MDM Młodzików II Puchar Prezesa MOZP Piekary, 16/6/2017 - 17/6/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 50m dowolny (116) 25m motylkowy (104) | NT 20.50 | 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 101806700041 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:15.43 5:46.12 1:34.23 3:21.23 | 3/6/2018 2/6/2018 25/3/2017 10/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Basta Jakub | 06 | 00306 | 100306700207 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:14.24 1:38.09 3:11.65 1:31.78 | 3/6/2018 11/6/2017 24/3/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Basta Julia | 06 | 01406 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:08.97 1:18.55 2:51.48 1:26.36 | 26/5/2018 2/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
|||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:37.68 3:22.60 1:24.06 3:03.90 | 24/3/2018 25/3/2018 24/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 3:07.84 2:58.76 | 10/3/2018 10/3/2018 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 103806600043 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:09.49 5:15.85 1:19.06 2:57.37 | 3/6/2018 2/6/2018 3/6/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:19.87 1:26.11 2:59.81 1:32.45 | 25/3/2018 10/2/2018 24/3/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Bobak Oliwia | 08 | 00106 | 100106600436 | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) | 47.55 53.58 | 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bogacz Bartosz | 07 | 03806 | 103806700058 | 100m dowolny (119) 200m dowolny (114) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (125) | 1:19.15 2:46.83 40.23 1:35.14 | 3/6/2018 10/6/2018 10/6/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) | 1:17.77 6:18.82 1:36.15 1:39.56 | 3/6/2018 10/3/2018 25/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (113) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (124) | 1:20.60 2:52.18 43.44 1:35.54 | 10/2/2018 10/3/2018 8/4/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:07.21 5:09.20 1:19.35 1:25.33 | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.52 5:12.86 1:14.31 2:45.46 | 25/3/2018 24/3/2018 24/3/2018 10/2/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) | 1:06.67 5:15.07 1:19.05 | 3/6/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:29.74 3:09.60 1:18.99 2:44.40 | 24/3/2018 10/3/2018 10/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Dylowicz Nikodem | 07 | 04505 | 104606700003 | 100m dowolny (119) 50m grzbietowy (123) | NT 58.40 | 3/6/2018 | Bochnia (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:26.36 1:42.43 1:34.02 3:07.31 | 25/3/2018 24/3/2018 10/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Filipiak Julia | 06 | 03606 | 103606600289 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:12.71 5:38.75 1:30.92 3:03.25 | 26/5/2018 24/3/2018 24/3/2018 25/3/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Florka Małgorzata | 08 | 03806 | 103806600059 | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) | 50.14 47.03 | 4/11/2017 3/6/2018 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:04.98 4:47.21 1:08.88 2:40.19 | 3/6/2018 2/6/2018 22/4/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Gołdyn Michał | 06 | 04106 | 104106700024 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:17.32 6:18.91 1:36.71 NT | 10/2/2018 10/3/2018 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gracjasz Wiktoria | 08 | 02706 | 50m grzbietowy (111) 25m motylkowy (103) | 39.97 16.79 | 26/5/2018 19/5/2018 | Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Hajdo Anna | 07 | 03806 | 103806600060 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (113) 100m grzbietowy (109) 100m zmienny (124) | 1:26.97 3:17.51 1:40.89 1:40.14 | 10/6/2018 24/3/2018 10/6/2018 25/3/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:15.99 2:44.08 1:35.83 3:21.11 | 2/6/2018 2/6/2018 3/12/2017 25/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03606 | 103606600291 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:15.05 5:31.08 1:24.60 3:01.26 | 4/2/2018 24/3/2018 25/3/2018 24/3/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Imiołek Michał | 06 | 04505 | 104606700001 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:18.73 6:06.34 1:37.37 3:26.25 | 25/3/2018 24/3/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Jakubowska Kaja | 08 | 01406 | 50m klasyczny (107) 25m motylkowy (103) | 58.04 19.57 | 26/5/2018 8/4/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 103606600270 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:21.52 1:32.68 3:14.85 1:39.73 | 3/6/2018 25/3/2018 24/3/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:26.74 3:08.13 1:25.95 3:00.74 | 24/3/2018 25/3/2018 3/6/2018 10/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:03.06 4:39.43 1:11.75 2:38.81 | 3/6/2018 2/6/2018 5/5/2018 4/2/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olkusz (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:23.94 2:55.10 1:13.90 2:39.21 | 24/3/2018 10/3/2018 3/6/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:06.27 5:00.81 1:27.90 3:10.20 | 3/6/2018 2/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 100106600432 | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) | 40.20 47.41 | 10/6/2018 10/6/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 103506700080 | 50m dowolny (116) 50m klasyczny (108) | 38.75 50.18 | 10/2/2018 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:16.58 5:40.25 1:21.86 2:50.73 | 25/3/2018 10/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Koczwara Anna | 08 | 03706 | 103706600106 | 50m dowolny (115) 50m klasyczny (107) | 45.78 52.95 | 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 103506700077 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) | 1:25.47 6:40.13 1:40.25 1:56.27 | 10/2/2018 24/3/2018 10/2/2018 24/3/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.50 5:06.46 1:15.35 2:45.64 | 8/4/2018 2/6/2018 3/6/2018 25/3/2018 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:48.67 1:33.36 3:30.70 2:57.44 | 24/3/2018 10/2/2018 16/12/2017 10/2/2018 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:16.99 3:09.44 1:38.88 3:33.37 | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kowaliczek Wiktoria | 08 | 02706 | 50m dowolny (115) 25m motylkowy (103) | 46.66 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Kozioł Julia | 08 | 00106 | 100106600430 | 50m dowolny (115) 25m motylkowy (103) | 39.15 20.61 | 8/4/2018 19/5/2018 | Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kozińska Felicja | 07 | 00106 | 100106600431 | 100m dowolny (118) 50m grzbietowy (122) 100m grzbietowy (109) 100m klasyczny (105) | 1:34.35 47.43 1:39.60 2:05.78 | 3/6/2018 25/3/2018 24/3/2018 10/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Król Julia | 08 | 00106 | 100106600428 | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) | 45.21 49.59 | 10/6/2018 3/6/2018 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kubas Kacper | 07 | 02706 | 102706700072 | 100m grzbietowy (110) 50m klasyczny (121) 100m klasyczny (106) 100m zmienny (125) | 1:53.60 51.23 1:51.13 1:41.76 | 22/4/2017 28/10/2017 19/5/2018 2/6/2018 | Wola (POL) Bielsko Biala (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Leśniak Albert | 06 | 00306 | 100306700208 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:21.06 1:32.17 3:17.54 1:46.39 | 25/3/2018 25/3/2018 4/2/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 100m dowolny (119) 100m grzbietowy (110) 100m klasyczny (106) 100m zmienny (125) | 1:14.48 1:26.81 NT 1:28.03 | 3/6/2018 2/6/2018 26/5/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 104106600005 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:17.36 6:02.98 NT 3:08.59 | 3/6/2018 18/11/2017 18/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:10.17 1:20.91 2:55.91 2:46.56 | 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:24.40 1:31.91 3:15.04 1:38.77 | 25/3/2018 25/3/2018 2/6/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:17.77 5:44.48 1:29.25 3:11.57 | 3/6/2018 2/6/2018 25/3/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 104106700026 | 50m dowolny (116) 50m grzbietowy (112) 50m klasyczny (108) 25m motylkowy (104) | 34.73 45.06 46.35 NT | 2/6/2018 10/6/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:26.61 3:03.10 1:37.76 | 2/6/2018 24/3/2018 4/2/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 100m grzbietowy (110) 50m klasyczny (121) 50m motylkowy (102) 100m zmienny (125) | 1:28.33 47.13 38.17 1:27.76 | 24/3/2018 21/4/2018 22/4/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
|||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 103806700056 | 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) | 6:08.12 NT | 24/3/2018 | Krakow (POL) | ||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:09.34 5:10.01 1:15.89 2:40.03 | 25/3/2018 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:02.02 4:43.58 1:05.99 2:21.55 | 26/5/2018 10/3/2018 25/3/2018 21/4/2018 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mokrzycka Wiktoria | 06 | 00306 | 100306600206 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:28.53 3:18.49 1:42.49 3:35.61 | 14/10/2017 4/2/2018 24/3/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Mroczek Joanna | 06 | 03606 | 103606600266 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:20.31 3:17.29 1:37.92 3:29.09 | 3/6/2018 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (122) 100m klasyczny (105) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (124) | 43.16 1:47.53 39.41 1:32.08 | 17/12/2017 10/2/2018 24/3/2018 25/3/2018 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Mykicka Wiktoria | 07 | 00106 | 100106600424 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (113) 50m klasyczny (120) 100m klasyczny (105) | 1:27.61 3:17.97 57.27 NT | 3/6/2018 10/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 200m dowolny (114) 50m klasyczny (121) 100m klasyczny (106) 100m zmienny (125) | 2:57.66 46.23 1:38.81 1:30.71 | 24/3/2018 25/3/2018 8/4/2018 26/5/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 100106600423 | 100m dowolny (118) 100m grzbietowy (109) 100m klasyczny (105) 100m zmienny (124) | 1:37.69 1:40.89 1:54.43 NT | 10/6/2018 10/6/2018 10/6/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:16.54 2:41.72 1:20.11 2:54.42 | 25/3/2018 2/6/2018 24/3/2018 10/3/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:23.40 1:29.23 3:07.36 1:39.95 | 10/3/2018 25/3/2018 4/2/2018 24/3/2018 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:21.73 2:52.44 3:34.10 1:22.11 | 16/12/2017 2/6/2018 10/3/2018 3/6/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
|||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 101806700045 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:12.06 5:19.46 1:16.33 2:39.57 | 11/11/2017 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Mielec (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Olszowski Mikołaj | 06 | 03606 | 103606700292 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:20.38 1:31.07 3:24.69 NT | 3/6/2018 2/6/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 100106700421 | 100m dowolny (119) 200m dowolny (114) 50m grzbietowy (123) 100m grzbietowy (110) | 1:28.82 NT 44.02 1:34.63 | 3/6/2018 3/6/2018 10/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 102706600040 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:24.76 2:57.87 1:33.82 NT | 21/4/2018 24/3/2018 19/5/2018 | Wola (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:23.36 5:55.62 1:33.16 3:17.47 | 9/4/2017 16/12/2017 2/6/2018 2/6/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 104106700009 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:14.95 6:02.47 1:30.93 3:23.42 | 25/3/2018 10/3/2018 10/6/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:11.20 5:28.90 1:15.36 2:44.15 | 10/2/2018 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pieniążek Sara | 08 | 03706 | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) | 47.85 1:00.40 | 26/5/2018 3/6/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Pięta Maciej | 07 | 00106 | 100106700420 | 100m dowolny (119) 50m grzbietowy (123) 100m grzbietowy (110) | 1:47.62 51.06 1:43.61 | 10/6/2018 4/2/2018 10/6/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (113) 50m grzbietowy (122) 100m grzbietowy (109) | 1:13.08 2:40.68 38.30 1:22.02 | 3/6/2018 24/3/2018 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Przybysz Greta | 07 | 00106 | 100106600418 | 100m dowolny (118) 100m grzbietowy (109) 100m klasyczny (105) 100m zmienny (124) | 1:44.13 1:53.59 1:49.09 NT | 10/6/2018 10/6/2018 2/6/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Przybyłko Tomasz | 07 | 04505 | 104606700002 | 100m dowolny (119) 50m grzbietowy (123) 100m grzbietowy (110) 50m motylkowy (102) | NT 45.99 NT NT | 3/6/2018 | Bochnia (POL) |
||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (112) 25m motylkowy (104) | 37.88 16.09 | 3/6/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (111) 50m klasyczny (107) | 46.31 55.72 | 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:07.48 5:27.06 1:14.18 NT | 3/6/2018 18/11/2017 2/6/2018 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:32.52 3:13.33 1:39.42 3:28.49 | 25/3/2018 24/3/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03606 | 103606600273 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:22.18 2:49.80 1:13.61 2:38.81 | 24/3/2018 2/6/2018 24/3/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Sokołowska Lena | 08 | 00106 | 100106600415 | 50m dowolny (115) 25m motylkowy (103) | 49.04 NT | 26/5/2018 | Wieliczka (POL) | ||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (113) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (124) | 1:16.45 2:43.35 39.45 1:29.44 | 25/3/2018 24/3/2018 22/4/2018 16/12/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:12.50 5:23.75 1:24.32 3:02.79 | 3/6/2018 2/6/2018 4/11/2017 16/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 2:39.52 1:24.68 3:03.08 2:45.68 | 2/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 100106600412 | 50m dowolny (115) 50m klasyczny (107) | 42.65 56.19 | 10/6/2018 10/6/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 50m dowolny (116) 50m klasyczny (108) | 37.26 45.27 | 2/6/2018 8/4/2018 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 104106700018 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:17.78 6:31.77 1:35.89 3:29.74 | 26/5/2018 10/3/2018 2/6/2018 10/3/2018 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:10.49 1:34.91 1:27.21 3:15.36 | 3/6/2018 24/3/2018 10/3/2018 18/11/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tokarska Justyna | 08 | 04106 | 104106600028 | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) 50m klasyczny (107) 25m motylkowy (103) | 38.79 45.70 44.50 NT | 2/6/2018 10/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:29.37 3:12.47 1:18.90 2:49.40 | 2/6/2018 2/6/2018 3/6/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
|||
Wadas Filip | 06 | 03806 | 10380670004530 | 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) | 5:57.51 1:41.48 | 2/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 200m dowolny (114) 50m klasyczny (121) 100m klasyczny (106) 100m zmienny (125) | 2:48.94 39.40 1:28.32 1:22.33 | 10/6/2018 26/5/2018 2/6/2018 25/3/2018 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Wiekiera Julia | 06 | 00306 | 100306600212 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:21.96 NT 1:35.88 NT | 26/5/2018 2/6/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 104106600013 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:18.81 NT 1:38.45 3:33.57 | 10/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 5:22.20 1:24.97 1:30.98 2:55.90 | 2/6/2018 19/5/2018 24/3/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:19.37 7:07.64 1:30.76 3:17.81 | 3/6/2018 18/11/2017 2/6/2018 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:21.13 6:31.98 1:24.72 3:05.95 | 3/6/2018 10/3/2018 2/6/2018 24/3/2018 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:45.51 3:40.48 1:29.85 3:07.86 | 24/3/2018 2/6/2018 24/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:12.33 1:15.93 2:41.76 1:16.21 | 25/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 103806600063 | 100m dowolny (118) 100m grzbietowy (109) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (124) | 1:29.09 1:46.21 45.11 2:04.15 | 8/4/2018 10/6/2018 2/6/2018 16/12/2017 | Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | NT 1:25.40 2:59.38 2:58.40 | 2/6/2018 10/3/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Wrona Maria | 08 | 02706 | WronaMaria | 50m dowolny (115) 50m grzbietowy (111) | 41.66 47.65 | 10/6/2018 3/6/2018 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 5:47.20 1:23.85 2:56.00 2:59.74 | 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (113) 50m motylkowy (101) 100m zmienny (124) | 1:17.34 2:49.78 39.27 1:30.63 | 10/6/2018 10/6/2018 10/6/2018 8/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Łakoma Maria | 08 | 03806 | 50m dowolny (115) 25m motylkowy (103) | 40.74 NT | 10/6/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:28.08 6:28.52 1:23.49 3:01.56 | 4/2/2018 24/3/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 102706600057 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:12.63 5:17.33 NT 2:57.75 | 3/6/2018 2/6/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:30.28 3:11.06 1:42.61 3:34.96 | 25/3/2018 16/12/2017 24/3/2018 16/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Żak Bartosz | 08 | 00106 | 100106700409 | 50m dowolny (116) 25m motylkowy (104) | 43.38 NT | 2/6/2018 | Bochnia (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mężczyzn | 12 lat | 2:07.82 |
Smurzyńska Julia Kostiuczuk Lidia | 06 06 | Filipiak Julia Ilnicka Amelia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 12 lat | 2:20.25 |
Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | Czyż Adam Caba Stanisław | 06 06 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 12 lat | 2:24.00 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 12 lat | 2:25.49 |
Nowak Aleksandra Mroczek Joanna | 06 06 | Smurzyńska Julia Kostiuczuk Lidia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
SOLNE 1 | 03506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | 2:02.11 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | 2:07.77 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | 2:09.50 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | 2:11.97 |
SOLNE 2 | 03506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | 2:26.01 |
Jasień 2006 | 02706 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | NT |
Wrona Ewa Parchańska Julia | 06 06 | Łazarz Milena | 06 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | NT |
Liszka Amelia Wielkiewicz Anastazja | 06 06 | Pastwa Amadeusz Gołdyn Michał | 06 06 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 12 lat | NT |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m dowolny (126) | Mieszane | 11 lat | 2:19.00 |
MKS Jordan Kraków 2007 | 00106 | 4 x 50m dowolny (126) | Mieszane | 11 lat | NT |
Kozińska Felicja | 07 | Mykicka Wiktoria Paluch Igor | 07 07 |
SOLNE 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:12.33 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:20.52 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:30.20 |
SOLNE 2 | 03506 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | 2:36.98 |
Jasień 2006 | 02706 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Parchańska Julia Wrona Ewa | 06 06 | Łazarz Milena | 06 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
Wielkiewicz Anastazja Szyszka Bartłomiej | 06 06 | Liszka Amelia Pastwa Amadeusz | 06 06 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 12 lat | NT |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m zmienny (117) | Mieszane | 11 lat | 2:38.00 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m zmienny (117) | Mieszane | 11 lat | NT |
Tokarska Justyna Watycha Aleksander | 08 07 | Węgrzyn Hanna Mastalski Kacper | 07 08 |
MKS Jordan Kraków 2008 | 00106 | 4 x 50m zmienny (117) | Mieszane | 10 lat | NT |
Kaczmarczyk Hanna Szostak Natasza | 08 08 | Kozioł Julia Żak Bartosz | 08 08 |
MKS Jordan Kraków 2007 | 00106 | 4 x 50m zmienny (117) | Mieszane | 11 lat | NT |
Kozińska Felicja Przybysz Greta | 07 07 | Paluch Igor | 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Wszystkie | 12 lat | 2:04.83 |
Caba Stanisław Rydzewski Szczepan | 06 06 | Suchan Jakub Czyż Adam | 06 06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |