |
||
Merkel Ewa | 06 | 00806 | 100806600330 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | NT 1:39.56 | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 5:36.17 46.08 | 4/2/2018 7/10/2017 | Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 50m grzbietowy (3) 200m zmienny (5) | 37.01 2:50.82 | 17/12/2017 17/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mordarski Szymon SO | 05 | 00806 | 100806700271 | 400m dowolny (10) 200m klasyczny (18) | 5:45.37 3:00.01 | 18/11/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Myga Igor | 06 | 00806 | 100806700333 | 50m grzbietowy (4) 200m klasyczny (18) | NT NT |
||||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 6:05.49 3:08.82 | 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 5:55.62 46.76 | 16/12/2017 7/10/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pawłowski Jan SO | 05 | 00806 | 100806700370 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | NT 2:46.13 | 23/12/2017 | Oswiecim (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław SO | 05 | 00806 | 100806700252 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | NT NT |
||||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 400m dowolny (10) 200m klasyczny (18) | NT 3:24.09 | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 400m dowolny (9) 50m grzbietowy (3) | 6:20.86 39.13 | 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 40.32 NT | 17/12/2017 | Zabierzow (POL) | ||
Walachnia Wiktoria | 07 | 00806 | 100806600365 | 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) | NT 42.00 | 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 400m dowolny (10) 50m grzbietowy (4) | 5:34.35 40.30 | 4/2/2018 4/6/2017 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (6) | 1:17.79 3:03.81 | 17/12/2017 11/6/2017 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 100806600267 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 6:28.03 3:22.12 | 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 400m dowolny (9) 200m zmienny (5) | 5:54.64 3:12.94 | 4/2/2018 18/11/2017 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 50m klasyczny (8) 200m zmienny (6) | 47.32 NT | 17/12/2017 | Zabierzow (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | Open | 4:30.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (2) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (20) | Mężczyzn | 13 lat | 5:15.00 |
Pawłowski Jan SO Mordarski Szymon SO | 05 05 | Bigaj Gabriel SO Ptaszyński Stanisław SO | 05 05 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (20) | Mężczyzn | 12 lat | 5:22.90 |
Woźnicki Dominik Bernacik Dawid | 06 06 | Czerwik Krzysztof Machulak Kamil | 06 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 13 lat | 5:00.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | 13 lat | 5:11.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (19) | Kobiet | 12 lat | 5:21.85 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | Juda Aleksandra Telesiewicz Martyna | 06 06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |