XXIX Krakowski Maraton Pływacki Memoriał Jana Gorzkowskiego i Zbigniewa Jaworskiego Kryspinów, 28/7/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Babraj Mikołaj 103 | 08 | 01906 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Babula Krystian 13 | 85 | KUKRA | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Bednarczyk Iwona 3 | 57 | 01806 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Boksa Bartłomiej 503 | 80 | KAKRA | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Całko Aleksander 504 | 77 | 00000 | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Chryczyk Tomasz 14 | 73 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Dela Natalia 301 | 04 | 04011 | 104011600027 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Dolnicki Igor 109 | 07 | 01011 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Domeradzki Rafał 302 | 83 | KOINO | 1000m dowolny (8) 3000m dowolny (6) | NT PK |
|||||
Dybek Mateusz 502 | 80 | 01806 | 1000m dowolny (8) 1500m dowolny (4) | NT 21:30.00 |
|||||
Garcia Albero 15 | 85 | 01806 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Gogacz Sebastian 303 | 76 | 01203 | 500308700164 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Górecka-Burkot Jadwiga 10 | 58 | 00306 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Głodek Wiktor 38 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | ||||||
Henzel Grzegorz 16 | 71 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Jankowiak Cyprian 505 | 04 | LIMIC | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Jankowiak Leszek 17 | 74 | LIMIC | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Jankowiak Oliwia 4 | 06 | 03606 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Kałuża Jakub 304 | 02 | 02308 | 3000m dowolny (6) | NT | |||||
Kieroński Marcel 101 | 07 | 01506 | 101506700029 | 400m dowolny (2) | 5:39.89 | 2/6/2018 | Bochnia (POL) | ||
Kiełbasa Robert 506 | 87 | WOLUB | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Kowalski Hubert 507 | 78 | 00000 | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Kowolik Alex 18 | 04 | 01011 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Kuhny Piotr 508 | 72 | MEKRA | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Kupisz Karol 104 | 07 | 00000 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Kupisz Paweł 19 | 77 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Legutko Mirosława 5 | 57 | 00306 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Ludynia Aleksander 20 | 79 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Macierzewska Agnieszka 11 | 60 | 00306 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Martyna Tomasz 21 | 83 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Mendyk Filip 515 | 84 | TSKRA | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Miłek Alicja 1 | 06 | 03506 | 103506600051 | 1000m dowolny (7) | 13:58.93 | ||||
Mrozik Janusz 22 | 51 | 00306 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Mrozik Janusz 23 | 51 | 01806 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Mucha Wojciech 509 | 78 | 00000 | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Nikiel Natalia 6 | 06 | 01011 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Ogrodnik Wojciech 24 | 03 | 01011 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Okarmus Igor 25 | 76 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Orlewicz-Musiał Małgorzata 7 | 60 | 00306 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Orzechowska Blanka 108 | 07 | TSKRA | 400m dowolny (1) | NT | |||||
Orzechowska Wiktoria 36 | 05 | TSKRA | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Pająk Tomasz 510 | 78 | 00000 | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Pasztaleniec Dariusz 511 | 85 | UTKRA | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Pergół Igor 105 | 08 | 02811 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Pergół Rafał 26 | 74 | DWKRA | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Permus Aleksandra 2 | 06 | 03506 | 103506600046 | 1000m dowolny (7) | 16:58.23 | ||||
Permus Maciej 102 | 10 | 03506 | 400m dowolny (2) | 9:23.87 | |||||
Proszowski Paweł 106 | 07 | 01011 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Pycia Adam 27 | 66 | 00306 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Rataj Adam 28 | 80 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Rozumek Jan 107 | 09 | 03506 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Rozumek Rafał 29 | 74 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Sadkowska Dorota 8 | 86 | FLKRA | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Skallski Konrad 34 | 04 | 01011 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Skowrońska Aldona 501 | 85 | KAKRA | 1500m dowolny (3) | NT | |||||
Strumiński Emil 30 | 88 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Szczurek Bogdan 12 | 52 | 01806 | 1000m dowolny (8) | 30:00.00 | |||||
Szkudlarek Karolina 9 | 96 | 00000 | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Toporski Janusz 31 | 59 | 00306 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Twardowski Piotr 305 | 01 | 03606 | 103606700104 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Waga Stanisław 32 | 40 | 00306 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Weiss Weronika 35 | 05 | TSKRA | 1000m dowolny (7) | NT | |||||
Więzik Jan 306 | 03 | 01006 | 3000m dowolny (6) | NT | |||||
Więzik Jan 37 | 71 | WOBIE | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Wiśniewski Andrzej 33 | 38 | 00000 | 1000m dowolny (8) | NT | |||||
Wójcik Aleksander 512 | 87 | TRKRA | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Zawadzki Leszek 513 | 83 | SZ | 1500m dowolny (4) | NT | |||||
Zinoviev Artem 514 | 85 | 00000 | 1500m dowolny (4) | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |