Mistrzostwa Młodzików Województwa Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 2 - 3/6/2018 |
1 - Mistrzostwa Młodzików Woj. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK I | 2/6/2018 - 10:05 |
Konkurencja 1 2/6/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 29.14 | 585 | |||
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.47 | 566 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 32.48 | 422 | |||
4. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 32.74 | 412 | |||
5. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.06 | 336 | |||
6. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 35.43 | 325 | |||
7. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.69 | 293 | |||
8. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.28 | 258 | |||
9. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.71 | 249 | |||
10. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 38.98 | 244 | |||
11. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 39.38 | 237 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 2/6/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 31.98 | 443 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.09 | 438 | |||
3. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.29 | 430 | |||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 33.46 | 386 | |||
5. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 33.58 | 382 | |||
6. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 33.72 | 377 | |||
7. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 34.05 | 367 | |||
8. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.00 | 337 | |||
9. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Alfa Bukowno | 35.78 | 316 | |||
10. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 35.93 | 312 | |||
11. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.13 | 307 | |||
12. | Wojciechowska Maria | 06 | Salwator Kraków | 37.35 | 278 | |||
13. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 37.41 | 276 | |||
14. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.67 | 250 | |||
15. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 39.51 | 234 | |||
16. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 40.48 | 218 | |||
17. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 41.11 | 208 | |||
18. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 41.20 | 207 | |||
19. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 41.70 | 199 | |||
20. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 42.57 | 187 | |||
21. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 43.07 | 181 | |||
22. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 47.55 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 2/6/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 31.06 | 483 | ||||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.00 | 286 | ||||
3. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.76 | 269 | ||||
4. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.11 | 242 | ||||
5. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.89 | 211 | ||||
6. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.17 | 207 | ||||
7. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 41.88 | 197 | ||||
8. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 41.94 | 196 | ||||
9. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 43.16 | 180 | ||||
10. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.44 | 176 | ||||
11. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 43.60 | 174 | ||||
12. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 45.11 | 157 | ||||
13. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 47.02 | 139 | ||||
14. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 48.27 | 128 | ||||
15. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 48.43 | 127 | ||||
16. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 48.94 | 123 | ||||
17. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 49.29 | 121 | ||||
DYSKW. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 2/6/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 36.24 | 304 | |||
2. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 38.76 | 248 | |||
3. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 40.05 | 225 | |||
4. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 41.21 | 207 | |||
5. | Kuryłek Nikola | 08 | Nika Sport Team Kraków | 41.30 | 205 | |||
6. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 45.43 | 154 | |||
7. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.44 | 154 | |||
8. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 45.69 | 151 | |||
9. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 47.51 | 135 | |||
10. | Łakoma Maria | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 48.41 | 127 | |||
11. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 51.34 | 107 | |||
12. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 51.38 | 106 | |||
13. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 52.65 | 99 | |||
14. | Florka Małgorzata | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 1:00.90 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2/6/2018 - 10:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 28.14 | 464 | |||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 29.87 | 388 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.95 | 385 | |||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 31.70 | 325 | |||
5. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 32.56 | 300 | |||
6. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 33.31 | 280 | |||
7. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.65 | 249 | |||
8. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 34.72 | 247 | |||
9. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.41 | 233 | |||
10. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 35.96 | 222 | |||
11. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.26 | 217 | |||
12. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 37.31 | 199 | |||
13. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 37.87 | 190 | |||
14. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 39.89 | 163 | |||
15. | Przybyła Jakub | 05 | Pływak Bochnia | 40.37 | 157 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2/6/2018 - 10:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 29.69 | 395 | |||
2. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 33.59 | 273 | |||
3. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.64 | 272 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 33.83 | 267 | |||
5. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.03 | 262 | |||
6. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 34.52 | 251 | |||
7. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 34.63 | 249 | |||
8. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.44 | 232 | |||
9. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 35.89 | 224 | |||
10. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 37.05 | 203 | |||
11. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 37.61 | 194 | |||
12. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 37.89 | 190 | |||
13. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 37.97 | 189 | |||
14. | Gdula Radosław | 06 | Alfa Bukowno | 38.11 | 187 | |||
15. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 38.69 | 178 | |||
16. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 39.28 | 170 | |||
17. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 39.42 | 169 | |||
18. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 39.84 | 163 | |||
19. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 40.18 | 159 | |||
20. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 40.42 | 156 | |||
21. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszowki | 40.66 | 154 | |||
22. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 46.26 | 104 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2/6/2018 - 10:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 33.67 | 271 | |||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 36.09 | 220 | |||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.61 | 211 | |||
4. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 39.16 | 172 | |||
5. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 39.29 | 170 | |||
6. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 40.00 | 161 | |||
7. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 40.03 | 161 | |||
8. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 40.14 | 160 | |||
9. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 40.56 | 155 | |||
10. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.08 | 149 | |||
11. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 41.32 | 146 | |||
12. | Nizankowski Michał | 07 | Kmita Zabierzów | 41.76 | 142 | |||
13. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 42.46 | 135 | |||
14. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 42.74 | 132 | |||
15. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 43.85 | 122 | |||
16. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.25 | 119 | |||
17. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 44.39 | 118 | |||
18. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | 47.12 | 99 | |||
19. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 47.35 | 97 | |||
20. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 47.66 | 95 | |||
21. | Rzucidło Marek | 07 | Siemacha Kraków | 48.59 | 90 | |||
22. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 48.68 | 89 | |||
23. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 49.73 | 84 | |||
24. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 51.81 | 74 | |||
25. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 53.75 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2/6/2018 - 10:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 38.45 | 182 | ||||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 39.57 | 167 | ||||
3. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 40.18 | 159 | ||||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.50 | 155 | ||||
5. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 41.43 | 145 | ||||
6. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 43.03 | 130 | ||||
7. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 43.43 | 126 | ||||
8. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 43.88 | 122 | ||||
9. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 43.97 | 121 | ||||
10. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.63 | 116 | ||||
11. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 48.52 | 90 | ||||
12. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 49.54 | 85 | ||||
13. | Kowalczyk Bartek | 08 | Omega Olkusz | 51.29 | 76 | ||||
14. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 52.31 | 72 | ||||
15. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 53.05 | 69 | ||||
16. | Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 53.42 | 67 | ||||
17. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 53.60 | 67 | ||||
18. | Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:03.59 | 40 | ||||
DYSKW. | Czaja Kamil | 08 | Alfa Bukowno | ||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. (Czas: 10:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2/6/2018 - 10:43 | Kobiet, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:12.75 | 581 | Q | 30.10 | 33.58 | 34.85 | 34.22 | |
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:13.42 | 572 | Q | 30.55 | 34.24 | 34.69 | 33.94 | |
3. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:15.40 | 547 | Q | 31.17 | 33.86 | 35.46 | 34.91 | |
4. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:19.58 | 499 | Q | 32.98 | 35.92 | 36.24 | 34.44 | |
5. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:19.72 | 498 | Q | 33.00 | 35.69 | 36.09 | 34.94 | |
6. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:20.53 | 489 | Q | 32.45 | 36.00 | 36.63 | 35.45 | |
7. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 2:22.53 | 469 | R | 34.66 | 36.63 | 36.55 | 34.69 | |
8. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 2:23.17 | 463 | R | 32.93 | 36.16 | 37.26 | 36.82 | |
9. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:25.99 | 436 | 33.60 | 37.68 | 38.46 | 36.25 | ||
10. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:26.49 | 432 | 33.80 | 37.32 | 37.98 | 37.39 | ||
11. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:26.66 | 430 | 34.69 | 37.89 | 37.80 | 36.28 | ||
12. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:28.47 | 415 | 33.60 | 37.91 | 38.96 | 38.00 | ||
13. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:34.03 | 372 | 34.99 | 38.23 | 40.53 | 40.28 | ||
14. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 2:42.37 | 317 | 35.51 | 40.56 | 43.44 | 42.86 | ||
15. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:44.68 | 304 | 36.18 | 42.73 | 44.25 | 41.52 | ||
16. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:57.82 | 241 | 39.91 | 45.16 | 49.39 | 43.36 | ||
17. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:02.33 | 224 | 42.79 | 46.93 | 48.72 | 43.89 | ||
18. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:13.05 | 188 | 42.95 | 49.47 | 51.49 | 49.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2/6/2018 - 10:58 | Mężczyzn, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 2:07.39 | 474 | Q | 29.68 | 32.71 | 32.93 | 32.07 | |
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:08.37 | 463 | Q | 29.31 | 32.59 | 33.72 | 32.75 | |
3. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:14.58 | 402 | Q | 30.40 | 34.41 | 35.30 | 34.47 | |
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 2:18.07 | 372 | Q | 31.74 | 36.23 | 36.60 | 33.50 | |
5. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 2:19.42 | 362 | Q | 32.57 | 36.06 | 36.17 | 34.62 | |
6. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:19.65 | 360 | Q | 32.67 | 36.38 | 36.91 | 33.69 | |
7. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:20.25 | 355 | R | 31.98 | 35.20 | 36.74 | 36.33 | |
8. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:23.27 | 333 | R | 32.27 | 36.86 | 37.85 | 36.29 | |
9. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:25.12 | 321 | 34.23 | 37.35 | 37.43 | 36.11 | ||
10. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:26.36 | 312 | 34.84 | 38.13 | 37.43 | 35.96 | ||
11. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 2:27.19 | 307 | 33.63 | 37.29 | 38.93 | 37.34 | ||
12. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:27.91 | 303 | 33.99 | 37.69 | 40.12 | 36.11 | ||
13. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:29.90 | 291 | 35.14 | 39.52 | 38.26 | 36.98 | ||
14. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 2:34.81 | 264 | 33.88 | 38.76 | 40.38 | 41.79 | ||
15. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:35.11 | 262 | 35.92 | 39.66 | 40.23 | 39.30 | ||
16. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:37.15 | 252 | 34.79 | 40.21 | 41.79 | 40.36 | ||
17. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 2:37.57 | 250 | 36.05 | 40.26 | 41.02 | 40.24 | ||
18. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:39.78 | 240 | 37.87 | 41.64 | 42.09 | 38.18 | ||
19. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 2:40.44 | 237 | 36.58 | 42.40 | 42.24 | 39.22 | ||
20. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 2:41.86 | 231 | 36.53 | 42.18 | 42.53 | 40.62 | ||
21. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:42.59 | 228 | 34.79 | 42.86 | 44.31 | 40.63 | ||
22. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:44.91 | 218 | 36.91 | 42.31 | 44.18 | 41.51 | ||
23. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:48.89 | 203 | 38.59 | 43.78 | 44.57 | 41.95 | ||
24. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:49.06 | 203 | 38.11 | 43.50 | 45.11 | 42.34 | ||
25. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 2:49.20 | 202 | 35.43 | 41.77 | 43.24 | 48.76 | ||
26. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:50.02 | 199 | 39.99 | 45.07 | 44.20 | 40.76 | ||
27. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:50.06 | 199 | 37.17 | 44.85 | 44.37 | 43.67 | ||
28. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:50.89 | 196 | 38.44 | 44.95 | 44.46 | 43.04 | ||
29. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 2:53.42 | 188 | 40.13 | 44.24 | 45.74 | 43.31 | ||
30. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:54.53 | 184 | 39.98 | 44.84 | 46.42 | 43.29 | ||
31. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 2:55.04 | 182 | 38.35 | 45.34 | 46.70 | 44.65 | ||
32. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:55.48 | 181 | 41.58 | 45.78 | 45.01 | 43.11 | ||
33. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 2:57.29 | 176 | 40.54 | 45.74 | 47.24 | 43.77 | ||
34. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:57.83 | 174 | 40.10 | 47.00 | 47.17 | 43.56 | ||
35. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:59.56 | 169 | 41.92 | 45.65 | 47.32 | 44.67 | ||
36. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 3:00.83 | 165 | 40.14 | 46.21 | 47.41 | 47.07 | ||
37. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:00.90 | 165 | 38.23 | 47.99 | 48.69 | 45.99 | ||
38. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.98 | 165 | 40.54 | 45.98 | 47.71 | 46.75 | ||
39. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:05.12 | 154 | 41.15 | 47.14 | 48.99 | 47.84 | ||
40. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:05.18 | 154 | 41.73 | 48.21 | 47.51 | 47.73 | ||
41. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:19.95 | 122 | 47.11 | 49.81 | 53.49 | 49.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2/6/2018 - 11:25 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:14.65 | 582 | 35.00 | 39.65 | ||||
Rekord Okręgu Małopolskiego 13 lat | |||||||||||
2. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 1:18.53 | 500 | 37.39 | 41.14 | ||||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:23.49 | 416 | 39.86 | 43.63 | ||||
4. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:25.11 | 393 | 39.57 | 45.54 | ||||
5. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:28.04 | 355 | 41.26 | 46.78 | ||||
6. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.26 | 352 | 41.25 | 47.01 | ||||
7. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:31.83 | 313 | 43.20 | 48.63 | ||||
8. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:36.02 | 273 | 45.25 | 50.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2/6/2018 - 11:25 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:16.91 | 533 | 36.13 | 40.78 | ||||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:20.33 | 467 | 37.95 | 42.38 | ||||
3. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 1:21.75 | 443 | 37.96 | 43.79 | ||||
4. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:23.63 | 414 | 40.24 | 43.39 | ||||
5. | Polarz Lena | 06 | Alfa Bukowno | 1:24.01 | 409 | 39.34 | 44.67 | ||||
6. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.40 | 389 | 40.33 | 45.07 | ||||
7. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 1:28.12 | 354 | 42.08 | 46.04 | ||||
8. | Pancerz Oliwia | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:28.45 | 350 | 42.05 | 46.40 | ||||
9. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.69 | 347 | 42.09 | 46.60 | ||||
10. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:29.37 | 339 | 41.55 | 47.82 | ||||
11. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 1:30.25 | 329 | 42.15 | 48.10 | ||||
12. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:37.92 | 258 | 44.93 | 52.99 | ||||
13. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:38.45 | 254 | 46.02 | 52.43 | ||||
14. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:38.88 | 250 | 46.63 | 52.25 | ||||
15. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | CKiS Skawina | 1:38.93 | 250 | 46.28 | 52.65 | ||||
16. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.23 | 248 | 47.06 | 52.17 | ||||
17. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.42 | 246 | 45.87 | 53.55 | ||||
18. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 1:39.63 | 245 | 46.86 | 52.77 | ||||
DYSKW. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2/6/2018 - 11:25 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:28.84 | 345 | 43.19 | 45.65 | ||||
2. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 1:29.21 | 341 | 41.88 | 47.33 | ||||
3. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 1:37.50 | 261 | 45.98 | 51.52 | ||||
4. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.01 | 249 | 46.33 | 52.68 | ||||
5. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 1:42.68 | 224 | 48.20 | 54.48 | ||||
6. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:45.37 | 207 | 50.16 | 55.21 | ||||
7. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:47.53 | 195 | 50.41 | 57.12 | ||||
8. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:49.09 | 186 | 52.58 | 56.51 | ||||
9. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:51.11 | 176 | 53.48 | 57.63 | ||||
10. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:52.57 | 170 | 53.01 | 59.56 | ||||
11. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:54.75 | 160 | 54.81 | 59.94 | ||||
12. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:55.67 | 156 | 53.39 | 1:02.28 | ||||
DYSKW. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2/6/2018 - 11:43 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.33 | 297 | 39.34 | 43.99 | |||
2. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:24.00 | 290 | 39.27 | 44.73 | |||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.25 | 287 | 40.44 | 43.81 | |||
4. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:25.25 | 277 | 40.37 | 44.88 | |||
5. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 1:29.10 | 243 | 42.16 | 46.94 | |||
6. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:29.86 | 237 | 42.51 | 47.35 | |||
7. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:32.25 | 219 | 42.76 | 49.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2/6/2018 - 11:43 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:20.91 | 324 | 38.32 | 42.59 | ||||
2. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.68 | 283 | 40.19 | 44.49 | ||||
3. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.59 | 247 | 41.77 | 46.82 | ||||
4. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:29.57 | 239 | 42.25 | 47.32 | ||||
5. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 1:32.43 | 217 | 43.57 | 48.86 | ||||
6. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:33.32 | 211 | 44.61 | 48.71 | ||||
7. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:33.55 | 210 | 44.41 | 49.14 | ||||
8. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:34.18 | 205 | 44.68 | 49.50 | ||||
9. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:34.30 | 205 | 44.67 | 49.63 | ||||
10. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:35.89 | 195 | 44.90 | 50.99 | ||||
11. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszowki | 1:38.22 | 181 | 45.55 | 52.67 | ||||
12. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 1:38.73 | 178 | 46.52 | 52.21 | ||||
13. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.56 | 174 | 47.21 | 52.35 | ||||
14. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:45.84 | 145 | 48.26 | 57.58 | ||||
15. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:46.39 | 142 | 50.69 | 55.70 | ||||
DYSKW. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:52) | |||||||||||
DYSKW. | Gdula Radosław | 06 | Alfa Bukowno | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2/6/2018 - 11:43 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:28.32 | 249 | 40.81 | 47.51 | ||||
2. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.57 | 216 | 43.76 | 48.81 | ||||
3. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:35.64 | 196 | 44.92 | 50.72 | ||||
4. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 1:36.21 | 193 | 45.71 | 50.50 | ||||
5. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:39.15 | 176 | 47.50 | 51.65 | ||||
6. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:39.77 | 173 | 47.32 | 52.45 | ||||
7. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.13 | 161 | 47.57 | 54.56 | ||||
8. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.80 | 158 | 48.23 | 54.57 | ||||
9. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:43.33 | 155 | 49.24 | 54.09 | ||||
10. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 1:47.59 | 138 | 49.81 | 57.78 | ||||
11. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:48.66 | 134 | 52.74 | 55.92 | ||||
12. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:51.44 | 124 | 52.15 | 59.29 | ||||
13. | Kolec Kamil | 07 | Siemacha Kraków | 1:55.41 | 111 | 52.64 | 1:02.77 | ||||
DYSKW. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2/6/2018 - 12:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:04.34 | 625 | 31.23 | 33.11 | |||
2. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:13.13 | 426 | 36.08 | 37.05 | |||
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.52 | 402 | 36.38 | 38.14 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.82 | 397 | 36.38 | 38.44 | |||
5. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.05 | 394 | 37.42 | 37.63 | |||
6. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.75 | 383 | 37.25 | 38.50 | |||
7. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:18.12 | 349 | 38.26 | 39.86 | |||
8. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:19.09 | 336 | 38.80 | 40.29 | |||
9. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:19.13 | 336 | 38.85 | 40.28 | |||
10. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 1:19.81 | 327 | 38.92 | 40.89 | |||
11. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:20.25 | 322 | 39.35 | 40.90 | |||
12. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 1:20.70 | 317 | 39.27 | 41.43 | |||
13. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:23.79 | 283 | |||||
14. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:24.10 | 280 | 41.19 | 42.91 | |||
15. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:26.27 | 259 | 41.96 | 44.31 | |||
16. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:28.41 | 241 | 42.60 | 45.81 | |||
17. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:31.25 | 219 | 44.84 | 46.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2/6/2018 - 12:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.28 | 547 | 32.46 | 34.82 | |||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:13.99 | 411 | 36.48 | 37.51 | |||
3. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.36 | 389 | 36.50 | 38.86 | |||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.89 | 381 | 37.08 | 38.81 | |||
5. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:16.77 | 368 | 37.63 | 39.14 | |||
6. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:18.55 | 343 | 38.00 | 40.55 | |||
7. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:21.86 | 303 | 40.97 | 40.89 | |||
8. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:23.49 | 286 | 41.21 | 42.28 | |||
9. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:23.56 | 285 | 41.11 | 42.45 | |||
10. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.72 | 274 | 41.42 | 43.30 | |||
11. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.44 | 258 | 42.67 | 43.77 | |||
12. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.57 | 210 | 45.52 | 47.05 | |||
13. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 1:33.06 | 206 | 45.35 | 47.71 | |||
14. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:33.16 | 206 | 46.10 | 47.06 | |||
15. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:33.20 | 205 | 46.86 | 46.34 | |||
16. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:35.88 | 189 | 48.23 | 47.65 | |||
17. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 1:46.55 | 137 | 51.39 | 55.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2/6/2018 - 12:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 1:09.47 | 497 | 34.25 | 35.22 | |||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:19.96 | 325 | 37.89 | 42.07 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:22.02 | 302 | 39.45 | 42.57 | |||
4. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:27.25 | 250 | 41.93 | 45.32 | |||
5. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 1:27.65 | 247 | 43.34 | 44.31 | |||
6. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.13 | 227 | 44.45 | 45.68 | |||
7. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.26 | 212 | 45.29 | 46.97 | |||
8. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:32.73 | 208 | 45.30 | 47.43 | |||
9. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:32.79 | 208 | 45.08 | 47.71 | |||
10. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:35.69 | 190 | 45.70 | 49.99 | |||
11. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.71 | 168 | 48.47 | 51.24 | |||
12. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:40.89 | 162 | 46.99 | 53.90 | |||
13. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 1:41.08 | 161 | 48.99 | 52.09 | |||
14. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:41.38 | 159 | 49.64 | 51.74 | |||
15. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 1:45.08 | 143 | 50.64 | 54.44 | |||
16. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 1:46.57 | 137 | 51.60 | 54.97 | |||
17. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 1:49.01 | 128 | 49.48 | 59.53 | |||
18. | Grubarek Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:49.15 | 128 | 53.29 | 55.86 | |||
19. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:51.02 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2/6/2018 - 12:21 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:06.42 | 399 | 31.26 | 35.16 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:07.22 | 385 | 32.49 | 34.73 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:10.21 | 338 | 34.02 | 36.19 | |||
4. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:13.65 | 293 | 35.41 | 38.24 | |||
5. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:13.95 | 289 | 36.54 | 37.41 | |||
6. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:15.20 | 275 | 36.02 | 39.18 | |||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:17.27 | 253 | 37.14 | 40.13 | |||
8. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:17.29 | 253 | 37.83 | 39.46 | |||
9. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:18.13 | 245 | 37.68 | 40.45 | |||
10. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 1:18.22 | 244 | 37.67 | 40.55 | |||
11. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.24 | 235 | 38.99 | 40.25 | |||
12. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:20.13 | 227 | 38.93 | 41.20 | |||
13. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:20.49 | 224 | 39.31 | 41.18 | |||
14. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:21.56 | 215 | 39.78 | 41.78 | |||
15. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:21.77 | 214 | 39.77 | 42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2/6/2018 - 12:21 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:13.13 | 299 | 35.14 | 37.99 | |||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.18 | 286 | 36.44 | 37.74 | |||
3. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.93 | 267 | 37.28 | 38.65 | |||
4. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:15.99 | 266 | 36.78 | 39.21 | |||
5. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:16.33 | 263 | 36.93 | 39.40 | |||
6. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:16.65 | 259 | 37.32 | 39.33 | |||
7. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:17.10 | 255 | 37.12 | 39.98 | |||
8. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.35 | 234 | 39.01 | 40.34 | |||
9. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:22.12 | 211 | 40.17 | 41.95 | |||
10. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:22.86 | 205 | 41.06 | 41.80 | |||
11. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.85 | 198 | 40.88 | 42.97 | |||
12. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:24.37 | 194 | 41.67 | 42.70 | |||
13. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:25.45 | 187 | 41.27 | 44.18 | |||
14. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.51 | 180 | 42.70 | 43.81 | |||
15. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.61 | 180 | 41.94 | 44.67 | |||
16. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:27.37 | 175 | 42.46 | 44.91 | |||
17. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.76 | 156 | 44.71 | 46.05 | |||
18. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:31.07 | 155 | 42.81 | 48.26 | |||
19. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:32.56 | 147 | 45.01 | 47.55 | |||
20. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:37.30 | 127 | 48.52 | 48.78 | |||
21. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:39.60 | 118 | 48.10 | 51.50 | |||
22. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 1:42.19 | 109 | 51.17 | 51.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2/6/2018 - 12:21 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:18.04 | 246 | 37.61 | 40.43 | |||
2. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:21.83 | 213 | 40.15 | 41.68 | |||
3. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:22.04 | 212 | 40.70 | 41.34 | |||
4. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 1:26.81 | 178 | 40.78 | 46.03 | |||
5. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.45 | 153 | 44.16 | 47.29 | |||
6. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 1:31.81 | 151 | 44.89 | 46.92 | |||
7. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:36.02 | 132 | 47.53 | 48.49 | |||
8. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 1:37.98 | 124 | 48.72 | 49.26 | |||
9. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 1:38.24 | 123 | 46.02 | 52.22 | |||
10. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.09 | 120 | 49.31 | 49.78 | |||
11. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | 1:41.06 | 113 | 48.85 | 52.21 | |||
12. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:41.41 | 112 | 49.74 | 51.67 | |||
13. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.82 | 104 | 49.83 | 53.99 | |||
14. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:44.96 | 101 | 51.19 | 53.77 | |||
15. | Kolec Kamil | 07 | Siemacha Kraków | 1:48.66 | 91 | 53.92 | 54.74 | |||
16. | Nowicki Łukasz | 07 | Jordan Kraków | 2:08.09 | 55 | 57.53 | 1:10.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2/6/2018 - 12:42 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.24 | 626 | 30.75 | 35.49 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 1:15.44 | 423 | 35.03 | 40.41 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:15.63 | 420 | 35.77 | 39.86 | |||
4. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:16.74 | 402 | 34.47 | 42.27 | |||
5. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:17.88 | 385 | 36.58 | 41.30 | |||
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.09 | 367 | 38.08 | 41.01 | |||
7. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:20.84 | 344 | 36.63 | 44.21 | |||
8. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.21 | 339 | 39.27 | 41.94 | |||
9. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.34 | 338 | 38.51 | 42.83 | |||
10. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:24.10 | 305 | 38.93 | 45.17 | |||
11. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:26.28 | 283 | 41.24 | 45.04 | |||
12. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:27.95 | 267 | 39.91 | 48.04 | |||
13. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 1:28.95 | 258 | 42.47 | 46.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2/6/2018 - 12:42 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:12.57 | 476 | 33.35 | 39.22 | ||||
2. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:12.78 | 472 | 34.22 | 38.56 | ||||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.93 | 432 | 33.66 | 41.27 | ||||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.89 | 416 | 35.57 | 40.32 | ||||
5. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:17.78 | 386 | 36.40 | 41.38 | ||||
6. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 1:18.29 | 379 | 38.90 | 39.39 | ||||
7. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:19.06 | 368 | 36.96 | 42.10 | ||||
8. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:19.88 | 357 | 39.02 | 40.86 | ||||
9. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:19.91 | 356 | 36.82 | 43.09 | ||||
10. | Polarz Lena | 06 | Alfa Bukowno | 1:20.96 | 342 | 37.81 | 43.15 | ||||
11. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:21.82 | 332 | 38.21 | 43.61 | ||||
12. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:22.15 | 328 | 37.26 | 44.89 | ||||
13. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 1:22.44 | 324 | 40.07 | 42.37 | ||||
14. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Alfa Bukowno | 1:23.37 | 314 | 38.52 | 44.85 | ||||
15. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:24.66 | 299 | 38.19 | 46.47 | ||||
16. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:24.80 | 298 | 40.64 | 44.16 | ||||
17. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:25.66 | 289 | 38.33 | 47.33 | ||||
18. | Wojciechowska Maria | 06 | Salwator Kraków | 1:26.21 | 284 | 39.47 | 46.74 | ||||
19. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.82 | 278 | 40.12 | 46.70 | ||||
20. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:27.79 | 268 | 42.15 | 45.64 | ||||
21. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.23 | 247 | 43.43 | 46.80 | ||||
22. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:34.37 | 216 | 43.44 | 50.93 | ||||
23. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:34.51 | 215 | 45.64 | 48.87 | ||||
24. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:34.63 | 214 | 44.34 | 50.29 | ||||
25. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | 1:34.72 | 214 | 45.96 | 48.76 | ||||
26. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:34.91 | 212 | ||||||
27. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:35.76 | 207 | 43.60 | 52.16 | ||||
DYSKW. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:07) | |||||||||||
DYSKW. | Salamon Julia | 06 | Siemacha Kraków | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2/6/2018 - 12:42 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:19.88 | 357 | 38.07 | 41.81 | |||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:20.27 | 351 | 37.06 | 43.21 | |||
3. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:28.23 | 264 | 40.88 | 47.35 | |||
4. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 1:29.23 | 256 | 39.12 | 50.11 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.60 | 253 | 40.39 | 49.21 | |||
6. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:30.13 | 248 | 41.35 | 48.78 | |||
7. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 1:30.57 | 244 | 42.99 | 47.58 | |||
8. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:32.87 | 227 | 43.99 | 48.88 | |||
9. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:35.15 | 211 | 44.04 | 51.11 | |||
10. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 1:35.35 | 209 | 45.02 | 50.33 | |||
11. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:37.68 | 195 | 47.96 | 49.72 | |||
12. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:38.00 | 193 | |||||
13. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.36 | 185 | 46.17 | 53.19 | |||
14. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 1:39.96 | 182 | 48.43 | 51.53 | |||
15. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:41.37 | 174 | 46.66 | 54.71 | |||
16. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:42.04 | 171 | 50.22 | 51.82 | |||
17. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:42.44 | 169 | 49.33 | 53.11 | |||
18. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 1:42.71 | 167 | 48.13 | 54.58 | |||
19. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:45.22 | 156 | 51.00 | 54.22 | |||
20. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 1:45.56 | 154 | 52.38 | 53.18 | |||
21. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 1:46.81 | 149 | 50.01 | 56.80 | |||
22. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:49.05 | 140 | 47.98 | 1:01.07 | |||
23. | Grubarek Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:51.05 | 132 | 54.53 | 56.52 | |||
24. | Zamojska Emilia | 07 | Siemacha Kraków | 1:56.51 | 115 | 57.88 | 58.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2/6/2018 - 12:42 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 1:20.71 | 346 | 36.46 | 44.25 | ||||
2. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.99 | 276 | 42.17 | 44.82 | ||||
3. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 1:34.16 | 218 | 42.75 | 51.41 | ||||
4. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.69 | 207 | 45.86 | 49.83 | ||||
5. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 1:38.19 | 192 | 47.47 | 50.72 | ||||
6. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:38.47 | 190 | 47.85 | 50.62 | ||||
7. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 1:39.05 | 187 | 46.26 | 52.79 | ||||
8. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:39.33 | 185 | 45.00 | 54.33 | ||||
9. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:42.43 | 169 | 50.00 | 52.43 | ||||
10. | Łakoma Maria | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 1:44.83 | 157 | 49.16 | 55.67 | ||||
11. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:50.08 | 136 | 51.95 | 58.13 | ||||
12. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:50.30 | 135 | 51.50 | 58.80 | ||||
13. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 1:52.23 | 128 | 52.80 | 59.43 | ||||
14. | Florka Małgorzata | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 1:52.80 | 126 | 54.80 | 58.00 | ||||
15. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 1:59.63 | 106 | 56.35 | 1:03.28 | ||||
DYSKW. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | ||||||||
K12 - Pływak wykonał ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie. (Czas: 13:00) | |||||||||||
DYSKW. | Kowaliczek Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:52) | |||||||||||
DYSKW. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | ||||||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach). (Czas: 13:03) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2/6/2018 - 13:18 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:04.07 | 483 | 29.16 | 34.91 | ||||
Rekord Pkręgu Małopolskiego 13 lat | |||||||||||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:07.79 | 408 | 31.09 | 36.70 | ||||
3. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 1:10.61 | 361 | 33.00 | 37.61 | ||||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:10.69 | 360 | 31.40 | 39.29 | ||||
5. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 1:14.23 | 311 | 34.54 | 39.69 | ||||
6. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:16.83 | 280 | 36.08 | 40.75 | ||||
7. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:17.05 | 278 | 36.00 | 41.05 | ||||
8. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 1:17.11 | 277 | 36.48 | 40.63 | ||||
9. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.47 | 253 | 37.26 | 42.21 | ||||
10. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.58 | 243 | 37.88 | 42.70 | ||||
11. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:21.58 | 234 | 37.81 | 43.77 | ||||
12. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:22.99 | 222 | 38.99 | 44.00 | ||||
13. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:23.33 | 219 | 39.44 | 43.89 | ||||
14. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 1:27.75 | 188 | 41.96 | 45.79 | ||||
15. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 1:28.61 | 182 | 40.71 | 47.90 | ||||
DYSKW. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 13:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2/6/2018 - 13:18 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 1:09.95 | 371 | 31.87 | 38.08 | |||
2. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:14.85 | 303 | 35.62 | 39.23 | |||
3. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:16.28 | 286 | 34.68 | 41.60 | |||
4. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:16.99 | 278 | 35.32 | 41.67 | |||
5. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:18.28 | 265 | 36.64 | 41.64 | |||
6. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:18.66 | 261 | 36.81 | 41.85 | |||
7. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.94 | 258 | 37.83 | 41.11 | |||
8. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:22.83 | 223 | 39.49 | 43.34 | |||
9. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:24.59 | 210 | 41.19 | 43.40 | |||
10. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:25.09 | 206 | 41.86 | 43.23 | |||
11. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:25.86 | 201 | 40.17 | 45.69 | |||
12. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 1:26.31 | 197 | 39.89 | 46.42 | |||
13. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.43 | 197 | 39.44 | 46.99 | |||
14. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 1:26.74 | 195 | 39.73 | 47.01 | |||
15. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:27.59 | 189 | 39.80 | 47.79 | |||
16. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:29.83 | 175 | 42.33 | 47.50 | |||
17. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:31.53 | 165 | 42.64 | 48.89 | |||
18. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:32.34 | 161 | 43.48 | 48.86 | |||
19. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.06 | 134 | 47.07 | 50.99 | |||
20. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 1:39.31 | 129 | 46.83 | 52.48 | |||
21. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:39.57 | 128 | 49.55 | 50.02 | |||
22. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:41.10 | 123 | 51.19 | 49.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2/6/2018 - 13:18 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:18.09 | 267 | 36.56 | 41.53 | ||||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:22.73 | 224 | 39.26 | 43.47 | ||||
3. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:22.86 | 223 | 40.51 | 42.35 | ||||
4. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:25.70 | 202 | 39.68 | 46.02 | ||||
5. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 1:26.76 | 194 | 39.46 | 47.30 | ||||
6. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 1:27.82 | 187 | 40.24 | 47.58 | ||||
7. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.53 | 183 | 43.17 | 45.36 | ||||
8. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 1:29.72 | 176 | 41.71 | 48.01 | ||||
9. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:30.27 | 173 | 41.73 | 48.54 | ||||
10. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:30.29 | 172 | 42.89 | 47.40 | ||||
11. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 1:30.53 | 171 | 42.28 | 48.25 | ||||
12. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 1:30.58 | 171 | 42.71 | 47.87 | ||||
13. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:32.25 | 162 | 44.44 | 47.81 | ||||
14. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.43 | 161 | 44.64 | 47.79 | ||||
15. | Nizankowski Michał | 07 | Kmita Zabierzów | 1:32.44 | 161 | 42.17 | 50.27 | ||||
16. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 1:32.46 | 161 | 45.26 | 47.20 | ||||
17. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:32.67 | 159 | 43.45 | 49.22 | ||||
18. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.37 | 156 | 45.10 | 48.27 | ||||
19. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:33.78 | 154 | 47.25 | 46.53 | ||||
20. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.08 | 152 | 43.59 | 50.49 | ||||
21. | Rzucidło Marek | 07 | Siemacha Kraków | 1:34.60 | 150 | 44.51 | 50.09 | ||||
22. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 1:34.98 | 148 | 46.12 | 48.86 | ||||
23. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 1:35.02 | 148 | 44.70 | 50.32 | ||||
24. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:41.64 | 121 | 48.60 | 53.04 | ||||
25. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:41.76 | 120 | 48.10 | 53.66 | ||||
DYSKW. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 13:38) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2/6/2018 - 13:18 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 1:26.69 | 195 | 39.59 | 47.10 | ||||
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:29.62 | 176 | 41.45 | 48.17 | ||||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.03 | 174 | 43.35 | 46.68 | ||||
4. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:30.16 | 173 | 41.04 | 49.12 | ||||
5. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:30.79 | 170 | 42.63 | 48.16 | ||||
6. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.00 | 163 | 42.55 | 49.45 | ||||
7. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:35.07 | 148 | 44.94 | 50.13 | ||||
8. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:35.33 | 146 | 43.68 | 51.65 | ||||
9. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 1:35.61 | 145 | 44.76 | 50.85 | ||||
10. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:35.69 | 145 | 43.70 | 51.99 | ||||
11. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:36.81 | 140 | 46.58 | 50.23 | ||||
12. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 1:37.51 | 137 | 45.16 | 52.35 | ||||
13. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:38.31 | 133 | 43.97 | 54.34 | ||||
14. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 1:38.63 | 132 | 48.51 | 50.12 | ||||
15. | Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:41.65 | 121 | 50.08 | 51.57 | ||||
16. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.33 | 105 | 51.60 | 54.73 | ||||
17. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 1:46.99 | 103 | 47.17 | 59.82 | ||||
18. | Czaja Kamil | 08 | Alfa Bukowno | 1:47.16 | 103 | 53.44 | 53.72 | ||||
19. | Kowalczyk Bartek | 08 | Omega Olkusz | 1:48.96 | 98 | 57.00 | 51.96 | ||||
20. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 1:50.02 | 95 | 53.17 | 56.85 | ||||
21. | Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:52.38 | 89 | 54.06 | 58.32 | ||||
22. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 2:01.55 | 70 | 57.00 | 1:04.55 | ||||
DYSKW. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 13:30) | |||||||||||
DYSKW. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 13:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2/6/2018 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:01.43 | 467 |
Marek Amelia Dadej Julia | 05 05 | 28.33 30.77 | Szczerba Patrycja Smoleń Patrycja | 07 05 | 32.00 30.33 |
2. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:02.14 | 459 |
Brzoza Lena Bukowska Aleksandra | 06 05 | +0,86 +0,32 | 29.70 30.79 | Janik Anna Ryba Monika | 05 05 | +0,28 +0,56 | 29.97 31.68 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:04.66 | 432 |
Cicha Aleksandra Tchórzewska Sabina | 05 05 | 31.61 31.93 | Guzik Karolina Kania Kamila | 05 05 | 31.22 29.90 |
4. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:11.81 | 365 |
Mayerberg Anna Jakubik Julia SO | 05 05 | +0,92 +0,55 | 31.16 33.11 | Balon Adrianna Osiecka Emilia | 05 05 | +0,83 +0,34 | 34.59 32.95 |
5. | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 2:13.83 | 349 |
Kercel Emilia Kołodziejczyk Agata | 05 05 | +0,85 +0,65 | 30.10 33.11 | Małysza Julia Orzechowska Wiktoria | 05 05 | +0,35 +0,67 | 35.90 34.72 |
6. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:15.26 | 338 |
Szczurek Julia Głogowska Dobromiła SO | 05 05 | 32.54 34.59 | Ćwiękała Hanna Kryza Maja | 05 05 | 34.79 33.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2/6/2018 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:03.16 | 448 | |||||
Rekord Okręgu Małopolskiego 12 lat |
Janik Julia Kaszuba Maja | 06 06 | +0,79 +0,52 | 31.14 31.84 | Tomsia Oliwia Jarosz Helena | 06 06 | +0,50 +0,68 | 30.16 30.02 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:08.60 | 393 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | +0,90 +0,69 | 31.81 33.11 | Telesiewicz Martyna Juda Aleksandra | 06 06 | +0,68 +0,62 | 32.05 31.63 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:12.41 | 360 |
Ilnicka Amelia Filipiak Julia | 06 06 | +0,96 +0,78 | 34.20 34.51 | Baranowska Hanna Smurzyńska Julia | 07 06 | +0,82 +0,46 | 32.55 31.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2/6/2018 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | dziewczynki 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:33.24 | 232 |
Urbaniec Zofia Cholewa Hanna | 07 07 | +0,85 +0,74 | 41.66 35.48 | Dulak Emilia Zawiślan Julia | 07 07 | +0,22 +0,51 | 40.26 35.84 |
2. | Siemacha Kraków 2 | Siemacha Kraków | 2:41.33 | 199 |
Ślęzak Emilia Baran Jagoda | 08 07 | +1,01 +0,67 | 37.63 41.20 | Zamojska Emilia Orzechowska Blanka | 07 07 | +0,37 +0,52 | 47.25 35.25 |
3. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:41.90 | 197 |
Zabawa Klaudia Kołton Aleksandra | 07 07 | +0,94 +0,22 | 41.68 39.51 | Woźny Maja Hajdo Anna | 07 07 | +0,02 +0,51 | 40.09 40.62 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:49.18 | 172 |
Kozińska Felicja Mamot Maria | 07 07 | 43.67 | Przybysz Greta Mykicka Wiktoria | 07 07 | 40.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2/6/2018 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.64 | 177 |
Jarmołowska Helena Kolasa Natalia | 08 08 | 40.45 42.44 | Gałuszka Magdalena Brońka Anna | 08 08 | 45.61 39.14 |
2. | MKS Jordan Kraków 2008 | Jordan Kraków | 3:00.12 | 143 |
Bobak Oliwia Król Julia | 08 08 | +1,03 | 51.20 45.34 | Kaczmarczyk Hanna Kozioł Julia | 08 08 | +0,73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2/6/2018 - 14:07 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:58.89 | 335 |
Sowa Bartłomiej Dybowski Antoni | 05 05 | 31.30 29.85 | Tetlak Maciej Gościński Jakub | 05 05 | 29.96 27.78 |
2. | STP 13 | STP Nowy Sącz | 2:00.11 | 325 |
Mółka Bartosz Nowak Wojciech | 05 05 | +0,90 +0,31 | 31.32 30.42 | Nowak Piotr Mordarski Filip | 06 05 | +0,59 +0,29 | 32.94 25.43 |
3. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:11.92 | 245 |
Mordarski Szymon SO Ptaszyński Stanisław | 05 05 | +0,88 +0,65 | 32.05 31.63 | Bigaj Gabriel SO Wilczak Szymon | 05 06 | +0,84 +0,44 | 33.17 35.07 |
DYSKW. | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 14:20) |
Kamiński Bartosz, Szczepanik Kacper, Knapik Michał, Popiela Jakub |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2/6/2018 - 14:07 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:04.55 | 291 |
Wadas Filip Korman Filip | 06 06 | +0,90 +0,49 | 31.68 32.16 | Jurkiewicz Mikołaj Jarząb Tymoteusz | 06 06 | +0,71 +0,73 | 31.49 29.22 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:05.18 | 287 |
Choma Maksym Nosowicz Mikołaj | 06 06 | 31.03 33.32 | Wioska-Kaganiec Wiktor Mędrek Krzysztof | 06 06 | 32.06 28.77 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:05.32 | 286 |
Caba Stanisław Rydzewski Szczepan | 06 06 | +0,90 +0,41 | 31.98 32.01 | Suchan Jakub Czyż Adam | 06 06 | +0,21 +0,46 | 31.33 30.00 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:08.93 | 262 |
Machulak Kamil Woźnicki Dominik | 06 06 | +0,73 +0,34 | 31.10 33.04 | Merta Miłosz Czerwik Krzysztof | 06 06 | +0,58 +0,64 | 34.19 30.60 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:16.18 | 223 |
Olszowski Mikołaj Nogieć Leon | 06 06 | +0,86 +0,61 | 33.75 33.81 | Hańderek Mateusz Borowski Dominik | 06 06 | +0,52 +0,24 | 33.80 34.82 |
6. | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 2:23.40 | 191 |
Szyszka Bartłomiej Wielgus Kacper | 06 07 | +1,08 +1,13 | 37.19 37.78 | Madyda Michał Pastwa Amadeusz | 06 06 | +0,19 +0,55 | 34.54 33.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2/6/2018 - 14:07 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Płetwal Zakopane 2 | Płetwal Zakopane | 2:20.94 | 201 |
Wydra Patryk Knapczyk Bartosz | 08 07 | +0,68 +0,47 | 40.56 32.23 | Łacek Patryk Urban Mateusz | 07 07 | +0,45 +0,31 | 34.64 33.51 |
2. | STP 11 | STP Nowy Sącz | 2:21.62 | 198 |
Leśniak Franciszek Miczołek Maksymilian | 07 07 | +1,04 +0,20 | 34.27 36.70 | Mółka Mateusz Ruchała Adrian | 07 08 | +0,78 +0,43 | 35.99 34.66 |
3. | chłopcy 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:24.47 | 186 |
Kot Kacper Przystał Antonio | 08 07 | 35.69 36.33 | Gąsiorek Wiktor Idzik Arkadiusz | 07 07 | 35.95 36.50 |
4. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:25.81 | 181 |
Zając Maciej Nizankowski Michał | 07 07 | +0,87 +0,54 | 37.12 36.50 | Dawiec Teodor Wawro Jakub | 07 07 | +0,55 +0,67 | 37.53 34.66 |
5. | Siemacha Kraków 2 | Siemacha Kraków | 2:32.38 | 159 |
Sotkowski Kacper Kolec Kamil | 07 07 | +1,03 +0,52 | 36.90 42.04 | Roman Jakub Rzucidło Marek | 07 07 | +0,39 +0,43 | 36.47 36.97 |
NIE UK. | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków |
Stanisz Mikołaj, Nowicki Łukasz, Paluch Igor, Urbański Jakub |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2/6/2018 - 14:07 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 2:32.24 | 159 |
Niestój Igor Kowalczyk Bartek | 08 08 | +0,86 +0,47 | 38.01 40.59 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 | +0,78 +0,66 | 39.31 34.33 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:34.31 | 153 |
Całka Piotr Słomski Mikołaj | 08 08 | +0,79 +0,30 | 37.44 39.62 | Kowalski Mieszko Dyda Artur | 08 08 | +0,40 +0,37 | 41.19 36.06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |