Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat Nowy Targ, 10/6/2018 |
2 - Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat BLOK II | 10/6/2018 - 15:15 |
Konkurencja 13 10/6/2018 - 15:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:15 |
2 3 4 5 | Walecka Maria Pilas Zuzanna Grubarek Julia Mykicka Wiktoria | 07 07 07 07 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 15:18 |
1 2 3 4 5 6 | Antos Alicja Zagata Magdalena Cała Anastazja Nieciuńska Julia Jarzyna Klaudia Kozińska Felicja | 07 06 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:07.61 1:57.94 1:54.06 1:54.75 2:01.03 NT |
Seria 3 z 4, 15:21 |
1 2 3 4 5 6 | Przybysz Greta Zabawa Klaudia Król Karolina Bugajska Marcelina Basista Karolina Cicha Zofia | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.09 1:47.53 1:45.37 1:46.24 1:48.38 1:53.92 |
Seria 4 z 4, 15:23 |
1 2 3 4 5 6 | Anastazja Wielkiewicz Marciniak Aleksandra Buła Maya Skrzypek Jagoda Całka Alicja Kubic Agata | 06 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Pro-Swim Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.45 1:34.84 1:25.44 1:31.34 1:36.33 1:42.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 10/6/2018 - 15:26 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:26 |
2 3 4 | Wielgus Kacper Klimowicz Jan Paluch Igor | 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 15:29 |
2 3 4 5 | Bogacz Bartosz Madyda Michał Pięta Maciej Zarzycki Sebastian | 07 06 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT 2:00.71 NT NT |
Seria 3 z 4, 15:32 |
1 2 3 4 5 6 | Gal Konrad Kasprzycki Adam Glijer Maksym Konopczyński Szymon Machinko Maciej Karpiel Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.75 1:44.20 1:41.31 1:41.75 1:48.66 1:50.22 |
Seria 4 z 4, 15:34 |
1 2 3 4 5 6 | Chabasiewicz Jakub Knapczyk Bartosz Watycha Aleksander Pastwa Amadeusz Szyszka Bartłomiej Żarnowiec Michał | 07 07 07 06 06 07 | Salwator Kraków Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.21 1:35.64 1:28.32 1:33.99 1:35.89 1:39.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 10/6/2018 - 15:37 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 15:37 |
2 3 4 | Urmańska Amelia Mielech Magdalena Uchańska Oliwia | 08 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 15:39 |
1 2 3 4 5 6 | Andreew Maja Frączek Katarzyna Pęczek Karolina Chwastowicz Emilia Frączek Zofia Mleczko Anna | 08 08 09 08 08 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 15:41 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarska Justyna Bobak Oliwia Nogieć Michalina Kowaliczek Wiktoria Sokołowska Lena Jakubiec Anna | 08 08 08 08 08 08 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 53.58 52.34 52.48 54.48 NT |
Seria 4 z 6, 15:42 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Natasza Król Julia Wrona Maria Kaczmarczyk Hanna Łakoma Maria Nogieć Barbara | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.72 49.59 47.65 47.86 50.20 51.73 |
Seria 5 z 6, 15:44 |
1 2 3 4 5 6 | Florka Małgorzata Malecka Inka Blacha Maja Sądel Oliwia Kozioł Julia Woźny Liliana | 08 08 08 08 08 08 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.03 44.99 44.30 44.57 45.56 47.60 |
Seria 6 z 6, 15:46 |
1 2 3 4 5 6 | Wąsowicz Izabela Gracjasz Wiktoria Czaja Zuzanna Justyna Litwa Sawińska Antonina Dygulska Weronika | 08 08 08 08 08 08 | Pro-Swim Kraków Jasień Sucha Besk. Korona Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.49 39.97 36.15 38.43 40.96 42.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 10/6/2018 - 15:47 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 15:47 |
2 3 4 | Warunek Antoni Knapek Szymon Szlachcic Jan | 08 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 | Łożyński Dariusz Hałatek Patryk Wołpiuk Michał Ciupek Dominik Lorenc Mikołaj Walewski Kacper | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 15:51 |
1 2 3 4 5 6 | Mastalski Kacper Marcinkowski Szymon Wydra Patryk Bednarski Mateusz Sadek Kacper Rzepka Jakub | 08 08 08 08 08 08 | Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 54.90 53.12 53.40 NT NT |
Seria 4 z 6, 15:52 |
1 2 3 4 5 6 | Golc Tomasz Fengler Adam Rachwał Patryk Tucharz Mikołaj Tasak Piotr Żak Bartosz | 08 08 08 08 08 08 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.28 48.96 48.61 48.85 50.45 51.46 |
Seria 5 z 6, 15:54 |
1 2 3 4 5 6 | Kleszcz Eryk Jurkowski Igor Plutecki Jakub Szymański Paweł Zagata Jakub Heiza Ignacy | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.76 45.65 44.36 45.12 45.92 47.13 |
Seria 6 z 6, 15:56 |
1 2 3 4 5 6 | Sawiński Wojciech Kawala Szymon Stawowski Marcin Rolnicki Maksymilian Spórna Jan Szybowski Grzegorz | 08 08 08 08 08 08 | Salwator Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 42.90 39.73 38.69 39.41 42.39 44.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 10/6/2018 - 15:58 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 15:58 |
2 3 4 5 | Bajorek Hanna Nieciuńska Julia Walecka Maria Buła Maya | 07 07 07 07 | Salwator Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:46.41 NT NT |
Seria 2 z 6, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Nocoń Milena Zabawa Dominika Kozińska Felicja Jarzyna Klaudia Antos Alicja Przybysz Greta | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.54 1:35.71 1:34.35 1:35.57 1:40.17 1:45.61 |
Seria 3 z 6, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 | Cała Anastazja Marszałek Emilia Kołton Aleksandra Kubic Agata Augustyńska Zuzanna Grubarek Julia | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.41 1:32.35 1:31.68 1:31.77 1:32.62 1:34.27 |
Seria 4 z 6, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Hajdo Anna Cicha Zofia Mykicka Wiktoria Woźny Maja Mamot Maria Bugajska Marcelina | 07 07 07 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.66 1:29.82 1:27.61 1:29.09 1:30.46 1:31.15 |
Seria 5 z 6, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Jagoda Pałys Antonina Stanek Magdalena Całka Alicja Zagata Magdalena Pilas Zuzanna | 07 07 07 07 06 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.44 1:26.39 1:20.20 1:25.60 1:26.40 1:27.42 |
Seria 6 z 6, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Hanna Zabawa Emilia Kamzol Flawia Baranowska Hanna Walachnia Wiktoria Anastazja Wielkiewicz | 07 07 07 07 07 06 | Delfin Nowy Targ UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.20 1:17.92 1:03.17 1:10.03 1:19.13 1:19.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 10/6/2018 - 16:12 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 | Wielgus Kacper Pięta Maciej Gal Konrad Zarzycki Sebastian Pędziwiatr Igor Klimowicz Jan | 07 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:36.11 1:43.18 NT NT |
Seria 2 z 5, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 | Paluch Igor Machinko Maciej Konopczyński Szymon Chabasiewicz Jakub Glijer Maksym Karpiel Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.82 1:25.85 1:25.34 1:25.57 1:25.89 1:33.81 |
Seria 3 z 5, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Ciapuła Michał Madyda Michał Płaczek Mateusz Sakłak Szymon Kasprzycki Adam | 07 07 06 07 07 07 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.22 1:20.87 1:18.41 1:20.50 1:22.49 1:23.76 |
Seria 4 z 5, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 | Szyszka Bartłomiej Koczur Maciej Pastwa Amadeusz Urban Mateusz Gołdyn Michał Dakowicz Marcin | 06 07 06 07 06 07 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.78 1:16.37 1:14.95 1:15.67 1:17.32 1:17.93 |
Seria 5 z 5, 16:21 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Patryk Kieroński Marcel Giec Kacper Nowakowski Oliwier Knapczyk Bartosz Kos Maciej | 07 07 07 07 07 07 | Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.37 1:13.93 1:10.58 1:13.05 1:13.95 1:14.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 10/6/2018 - 16:23 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:23 |
2 3 4 | Pęczek Karolina Kowaliczek Wiktoria Andreew Maja | 09 08 08 | Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:26 |
1 2 3 4 5 | Szostak Natasza Nogieć Barbara Urmańska Amelia Jakubiec Anna Woźny Liliana | 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:29 |
1 2 3 4 5 6 | Król Julia Sądel Oliwia Sawińska Antonina Nogieć Michalina Sokołowska Lena Chwastowicz Emilia | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 16:32 |
1 2 3 4 5 6 | Mielech Magdalena Bobak Oliwia Florka Małgorzata Frączek Zofia Tokarska Justyna Frączek Katarzyna | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:59.63 1:52.80 1:57.48 NT NT |
Seria 5 z 6, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 | Uchańska Oliwia Malecka Inka Wrona Maria Łakoma Maria Justyna Litwa Kaczmarczyk Hanna | 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Sokół Mościce Tarnów Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.08 1:46.57 1:42.43 1:44.83 1:47.57 1:52.23 |
Seria 6 z 6, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 | Blacha Maja Wąsowicz Izabela Czaja Zuzanna Gracjasz Wiktoria Kozioł Julia Dygulska Weronika | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Pro-Swim Kraków Korona Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.47 1:29.22 1:20.71 1:26.59 1:38.19 1:39.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 10/6/2018 - 16:40 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:40 |
2 3 4 | Marcinkowski Szymon Sadek Kacper Wołpiuk Michał | 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:43 |
1 2 3 4 5 | Ciupek Dominik Golc Tomasz Bednarski Mateusz Knapek Szymon Szlachcic Jan | 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Antoni Walewski Kacper Jurkowski Igor Hałatek Patryk Rzepka Jakub Heiza Ignacy | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 | Lorenc Mikołaj Żak Bartosz Wydra Patryk Tasak Piotr Łożyński Dariusz Fengler Adam | 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:50.02 1:52.38 NT NT |
Seria 5 z 6, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szymański Paweł Kleszcz Eryk Sawiński Wojciech Mastalski Kacper Tucharz Mikołaj Rachwał Patryk | 08 08 08 08 08 08 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:45.65 1:41.65 1:37.51 1:37.70 1:44.93 1:47.00 |
Seria 6 z 6, 16:53 |
1 2 3 4 5 6 | Plutecki Jakub Stawowski Marcin Kawala Szymon Rolnicki Maksymilian Spórna Jan Szybowski Grzegorz | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.33 1:30.16 1:29.10 1:29.62 1:35.07 1:35.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 10/6/2018 - 16:56 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:56 |
2 3 4 | Mamot Maria Król Karolina Pałys Antonina | 07 07 07 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:00 |
2 3 4 5 | Węgrzyn Hanna Marszałek Emilia Zabawa Klaudia Nocoń Milena | 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 | Augustyńska Zuzanna Hajdo Anna Walachnia Wiktoria Baranowska Hanna Marciniak Aleksandra Woźny Maja | 07 07 07 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Pro-Swim Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 17:08 |
1 2 3 4 5 6 | Zabawa Dominika Zabawa Emilia Kamzol Flawia Stanek Magdalena Basista Karolina Kołton Aleksandra | 07 07 07 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:12.43 2:49.33 3:04.21 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 10/6/2018 - 17:12 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:12 |
2 3 4 | Gołdyn Michał Urbański Jakub Kos Maciej | 06 07 07 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 17:16 |
1 2 3 4 5 6 | Watycha Aleksander Kieroński Marcel Dakowicz Marcin Bogacz Bartosz Koczur Maciej Ciapuła Michał | 07 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:28.69 3:17.87 3:24.99 NT NT |
Seria 3 z 3, 17:21 |
1 2 3 4 5 6 | Urban Mateusz Łacek Patryk Giec Kacper Sakłak Szymon Nowakowski Oliwier Żarnowiec Michał | 07 07 07 07 07 07 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:17.01 3:11.35 2:53.13 3:10.63 3:15.14 3:17.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 10/6/2018 - 17:25 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 17:25 |
2 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Justyna Litwa, Sawińska Antonina, Bajorek Hanna, Buła Maya |
3 | Jordan Kraków 4 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Grubarek Julia, Kozińska Felicja, Mykicka Wiktoria, Mamot Maria |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Cała Anastazja, Marszałek Emilia, Jarzyna Klaudia, Walachnia Wiktoria |
Seria 2 z 2, 17:29 |
2 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:40.50 |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:22.65 |
Nowakowski Oliwier, Dakowicz Marcin, Sakłak Szymon, Glijer Maksym |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:22.98 |
Baranowska Hanna, Stanek Magdalena, Basista Karolina, Skrzypek Jagoda |
5 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:40.88 |
Król Karolina, Pilas Zuzanna, Bugajska Marcelina, Pałys Antonina |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 10/6/2018 - 17:33 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 17:33 |
1 | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Mastalski Kacper, Karpiel Mateusz, Wielgus Kacper, Watycha Aleksander |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | PK | NT |
3 | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Gołdyn Michał, Madyda Michał, Szyszka Bartłomiej, Pastwa Amadeusz |
4 | MKS Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Pięta Maciej, Zarzycki Sebastian, Paluch Igor, Urbański Jakub |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Kos Maciej, Żarnowiec Michał, Konopczyński Szymon, Ciapuła Michał |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |