Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat Nowy Targ, 10/6/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 101506700029 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:13.93 2:39.24 1:27.82 3:28.69 | 3/6/2018 24/3/2018 19/5/2018 10/2/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) |
Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 100306600189 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 32.47 36.15 42.63 1:20.71 | 2/6/2018 3/6/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Golc Tomasz | 08 | Korona Kraków | 100306700218 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 50.14 51.28 57.78 NT | 26/5/2018 8/4/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 100306600178 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:03.17 1:09.47 31.06 2:49.33 | 7/4/2018 2/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 100306600197 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:31.77 NT 1:42.68 46.59 | 14/10/2017 2/6/2018 8/4/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 100306700216 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 39.62 45.12 1:10.43 1:45.65 | 2/6/2018 8/4/2018 29/4/2017 8/4/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 100306700215 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 41.02 48.85 NT 1:44.93 | 26/5/2018 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:13.95 2:58.80 1:35.64 40.63 | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 5/5/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olkusz (POL) |
|||
Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) | 50.96 NT 1:01.33 | 5/5/2018 5/5/2018 | Olkusz (POL) Olkusz (POL) |
|||
Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:15.67 2:41.86 1:22.04 3:17.01 | 3/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
|||
Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 40.56 53.12 54.76 1:50.02 | 2/6/2018 3/6/2018 5/5/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olkusz (POL) Bochnia (POL) |
|||
Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:14.37 2:37.57 1:21.83 3:11.35 | 5/5/2018 2/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Olkusz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:25.00 |
Knapczyk Bartosz Urban Mateusz | 07 07 | Wydra Patryk Łacek Patryk | 08 07 |
Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 100106600436 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 47.55 53.58 1:04.63 1:59.63 | 26/5/2018 26/5/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Grubarek Julia | 07 | Jordan Kraków | 100106600436 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:34.27 NT 1:49.15 NT | 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 100106600432 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 43.28 47.86 1:02.16 1:52.23 | 2/6/2018 8/4/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 100106600430 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 39.15 45.56 50.79 1:38.19 | 8/4/2018 3/6/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 100106600431 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:34.35 NT 1:39.60 NT | 3/6/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 100106600428 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 45.89 49.59 1:08.37 NT | 2/6/2018 3/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 100106600426 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:30.46 1:44.48 NT NT | 3/6/2018 19/5/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 100106600424 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:27.61 NT 1:43.91 NT | 3/6/2018 19/5/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 100106600423 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:46.41 NT 1:41.38 1:54.75 | 8/4/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 100106700421 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:28.82 1:36.02 NT 53.75 | 3/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pięta Maciej | 07 | Jordan Kraków | 100106700420 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | NT NT NT NT |
||||
Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 100106600418 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:45.61 NT NT 1:49.09 | 8/4/2018 2/6/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 100106600415 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 49.04 54.48 NT NT | 26/5/2018 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 100106600412 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 43.35 51.72 NT NT | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 100106700411 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:23.22 3:12.33 47.35 NT | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 100106700410 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:43.18 NT 1:43.13 NT | 3/6/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 100106700409 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 43.38 51.46 NT NT | 2/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
MKS Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Pięta Maciej Zarzycki Sebastian | 07 07 | Paluch Igor Urbański Jakub | 07 07 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Zarzycki Sebastian | 07 | Urbański Jakub Paluch Igor | 07 07 |
Jordan Kraków 4 | 00106 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | NT |
Grubarek Julia Kozińska Felicja | 07 07 | Mykicka Wiktoria Mamot Maria | 07 07 |
Jordan Kraków 3 | 00106 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Kozińska Felicja Przybysz Greta | 07 07 | Mamot Maria Mykicka Wiktoria | 07 07 |
Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 37.26 44.05 45.27 1:35.99 | 2/6/2018 3/6/2018 8/4/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
Andreew Maja | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT | |||||
Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 101806600058 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:25.60 NT 1:36.33 40.29 | 22/10/2017 19/5/2018 19/5/2018 | Tychy (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 41.22 47.13 NT NT | 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 101806700056 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:23.76 NT 1:44.20 48.55 | 3/6/2018 19/5/2018 22/4/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Klimowicz Jan | 07 | Wisła Kraków | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | NT 1:42.53 NT NT | 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Knapek Szymon | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
|||||
Mielech Magdalena | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 101806700057 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 1:20.50 1:31.25 43.85 | 3/6/2018 19/5/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Rzepka Jakub | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
|||||
Urmańska Amelia | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Walecka Maria | 07 | Wisła Kraków | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | NT NT NT NT |
|||||
Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 100m zmienny (20) | NT NT NT |
|||||
Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
|||||
Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 40.88 47.60 NT NT | 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
Anastazja Wielkiewicz | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600013 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:19.30 NT NT 1:38.45 | 26/5/2018 2/6/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700021 | 100m dowolny (18) 100m klasyczny (14) | 1:36.11 1:49.75 | 4/2/2018 4/2/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700024 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:17.32 NT NT NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | ||
Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700006 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:33.81 1:34.43 1:50.22 NT | 4/2/2018 8/4/2018 4/2/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700023 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:18.41 1:39.60 2:00.71 | 26/5/2018 2/6/2018 4/2/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 104106700026 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 34.73 NT 46.35 1:37.70 | 2/6/2018 8/4/2018 26/5/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700009 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:14.95 3:07.02 1:33.99 44.20 | 25/3/2018 11/6/2017 4/2/2018 7/10/2017 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700018 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:17.78 NT 1:35.89 NT | 26/5/2018 2/6/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 104106600028 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 38.79 NT 44.50 NT | 2/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 50m dowolny (4) 50m klasyczny (8) | 43.30 50.99 | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700002 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 2:53.77 1:28.32 38.61 NT | 10/3/2018 2/6/2018 5/5/2018 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Olkusz (POL) |
||
Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700030 | 100m dowolny (18) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | NT NT NT |
||||
Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106600003 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:19.20 2:51.76 43.69 NT | 8/4/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Zagata Jakub | 08 | Delfin Nowy Targ | 104106700029 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) | 42.67 45.92 NT | 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600004 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:26.40 1:41.52 1:57.94 | 26/5/2018 25/3/2018 24/3/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Delfin 1 | 04106 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Mastalski Kacper Karpiel Mateusz | 08 07 | Wielgus Kacper Watycha Aleksander | 07 07 |
Delfin 2 | 04106 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Gołdyn Michał Madyda Michał | 06 06 | Szyszka Bartłomiej Pastwa Amadeusz | 06 06 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | PK | NT |
Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 33.89 39.97 45.11 1:26.59 | 2/6/2018 26/5/2018 3/6/2018 26/5/2018 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kowaliczek Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 46.66 52.48 1:01.93 NT | 28/4/2018 3/6/2018 3/6/2018 | Czestochowa (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | WronaMaria | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 42.21 47.65 53.56 1:42.43 | 2/6/2018 3/6/2018 28/4/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Czestochowa (POL) Bochnia (POL) |
Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 103306700058 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:10.58 2:36.96 33.67 2:53.13 | 3/6/2018 17/3/2018 2/6/2018 18/3/2018 | Bochnia (POL) Kielce (POL) Bochnia (POL) Kielce (POL) |
Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | NT 1:34.84 37.39 NT | 28/4/2018 26/5/2018 | Swiebodzice (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 48.33 41.49 43.67 1:29.22 | 14/5/2017 26/5/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Wieliczka (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
Bajorek Hanna | 07 | Salwator Kraków | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) | NT NT NT NT | |||||
Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 103406600007 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | NT NT 1:25.44 37.61 | 18/11/2017 8/4/2018 | Paniowki (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 103406700012 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:25.57 NT 1:36.21 51.00 | 8/4/2018 2/6/2018 3/6/2017 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Justyna Litwa | 08 | Salwator Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 34.71 38.43 43.90 1:47.57 | 7/4/2018 3/6/2018 3/6/2018 18/2/2017 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kielce (POL) |
|||
Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 37.08 40.96 49.82 NT | 21/4/2018 22/4/2018 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Paniowki (POL) |
|||
Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 103406700013 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 38.45 42.90 51.17 1:37.51 | 21/4/2018 22/4/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | NT |
Justyna Litwa Sawińska Antonina | 08 08 | Bajorek Hanna Buła Maya | 07 07 |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Bajorek Hanna Buła Maya | 07 07 | Justyna Litwa Sawińska Antonina | 08 08 |
Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606600234 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:10.03 2:37.80 37.00 NT | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606700235 | 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (21) | 2:54.74 1:31.00 1:48.38 NT | 10/3/2018 8/4/2018 24/3/2018 | Wadowice (POL) Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Bednarski Mateusz | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 48.15 53.40 1:01.11 NT | 21/4/2018 8/4/2018 21/4/2018 | Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 40.07 44.30 49.35 1:38.47 | 2/6/2018 3/6/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606600239 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:31.15 3:15.00 NT 1:46.24 | 25/3/2018 24/3/2018 4/2/2018 | Kraków (POL) Kraków (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:29.82 1:39.05 1:53.92 43.16 | 3/6/2018 24/3/2018 3/12/2017 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606700241 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:17.93 2:40.92 1:18.04 3:17.87 | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 10/2/2018 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 38.75 42.05 49.73 1:39.33 | 2/6/2018 22/4/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 41.75 48.96 NT NT | 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:25.89 2:59.56 1:41.31 43.87 | 8/4/2018 2/6/2018 8/4/2018 22/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 44.65 46.76 50.90 1:41.65 | 21/4/2018 3/6/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606700244 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:16.37 2:48.49 41.04 NT | 8/4/2018 10/3/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (21) | 3:02.33 1:31.97 1:45.37 NT | 2/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:25.85 1:39.09 1:48.66 59.32 | 3/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 22/4/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 42.47 44.99 55.62 1:46.57 | 8/4/2018 3/6/2018 3/6/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:40.54 3:39.41 46.13 NT | 3/6/2018 10/3/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Nogieć Barbara | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 46.32 51.73 1:01.13 NT | 26/5/2018 10/2/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Nogieć Michalina | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 47.57 52.34 58.25 NT | 26/5/2018 10/2/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:13.05 2:39.78 36.61 3:15.14 | 3/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
|||
Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:26.39 1:30.34 40.89 NT | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:27.42 3:13.05 1:32.02 NT | 3/6/2018 2/6/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 39.12 44.36 52.14 1:35.33 | 2/6/2018 22/4/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 39.09 48.61 NT 1:47.00 | 26/5/2018 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 35.63 39.41 45.17 1:29.62 | 21/4/2018 22/4/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:22.49 1:29.31 45.01 3:10.63 | 3/6/2018 8/4/2018 22/4/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606600253 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:26.44 3:03.83 NT 1:31.34 | 10/2/2018 10/3/2018 24/3/2018 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Kraków (POL) |
||
Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 38.40 42.39 52.13 1:35.07 | 8/4/2018 22/4/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:20.20 1:19.96 37.71 3:04.21 | 10/3/2018 2/6/2018 8/4/2018 3/6/2018 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
|||
Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 34.88 38.69 49.36 1:30.16 | 2/6/2018 3/6/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 39.50 44.57 48.93 NT | 21/4/2018 22/4/2018 21/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 46.88 50.45 56.62 1:52.38 | 21/4/2018 22/4/2018 14/10/2017 2/6/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:38.47 |
Dakowicz Marcin Glijer Maksym | 07 07 | Nowakowski Oliwier Sakłak Szymon | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:22.65 |
Nowakowski Oliwier Dakowicz Marcin | 07 07 | Sakłak Szymon Glijer Maksym | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:22.98 |
Baranowska Hanna Stanek Magdalena | 07 07 | Basista Karolina Skrzypek Jagoda | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:40.88 |
Król Karolina Pilas Zuzanna | 07 07 | Bugajska Marcelina Pałys Antonina | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:32.66 |
Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 | Pałys Antonina Baranowska Hanna | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:54.62 |
Basista Karolina Król Karolina | 07 07 | Cicha Zofia Pilas Zuzanna | 07 07 |
Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600057 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:32.62 NT 48.94 NT | 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700058 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 2:50.02 NT 41.32 3:24.99 | 2/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Florka Małgorzata | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600059 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 50.14 47.03 54.92 1:52.80 | 4/11/2017 3/6/2018 8/4/2018 2/6/2018 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600060 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:30.66 NT 48.73 NT | 25/3/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600061 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:31.68 NT 46.76 NT | 3/6/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600063 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:29.09 NT 45.11 NT | 8/4/2018 2/6/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600065 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:35.71 1:51.02 48.43 NT | 3/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600064 | 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (21) | 3:27.51 1:44.49 1:47.53 NT | 24/3/2018 8/4/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Łakoma Maria | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 43.66 50.20 55.20 1:44.83 | 2/6/2018 3/6/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:40.50 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 3:04.20 |
Kawala Szymon | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 100706700051 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 36.84 39.73 48.24 1:29.10 | 12/5/2018 11/5/2018 11/5/2018 7/4/2018 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Herby (POL) |
||
Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 100706600050 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:17.92 NT 37.61 3:12.43 | 3/6/2018 22/4/2018 12/5/2018 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600351 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:40.17 NT 1:50.66 2:07.61 | 8/4/2018 8/4/2018 3/12/2017 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Miechow (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600353 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:33.41 3:21.40 1:54.06 50.01 | 8/4/2018 10/3/2018 24/3/2018 24/3/2018 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806700354 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:20.87 3:00.76 42.74 NT | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700373 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 43.04 NT NT NT | 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) | ||
Frączek Zofia | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806600374 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT 1:57.48 | 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) |
||
Hałatek Patryk | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700376 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
||||
Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806600377 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 40.14 NT 50.53 NT | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600358 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:35.57 NT 1:46.31 2:01.03 | 8/4/2018 8/4/2018 24/3/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700393 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 42.85 45.65 NT NT | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806700359 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:25.34 3:01.19 NT 1:41.75 | 8/4/2018 24/3/2018 21/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Wola (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806700360 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:14.53 2:46.33 36.09 NT | 25/3/2018 10/3/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Lorenc Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700381 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
||||
Marcinkowski Szymon | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700375 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 52.79 54.90 NT NT | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600363 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:32.35 1:42.19 NT NT | 25/3/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806700364 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) | NT NT |
||||
Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700384 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | NT NT NT NT |
||||
Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700391 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 46.50 NT NT NT | 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) | ||
Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806600379 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT 1:48.08 | 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) |
||
Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600365 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:19.13 2:57.82 1:30.11 NT | 3/6/2018 2/6/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 100806700389 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 48.67 NT NT NT | 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) | ||
Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806700368 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 3:20.86 1:39.77 47.16 3:17.69 | 18/11/2017 2/6/2018 24/3/2018 3/6/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Kos Maciej Żarnowiec Michał | 07 07 | Konopczyński Szymon Ciapuła Michał | 07 07 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:43.47 |
Konopczyński Szymon Żarnowiec Michał | 07 07 | Kos Maciej Ciapuła Michał | 07 07 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | NT |
Cała Anastazja Marszałek Emilia | 07 07 | Jarzyna Klaudia Walachnia Wiktoria | 07 07 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Marszałek Emilia Cała Anastazja | 07 07 | Walachnia Wiktoria Cała Anastazja | 07 07 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |